>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2017

Status
Zamknięty.
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 1:05
Spotkanie: Indiana Pacers - Detroit Pistons
Typ: Detroit Pistons -6,50 pkt (handicap)
Kurs: 4.40 ⛔
William Hill
3j
Strata: 3j ⛔
Typ: zwycięstwo Detroit Pistons
Kurs: 2.43 ⛔
Pinnacle
10j
Strata: 10j ⛔
Ostatnie dwa dni wybieralem kursy rzędu 4.00-6.00 i są starty w konkursie do odrobienia. Tak to jest jak się chce mieć wynik &quot;na juz&quot;. A handicapy które grałem dały zysk +20j. Jednak jak obrałem taki kierunek to nie mogę się nagle zatrzymać. Duży kurs &quot;musi&quot; w końcu wejść, więc dziś czas na przełamanie. Uważam że zwycięstwo Detroit Pistons to dziś &quot;formalność&quot; @ 2.42, a powinni to zrobić bardzo przekonująco, z tad moja propozycja Pistons -6.50 @ 4.40. Dziś w moich oczach mocnym faworytem są w tej konfrontacji Pistons&#39;i, a potrafią przycisnąć w końcówce meczu, a Pacers przeciwnie szybko pochylają główki i często to robią na własnej hali, gdzie ich kibice potrafią nawet w trakcie meczu wygwizdac. Dziś ze wszystkich dni jest najwieksza szansa na duży kurs. O Detroit utarło się że grają &quot;swój kosmos&quot; na własnej hali, jednak to się już zmieniło i ostatnio większy komfort jest widoczny na wyjazdach. Trzeba pamiętać że ta drużyna była ostatnio w większym dołku, a aktualnie bardzo jest widoczny wzrost formy i to będzie trwać, a w takiej sytuacji jak dziś należy tylko korzystać z wartości kursu czyli wygranej @ 2.42 i handicapu -6.5 0 @ 4,40, gdzie ewidentnie przy doborze wysokosci kierowano sie tylko rankingiem drużyn, co jest normalne i oczywiste (bukmacher nie musi szukać formy, to jest rola grającego). Obie drużyny są w grach B2B i to bardzo dobrze dla tego typu. Wczorajsza potyczka Indiany Pacers wyraźnie ukazała jakim aktualnie ta drużyna obecnie jest jedno wymiarowym zespołem. Wiele razy oglądałem ich potyczki i na zawodników z ławki nie ma co liczyć. W czasie gdy na parkiecie przebywają zmiennicy jakość gry jest na bardzo niskim poziomie i na żadne zrywy nie ma co liczyć. Wstawienie CJ Miles do startowej piątki jest dużym błędem trenera, bo to on w drugim składzie dawał doświadczenie, pewność i tkzw kopa do gry. Dziś wysocy, a przede wszystkim center Turner będzie mocno ograniczony w ofensywnie przez Drummond&#39;a z Pistons, który ma ogromne defensywne umiejętności, a w izolacjach całkowicie wyłączy młodego Turnera. Dodatkowo wadą Turnera jest to ze lubi rzucać z dystansu, a gdy dodamy do tego jego frustrację to bardzo prawdopodobne jest to że zbytnio będzie forsowal swoje rzuty, a na super skuteczność nie ma co liczyć (to nie jest Nowitzki czy Bosh). Rozgrywający Pacers Jeff Teague jest dobrym Combo, jednak potrafi zagrać intensywnie czy produktywnie jedynie w połowie minut jakie spędzi na pakiecie. Ewidentnie brakuje mu agresji, pewności siebie, a ma w zwyczaju być bardzo pasywnym na parkiecie, a gdy po drugiej stronie jest gracz z większą siłą i dynamiką to Jeff całkowicie ma problem z rytmem. On w ogóle nie przypomina gracza z poprzedniego zespołu gdzie grając w Atlanta Hawks wypracował swoją markę i zaufanie jakim można było go obnażyć, co uczyniono w Pacers. Indiana ma swego gracza kalibru All Star, a jest nim Paul George. To dzis przed nim wiele zadań w defensywie, ponadto ma mocnych fizycznie rywali przeciwko sobie. Ten gracz nie prezentuje w tym roku tak wielkiej mocy w ofensywnie, co kiedyś nie było żadnym problemem dla niego. Na super popisy strzeleckie na dystansie nie ma co liczyć, choć tam swoje on zapewne zrobi, a sposób w jakim on punktuje, ta swoboda, lekkość i styl zawsze jest przyjemny dla oka, ale +30 pkt jest rzadkim wyczynem. Indiana Pacers grają wolno, dużo izolacji, ewidentny brak swingu piłki na obwodzie, a Detroit Pistons to trudny rywal dla nich w tym momencie, wręcz za trudny do pokonania. O Detroit tylko w kilku zdaniach. Ewidentnie widać skok formy i dzis okazja do zaprezentowania tego. Bez problemu mogą zdominować te starcie od początku do końca. Dziś mogą znokautować rywali stylem up-tempo i dobrym rzutem z dystansu. Zapewne takiego scenariusza będą się trzymać, a prawdopodobieństwo tego że właśnie taka gra będzie efektywna i da łatwe zwycięstwo jest duże. Combo Pistons powinien dominować nad &quot;jedynka&quot; Hawks. Reggie Jackson, bo o nim mowa, jest dużo większym atleta, a jak złapie swój rytm jest bardzo niebezpieczny na kazdym centymetrze boiska, a dziś z takim rywalem szanse na taką grę są przeogromne. Pozycje 2-4 to dziś także przewaga graczy po stronie Detroit, zwłaszcza w ofensywie. Gra srodkowych w dużym skrócie już opisana. Gracze Pistons będą napędzać dziś każdy swój atak, a sytuacji to łatwych punktów z kontrataku będzie wiele. To jest ich naturalna gra, a Indiana Pacers nie ma na to żadnej odpowiedzi, a jedynie będzie walczyć o przetrwanie w każdym swoim posiadaniu i akcji budowanej do średnio 18-20 sekundy, gdzie Pistons zrobią to max do 14-16 s. Zapowiada się iż Detroit Pistons spokojnie będą kontrolować przebieg tego pojedynku.

Godzina: 1:05
Spotkanie: Washington Wizards - New Orleans Pelicans
Typ: zwycięstwo New Orleans Pelicans
Kurs: 3.70 ⛔
Bukmacher: Pinnacle
5j
Strata: 5j ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Jak już wiadomo Irving nie gra dzisiaj w Cleveland, jak myślicie, mają szanse uciągnąć z NYK ?
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP



DeMarcus Cousins over 43,5 pkt + zbiórki + asysty @ 1,87 -&gt; Betano 8/10✅
Sacramento Kings +8,5 @ 3,45 -&gt; Ónibet 3,5/10✅
Sacramento Kings win @15 -&gt; Bet365 1/10
✅


Stawiam dzisiaj w kierunku gospodarzy. Głównym typem na dziś jest over 43,5 w pakiecie na Cousinsa. Jest liderem w swojej ekipie w punktach, zbiórkach, asystach i blokach. W tym sezonie DeMarcus zaczął sypać trójkami, co przez całą karierę było jego bolączką. Trafił w tym sezonie już 82 trójki na 37,5%, a wcześniej przez 6 lat gry na parkietach NBA ta liczba wyniosła 81 celnych rzutów zza obwodu. Środkowy gospodarzy zdobywa średnio 28 PPG zbiera 10 piłek na mecz i rozdaje blisko 5 ast. Oprócz wspomnianej wyżej przeze mnie poprawie rzutu dystansowego, Cousins lepiej dzieli się piłką, nie gra pod siebie, notuje mniej fauli technicznych. Center vs GSW rzuca na 45% z gry. Pod względem umiejętności ofensywnych jego wachlarz zagrań jest tak rozbudowany, że jest bardzo wymagającym przeciwnikiem do zatrzymania. Potrafi wymuszać faule i co najważniejsze trafia bardzo dobrze z linii. Ponadto GSW dzisiaj może mieć problem pod własnym koszem, ponieważ trapią ich kontuzje. Z gry wypadają: starter Pachulia oraz weteran David West. Do składu powraca Draymond Green i to prawdopodobnie on będzie odpowiedzialny za krycie Cousinsa. Jedyne co mnie martwi to słabe statystyki Cousinsa który gra B2b. A Wczoraj grał z Phoenix i zanotował triple-double. Co do pozostałych typów. Uważam, że trochę przeceniane jest GSW. Absolutnie niczego im nie ujmuję, no ale 1,03 on road? Naprawdę? Myślę, że Kings są taką ekipą która może sprawić niespodziankę, zwłaszcza, że gra u siebie a to zawsze mobilizuje. Trochę dziwne, że u siebie na GSW są lepsze kursy niż on road. GSW też potrafi się sparzyć kiedy jest mega faworytem. Szkoda, że nie ma po stronie Kings kontuzjowanego Gay&#39;a ale mimo wszystko uważam, że przynajmniej handicap są w stanie pokryć gospodarze. Sacramento to też taka dziwna ekipa, kiedy powinni wygrać to przegrywają, a kiedy są na kompletnie straconej pozycji, potrafią zaskoczyć. Na to dziś liczę. A najbardziej na over Cousinsa. Pozdrawiam. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Na dzisiaj:

Nets - Raptors under 216 @1.9 ✅✅✅ 95 - 103 nie było nawet blisko

Według mnie typ dnia już piszę dlaczego. W ostatnich 3 meczach tych zespołów (czyli w sumie 6) linia nie została przekroczona ani razu (pomimo OT w meczu Raptors - Pelicans). Drużyna z Toronto jest w dołku, nie ma kto u nich strzelać. Dzisiaj nie będzie prawdopodobnie ani Lowrego, ani DeRozana. U Nets nadal nie ma Lina, ich skuteczność jest fatalna, ale będą grać u siebie, na osłabione Toronto i według mnie dzisiaj mogą pokusić się nawet o zwycięstwo (kurs 3.5 według mnie warto spróbować, kiedyś muszą wygrać).


Trail Blazers - Oklahoma OKC -4.5 @1.9✅✅ 99 - 105 Trochę nerwów w końcówce, zwłaszcza że oglądając ten mecz OKC powinni wygrać przewagą co najmniej 10 punktów

OKC zatrzymali 3 games losing streak. Drugi mecz u siebie, tym razem na Portrland które jak każdy może powiedzieć jest cieniem zespołu z zeszłego roku. Pomimo, że udało im się ostatnio wygrać parę meczów, to według mnie było to z zespołami z którymi wstyd byłoby przegrać (może oprócz zwycięstwa z Bostonem). Duży będzie aspekt psychologiczny - OKC u siebie zwycięstwo, Portland u siebie porażka, co prawda nie grają b2b, ale muszą odbyć podróż do Oklahomy, mieli więc mniej czasu na przygotowanie i zresetowanie, a ich następny mecz to rewanż z Dallas, więc według mnie nie będą dzisiaj ani w pełni sił fizycznych, ani mentalnych, czego nie można powiedzieć o drużynie z Oklahomy.

Można grać single, lub duble @3.61✅✅ dubelek na plus na koniec tygodnia :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers
typ: OKC -4.5 @ 1.90 (bet 365) ✅ Wynik: 105-99
Oklahoma przerwała ostatnio serię 3 porażek, pokonując u siebie Memphis. Run 15-0 od momentu 99-102 na koniec spotkania i kolejne (25 w sezonie) triple double Westbrooka pozwoliły Thunder zaliczyć ważną wygraną na swoim parkiecie.
Dzisiaj na przeciwko Thunder staną gracze Portland, którzy do niedawna mieli najgorszą obronę w lidze i grali dużo poniżej oczekiwań. W tej chwili obrona trochę podskoczyła do góry, ale nadal znajdują się na nisko jeżeli chodzi o ten element gry (26 m, pozwalając srednio rywalom rzucać blisko 110 pkt ).
Przewaga swojego parkietu będzie tutaj istotną rolą (Thunder u siebie mają bilans 17-7), Portland słabo spisuje się na wyjazdach (8-18) pozwalając drużynom przeciwnym rzucać ponad 112 punktów na mecz. Poprzednie spotkania rozgrywali we własnej hali , gdzie trochę poprawili formę, ale ostatnią wygraną na wyjeździe zaliczyli z Lakers i bylo to blisko miesiąc temu (10 stycznia)
Oklahoma wygrała 7 z 8 rozegranych u siebie spotkań w tym sezonie gdy byli faworytem między 3.5 a 6 pkt.
Russell Westbrook postara się o kolejne TD (jego sezon jest rewelacyjny, statystyki na poziomie 30.8-10.5-10.3) i pociągnięcie ofensywy Thunder, która niestety przez brak ich 3 najlepszego strzelca (Kantera) jest poddana próbie, w końcu to blisko 15pkt i 7zb na mecz mniej - które ktoś powinien przejąć, ale nie zawsze to będzie możliwe.
Thunder powinni mieć znaczą przewagę na tablicach. Zapowiada się bardzo dobry pojedynek na pozycji rozgrywających, ponieważ na przeciwko RW stanie niewybrany po raz kolejny do Meczu Gwiazd - Damian Lillard. Zapewne będzie chciał pokazać swojemu konkurentowi, że zarówno rok temu , jak i tym razem zasługiwał na zaufanie. Mimo to nie miał poparcia u kibiców, zawodników i trenerów, które pozwoliłoby mu zagrać w zbliżającym się ASG.
Oklahoma gra u siebie bardzo dobrze przeciwko drużynom ze swojej konferencji notując bilans 13-2 - będzie to trudny przeciwnik dla Blazers, którzy zadomowili się ostatnio w Portland i pierwszy raz od ponad 2 tyg ruszyli w trasę. Oni mają przed sobą (jak kolega wyżej wspomniał) dużo ważniejszy mecz jeżeli chodzi o walkę o PO - za 2 dni w Dallas. Z Mavs przegrali ostatnie spotkanie i tym samym mają już tylko 1.5 meczu przewagi nad nimi. Jednocześnie wciąż niewiele brakuje im do 8 miejsce bo wyprzedzające ich Denver też ostatnio przegrywa. Za to już do Thunder (7m) tracą 7.0 meczu , co też na pewno nie wpłynie mobilizująco na nich w dzisiejszym spotkaniu bo jest to już spora różnica jak na ten moment sezonu
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Washington vs Cleveland
TYP: LeBron James over 42.5 pkt + zb + as @ 1.85 betsafe ✅✅ (32 pkt + 7 zb + 17 as career high = 56!) w dogrywce długo nie pograł, bo wyleciał na poczatku za 6 faul *swoją drogą to też mu się nie zdarza za często ;)
CO ZA MECZ ! Co za końcówka , LeBron tą mega trójką zrehabilitował się za ten lay-up chwilę wcześniej, który mu nie wpadł. Obojętnie kto wygra - tak jak się spodziewałem - jest to jeden z najlepszych meczy tego sezonu regularnego
edit 2: - to spotkanie przebiło mój dotychczasowy numer 1 tego sezonu (Cavs vs Spurs), kto nie oglądał , musi koniecznie nadrobić powtórkę bo naprawdę warto!



Postanowiłem dzisiaj wybrać typ na zawodnika, niż na drużynę. Sporo ciekawych meczy dzisiejszej nocki, w głowie krążą różne opcje ale po przeanalizowaniu wybieram jednak do grania overka LBJ.
Na początek przypatrzmy się statom LBJ vs Wizards z zeszłego sezonu:
24 pkt + 9 zb + 13 as = 46 (37 min , porażka Cavs)
34 pkt + 10 zb + 10 as = 54 (40 min, wygrana)
19 pkt + 12 zb + 13 as = 44 (30 min, wygrana)
W tym sezonie Cavs zagrali raz przeciwko Wizards , pewnie pokonując ich w Washingtonie , LBJ zagrał 38 min , jego zdobycze prezentowały się następująco: 27 pkt + 10 zb + 10 as = 47
Było to na początku sezonu kiedy Wizards grali straszny piach. Teraz są niepokonani u siebie od 17 spotkań , legitymują sie najlepszym bilansem na Wschodzie od od początku grudnia (24-9). Zmierzą się z mistrzami NBA , którzy mają nadal najlepszy bilans ogółem na Wschodzie (od początku grudnia są jednak gorsi od Washingtonu - 21-12, po fatalnym minusowym styczniu) .
Cavs trochę ogarnęli się po tym kiepskim początku roku i wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań , Wizards notują serię 7 wygranych i jak wspomniałem sa od bardzo dawna niepokonani u siebie. Dzisiaj w Cavs zagra Irving , co też znacznie podniesie poziom spotkania, poniewaz jego starcia z J.Wallem zawsze należą do jednych z najciekawszych pojedynków rozgrywających w lidze. Irving opuścił ostatnie spotkanie z NY z powodu drobnego urazu mięśnia czworogłowego uda. Przez fakt, że zagra Irving zrezygnowałem z początkowego wyboru jakim miał być over punktowy LeBrona, wolę linię na pkt+zb+as. Irving może sporo punktów &#39;zabrać&#39; Królowi , ale jego to na pewno nie zmartwi , w tym sezonie notuje rekordowe zdobycze jeżeli chodzi o asysty i jest w stanie spokojnie zakręcić się w okół TD w takim spotkaniu jak dzisiaj, które zapowiada się mega ciekawie i mam nadzieję będzie wyrównane od początku do końca to pozwoli zagrać LBJ w okolicach zapewne 38-40 min (niestety nadal gra za dużo, ale pewnie niebawem zacznie być bardziej oszczędzany, aby mieć 100% sił na PO)
Do tego meczu na pewno poważnie podejdą gracze gospodarzy, którzy dzięki swojej świetnej postawie wskoczyli już na 3 miejsce Wschodu. Info z twittera &quot;Wall calls Mon game v #Cavs the biggest regular season game of his career. &quot;Its on&quot; Oby LBJ i spółka również zagrała swoje, a czeka nas naprawdę ciekawe spotkanie. Kogo jak kogo ale Cavs na pewno stać na przerwanie tej serii. Dzięki temu James ma szansę pograć więcej niż np. 30min i spokojnie zakręcić się w okolicach 45-50 pkt+zb+as
Wracając do typu:
W ostatnich spotkaniach LeBron (czy to grając w komplecie BIG 3 , czy w meczach bez Kevina lub Irvinga) grał tak:

Ostatnio nie pokrył tej linii minimalnie w trochę niespodziewanej (nie dla mnie, bo typowałem Mavs) porażce w Dallas - 41 (23+9+9)
Wcześniej zabrakło minimalnie w szlagierze z San Antonio - jednym z najlepszych meczów tego sezonu regularnego - 42 (29+6+7)
Zdecydowanie zabrakło mu do tej linii w blowoucie w Oakland (tylko 2as + 20 pkt + 8 zb = 30), gdzie cała drużyna Cleveland zagrał słabo i od początku spotkania było praktycznie przesądzone kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko
Pozostałych 7 ostatnich spotkań to zdecydowanie pokrywanie tej linii, dlatego dziwię się , że nie jest ona dzisiaj wyższa o 2-3 pkt.
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Washington Wizards - Cleveland Cavaliers
Wizards @2.02 Pinnacle
edit: Fantastyczne widowisko! LeBron marnując czystą sytuację, doprowadził później, w ostatniej akcji do dogrywki, trafiając za 3. Na początku dogrywki foul-out. Ale Irving, Love i Korver dali radę, a Czarodzieje walczyli również dzielnie. Jak ktoś grał live to powidziwiam, o ile nie dostał palpitacji serca.

Dzisiaj wiele ciekawych spotkań, żeby nie powiedzieć, że wszystkie. Już niebawem w Verizon Center dojdzie do jednego z ciekawszych pojedynków. Mianowicie niepokonani od 17(!) meczów we własnej hali Czarodzieje będą podejmować Mistrzów, czyli Cavs. Naprawdę nie wyobrażam sobie, aby nie poświęcić swojego snu na to spotkanie. Aż dziwi mnie fakt, że C+ nie transmituje takiego meczu. Cóż, trzeba poradzić sobie inaczej ;) Ale do rzeczy. Wspomniałem o niesamowitej serii gospodarzy u siebie to wspomnę też o ostatnich spotkaniach dzisiejszych gości. Jeśli chodzi o wyjazdy to Kawalerzyści grają dosłownie w kratkę, 10 spotkań, 5 zwycięstw i 5 porażek. Zresztą statystyki statystykami, ale zespół z Cleveland to zespół wyrachowany. Wiedzą doskonale jak znaleźć się na 1-wszym miejscu Konferencji po najmniejszej linii oporu. To nie GSW, ich nie interesuje, aby wygrać każde spotkanie za wszelką cenę i bić rekordy. Ich celem jest obronienie tytułu. Zresztą dlatego moim zdaniem są aktualnie Mistrzami NBA, a nie Golden State. Wiedzieli, kiedy należy spuścić z tonu i zachować troszkę paliwa na PO, gdy GSW śrubowało rekord RS. Jaki był rezultat wszyscy pamiętamy, a Cavs są tylko bogatsi o to doświadczenie. Zresztą mają dwa spotkania mniej niż goniący ich Celtowie, a także dwa spotkania przewagi. Jeśli dziś przegrają, to musieliby przegrać jeszcze trzy mecze, a gracze z Bostonu w tym samym czasie trzy wygrać, aby te dwie drużyny zrównały się procentem wygranych. Słaba motywacja, aby dzisiaj rzucić wszystkie siły na rozpędzonych Stołecznych, prawda? Tym bardziej, że gospodarze nie kalkulują i grają na 150% w każdym spotkaniu. Jaki może być tego efekt? Odpoczynek do października po pierwszej rundzie PO, czego oczywiście im nie życzę, a LeBron i spółka znajdzie się po raz trzeci z rzędu w NBA Finals. Podsumowując, sądzę, że Czarodzieje odniosą 18. zwycięstwo w Verizon Center, a prędzej zatrzyma tę serię Westbrook i spółka za tydzień, niż Kawalerzyści dzisiaj.

Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Grizzlies @2.29 Pinnacle

Moim zdaniem najciekawsze spotkanie dzisiejszej nocy. Miśki podejmują Ostrogi. Ostatni raz spotkali się podczas PO 2016, Spurs wygrali pewnie tę konfrontację 4:0. Liczę na rewanż. Tym bardziej, że dziś gospodarze są w pełnym składzie. Inaczej było podczas wspomnianej pierwszej rundy PO, Grizzlies grali wówczas bez Marca Gasola i Mike&#39;a Conleya, którzy dzisiaj stanowią zdecydowany trzon zespołu. Zresztą nawet bez nich Miśki wygrały ostatnio z Wolves i to pewnie. Jasne, Minnesota to nie SAS, ale jednak dzisiaj Spurs będą mieli niełatwe zadanie. Tym bardziej, że odkąd Pau Gasol nie pojawia się na parkiecie, gościom wiedzie się różnie. Potrafili wygrać w Cleveland, a poźniej przegrali u siebie z Mavs i wcześniej z NOP na ich parkiecie. Trzeba przyznać, że były to niespodziewane porażki, szczególnie ta z Dallas. Popovich próbował zastąpić Gasola kolejno Lee, Bertansem i Dedmonem. Ostatecznie wyjdzie zapewne ten ostatni. Dzisiaj Dedmon ma na przeciw siebie Marca Gasola, który potrafi spokojnie zdobyć &gt;20 pkt, czasem nawet bliżej 30 pkt, co jest niespotykane jak na &quot;5&quot;. Sądzę, że Spurs swój 8-mio meczowy Road Trip rozpoczną od porażki, bo Memphis raczej nie będzie miało ochoty spotkać się ponownie z San Antonio w pierwszej rundzie PO (nawet w pełnym składzie). A wygrywając dzisiaj zdecydowanie ten cel sobie przybliżą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
01:05
New York Knicks - Los Angeles Lakers Wynik 107-121
Typ: Los Angeles Lakers -4.50 pkt
Kurs: 4.40

Bukmacher: William Hill
Analiza:
Edit: młodzi z LA dosłownie zamietli towarzyszy z NY
Dziś decyduje się na wygraną LA Lakers na wyjeździe 5 pkt bądź więcej w meczu z NY Knicks. Knicks sa bez formy, a Carmelito Anthony cegli na potęgę jakby go talent opuścil (niczym w Space Jam). Chłopak jest na wylocie z drużyny i zdaje sobie z tego sprawę że drużyna chce go na milion procent wytransferowac. Kibice gwiżdżą, wszyscy dookoła obwiniają go za porażki, a koledzy w trakcie meczu już mu nawet piłek nie podają, bo tyle lat on im nie podawał. Nikt go już tam nie trawi i na nikim już nie robią wrazenia jego pullup jumper. Dziś wypada dodatkowo ze składu Noah, a Porzingis i Rose mimo że zagrają, to walczą z urazami. Jedynym pozytywem dla NY jest dobra gra weterana Jenningsa, co dziwi bo ten chłop miał zerwany achilles, a to on ciągnie tą grę Knicks grając jak szalony, a taka gra nie może dac niczego dobrego w dłuższej perspektywie. Dziś tak duży kurs na wygraną LA Lakers, a to ja ich widzę w roli faworyta. Młodzi, zdolni perspektywistyczni gracze. Dziś tam mocne nastawienie na wygraną, wszyscy zdrowi i specjalne nastawienie i ustawienie na poobijanych Knicks. Kto nie chce wygrać w New York? chciałoby się powiedzieć. Ja Jestem pewny zwycięstwa Jeziorowcow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP

Blake Griffin over 36,5 pkt + zbiórek + asyst @ 1,87 -&gt; Betano triple-double Griffina i wszystko jasne ✅
Kyle Lowry over 25,5 pkt @ 1,80 -&gt; Sportingbet 18 HT i 24 FT, szkoda, pechowo ⛔

Dobra opcja Kuby na mecz w Waszyngtonie. Ciekawe czy LeBron i spółka przerwą fantastyczną, 2 w historii passę Waszyngtonu ? Jeśli tak to LBJ musi zagrać dobry mecz a to oznacza statystyki na poziomie blisko triple-double czyli luźno ponad 40 w pakiecie. Ale do rzeczy. Ja skupiłem się na innym moim zdaniem ciekawym meczu który odbędzie się w Kanadzie. W momencie pisania postu DeMar DeRozan jest questionable, ale nie wykluczam, że może zagrać i mimo to uważam, że typy są warte gry. DeRozan w ostatnich 8 meczach zagrał tylko raz. Ogólnie styczeń + początek lutego są słabe dla Raptors i przydałaby się już im ta przerwa na All Star Weekend. Podczas nieobecności DeRozana Kyle Lowry jest w mocnym gazie. Zanotował 5 razy spotkania over 30 pkt, w jednym 29 pkt. 6/8 pokrył dzisiejszą linię wystawioną na ten mecz. Clippers bez CP3 przegrywają solidnie, ale tego można było się spodziewać. Nie ma kto kreować gry, spadają praktycznie wszystkie wskaźniki. Tym też się kieruję w stawianiu na PG gospodarzy, bo CP3 to również świetny obrońca i męczący rywal w grze 1 vs 1. Nawet DeRozan jeśli zagra to nie sądzę, żeby oddał więcej rzutów niż Lowry który ma zdecydowanie matchup po swojej stronie i ostatnio gra świetny basket. Idę dziś też w stronę Griffina. Też z kilku powodów. Przede wszystkim Toronto nie ma klasycznego silnego skrzydłowego. Jakby mieli PF-a podchodzącego pod all stara np. Millsapa spokojnie mogliby rywalizować o 1 na Wschodzie. Póki co muszą się zadowolić na &#39;&#39;4&#39;&#39; Siakamem/Nogueirą. Griffin od czasu powrotu na parkiet spisuje się coraz lepiej. Dostaje coraz więcej min a co za tym idzie oddaje więcej rzutów, dobrze zbiera, umie podzielić się piłką. Mimo, że Toronto jest tu faworytem, moim zdaniem to nie będzie łatwy mecz dla Toronto. Spodziewam się close game i wyrównanego meczu. Wybrałem takie zdarzenia na których widzę wyraźne przewagi + osłabienia po obu stronach. Aha, Patterson jest questionable a to ważny role player po stronie Raps. Pozdrawiam i polecam. Rambo.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Dzisiaj 3 spotkania i wybrałem 2 z nich.

Hornets - Nets Nets +14 @1.52
✅✅✅ 111 - 107. Początek meczu był fatalny, po dwóch kwartach był wynik 54 - 37. Na szczęście Nets obudzili się w drugiej połowie i stoczyli niezłą walkę z szerszeniami i mogli nawet wygrać, niestety skuteczność z pierwszej połowy (między innymi Lopeza i Whitheada) sprawiła że nie dali rady dogonić wyniku.
Nets w tym roku kalendarzowym raptem 4 razy przegrali więcej niż 14 punktami (z 19 meczów przegranych 4.75%) i z jakimi to było drużynami: Raptors, Rockets, Spurs i Timberwolves, czyli (oprócz tych ostatnich) z drużynami przynajmniej dobrymi. Dzisiaj jadą do Charlotte czyli do zespołu który ewidentnie nie ma formy. Obie drużyny mają niemal identyczne statystyki jeśli chodzi i ilość rzutów i skuteczność, z czymże Nets mają nawet lepsze statystyki na wyjeździe niż Hornets u siebie. Na pewno dzisiaj szerszenie będą chciały przerwać swoją złą passę i mają dobre perspektywy grając z najgorszą drużyną w NBA, ale oglądając parę spotkań Brooklynu wiem, że tanio skóry nie sprzedają i dzisiaj nawet jeśli szerszenie wygrają łatwo spotkanie, to według mnie nie będzie im łatwo pokryć ten handicap na swoją korzyść. W ostatnim spotkaniu tych drużyn gospodarze odnieśli zwycięstwo 112 - 105 i myślę że dzisiaj jeśli wygrają to mniej więcej podobną przewagą punktową.

Rockets - Magic Rockets -4.5 @1.3✅✅✅ 128 - 104. Tak jak mówiłem kontrola przez 44 minuty gry. Żałuję w sumie, że nie zagrałem wystawionego handicapu -11, ale dzisiaj nie czułem się pewnie i nie chciałem szaleć z kursami. ;)
Mały handicap, mały kurs ale do dubelka wystarczający. Co tu dużo mówić, spotkanie 3 zespołu Zachodu z 13 ze Wschodu. Jeśli Rockets nie będą przeważać przez całe spotkanie i nie pokryją handicapu to bardzo się zdziwię.
Duble @2✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
02:35
Portland Trail Blazers - Dallas Mavericks Wynik 114-113
Typ: Portland Trail Blazers -2.50 pkt
Kurs: 2.00

Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jak nie wiecie drogie dzieci czemu jest taki wysoki kurs na Portland to wam powiem. Te drużyny grały ze sobą kilka dni temu na parkiecie Blazers i niespodziewanie wygrała drużyna Mavericks. Odpalił młodzik w Dallas który nazywa się Ferrell. Koleszka dostał 10-dniowy kontrakt od Dallas bo nikt go nie chciał na rynku, a z powodu kontuzji ktoś musiał być zatrudniony. A on odplacil się za to perfekcyjnym, życiowym meczem trafiając 9 x za 3 pkt i grając cały mecz na 6 biegu. Portland dało z siebie wszystko, lecz Mavericks byli w takim gazie, iż musieli to wygrać. Dziś czas po wrócić do rzeczywistości, jednak kursy trzyma ciągle tam to wydarzenie. Dallas grało wczoraj i zaliczyli wtope na ciężkim terenie w Denver. Wiele ich to sił kosztowało i najważniejsi gracze mają wiele minut w nogach. Już ewidentnie widać spadek efektywności młodego Ferrella i całej pierwszej piątki. Ławka była wczoraj bez produktywna całkowicie. Nie ma szans aby Mavericks dziś przypominało nawet w połowie ta drużynę z przed kilku dniu. Ja ominelem tam ten mecz a myślałem w tedy o zwycięstwie Dallas bodajże po 2.80. Na Portland były spadki do 1.38. Za to dziś ta drużyna wygrywa na wielkim luzie po 1.80, a ja wybieram -2.50 pkt na kursie 2.00 . W tej branży na okazję i dobre kursy trzeba czekać i być bardzo cierpliwym, a to właśnie ta chwila.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

zlotaraczka

Użytkownik
Cześć ! Mam dla Was dubel na dzisiejszą noc.
1:05
Cleveland Cavaliers- Indiana Pacers
Typ: Cleveland @1.68
Analiza: Indiana podejmuje u siebie zespół Mistrzów. Tak, zdaję sobie sprawę, że Pacers są na fali, ale mimo to namawiam do gry na Cleveland. Dlaczego ? Nie dalej jak 2 dni temu Cavs rozpracowali najgorętszą ekipę ostatniego czasu- Washington. LeBron ma coś do udowodnienia ludziom. Po trudnym okresie wszyscy znowu zaczęli wieszać na nim psy. Wszyscy, w tym Charles Barkley. LeBron bardzo krytycznie wypowiadał się na jego temat. Co ciekawe, od tej wypowiedzi Cleveland wygrali 3 mecze z rzędu. Spodziewam się, że i teraz James będzie chciał pokazać ludziom na co ich stać, a czy można wyobrazić sobie lepszą okazję niż mecz przeciwko ekipie z 7 meczową serią zwycięstw ?
1:35
Brooklyn Nets- Washington Wizards
Typ: Washington Wizards -4.5 @1.41
Analiza: No i przechodzimi do najgorętszej ekipy ostatnimi czasy w NBA. Washington w końcu zaczęli grać tak, jak się od nich tego wymaga. Wspinają się w górę tabeli i nic nie wskazuje na to, żeby zamierzali przestać. Porażka z Cleveland była bolesna ponieważ mieli ten mecz na wyciągnięcie ręki, ale dobre drużyny poznaje się po tym, jak potrafią podnieść się po takich trudnych meczach. Stawiam dziś na bezproblemowe zwycięstwo Czarodziejów, nie ma żadnych kontuzji, a więc do dzieła !
Kurs łączny: 2.39
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Dzisiaj sporo meczów, ale jeden rzucił mi się w oczy od razu
Nets - Wizards Wizards -10.5 @2.⛔⛔⛔ 113 - 110 Ajj niestety się napaliłem za bardzo, kolega miał rację choć ja za przegrany bet winię drugi unit, fatalne rzuty osobiste w pierwszej połowie, Wall (który chciał dużo, a osiągnął 33% fg, licząc z dogrywką 29%) i 10 turnoverów, dodatkowo Nets dzisiaj wyjątkowo dobrze jeśli chodzi o ten aspekt gry, tylko 15 :razz:. Wizards do połowy grali dobrze, przewaga na poziomie 10-14 punktów, niestety druga połowa dla Nets jak to mają w zwyczaju. Kolejny OT w meczu Wizards, tym razem wygrali. Można było zamknąć z lekkim zyskiem, ja zamknąłem z 25% stratą, bo nie sądziłem że tak szybko rzeczy pójdą źle. Jutro będzie lepiej ????

Ta linia morze wydawać się wysoka, ale według mnie Waszyngton weźmie ją bez problemu. Buki za bardzo się skupiają na wczorajszym meczu Nets z Hornets, że takie linie dali. Nets są fatalni, wczoraj do połowy przegrywali 17 punktami z Hornets i tylko dzięki słabej predyspozycji gospodarzy udało im się ich w miarę dogonić. Oglądałem ten mecz i Nets nie mieli wgl pomysłu na grę. Dzisiaj grają z Wizards którzy są niemal kompletną drużyną, dobrą i w ataku i w obronie. To spotkanie 4 drużyny wschodu z najgorszą w całym NBA i nie wyobrażam sobie żeby Nets mieli choć przez moment jakikolwiek szanse. Dodatkowo Wizards będą chcieli się odegrać za przegraną z Cavaliers, mieli dzień przerwy a gospodarze wczoraj grali na wyjeździe więc dzisiaj są b2b. Oczekuję pogromu i różnicy minimum 15 punktów. Zresztą w poprzedniej analizie pisałem z jakimi drużynami Nets tracili ponad 14 punktów, a dzisiaj grają z drużyną takiego właśnie pokroju.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Zobaczymy, jeśli uznam podczas meczu, że tak jest to zamknę kupon. Według mnie bardziej zmęczeni będą Nets, a jeśli utrzymają dzisiaj swoją średnią 17 turnovers per game to Waszyngton wykorzysta te prezenty lepiej niż Hornets wczoraj, nawet jeśli mieliby nie grać z pełnym zaangażowaniem
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Nie chce się wpierdzielać miedzy wódkę a zakąskę ale według mnie jest &quot;magiczne value&quot; w meczach Nets -Washington i Detroit-Lakars. Biorąc czynniki sportowe i poza sportowe wszystkie handicapy grane w strone Nets i Lakers powinny być dobrą opcją. Można pisać o grze tych zespołów, kontuzjach itp ale to każdy wie. Możliwe ze będą też dwie &quot;czyste niespodzianki&quot;. Tak czy siak pozdrawiam i powodzenia. Dla mnie Value i to duże.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Sacramento Kings- Boston Celtics @ Boston -11.5 pkt 2.65
Boston to obecnie dużo lepsza organizacja, nie bez powodu 2 siła w Konferencji Wschodniej . Brakuje AB jeszcze ale tutaj nie będzie to tak widoczne. Gospodarze jakiś czas temu stracili 2 opcję w ataku Gaya a mimo to grali dużo skuteczniejszy basket. Dziś jednak nie widzę dla nich żadnych szans na ominięcie blow outu. Króle bez DeMarcusa Cousinsa a także w/w Rudego, Temple i Casspiego.

źródło:http://www.rotoworld.com/player/nba/1715/demarcus-cousins
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Sacramento Kings- Boston Celtics @ Boston -11.5 pkt 2.65

Boston to obecnie dużo lepsza organizacja, nie bez powodu 2 siła w Konferencji Wschodniej . Brakuje AB jeszcze ale tutaj nie będzie to tak widoczne. Gospodarze jakiś czas temu stracili 2 opcję w ataku Gaya a mimo to grali dużo skuteczniejszy basket. Dziś jednak nie widzę dla nich żadnych szans na ominięcie blow outu. Króle bez DeMarcusa Cousinsa a także w/w Rudego, Temple i Casspiego.


źródło:http://www.rotoworld.com/player/nba/1715/demarcus-cousins
Na moje bet dnia. Można ew. Bezpieczniej -8 po 1.83@.
Choć jak kolega wspomniał przy tych osłabieniach to szykuje się różnica gdzies 15 do 20 pkt.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Na moje bet dnia. Można ew. Bezpieczniej -8 po 1.83@.
Choć jak kolega wspomniał przy tych osłabieniach to szykuje się różnica gdzies 15 do 20 pkt.
Jakby taka argumentacja działała w typowaniu NBA (i nie tylko) to byś miał tu dziś 100 tysięcy wpisów, a forum nie udzwignelo by obciążenia. Warto pozostawić ten wpis
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Godz 1:05
Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers Wynik 117-132
Typ: Indiana Pacers -3.00 pkt
Kurs: 3.10
Bet365


Clevlend Cavaliers w poprzednim meczu wspieli się na wyżyny swoich umiejętności i jak to bywa w takich sytuacjach dziś za pewne zaprezentują się przeciętnie. Na dzisiejszy mecz odpada Shumpert więc wchodzący z ławki Korver prawdopodobnie zawita w wyjściowym składzie. Clevlend nie mają rezerwowych na ten moment. A Love, James i Irving nie zagrają ponownie na takim poziomie, a już napewno nie powtórzą we trójkę takiej gry. Indiana Pacers wejdzie na luzie w ten mecz i właśnie ten luz, szeroka ławka i ogolna dobra dyspozycja da im łatwe zwycięstwo. To nie będzie mecz jak poprzedni w wykonaniu Cavaliers. Oni poprostu dostaną w przysłowiowy mazak od dzisiejszych gospodarzy czyli Pacers. George poważnie potraktuje rywalizację przeciwko Lebronowi. Indiana ma wielu wysokich jak i rzucających graczy. Intensywność gry w wykonaniu graczy Pacers będzie decydująca dla ich kontrolowanego zwycięstwa. Rozgrywający Pacers Jeff Teague nie jest bez szans w rywalizacji z Irvingiem, który dopiero w IV kw meczu z Washingtonem pokazał jakiego kalibru jest graczem, a wcześniej ceglil na potęgę, co warto przypomnieć. Ten mecz nie wyjdzie dzis Cavaliers.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom