>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2013

Status
Zamknięty.
S 265

stingnwo

Użytkownik
Patrząc po tym co zaprezentowali w Miami (Heat grali bez Bosha i Allena) to nie wróżę im dobrze. Jak ograniczysz Clippersom punkty z &quot;pomalowanego&quot; to nie mają oni zbyt wielu argumentów. A tam stoi Chandler, który powinien w tym sporo przeszkadzać. Do tego całkiem nieźli obrońcy na obwodzie (Felton, Kidd i zwłaszcza Shumpert) nie powinni dać się rozbujać wracającym po kontuzjach Paulowi i Billupsowi. Ławką też Clippsi nie przeważają, bo 35-40 punktów to Knicks zawsze rzucają.
Jak dla mnie takie Knicks -3,5 @2,0 pinnacle wygląda całkiem dobrze.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Nie będę specjalnie się rozpisywał bo to, co miałem napisac, napisałem już wcześniej, ale jeśli dzisiaj kolejny raz zabraknie Duncana i Ginobiliego, to gram konsekwentnie na over Parkera. Linia co prawda ustawiona na 23pkt, czyli o jakieś 1.5pkt więcej niż poprzednio, ale Francuz pod nieobecnośc wymienionych wyżej Panów, w dwóch poprzednich meczach ewidentnie brał ciężar zdobywania punktów na siebie i pełnił rolę głównego aktora w drużynie Spurs, co zaowocowało zdobyciem 31pkt w meczu z Minnesotą (4dni temu), jak i z Detroit (2dni temu). Linia, jak widac pokrywana z ogromnym zapasem. Parker dostaje sporo minut i oddaje dużo rzutów i dziś nie powinno byc inaczej bo jeśli San Antonio chce nawiązac wyrównaną walkę w Brooklynie musi polegac na swoim PG.
Reasumując, radzę na bieżąco śledzic informacje dotyczące Manu i Tima ( na tę chwilę zanosi się, że nie zagrają - Covers.com, rotoworld.com). Jeśli potwierdzi się ich absencja śmiało gram kolejny raz:

Tony Parker over 23pkt, 1.85 ✅✅ 29pkt - kolejny raz linia pokryta bez najmniejszego problemu ;)
Unibet


Do tego:

Boston Celtics - Denver Nuggets, Boston, 1.77 ✅✅ ostatnie dni pod względem bukmacherskim baaaaardzo owocne :cool:
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Heat -7 @ 1,76 marathon
W tej chwili coś na początek, bo nie mam za bardzo czasu. Heat dominuja na własnym parkiecie, z Lakers wygrali ostatnio różnicą 9 oczek - dzisiaj spodziewam się znacznie większej przewagi ze strony gospodarzy. Niestety, ale na ten moment Lakersi nie wyglądają za dobrze. Widać brak motywacji i wszystko wskazuje na to, że zabraknie ich w PO. Na wyjazdach grają słabo, naprawdę nie jestem w stanie sobie wyobrazić, żeby przeciwstawili się Heat na wyjeździe. Jest wiele aspektów decydujacych o ich porażkach i nie wierzę w to, żeby w tym sezonie coś ugrali. Miami zmiażdżyli Clippers bodajże dwa dni temu i naprawdę pozostało kilka drużyn które są w stanie wygrać w Miami. Lebron ponownie potwierdzi swoją dominację, sporo rzuca punktów i tym razem jesli nie nastapi blowout powinien spędzić ponad 30 minut na parkiecie i trafić swoje 30 punktów.
hehe, nie wiem czy zauwazyliscie -
Dwight Howard over 12 pkt + zbiorek @ 1,75 Betsson
Niezły bug, pewnie zaraz zmienią ale taka informacja dla wszystkich bo rzeczywiście warto ????
 
A 47

all_in

Użytkownik
Miami (-7) 1.727 ✅ 107:97
Nie ma za bardzo o czym pisać. Lakers są słabi a bez Gasola niesamowicie słabi. Wiem że Miami będzie miało motywację w tym meczu, a jak są zmotywowani to u siebie niszczą wszystkich. Bosh i Allen wracają:
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/200165/chris-bosh-ray-allen-return-from-flu-sunday


James over 28 1.85 ✅ 32pkt
James kocha mecze pod publikę. Z Clippers nie zawiódł mimo że nie wyszedł na 4. kwartę pokrył over. Regularnie w ostatnim czasie notuje 30+ pkt. W tym sezonie kiedy grał na wyjeździe z Lakers zanotował 39pkt. Jeżeli ich nie zniszczą dzisiaj powinno być podobnie, a nawet jak zagra tylko 3 kwarty mam nadzieję że również linie pokryje.

Nash under 14.5 1.71 ⛔ 15pkt FT 8/8:/
Dosyć wysoka linia. Miami jest na 1. miejscu pod względem obrony rozgrywających, z tej pozycji tracą najmniej pkt w lidze i konsekwentnie gram na ich undery . W poprzednim meczu zanotował tylko 9pkt.

Zakład for fun:
Miami wygra różnicą 21pkt lub więcej 5.00
Durantulla over 28.5 1.90 ⛔ 18pkt
Oklahoma na wyjeździe z Phoenix. Niby faworyt jest tylko 1, ale ja nie ufam Oklahomie na wyjazdach i pogram over ich lidera. Thunder nie niszczy na wyjazdach więc mam nadzieję że Kevin zagra ok. 42 minut. W tym sezonie na wyjazdach tylko w kilku meczach nie przekraczał tej linii. Dzieję się tak dlatego że po prostu o wiele ciężej gra im się na wyjazdach i Durant musi ciągnąć drużynę do samego końca.

Boston 1.94 ⛔ fajnie że dopiero po dogrywce
Ktoś dzisiaj straci serie. Denver na wyjazdach gra średnio i nic nie zapowiada żeby to się zmieniło. Streak W9 głównie dzięki aż 7 meczom u siebie. Co prawda wygranie z Rakietami na wyjeździe może budzić szacunek ale wczorajsze zwycięstwo to był obowiązek. Boston po stracie Rondo miał walczyć o dostanie się tylko do PO, ale po ostatnich wynikach jest szansa na bardzo korzystną pozycję. Bardzo dobrze Garnett, nieźle Pierce, Bradley powinien skutecznie uprzykrzać grę Lawsonowi, co prawda może poszaleć Danilo, ale w mojej ocenie to będzie za mało.

Faried under 13 1.90 ⛔ 14pkt 1pkt:/ a przed dogrywką miał 11
Kennetha już opisałem wczoraj, jednak dała o sobie znać słaba obrona pomalowanego ze strony Cleveland z czym musiałem się liczyć.

Gay over 20.5 1.85 ⛔ 20 pkt 1pkt:/
Rudy świetnie wpasował się w grę Toronto i nawala punkty aż miło- 20, 29, 25, 23. Po prostu idę z trendem.

Martin under 16.5 1.90 ZWROT
Kevin na wyjazdach bardzo rzadko przekracza tą linie, w tym sezonie robił to tylko 5 razy. W dodatku w tym sezonie przeciwko Suns notował 9, 12 i wczoraj 16pkt.
Muszę przyznać że tym razem bukmacherzy mnie bardzo zaskoczyli, linię trafiane w punkt. 3 linie na zawodników przegrane 1 pkt, do tego jeszcze ten Boston w regular time ???? Trochę śmieszne, ale niestety prawdziwe
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Orlando-Portland
N.Batum(Portland) Total Points (13.0) over
1,9
Marathon
Wg mojej oceny znow troszeczke zanizona linia na Nicolasa.W poprzednich meczach oddawal sporo rzutow ,szczegolnie duzo rzuca za 3pkt ,ostatnio oddal az 8 rzutów za 3pkt ale to bylo bardzo overowe spotkanie z Houston.Dzis tez ten pojedynek powinien byc nastawiony ofensywnie.Dzis powinien oddac z 10 rzutów z gry ,ok 5-6 za 3pkt i kilka rzutów z linii wolnych.Batum praktycznie co mecz dostaje najwiecej minut do gry,nie powinno byc inaczej dzis przy wyrownanym meczu.Dodam ze linia w naziemnym (fortuna16,5).Mysle ze powinien przekroczyc linie 13pkt.

Sacramento-Houston
I.Thomas. Total Points (14.5)over (Sacramento)
1,9
Marathon

Dzis w nocy zapowiada sie overowe spotkanie ,a co za tym idzie Kings powinno przekroczyc granice 100pkt.Isaiah ostatnio dobra forma z Utah zdobyl 25pkt ,gdzie mial 10/16 z gry i 2/4 za 3pkt.W drugim spotkaniu w Jazz Thomas cisnął 17pkt .Dzis mysle wlasnie ze gracz Kings cisnie koło 17-19pkt .Powinien dostac 35-38min w meczu .
@ sewerynKG

Odradziac sobie mozesz, a ja mysle ze jest w stanie cisnąć over 13pkt .Nicolas co mecz ok 40min wiec moze cisnąc.Sporo rzutów zawsze oddaje ,powiedziec to on sobie moze a zrealizowac to drugie .To ze pograles under to nie znaczy ze nie wejdzie .Przy slabej obronie Orlando moze cisnąc 2-3 trojki i kilka rzutów z gry.Jak piszesz ,ze ostatnie 5 spotkan słabo rzucał ,to gdzie mecz z Houston?,nie dodales cyferki 24 na początek?.
Tak samo moge odradzacover Kobasa bo moze dzis ceglic ,a Artest moze duzo dzis rzucac ,szczegolnie trojek .Do ostatniej chwili czekałes az napiszesz over Kobasa do meczu Lal ?? czy czekales az ktos cos napisze i odradzisz:]?Za chwile mecz sie zaczyna to po co podwac cos 3min przed meczem?
Smiac sie mozesz ,ale do siebie przed lustrem.Fakty powiadasz ,ja tez stwierdzam fakty!!Duzo gra ,bedzie rzucał ,a co obrona Orlando jest taka dobra ??
W d...pie mam jakies znaki interunkcyjne jak ci sie nie podoba i jestes profesorem to nie pisz nic wiecej ,albo w innym jezyku napisz.
Typ na Kobiego podałes na luzno i mowisz ,ze to promocja ?? To ja sie pytam gdzie ta promocja bo po 1 połowie to on juz powinien zdobyc z 15pkt jak to promo ,a Kobas wiecej asystuje .Promocja to bylla dzis na Carmelo .Jestes mega ekspertem a piszesz czasami tez takie bzdury az głowa mała .Miśki ciezko bedą mialy z awansem do Po to ja moge sie posmiac z tego na maxa .
Nie mowie ze Nicolas dzis bedzie ciskał az milo ale moze zrobic overa ,ty sam powinienes wiedziec ze kazdy typ nie wejdzie bo wtedy milionerami bysmy byli .Podaj raz cos konkretnego chociaz godzine przed meczem ,a nie 15min .Widze dzis drewnianego Howarda grającego ,twoją teze tez moge w tej chwili wysmiac.
Nie odpisuje juz bo w powazaniu mam twoją wiedze i innych tu typerów.Podawaj regularnie bety zobaczymy co z tego wyjdzie jak jestes taki dobry .Pomagaj innym ja tu nie musze tego robic:]
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Los Angeles Lakers @ Miami Heat / Handicap Betting - Los Angeles Lakers (+11.5) @ 1.63 ✅
Denver Nuggets @ Boston Celtics / Result - Boston Celtics @ 1.94
Marathonbet ✅
Kolejna swietna niedziela, juz teraz zaciety boj tocza NYK z LAC, a juz za chwile LAL z MIA. Handi +11,5 na LAL po kursie ponad 1,6 jak dla mnie warty gry. Jest to kolejny mecz prestizowy transmitowany w swiat, Lalki maja caly czas noz na gardle i musza w kazdym meczu dawac z siebie absolutnie wszystko, fakt MIA jest raczej poza zasiegiem, chociaz pamietajmy, ze to jest NBA ;) Ja osobiscie widze tutaj close game i daje nawet LAL jakies male szanse, wszystko zalezy jak Howard bedzie dzisiaj gral.
e: Robili co mogli, w czwartej kwarcie niestety zabraklo chyba juz wszystkiego: sil, koncentracji, checi zwyciestwa mimo wszystko gg.
Boston walczy z mega rozpedzonym Denver. Tutaj stawiam na gospodarzy, DEN w swoim runie nie mialo jakichs super przeciwnikow poza OKC, Boston pieknie sie rozprawil juz u siebie z MIA, LAC czy LAL, robia na mnie piorunujace wrazenie, graja super ofensywna koszykowke z niezla obrona. Mysle, ze dzisiaj atut wlasnej hali plus doswiadczenie wezma gore i BOS zwyciezy po emocjonujacym meczu. Wynik raczej underowy dla mnie.
e: czulem, ze bedzie mecz emocjonujacy, ale ze az tak? Sedziowie pozwolili na niezle widowisko. super meczyk!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Orlando-Portland
N.Batum(Portland) Total Points (13.0) over
1,9
Marathon
Wg mojej oceny znow troszeczke zanizona linia na Nicolasa.W poprzednich meczach oddawal sporo rzutow ,szczegolnie duzo rzuca za 3pkt ,ostatnio oddal az 8 rzutów za 3pkt ale to bylo bardzo overowe spotkanie z Houston.Dzis tez ten pojedynek powinien byc nastawiony ofensywnie.Dzis powinien oddac z 10 rzutów z gry ,ok 5-6 za 3pkt i kilka rzutów z linii wolnych.Batum praktycznie co mecz dostaje najwiecej minut do gry,nie powinno byc inaczej dzis przy wyrownanym meczu.Dodam ze linia w naziemnym (fortuna16,5).Mysle ze powinien przekroczyc linie 13pkt.
Odradzam i nie polecam. Batum gra z kontuzja nadgarstka, świadczy o tym ilość oddawanych rzutów (ostatnie pięć spotkań, rzucał kolejno: 7, 7, 4, 8, 12 razy ze słabą skutecznością). Z Houston rzucił dużo, ponieważ wynikało to ze stylu gry Rakiet i z tego, że miał dużo czystych pozycji. Sam Batum powiedział coś takiego: &quot;I can&#39;t really shoot so I tried to do everything else. &quot;I have trouble when I shoot,&quot; Batum said.&quot;

Jak dla mnie dzisiaj promocja na Kobiego, over 23.5 (w bet365) 24.5 (milenium) łyknie bardzo szybko. Wiadomo wypadł Gasol, Howard jest drewniany, ceglarze na ławce + prestiżowy mecz = bardzo duża ilość rzutów, czasami nawet na siłe, ale over wejdzie na miekko :p

i$i
Odradziac sobie mozesz, a ja mysle ze jest w stanie cisnąć over 13pkt .Nicolas co mecz ok 40min wiec moze cisnąc.Sporo rzutów zawsze oddaje ,powiedziec to on sobie moze a zrealizowac to drugie .To ze pograles under to nie znaczy ze nie wejdzie .Przy slabej obronie Orlando moze cisnąc 2-3 trojki i kilka rzutów z gry.Jak piszesz ,ze ostatnie 5 spotkan słabo rzucał ,to gdzie mecz z Houston?,nie dodales cyferki 24 na początek?.
Tak samo moge odradzacover Kobasa bo moze dzis ceglic ,a Artest moze duzo dzis rzucac ,szczegolnie trojek .Do ostatniej chwili czekałes az napiszesz over Kobasa do meczu Lal ?? czy czekales az ktos cos napisze i odradzisz:]?Za chwile mecz sie zaczyna to po co podwac cos 3min przed meczem?
haha. Ja przedstawiłem fakty i odradzam grania innym tego typu, a ty sie spinasz jak baba :cool: Batum gra z kontuzja, gdzie w meczu z Minnesota z bólu sam poprosił o zmiane, skupił się teraz na asystowaniu, a nie na rzucaniu (tak jak Kobe). Sporo rzutów ZAWSZE oddawał jak był zdrowy.
Gdzie napisałem, że gram under?
Mecz z Houston jest w tej liczbie rzutów z 5 meczów w ktorej podałem, wiec :zoltakartka: RZUCAŁ 12 RAZY, zdobył 24 punktów.
Ja odradziłem typ, ponieważ sa do tego poważne powody, a nie jak ty bo &quot;moze dzis ceglic&quot;.
Nie wiem po co spinasz poślady, polecam nauczyć się poprawnie stawiać znak interpunkcyjne. Typ na Kobiego podałem na luźno, 15 minut przed. Wystarczająco, żeby otworzyć przeglądarke, wpisać adres buka, zalogować się, odszukać zakład i postawić. Moze tobie zajmuje to więcej niż 15 minut to przepraszam ???? i Batum ciśnąć to może coś ale na kiblu ????
Panowie na szybko pytanie: ktoś się orientuje jak betsson rozlicza remis do połowy? postawiłem lakersów do połowy, zakład jest 2-drogowy (bez mozliwosci obstawienia remisu). Powinien być zwrot chyba, ale nie wiem...z góry dzięki za odpowiedź ????

do usunięcia potem
masz zwrot.
Smieszny jestes zikos i tyle. :cool: Jak lubisz grać na zawodników ktorzy graja z kontuzja to powodzenia bo sie przyda :grin::grin: Reszty nie skomentuje, szkoda klawiatury na takie bazgroły.
Nie odpisuje juz bo w powazaniu mam twoją wiedze i innych tu typerów.Podawaj regularnie bety zobaczymy co z tego wyjdzie jak jestes taki dobry .Pomagaj innym ja tu nie musze tego robic:]
uuułaa ale jesteś cool!!
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Kosz, NBA
Spotkanie: Orlando Magic - Portland Trailblazers 110:104
Typ: under 196,5 ⛔
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin
11.02.2013 00:05
Analiza:
Hm, to się ciekawe spotkanie zapowiada.Akurat te wybrałem spotkanie gdyż zastanawiałem się jeszcze nad handi dla Orlando.No ale ostatecznie zaryzykuję na wynik poniżej 196,5 punktów. Myślę że oba zespoły są zbyt słabe aby rzucić w tym spotkaniu aż tyle punktów.Orlando już od dwunastu spotkań bez zwycięstwa więc w końcu musi przyjść takie spotkanie w ktorym zwyciężą.Być może będzie to dziś w nocy.W każdym razie myślę że będzie to bardzo zacięte spotkanie w którym oba zespoły skupia się na defensywie i ciężko im będzie przejść barierę taką jaką typuję.Myślę że oba zespoły rzucą w granicach 190.Ostatnie spotkanie oba zespoły zakończyły wysokimi wynikami.Nawet i Orlando na wyjeździe rzuciło ponad setkę.dziś we własnej hali będzie ciekawie i sądzę że bardzo wyrownane. Myślę że w hali Magic trudno będzie obu zespołom nawrzucać tych punktów.Zagrają tak ze w ostatecznym rozrachunku wygra Orlando w trzynastym spotkaniu z rzędu ale tym razem zwycięsko i poniżej 196,5.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Houston Rockets @ Sacramento Kings / I.Thomas. Total Points - Over 14.5 @ 1.90 ✅
Marathonbet



Znów over zawodnika w meczu przeciw rakietom. Spodziewam się sporej ilości punktów (linia ustawiona na 218), a w takim układzie Thomas, który powoli zaczyna być kreowany na lidera Kings spokojnie może przekroczyć tą granicę. Świetnie egzekwuje osobiste, oddaje przeważnie 2-5 rzutów za 3 pkt i rzutów ogółem w miesiącu lutym nie oddawał mnie niż 13, co jak na niego jest naprawdę dobrym wynikiem. Punktowo 25,17,8,24 czyli 3x over dla linii ustawionej na dziś. Widać coraz większą rolę, jaką ten zawodnik odgrywa w zespole Sacramento i niedługo może stać się jej zdecydowanym liderem ze średnią co najmniej 15 rzutów na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie odpisuje juz bo w powazaniu mam twoją wiedze i innych tu typerów.Podawaj regularnie bety zobaczymy co z tego wyjdzie jak jestes taki dobry .Pomagaj innym ja tu nie musze tego robic
Skoro nie musisz to po co robisz ? Nie rób z siebie boga. Skoro wszystkich masz w poważaniu to zabieraj swoje zabawki i zmieniaj piaskownice. Proste jak drut.
Bardzo fajny mecz w Miami. James i Wade pokazali klasę. Wade szczególnie w 4 kwarcie dał pokaz. Jak dla mnie Heat zagrali dziś jak przystało na mistrzów. Przemyślane akcje, skuteczność w ataku, walka o piłki, dobra gra zmienników (Haslem i Cole). Bardzo fajny mecz do oglądania. Sporo efektownych akcji.

???? Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder (HC 0/-4,5) --&gt; 2 - 1,45 bet365 ✅ 69-97
Osłabień w zasadzie brak u obydwóch drużyn. Thunder po prostu mają dużo lepszy skład. Po wpadce z Cavs w kolejnych 3 spotkaniach Duranty miażdżą swoich przeciwników. 21 pkt z Dallas, 21 pkt z GSW i aż 31 pkt właśnie z dzisiejszym przeciwnikiem z Suns. Pogromy. Nie wiem co by się miało dziś wydarzyć, żeby padł inny wynik niż dość wyraźna wygrana z Suns. Jedyne co przemawia za Suns to chęć odkucia się za taki pogrom i swoja hala. Dlatego linię gram troszkę niższą niż proponowane przez buki, co nie zmienia faktu, że wg mnie powinno dojść do kolejnej wyraźnej wygranej ok 10-15 pkt. I to w zasadzie tyle, bo Thunder w takim gazie, że nic więcej się nie wymyśli. Dodać jeszcze można, że jest to 4te spotkanie tych drużyn w tym sezonie i wszystkie 3 spotkania do tej pory wyraźnie wygrywali Thunder.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Przyznam szczerze jestem lekko zaskoczony dzisiejszym zwyciestwem Celtics, poniewaz szczerze myslalem ze Bostonczycy nie poradza sobie z tak atletyczna druzyna jaka jest Denver, jednak ku mojemu zaskoczeniu stalo sie zupelnie inaczej. Pierwsza polowa bardziej pod dyktando Celtics, ktorzy zaczeli od bodajze 9-0 i kontrolowali cala pierwsza kwarte. Na plus na pewno bardzo dobra skutecznosc Bradleya na poczatku spotkania, gdzie ladnie trafial wide openy i solidnie bornil [ offens Lawsona], cieszy rowniez obrona Jeffa Greena [ Gallo na pewno sobie zapamieta ten blok, Brewer zreszta pewnie tez ???? ]/ Ogolnie cala obrona Celtow w pierwszej polowie z malymi wyjatkami na duzy plus [ wymusili kupe strat w ofensywie Nuggets]. Cieszy takze coraz wieksza rola w ofensywie Terrego. Jason to maszyna do zdobywania punktow i musi miec tych kilkanascie rzutow o czym Doc coraz czesciej pamieta. Cieszy takze bardzo plynna ofensywa, natomiast martwi strasznie nie wykorzystywanie miss matachow przez Celtow. Byly momeny w pierwszej kwarcie gdy Bass stal kryty przez Millera i nie dostawal pilki czy bodajze KG byl kryty przez Brewera i takze bez izolacji. Ale wszystko jest do dopracowania. W drugiej polowie klasyka w wykonaniu gospodarzy. Kontrola spotkania, az przychodzi moment gdy nikomu nie idzie i strata przewagi i prawie przegrane spotkanie. Na cale szczescie w Bostonie jest taki gracz jak Pierce, ktory w tym sezonie jest niesamowicie clutch i w najwazniejszych momentach nie zawodzi [ https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/?ui=2&amp;amp;ik=b3a7b9b337&amp;amp;view=att&amp;amp;th=13cc8373bcd52a70&amp;amp;attid=0.1&amp;amp;disp=inline&amp;amp;safe=1&amp;amp;zw&amp;amp;saduie=AG9B_P9clhh3WGC2g69VeFbeWRqA&amp;amp;sadet=1360569512188&amp;amp;sads=0atKlfmEhc_VY77WRUkxtQ7qAcg ]. Przejdzmy do dzisiejszego spotkania. Obie druzyny maja strejka siedmiu spotkan pod rzad wygranych [ przez Celtics] i przegranych [ przez Bobcats]. Obie druzyny juz spotkaly sie w tym sezonie, gora byli Celci wygrywajac 11 punktami w TD Garden. Dzisiaj rewanz? NIe sadze. Bobki po prostu sa w slabej formie. Kemba Walker lider Bobkow ewidentnie nie blyszczy od kilku spotkan i tak naprawde za bardzo nie ma go kto zastapic. Ramon Sessions niby zdobywa te punkty ale kurcze skutecznosc nie powala a na ewentualny crunch time nie jest to odpowiedni zawodnik. Boston niby gra spotkanie b2b ale jakos jestem strasznie spokojny. Druzyna wpadla w niezly rytm, defens jest naprawde na przyzwoitym poziomie [ baa nawet Terry wczoraj wygladal na solidnego obronce] a w ofensywie ruch pilki jest bardzo bardzo dobry[ co prawda czasami Pierce niepotrzebnie stopuje pilke ale ogolnie bardzo wporzadku]. Bobki w miejscu gdzie Celtics maja najwieksze problemy czyli w pomalowanym nie maja jakiegos solidnego zagrozenia co rownowazy sie z faktem, ze za duzych szans nie maja w tym pojedynku. Na takich zawodnikow jak wlasnie Kemba, Henderson czy Gordon boston ma odpowiedz w osobach Lee czy Bradleya dlatego wierze, ze uda sie Celtom zastopowac najgrozniejsza ogniwa zespolu gospodarzy i wygrac pewnie spotkanie.
Boston Celtics -3 1.82 marathobet⛔
Boston/Boston 2.10 bet365⛔ oj slabiutka ta koncowka

 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Minnesota Timberwolves @ Cleveland Cavaliers / R.Rubio. Total Points - Over 9.5 @ 1.90 ✅
Marathonbet


Ricky w ostatnich spotkaniach rzuca dużo więcej co przełożyło się na większe zdobycze punktowe, kolejno 15;9;18;17 przy ilości rzutów 9;13;14;11. Nie bez znaczenia jest sytuacja kadrowa wilków Love i Kirilenko out, Barea questionable.
cleveland u siebie gra ostatnio dość overowo i dziś również jest przewidziane ok 205 pkt. Wilki day to day ale Rubio grał wczoraj mnie minut bo Memphis dość mocno odjechali. Dodatkowo przeciwko Cleveland zawodnicy na pozycji PG spokojnie oddają w meczu 15 i więcej rzutów zatem obrona w tej strefie nie jest ich specjalnością. Pobieram z chęcią over Rickiego ustawiony stosunkowo nisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
@Easy typ niby dobry ale dodatkowe wczorajsze 15minut plus dzisiejsza podroz koniczynek moze zrobic swoje.
Brooklyn Nets @ Indiana Pacers / Handicap Betting - Brooklyn Nets (+12) @ 1.571 Marathon ✅
bardzo ciekawy handi na koszykarzy z brooklynu, ktorzy jeszcze do niedawna grali kosza na najwyzszym poziomie. Dzis przeciwnik underowy jak dla mnie Pacers, co zapewne bardzo bedzie odpowiadalo koszykarzom z Nowego Jorku, jak dla mnie handi lekko z kosmosu po dobrym kursie do tego dokladam over Rubio od kolegi powyzej.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Charlotte Bobcats-Boston Celtics under 193,5 @1.85
Wydaje mi sie, ze nie bedzie tutaj wielkich fajerwerkow. Celtics wczoraj z Nugets zagrali znakomity i emocjonujacy mecz, za ktory mozna pokochac niewatpliwie NBA. 3 dogrywki byly potrzene, azeby wylonic zwyciezce tego dramtycznego meczu, a dzis Celtics graja kolejny mecz. Rywal to jedna z najslabszych ekip, wiec dzisiaj spodziewalbym sie duzo mniej efektownej gry na tle takiego rywala jak Bobcats, ktorzy i tak nie rzucaj duzo. Wiecej defensywy dzisiaj, a u Celtics rywal tez zapewne nie budzi az takich emocji. Sklaniam sie zatem ku stwierdzeniu, ze druzyny nie wysrubuja zbytnio wyniku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 80

pididi

Użytkownik
NBA:
Atlanta Hawks vs Dallas Mavericks

Typ: Dallas Mavericks -4,5 kurs: 1,833 Marathon ⛔
Analiza
Dallas: Moim zdaniem dziś drużyna Dallas jest niedowartościowana przez buki. Pomimo że ma 22-28 jest to najlepsza drużyna z ujemnym bilansem w/g mnie. Dirk Nowitzki powrócił do gry. Taki szczegół wielu graczy z Mavericks postanowiło nie ogolić się dopóki nie wyrównają bilansu na .500 w sezonie. Dallas jak do tej pory wygrało z dwiema drużynami zaliczającymi się do walki o play-off w swojej konferencji: Portland (105-99) oraz Golden State (116-91). Jednak największym czynnikiem jest to ze Mavs mają niesamowity ATS 13-2 w swoich ostatnich 15 meczach.
Atlanta: Drużna nie gra zbytnio dobrze. Przegrała 3 mecze ze swoich 4 powyżej 10pkt. Jastrzębie były odpowiednio pokonane przez Chicago (76-93), New Orleans (100-111) oraz Indiana (103-114). Kolejnym czynnikiem jest wypadniecie ze składu Louis Williamsa (14.1 PPG). Atlanta jest 0-8 ATS kiedy gra mecz po 2 dniach odpoczynku w tym sezonie. 1-11 ATS kiedy gra swój drugi mecz w przeciągu 5 dni. Obydwie drużyna są wypoczęte, ale jakoś jastrzębiom zbytnio to nie pomaga. Mavs są 11-1 ATS w swoich ostatnich 12 meczach grając z 1 dniem odpoczynku. Stawiam dziś na Mavs (-4,5)

P.S. Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość gdyż jest to moja pierwsza analiza. Mam nadzieje że trafna.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 01:00
Charlotte Bobcats – Boston Celtics(-4,5)
TYP: 2
KURS: 2,07
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:

Jutro o godzinie 1 w nocy polskiego czasu dojdzie do pojedynku pomiędzy zespołami które znajdują się na końcu i środku tabeli. Oba zespoły znajdują się w konferencji wschodniej. Gospodarze tego meczu już nie walczą o nic ponieważ znajdują się na 15 pozycji (jest to ostatnia pozycja w konferencji) z dorobkiem 11 zwycięstw i 39 porażkami. Pierwsze 8 drużyn awansuje do play off a gospodarze nie mają już szans na bycie w pierwszej 8 więc grają o pietruszkę. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 25 meczów w których to sześć meczy wygrali i aż 19 spotkań przegrali. A więc jak widać u siebie również grają bardzo słabo i ten sezon można spisać już na straty. Na wyjeździe lepiej im nie idzie a można powiedzieć że nawet gorzej ponieważ rozegrali oni 25 meczy w których to pięć meczy wygrali i aż 20 spotkań przegrali. A więc jak widać w tym sezonie grają po prostu fatalnie. Natomiast inne nastroje są w drużynie Bostonu gdzie początek mieli słaby i znajdowali się poza 8 ale ostatnie mecz grają rewelacyjnie i dzięki temu znajdują się już na 7 pozycji z dorobkiem 27 zwycięstw i 23 porażek. Nie mogą oni się czuć pewni w ósemce i dlatego też muszą kolejne mecze wygrywać i nie patrzeć na rywali. Na własnym boisku w tym sezonie rozegrali oni 28 meczów w których to 19 meczy wygrali i 9 meczy przegrali. Natomiast na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ rozegrali on 22 spotkania w których to 8 meczy wygrali i 14 meczów przegrali. A więc jak widać grają coraz lepiej i jak tak będą grać to zostaną w pierwszej ósemce i możemy spodziewać się że zobaczymy ich w play off.
Ostatnie mecz w wykonaniu gospodarzy tego meczu były fatalne. Ostatnie 7 meczów przegrali w tym jeden na własnym boisku z Los Angeles Lakers 93:100. A warto dodać że Lakersi w tym sezonie nie są jakąś mocną drużyną. Boston z Lakersami poradził sobie bez problemów. A więc jak widać gospodarze grają po prostu fatalnie. Nie można tego samego powiedzieć o Bostonie który ostatnie siedem meczy wygrał pod rząd i to nie z łatwymi przeciwnikami a wygrał miedzy innymi z Lakersami, Toronto na wyjeździe, Clipersami i Miami Heat a więc z mocnymi drużynami. Na dodatek oba zespoły w roku 2013 spotkali się raz na stadionie Bostonu gdzie Boston wygrał 100:89 a w 2012 roku spotkali się trzykrotnie i również Boston wygrywał tamte trzy pojedynki odpowiednio: 94:82(wyjazd), 102:95(wyjazd) i u siebie 94:84. A więc jak widać wszystko przemawia na korzyść gości tego mecz.
Ja postanowiłem zagrać handicap i sądzę że do -5 punktów można zagrać na Boston bo jak Boston ma wygrać ten mecz to na pewno różnicą większą niż 5 oczek ;)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ty chyba wczoraj nie oglądałeś wczoraj Celtics z Denver,obie ekipy zagrały na żenującym poziomie i tylko dzięki temu,że Bostonowi pomagał Miller gospodarze odnieśli zwycięstwo po trzeciej dogrywce.Celtics grają słabiutko i z pewnością nie warto tutaj ryzykować takiego hc na goście bo wg mnie ma on małe szanse powodzenia,owszem Bobcats grają mizernie ale wątpie by Celtics jakoś specjalnie się motywowali by tutaj tak wygrać.
 
A 47

all_in

Użytkownik
Indiana (-9) 1.92
Co prawda pograłem trochę mniejszy handicap o podobnej wartości, ale kurs już spadł. Do rzeczy Indiana typowo drużyna at home. W tym sezonie tylko 4 porażki w tym ta niewiarygodnie oddana z Toronto. Wątpię aby mieli przegrać 2. mecz z rzędu. Nets mają wielki problem bo wypadł Deron:
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/200279/deron-williams-%28ankles%29-out-next-two-games
Za grubym co prawda nie przepadam, ale widać że robi grę Netsom. Wobec jego absencji rozgrywać będzie C.J. Watson, który w zeszłym sezonie w Bullsach nieźle sobie poczynał, ale po przejściu do Netsów trochę się zagubił. Jest to ogromna strata szczególnie w obliczu wyjazdu do jednego z najtrudniejszych terenów w lidze. Zastanawiałem się nad Indianą i byłem skłonny zagrać, ale kiedy dowiedziałem się o braku Derona nie było chwili wahania.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Celtics grają słabiutko
Ty tak na serio ? Litości. Jeśli Celci graja słabiutko to jak grają Bobki ? Arcy słabiutko ?

???? Indiana Pacers - Brooklyn Nets (HC -4,5/0) --&gt; 1 - 1,40 bet365 ⛔ 84-89 po dogrywce
Podobnie jak wczoraj z Thunder tak dziś z Pacers nie widzę innej opcji niż wygrana gospodarzy i to dość wyraźna. Brooklyn ostatnie 2 spotkania zagrał można powiedzieć tragicznie. Przegrana 15 pkt z Wizards i 25 pkt ze Spurs bez Dunacana i Ginobiliego. Dziś Nets zagrają bez jednego z najważniejszych swoich graczy - Williamsa. Do tego Pacers drużyna swojej hali z bardzo dobrą obroną. Choć ostatnio ponieśli u siebie porażkę z Raptors po dogrywce. Nie widzę nic co może przemawiać za dzisiejszą wygraną Nets w Indianie biorąc pod uwagę brak Williamsa, mecz w Indianie i ostatnia porażkę Indiany właśnie u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ty chyba wczoraj nie oglądałeś wczoraj Celtics z Denver,obie ekipy zagrały na żenującym poziomie i tylko dzięki temu,że Bostonowi pomagał Miller gospodarze odnieśli zwycięstwo po trzeciej dogrywce.Celtics grają słabiutko i z pewnością nie warto tutaj ryzykować takiego hc na goście bo wg mnie ma on małe szanse powodzenia,owszem Bobcats grają mizernie ale wątpie by Celtics jakoś specjalnie się motywowali by tutaj tak wygrać.
Ja chyba w takim razie inny mecz oglądałem..
No ale typ na dziś:
Nikola Peković over 16 points akurat zdobył 16 - zwrot. Szkoda bo miał free throw na 17. ale spudłował
1.8 @betsson
Really? Kto jest matchupem Pekovicia? Zeller. Zeller wygląda jak chłopiec, Peković go zmiażdży. A że Peković to największa broń Wilków w przypadku absencji Love&#39;a i Kirilenki to na kogo grać jak nie na Pekovicia? Wybaczcie za tak marną analizę, ale jakoś nie widzę by Zeller miał powstrzymać kolosa z Bałkanów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom