>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2016

Status
Zamknięty.
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Boston - Sacramento
Typ: Cousins under 27.5pkt
Kurs: 1.85
Unibet
Zerknijmy, komu na ile pozwoliła ekipa z Bostonu w ostatnich 10 meczach u siebie, poniżej liderzy punktowi przeciwników:
Z Detroit - R.Jackson 17pkt
Z Orlando - Olynyk 16pkt
Z Denver - Gallinari 23pkt
Z Chicago - Butler 28pkt
Z Phoenix - Teletovic 22pkt
Z Indianą - P.George 23pkt
Z Detroit - Jackson 24pkt
Z Brooklyn - Lopez 30pkt
Z LAL - Clarkson 24pkt
Z NYK - Anthony 29pkt
Tylko 3 razy wrzucono im więcej niż mój typ.
Teraz sprawdźmy, co pokazywał na wyjazdach Cousins:
Z Brooklyn 24pkt
Z Memphis 17pkt
Z Pelicans 26pkt
Z Portland 17pkt
Z LAL 36pkt
Z LAC 19pkt
Z Utah 36pkt
Z Dallas 35pkt
Z Oklahoma 33pkt
Z Golden State 7pkt, ale grał tylko 12min.
Cousins po spotkaniach u siebie, gdzie rzucił Indianie 48pkt, potem Charlotte 56pkt zagrał wyżej wymienione kiepskie
spotkanie z Portland. Od tamtej pory jakby poczuł się krolem świata (pokazałem co potrafię) i spoczął na laurach.
Królowie przegrali ostatnio z Booklynem 9pkt., co mu chluby nie przynosi.
Boston wygrał 6 ostatnich meczów u siebie, mało tego, ostatnio
wygrali na wyjeździe z Cleveland, szacun. Mam nadzieję, że nie dadzą poszaleć DeMarcusowi.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Memphis Griezzlies-Portland Trail Blazers
Typ: 1, handicap -3.5
Kurs: 1.94 ⛔
Betsson

niestety, Gasol pogral tylko 10 minut...
Dzisiaj celuje w stronę gospodarzy. Moim zdaniem Memphis to zdecydowanie lepszy zespół niż Portland. Przede wszystkim ostatnie wyniki Portland, które są naprawdę świetne były zrobione głównie w serii spotkań gier na własnym parkiecie, a na wyjazdach już tak pięknie nie jest (chociaż źle też nie), no ale wszystko co dobre kiedyś się kończy i wydaje mi się, że te ostatnie wyniki to trochę ponad możliwości gości. Oczywiście, są bardzo miłym zaskoczeniem tego sezonu, grają fajnie, ale mimo tego nie jest to ekipa z najwyższej półki. Wiele dzisiaj będzie zależeć od dyspozycji Miskow, ale wydaje się, że z nią jest wcale źle. Jak spojrzeć na kilkanaście ostatnich spotkań to zdecydowanie przewaga wygranych, na własnym parkiecie niezwykle ciężko ich pokonać no i w składzie naprawdę klasowi zawodnicy. Ostatnio wpadka z Dallas co czyni mój typ jeszcze bardziej sensownym, ponieważ wątpię żeby pozwolili sobie na 2 porażki z rzędu z bądź co bądź zespołami gorszymi od siebie i motywacja powinna pozostać na wysokim poziomie. Nie ma wątpliwości, umiejętności gospodarze mają dużo więcej, a do tego grają na własnej hali gdzie czują się wybornie. Jak ktoś woli bezpieczniejszy typ to można zagrać czystą jedynkę także po niezłym kursie, bo mimo że handicap nie wysoki to Memphis czasami lubi zafundować emocje do samego końca, a Portland też blow outow za często nie łapie ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Polecam zagrac na Denver w nocy. Widzialem ich mecz z NYK wczoraj i zrobili na mnie na prawde dobre wrazenie. Oni na prawde sa jednym z pozytywniejszych zaskoczen tego sezonu. B2B nie ma tutaj znaczenia bo roster nie jest wiekowy i jest to wybiegana ekipa.

Nuggets @ 1,85 unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kefir0076 20

kefir0076

Użytkownik
Czy ktos moze wytłumaczyć wciąż rosnące kursy na Memphis. Wg Roto Gasol jest &quot;probable for monday&quot; więc nie ma jeszcze oficjalnej informacji?
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Polecam zagrac na Denver w nocy. Widzialem ich mecz z NYK wczoraj i zrobili na mnie na prawde dobre wrazenie. Oni na prawde sa jednym z pozytywniejszych zaskoczen tego sezonu. B2B nie ma tutaj znaczenia bo roster nie jest wiekowy i jest to wybiegana ekipa.

Nuggets @ 1,85 unibet
Może zabalowali po zwyciestwie Broncos i lecza kaca :razz: ale nie ulega watpliwosci ze sa dwa razy lepsza druzyna od Brooklynu. A wracajac do tematu ASG, co sadzicie o MVP Bryant @ 11.00 ? Według mnie spore value. Zobaczcie co się dzieje w lidze, wszędzie go żegnają filmikami, nagrywają specjalnie je MJ czy Popovich. Myślę że zawodnicy moge grać trochę pod Mambe jakieś efektowne alley opy czy też podania na pusty kosz na dunki, uzbiera z 25 pkt pare asyst i myślę że MVP mu przyznają.
A co do dzisiaj to trzeba grać chyba na Charlotte. U siebie mocni, Byki bez formy kompletnie do tego out jest Butler. HT/FT 1/1 po kursie 1.80 warte gry.
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Philadelphia - LAC
Typ: -9.5 LAC ⛔ 92-98
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365

Clippersi (bilans 31-17) na wyjazdach w ostatnich 10 meczach wygrali 8. Przegrane tylko z Toronto i Cleveland, co nie jest zaskoczeniem.
Philadelphia (bilans 8-41) wygrała tylko 3 z 10 meczów u siebie. Uważam, że &quot;generał&quot; Chris Paul i spółka szybko rozsztrzygną losy spotkania.
Debiutant Okafor, który ciągnie Philę nie pogra przy atletycznym i sprawnym Jordanie. Noelowi również nie będzie łatwo.
Jakoś nie widzę również odpowiedzi guardów ze strony Phily na Paula, Redicka, Crawforda.
Typ zostanie osiągnięty, jeżeli LAC nie podejdą lajtowo do spotkania.
3 stycznia 2016 Clippersi wygrali 130-99, szybko osiągająć przewagę pozwalającą na granie rezerwami, pierwszym strzelcem z 26 pkt był syn trenera Rivers.
Liczę, że zawodnicy pierwszej piątki zechcą trochę pooglądać mecz z ławki :smile:

Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Widzę na dzisiejszą nockę prawdziwą perłę. Kings po prostu FATALNIE bronią, nie da się porównać do jakiegokolwiek innego zespołu w NBA, nie przekazują krycia, kompletnie odpuszczają trójki. Sacramento oddają rywalom średnio 10,6 trójek na mecz (najwięcej w lidze), rywale często to wykorzystują i właśnie przeciwnicy Kings oddają najwięcej prób (28,9) bo zwyczajnie jest ku temu okazja (wielokrotnie wide-open). Rondo w defensywie stara się jak może, ale to już nie jest ten Rajon z Bostonu, który był elitarnym defensorem na piłce i z agresją fruwał po parkiecie. George Karl dał mu duże zaufanie, Rondo często gęsto rysuje zagrywki podczas timeoutów, ogólnie coach Kings nie &quot;podnosi ręki&quot; na swojego point guarda. Absolutna dowolność na atakowanej połowie odbija się w ataku i - tak jak mówię - Rondo w defensywie nie jest już tak efektywny. Dodając do tego fakt, że - tak jak już pisałem - linia 7,24 jest kryta żenująco - nie pozostaje nic innego jak pograć over trójek Kyriego po pięknym kursie. Irving rok temu w meczach z Kings grał na przeciwko Darrena Collisona - bardzo dobrego obrońcy - i za trzy wrzucił 3/6 i 4/7. Moim zdaniem warto.
Kyrie Ivring over 1,5 celnych trójek @ 2,15 5/8 ✅
Betano
Wystarczyły trzy minuty ???? ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Ja również byłem dziś zszokowany co nam zaproponowało Betano:

Under 1,5 celnej trójki Jamesa @1,5 ✅✅✅

łał. LeBron trafił w meczu z NOP 2 trójki na 5. To jego pierwszy mecz z trafieniem trzypunktowym od (!) 25 stycznia. Osobiście, widziałem go ostatnio w spotkaniach z Bostonem oraz Szarlotte, gdzie na prawdę słabo wyglądały te rzuty trzypunktowe (z ręką przed twarzą itp). Fakt, Królowie bronią fatalnie, nie ma Gaya, ale ta słaba obrona raczej pozwoli LeBumowi na dużą ilość wjazdów, i nie powinien zbyt dużo rzucać zza linii 7,24. Daję mu maks 1 celną trójkę w tym meczu, i taką linię pobieram z pocałowaniem ręki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Rondo w defensywie stara się jak może
Chyba oglądamy inne mecze Kings, Rondo często bardzo odpuszcza w obronie, szczególnie na pickach, uwielbia wszelkie przekazania (niekoniecznie z korzyścią dla drużyny), cwaniakuje (poprzez próby wybić pilki z tyłu, gdy go atakujący minie), i ogólnie słabo dosyć broni na nogach. I mówię to obiektywnie, bo przez długi czas byl to mój ulubiony, i nadal jest jednym bardziej lubianych przeze mnie zawodników ;).
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Może zabalowali po zwyciestwie Broncos i lecza kaca :razz: ale nie ulega watpliwosci ze sa dwa razy lepsza druzyna od Brooklynu. A wracajac do tematu ASG, co sadzicie o MVP Bryant @ 11.00 ? Według mnie spore value. Zobaczcie co się dzieje w lidze, wszędzie go żegnają filmikami, nagrywają specjalnie je MJ czy Popovich. Myślę że zawodnicy moge grać trochę pod Mambe jakieś efektowne alley opy czy też podania na pusty kosz na dunki, uzbiera z 25 pkt pare asyst i myślę że MVP mu przyznają.

A co do dzisiaj to trzeba grać chyba na Charlotte. U siebie mocni, Byki bez formy kompletnie do tego out jest Butler. HT/FT 1/1 po kursie 1.80 warte gry.
Alley opy I dunki to chyba nie Bo jeszcze sie zlamie do reszty.
W sumie to moze I tak dostanie w koncu to USA.
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
New York Knicks-Washington Wizards
Typ: 2 ✅
Kurs; 1,98
Betsson

Ogladalem ostatnie spotkania New York Knicks i choć nawet wcześniej kiedy wygrywali nie podobali mi się za bardzo to teraz w mojej opinii grają bardzo źle czego dowodem są seryjne porażki ostatnimi czasy. Washington w tym sezonie delikatnie mówiąc nie rozpieszczaja kibiców i jeśli zalapia się do play offow to na pewno nie na wysokim miejscu. Do składu Wizards po licznych kontuzjach wrócili już najważniejsi zawodnicy, więc liczę na to, że będzie już tylko lepiej. Nie ma co tutaj więcej pisać. Spotykają się ze sobą dwie drużyny gorszego sortu (przynajmniej tymczasowo), ale moim zdaniem jednak talent i umiejętności są po stronie gości, którzy na papierze mają całkiem niezły skład, a do tego niezłych rezerwowych co mecz zapewniających parę ważnych punktów.
Do tego gram w singlu bez analizy:
Dallas Mavericks-Utah Jazz
Typ: 1
Kurs: 1.77 ⛔
Betsson
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik

W nocy zapowiada się overowy mecz w Madison Square Garden, dlatego warto iść w tym kierunku. W ostatnim czasie poczułem krew grając na zawodników więc idę dziś za ciosem i celuję w Jaśka Ścianę. Myślałem o nim w kontekście meczu z Hornets, ostatecznie się wycofałem, ale czutka była dobra, bo point guard Wizards wykręcił solidne 23 punkty. Dziś zagra naprzeciwko Jose Calderona, a jak prezentuje się w defensywie Hiszpan - chyba każdy jest tego świadomy. Wall ma nad swoim dzisiejszym matchupem przewagę w postaci dynamiki i wzrostu, dzięki czemu łatwiej będzie o uwielbiane przez Janka penetracje. Odkąd Calderon trafił do Knicks z Wallem mierzyli się trzy razy - w tym raz w tym sezonie. Wall dwukrotnie przekraczał linię, a raz zaliczył 18 punktów w luźne 33 minuty (oddał zaledwie 9 rzutów - aż trzech zawodników Wizards oddało wówczas więcej). Początek sezonu w wykonaniu Wizards był tragiczny, także za sprawą słabej postawy Walla, co przyznawał sam rozgrywający. Od tamtej pory wziął się w garść i zaczął brać jeszcze większą odpowiedzialność w ataku na siebie, przez co oddaje sporo rzutów więcej w porównaniu do poprzedniego sezonu (14,8 do 17,3). Mecz niezwykle ważny, sąsiadujące ze sobą drużyny ze wschodu, obie - mimo wszystko - rozczarowują, spodziewam się close-game, a więc Wall powinien dostać swoje minuty. W ostatnich 7. meczach Wall za każdym razem balansował na linii: 23, 18, 41, 17, 19, 17, 18. W większości tych przypadków mierzył się z przeciwnikami prezentującymi co najmniej przyzwoity poziom w defensywie (Westbrook, Beverley, Lowry). Dzisiaj matchup z zawodnikiem poniżej tego &quot;przyzwoitego&quot; poziomu, a więc o punkty powinno być trochę łatwiej.
John Wall over 19,5 pkt @ 1,87 28 punktów ✅
Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Deng under 1,5 celnej trójki @1,4 Betsafe ⛔
Fajny bardzo zakład, chociaż kurs nie powala - warto do jakiegoś dubelka. Deng nie jest w Majami tym samym graczem który nawet grywał w ASG (w czasach Szikago), ma więcej zadań defensywnych, niż ofensywnych. Statystycznie trafia coś koło 1 celnej trójki w sezonie (1,2 dokładnie). Dzisiaj przez większość czasu będzie musiał radzić sobie z Leonardem, co zarówno w ataku jak i obronie (przede wszystkim) nie jest proste. Kawhi pozwala przeciwnikom średnio na jedną celną trójkę w meczu, broniąc dobrze (skuteczność przeciwników - 33,6%). Deng powinien także być dosyć zmęczony kryciem Leonarda, może popaść w jakieś kłopoty z faulami, a to zawsze lepiej dla takiej linii.
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dallas - Utah
Typ: -2.5 Dallas, 119-121 ⛔
Pisałem,że nie będzie remisu w regulaminowym czasie, że cuda się nie zdarzają, a jednak ????
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Dallas wygrywało wszystkie 10 domowych spotkań z Utah od 12 grudnia 2010.
Składy zmieniały się w tym czasie, a jednak nadal Mavericks byli górą.
Ostatnio Dallas przegrała u siebie z Miami i San Antonio, ale były też wygrane z Phoenix i Brooklyn. Wcześniej porażka 3 punktami z Oklahoma i 4 mecze, w których potrzebna była dogrywka, ale 3 z nich zakończyły się wygraną rumaków, przegrali tylko z ekipą LeBrona 3 punktami.
Wysoki kurs na Utah zapewne bierze się stąd, że wygrali swoje ostatnie dwa wyjazdowe spotkania, ale przeciwnicy nie powalają na kolana, zarówno Phoenix, jak i Brooklyn do czołówki nie należą.
Wcześniej 2 przegrane mecze z dogrywką (z NYK i Charlotte). Jeszcze wcześniej 7 meczów, z których tylko mecz w LA zakończył się wygraną.
Biorąc pod uwagę, ile remisów nastąpiło w meczach obydwóch drużyn, chciałoby się zagrać na remis w regulaminowym czasie, ale cudów nie ma, dlatego gram na gospodarzy. Dallas łatwo skóry nie sprzeda, typuję, że kolejny raz ograją Jazzmanów,a 3 punkty przewagi przy założeniu braku wyżej wspomnianego remisu nie powinno stanowić problemu.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Chicago Bulls-Atlanta Hawks
Typ; 2, handicap -4 ✅
Kurs: 1.91
Betsson

Jak się spojrzy na ten bet to można sobie pomyśleć że ładne value zaserwowaly nam buki. Niestety, nic bardziej mylnego. Wystarczy spojrzeć na listę kontuzji jaka występuje teraz w przypadku gospodarzy. Z dzisiejszego meczu wypadają: Noah, Butler, Mitrovic i najprawdopodobniej Rose. Co to oznacza? Że zabraknie 4 graczy która powinna znajdować się w pierwszej piątce w każdym spotkaniu. Oczywiście o ile bez Noaha i Mitrovica gospodarze w miarę sobie mogli poradzić o tyle bez Butlera będzie to niezwykle trudne. Co by nie mówić o Atlancie, bo ich gra na wyjazdach naprawdę pozostawia wiele do życzenia to wobec takich absencji jakie dzisiaj są w szeregach legendarnych Bulls powinni spokojnie ogarnąć to spotkanie
Boston Celtics-Los Angeles Clippers
Typ: 1
Kurs; 1.80 ✅
Betsson

Jeśli ktoś nie śledzi dobrze tego sezonu to ten typ również może wydać się dziwny, ponieważ w poprzednim Celtowie nie grali dobrej koszykówki i nie osiągali dobrych wyników. Co się zmieniło w tej sprawie? Wszystko, ponieważ pomimo tego, że wciąż nie jest to zespół z absolutnego topu to ich forma jest świetna, nie widać po nich zmęczenia, zespół jest poukladany, młody i naprawdę wygląda wszystko super. Na gości również nie można narzekać. Wydawałoby się, że po kontuzji Griffina Clipsy nie będą grać tak dobrze, a tymczasem grają jeszcze lepiej niż z Blake&#39;iem. Spotkanie zapowiada się pasjonująco co potwierdza wysoka forma obu zespołów i kursy wystawione przez buki, ale moim zdaniem ostatecznie wygrają gospodarze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Boston Celtics-Los Angeles Clippers
Typ: 1
Kurs; 1.80
Betsson


Jeśli ktoś nie śledzi dobrze tego sezonu to ten typ również może wydać się dziwny, ponieważ w poprzednim Celtowie nie grali dobrej koszykówki i nie osiągali dobrych wyników. Co się zmieniło w tej sprawie? Wszystko, ponieważ pomimo tego, że wciąż nie jest to zespół z absolutnego topu to ich forma jest świetna, nie widać po nich zmęczenia, zespół jest poukladany, młody i naprawdę wygląda wszystko super. Na gości również nie można narzekać. Wydawałoby się, że po kontuzji Griffina Clipsy nie będą grać tak dobrze, a tymczasem grają jeszcze lepiej niż z Blake&#39;iem. Spotkanie zapowiada się pasjonująco co potwierdza wysoka forma obu zespołów i kursy wystawione przez buki, ale moim zdaniem ostatecznie wygrają gospodarze.
To prawda, spotkanie zapowiada się fajnie bo Celtowie grają ofensywnie i nie patrzą na obronę zbytnio. Niestety w ostatnim meczu pokazali ułomność mózgu. Co do tej analizy to kompletnie mnie nie przekonuje, nie dałeś żadnych argumentów za Celtami.
 
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
To prawda, spotkanie zapowiada się fajnie bo Celtowie grają ofensywnie i nie patrzą na obronę zbytnio. Niestety w ostatnim meczu pokazali ułomność mózgu. Co do tej analizy to kompletnie mnie nie przekonuje, nie dałeś żadnych argumentów za Celtami.
Ułomność mózgu? Raczej chwilowe zaćmienie Bradleja. Co do meczu z Bucks to Celtowie po raz kolejny pokazali, że w tym roku mają ogromne problemy z trzecimi kwartami. Z drugiej strony, po raz kolejny pokazali, że są drużyną przez duże D, i potrafią robić na prawdę fajne rzeczy. Ciężko wyciągnąć coś stricte pozytywnego lub negatywnego z tego spotkania.
Dziś z Klipkami imo wygrają, ale to taki no-bet trochę. Nie pamiętam jak Stevens zachowywał się wcześniej wobec DJ (czy było Hack-a-Shaq), a Clippers to jednak klasowa drużyna. Do tego dochodzi magia drugiego dnia b2b ???? . Na pewno warto to spotkanie obejrzeć.
Ja na dziś od siebie polecam Jazz -3 @2,7 B365, może nie za jakiś majątek, ale warto. Może zaraz zedytuję ten post i coś krótko napiszę o tym spotkaniu.
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Ja na dziś od siebie polecam Jazz -3 @2,7 B365, może nie za jakiś majątek, ale warto. Może zaraz zedytuję ten post i coś krótko napiszę o tym spotkaniu.
Jazz są teraz na prawdę w niezłej formie i w tym meczu można coś pomyśleć. ????
Coś czuje, że Spursi dzisiaj zrobią +15 minimum.
 
ticket2 4

ticket2

Użytkownik
Jazz są teraz na prawdę w niezłej formie i w tym meczu można coś pomyśleć. ????
Coś czuje, że Spursi dzisiaj zrobią +15 minimum.

SPurs grają dziś bez Manu, Parkera, Duncana i Matta Bonnera. Co prawda Duncan nie gra już od kilku meczy z Manu ale jak widać Parker dziś dostaję wolne. Magic się postawią i można dać HC lekko ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom