>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2014

Status
Zamknięty.
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ziemniaki wystawiły linie na Westbrooka to trzeba korzystać.
Russell po powrocie dostaje jak na razie mało minut, rzuca na słabej skuteczności, a buki Milenium i Fortuna dają linię 21,5. Nie wiem, czym się sugerowali dając linię o punkt wyższą niż jego średnia pkt. Chyba ostatnim meczem z Cleveland, gdzie zrobił 24, co jest żadnym wyczynem, patrząc na defensywę Cavs. Wiadomo, że Miśki to głównie defensywa, więc nie widzę dziś wysokiego wyniku oraz wielkiej zdobyczy PG gospodarzy. Co ciekawe w ostatnich 4 meczach tych ekip Westbrook tylko raz pokrył tę linię - w tym sezonie przy 11 trafionych osobistych. Liczę, że punktować dziś będzie KD, a Russell zajmie się rozgrywaniem. Dla porównania w Betsson jest linia 24,5 razem z asystami.
Westbrook under 21,5 1.85 Milenium ✅ nie wiem jakim cudem tego nie pokrył
Do tego dorzucam braci Gasol.
Marc w ostatnich 10 meczach tych ekip 7 razy pokrył dzisiejszą linię, a reszta to 10, 12 i 13 pkt. Dziś naprzeciw niego Adams, więc chyba na tym należy zakończyć ten wywód.
Drugi z braci po kontuzji prezentuje się nieźle, gra coraz więcej minut, ostatnio 17 pkt przeciwko swojemu bratu, więc dziś, gdy w Sacramento brakuje Cousinsa 18 punktów wydaje się być formalnością, tym bardziej, że już 2 razy w tym sezonie w pojedynkach tych ekip tę linię pokrył.
M. Gasol over 13,5 1.85 Milenium ✅
P. Gasol over 17,5 1.82 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
@ Na początek to mam prośbę do moderatorów żeby czytali analizy które są pisane na odstrzał lub po prostu żeby sobie nabić postów oraz żeby karać kartkami userów którzy nic do tego działu nie wnoszą a tylko wprowadzają chaos i zamęt. Może na 2 raz zastanowią się zanim będą wypisywać swoje głupoty.


New York Knicks - Golden State Warriors goście over 102,5 -&gt; 1,87 -&gt; Unibet ✅✅✅✅

Jak dla mnie bardzo przyjemna linia którą warto dzisiaj zagrać w stronę gości. Over łączony też do gry, jednak po tym co team Woodsona pokazuje ostatnio to czekam na każdy kolejny mecz żeby się pośmiać. Curry &amp; Thompson &amp; Lee = tercet zabójstwo dzisiaj w MSG. Tak sądzę. Stefan i Klay jak się rozpędzą to nikt ich nie zatrzyma, a trójki to oni potrafią trafiać z lekką łatwością. Lee pod koszem też wygląda świetnie, oburęczny zawodnik który notuje bardzo dobry sezon i zawsze te 15-20 pkt z nim w składzie to gwarant. W odwodzie zostają Iguodala, a z ławki mega ofensywnie nastawieni są Speights czy Barnes. GSW to naprawdę solidna marka i dzisiaj powinni ich rozwalić. Nie widzę innej opcji, w defensywie mogą być problemy to fakt, ale w ofensywie nie ma prawa ich być. Zwłaszcza, po tym co pokazali wczoraj gracze z Nowego Yorku, kiedy James leciał spod własnego kosza a Ci się odsunęli nawet nikt nie potrafił zrobić kroku w kierunku LBJ&#39;a. Nowy Jork ma ogromne problemy w defensywie, ostatnio polegli u siebie z Dallas gdzie trójki wpadały aż miło. Wczoraj Miami rzucało na poziomie 60% z gry. Masakra ! Nie widzę dzisiaj tutaj opcji żeby Nowy Jork zatrzymał takie torpedy jak Curry Thompson czy Lee i over 102,5 po 1,87 w Unibet to naprawdę promocja. Podobno Elopeja ustawił mecz, dostałem info z Vegas, ale mimo wszystko nie ufam jego źródłom i gram swoje. Polecam i pozdrawiam. Rambo.



Dallas Mavericks - Chicago Bulls -&gt; Joakim Noah over 32,5 pkt + zbiórki + asysty -&gt; 1,83 -&gt; B365 ⛔⛔⛔

Ciekawy mecz się zapowiada, bardzo ofensywne Dallas vs stara dobra szkoła obronna Tibbsa. 1x2 jak dla mnie loteria, ale fajny zakład oferuje nam B365. Joakim Noah bo o nim mowa, to moim zdaniem obecnie najlepszy center w lidze. Uważam go za najlepszego ponieważ, nie gra jak prawdziwa &#39;&#39;5&#39;&#39;. Jest bardzo wszechstronny, w defensywie bardzo dobry, świetnie zbiera, w ofensywie notuje bardzo dużo zbiórek ofensywnych po których albo zdobywa kosz i łatwe pkt, albo staje na linii gdzie też jest bardzo skuteczny. W ataku też to nie jest zawodnik który ładuje piłkę wyłącznie po podaniu na dunk&#39;a. Ponadto posiada bardzo ważne 2 cechy widzi bardzo dużo na parkiecie, gdzie notuje jak na środkowego sporo asyst, oraz potrafi przewidzieć zagranie, czego efektem są kluczowe przechwyty po stronie Byków. Dzisiaj vis a vis Dalembert, który tytanem to już nie jest, a najlepsze lata też już ma raczej za sobą. Dirk to będzie miał za zadanie utrudnić życie Boozer&#39;owi oraz Gibson&#39;owi więc nie sądzę żeby brał się za krycie francuza. Tyle ode mnie. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Grizzlies @ OKC
Ok, wobec takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Od kiedy Westbrook wrócił do składu OKC ich gra wygląda fatalnie. Durant coś nie może się odnaleźć, Brooks też nie bardzo wie co ma zrobić i kogo dać na parkiet vide Reggie, RB i Fisher w jednej chwili razem na parkiecie. Westbrook po powrocie ma fatalną skuteczność (30%) oraz w jego grze widać tą &quot;chęć&quot; (aka murzyńskie ego) pokazania wszystkim, że się wróciło, że może być liderem i ciągnąć drużynę itd. A dobrze wiemy, że najlepszym obrońcą na niego jest on sam i jego głowa.
Misie to nie jest łatwa drużyna dla nikogo - dobrze o tym wiedzą Thunder, bo to właśnie oni wyeliminowali ich z PO. Do tego zagrają bez Perkinsa - i co by o nim Maroon nie mówić - to w defensywie jednak coś gra (sam Ibaka nie wybroni wszystkiego) i jednak jest lepszy niż rookie Adams, drewniany Collison, a o Thabeecie nie wspominając.
Grizzlies ML @3,50 Marathon
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Grizzlies @ OKC

Ok, wobec takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Od kiedy Westbrook wrócił do składu OKC ich gra wygląda fatalnie. Durant coś nie może się odnaleźć, Brooks też nie bardzo wie co ma zrobić i kogo dać na parkiet vide Reggie, RB i Fisher w jednej chwili razem na parkiecie. Westbrook po powrocie ma fatalną skuteczność (30%) oraz w jego grze widać tą &quot;chęć&quot; (aka murzyńskie ego) pokazania wszystkim, że się wróciło, że może być liderem i ciągnąć drużynę itd. A dobrze wiemy, że najlepszym obrońcą na niego jest on sam i jego głowa.
Misie to nie jest łatwa drużyna dla nikogo - dobrze o tym wiedzą Thunder, bo to właśnie oni wyeliminowali ich z PO. Do tego zagrają bez Perkinsa - i co by o nim Maroon nie mówić - to w defensywie jednak coś gra (sam Ibaka nie wybroni wszystkiego) i jednak jest lepszy niż rookie Adams, drewniany Collison, a o Thabeecie nie wspominając.

Grizzlies ML @3,50 Marathon
Czwarta porażka z rzędu u siebie? To chyba mało prawdopodobne.
 
G 20

gruda

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA Spotkanie: Memphis Grizzlies- Oklahoma City Thunder Typ: Memphis Grizzlies poniżej 94 punktów Kurs: 1,83 Bukmacher: Bet365 Oklahoma ostatnio trzy mecze przegrała, a to jak na taką drużynę bardzo dużo. Dzisiaj powinni wygrać z dobrze broniącymi miśkami. Spodziewam się niskiego wyniku i niewysoką wygraną liderów konferencji zachodniej, choć z OKC ostatnio nigdy nic nie wiadomo. Na początku lutego oba zespoły grały ze sobą i mecz zakończył się bardzo niskim wynikiem 86-77 dla Oklahomy. Dzisiaj tak niskiego wyniku się nie spodziewam, jednak Grizzlies nie powinni przekroczyć granicy 94 punktów.
OKC bez perka nie ma obrony(przynajmniej narazie tak to wyglada) dlatego typ jest poprostu zly(nie ma znaczenia czy wejdzie czy nie) mimo ze ma szanse wejsc przez wolne tempo i specyfike tego meczu...sam gram under na mecz...
widze hardison mnie uprzedzil ???? ja dzis bardzo grubo na miski i to na ML jak i na dodatni handi w roznych konfiguracjach ???? czekalem na ten mecz od kilku dni obawiajac sie ze kursy moga pospadac ale bukom chyba nie przeszkadza brak perka...coz oby to oni sie mylili a nie ja ????
Cytat: Napisał Hardison -&gt; Grizzlies @ OKC Ok, wobec takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Od kiedy Westbrook wrócił do składu OKC ich gra wygląda fatalnie. Durant coś nie może się odnaleźć, Brooks też nie bardzo wie co ma zrobić i kogo dać na parkiet vide Reggie, RB i Fisher w jednej chwili razem na parkiecie. Westbrook po powrocie ma fatalną skuteczność (30%) oraz w jego grze widać tą &quot;chęć&quot; (aka murzyńskie ego) pokazania wszystkim, że się wróciło, że może być liderem i ciągnąć drużynę itd. A dobrze wiemy, że najlepszym obrońcą na niego jest on sam i jego głowa. Misie to nie jest łatwa drużyna dla nikogo - dobrze o tym wiedzą Thunder, bo to właśnie oni wyeliminowali ich z PO. Do tego zagrają bez Perkinsa - i co by o nim Maroon nie mówić - to w defensywie jednak coś gra (sam Ibaka nie wybroni wszystkiego) i jednak jest lepszy niż rookie Adams, drewniany Collison, a o Thabeecie nie wspominając. Grizzlies ML @3,50 Marathon Czwarta porażka z rzędu u siebie? To chyba mało prawdopodobne.
a jakie to ma znaczenie?chocby przegrali 100 z rzedu dzisiejszy mecz bez perka(latwiej dla gasola i zacha) z westbrookiem ale przez to rowniez problemami z flow na boisku od jego powrotu vs miski ktore MUSZA wygrywac i z ktorym okc od dlugiego czasu gra sie ciezko?czyste value w niedzwiedziach,czy wejdzie nie ma znaczenia wazne ze zaklad jest w chuu jjjj +ev...
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Dobra, Curry wchodzi więc idę za ciosem i gram jeszcze jeden bet. Kings bez Cousinsa i Landry&#39;ego więc z wysokich zostają Reggie Evans, Jason Thompson i Aaron Gray ???? Fajna trójka, nie? Sympatyczna ale obrońcy to słabi. Z każdym z nich Gasol poradzi sobie w post upie. Poza słabą obroną obie druzyny grają szybki basket więc spodziewam się overowego spotkania. Pau w tej chwili jest pierwszą/drugą opcją do rzucania to swoje dołoży. Ostatnio tego nie robił ale miał cieżkie matchupy ze specjalistami od defensywy: ze swoim bratem i z Hibbertem. Dzisiaj powinien sobie odbić i rzucić ponad 20 punktów.
Gasol over 18.5 @ 1,85 Sportingbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Słówko mojego komentarza do meczu OKC - Memphis. Nie chcę, by było to odebrane jako mędrkowanie po meczu, nie jestem zdecydowanie typem osoby która będzie takie zagrywki stosować. Wczoraj wieczorem byłem poza domem i nie udało mi się niestety umieścić szerszego komentarza, choć za pół płaskiej stawki pograłem OKC -3. Nie chodzi mi jednak o wynik, a o pewien trend.
Napisał: gruda -&gt;
a jakie to ma znaczenie?chocby przegrali 100 z rzedu dzisiejszy mecz bez perka(latwiej dla gasola i zacha) z westbrookiem ale przez to rowniez problemami z flow na boisku od jego powrotu vs miski ktore MUSZA wygrywac i z ktorym okc od dlugiego czasu gra sie ciezko?czyste value w niedzwiedziach,czy wejdzie nie ma znaczenia wazne ze zaklad jest w chuu jjjj +ev...
To moim zdaniem błędne myślenie. Nie mam wglądu do dokładnych statystyk, piszę to z własnego kilkuletniego doświadczenia i z pamięci - ale wg mnie w NBA widoczny jest trend, w którym czołówka ligi, kontenderzy - nie przegrywają seriami spotkań u siebie. Na oko właśnie 3, góra 4 L u siebie to jest wartość graniczna. By odnieść się tylko do omawianego meczu - Thunder ostatni raz streaka 4 L u siebie mieli w 2009 roku. Po prostu, w większości przypadków ekipy te czerpią wiele z gry u siebie, budują tam statystyki obronne czy ofensywne, serie zwycięstw itp. Wg zasady - mój dom to moja twierdza. Jeśli taka Oklahoma ma 3L to będzie wyjątkowo spięta na kolejny mecz domowy, będzie miała presję jego wygrania nawet w regularze. Oczywiście sama spina może nie wystarczyć na Miami czy Spurs, ale na Memphis, przy całym szacunku dla nich, już tak. Dlatego moim zdaniem lepiej grać tu progresywnie, niż szukać niespodzianek. Przynajmniej nie grać nic, bo ryzyko przełamania takiej serii jest bardzo wysokie. Wg mnie wyraźna jest tendencja - kontenderzy nie dają sobię w kaszę dmuchać u siebie.
No a poza tym czysto sportowo oczywiście Thunder mieli jak najbardziej argumenty, by poradzić sobie z Grizzlies, także nie mam tu na myśli sytuacji, w której stawiamy wbrew logice i faktom czysto sportowym. OKC może wygrać z każdym w tej lidze i jeśli ma 3L u siebie, to szansa, że wygra jest wg mnie z automatu większa - to nie czerwone i czarne w kasynie.
No i jeszcze co do Perkinsa - nie można popadać ze skrajności w skrajność, czyli albo Perk to totalne drewno i out z Thunder, albo jest ważnym klockiem w układance i bez niego Thunder są szczególnie osłabieni. Poza tym nie wiem jak brak takiego zamulacza jak Perk może osłabić &quot;flow&quot; drużyny. I tak był przecież ignorowany w ofensywie.
Osobiście bliżej mi do tej pierwszej opcji, uważam, że obrona w poście i zasłony Perka to za mało, by zrównoważyć jego indolencję rzutową, słaby atletyzm, brak szybkości. Perkins wg mnie jest koszykarzem po terminie przydatności do spożycia. Jego regularne wizity w Shaqtin&#39;a Fool nie są przypadkiem.
Tak więc value to jest niestety kwestia na forum subiektywna, dla mnie, z uwagi na 3L Oklahomy i ich spodziewaną spinę nie było value w Memphis, dla kogoś z uwagi na matchup podkoszowy takie value było (z drugiej strony na obwodzie jednak przewaga Thunder wyraźna).
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom