>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty

Status
Zamknięty.
F 263

fidelio

Użytkownik
Cavaliers - Golden State 2 (hc+4,5) @1.86

Dziś taki hit w NBA a dział przysypia? Dziwne.

Nie ma co pisać za wiele, spotykają się w zasadzie obecnie najlepsze drużyny Wschodu i Zachodu, dlatego wysokie kursy na GSW należy potraktować jako value. Szykuje się dobre widowisko.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Krótko, bo nie mam zbyt dużo czasu.

Stephen Curry over 23,5 pkt @1,75 Expekt ⛔ 18

Mecz zapowiada się na szybki, ze sporą ilością punktów. Curry ostatnio świetna dyspozycja, Cavs w obronie wyglądają kiepsko. Naprzeciwko Stefka dzisiaj Kyrie, więc nie jest to dla niego wymagający rywal. Jeśli tylko skuteczność nie zawiedzie to linia spokojnie pęknie.

Russell Westbrook over 28pkt @1,96 Marathonbet ✅ 39

KD jeszcze dziś nie zagra, więc Russ dalej będzie rządził i dzielił w ekipie z Oklahomy. W ostatnim czasie mega forma RW. W 2 ostatnich meczach overa co prawda nie zrobił, ale grał w tych meczach krócej ze względu na blowouty. Liczę, że dziś Suns się trochę bardziej postawią. Słońca lubią grać szybko, a Russ świetnie się w takiej grze odnajduje i powinien w tym meczu wrócić do wysokiego punktwania.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Kolega wyżej dał już dobrze zapowiadające się typy na dziś, więc ja dorzucę jeszcze overa LeBrona. King uwielbia takie mecze, zapewne będzie chciał pokazać, że to on jest najlepszy w perspektywie pojedynku z faworytem wyścigu o MVP sezonu. O formie James&#39;a nie ma co się rozpisywać, bo gdy ma ochotę na grę, przeważnie robi overy, a czasem po prostu bawi się w asystenta jak w ostatnim meczu. Z doświadczenia wiem, że warto grać na LeBrona w takich meczach i dziś idę w jego kierunku.
James over 40,5 pkt + zb. + as. 1.72 ✅
James over 26,5 pkt 1.85 ✅ ten mecz pokazał, kto jest prawdziwym MVP
Betsson
Do tego:
Westbrook over 9,5 asysty 1.65✅ - siła ofensywna OKC jest niewyobrażalna, praktycznie na każdej pozycji mają gracza, który potrafi zdobywać powyżej 10 pkt na mecz, dziś zapewne trochę piłek rozda
S. Curry over 33,5 pkt + as. 1.9⛔ - nie gram oddzielnie punktów i asyst, a zagram łączną linię, bo Stefek teoretycznie powinien zrobić ze 30 samymi punktami, ale w wypadku częstszego dzielenia się piłką i słabszej skuteczności, może nadrobić asystami.
e: z takim Currym nie przejdą nawet 1 rundy play off, swoja drogą poza 1 kwartą to najgorszy występ Stefana w tym sezonie, żenada
Kursy Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Cleveland Cavaliers over 109,5 1,909 ✅ 110 90 punktów po 3 kwartach i taka męczarnia pod koniec czwartej...
Idę w over Cavs. GSW grając z ekipami pokroju Cleveland ze sporym potencjałem w ofensywie raczej idą na wymianę ciosów. Wystarczy popatrzeć na spotkania z Houston, Dallas czy Atlantą. Cleveland złapało bardzo dobry rytm i w ofensywie wygląda to powiedziałbym bardzo dobrze. Linia wydaje się wysoka ale ten mecz może być niezwykle szybki, szczególnie że w obu ekipach nie brakuje zawodników, którzy lubią grać dla publiczności i nie wydaje mi się byśmy widzieli bardzo dużo dobrej defensywy mimo, że w szczególności GSW ma ku temu spory potencjał.
Dlaczego wybieram a nie np over GSW albo over w meczu ? To przede wszystkim zasługa tego, że Cleveland złapało lekki god mode a GSW jakby ostatnimi czasy zalicza wpadki, których nie zaliczało wcześniej. Przytrafiają im się pojedyncze słabsze mecze a Cleveland gra ostatnimi czasy bardzo równo i prócz wpadki z Chicago i niskiej porażki z Indianą wygrywali ostatnio całymi seriami.
Poza tym jeżeli porównamy potencjał ofensywny w czystej postaci to wg. mnie Cleveland jest wbrew pozorom dużo bardziej zbilansowane. I co ważne potrafią ostatnio z tego korzystać. Zrobili fajne transfery i w takim meczu liczę, że zagrają tak jak oczekuje się tego od nich.
NBA 2014/2015 62:48:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors

2 spotkania na dziś zaplanowała liga NBA, ale przynajmniej 1 z tych meczy zapowiada się naprawdę godnie. Cleveland po słabym początku sezonu wreszcie zaczyna grać dobrze, z meczu na mecz widać postęp i rękę nowego coacha. Goście mimo że nadal są 1 na Zachodzie to jakby trochę spuścili z tonu, nadal wygrywają, ale te zwycięstwa nie są tak przekonujące i tak łatwe jak było jeszcze kilka tygodni temu. Na dzisiaj przygotowałem kilka propozycji, bo jakiejś tutaj peffki w tym spotkaniu nie widzę, żeby zagrać ją tutaj sporą stawką. Kyrie Irving - podstawowy gracz ekipy z Ohio, grający na PG, w obronie kołek, bardzo solidny w ofensywie, linia 19,5 na tego gracza na dzisiejszy mecz mi się podoba. Trio ekipy z Cleveland dzisiaj powinno jakieś 70 pkt zdobyć, 30 pkt James, 25 Irving i 15 Love, chociaż tutaj też jego notowania ostatnio wzrosły bo gra bardzo dobrze. Żeby Cleveland wygrało to jakoś nie widzę ich wina bez wsparcia Irvinga, więc ten bet wygląda moim zdaniem ciekawie. Lecimy dalej. Idę w kierunku zbiórek, dzisiaj może być twarda obrona na miarę pojedynku w finale( potencjalny finał całkiem możliwy), Mozgov &amp; Bogut, obaj potrafią solidnie zbierać piłki na deskach, rosjanin dobrze się wkomponował w nowy zespół, linia 16,5 na over też do grania moim zdaniem. Ostatnim typem na mecz są rzuty celne za 3 pkt obu ekip. Linia 21,5 moim zdaniem spokojnie do przekroczenia, obie ekipy mają takie strzelby że tutaj może być sporo tych rzutów: Curry, Thompson, Love, Irving, Smith, James, a jeszcze Miller czy Jones też mogą dorzucić swoje czy Green po stronie GSW który też ma dobrze ułożoną rękę. Typu 1x2 nie podejmę się kto wygra, ale jedno jest pewne to będzie bardzo dobre widowisko i raczej warto poświęcić 2,5h tej nocy. Polecam i pozdrawiam. Rambo


Kyrie Irving over 19,5 pkt -&gt; 1,80 -&gt; Expekt✅
Mozgov &amp; Bogut over 16,5 zbiórek -&gt; 1,90 -&gt; BetCity⛔ Bogut i Mozgov 4 kwartę przesiedzieli na ławie, czemu? Pytanie do coachów.
Over 21,5 rzutów celnych za 3 -&gt; 1,85 -&gt; Expekt.⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Chicago Bulls-Minnesota T volves +5.5 @ 1,8⛔
Unibet

Byki zagraja oczywiscie bez Rose&#39;a oraz wypadł nam Gasol. Brak Hiszpana bedzie w tym meczu bardzo bardzo widoczny bo to on głownie trzyma gre Byków. Duzo daje pod koszem ale i wyciaga rywali dalej od kosza bo tam rowniez potrafi siać. W ostatnim przegranym meczu z Hornets Gasol był najwazniejsza postacią. Widziałem pierwsza połowe i mimo remis to gra była słaba. Skład Byków nie jest szeroki i te dwie absencje to juz powazny problem. Pod koszem zostają dobrzy gracze jednak raczej słabsi w ataku. Rozegranie szwankuje bo moze Rose nie jest jakims PG co swietnie rozdziela piłke jednak daje wiecej niz troche szalony Brooks, ktory do tego nie ma specjalnych warunkow fizycznych. Minnesota ostatnio prezentuje sie bardzo dobrze. Szkoda, ze jestesmy juz w 3/4 sezonu bo sie rozkrecają. Pokazali charakter przeciwko Wizards bo nic nie szło od poczatku a jednak wygrali pewnie. Garnett duzo daje jako motywator i nauczyciel a to przydatne dla kilku młodych i juz bardzo dobrych zawodnikow. Co prawda Byki mają harakter i nie raz ptrafia wygrywac gdy wszystko jest przeciw nim i gdy nikt na nich nie stawia jednak moze byc w nocy ciezko. Samego wina bym nie zaryzykował moze jednak taki hc biore z pocałowaniem reki. Dla odwazniejszych polecam czysty win.

Do tego zeby miec dubelka

Spurs - 4,5 @ 1,54✅
Unibet

Jak nie teraz to kiedy? Spurs nie chca raczej pobic niechlubnego rekordu kadencji Popa przegranych spotkan z rzedu. Cousins prawdopodobnie nie zagra a dla Kings to wielka strata oraz ulga dla Spurs. Wydaje sie, ze to idealny rywal na przełamanie. Spurs musza nabrać troche pewnosci siebie. Ostatnio forma kilku graczy na czele z Parkerem oraz Leonardem fatalna. Fatalna rowniez jest selekcja rzutowa. Wydaje sie, ze gorzej byc nie moze i Pop oraz zawodnicy musza to ogarnąć. Nie wierze, zeby nie było przełamania w nocy.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
28/02/2015 02:00 CET
Houston Rockets - Brooklyn Nets over 205
1.93 (Pinnacle)
5/10
Dalej trzymam się overów Rockets. Brooklyn po dodaniu do składu w ostatnich Tadzia Younga jest lepszą drużyną w ataku, a dodano również do S5 - Markela Browna. Drużyna jest teraz młodsza, bardziej atletyczna. Myślę, że będzie ogień, bieganie i duża wymiana rzutów. Linia nie jest wysoka i powinni się z nią uporać.
28/02/2015 02:00 CET
New Orleans Pelicans - Miami Heat
2.13 (Pinnacle)
5/10
Pelicans ma kontuzjowanych Davisa i Andersona, ale od tego czasu radzą sobie bardzo fajnie i nie mają gwiazd, ale tworzą kolektyw i są w dobrej formie. Heat w ostatnim meczu wygrało na mega farcie w Orlando, ale liderzy Dragić i Wade są bez formy i obecnie im nie idzie. Dla mnie mecz 50-50%, a nie Heat faworyci. Obie drużyny grały kilka dni temu i Pelicans rozbili Heat w Miami. NOP bardzo dobrze gra we własnej hali, gdzie ma bilans 19-10.
28/02/2015 02:00 CET
Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves over 192.5
1.90 (Pinnacle)
5/10
Linia bardzo spadła, bo w meczu nie zagra Derrick Rose oraz Pau Gasol. Mimo tego gram over, bo Minnesota jest dziurawa w obronie, a w ataku dają radę. Ostatnio Wizards byli zamuleni i nie potrafili tego wykorzystać, ale Bulls powinni siepać trójki i wykorzystywać błędy Wolves. Przy takiej niskiej linii na mecz Wolves - trzeba brać.
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Indiana - Cleveland
Typ: over 16,5 punktów Kevin Love
Kurs: 1,85
Bukmacher: Ónibet/b win


Dzisiaj nie zagra Kyrie Irving (21,7 pkt. na mecz), więc rola Kevina powinna dzisiaj wzrosnąć. Ostatnie trzy mecze pod nieobecność Irvinga to świetne mecze Kevina (oczywiście było to jeszcze troszkę inna drużyna niż obecnie, ale jednak):

z Philadelphią - 28 punktów (8-18, 37 minut) – nie zagrał także LeBron
z Detroit – 20 punktów (9-19, 34 minuty)
z Orlando – 22 punkty (7-17, 33 minuty)

W tym sezonie z Indianą pokazał dwie twarze. W ostatnim spotkaniu zdobył tylko 5 punktów (2-8, 34 minuty), ale we wcześniejszym spotkaniu uzyskał 28 punktów (9-13, 33 minuty). Ogólnie w 11 spotkaniach przeciwko Indianie zdobywa 18,9 punktu. W dzisiejszym starciu z Westem z pewnością będzie ciekawie.

Jego średnia z tego sezonu to 16,9 punktu i 34,6 minuty gry. Dzisiejsza linia ustawiona jest praktycznie na jego średniej punktowej, ale brak Irvinga powinien pozwolić Kevinowi na kilka akcji więcej, niż normalnie.

PS. Dodatkowo nie zagra LeBron ????

Wynik: 17 punktów✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder over 205 -&gt;1,85 -&gt; Pinnacle ✅✅✅ 115 - 112 PTB
Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder -&gt; LaMarcus Aldridge over 21 pkt -&gt; 1,75 -&gt; Ónibet ✅✅✅ 29 pkt

Najciekawszy mecz nocy i jeszcze transmitowany przez nc+. Pora późna bo 4;30 rano ale warto z pewnością obejrzeć, mecz 2 contenderów pretendujących do mistrzostwa NBA. OKC podrażnione porażką po OT z Suns, dziś ma kolejny test sprawdzający ich realne szanse w tym sezonie. OKC b2b po ciężkim meczu z Suns, i nawet jak przegrają, to Brooks i tak znajdzie przyczynę porażki:] Rywal ciężki, bo Portland które u siebie przegrywa rzadko, na 30 spotkań aż 24 wygrane. Ja celuję dzisiaj w over w meczu. Obie ekipy mają kim zdobywać pkt. Nie są to ekipy które ciągną akcje 20 sekund, grają z pomysłem, często wykorzystujących zawodników obwodowych z częstymi rzutami za 3 pkt. Oklahoma po trade deadline wygląda dużo lepiej, brakuje jeszcze zgrania, ale to przyjdzie z każdym meczem. Kanter notuje bardzo dobre występy, Augustin dobrze spisuje się w roli zmiennika Russa, a Waiters czasem też coś potrafi odpalić. Portland to głównie LaMarcus Aldridge i Damian Lillard, dodając do tego dobrego strzelca zza łuku Matthewsa i dobrych defensorów Lopeza i Batuma tworzy się ciekawa S5. Moim typem na ten mecz jest over 205 w Pinnacle po 1,85. Obie ekipy z pewnością są w stanie rzucić po średnio 52 pkt na kwartę. Sądziłem że linia na to spotkanie będzie wynosić 207-210 pkt po 1,90 a tutaj miły prezent od buków. Zobaczymy kto ma rację. 2 typ to over LaMarcus Aldrige przy linii 21 pkt, trochę to śmieszne bo 2-3 mecze słabsze silnego skrzydłowego gospodarzy i buki linię z dupy oferują. Sądzę, że dzisiaj zakręci się koło 25 pkt. Zawodnik który nie gra jak typowy PF, daleko od kosza, z solidnym mid range, co najważniejsze to lider, pierwszy punktujący zespołu i 1 rzucający więc ta linia wydaje się nieco zaniżona i ja ją biorę. Polecam i pozdrawiam Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
K 46

krecinanba

Użytkownik
PHI(+10,5) - WAS 1,55 (totolotek)
Wizzards nadal bez Beala, bez niego gra wygląda fatalnie, dodatkowo wątpliwy występ Pierca i Humphriesa, który z ławki zawsze dużo wnosi do gry WAS, szczególnie przy słabszej dyspozycji Gortata, który ostatnio w formie, ale dzisiaj nie będzie Marcinowi łatwo walczyć z młodym, zdolnym Noelem. Wizzards grają następnego dnia na własnym parkieciecie z Detroit, więc nawet przy udanej pierwszej połowie w drugiej się szarpać nie będą i PHI odrobi ew. strate. H +10,5, jak dla mnie dzisiaj z promocyjnym kursem, ja gram to dzisiaj grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom