>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty

Status
Zamknięty.
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Mam odmienne zdanie niż kolega wyżej. Dzis licze na kolejne 5 zwyciestwo rzedu Clippersow. Gracze Doca Riversa zdecydowanie przespieszyli gre i to procentuje. Brak Griffina nie jest specjalnie odczuwalny patrzac po wynikach. Przed seria 4 W notowali serie 4 L tyle ze w meczach wyjazdowych z mega mocnymi druzynami mianowicie - Cavs, Raptors, OKC, nie liczac słabego Brooklynu. Miski sa B2B, dzis w nocy po ciezkich zawodach dzieki swietnej ostatniej kwarcie 34:15 wygrali z ekipa Blazers, która zagrała bez swojego lidera Lamarcusa Aldridge&#39;a. Mecz zakonczyl sie wynikiem 98:92 dla przyjezdnych. Dzis natomiast podróżuja dalej i leca do LA, gdzie wydaje mi sie ze bedzie jeszcze ciezej o zwyciestwo. Gracze LAC ogrywali ostatnio miedzy innymi Dallas, Houston i San Antonio czyli bezposrednich rywali do walki o jak najwyzsze miejsce na Zachodniej stronie. Paul gra koncertowo, do tego wejscia z ławki Crawforda daja wiele ekipie z wybrzeża. Jordan zbiera swoje i na tablicach powalczy z Gasolem i Zibo, o to nie trzeba sie martwic. W ostatnim spotkaniu wypunktowali ekipe Sacramento 129:98, takze skutecznosc mieli na wysokim poziomie. Obwód wygląda całkiem ciekawie 14 trójek w tym 5 Austina Riversa nowego nabytku. Swoje zapewne dorzuci JJ Redick. Natomiast duza sila Misków jest gra w pomalowanym, gdzie potrafia swietnie bronic i z tego tez obrębu rzucać punkty, a w tym momencie ekipa prowadzona przez Paula zapewne ograniczy granie pod kosz i bedzie korzystać ze swoich atutów graczy obwodowych. Kolejnym czynnikiem która skłania do grania na gospodarzy jest fakt, iż sa niżej w tabeli i maja nieznacznie gorszy bilans od graczy z Memphis i jestem pewien, ze motywacji im nie zabraknie aby odniesc zwyciestwo i zmniejszyc strate w tabeli Konferencji Zachodniej. Moja propozycja to:

Clippers-3,5 Kurs: 2,00 ⛔⛔⛔

Koncówka ponownie należy do Miśków. 90:87
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
24/02/2015 01:30 CET
Miami Heat (-10) - Philadelphia 76ers
1.86 (Pinnacle) ✅
5/10

Miami po bardzo słabym spotkaniu z Pelicans, w którym mocno zawiódł Dwyane Wade. Spotkanie od początku świetnie ułożyło się dla Pelicans, a potem Eric Gordon trafiał wszystkie rzuty i nie szło dogonić. Dla Heat każdy mecz jest teraz bardzo ważny, bo walczą o awans do PO, o które bije się jeszcze kilka drużyn i jest mocny ścisk.

76ers wczoraj grało spotkanie z Magic, które przegrało. 76ers w tym sezonie grając &quot;b2b&quot;, kiedy mają mecz wyjazdowy grają na słabym bilansie - Houston 87:88, 83:91 Knicks, 108:101 Detroit, 71:88 Jazz, 91:127 Clippers, 84:100 Raptors, 89:107 Detroit, 83:101 Memphis, 85:91 Atlanta. Bilans 1-8, a mecze są rozpisane chronologicznie. Wyrzucając początek sezonu, kiedy potrafili nawet nieźle grać od długiego czasu notorycznie nie kryją handicapu 10 punktów (oprócz meczu z Hawks).

76ers w tym sezonie wygrało już w Miami, ale w tamtym meczu Heat mieli fatalny mecz pod względem zbiórki, a teraz są wzmocnieni Whitesidem, który będzie zbierał w obronie i ataku. Miami w następny dzień nie gra meczu, a więc powinni kontrolować mecz głównymi koszykarzami, aby nie było niespodzianki.

24/02/2015 02:00 CET
Houston Rockets - Minnesota Timberwolves over 210.5
1.88 (Pinnacle) ✅
5/10

Powinno dojść do ogromnej strzelaniny, bo Wolves są fatalni w obronie, a Rockets lubią rzucać za trzy. W S5 Wolves powinni zagrać Kevin Martin i Nikola Peković, którzy fatalnie bronią. Rockets ostatnio miało słabsze dni za trzy (9/45 z Clippers, 12/37 z Dallas, 6/29 z Toronto). Dzisiaj przy słabych w obronie Wolves powinni sobie w końcu postrzelać na lepszych procentach, bo dobrych rzucających jest tam mnóstwo. Zdrowe Wolves to również lepszy atak, bo nie ma chaosu i strat, a dobre wyszukiwanie partnerów przez Rubio. Wcześniej Mo Williams i LaVine robili burdel i były problemy w ataku.

23/02/2015 03:00 CET
Denver Nuggets - Brooklyn Nets (-2.5)
1.90 (Pinnacle) ✅
5/10

Obie drużyny idą w dwie odwrotne strony. Denver zaczęło dobrze sezon, ale teraz po trejdach widać, że idą w stronę przebudowy, porażek i stawania na młodych (Nurkić). Brooklyn słabo wszedł w sezon, ale wiecznie były problemy ze zdrowiem. Teraz wszyscy ważni zawodnicy są zdrowi. Brooklyn podobnie jak Heat będzie bił się do końca o PO. Ze zblazowanymi i słabymi Nuggets muszą zaliczać wygrane, aby awansować. Na razie po spotkaniu wyjazdowym z Lakers są w gazie i wiekowi gracze powinni znowu ruszyć z marszem jak rok temu po ASG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
New Orleans - Toronto
Typ: over 17 punktów Tyreke Evans
Kurs: 1,85
Bukmacher: Ónibet


W dzisiejszym meczu zabraknie Anthony Davisa (23,9 pkt. na mecz) i Ryana Andersona (14,6 pkt. na mecz). Oczywiście w dalszym ciągu pauzuje Jrue Holiday (15,2 pkt. na mecz). Pod nieobecność Davisa, Evans notował w tym sezonie różne wyniki, ale w tym sezonie były tylko dwa mecze bez Davisa i Andersona. Z Indianą i Utah. Evans w nich nie powalił na kolana rzucając kolejno 8 i 18 punktów.

W tym sezonie Evans notuje średnio 16,7 punktu na 34,6 minuty gry. Jednak jego występy przeciwko Toronto z reguły są bardzo dobre. W tym sezonie w wygranym 95:93 spotkaniu w Toronto rzucił 26 punktów (9-14, 36 minut). W zeszłym sezonie w meczach z Toronto notował 18 punktów (7-10, 35 minut) i 23 punkty (z ławki 10-14, 32 minuty). Ogólnie w dotychczasowych spotkaniach z Toronto (8 spotkań) rzuca średnio 21,5 punktów grając prawie 37 minut. Widać, że Toronto mu bardzo odpowiada.

Dzisiaj z pewnością dużo będzie zależeć od Evansa, a mając naprzeciw siebie bardzo przeciętnego ostatnio Lowry&#39;ego może poszaleć ????

Wynik: 13 punktów⛔
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
23/02/2015 03:00 CET
Denver Nuggets - Brooklyn Nets (-2.5)
1.90 (Pinnacle)
5/10
Obie drużyny idą w dwie odwrotne strony. Denver zaczęło dobrze sezon, ale teraz po trejdach widać, że idą w stronę przebudowy, porażek i stawania na młodych (Nurkić). Brooklyn słabo wszedł w sezon, ale wiecznie były problemy ze zdrowiem. Teraz wszyscy ważni zawodnicy są zdrowi. Brooklyn podobnie jak Heat będzie bił się do końca o PO. Ze zblazowanymi i słabymi Nuggets muszą zaliczać wygrane, aby awansować. Na razie po spotkaniu wyjazdowym z Lakers są w gazie i wiekowi gracze powinni znowu ruszyć z marszem jak rok temu po ASG.
J. Jack nie zagra a jest to wazny zawodnik
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Denver Nuggets - Brooklyn Nets

Gospodarze b2b po ciężkim nokaucie z Oklahomą podejmować będą wciąż walczące o play offy ekipę Brooklyn Nets. W ekipie z Kolorado trochę zmian, o tym pisałem wcześniej więc nie będę się powtarzał. W Nets odszedł Kevin Garnett do Minnesoty, a na pozycję podkoszową pozyskali Thaddeusa Young&#39;a. Wilson Chandler dziś ma status questionable, więc 50/50 czy zagra. Na dziś przygotowałem 3 typy na rozgrywającego gospodarzy. Ty Lawson średnio 16,9 PPG, 9,9 APG w sezonie, jest 1 punktującym swojej ekipy, 1 opcją w ataku, oraz 1 podającym drużyny. Chandler questionable, Afflalo wytradeowany do Blazers, więcej rzutów spodziewam się po Lawsonie. Denver o nic już praktycznie nie grające w tym sezonie podejdzie do tego meczu na luzie, i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić żeby Lawson w takim meczu nie zrobił swojej linii dlatego gram 3 single i liczę że conajmniej 2 wejdą. Asysty gram trochę lżej, bo nie wiem jak skuteczne będzie Denver. Polecam i pozdrawiam.


Ty Lawson over 16,5 pkt -&gt; 1,85 -&gt; SB⛔ 7 pkt
Ty Lawson over 9,5 ast -&gt; 1,72 -&gt; Betsson✅ 10 ast
Ty Lawson over 26,5 pkt + asysty -&gt; 1,85 -&gt; Betsson⛔ 17
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
W związku z akcją promującą tylko naszych, całkowicie legalnych bukmachierów proponuję taki becik na dzisiejszą noc

G. Hayward over 17,5 @ 1,80 ✅ 18 pkt STS
Na bet365 mamy linię 20,5 @ 2,10 / bettson over 19,5 @ 1,90, także jak ktoś ma konto, to polecamy.
Odkąd tylko oglądam NBA, ten chłopak niesamowicie mi się spodobał. Żałuję tylko, że całoroczny tak rzadko wystawia linię na niego, bo już bym leżał topless na słonecznej plaży w Bułgarii. Jak dla mnie #1 w kategorii most underrated player. Gra niesamowicie, nie boi się ryzyka i ta swoboda w graniu... All-stars za rok jak nic. Nie będę się rozpisywał nie wiadomo ile, bo ostatnio nie mam czasu na śledzenie NBA, tyle właśnie co obserwuję jego postępy. Linia 17,5 spokojnie to pogrania, chłop jest najlepszym punktującym Jazz. Ostatnio
20 pkt z Blazers
12 z Mavs
32 z Pelykanami
30 z Kings
24 z Suns
Jazz (+6) - Spurs @ 1,83 ✅ 90-81
Dobra, nie bijcie, zakochałem się w Haywardzie, dlatego gram na Utah. Trochę w tym prawdy jest, ale ja po prostu nie czuję value w Spursach, ani troszku. Mistrzowie wciąż bez blasku, nie mówię, że nie wygrają, ale nie powinno to być łatwe spotkanie. Odejście Kantera, to nie jest jakaś wielka strata, mam jakieś takie przeczucie, że to będzie coś ala Szmyth z Pistonsów. Co jak co, ale drużyna z Utah ma ogromny potencjał i wielce prawdopodobne, że świetlana przyszłość przed nimi, kto wie. Pokazali bardzo dobry kawał basketu z Blazers, do tego dzisiaj znów własna hala, tanio skóry nie sprzedadzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziś znów idę w kierunku kolejnego wysokiego, a mianowicie Joakima Noah. Center Byków ostatnio jakby trochę złapał formę i kręci niezłe cyferki. Na tablicach wygląda to bardzo dobrze, gorzej ze skutecznością i regularnością, bo potrafi zdobyć kilkanaście punktów w jednym meczu, aby w następnym zaliczyć 1 czy 2 celne rzuty.
Zadanie ma dziś ułatwione, bo naprzeciw staje jak dla mnie słaby frontcourt Bucks. Dobitnie słabość ta obnażyli wczoraj Horford z Millsapem, którzy zdemolowali graczy Millwaukee na tablicach. Ja tu widzę znów kilkanaście zbiórek Noaha i kilka punktów dorzuconych z ponowienia.

Noah over 18,5 pkt + zb. 1.8 Betsson✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Danilo Gallinari powyżej 10,5 pkt ✅✅
1,85
Sportingbet​


Nie będzie długo bo to nie godzina na elaboraty. Nie ma już w Denver Afflalo, Dzisiaj nie zagra Chandler:
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/257392/wilson-chandler-(groin)-out-on-monday-night

Jak widać Gallinari powinien dostać więcej minut, co się równa większej ilości rzutów. Ten gracz jest nękany przez kontuzje bo gdyby nie to, to byłby pewnie liderem lub kluczowym zawodnikiem Denver, jak 2 sezony temu, kiedy Bryłki szalały w regular season. Jeśli skuteczność nie zawiedzie to ta linia pęknię z nawiązką
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dallas Mavericks over 104 1,934 ⛔ 99
Jak widzę b2b Toronto to widzi mi się od razu over. W tym sezonie już 8-4 na korzyść overa w b2b a jakby dodać tego wyniki rywali w b2b; Miami 107(A), Boston 107(A), Cleveland 93, Utah 104(A), Cleveland 105(A), Orlando 82, Chicago 129(A), Denver 102(A), Millwaukee 89(A), Sacramento 102, Washington 109(A), Houston 98(A).
Jak widać w meczach wyjadzowych na bilans 5-3-1 na tej linii. Dodatkowo trzeba przyznać, że ta seria wyjazdowa po zachodzie jest bardzo ciężka i dzisiaj powinni odczuwać już jej trudy tym bardziej, że przeciwnik gra szybką koszykówkę. Ostatnio Dallas nie imponuje w ofensywie, jednak patrząc przez pryzmat tego, że linia jest wystawiona bardzo niska to wg. mnie warto ją zaatakować. W ofensywie opcji jest wiele a już wczoraj w drugiej połowie było widać po Raptors że powroty do obrony nie działały tak jak powinny a jak wiemy Dallas potrafi bardzo fajnie grać kontratakiem i wg. mnie taką linię powinni spokojnie w tym meczu przekroczyć.
NBA 2014/2015 60:48:1
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Gortat over 10.0
Unibet
@1.75✅
Liczę że nasz Polski center pójdzie za ciosem i rzuci chociaż połowę tego z Detroit, w tym właśnie meczu gra z Marcinem było najlepszym rozwiązaniem bo nic innego nie wychodziło, dziś liczę że będzie podobnie i ta niska linia zostanie pokonana.
Przeciwko sobie będzie miał Boguta i Lee czyli (to moje zdanie możecie się z nim nie zgadzać) zawodników odstających poziomem od reszty zespołu.
Po raz ostatni drużyny spotkały się dość dawno bo w styczniu 2014, ale co warte uwagi Gortat zdobył tam tylko 8 pkt. piszę tylko bo miał 2-8 z gry.
Po takim meczu aż żal nie zagrać na over ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Raptors +5 @ 1.952⛔⛔

Jak zobaczyłem linię na +4.5, wiedziałem że będę w to wchodził. Przestrzegam jednak przed graniem ze mną, bo ostatnio 4 wtopy back2back2back2back :p. Teraz dają &quot;piątkę&quot; na Raptors, którzy ostatnio z Pelikanami odstawili totalną szopkę. Ostatnio oglądałem sporo Raptorsów, sam nie wiem czemu, ale tak wyszło - po kilku seansach mam jeden wniosek - ta drużyna nie ma najmniejszych szans na cokolwiek w playoffach, nawet na słabym Wschodzie - są soft jak pupcia niemowlaczka po kąpieli, bez gwizdków przy playoffowej twardej grze będą bezradni. Dallas nie jest jednak drużyną która gra twardo. W ogóle Dallas jest niemrawe, niby wzmocnione a jakby osłabione, nawet magic touch Carlisle&#39;a się jakoś nie sprawdza. Gdzieś widziałem statystyki Toronto na b2b, które wyglądały solidnie - dodając do tego fakt,że w osttanim meczu się wtopili w przeciętny sposób, liczę że dzisiaj zagrają na większej motywacji.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
25/02/2015 01:30 CET
Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers over 205.5
1.90 (Pinnacle)
5/10
Ostatnio grałem over w spotkaniu Knicks - Cavs, gdzie jednak fatalni w ofensywie byli Knicks ze swoimi zawodnikami z łapanki. Cavs pokazało w tym meczu ogromny potencjał ofensywny. Detroit u siebie ostatnio nieźle miesza i idzie im nieźle. Myślę, że Cavs może się męczyć z Pistons, co oznacza granie podstawowymi zawodnikami, którzy są świetni w ataku, a mają problemy z obroną.
26/02/2015 01:00 CET
Orlando Magic - Miami Heat over 197.5
1.90 (Pinnacle)
5/10
Dopiero niedawno otworzone kursy i ludzie będą rzeźbić ten over do linii 200. Heat zmieniło styl po dojściu Dragica i poszli w kierunku większego biegania i zwiększenia tempa. Świetnie odnalazł się w tym Luol Deng, który zanotował super zawody przeciwko 76ers. Linia niska, bo Heat było najwolniej grająca ekipą w lidze, ale z Dragicem na sterach będzie inaczej.
Magic młoda ekipa i też pójdzie w szalone granie i bieganie. Powinien to być na jutro najgorętszy zakład i linia ciągle będzie szła do góry, a więc warto brać już teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Minnesota - Washington
Typy:
Washington win ML za 1,90 w Milenium ⛔
Under 202,5 za 1,85 w Milenium ✅
Gortat over ?? ( 10,5 ) za 1,85 tak myślę, że wystawią.... ⛔
W Waszyngtonie zaczyna robić się naprawdę gorąco... Dziś mecz z gatunku must win ! . W Mineapolis dawno nie było już tylu zdolnych do gry... Waszyngton wczoraj chciał pogonić Warriors co było wodą na młyn i skończyło się na 221 bodajże punktach i porażce. Dziś trzeba zagrać dłużej, mądrzej i mam nadzieję, że coach Randy to wie. Minnesota świetnie czuje się w grze run&amp;gun, więc sposobem na nich powinno być dokładne rozgrywanie piłki i szukanie stabilnych pozycji. A że Marcin w dwóch ostatnich meczach grał na wybornej skuteczności, powinien być dziś często szukany pod koszem, tym bardziej, że Peković może i duży, ale zdecydowanie mało zwrotny. Nie zagra BEAL a i Pierce lekko zmęczony ( na roto podają, że może mieć wolne z uwagi na b2b.
Myślę, że będzie underowo i szczęśliwie dla stołecznych.
Sacramento under 96,5 w Millenium za 1,85 ⛔
W ostatnich 7 spotkaniach rywale Memphis tylko raz łamali linię ( OCT ). Po przerwie na ASG, Miśki odprawiły Portland ( 92 stracone ) i LAC ( 87 ). Nie wydaje mi się, żeby Kings poradzili sobie z taką linią. Ok, potencjał ofensywny jest spory, ale Memphis zaczyna bronić coraz lepiej i przypomina sobie zeszłe sezony. Roto potwierdza, że Collison w dalszym ciągu nie zagra, a Evans jest Day-to-day. Kings ostatnio 99 w strzelaninie z Clippers, sądzę że dziś tak różowo nie będzie,
Powodzenia !
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Ja się nie zgadzam tym razem z kolegą wyżej...

Minnesota Timberwolves - Washington Wizards
Wolves -2 ✅✅
1,925
Pinnacle​


Dzisiaj wielki powrót Garnetta do składu Wilków i od razu miejsce w wyjściowej piątce. To jest wielki wydarzenie w Minnesocie. Przed spotkaniem będzie mega otoczka (już jest) i zapewne wielka motywacja, by w tym szczególnym dniu pokonać rywala. O ile Garnett nie wniesie Wilków na lepszy poziom gry z racji swojego wieku to w szatni stanie się na pewno mentorem dla młodych zdolnych graczy, których w Minnesocie nie brakuje. Jeśli chodzi o argumenty czysto sportowe... Skład gospodarzy wygląda w tej chwili naprawdę solidnie. Masa talentu, chęci do gry i w końcu prawie wszyscy zdrowi, co wcześniej było jedynie marzeniem. Wiggins rozkręcił się niesamowicie, jest Rubio, Pek, mogący odpalić Martin, więc grupka solidnych zawodników. Po drugiej stronie Wizards... w totalnym dołku. Nie dość, że problemy zdrowotne ma Beal, który nie gra od kilku spotkań, to jeszcze wczoraj kontuzji kostki nabawił się Pierce, którego dzisiejszy występ stoi pod sporym znakiem zapytanie. Brak Pierce&#39;a może zupełnie ograniczyć spacing Wizards, którzy już w tej chwili mają z tym ogromny problem. Do tego w kiepskiej formie są podkoszowi Czarodziejów, a nawet jeśli taki Gortat w dwóch ostatnich spotkaniach pokazywał przebłyski dobrej gry to i tak jest sadzany w 4Q na ławce, co ciężko jest zrozumieć. W tej chwili skład Wilków na papierze wygląda po prostu w mojej opinii lepiej i dzisiaj powinni to udowodnić. Wizards są oczywiście b2b, więc nie sądzę, by wyszli dzisiaj naładowani podobną energią do tej która towarzyszyć będzie Wilkom.

E: Pierce raczej zagra, co nie zmienia mojego poglądu na ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
thejet 2K

thejet

Użytkownik
26/02/2015 02:00 CET
Minnesota Timberwolves (-2) - Washington Wizards
1.95 (Pinnacle)
5/10
Powrót po ośmiu latach do Wolves ikony klubu i najlepszego ich zawodnika w historii - Kevina Garnetta. Przy okazji jest to duże usprawnienie na pozycji PF, gdzie ostatnio grał fatalny Adreian Payne (4/20 FG w ostatnich dwóch meczach). Powrót Garnetta powinien przyciągnąć pełną halę i duże zainteresowanie. Dla Wolves będzie to najważniejszy mecz w sezonie, a kluczowi zawodnicy mający przez cały sezon problem, będą w tym spotkaniu dysponowani - Rubio, Martin, Peković. Pierwszy numer draftu 2014 - Andrew Wiggins ostatnio w dobrej formie.
Wizards grali wczora mecz z Warriors, który przegrali. Kontuzjowany jest podstawowy SG - Bradley Beal, a niewiadomy jest występ 38-letniego Paula Pierce&#39;a, który może dostać odpoczynek. Myślę, że Wolves będą chcieli uczcić powrót KG i będą zmotywowani, a Wizz ostatnio słaba forma (2-8 w ostatnich 10 meczach).
26/02/2015 02:00 CET
Houston Rockets - LA Clippers over 215
1.95 (Pinnacle)
5/10
Rockets ostatnio znowu mieli słaby dzień za trzy, ale zrobili over z Wolves. Z Clippers to już powinna być strzelanina na całego, bo przy kontuzji Blake&#39;a Griffina drużyna Clipps jest ustawiona wokół czterech strzelców i śmieciarza - DeAndre Jordana, który ma zbierać i dobijać. Mecz ataku i +215 powinno być.
26/02/2015 02:00 CET
New Orleans Pelicans - Brooklyn Nets (-2.5)
1.92 (Pinnacle)
5/10
Brooklyn ostatnio duży gaz i rozbicie Nuggets oraz Lakers. Pelicans ogromne problemy, bo kontuzji ostatnio doznał lider Anthony Davis oraz kluczowy rezerwowy Ryan Anderson. Poleganie na Babbicie, Cole&#39;u czy Asiku nie jest dobrym pomysłem i nakręceni ostatnio Nets powinni dalej kontynuować swoją passę wygranych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Volves over 101,5 @1,89
Unibet
Wizards ostatnio dośc słabo w obronie. 3 ostatnie mecze to tracone 104, 127 oraz 114. Systematycznie sypie sie czarodziejom gra obronna. Minnesota ma czym narzucac sporo pkt. Szkoda, ze od poczatku sezonu mieli taką plage kontuzji bo mają potencjał na walke o PO. Teraz jeszcze Garnett doda tego czego brakowało czyli doświadczeniei nawet mało rzucając da duzo druzynie chocby grywał po 20min. Wilki to paczka którą sie miło ogląda, roznorodni zawodnicy a jezeli Rubio dobrze prowadzi gre to potrafi wykreowac strzelcom wiele okazji.

Jazz- lakers under 192,5 @ 1,7
Unibet
Jazz maja jedna z lepszych defensyw w lidze a u siebie to wyglada jeszcze lepiej. SAS rzucili im 81pkt a to o czyms swiadczy. Portland mecz wczesniej rzuciło w Jazz chyba najmniejsza liczbe pkt w tym sezonie- 76. Z kolei niby mecze LAL to raczej spotkania overowe jednak glownie u siebie i glownie wtedy gdy jest olbrzymia dysproporcja miedzy nimi a rywalami i Jeziorowcy sa lekceważeni. Jezeli tylko Jazz zagraja to co powinni to mecz spokojnie wygraja a Lakers nie rzuca wiecej jak 90pkt. W tym sezonie na trzy spotkania były dwa pewne undery.

James Harden over 28,5 pkt @1,85

Unibet

Szykuje nam sie mecz rund and gun w Houston. Szczegolnie Clippers czesto grywaja radosną koszykowke. Obie ekipy graja szybkie akcje i jest wiele posiadań. Woda na młyn dla Hardena. Clippers nie mają za specjalnie kim bronić na obwodzie i James zapewne to wykorzysta. Co prawda w tym sezonie Houston gra fatalnie przeciwko Clippersom a Harden rzuca mało jednak musi w nocy nastapic przelamanie bo do tej pory to było niewytłumaczalne
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Jeremy Lin powyżej 10,5 pkt ⛔⛔ 3/12 z gry
1,85/1,90
Marathon/ ónibet​


Lakers dzisiaj zmierzą się na wyjeździe z Utah Jazz i raczej nie mają co liczyć na pozytywny rezultat tego spotkania dla siebie, ale Lin powinien swoją linię pokryć. Wytworzyły się do tego bardzo dobre warunki, gdyż dzisiaj w zespole z LA nie zagrają Nick Young i Ronnie Price.

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/257577/nick-young-(knee)-will-not-play-vs-the-jazz

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/257499/ronnie-price-out-for-season-w-elbow-surgery

Są to gracze obwodowi, którzy w każdym spotkaniu oddają co najmniej kilka, jak nie kilkanaście rzutów. Lin gra w kratkę, ale w ostatnich dwóch spotkaniach zasygnalizował niezłą formę rzucając kolejno 18 i 25pkt. W tych meczach na parkiecie byli jeszcze obaj wyżej wymienieni gracze, więc rotacja guardów była szersza. Na ten moment w Lakers na pozycjach 1 i 2 mamy tylko 3 graczy, czyli Ellingtona, Clarksona i właśnie Lina. Siłą rzeczy ten ostatni dostanie dzisiaj na pewno więcej minut, niż w poprzednich spotkaniach, powinien być największym beneficjentem całej tej sytuacji, a jeśli tak będzie to linię pokryje, jeśli tylko skuteczność koelgi Lina doszczętnie nie zawiedzie ???? . Na dodatek wychodząc w 2unicie będzie kryty przez Burke, który jest jednym z najgorszych defensorów na swojej pozycji. Utah pod koszem prezentuje się w tej chwili bardzo dobrze. Favors i przede wszystkim Gobert świetnie zamykają pole 3 sekund i chornią obręczy, więc większa odpowiedzialność za zdobywanie punktów powinna leżeć na graczach obwodowych Lakers, w tym właśnie Lina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Houston Rockets(-2,5) - Los Angeles Clippers -&gt; 1,85 -&gt; Ónibet ✅✅✅ 110 - 105 Rockets

Typowy revenge game dla ekipy Rakiet którzy dzisiaj w Toyota Center podejmą Los Angeles Clippers, z którymi przegrali 12 lutego na wyjeździe. Stawiam dzisiaj na zespół gospodarzy, gdyż uważam, że są ekipą lepszą, grają u siebie no i na pewno mają w pamięci porażkę w Staples. Los Angeles Clippers z ekipami którzy grają run &amp; gun oraz mają potencjał w ofensywie spisują się bardzo słabo. Tak naprawdę, nie wiem na co stać w tym sezonie drużynę Doca Riversa. Grają falami, potrafią grać fajnie na dobrym poziomie, notując dobry zwycięski streak, by potem znowu przegrać kilka meczy z przeciwnikami z którymi powinni wygrać. Tracą dużo pkt przede wszystkim z ekipami z Zachodu które grają u siebie. Z ostatnich 15 meczy on road tylko 4 razy nie dali sobie wrzucić 100 pkt. 131 z OKC, 123 z Toronto, 125 ze Spurs, 108 Pelicans, czy 105 z Cleveland(Wschód). Dzisiaj będzie podobnie, bo Houston jest bardzo mocne + życiowy sezon gra Harden który zdecydowanie idzie na MVP regular. Wreszcie wrócił Terrence Jones co poprawi jakość pod koszem wraz z D-Mo. Patrick Beverley jest questionable i jestem tego świadomy, że CP3 może to wykorzystać, ale moim zdaniem bez Griffina Clippers tracą co najmniej 40% wartości jak nie więcej. Nie widzę dzisiaj większych szans dla LA Clippers. Z ławki Jamal Crawford może ponieść drużynę, ale po 2 stronie są Corey Brewer oraz Jeff Terry więc tutaj przewagę też mają Rockets. Oglądałem mecz 12 lutego w Staples, i Harden zdobył 9 pkt( nie wiem czy nie najmniej w całym sezonie). Nic mu nie chciało wpaść, piłka nawet jak już się wydawało że wpadnie to dostała rotacji i się wykręciła z obręczy kosza. Goście wygrywają na wyjazdach z tymi którzy muszą, a jak są dogiem to rzadko robią niespodziankę. Dzisiaj widzę win dla gospodarzy. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziś znów idę w kierunku kolejnego wysokiego, a mianowicie Joakima Noah. Center Byków ostatnio jakby trochę złapał formę i kręci niezłe cyferki. Na tablicach wygląda to bardzo dobrze, gorzej ze skutecznością i regularnością, bo potrafi zdobyć kilkanaście punktów w jednym meczu, aby w następnym zaliczyć 1 czy 2 celne rzuty.
Zadanie ma dziś ułatwione, bo naprzeciw staje jak dla mnie słaby frontcourt Bucks. Dobitnie słabość ta obnażyli wczoraj Horford z Millsapem, którzy zdemolowali graczy Millwaukee na tablicach. Ja tu widzę znów kilkanaście zbiórek Noaha i kilka punktów dorzuconych z ponowienia.

Noah over 18,5 pkt + zb. 1.8 Betsson✅
Dziś ponawiam typ na centra byków. Co prawda naprzeciw Big Al, który zapewne trochę zbiórek mu zabierze, ale w obecnej formie powinien spokojnie zrobić te 2 dyszki.
Noah over 19,5 zb. + pkt 1.72 (pograne po 1.85) Betsson⛔ przeceniłem jego możliwości

Do tego dorzucam:
K. Martin over 20 pkt 1.85 ✅-
Kevin wrócił po kontuzji i z miejsca stał się główną armatą Wilków, linia niska jak na ostatnie jego wyniki, pobieram
N. Vucevic over 32,5 zb. + pkt 1.80✅ - center Orlando to w ostatnim czasie dominator w ofensywie, świetne zdobycze punktowe łączy z bardzo dobrą grą na tablicach, dziś liczę, że pokaże Whiteside&#39;owi, że jeszcze trochę mu brakuje do topowych centrów ligi
Kursy z Betsson
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Krótko bo do meczu też nie daleko a wydaje mi się że value fajne:
Atlanta Hawks - Dallas Mavericks under 205 1,961 ✅ 191
Obie ekipy po All Star game mają problemy z grą w ofensywie i to jest dla mnie główny powód by szukać tutaj undera na tej linii. Co prawda brak Chandlera dzisiaj może być bardzo przykry w skutkach bo pod koszem to jednak ważna opcja w defensywie, szczególnie z taką ekipą jak Hawks. Jednak w ostatnich spotkaniach coś się zacięło w ich poczynaniach. Ta gra nie jest tak płynna, nie kreują tak dobrych pozycji co z lekko rozregulowanymi celownikami daje takie efekty. Dallas też nie grają tak szybko co mnie troszkę zdziwiło w meczu z Toronto, oddali tylko 79 rzutów co na tą ekipę, która notuje średnio 86 takich rzutów na mecz a wydawało się mecz idealny na to by pograć szybciej. Dzisiaj również spodziewam się wolniejszego tempa i solidnej defensywy tym bardziej, że to ważny i prestiżowy mecz i przed All Star game(edit chodziło ofc o PO za późno już chyba było :p) defensywy troszkę bardziej powinny dawać o sobie znać. Przede wszystkim w wykonaniu ekip, które w tych PO powinny odgrywać jakieś role.
NBA 2014/2015 61:48:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom