>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2013

Status
Zamknięty.
bej 178

bej

Użytkownik
D.Cousins. Total Points - Over 16.5 1.89
@ Marathonbet
✅ ✅ ✅

Linia wystawiona na podstawie średniej z sezonu (16.8) ale żeby dawać taką samą linię przeciwko Suns? Suns, którzy zagrają bez Gortata i O&#39;Neala? Widzę tutaj value :cool: DMC to kawał schaba i dziś w Suns nie będzie nikogo kto mógłby go powstrzymać. Jako 5tka w Phoenix wyjdzie pewnie Haddadi, wysoki gość ale i tak lżejszy od Cousinsa. Irańczyk nie będzie miał wystarczająco siły (umiejętności również) w tym match-upie. Czołg z Sacramento będzie niczym taran w strefie podkoszowej. Kolejna ciekawa rzecz, DMC najwidoczniej dobrze się gra przeciw ekipie z Arizony - średnia - 21.7 pkt (nie wliczałem pierwszego sezonu kiedy występował jako rookie) przy średniej liczbie rzutów - 17.7 FGA. Dodając do tego kilka wolnych to spokojnie powinien dziś przekroczyć 20pkt. Jedyne co może przeszkodzić temu betowi to szybki odjazd Kings i usadzenie DeMarcusa na ławie. No..chyba, że jeszcze Haddadi będzie rozdawał czapy jak straż miejska mandaty w swoim meczu życia ????

jeszcze takie coś o Haddadim
Haddadi is a big that averages more fouls than rebounds
In addition to his limited offensive abilities, he&#39;s not very athletic and doesn&#39;t have a very good motor, which hurts him in transition and against mobile big men.
Bardzo dobrze dla naszego typu, DMC czasami był zdejmowany z boiska z powodu słabej obrony przeciw centrom. Dziś nic takiego nie nastąpi ????

e: haddadi dostal 10minut, suns wyszli niskim składem - jeszcze lepiej dla betu
22punkty w Cousinsa ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

Durant under 29,5 pkt @1,85 Tobet
Oklahoma under 108,5 pkt @ 1,90 marathon
Generalnie Thunder mają za sobą kilka ciężkich wyjazdowych pojedynków i nie przypuszczam, żeby jutro katowali się z Bobcats. Pierwsza piątka zrobi swoje w pierwszej połowie i najprawdopodobniej ławka zagra swoje przez dalszą część spotkania bo nie sądzę, żeby Charlotte nawiązało bezpośrednią walkę z taką drużyną. Niebawem ważny mecz z Bostonem, więc będą musieli regenerować siły. Poza tym są b2b, Durant spędzi zapewnie jakieś ~30 min na parkiecie , a może i mniej = mała ilość punktów. Rzuci swoje 20 punktów i sobie siądzie z Westbrookiem bowiem każdy wie w jakiej dyspozycji są gospodarze. Thunder to za duże progi na Bobków i jutro się to potwierdzi.​
GSW ML @ 1,81 pinnacle
Licze w końcu na przełamanie słabej passy przeciwko Houston. Może i farciarsko wygrali z Kings, ale przed Golden State kilka ważnych spotkań i co najważniejsze - na własnym parkiecie, na którym grają solidnie. Muszą wygrywać, żeby zapewnić sobie w pełni playoffy i jutro jest na to idealna okazja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Miami Heat - Philadelphia 76ers goście over 90,5 pkt -&gt; 1,83 -&gt; Bet365 ✅✅✅ 102 - 93 Miami Heat

Gram dzisiaj przeciwko gospodarzom Spoelstr&#39;y. Miami w regular season gra fajny, widowiskowy basket, słabo broni, zwłaszcza u siebie z dogami takimi jak Phila myślę, że nie są maxymalnie zmobilizowani by bronić mocno i tracić siły, tak czy siak wygrają bo Philadelphia to jednak niższa półka koszykówki. Myślę, że dzisiaj lajtowo próg powinien zostać przekroczona przez ekipę Doug&#39;a Collins&#39;a gdzie dowodzi Holiday. Siłą 76ers jest strefa podkoszowa gdzie mają dobrych, solidnych graczy takich jak Tadek Young, czy właśnie penetrujący Holiday, który potrafi także trafić z dystansu. Miami w tym sezonie u siebie traci sporo pkt, z Cavaliers grubo ponad 100, z Portland również, myślę że te 2 zespoły on road wcale nie są lepsze od Phili. Miami uważam, swoje wykona na 110 się koło zakręci, Phila koło 95-98 powinna sieknąć. Evan Turner dzisiaj ciekawe jak z Lebronem sobie poradzi. Myślę, że źle nie będzie. Pobieram dzisiaj ten typ i oceniam go bardzo dobrze, powinno wejść gładko. Over 90,5 w B365 po 1,83 to jest typ na dzisiejszą noc na singla. Reszta typów w temacie. Zapraszam. Życzę owocnych typów. Pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik


Ben Gordon - powyżej 9.5 pkt. [marathonbet]
13 pkt.✅

Jak bukmacher nie wyciąga wniosków to trzeba doić ile wlezie. Wczoraj również grałem na Bena tylko linia była większa bo 10.5 - rzucił 19 punktów. Bobki jak wiadomo dno i metr mułu, dodatkowo ze składu wypadł im Session, co jest głównym powodem grania na Gordona. Ben jest typowym strzelcem, wbija pod kosz, dobrze rzuca z pół dystansu i sieka trójki. Gdy zdrowy był Session, Ben grał i rzucał mało, teraz jest inaczej! Od momentu kontuzji kolegi z zespołu, statystyki prezetuja sie tak:
z OKC: 28 min, 18 oddanych rzutów - 19 pkt.
z BKN: 26 min, 15 rzutów - 15 pkt.
z Portland, gdzie nastapila kontuzj Sessiona - 16 minut - 12 rzutow i 14 punktów


Wczesniej z Sessionem na parkiecie nie wygladalo to tak kolorowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Utah Jazz @ New York Knicks / J.R.Smith. Total Points - Over 15.5 @ 1.90 Marathon ✅
Przy nieobecnosci Carmelo to JRS wyrasta na lidera zespolu, poczatkowo niezbyt dobra skutecznosc, ale w ostatnim meczu wszystko wygladalo tak jak powinno. Dzisiaj do Nowego Jorku przyjezdza Utah, ktora mocno walczy o PO dlatego dzisiaj po raz kolejny zapowiada sie close game. Smith obok Feltona aktualnie przebywa najdluzej na boisku do tego oddaje mase rzutow. Mysle, ze dzisiaj takze bedzie ciagnal zespol NYK i lekko rzuci 18-20 punktow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

mulka

Użytkownik
Mam ważne pytanko czy wiadomo już czy melo dzisiaj wystapi bo jeżel nie to 15.5 pkt na smitha to bardzo dobry zaklad
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
bedzie wiadomo dopiero przed meczem na 100%, osobiscie dalbym mu jeszcze dzisiaj odpoczac... ;)
e: Na Marathonie linia na Smitha wzrosla do 18,5 tak wiec Carmelo raczej out...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Bet365 wystawił takie coś na dzisiaj jestem zdziwiony bo zawsze mieli tylko o/u
Curry Suma punktów,zbiórek i asyst 35.5
Punktowo wczoraj z Houston zatrzymał się na 24 miał 5 zbiórek i 8 asyst czyli linię pokrył 1 punktem więcej.
Dzisiaj Warriors przyjmują Bucksów u siebie i myślę że może paść jeszcze więcej punktów niż wczoraj także Curry te 28 punktów powinien rzucić dołoży asysty i zbiórki i zakład wejdzie.
Myślę że dzisiaj GS będzie walczyć mocno o wina także jeśli Curry podtrzyma formę to wygrają a zakład fajnie wejdzie.Polecam
Curry over 35.5 punkty,zbiórki,[email protected] bet365 ⛔
nikefootball
Ja też dałem na Currego tyle że na bet365 bo to mój buk i był over 25.5 a ładny kuponik miałem i tylko tego brakowało;//// Jednak dzisiaj liczę że pokryje tą linię wczoraj na początku meczu oddał 4 rzuty wszystkie trafił ale właśnie Lee zaczął mocno i rzucał więcej.Curry to jednak bestia on może samymi punktami pokryć tę linię.
Słabiutko Curry jednak Warriorsi znowu zawiedli;//// Następnym razem pokryje a taki fajny kupon mi zamykał;///
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Jeszcze jedno a propo Lee czy on wczoraj zszedł z jakąś kontuzją że tak mało czasu był na parkiecie?
sewerynKG
no właśnie tak oglądałem powtórki i pokazywali że zszedł czyli jednak można uderzyć w ten zakład na Currego.
Martwią mnie tylko 2 rzeczy:
1.Że Curry ostatnio gra powyżej 40 minut jednak dzisiaj będzie musiał jeszcze się przemęczyć na parkiecie żeby zrobić wina na Bucksach.
2.Że zakład na Lee jest wystawiony ale nawet jeśli zagra to z bólem i więcej będzie zależało od Currego.
Gram ten over już postawione zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Lee doznal wczoraj kontuzji. Tylko informuje, zeby nie bylo jak kiedys, ze koles sie do mnie przyssal po podobnym poscie ;)

David Lee, who suffered a right knee contusion Friday, said after the game that his knee was &quot;not feeling too good.&quot; Wiecej tutaj www.rotoworld.com/player/nba/1158/david-lee

Co do Carmelo:
Carmelo Anthony did not participate in Saturday&#39;s shootaround and remains questionable to play against the Jazz. Wiecej tutaj www.rotoworld.com/player/nba/929/carmelo-anthony
Dodatkowo nie wiadomo co z Amare:
Amare Stoudemire&#39;s right knee is sore and he&#39;s considered questionable for Saturday&#39;s game against the Jazz. Wiecej tutaj: www.rotoworld.com/player/nba/856/amare-stoudemire
 
damian66 18

damian66

Użytkownik
Klay Thompson over 18 punktów / 1,81 Marathobet
Na początek witam wszystkich i stawiam na overa jednego z lepszych strzelców GSW a mianowicie Thompsona. Klay dysponuje bardzo dobrym rzutem, zwłaszcza strefa rzutów za trzy jest jego mocnym punktem. Należy wykorzystać fakt, że Warriors nie mają łatwego okresu i przed nimi ważne mecze, które mogą zdecydować o playoffach. Thompson prezentuje całkiem równy poziom i zawsze można na niego polegać jeżeli chodzi o ofensywę. Jak sami jesteśmy w stanie zauważyć shooter z całą pewnością notuje porządne statystyki w ciągu ostatnich kilku meczy - 22 minionej nocy, 20 Kings, 22 Raptors i 29 76ers. Co prawda Warriors zdobywają o dziwo bardzo mało ilość punktów jak na swoje możliwości, bo wystarczy żeby każdy przypomniał sobie ich początek albo przejrzał potencjał. Klay przeciwko Bucks nie będzie miał łatwej przeprawy, ale bądź co bądź jest w takiej formie że trzeba na niego grać. Poprzednim razem trafił 19 punktów i w każdym bądź razie obecna sytuacja Warriors nie napawa optymizmem i dlatego też głównie Thompson i Curry muszą zaprezentować jak najlepszy basket, bo brak Lee pod koszem na pewno skomplikuje sprawę. Dysponują mocnym obwodem, Bucks też posiadają mocnych konkurentów dla powyższej dwójki - Jenningsa oraz Ellisa, jednak twierdzę że dwójka z Oakland da rade udźwignąć ciężar.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Co do overów na Curry&#39;ego byłbym ostrożny. Ostatnio zdobywa trochę mniej punktów, więcej asystuje. Wczorajszy mecz z bardzo niską linią punktowo vs Rockets również można określić jako pewnego rodzaju anomalię. Ogólnie dziś myślę, że można poszukać wygranej Bucks. GSW nie prezentuje w tym momencie formy z początku sezonu, a Bucks pokazali ostatnio, że potrafią wygrywać na wyjeździe z zespołami prezentującymi podobny styl do Golden (Dall i Rockets).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dagger 33

dagger

Użytkownik
New York - Utah HC +6.5 [1.83 Bet365]⛔⛔⛔ No niestety piękno NBA dało o sobie znać...

Ja na dzisiaj proponuje zagrac handi na Jazz. Obie drużyny po b2b, więc nie ma tu mowy o wypoczęciu którejkolwiek ze stron. Utah ostatnie 3 wyjazdy przegrane sumą 5pkt (i to nie były łatwe tereny; Milwaukee, Cleveland czy Chicago zeszłej nocy). Melo i STAT questionable na dzisiaj, jak podaje Roto. Utah muszą ostro się brac do roboty, jesli chcą obronic 8. miejsce na zachodzie, bo LAL sa tuż tuż (z czego akurat jestem bardzo zadowolony ???? ). Więc sądzę, że tu nawet mogą się pokusic o zwycięstwo na przełamanie, jednak ja wezmę bezpieczniejszy handi, ustawiony i tak dosc wysoko

@xmarcinx faktycznie, mój błąd
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Typ popieram,chociaż póki nie dowiem się co z Melo i Amare nie wejdę w to grubiej.
Utah przegrywają bardzo pechowo i handi kryją z łatwością.Oklahoma potrafiła wygrać z NY nie mogąc odnaleźć swojej koszykówki przez 3/4 meczu i Utah ma naprawdę spore szanse na pokrycie handi.
Na przyszłość sprawdź czy na pewno są b2b,Knicks mieli wolne dzisiaj.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Atlanta Hawks - Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn Nets
✅
Kurs: 2.45

Bukmacher: Bet365
Analiza: W NBA już na dobre rozpoczęła się walka o miejsca premiowane występami w play-offach. Każdy zawodnik, każdy zespół daje z siebie 100% aby wygrywać kolejne mecze. Ja wybrałem dzisiejsze spotkanie w Atlancie w stanie Georgia. W hali Phillipsa o godzinie 1:00 rozpocznie sie mecz Jastrzębi z Siatkami (?) z Brooklynu. Obydwie drużyny z konferencji wschodniej. Obydwie na chwilę obecną są na miejscach 1-8. Dokładniej - gospodarze na 7, goście na 4. Dlaczego stawiam na gości? Otóż ostatnio dobrze sobie radzą. Chyba w końcu po fatalnej serii złapali wiatr w żagle. Ostatnie 5 wyjazdów zakończyli przyjemnym wynikiem 4-1. Wygrywali na trudnych terenach - Indiana, Nowy Orlean, Milwaukee (no i Charlotte ;) ). Brooklyn b2b ale sytuacja Atlanty wygląda gorzej, bo również wczoraj grali, w dodatku ulegli Bostonowi po dogrywce. Na pewno mają ten mecz &quot;w nogach&quot;. W Brooklynie wszyscy zdrowi, w Atlancie najprawdopodobniej nie zagra Ivan Johnson i Zaza Pachulia. W Brooklynie na pewno cieszy ostatnie przebudzenie lidera, Derona Williamsa, który zdobył 42 punkty, w tym 11 trójek! Atlanta rozgrywającym nie błyszczy więc jest szansa że i dziś D-Will zaszaleje. Wyróżnił się też Reggie Evans zbierając 24 piłki. Brak Zazy i Johnsona da więcej minut Smithowi i Horfordowi, ale Lopez i Evans to solidni gracze. Reasumując, uważam, że kurs jest przesadzony i warto spróbować grać na Brooklyn.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Golden State Warriors - Milwaukee Bucks
Typ:
-Over 15,5 trójek@1,72 (
Sbobet ) ✅✅✅ 19 trójek, i to pomimo zaskakującej pasywności tria Curry-Thompson-Jack.
Po dwóch zaskakująco underowych meczach &quot;Wojowników&quot; (ciekawostka - w meczu z Kings padło 170 pkt, przy linii na poziomie 225), dziś wg mnie jest spora szansa na otwarty mecz i nieco większą ilość punktów, co powinno oczywiście pomóc także w przekroczeniu linii trójek, ale niekoniecznie. W dwóch wspomnianych meczach dzisiejsza linia była przekraczana - z Kings równe 16 trójek, z Rockets 24.
Na początek słówko o możliwych absencjach, które mogą mieć wpływ na powodzenie typu - W Bucks zagrożony występ Ilyasowy, w Warriors Davida Lee i w sumie Boguta, jako że to mecz b2b. Ilyasowa może kilka trójek wrzucić i lepiej by było, gdyby zagrał, jednak nawet bez niego Bucks stać na wrzucenie tych 8, może i 10 trójek. Jeśli nie zagra Turek w jego miejsce wskoczy pewnie Mike Dunleavy, świetny strzelec za trzy, któremu ostatnio także siedzi rzut - trafił 2 trójki w 4 z 5 kolejnych meczów. Tak więc brak Turka dramatem nie będzie. Dla typu byłoby za to dobrze, gdyby ze składu Warriors wyleciał Lee, jako że oddaje on sporo rzutów spod kosza, a zmiennika tak absorbującego ofensywnie nie ma. Jest też jakaś szansa, że nie zagra dziś tak aktywnie jak zwykle, gdzie oddaje sporo rzutów, jednak takie dywagacje zostawmy na boku - kontuzje mogą, ale nie powinni mieć dziś kluczowego znaczenia dla losów typu.
Przejdźmy do konkretów, które wskazują, że dziś padnie minimum 16 trójek. Zacząłbym od ciekawych statystyk czołowych graczy Warriors, gdy grają back-to-back, tak jak dziś. W kontekście naszego typu są to świetne wiadomości - trójka Thompson, Curry, Jack, niemal każdą statystykę ofensywną ma wyraźnie lepszą w meczach dzień po dniu. Jack dla przykładu w meczach b2b rzuca 49% za trzy (!), Curry 45,5% (tu minimalnie gorzej niż w innych meczach, jednak oddaje więcej trójek i rzuca śr.24,5 pkt), Thompson blisko 42%, prawie 3% więcej niż w meczach z dniem odpoczynku, które stanowią większość sezonu.
Z tego gąszczu cyferek najbardziej zwróciłbym jednak uwagę na jeden fakt - wszyscy trzej wyżej wymienieni gracze w meczach b2b znacznie częściej rzucają za 3.
Ci zawodnicy są w stanie niemal sami dobić do dzisiejszej linii, a jeśli mecze b2b im służą, a jest tak ewidentnie w tym sezonie, to tylko lepiej dla typu. Pisze głównie o nich bo to na ich trójki liczę, poza tym jest jeszcze np Barnes, który jednak zgubił formę, choć ciągle jest to 34% zza łuku.
Kończąc temat powyższych statystyk, warto podkreślić dobrą formę kluczowych graczy Bucks - Jenningsa i Ellisa. Brandon trafia 52% za trzy w kolejnych 5 meczach (41% w ostatnich 10), Ellis 35% w ostatnich 5, co jest niezłym wynikiem, zważywszy na jego średnią sezonową.
O Dunleavym, który trójką także grozi i to skutecznie już wspomniałem, w Bucks czwartym na którego liczę jeśli chodzi o trójki jest J.J Redick - nowy nabytek Bucks póki co zaskakująco dobrze wprowadził się do drużyny, w której na swojej pozycji ma duża konkurencję - Redick w 6 meczach dla &quot;Kozłów&quot; trafił 11 trójek, a ostatni mecz z Clippers był dopiero pierwszym w którym nie przekroczył granicy 10 punktów w nowej ekipie.
Tak więc zbierając powyższe fakty do kupy - największą siłą obu drużyn są backcourty, gdzie wszyscy gracze grożą skutecznym rzutem dystansowym. Do tego większość z nich jest w formie, Curry jest graczem który jak ma dzień może sypnąć i z 8 trójek, jego ostatni show w MSG nie był przypadkiem, do tego kolejne świetne mecze Klaya, po 4 trójki każdy. Curry, Thompson, Jack, Jennings, Ellis, Redick, Dunleavy - 7 graczy regularnie punktujących za 3, z czego, dla Curry&#39;ego, Thompsona, Redicka czy nawet Dunleavy&#39;ego trójki są głównym i najlepszym elementem warsztatu koszykarskiego.
David Lee nawet jak zagra to pod koszem napotka Sandersa, o którym wkrótce może być głośno, jeśli już nie jest - facet jest bestią pod koszem, blokuje rzut za rzutem, gdyby nie jego problemy z faulami mógłby spokojnie powalczyć o średnią bloków okolicach...5 na mecz. Na ławce inny dobry center, Dalembert. Po drugiej stronie, jeśli nie oszczędzi go trener, zagra Bogut, który z jednej strony jest także świetnym blokującym i defensorem, z drugiej jego udział w ofensywie Warriors w tym sezonie jest znikomy. Jeśli nie zagra to w jego miejsce wejdzie pewnie taki Ezeli, który będzie jedynie statystą. Jeśli więc Lee po stronie gospodarzy nie będzie nadaktywny (jeśli zagra), to nie ma się co martwić, że frontcourt któregoś z zespołów zdominuje to spotkanie.
Do tego warto wspomnieć pierwszy mecz obu drużyn - 26 stycznia Bucks wygrali u siebie 109-102, a oba zespoły trafiły po 13 trójek, czyli w sumie aż 10 powyżej dzisiejszej linii. Dodałbym jeszcze, że Bucks mają dosyć komfortową sytuację w tabeli, awans do PO już niemal zaklepany (8 meczów przewagi), wejść wyżej też im będzie ciężko, więc wielkiej spiny z ich strony nie spodziewam się. Można też wspomnieć o dziurawej ostatnio obronie dzisiejszych gości, którzy w 4 kolejnych meczach tracili średnio prawie 107 pkt (bez dogrywek). Warriors dwa kolejne tak underowe jak ostatnio mecze ostatni raz mieli 1,5 miesiąca temu, tak więc dziś najbardziej prawdopodobnym jest jednak otwarty mecz overowy, z, mam nadzieję, dużą ilością trójek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Co sądzicie o Memphis? Walczą z Denver o czwarte miejsce, a Nowemu Orleanowi sie nie opłaca wygrywać teraz meczów. Miśki u siebie niepokonane od miesiąca, raczej nie zagra dziś Z-bo i Arthur ale po to właśnie przyszedł Ed Davis.

Brandon Jennings over 7 asyst | 1.85 @ Betsson ✅

Nie wiem kto ustalał tą linię, ale chyba nie patrzył na poprzednie występy Jenningsa.. Średnio 12 asyst w poprzednich 5 meczach, średnio 9.5 w ostatnich 10 meczach. Konkretniej wygląda to tak:
12 @ LAC, 17 @ UTA, 19 @ TOR. Nie wiem czy &quot;czwani oddsmakerzy&quot; liczą że mecz z Golden State Warriors będzie na zasadzie run&#39;n&#39;gun bez żadnego podawania czy co, ale sądze że Brandon te 10 asyst łapnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 17

daniellah

Użytkownik
W sumie Memphis powinni się spiąć na en mecz, bo Denver im depcze po piętach, a to jest jedna z lepszych drużyn grających u siebie. Dlatego takie mecze powinni wgrywać. Tym bardziej że NO po małym zrywie , wracają na swój cienki tor :]
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jazz +6 /+5,5
1,9 marathon,Bwin,Bet365,betcity,come on
Jazz czysty win ok. 3

Ewentualnie Knicks under 100 bwin


No nie ma co jak nie dzisiaj to lepszej okazji nie będą mieli. NY bez Melo+Amare (TBT).
Jedyny mankament to Utah gra b2b,ale i tak nie mają wyboru. Muszą to wygrać.Jedyna możliwość,że to handi nie zostanie pokryte to chyba Smith musi rzucić z 60 pkt,a ostatnio wybierał mega trudne rzuty i nie wiem czy będzie w stanie powtórzyć taki występ.
A i może jeszcze jakiś cytat: Woodson said the Knicks will have to rely more on 40-year-old Kurt Thomas, 38-year-old Marcus Camby and 35-year-old Kenyon Martin to play more frontcourt minutes
Luźne tłumaczenie: &quot;Nie mamy kim grać pod koszem i Kanter,Favors,Al oraz Millsap będą skakać nam po głowach&quot;
Nie ma możliwości,że sam Chandler da radę wszystko zebrać z takimi przeciwnikami. Naprawdę Jazz pod koszem będą bardzo dominować.

_____________________________________________
No to się podpaliłem z tym meczem. Szkoda,że Jazz nie zostali w szatni,kompletnie nie nawiązali walki.Nawet ciężko powiedzieć,że się starali.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Utah Jazz @ New York Knicks / J.R.Smith. Total Points - Over 18.5 @ 1.90 ✅
Marathon

Jak już zostało napisane Melo + Amare out. Smith powinien spokojnie zrobić te 20 oczek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom