>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Luty 2014

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
A potem się okaże, że Miskom też się nie chciało bronić. Ten under w indianie to był dopiero mega public bet, na agielskojęzycznych forach też był popularny, viva las vegas! ;-)
No tak, to właśnie w samym Vegas zapadła decyzja, że w ostatniej akcji spotkania lalki rzucą trójeczkę i położą under ;) Teraz każdy nietrafiony bet jest zasługą właśnie tego, co dzieje się w Vegas. Dobrze, że opinie te nie wiążą się specjalnie z betami na zawodników, a przecież tutaj dopiero byłoby pole do popisu, bo przecież wystarczy przekonać jednostkę by zagrała lepiej/ gorzej :cool:

Ale do rzeczy.

Clippers - Rockets

Linia ustawiona na ponad 220 oczek czyli bukmacherzy przewidują ostrą strzelaninę, jestem jak najbardziej za! Ostatnio w starciu tych ekip w LA mieliśmy w listopadzie 137-118 bez dogrywki, czyli potężny over. Pod koszem mimo wszystko jeśli nie wyłapie głupich fauli rządzić może Howard, co znacząco powinno utrudnić sprawę Griffinowi. Z resztą jego overów nie grałem, dopóki Paul nie wypadł, dla mnie ze zbiórkami to on jest najlepszą inwestycją w ekipie gopodarzy i pobieram taki zakład w betsyfach. Dokładam oprócz tego over Crawforda lżejszą stawką. Pod nieobecność Reddicka ten spisuje się znakomicie, dostaje więcej minut i w tak ofensywnie zapowiadającym się spotkaniu jak najbardziej do gry jego punkty widzę.

Chris Paul over 31.5 pts+ast 1.85
Betsafe


Jamal Crawford over 22.5 pts 1.72
Betcity


widziałem również w marathonie i 365 na linii 23.5

Portland - Brooklyn

Oprócz tego gram over Lillarda w Unibecie. Nie mam zamiaru bawić się w Batuma i Mathewsa skoro liderowanie rozgrywającego Portland w tej ekipie jest pewniakiem. Linia już co prawda ustawiona wyżej, bo 26 oczek, lecz Lillard w 4ech spotkaniach bez Aldridga pokrył ją w każdym meczu więc nie widzę powodów by kombinować, tym bardziej, że trudniej będzie przede wszystkim w strefie podkoszowej dziś.

Lillard over 26 pts 1.85
Unibet


wszystko na ⛔ !

PTB odjazd totalny więc nie ma o czym gadać, a w LA tym razem nie postrzelali tak jak zakładałem to i overy do kosza :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 263

fidelio

Użytkownik
No tak, to właśnie w samym Vegas zapadła decyzja, że w ostatniej akcji spotkania lalki rzucą trójeczkę i położą under ;)
Lillard over 26 pts 1.85
Unibet
Ostatnia trójka nie miała tu nic do rzeczy, public betem był under na linii w okolicach 200 pktów, bo za wyższe linie kursy nie były atrakcyjne. Zresztą sam miałem tu under 218,5, ale po malutkim kursie, takim do ako. Grane były raczej niższe linie. A o vegas to oczywiście z przymróżeniem oka było.
 
typynba 21

typynba

Użytkownik
Golden State Warriors - Chicago Bulls
Bulls under92pts 1,9@3j betsson

1. Bulls - 92,5 PPG (u siebie - 90 PPG)

2. Bulls są w b2b, wczoraj grali w Atlancie

3. Bulls to trzecia najwolniej grająca drużyna ligi - 90,5 posiadań na mecz (Warriors z kolei piąta najszybciej grająca - 96,3).

4. Warriors 3 defensywa ligi - 101,6 pkt straconych na 100 posiadań (Bulls nr 2 NBA - 100,7 pkt straconych na 100 posiadań)

Bulls grają u siebie, więc liczę że powinni narzucić swój styl - wolne tempo. Średnio u siebie rzucają tylko 90pkt na mecz, a do tego dziś naprzeciw będzie topowa defensywa ligi + jakieś zmęczenie po wczorajszym meczu. To wszystko skłania mnie do takiego typu ????
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Boston Celtics - Atlanta Hawks @2,30 Unibet ⛔
Całkowicie popieram Rambo. Stawianie Bostonu jako faworyta w meczu z inną ekipą niż Sixers, Bucks, Magic czy Jazz jest dla mnie co najmniej nierozsądne. Kryzys przyszedł w najgorszym momencie dla Atlanty, seria porażek spuściła ich na granicę play offs. Boston też ma swoje problemy kadrowe - nie wystąpią Bradley, Faverani oraz Sullinger. Przede wszystkim Sullinger może tu być sporym osłabieniem dla Celtów.
Los Angeles Clippers - Houston Rockets @2,73 pinnacle ⛔
Tutaj też liczę na małą niespodziankę. Ja rozumiem, że Clippers są on fire, że notują dobre wyniki z wysoko notowanymi ekipami typu Portland czy Oklahoma, ale czy to jest powód do aż tak zaniżania kursu na ekipę ze Staples? A może tu chodzi o b2b Houston? Otóż moim zdaniem nie musi to mieć aż takiego znaczenia, bowiem mecz z Sacramento nie kosztował starterów tyle sił i nie spędzili oni tych 35-38 minut na parkiecie z powodu blowoutu. Jedynie Harden przekroczył pół godziny. Także o względy kondycyjnie bym się aż tak nie martwił. Z braków kadrowych - Clipers nadal bez J.J.Reddicka, zaś u gości braknie Grega Smitha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Tak bo w b365 nie da się łączyć takich zakładów niestety..
Chyba taka sama sytuacja jest na betssonie? Coś mi nie chce kuponu przyjąć wlasnie z takim zakladem bo podobno zaklady na ten mecz są juz zamkniete.... hmmm?
Edit: Wróóóć kursy sie zmieniły. z 22,5 dirk over na 23,5 i dlatego. Pardą ;)
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik



Los Angeles Clippers - Houston Rockets
Rockets +5,5 ⛔
1,99
Marathonbet



Houston Rockets over 108 pkt ⛔
1,90
Marathonbet

W mojej subiektywnej opinii kurs dochodzący do @3 na gości i tym samym handi +5,5 to dla mnie okazja by własnie w ich kierunku zagrać. Dzisiaj naprawdę możemy być świadkami arcyciekawego spotkania, które będzie naszpikowane szybkimi akcjami co za tym idzie powinniśmy ujrzeć spory over. Kto może dorównać Clippersom w ich hali przy tym szaleńczym tempie, jakie narzucają? Jedną z tych nielicznych drużyn jest właśnie Houston stworzone do takiej gry i jeśli gospodarze będą chcieli zabawić się w run&amp;gun to Rakiety bez zawahania w to wejdą i nie stoją wg mnie na straconej pozycji. Dużo ciekawych match upów nam się szykuje m. in Howard - DeAndre Jordan czy też Beverley - Paul. Jeśli chodzi o ten drugi to z całą pewnością będzie on jednym z kluczowych elementów tego spotkania i jestem pewien, że Paul zostanie solidnie ograniczony w swoich poczynaniach ofensywnych przez PG Houston. Zresztą to samo można by powiedzieć i w drugą stronę aczkolwiek Beverley nie odgrywa tak znaczącej roli w ataku gości, jaką ma Paul dlatego twierdzę, że skuteczne uprzykrzanie życia rozgrywającemu Clippers może okazać się kluczowe dla całej konfrontacji i dać przewagę Houston. Oczywiście błędem byłoby sprowadzanie całej tej ciekawej potyczki do pojedynku dwóch PG bo obie drużyny mają naprawdę kilku grajków na poziomie All Star takich jak Griffin, Howard czy też Harden. Zresztą jaki sens ma wymienianie składów obu ekip skoro obie są w czołówce konferencji Zachodniej i jeśli ktoś choć trochę interesuje się NBA to wie, jakim potencjałem dysponują oba teamy. No właśnie potencjał... Bezapelacyjnie porównywalny, ale... dla mnie to jednak goście mogą w tym sezonie zajść dalej w PO. Po prostu dla mnie są drużyną, którą minimalnie wyżej cenię niż Clippers. Jeśli miałbym wymienić zawodnika, który jest swoistym X-Factorem, graczem robiącym różnicę na korzyść gości to powiedziałbym, że to Parsons. Był moment, kiedy Houston musiało sobie radzić bez niego i wyglądało to mizernie. Facet daje dużo od siebie i jest bardzo wszechstronny. Ławka porównywalna w obu drużynach, ja tu po prostu nie widzę możliwości by Clippers wygrali w jakiś przekonywujący sposób. Co prawda w tym sezonie dwa zwycięstwa gospodarzy, ale było to na samym początku listopada czyli na początku sezonu. Nie brałbym tego szczególnie do siebie bo jeśli ktoś potrzebował czasu by zostały wypracowane pewne schematy to na pewno były to Rakiety do których przyszedł Howard czyli jedna z głównych postaci drużyny. Houston b2b, ale wczoraj żaden z zawodników nie zagrał więcej niż 30 min (tylko Harden przekroczył ten czas i kilkanaście sekund) także o zmęczniu mowy być nie może tym bardziej, że goście to młody zespół z werwą do gry. ;) Skupiłem się głównie o opisaniu tego co najważniejsze jeśli chodzi o ATS, ale to ze względu na to, że over Houston w tym meczu jest dla mnie dość oczywisty patrząc w kontekście tego, że zajmują oni 5 miejsce w lidze pod względem ilości zdobywanych punktów na 100 posiadań czy też są w ścisłej czołówce jeśli chodzi o tempo rozgrywania akcji. Zresztą podobne statystyki można ujrzeć przyglądając się Clippers także over mimo wysokiej linii do gry, ale ja biorę Rakiety jako że mniejsza linia, a przewagi gospodarzy w meczu nie widzę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA
Spotkanie: BROOKLYN NETS-PORTLAND TRAIL BLAZERS
Typ: Deron Williams powżej 16,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365

W ostatnich czterech meczach zawodnik Brooklyn Nets grał średnio o 12 min więcej niż wcześniej co przełorzyło się na lepsze zdobycze punktowe. W trzech ostatnich spotkaniach notował odpowiednio 30,20, 19 pkt. Dzisiaj również powinnien sobie poradzić z linią 16,5 pkt, gdyż przeciwko niemu wystąpi Damian Lillard, który w przeciwieństwie do gry w ataku gra w obronie przeciętnie.

⛔⛔⛔⛔ 80-124 dla Portland ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik

Brandon Bass over 11 pts ✅
1.96 | marathon​
Dziwna sprawa. Atlanta bez frontcourtu - brak Ayona, Anticia, Millsapa i oczywiście od dawna bez Ala Horforda, natomiast Boston bez Sullingera i na Bassa jest tylko 11 punktów.
W ostatnich 10 meczach średnia 12.7 ppg, w dwóch meczach przeciwko Atlancie średnia 13 ppg. Myślę, że warto spróbować.
Edit: Brak również Olynyka więc tym bardziej bo pod koszem będzie trzech zawodników - Bass, Humphries i Joel Anthony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
No to PHO bez Dragica... więc z pewniaka robi się fifty fifty... dla mnie DNB.

A do tego załapłem się na taką oto niespodziankę od Unibetu (tym razem na plus dla mnie, bo bez Tragica jest szansa spora na PHO w plecak):



Dawno nie grałem na Unibecie i dzisiaj oszalałem... zagrałem na PHO przed infem o Dragicu... pod jego ewentualną obecność na parkiecie... na dwóch kuponach. Kiedy poszło info, że nie zagra, kurs na PHO wzrósł i sprawy poszły ewidentnie nie na moją korzyśc... buk rozliczył tak jak na fotce. O co chodzi? Spotkaliście sie już z czymś takim? Teraz jest to działanie na moją korzyść, ale w drugą stronę już pewnie mniej by mi się podobało... ????
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA
Spotkanie: BROOKLYN NETS-PORTLAND TRAIL BLAZERS
Typ: Deron Williams powżej 16,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
W ostatnich czterech meczach zawodnik Brooklyn Nets grał średnio o 12 min więcej niż wcześniej co przełorzyło się na lepsze zdobycze punktowe. W trzech ostatnich spotkaniach notował odpowiednio 30,20, 19 pkt. Dzisiaj również powinnien sobie poradzić z linią 16,5 pkt, gdyż przeciwko niemu wystąpi Damian Lillard, który w przeciwieństwie do gry w ataku gra w obronie przeciętnie.
Powielasz mój typ do analizy no spoko do przezycia. Tylko co Ty za bzdety tu wypisujesz to aż głowa mała. Według Twojej Teorii średnio 12 minut wiecej grał ale od jakiego okresu ? bo ja widze najmniej co srednio grał to 30,3 minuty , wiec srednio grał 42 minuty? No chyba nie, średnio gra 34,4 to pierwsza z rzeczy jego średnia wzrosła o minutę w stosunku do całego lutego to druga rzecz , po trzecie argumenty, które przytaczasz są ,żadne a po czwarte takie beznadziejne analizy tylko zaśmiecają forum i nie wiem czemu Moderator nie zrobi z tym porządku ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
San Antonio Spurs - Detroit Pistons
Zwariowałem? Może. Ale Spurs wracają po 9 meczowych tournee wyjazdowym i to jeszcze po 5 dniach przerwy. Oprócz Parkera mają dostępny pełen skład. Niby wszystko tip top by pewnie wygrali ale tak sobie myślę że Spurs jako zdecydowany faworyt nie grali ostatnio dobrze w domu. Nie licząc meczu z Bucks to gości pokrywali hc. Co więcej Pistons ze swoim atletycznym frontcourtem może być trudnym rywalem. Właśnie podczas &quot;rodeo trip&quot; Pistons pokonali Spurs 109-100. Jak dla mnie to dobry spot na Pistons
Pistons +10,5 @ 1,90
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Marcin Gortat Over 13,5 PTS✅✅✅ ojej ledwo weszło,tylko 31 pkt xd
Buk : Fortuna
Kurs : 1,82
Oczywiście dałem buka 1 z brzegu, bo akurat tam przeglądałem oferte. Wiadomo, że lepiej będzie grać w necie bez podatku,a i może gdzieś się znajdzie linię 12,5.

Dobra szybciutko czemu taki typ?!
Po 1 brak Nene, który oddaje kilkanaście rzutów na mecz i siłą rzeczy dzięki temu Marcin dostanie te 2-4 piłki więcej na każde spotkanie. Statystyki Marcina analizując je przed i po All Star wzrosły znacznie. punkty z 11,9 na 16,4, FG% prawie z 53% na ponad 62%. Wiz grali 5 spotkań w każdym Marcin zdobył double-double. Dzis przeciwnikiem Czarodziejów są Raptorsi, którzy już ograli ich kilkukrotnie w tym sezonie. Wydaje mi się, że czas na rewanż, a jeśli nie to przynajmniej na close-game. Ostatni mecz Marcina przeciwko Toronto to 18 pkt(8-11z gry) w 31 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Miami Heat - New York Knicks over 201 -&gt; 1,91 -&gt; WillHill
Fajny meczyk się zapowiada, gdzie spotkają się ekipy które mają nieziemski potencjał jeśli chodzi o ofensywę. Do Miami na 80% wróci dzisiaj LeBron James, więc o atak jestem spokojny, bo bez niego Miami jakieś niemrawe jest w ataku. Wade w coraz lepszej formie, zadaniowcy też mogą się sprawdzić, zwłaszcza w takim meczu. New York w tym sezonie spisuje się słabo, i ma coraz mniejsze szanse na wejście do Play off co dla takiego zawodnika byłoby porażki i jednoznacznie przekreśliłoby szanse zostania w drużynie. New York w tym sezonie broni fatalnie, anie nie bronią strefa ani nie kryją indywidualnie. Popis w ataku ostatnio w MSG dali chociażby gracze Carlisle, gdzie Mavs rzucali trójki na bardzo wysokim poziomie. Obrona pod koszem tez spisuje się słabo. Miami w tym sezonie zasadniczym odpuszcza, nie bronią na maximum możliwości, oszczędzają siły na PO które w tym roku będą bardzo ciekawe. Linia 201 jak dla mnie jak najbardziej do grania i to mocnego. Obie ekipy total offense, Miami umie bronić ale czy jej się będzie chciało ? Nie sądzę. Fajne show się zapowiada dziś w AAA Lebron vs Melo i ta linia to prezent od bukmachera. &#39;&#39;Stawiam na to swój monumentalny bankroll&#39;&#39; cytując sławnego na tym forum usera. :cool: Miami spokojnie koło 110 może się zakręcić, a resztę zrobią Knicks. Fajna linia 201 jak na takie widowisko to mało. Podejrzewam że linia podskoczy do 204-206 pkt i już wtedy nie będzie tak atrakcyjna ale mimo wszystko do grania ???? Mój główny typ na dzisiaj to over 201 w American Airlines Arena.

Indiana Pacers - Milwaukee Bucks goście under 91 pkt -&gt; 1,88 -&gt; Betsson
Kolejny bet, też solidny i warty zainwestowania ale nie taki jak wyżej. Spotkanie Contendera z najsłabsza ekipą ligi z Milwaukee. Typem na który się zdecydowałem jest Bucks under 91 pkt w Betsson po 1,88. Indiana potrafi bronić fantastycznie, pod koszem są mocni Hibbert oraz West, dalej od kosza jest George który z sezonu na sezon jest coraz lepszy. Każdy wie o sile Pacers w defensywie, jeśli zechcą to Buck tutaj nawet 80 mogą nie przekroczyć. Problem w tym czy zechcą? Moim zdaniem wreszcie dzisiaj nastąpi przełamanie, i podopieczni Vogela zagrają swój defense i zatrzymają rywala na odpowiedniej ilości pkt. Indiana ostatnio broniła słabiej i teraz myślę, muszą się wyładować, a że Kozły to nie żaden tytan w ofensywie to spokojnie myślę że 91 to tutaj nie przekroczą. Najbardziej muszą uważać na Brandona Knight&#39;a który lubi często wchodzić pod kosz, bądź rzucać z półdystansu oraz na OJ Mayo, który ma szybką rękę i potrafi rzucać za 3 pkt. Ale bądźmy poważni, 130 pkt rzucone Philadelphii w której gra szrot świadczy o niczym? Mikwaukee rzucało na poziomie 57% z gry, a trójki na poziomie 60% 12/20 :] Dzisiaj blow możliwy, mimo wszystko Indiana powinna zamknąć ich w under 85 pkt, revenge game dla Indiany, która kilka dni temu ograła Milwaukee w nietypowym dla nich run &amp; gun 110-100 więc dzisiaj powinni dać im nauczkę i lekcję gry w obronie. 2 typy ode mnie na dzisiaj. Pozdrawiam i polecam. Rambo

E: Rozliczę zakład po linii 91, jednak linia uległa zmianie i wynosi 92 w Betsson po kursie 1,84. Polecam tym bardziej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
New York Knicks - Miami Heat
NYK +10 pkt @1.86
marathonbet

1. Miami Heat gdy jest faworytem powyżej 9.5 pkt notuje bilans 5-10 ATS
Miami jest 2-4 SU w ostatnich 6 meczach z NYK i 2-5-1 ATS w 8 ostatnich spotkaniach z NYK
2. Lebron James zagra dzisiaj w masce ???? (złamał nos) co z pewnością jest niewygodne i ograniczy chociaż w minimalnym stopniu jego skuteczność. Warto ten mecz zobaczyć chociażby z tego powodu ????
3. Mecz będzie mógł obejrzeć każdy Amerykanin- TNT więc mają być emocje w końcówce, żeby telewidz przed 4 kwartą nie przełączył na inny kanał.
4. Nowojorczycy wreszcie odpoczęli po wyczerpujących meczach. Przede wszystkim da to świeżość Carmelo Anthonemu, który jest jednym z bardziej eksploatowanych koszykarzy w NBA
5. Melo lubi się spinać na mecze z Jamesem a, że on ciągnie tą drużynę to dziś możemy spodziewać się zaciętego spotkania.
6. Ostatnie mecze Knicks - pokrycie handicapów
@ Memphis pokryty
@ New Orleans pokryty
@ Orlando wtopa
@ Atlanta wtopa
@ Dallas pokryty
W ostatnim meczu pokryli niski handicap i na prawdę pechowo przegrali po kuriozalnym rzucie Dirka. Mecze z Orlando i Atlantą powinni spokojnie pokryć. Co się stało? Nowojorczycy spusiaczyli i roztrwonili 13 i 17 punktowe przewagi:/
7. Knicks zdecydowanie lepiej pokrywają handicapy na wyjazdach kiedy nie oczekuje się od nich niczego niż w meczach w MSG kiedy grają &quot;must win matches&quot;.
8 Jednym z zagrożeń w dzisiejszym meczu są rzuty za 3. Knicks bronią trójek koszmarnie. Pokazał to dobitnie mecz z Dallas i to co wypracują mozolnie w ofensywie potrafią błyskawicznie stracić pozwalając sobie rzucać trójka za trójką. Miami jest 11 w lidze pod względem rzuconych trójek. Dziś trochę będzie siekał z dystansu Allen, Chalmers czy Bosh, ale myślę, że Knicks i tak będą się trzymać blisko Heat przez cały mecz.
9. W meczach z Dallas Atlantą czy Orlando widać było dużą motywację zespołu. Ktoś ich porażki nazwie pechem, ktoś frajerstwem, jeszcze inny głupotą trenera, ale serce do gry mają Ci nieporadni w obronie koszykarze ???? Z pewnością nie przejdą dziś obok meczu. Tak jak Mariusz Pudzianowski tak gracze z Nowego Jorku tanio skóry nie sprzedadzą.
10. NYK w ostatnich 6 potyczkach z Miami pokrywał handicap 4 razy.
Co wydarzyło się nie tak dawno podczas ich road tripu po Texasie niespełna 2 miesiące temu?
wygrana z San Antonio 105-101
minimalna porażka z Houston 100-102
wygrana z Dallas 92-80
Na fali tych zwycięstw wygrali następnie w MSG z:
Detroit 89-85
Miami 102-92
Z pewnością potrafią nawiązać walkę z najlepszymi podczas ciężkich wyjazdowych spotkań. My tu mamy ogromny 10 punktowy zapas punktów ????
Z Miami poza przytoczonym wyżej meczem, grali ponownie miesiąc temu, przegrali we własnej hali 106-91
11. Seria meczów Nowego Jorku w lutym wygląda następująco
LLL W LLL W LLL ?
Czyżby pora na zwycięstwo. Boję się myśleć. Jednak po tym co pokazała wczoraj Oklahoma, dzisiejsza wygrana NYK nad Miami mnie nie zdziwi ????
12. 9 z 14 porażek w tym sezonie Miami doznało z drużynami poniżej 0.500
Wiem, że Miami nie do wszystkich meczów poważnie podchodzi, ale to pokazuje, że Heat stawia się gdy są minimalnym faworytem albo dogiem. I w tym sezonie to się wiele razy potwierdzało ????
Te wszystkie argumenty, trochę chaotycznie napisane, skłaniają mnie do postawienia dziś na Knicks z dużym marginesem błędu ???? +10 pkt​
 
F 263

fidelio

Użytkownik
New York Knicks - Miami Heat
NYK +10 pkt @1.86
marathonbet
3. Mecz będzie mógł obejrzeć każdy Amerykanin- TNT więc mają być emocje w końcówce, żeby telewidz przed 4 kwartą nie przełączył na inny kanał.​
Jestem pewien, że zawodnicy NYK zapewnią widzom dobrą komedię jak to mają ostatnio w zwyczaju :razz:
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Indiana - Bucks under 196,5 @ 1,96 unibet
Milwaukee rzuca sobie przeciwko drużynom nie mającym pojęcia o defensywie, jednak w przypadku takiej układanki jak Pacers nie wydaje mi się, żeby byli w stanie przekroczyć koło 90 punktów poza domem. Grając na wyjazdach z mocnymi ekipami rzadko zdarza się mecz, w którym byliby w stanie trafiać na podobnym wskaźniku co rywal i przy okazji go ograniczając. Owszem zdobyli stówkę kilka dni temu , lecz nie sądzę żeby w Indianie sytuacja się powtórzyła. Gospodarze nie pozwalają na punktowanie szczególnymi zespołom kalibru Bucks o czym świadczy historia pomiędzy powyższymi klubami - 77,78 czy też 80. Co więcej Milwaukee ma jeden z najsłabszych ofensywnych składów jeżeli chodzi o cały przekrój ligi, udaje im się co prawda trafiać z Orlando, 76ers czyli z klubami typowo chcących się wybiegać. Ze Spurs, Grizzlies nie mają większych szans. Tak też będzie wyglądać pojedynek w Indianie - Pacers powinni kontrolować mecz i w pełni pozbawic możliwości zdobycia dużej liczby punktów przez Bucks.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Cieżko mi ugryźc ten mecz na Florydzie z tego względu że niemal na każdy typ jest jakieś &quot;ale&quot;.
Nie zagram handi na Knicks bo są w tej chwili niesamowitymi leszczami. Jako drużyna praktycznie nie istnieją. Do tego te jaja z Feltonem. Knicks dopiero co pozbyli się Beno Udriha a Felton odwala numer za który grozi mu odsiadka bo pokłócił się z laską i chwycił za klamkę. Żeby było ciekawiej jak policja przeszukała mu chatę okazało się że trzymał nie jedną klamkę ale trzy ???? Najlepsze jest to że Woodson nie ma za bardzo alternatywy i nie może Raymonda posadzić na ławie. Jest Prigioni ale to jest pół emeryta znajdujący się gdzieś między Baronem Davisem a Steve Nashem. Knicks podpisali 10 dniowy kontrakt z Shanonem Brownem ale ten jeszcze na początku tego tygodnia trenował u Popovicha a teraz ma zagrać z ławki przeciwko Heat. Jakoś nie widzę tego.
Nie zagram undera w meczu, bo Knicks bardzo słabo bronią, szczególnie rzuty z dystansu. Przecież to co robili ostatnio z nimi Scott, Fredette, Carroll, Oladipo woła o pomstę do nieba. Brak Shumperta jest bardzo widoczny bo ta drużyna nie ma poza nim innego guarda który potrafiłby bronić sytuacje jeden na jednego. Felton, Prigioni są za wolni, Shumpert i Hardaway to specjaliści od ofensywy. Heat potrafią młócić z dystansu nie gorzej niż Mavs. To samo z Knicks. Under to nie jest dobry bet w tym meczu.
Nie zagram handi na Miami bo nie wiadomo jak Heat podejdą do tego meczu. Mecz z Thunder to rewanż za przegraną we własnej hali + pojedynek dwóch kandydatów do nagrody MVP. Mecz z Bulls to rewanż za wysoką porażkę w Chicago na początku grudnia. Dzisiaj Heat nie mają żadnych podstaw by się spinać. Co prawda przegrali w tym sezonie raz z Knicks ale odbili to sobie w MSG. A rywalizacja między Melo a Jamesem nie ma żadnych podtekstów, nie będą się zabijać na boisku. Dochodzą jeszcze te sprawy o których wspomniał doktor G. Heat nie grają na 100% w meczach do których przystępują z pozycji mocnego faworyta. Knicks, odwrotnie, w sytuacji gdy nikt na nich nie liczy potrafią zaskoczyć. Dzisiaj do takiej niespodzianki mają dobrą okazję bo wszyscy spisali ich na straty po serii porażek we własnej hali. Do tego mecz wieczoru, transmisja w TNT. To może ich pozytywnie zmobilizować.

Najbliżej mi do overa bo linia nie jest taka wysoka i jeśli Knicks zagrają na dobrej skuteczności to powinno wejść. Tyle, że jeśli Knicks mają rzucić te 95+ punktów to nie obędzie się bez 30+ oczek ze strony Carmelo bo ofensywa Knicks to w tej chwili głownie on. Melo ostatnio rzuca mnóstwo punktów (42 z Pelicans, 44 z Magic, 35 z Hawks, 44 z Mavs) i nie bez powodu bo prawdopodobnie latem odejdzie z NYC w poszukiwaniu perspektyw do zdobycia mistrzostwa. Dzisiaj dobra okazja żeby potwierdzić swoją wartość. Linia mocno wywindowana przez wspomniane zdobycze i pytanie czy dziś gracze Heat pozwolą rzucić Anthony&#39;emu aż tyle punktów co z takimi ofensywnymi ekipamni jak Pelicans, Magic, Hawks i Mavs. Mimo to wydaje mi się że można zaryzykować ten wysoki over bo Melo na pewno odda mnóstwo rzutów, zadecyduje celność. Linia na LeBrona podobna ale jak wspomniał doktor G King dziś zagra w masce. Już pomijam to czy taka maska zmniejsza skuteczność czy nie ;) ale na pewno ze złamanym nosem LBJ nie będzie pchał się pod kosz tak jak zwykle. Jeśli miałbym wybierać między overami tych graczy to zdecydowanie brałbym over Melo. Przypuszczam że LeBron będzie mial dziś trochę asyst dlatego jest też pomysł by zagrać over Wade&#39;a. Wade w super formie i dzisiaj będzie musiał wziąć na siebie rolę lidera. Linia 20.5 ale kurs aż 2,0 w becie. Co myślicie? over Melo, over Wade&#39;a, over w meczu ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Miami Heat - New York Knicks over 201 -&gt; 1,91 -&gt; WillHill
Fajny meczyk się zapowiada, gdzie spotkają się ekipy które mają nieziemski potencjał jeśli chodzi o ofensywę. Do Miami na 80% wróci dzisiaj LeBron James, więc o atak jestem spokojny, bo bez niego Miami jakieś niemrawe jest w ataku. Wade w coraz lepszej formie, zadaniowcy też mogą się sprawdzić, zwłaszcza w takim meczu. New York w tym sezonie spisuje się słabo, i ma coraz mniejsze szanse na wejście do Play off co dla takiego zawodnika byłoby porażki i jednoznacznie przekreśliłoby szanse zostania w drużynie. New York w tym sezonie broni fatalnie, anie nie bronią strefa ani nie kryją indywidualnie. Popis w ataku ostatnio w MSG dali chociażby gracze Carlisle, gdzie Mavs rzucali trójki na bardzo wysokim poziomie. Obrona pod koszem tez spisuje się słabo. Miami w tym sezonie zasadniczym odpuszcza, nie bronią na maximum możliwości, oszczędzają siły na PO które w tym roku będą bardzo ciekawe. Linia 201 jak dla mnie jak najbardziej do grania i to mocnego. Obie ekipy total offense, Miami umie bronić ale czy jej się będzie chciało ? Nie sądzę. Fajne show się zapowiada dziś w AAA Lebron vs Melo i ta linia to prezent od bukmachera. &#39;&#39;Stawiam na to swój monumentalny bankroll&#39;&#39; cytując sławnego na tym forum usera. :cool: Miami spokojnie koło 110 może się zakręcić, a resztę zrobią Knicks. Fajna linia 201 jak na takie widowisko to mało. Podejrzewam że linia podskoczy do 204-206 pkt i już wtedy nie będzie tak atrakcyjna ale mimo wszystko do grania ???? Mój główny typ na dzisiaj to over 201 w American Airlines Arena.

Miami Heat - New York Knicks typ:eek:ver 199,5,Kurs:1,71
Kocham cie Rambo! nie jedno krotnie dałeś zarobić graczom z tego forum .Jednak ja jeszcze nigdy nie zarobiłem na twoich typach i raz nawet straciłem liczę na to że zmieni się to po dzisiejszej nocy ! Zagrałem twój typ na maksa jednak po niższej lini niż ty ???? mam na dzieje że będziemy liczyć pieniążki jutro przy śniadaniu.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Dziś do Miami przyjeżdża na występy trupa komediantów czyli New York Knicks. Forma jaką ostatnio prezentują na parkiecie oznacza, że Lebron może zagrać nie tylko w masce, ale i w kajdankach, a i tak Heats to wygrają.

Dlatego typ na Heat -3,5 @1.37

Drugim typem na dziś jest zwycięstwo Toronto Raptors, którzy podejmują u siebie Washington Wizards. Washington zagra osłabione brakiem Nene. Raptors wygrali niedawno gładko w Waszyngtonie, więc powinni tym bardziej dać radę z osłabionymi Wizards.

Wizards -1,5 @ 1.53

Ako: 2.10 (unibet).
 
J 37

jizz

Użytkownik
Żebyście się tylko nie przejechali - LeBrą nie wiadomo czy w ogóle zagra, bez niego ofensywa Heatów naprawdę leci mocno w dół. Koło setki pewnie się zakręcą, bo Knicksi bronić nie potrafią, ale właśnie goście też muszą swoje dorzucić do overa, bo może być ciężko. A sam Melo wyniku nie narobi. W każdym razie ja odpuszczam, zresztą poza patriotycznym typem na Gortat over 13,5 b365 @ 1.83, nie gram nic.
Indiana też niepewna strasznie, wiadomo jak lubią sobie pograć z ekipami typu Bucks, 76ers czy Lakers. Ogólnie nie lubię grać underów w takich meczach, za co zresztą ostatniej nocy zostałem pokarany w meczu Miśków z Lakersami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom