>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2014

Status
Zamknięty.
rzepik 1

rzepik

Użytkownik
Los Angeles Clippers @ New Orleans Pelicans over 207 @ 1,88 MarathonBet ✅✅✅

Clippersi są drugą ekipą co do pkt zdobywanych na mecz 107,1. Grają bardzo szybko i widowiskowo. Pelicans po stracie Andersona już nie zdobywają tak dużo pkt na mecz lecz ich średnia wciąż na poziomie 99,1. W 1 meczu padł wynik 95-108 dla drużyny z miasta Aniołów ale to był 1 mecz A. Davisa po przerwie. W ostatnich 3 meczach Los Angeles przegrywali dwukrotnie więc muszą przycisnąć i zagrać dobry basket dziś by wrócić na właściwe tory (contender). W 8 ostatnich spotkaniach Paul i spółka 7-krotnie przekraczali swoją średnio punktowa na mecz. Jedynego czego można sie obawiac to blowout ale w takim przypadku Clippers powinni rzucić coś koło ~120 puntków. Spodziewam się overu nawet większego ale bezpiecznie zagram 207.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
No, znalazłem kilka chwil dzisiaj, także przeglądam ofertę i już widzę minimum dwa ciekawe bety na dzisiejszą nockę z NBA, jednak na drugi nie ma wystawionych kursów. Jedziemy.

W pierwszej kolejności myślę oczywiście o liderze Golden State Warriors - Stephenie Curry&#39;m. Oczywiście linia 25,5 to nie jest jakiś gwarant aby twierdzić, że jest to jakaś wielka promocja od bukmachera, jednakże wobec nieobecności Lee i Boguta, o czym wspomniał już Lemoneky jest to dość ciekawa opcja. Na korzyść Curry&#39;ego działa, paradoksalnie, fakt, że od 3. meczów linii nie wyrobił, a ja lubię, wręcz uwielbiam grać na przełamania serii tak klasowych zawodników. Owszem, w składzie GSW jest także Iguodala (który notabene w tym sezonie punktowo nie zachwyca) i Klay Thompson, aczkolwiek pierwszą opcją w ofensywie jest Curry, a drugą... David Lee, którego nie ma i właśnie kilka rzutów powinien przejąć Stephen. Curry zdobywa średnio 24,3 pkt na mecz, także linia wystawiona dobrze, aczkolwiek wobec zaistniałych faktów - typ wygląda obiecująco. Tym bardziej, że Pistons pod koszem mają wysokich i silnych zawodników, przez co - moim zdaniem - będzie ciężko się przebić GSW i dużo rzutów może iść na obwodzie. Detroit to nie Brooklyn, który pozwoli zdobyć O&#39;Nealowi 23 punkty i 13 zbiórek. Jennings, na przeciwko którego stanie dzisiaj Curry nie jest żadnym wybitnym defensorem, rzekłbym nawet, że słabym, także większość rzutów będzie szła właśnie do rozgrywającego Golden State Warriors. I to od niego w głównej mierze będzie zależało zdobywanie punktów u dzisiejszych gości. W tym sezonie GSW z Pistons spotykali się raz, 12. listopada 2013 roku. Wtedy Curry rzucił 25 punktów, aczkolwiek wtedy w S5 wyszedł zarówno Bogut (8 pktów) jak i Lee (17 pktów - drugi pod tym względem, zaraz po Curry&#39;m oczywiście). Jestem dobrej myśli ???? .
Stephen Curry; over 25,5 pkt @ 1,83 (Bet365) 19 pkt ⛔.
Klay Thompson także wygląda nieźle, gdyż według mnie - linia jest trochę zaniżona. Ostatnio Pistons rzucił 14. pktów, ale tak jak pisałem - na boisku byli Bogut i Lee. Ostatnio wyrobił linię z Kings, także dwa mecze bez overka. Mimo wszystko dla mnie główną opcją jest Stephen Curry i to w niego zainwestuję grubsze pieniądze.
Mam jeszcze co nieco na oku, ale nie widzę kursów.
Niestety, wyszło na Seweryna. Przepraszam.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Stephen Curry; over 25,5 pkt @ 1,83 (Bet365)
Ja bym uważał z graniem na niego, bo widać, że po ASG spuścił z tonu i nie prezentuje nic wielkiego, 2 razy się ostatnio na nim przejechałem i odnoszę wrażenie, że Stefan nie podchodzi do meczów ze słabszymi przeciwnikami na 100 %. Oddaje mało rzutów i choć skuteczność ma niezłą, to nie pokrywa linii. Poza tym po przyjściu Crawforda i teraz Blake&#39;a, Curry gra mniej minut i jeśli dziś nie będzie meczu na styku i konieczności zdobycia punktów w końcówce, Stefan może znów przejść obok meczu.
Oczywiście gracz tej klasy może odpalić i rzucić ponad 30 pkt w każdej chwili, ale ja bym tu nie inwestował zbyt dużej gotówki.
Jak już coś grać to można dziś zainwestować w dwójkę z LA Clippers, a mianowicie Griffina i Crawforda.
Blake wczoraj zagrał bardzo słabo, prawie nic mu nie wychodziło w ofensywie, a i tak zdobył aż 20 pkt. Drugiego tak słabego meczu moim zdaniem nie zagra a linia 25,5 wydaje się śmieszna, biorąc pod uwagę fakt, że pewnie będzie chciał się dziś odbić.
Drugi strzelec z LA w mega formie, punktuje aż miło z każdej pozycji. Po taki meczu jak wczoraj linia o punkt wyższa, a niekiedy taka sama (choćby w Fortunie). Ja dziś widzę znów grubo ponad 20 pkt.
Griffin over 25,5 1.85 Milenium ⛔
J. Crawford over 22,5 1.85 Milenium lub over 21,5 1.82 Fortuna (bez dogrywki) ✅
Dorzucam jeszcze moim zdaniem perełkę, czyli over Treya Burke&#39;a. Patrzę w historię jego gier i co widzę? Ponad miesiąc temu miał ciąg 4 gier, w których rzucał średnio 18 pkt na mecz, a później lipa, ani razu nie rzucił powyżej 13 pkt. Wyjazd na All Star Weeend, powrót i nagle robi 14, 21 i 16. Jak widać dało mu to dużo pewności siebie i wystrzelił z formą, oczywiście jak na jego możliwości. Dziś naprzeciw Boston, czyli ekipa spokojnie do pokonania i widzę tu młodego obrońcę gospodarzy jako jednego z liderów swojej ekipy. W ostatnim meczu oddał 19 rzutów i jeśli dziś znów trochę porzuca to o over jestem spokojny.
T. Burke over 13,5 1.85 Milenium⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Witam.

Na dzisiaj podoba mi się DET i LAC ale to zostało opisane.

Dziwne te ruchy na Dallas już tylko -2,5...hmmm zobaczymy jak to dalej pójdzie ale coś tutaj śmierdzi na pewno.

Spróbuję także under w meczu na dole na wschodzie. Obie ekipy raczej szukają porażek niż wygranych a ta linia jest strasznie wysoka jak na tak słabe ofensywy. Jeżeli obie będą chciały przegrać a to możliwe i to bardzo w bezpośrednim pojedynku to raczej nie szykuje się aż tak wysoki wynik.

Do tego ponawiam na Jordana. Linia z poprzedniego meczu poszła zaledwie o punkt do góry a facet jest w formie do tego pod koszem ma dzisiaj Ajinic&#39;a więc nie sądzę by była to spora przeszkoda. Linia na poziomie 10,5 po 1,71 do grania.
 
A 7

armada

Użytkownik
szymon jestem całkowitym betonem jeśli chodzi o NBA, lubie czytać Wasze analizy, ale kompletnie nie wiem o czym piszesz
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
podoba mi się DET i LAC
kompletnie nie wiem o czym piszesz
Podoba mu się DETLAC a mi Deadshot z Arrow.
A tak po za tym ???? Moje typki na dzisiaj .
Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks typ:Bucks(+2,5),Kurs:1,50✅
New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers typ:Clippers(-1),Kurs:1,53✅
Gram i licze na wygraną mam na dzieje że moje typki się komuś przydadzą .
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Nie jestem jakimś specem od NBA, ale trochę się wkręciłem, zacząłem oglądać, śledzić vegas itp. Gram głównie kupony z powiększonymi liniami i taki kupon na dzisiaj przygotowałem.
Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks (+10,5) 1 @ Unibet 1,24 ⛔ Bucks nagle rzucają 130pkt, śmiech na sali ???? Jak grają Bucks każdy wie. Tutaj mamy pojedynek 2 ostatnich drużyn konferencji wschodniej. Sixers nie wygrali od 10 meczy, więc jak nie teraz to kiedy? Bucks wygrali niedawno z Orlando u siebie i nawet postawili się Indianie, która ostatecznie nie pokryła handi. Tutaj przez cały dzień public money ostro szło w stronę gości. Ja idę w odwrotną stronę i sądzę, że gospodarze są w stanie spokojnie wygrać.

Detroit Pistons - Golden State Warriors (+11,5) 1 @ Unibet 1,24 ✅

W drużynie gości na pewno nie wystąpi David Lee, a gra Andrew Bogut&#39;a stoi pod znakiem zapytania. Nieobecności tych 2 graczy mogą zaważyć o wyniku. Ostatni 4 zwycięstwa i 1 porażka, natomiast rezultaty Pistons na odwrót. Detroit powinno stawić jakiś opór. Warriors nie grają b2b, ale na drugi koniec USA muszą jednak się wybrać. Public money cały czasy ostro w stronę gości, linia punktowa wzrosła.
New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers (+12,5) 1 @ Unibet 1,26 ⛔
Clippers fajnie sobie grali w ofensywie wczorajszego wieczoru z OKC. Fisher wszedł rzucił 15pkt z trójek i nagle z przewaga zmalała. Jak dla mnie gdyby nie bezsensowne decyzje Westbrooka to ten mecz poszedłby trochę w inną stronę. Clippers na początku forsują ofensywę, potem już trochę siły im brakuje. Mecz z Mephis pokazał, że można ich zatrzymać w obronie. Clippers b2b, więc pewnie dlatego taki wysoki kurs. Linia też wzrosła, więc biorę takie handi, które powinni pokryć gospodarze.

New York Knicks - Dallas Mavericks (+10,5) 1 @ Unibet 1,26 ✅
Knicks nic nie grają, niestety. Z Atlantą z -10pkt potrafili po przerwie wyjść i przegrać 9pkt. To wiele mówi, tym bardziej, że Atlanta ma problemy z kontuzjami. Teraz po 4 meczach na wyjeździe wracają do MSG. Przeważnie takie mecze nie kończą się dobrze, ale wszystko musi zapowiadać pogromu. Dallas z 76ers i Pistons szału nie zrobili. Ten mecz był już wcześniej opisywany i zgadzam się z przedmówcą. Tutaj może być pułapka dla public money. Ogólnie sądzę, że to może być noc dogów, ale jak będzie to zobaczymy
AKO: 2,44 ⛔
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
chodziło mi raczej o &quot;Spróbuję także under w meczu na dole na wschodzie.&quot;
Hmmm biorąd pod uwagę dzisiejszy schedule i mecz 76ers - Bucks to nie ciężko chyba się domyśleć, że chodzi o ten mecz ?? Sry następnym razem napiszę mecz dwóch najgorszych drużych w konferencji wschodniej aby było to zarąbiście jasne...Masakra czego ludzie potrafią się czepiać zamiast wnieść coś do dyskusji.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
New York Knicks - Dallas Mavericks over 206,5 -&gt; 1,97 -&gt; ComeOn✅✅✅

Z dzisiejszego szrotu meczy w NBA chyba najlepszy zapowiada się w Madison Square Garden gdzie przyjeżdża Dallas Mavericks. Gospodarze to drużyna trochę śmieszna, potrafią wtopić każdą przewagę, każdy wygrany mecz, tracą prawie 100 pkt na spotkanie. Bardzo dużo idzie piłek na Carmelo, i on głównie ciągnie tą maszynę z Nowego Yorku. Na 56 spotkań 31 zakończyło się overowo. Dallas Mavericks to w tej chwili bardzo średnia drużyna, jeśli weźmiemy pod uwagę PO. Jednak w lidze jakoś sobie radzą. Mi jako fanowi efektownego basketu ich styl bardzo się podoba. Grają szybko z polotem, od kosza do kosza. Dirk w bardzo dobrej formie moim zdaniem, na obwodzie solidny shooter Calderon, z ławki jest już wiekowy ale dalej pożyteczny Carter. Marion w S5 daje póki co radę. Monta Ellis też potrafi pociągnąć zespół jak trzeba. Dallas gra w tym sezonie run &amp; gun, 31 overów w 57 spotkaniach, czyli bilans prawie identyczny jak teamu Melo. Linia jak najbardziej mi się podoba, Dallas 3 mecze z rzędu overowe, i nie sądzę by dzisiaj padł under, ponieważ za dużo osób tutaj jest od zdobywania pkt, a z obroną zarówno jednych jak i drugich za dobrze to nie jest. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik

DeAndre Jordan under 14 zbiórek ⛔
2.1 | betsson​
Typuję, że Jordan nie zdobędzie więcej niż 14 zbiórek w meczu w Nowym Orleanie. Linia została wyznaczona na podstawie średniej która wynosi równe 14.0 rpg. Co do tego że Jordan jest znakomitym zbierającym nie ma żadnych wątpliwości, dlatego zakład ten obarczony jest pewnym ryzykiem. Mimo wszystko są argumenty przemawiające za underem. Przede wszystkim mam na myśli dwójkę panów, których dobra postawa może mi bardzo pomóc. Mowa o Anthonym Davisie i Blaku Griffinie. Im więcej ta dwójka zbierze piłek, tym mniej zbierze Jordan - to logiczne. O umiejętnościach jeśli chodzi o The Brew (10.2 rpg) i białego murzyna (9.9 rpg) wspominać nie trzeba.
Sprawa druga to fakt, że DeAndre nabijał średnią raczej na drużynach z centrami z nie najwyższej półki. Rzućmy okiem na mecze w tym miesiącu i matchupy:
@ OKC - 12 reb (Perkins)
@ MEM - 12 reb (Gasol)
vs SAS - 18 reb (Diaw ???? )
vs POR - 6 reb (Lopez)
vs PHI - 20 reb (Hawes ???? )
vs TOR - 13 reb (Valanciunas)
vs MIA - 16 reb (Bosh ???? )
@ DEN - 12 reb (Hickson)
@ UTA - 14 reb (Kanter)
Oczywiście zdaję sobie sprawę że to żadna reguła i równie dobrze DeAndre może zebrać dziś 20 piłek, w końcu to NBA - where amazing happens :grin:
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
dobra trzeba powoli wracać &quot;do gry&quot;:
Clippers@Hornets under 208 @ 1,92 Marathonbet
Proponuję underek w Nowym Orleanie. Ekipa Pelikanów ostatnimi czasy underowe wyniki, szczególnie 3 mecze po ASW. Jeden powód to oczywiście stosunkowo wolne tempo ekipy Monte Williamsa, a druga sprawa, że wypadli im ze składu strzelcy i kluczowi gracze w ofensywie, czyli Holiday i Anderson, a także środkowy Smith, który może jakimś asem nie jest i nie będzie nigdy, ale na pewno dawał w ataku więcej możliwości niż Stiemsma i Whitey razem wzięci. Aktualnie potencjał NOP w ofensywie jest bardzo ograniczony i opiera się właściwie tylko na Gordonie i Davisie. Jak któremuś z nich nie idzie to kaplica, bo Evans z ławki nie bardzo się odnajduje.
Po drugiej stronie drużyna zdecydowanie overowa, czyli Clippers. Grają szybko, efektownie i efektywnie (3 ofensywa ligowa). W ich meczach raczej rzadko szuka się underów, jednak dziś idę &quot;pod prąd&quot; z powodu wczorajszego ich &#39;statement game&#39; z Thunder. To był mecz o prymat na Zachodzie i Clippers go wygrali, po istnej kanonadzie strzeleckiej. W tym spotkaniu pojęcie defensywy momentami nie istniało. Dzisiaj grają kolejny wyjazdowy mecz, b2b w dodatku i nie wierzę, żeby utrzymali taką skuteczność. Na pewno było nastawieni psychicznie na Oklahomę i dziś mogą wyjść trochę zbyt wyluzowani.
Monte Williams doskonale zdaje sobie sprawę, że z obecną siłą w ataku to może sobie rywalizować z Clippers co najwyżej na konsoli, więc będzie ten mecz jak najbardziej zwalniał, by zabrać atuty ekipie z Los Angeles. Powstrzymać ich będzie ciężko, ale już ograniczyć można jak najbardziej. Myślę, że Clippers przekroczą finalnie setkę, ale już gospodarze nie powinni i powinniśmy dzięki temu otrzymać spokojny underek.

@kosmos, lemoneky:
nie wiem co wy uprawiacie, ale jakieś kompletny stek bzdur można wyczytać w waszych postach.
To pytanie czemu ściągnęli MG do Suns mają Jo to jakaś przenośnia, której nie rozumiem? Ciężko było ściągać Gortata z powodu niezadowolenia z O&#39;Neala czy coś, skoro ten trafił do Arizony 2 lata po Polaku..
Draymond Green dobry obrońca? No proszę. Lubię gościa, super robotę robił w lidze akademickiej, jestem miło zaskoczony, że w ogóle robi niezłą karierę w lidze, w dobrym zespole w dodatku, bo jest tweenerem, ale pisanie, że dobrze broni.. Gościowi nie wróżono kariery w NBA z prostej przyczyny - postura PFa, wzrost SFa.. Gra nawet sporo, Jackson ceni jest wszechstronność, ale dobrym obrońcą być nie może. Na obwodzie jest za wolny, a pod koszem za niski po prostu. Tego nie da się przeskoczyć. Z tego powodu drzwi do NBA są zamknięte póki co dla Olka Czyża. Ktoś może wysunąć przykład Chucka Hayesa, który jest najlepszym post defensorem w lidze, ale jak widać to nie wystarcza - jest za niski i kariery nie robi, teraz gra jakieś ogony, pomimo że lepszego obrońcy na poście od niego w lidze nie znajdziecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Horford,Antic,Ayon, Millsap, nie nie nie, to nie jest skład z filmu fantastyczna czwórka, oni bardziej nadawali by się do kosmicznego meczu jako rywale Jordana bo na luzie by ich objechał. Przejdźmy do rzzeczy, dlaczego wymieniam te nazwiska? A no właśnie dlatego ,ze Ci Panowie pod koszem Atlanty dzisiaj się nie zameldują. Co to powoduje? Spustoszenie pod koszem Atlanty w dzisiejszym meczu ???? Bo zostaje im Pittman(nie wiem kto to nawet)Mike Scott(zagrał w ostatnich dwóch spotkaniach imponująco i jakby wystawili jakeis zakłądy na niego to bym przemyślał, ale bronić to on nie potrafi) iiii turututu ???? Elton &quot;lepiej skoncz kariere i pójdź sprzedawać Hot-Dogi na meczu&quot; Brand. Zaraz ktoś mi tu napiszę ,żeby legendy nie szarpać czy coś ???? no po prostu Elton to nie ten zawodnik co chociażby jeszcze dwa lata temu kiedy grał wciąż dobrze, mocno spuścił z tonu i jako 1 pick 1999 roku skończyłby ta kariere bo wstyd sobie robi facet taką grą.

Ale zaraz zaraz ???? zapomniałem z kim dziś gra Atlanta..zapomniałem? Niee, tylko nie wspomniałem ???? dziś rywalem Atlanty są Chicago&quot;moc pod koszem&quot;Bulls .

i tak , Boozera bym zostawił bo jego nominalnym zmiennikiem jest Taj Gibson ,który ostatnio kręci duże cyferki ale na słabej skuteczności, gra na siłę często ale jak coś to cyferki są. Tylko ,że kursów na niego brak. Więc zostaje Joakim Noah, który jest w niezłej formie, może nie jakiejś genialnej ale 5 z 6(Nie liczę All Star Game bo nie widze sensu) ostatnich meczów pokrył linię, linia to Over 13,5 po kursie 1,82✅✅ w Fortunie gdzie zagram, można złapać 1,9 w marathonie jak ktoś chce

Zachęcam do gry i Polecam ????

Edit@ a ja jeszcze dołożę od siebie Gortata Over 12,5 pkt✅✅. Co mnie do tego skłania ? A no oglądałem ostatnich kilka spotkań Wizards i gra na lini Wall Gortat nabiera rumieńców. Naprawdę coraz lepiej się rozumieją wytworzyła się pewnego rodzaju chemia między nimi. Wall jak dotąd nieznany z pick&#39;n&#39;rolli coraz chętniej gra ja z Goratatem ,który uwielbia to grać i przynosi to dobre wyniki w postaci coraz lepszych cyferek Polish Hammera. Dodatkowym atrybutem tego typu jest to, że nie zagra Nene więc mam nadzieje,ze wśród wysokich to Marcin będzie pierwszą strzelbą w zespole Wizards zresztą w ostatnim spotkaniu oddał 15 rzutów co świadczy o tym ,że koledzy coraz bardziej mu ufają. I pomimo ,ze ma przed sobą dzisiaj Vucevicia to w zeszłym sezonie rzucił przeciwko niemu 12 i 14 pkt a w tym sezonie 13 a był Nene, a PHX nie miał tak klasowego rozgrywającego jak Wall bo Dragić nie chętnie z nim grał więc uważam ,że w tej formie Gortat to rzuci.

Z drugiej strony prześledziłem sytuację kadrową Orlando. Iiii uważam, ze Vucevic też rzuci Over, w Orlando nie zagra już Glen Davis a zmiennicy dla niego są marni, więc pod koszem będzie szalał Vucevic w ekipie z Orlando nie zagra też Afflalo więc ktoś te punkty musi rzucać stawiam właśnie na Nikolę Vucevicia. Warto dodac ,że Vucevic nie ma zmiennika na swojej pozycji żadnego wartościowego. O ile nie będzie blowout&#39;u to powinien to ogarnąć tylko nie wiem czy mecz się nie zakończy po pierwszej połowie tego niestety nie wiem✅✅

I Ciekawostka dnia. Policja aresztowała Raymonda Feltona pod zarzutami związanymi z bronią palną (nie wczytywałem się o co chodzi ale tak mi mignęło :p )

Edit@Rosną kursy na Noah&#39;a a linai się nie zmienia, dziwne, Fortuna płaci już 1,95
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
1.80 na Bulls jak Atlanta bez wysokich ???? ? ostatnio jak z Matim gadałem o Bykach że ich nigdy nie gram ani przeciwko to jednak dzisiaj się chyba wyłamie , Noah zrobi 6pkt/48 zbiórek i pozamiatane ;)
Byki po wpierdzielu od Heat powinni teraz sobie odbić . Co wy na to ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
1.80 na Bulls jak Atlanta bez wysokich ???? ? ostatnio jak z Matim gadałem o Bykach że ich nigdy nie gram ani przeciwko to jednak dzisiaj się chyba wyłamie , Noah zrobi 6pkt/48 zbiórek i pozamiatane ;)
Byki po wpierdzielu od Heat powinni teraz sobie odbić . Co wy na to ?

Dokładnie jestem tego samego zdania, że Byki dzisiaj wygrywają, zresztą już wczoraj wieczorem ich wziąłem, gdy okazało się, że nie zagra Millsap, a kurs był jeszcze wyższy. ;) Dodatkowo z tego spotkania czaję się na dwa overy zawodników... Właśnie Noah tyle, że pkt + zbiórki. Ostatnio chwilę przed meczem z Heat wystawił to betsafe, ale miałem już pograne wcześniej same punkty, więc odpuściłem i over Korvera... Pod kosz Atlanta nie ma co się pchać bo po prostu nie ma kim. Trzeba będzie polegać na obwodzie, który Chicago wcale nie broni tak dobrze bo to jest 18 pozycja w lidze pod tym względem. Tak więc ograniczone możliwości Hawks + solidny Korver na dystansie skłania mnie do overa. Jednak przede wszystkim Bulls i over Noah. ;)


Chicago 1,80 Marathonbet ✅✅
Korver over 10,5 @1,72 Betcity lub 11,5 @1,90 Marathonbet - pograny ✅✅
Noah over pkt + zbiórki @... ?? weszłoby, ale niepograne... ✅


Na razie nie gram, Korvera, a Joakima dopiero jak się coś ukaże w jego kierunku, choć same punkty na pułapie 13,5 też są ciekawym rozwiązaniem, Czekam na dalszą desputę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rzepik 1

rzepik

Użytkownik
Los Angeles Lakers @ Indiana Pacers under 203 @ 1,83 MarathonBet
Indiana w ostatnich 6 spotkaniach na przemian wygrywala i przegrywała. Według tego trendu powinien być teraz Loss ale na to nie ma co liczyć. Na własnym parkiecie Indiana notuje fenomenalny bilans 26-3, który jest najlepszy w lidze. W pierwszym spotkaniu w Staples Center gracze Indiany wygrali 104-92 więc taki wynik pokryłby under obecny. LAL to 15 ofensywa ligi pod względem pkt zdobywanych na mecz 100,6 z kolei Indiana pod tym względem zajmuje odległe 20 miejsce 98,8 pkt/mecz. Ciekawa statystyka godna uwagi to 97,7 pkt/mecz jakie Lalki zdobywają średnio podczas przegranych meczów a dziś nie wyobrazam sobie innego scenariusza jak ich porażka. Indiana to najlepsza defensywa w lidze, pozwalają średnio rzucać przeciwnikowi 90,9 pkt oraz trzymają przeciwną drużynę na najniższym w lidze FG%/mecz 0,451.
Dodatkowo zagrożony jest występ czołowego strzelca LAL Nicka Younga który rzuca 16,8 pkt na mecz. Oto słowa Younga po wczorajszym Niedzielnym spotkaniu:
Nick Young said after Sunday&#39;s game that the non-displaced fracture in his left knee still causes him pain, and he&#39;s debating whether to resume rehab.
Polecam ;)
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Dodatkowo zagrożony jest występ czołowego strzelca LAL Nicka Younga który rzuca 16,8 pkt na mecz.
Typu nie neguję bo linia jest wysoka jak na mecz Pacers u siebie, ale argument że Swaggy P może nie zagrać jest nietrafiony. Po pierwsze chłop nie grał w składzie Lakers od 6 lutego do minionej niedzieli więc Lakers doskonale potrafią sobie bez niego radzić. Tym bardziej że roster po transferze Blake&#39;a do Warriors trochę się powiększył i punkty zdobyte przez Younga nie są już takie bezcenne jak wcześniej. Cześć jego rzutów przejął Brooks, część Bazemore, wrócił też przecież Gasol także ta średnia Younga IMO trochę spadnie do końca sezonu. Więc czy Swaggy zagra czy nie - nie będzie to miało większego znaczenia bo Lakers mają kim rzucać. Pytanie czy grajkom Pacers będzie chciało się dziś bronić bo ostatnie mecze pokazują że jest z tym problem. Ciągle się zastanawiam nad zagraniem handi na Lakers. Linia mocno kusi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Rotoworld opublikował newsy i już spieszę z bardzo dobrym w moim mniemaniu betem na nockę. Otóż Kevin Seraphin nie wystąpi dziś z powodu kontuzji kolana (źródło). Jeszcze w trakcie ostatniego meczu Wizards (z Cavs) urazu kolana nabawił się Nene. Brak Nene i Seraphina oznacza że obok Gortata w wyjściowej piątce znajdzie się Booker natomiast na ławce z wysokich graczy zostają tylko Singleton i Harrington. Ani jeden ani drugi nie są centrami z prawdziwego zdarzenia dlatego spodziewam się że Marcin pogra dziś baaardzo długo, być może nawet 40 minut (o ile nie nazbiera fauli). Rzecz druga to roster Magic którzy po oddaniu Davisa zmuszeni są grać small ballem. Tylko Vucevic może pozbierać więcej piłek od Marcina w tym meczu, po stronie Wizars Polak powinien zaliczyć ich najwięcej. Liczę na kolejne double double Gortata bo jest do tego super okazja.
Gortat over 23.5 punkty+zbiórki @ 1,85 betsafe ✅
na luzie wchodzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom