>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2016

Status
Zamknięty.
C 3

cheat_meal

Użytkownik
LA Clippers - Cleveland Cavaliers
LeBron James under 26.0 pkt @ 1.90
W tym miłym, niedzielnym wieczorze z koszykówką na najwyższym poziomie wypatrzyłem typ, który od razu wpadł mi w oko. Wszyscy wiemy kim jest King James i nie widzę sensu rozpisywania się na jego temat. W mojej ocenie dzisiejszy mecz jest jednym ze &quot;szlagierów&quot; na parkietach NBA, a w takich meczach LBJ lubi pokazywać wszystkim, że jest koszykarzem kompletnym. Bardziej niż swoją statystykę punktową ceni sobie dobro drużyny, dlatego liczę dzisiaj na duże zaangażowanie w kreowanie akcji swojego zespołu. Podejrzewam, że będzie się często brał za rozgrywanie akcji, szukaniu kolegów na lepszych pozycjach rzutowych przez co punkty będzie zamieniał np. na asysty. Linia jest moim zdaniem wystawiona na styku, podejrzewam że King zakręci się w okolicach 25 pkt, jednak under 26.0 pobieram z chęcią.
Pozdrawiam!
 
czarny23 29

czarny23

Użytkownik
LA Clippers - Cleveland Cavaliers win Cleveland 1,88 fortuna
Krótko i na temat: Griffin i Pierce out, Cavaliers w najmocniejszym składzie, stawiam bo kurs według mnie atrakcyjny i skład szerszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Indiana Pacers @ Atlanta Hawks @2.75 bukmacher bet365 ⛔ Blow out 104-75, chyba gorszego meczu indiany nie widziałem w tym sezonie

Małą staweczką, bo kurs fajny. W żargonie piłkarskim można by rzec o takim spotkaniu, że to mecz o 6 punktów. Wciąż trwa walka o play-offy. Indiana i Atlanta mogą być pewne raczej udziału w nich, aczkolwiek walka toczy się dalej o jak najwyższą pozycję w konferencji. Indiana i Atlanta są sąsiadami w tabeli - Pacers miejsce 7, Hawks 6. Są to drużyny o podobnym potencjale, ciężko wskazać, która z nich ma lepszy roster.
Gram na Indiane, ponieważ wydaje mi się, że są ostatnio na fali wznoszącej. Atlanta to zespół grający chimerycznie, w którym troszeczkę zawodzi Kyle Korver i Al Horford (moja prywatna opinia, bo więcej się spodziewałem po centrze Atlanty). W Indianie dostępni są do gry Rodney Stuckey i CJ Miles - wnoszący z ławki naprawdę sporo - moim zdaniem to głównie przez ich absencje Indiana miała kłopoty w niektórych meczach, które powinni byli wygrywać. Dodatkowy czynnik przemawiający na korzyść pacersów to fakt, że Atlanta odpoczywa tylko jakieś +/-20 godzin po ostatnim spotkaniu z Grizzlies - dzisiejszej nocy o godzinie 1:30 wychodzili na parkiet, a mecz z Indianą odbywa się o 23. Myślę, że będzie to zacięty mecz do końca, jeżeli ktoś chce to do dubelka polecam handicap +10,5 na Indianę, bo nawet jeżeli by przegrali, to Atlanta nie jest drużyną, która blow-outuje mocne zespoły.

Utah Jazz @ Sac Kings @1,80 bet365 ✅

Grają dwie drużyny, które są swoimi absolutnymi przeciwieństwami. Kingsi - zespół grający koszykówkę chaotyczną, ofensywną, nieraz opierającą się tylko na indywidualnościach, zespół (chyba) już bez szans na play-offy, chociaż patrząc na ich roster powinni mieć je spokojnie zapewnione.
Jazz - zespół grający koszykówkę opierającą się na silnej defensywie, uporządkowaną, grający zespołowo, wciąż biją się o play offy.
Do Gry po stronie Sacramento wraca DeMarcus Cousins, ich najsilniejsza broń i chyba najbardziej gorąca głowa na parkietach NBA - łatwo zbiera technicale, foule itp itd.(liczę na dobrą obronę Rudyego Goberta i powstrzymanie Cousinsa)
z kolei do Jazzmanów wraca Rodney Hood jeden z czołowych strzelców.

Biorąc na logikę ten mecz to Utah jest zespołem lepszym i powinni to wygrać. Jednak pamiętajmy, że to jest NBA. Nie szalejmy ze stawką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 3

cheat_meal

Użytkownik
Panowie jakiego najlepszego bukmachera polecacie do grania over/under na danego zawodnika? Chodzi mi o limity, stawki, brak problemów z wypłatami. Ogólnie co jest obecnie najlepsze?
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Miami-2,5 + Toronto -2,5 @ 1,82 Bet365
Miami jest w gazie. Mimo iż nie gra Bosh to grają naprawdę dobry basket. Przyszedł Jonhson i wpasował się do drużyny idalnie, gra dużo, daje ważne punkty. Denver w tym roku to słaba drużyna, ledwo co potrafią u siebie wygrać, a co dopiero będzie z mocnym Heat, które walczy o jak najwyższą pozycje przed PO.
Toronto to jak dla mnie formalność. Bulls bez najważniejszych zawodników, grają rezerwami.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Chandler Parsons powyżej 15,5 @1,90 bet365 ✅ 24
Na szybciorka - Parsons to najsolidniej grający zawodnik Dallas Mavericks. Myślę, że będzie chciał dzisiaj pociągnąć za sobą drużynę. Spodziewam się około 100 punktów rzuconych przez Dallas, myślę, że przy takim wyniku 16 punktów dla tego zawodnika jest spokojnie do osiągnięcia.
Andre Drummond over 15,5 @1,76 bet365 ⛔ na ten moment 7 i idę spać, 3 minuty do końca, zapewne nie wróci do gry. Słaby mecz pistonsów, Andrzej dostosował się do poziomu drużyny, jedynie Caldwell-Pope powalczył.
Pistonsi walczą na poważnie o play-offy. Ich liderem jest center Andre Drummond, który znany jest z tego, że króluje na tablicach. Na przeciwko niego Marcin Gortat, który ostatnio nie grzeszy formą, myślę, że Andre poustawia dzisiaj niestety w obronie naszego rodaka, a pistonsi będą chcieli wygrać to spotkanie.

Oba zdarzenia 1/10, nie czuję ich jakoś mocno, ale to najrozsądniejsze z tego co zobaczyłem dzisiaj na NBA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP


Chris Paul over 20,5 pkt -&gt; Rivalo, Sportingbet, Expekt -&gt; 1,85
✅ 22 pkt


Dzisiaj do AT&amp;T Center przyjeżdża zespół Doca Riversa z Los Angeles, który nadal musi radzić sobie bez swojego startera Blake&#39;a Griffina. Na ten mecz czekałem już od kilku dni, jak i na linie na graczy jaką wystawią bukmacherzy. Linia na rozgrywającego Clippers jest bardzo fajna mianowicie 20,5 pkt. Nie wiem skąd ta linia, ani czym się kierowali buki wystawiając tak niski próg punktowy(zapewne średnią z całego sezonu 19,9 PPG). Pod nieobecność silnego skrzydłowego, 1 strzelbą drużyny oraz 1 punktującym jest właśnie Chris Paul który oddaje średnio 15 rzutów na mecz na skuteczności prawie 47% na mecz. Matchup z Tonym Parkerem filigranowemu rozgrywającemu gości bardzo dobrze służy i potrafi go wykorzystać.


Ostatnie mecze Chris Paula vs San Antonio Spurs:

12 pkt (85 - 89)
25 pkt (118-125)
20 pkt (105-85)
22 pkt (119-115)

+ 4/7 overów w PO w tamtym sezonie.

W tym 27 pkt on road i 28 w Staples Center. Wyniki z ostatnich 2 sezonów 8/13 overów przy linii 20,5 pkt czyli dzisiejszej. Moim zdaniem warto. Nawet w 3 kwarty jest w stanie tą linię zrobić. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Chcialem przywitac na wstepie wszystkie piekne Panie i Panow ;)
Dzis dzien widze duze Value do gry na Denver Nugets po 2.30
Niby b2b Nugetsi, ale to drugie spotkanie na florydzie. Wczoraj walczyli do samego konca, dzis takze beda grac o zwyciestwo, nie ma mowy o jakimkolwiek tankowaniu i uwazam ze wywioza wygrana z florydy dzis dzien
Najwazniejsze info Vucevic i Payton out ! W Orlando. Wystep Watsona jest pod znakiem ?
Dobrze wiem jak &quot;amatorsko&quot; potrafi grac Orlando. Widzialem ich wiele razy przed transferami. Zwykla solowa koszykowa bez zbednych kombinacji, chyba ze izolacje na Vucevica, ktory dzis nie zagra. To kto ma ich dzis pociagnac do wygranej, Oladipo czy Fournier ? Nie wierze w nich jak i lawka bardzo slaba i krotka, ponadto Jenigs ma ograniczenie miutowe 15-20 minut max.
Mundiay, Faried, Jokic beda dzis dominowac ! Nie wspominajac o Harissie czy Bartonie !
Mocno pograne w ako razem z Sacramento i tenisem. Handicap + 8,5 pkt na Denver Nugets kurs 1,39 buk unibet

Indiana 1,71 warto grac z Bostonem jezeli potwierdzi sie wystep Hilla, ale uwazam ze zagra. Boston spuscil z tonu. U nich aktualnie wystarczy wylaczyc z gry Thomasa i Bradleya to nie istnieja. Fizycznie i podkoszowo Indiana zdominuje te spotkanie, i odbija sobie blamarz z Atlanta gdzie calkowicie nic im nie wychodzilo po wygranej z Dallas. Wazna absencja w Bostonie, przez 2-3 tygodnie nie zagra Crowder po podkreceniu koskti w ostatnim meczu, bardzo zle info dla fanow Bostonu bo to wazna postac/obronca dla Celtow. Wraca srodkowy Olynyk. Wiec na srodku beda grali Sulinger/Zeler/Olynyk. Bedzie troche zamieszania na poczatku w rotacji centrow, wiec ta wiadomosc biore jako in + dla mego typu.
Olynyk raczej out dzis ! Info odnosnie Hilla ciagle nie ma !
Indiana juz pograna razem z Toronto oraz tenisem w bet365 !
Toronto 1,76 kurs z Milwoki. Duzo !! I to bardzo. Niby b2b i kawal drogi, lecz przegrali wczoraj i wiele zdrowia nie stracili, wiec dzis duza chec zwyciestwa. Przy tym typie nawet lepiej ze wczoraj porazka !
O Toronto nie bede sie rozpisywal a najwanziejsze jest ze Milwokee nie ma wogole rotacji w skladzie. Poza s5 lawka sie nie liczy. Czy dadza rade powalczyc 48 minut. Uwazam stanowczo ze nie. Typ bardzo dobry mimo nawet absencji Valanciunasa z Toronto ( wczoraj w 3 minucie cos zrobil sobie z reka, kiedys byla zlamana, ale moze grac, ale i bez niego dadza rade Biyombo i trzeci center tez jest w skladzie i potrafi grac ). Dzis Toronto ma przewage w rzutach z dystansu i tym sposobem wygra to spotkanie. W tej sytuacji wole aby Valanciunas nie gral, nie bedzie spowalnial gry swoimi izolacjami.
Odradzam grania Sacramento, druzyna przypadku. Jak Cosuins zagra slabiej to pozamiatane i przegraja, tam nikt nie jest &quot;gwarantem&quot; w tej druzynie. Buki kusza graniem na Sacramento spadkami kursow z 1,76 na 1,58 ale ja sie nie nabiore. To bedzie zwykle run &amp; gun i moze byc blow ze strony Lakersow. Nawet mysle grac na Lakersow ale jeszcze nie podjelem decyzji.
Podjelem decyzje. Zagralem w ako na Sacramemto +1,5 pkt (na szczescie)
Kobe Brayant dzis nie gra z Bassem. W s5 wchodzi &quot;drewniany&quot; MWP. Sacramemto &quot;musi&quot; wziasc te &quot;derby californi&quot; nie ma wyjscia
A wiec Sacramento + 1,5 pkt handi kurs 1,47 buk unibet
razem z Denver + 8,5 pkt i tenisem
Mecz Brooklynu i Sanantonio odpuszczam calkowicie
Kursy z bet365 i unibet
Edit:
Typy NBA 4/4, nie pierwszy raz !
Tenis to Halep ktora wygrala

Szkoda ze nie ma tu nikogo podobnego do mnie, choc troche, jednak byl, podal typy 6/6 i dostal bana.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Monta Ellis (Ind Pacers) over 15,5 @1,76 bet365 ✅ 16 ???? Na farcie jak cholera, ale siedzi.

Jeden bet na dzisiejszą noc, ale wydaję mi się w miarę pewny. Można trochę grubiej, ale bez szaleństw. George Hill wraca, ale jest po kontuzji. Istnieje szansa, że będzie miał ograniczony czas gry. Ty Lawson out, więc zapewne Monta będzie grał na pozycji 2(wyjściowo) i 1 (w rotacji). Szybciutko - bo zaraz zdejmują zakład - Monta Ellis to największy walczak w Pacersach, a że Indiana dzisiejszy mecz będzie chciała wygrać to nie mam wątpliwości. Ellis to ten, który gdy trzeba trafiać ciężkie rzuty dostaje piłkę (On, albo George). Zakładam, że mecz będzie dość otwarty, a Indiana rzuci około 100 punktów. Tak jak wczoraj w przypadku Parsonsa, tak i dzisiaj liczba 16 punktów przy takim wyniku jest spokojnie do osiagnięcia przez rzucającego obrońcę Indiany. 10 minut do zamknięcia rynku. Gramy
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Okej, jeszcze jedna analiza na tę noc. Miałem w głowie dwa typy, i wahałem się, który zagrać, ale jako, że Monta coś dziś nie kwapi się do rzutów (choć po przerwie może się to zmienić i over siądzie) to dorzucam zakład, o którym myślałem już wcześniej.
Deandre Jordan under 13,5 zbiórek @2.0 bet365 ⛔ 14, nie tym razem, gratuluję koledze wyżej typu na Chrisa Paula, bardzo dobry.

Gramy w San Antonio, spodziewam się underowego meczu, silnej obrony ze strony Spursów i próby zatrzymania obwodu (chyba najsilniejszej broni) Clippersów. Co za tym idzie ilość oddanych rzutów nie powinna być zbyt duża, dodatkowo za przeciwników pod koszem DeAndre będzie miał Aldridge&#39;a i Duncana - czyli czołówkę ligi na tych pozycjach. Na ostatnie 7 meczów przeciwko Spursom, tylko dwóch zawodników przekraczało linię 13 zbiórek. Był to wchodzący z ławki Kenter z Oklahomy i lider ligi jeśli chodzi o średnią zdobywanych zbiórek - Andre Drummond. Średnia zbiórek Jordana to 14 na mecz, uważam, że dziś nie uda mu się dobić do tej średniej. Sam zagrałem ten zakład za taką samą stawkę jak Ellisa. Powodzenia.
 
jimmypi 50

jimmypi

Użytkownik
Ktoś wie czemu taki kurs na atlante? Szykują się jakieś absencje??, bo przy normalnych składach dla mnie wystawienie atlanty jako underdoga co najmniej dziwne. Także, łapie póki coś wina za 1,95 i handi -4 za 2,62
 
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Ktoś wie czemu taki kurs na atlante? Szykują się jakieś absencje??, bo przy normalnych składach dla mnie wystawienie atlanty jako underdoga co najmniej dziwne. Także, łapie póki coś wina za 1,95 i handi -4 za 2,62
Czemu na Atlante tyle ?
Bo ze Detroit zagralo kaszane ostatnio z Wash nie oznacza ze sa kelnerami !
U siebie graja inaczej a w ten sam sposob ograli Portland co dostali od Wash, u siebie sa mega mocni ! Ktos juz tu pisal, im wlasny parkiet pomaga najlepiej ze wszystkich teamow. W meczu w Wash kazdy z nich zagral piach
Ostatnio ograli tez Dallas na wyjezdzie i rotacja im sie zwiekszyla.
Dlatego sa faworytem minimalnym
Atlanta pokonala Indiane bo oddali im mecz ostatnio !
Porownaj S5
Detroit
Moris/Drumond/Hariss
Cowdwel-Powel/Jackson
Atlanta
Milsap/Harford/nazwiska zapomnialem ale jest slabszy od Harissa
Krover/Teag
Lawka chyba nieco po stronie Atlanty ale to tez zalezy od meczu
Kursy wystawione prawidlowo !
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Dzisiaj będzie świetna noc w NBA. Trzeba jeszcze czekać na potwierdzenie kilku absencji, ale kursy na Oklahome, Minnesote i Bullsow miód. Będę edytowal tego posta jeszcze wieczorem.

Na dzisiaj zagrane :

Timberwolves @1,66 - Większą stawką - jeżeli tego meczu nie wygrają dzieciaki z Minnesoty, to jeszcze długa droga przed nimi do bycia poważnymi koszykarzami. ✅ 114-108, ale i tak dalej brakuje im wyrachowania

dubel ⛔
Bulls +12,5 kurs 1.27 - myślę, że w tym meczu będzie walka do końca o zwycięstwo. ⛔
Wygrana OKC - kurs 1.54 - OKC jest mocniejszą drużyną, chyba, że zawiedzie łeb Westbrookowi ✅ trzeba było to na singlu grać, ah, ta pazerność

I na koniec
GS Warriors -15,0 Handicap. Kurs 1.90 - NY Knicks to kompletnie niepoukładana drużyna. GS Mierzą w pobicie rekordu Bullsów. Spodziewam się dzisiaj wygranej gospodarzy +/- 30 punktami. ✅

Dwa ostatnie zdarzenia gramy normalną stawką.
To co podałem, to kursy po jakich ja grałem w bet365 parę godzin temu, teraz mogły się nieco pozmieniać.

Przepraszam, za krótkie analizy, ale nie mam więcej czasu. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Wash/Bulls 50/50 ze wskazaniem na Wash (przy wystapieniu Ros&#39;a &amp; Butlera )
Minesote pobralem juz ! Po 1.70 !!!
Do Oklachomy zaraz sie przymierzam i prawdopodobnie pobiore ich w dublu z Wash !

W meczu OkC vs Boston o jakis przedemeczowych informacjach o ewentualnych absencjach mowisz bo narazie cisza mimo b2b Bostonu ! ??
Okolo 18.00 edycja
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Olynyk wczoraj miał grać w Indianie, ale jeszcze bolało go ramię. Może dziś zagra. Zobaczymy jeszcze wieczorem jaki będzie kurs na OKC i czy będzie się opłacało. Bullsi póki gra u nich Jimmy Butler i walczą o play offy są groźni. McDermott i Moore forma życia, Mirotic się odradza. Będzie ciekawie w tym meczu też. A i jeszcze jedno - oglądałem mecz minnesoty z sunsami - sunsi wygrali wolą walki, myślę, że teraz chęć zwycięstwa będzie po stronie minnesoty, bo u niedzwiadkow mega szpital.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
blog-tenisa 128

blog-tenisa

Użytkownik
Mega nie mega... ! Skok 1,68 na 1,71 a ja bym dal max 1,50 na Minesote
Wazne informacje ciagle out Randolph, I Hariston ! To juz mi wystarczy na gre na Minesote a tu dodadkowo Stephenson i Carter pod znakiem ?
Odnosnie Bostonu Thomas wczoraj wyprowadzony z rownowagi ! A &quot; karzel &quot; jest zawziety ! Widac brak Crowdera. Smart surowszy w ataku a Turner bez formy. Co ma zmienic wystep Olynyka ? To bez znaczenia a ja bym wolal aby zagral bo bedzie male zamieszanie z nim w rotacji bez czucia gry
Chicago-Wash. No wlasnie czysta ruleta. Za duzo przypadku w tym meczu. Kazda z druzyn moze sypnac 3-jka i pozamiatac. Strach to grac !
POGRANE JUZ w fortunie i toto-mix. Kombinacje z Gran Canaria po 1,70 (superoferta) oraz duble nba !
Narazie podam typy nba jakie wybralem a pozniej analizka,edycja posta bo nie mam czasu

Chicago +9,5 pkt handi
z Wash kurs 1.40

Te same cele obu druzyn ! Walka o play off, nie ogladanie sie na inne kolejki, mecze itp
Pierw mialem grac Wash, pozniej Chicago po 2.75 , bo beda grac Butler, Dunelvy, Gibson na srodku ! I na 99% zagra Rose po mojemu ! Wazny mecz i Chicago potrafi grac z Wash jak i Toronto ???? . Pomadto Wash nie lubi wlasnej hali (ogolnie tu cieniuje ! ). W grze Wash duzo przypadku i wszystko zalezy czy zlapia odpowiedni rytm. Uwazam ze nie bedzie tu pogromu ! Z zadnej stron a jak to ze strony Bulls. Jakos nie widze sukcesu dzis Morris/Gortat/Porter z takimi technikami z Chicago i to w formie ! Dlatego i tak wszystko tu moze sie zdarzyc, wiec w razie porazki Bulls licze ze technicy nie dostana wiecej jak 9 pkt
Wygrana Minesoty po 1.75 !!! Z Memphis
Ten mecz od rana walkuje i to typ dnia dla mnie i pewne 10/10. Minesota gra tu o light&#39;owe zwyciestwo i nie odpuszcza tu nic a nic! a Memphis juz wystarczy farta, serce do walki to dzis malo !
Wygrana Oklachomy po 1.61 z Bostonem
Boston B2B. To juz nie ten team co wczesniej. Juz nie funkcjonuje to jak w zegarku. Czas na zejscie z fali ! Fizycznie na pozycjach 3/5/4 Boston nie ma szans z OkC dzis dzien. Wiec pozycje 1/2 . Decydujacy jest tu Thomas. Po b2b nie ma szans dzis z Westbrookiem i nie rzuci 30 pkt !
OkC nic nie musi, porazka krzywdy im nie robi, ale z takim team&#39;em musza sie zgrywac i podnosic na wyzszy poziom. Wypoczeci wygraja to na luzie i treningowo. Jestem bardzo pewny tego scenariusza !
Sacramento w sieci duze spadki, ale dzis po b2b z rownie &quot;glodnym&quot; Nowym Orleanem, dlatego dzis im &quot;podziekuje&quot;. Aby Was nie oszukaly absencje Pelicanow ! oraz gra w domu Saci !.
3/4 z nba
(Pierw mialem grac Wash, pozniej wogole, a zagralem handi na Bulls ???? , za duzo emocji , za malo spokoju-poprawie to i bedzie racjonalniej tj. wiecej piniedzy ;) )
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 66

brokers

Użytkownik
Dlaczego takie kursy w meczu Minnesoty ? U gospodarzy jakieś poważne osłabienia ? Bo patrząc choćby na tabele to kursy powinny być wystawione odwrotnie
 
ticket2 4

ticket2

Użytkownik
Dlaczego takie kursy w meczu Minnesoty ? U gospodarzy jakieś poważne osłabienia ? Bo patrząc choćby na tabele to kursy powinny być wystawione odwrotnie

To że wystarczy przejrzeć INJURY NBA i się dowiesz a nie walić posta bez namysłu. Memphis 3/4 składu nie ma. 3 gości co ma spore minuty w NBA reszta to praktycznie D-League......
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom