>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
@
NickJonas
Fajnie rozpisałeś analizę na Over, brzmi sensownie .
Od siebie mogę dodać:
W ostatnim sezonie Pomiędzy Utah vs GSW
pierwszy mecz 125-101
drugi mecz 129-99
trzeci mecz 110-91 (bez Durant&#39;a, Curry&#39;ego, Green&#39;a i Thompson&#39;a) , Najwięcej punktów dla GSW rzucił Cook 17pts
czwarty mecz 119-79 (bez Curry&#39;ego) dla Utah i dodam że to był przedostatni mecz w sezonie zasadniczym (czyli wszystko było już było rozstawione = przygotowania do PO).
Teoretycznie do liczenie sumy punktów można brać tylko pierwsze dwa mecze.
Pierwszy mecz GSW.
Odniosłem wrażenie że drużyna była rozluźniona przez wręczanie pierścieni, przybijanie piątek itp.
MOIM zdaniem dodatkowym aspektem był fakt , że nie zagrał Westbrook (czyli mniejsza motywacja bynajmniej dla Duranta).
Klay nie był skoncentrowany na grze, co widać było po jego rzutach za 3 . Sam się frustrował i starał się za wszelką cenę coś trafić. Mam nadzieje że dzisiaj pokarze swój potencjał. Durant dorzuci swoje a i Curry wyrobi 26+ pts
Natomiast NickJonas, mam do Ciebie pytanie co sądzisz o Handicapie na GSW - 2,5 ? kogo byś typował z handicapem i w jakiej skali ?
Pozdrawiam
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dziś najbardziej do grania podoba mi do mecz Clippers - OKC 2 1.93 Totolotek 6/10

Do Los Angeles przyjeżdża ekipa westbrooka ale ten nie będzie w stanie jeszcze zagrać .Myślę że ten wózek jak i w pierwszym.meczu powinien pociągnąć George , Adams I spółka powinni swoje dołożyć I to powinno wystarczyć na słabszą ekipę Gortata.
Myślę ze ten Bobki powinny wygrać , do rozważenia dogi Indiana I Boston

Lipa totalna amatorzy okc
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Boston Celtics +8.5 kurs 1,44 do dubelka
Mecz będzie na styku, z lekkim wskazaniem na Boston, dlaczego:
Boston na tych samych trybach co w ostatnim sezonie, a doszły jeszcze dwa rodzynki. Kłopot bogactwa do ogarnięcia przez jednego z najlepszych szkoleniowców. W tak szerokim i mocnym składzie rywalizacja napędza drużynę. Tutaj w każdej chwili może zmienić cię kolega, ktróy dogra mecz do końca.
Gospodarze potrzebują czasu, wymiana najważniejszego trybu da się we znaki, nie róbmy z Kawhiego od razu zbawiciela- dzisiaj przed nim test. Jeżeli wysocy Toronto pociągną zespół to będzie stykówa, dlatego wysoki hc co by się nie stresować. Pytanie co dodać ???? ?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nie mam dzisiaj za dużo czasu więc tak na szybko moje przewidywania:
Orlando vs Charlotte
Typ: Charlotte -3,5 ✅ (88:120)
Kurs: 2,12 (Unibet)

Charlotte jak dla mnie fajna ekipa, powalczą o PO. Pokazali się z dobrej strony z Bucks w pierwszym meczu. Teraz grają na wyjeździe z Orlando, czyli z ekipą z dołu i pewnie znowu tankującą, kolejny już sezon. Początek sezonu, więc jeszcze kursy są w miarę wyrównane. Ja tutaj stawiam na Hornets. Orlando niby pierwszy mecz wygrało, ale nie był to pojedynek wysokich lotów z Miami. Stawiam wyżej ekipę z Hornets i moim zdaniem sprawią sporo kłopotów w tym sezonie. Walker powinien poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa.
D Sabonis over 6,5 zbiórki kurs: 1,65 ✅ (13) (pierwszy mecz 15 zbiórek z ławki, w tym aspekcie jest mocny. Z Bucks będzie trudniej, ale piłka go szuka)
Trae Young over 5,5 asysty kurs: 1,95 ✅ (9) (Rookie z Atlanty, kreator gry i dobry shooter. Pierwszy mecz tak średnio wypadł, chociaż i tak miał 5 asyst i 14 punktów. Teraz grają przeciwko Memphis które zaprezentowało się tragicznie. Młody powinien wykreaować przynajmniej te 6 asyst)
Na koniec coś abstrakcyjnego:
Clevland win kurs 3,95 ⛔ (123:131). Nie ma co tu opisywać, jakoś nie wierzę w tą Minnesotę a kurs zdecydowanie przesadzony. Idę na czuja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Nie rozumiem o co niedobrego Tobie chodzi? Wyjaśnisz? /brodaty
Widział ktoś ten mecz? Jak Cavs przegrywali 10 punktami z Goldenami to LeBron brał piłkę i rył na kosz w każdej akcji, a miał naprawdę lepszych partnerów do gry np Irving czy Love. A tutaj wrzucili go do skleconej na prędce paczki inwalidów i nagle stracił ochotę żeby dominować i wygrać mecz. Był jakiś dziwny. Rzucał w Cavs co mecz 30 chociaż miał obok siebie dużo lepszych graczy. Było grubo grane na over LeBrona i jakimś trafem nagle robił wszystko aby tej 30-stki nie wrzucić.
Boston Celtics +8.5 kurs 1,44 do dubelka
Chyba pobiorę typ. Celtics mają ciekawą paczkę. Dodatkowo mecz w TV. Na pewno będzie ciekawiej niż w meczu paralityków Lakers. Ciekawy kurs na Warriors.
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Na dzisiejszą noc wybór padł na:
Walker K. over 23.5 pkt Kurs: 1.8 ✅
Co tu duzo mówić. Kemba to motor napedowy ekipy Hornets. Bez jego pozytywnego występu nie mają co marzyć o pozytywach.Po ostatnim meczu(41 pkt) widać,że Walker jest w formie.
Przeciw Orlando powinien znów na spokojnie przekroczyć podaną linie.
Widać,że na początku sezonu jest świetnie usposobiony rzutowo więc trzeba to wykorzystać więc pobieram typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Widział ktoś ten mecz? Jak Cavs przegrywali 10 punktami z Goldenami to LeBron brał piłkę i rył na kosz w każdej akcji, a miał naprawdę lepszych partnerów do gry np Irving czy Love. A tutaj wrzucili go do skleconej na prędce paczki inwalidów i nagle stracił ochotę żeby dominować i wygrać mecz. Był jakiś dziwny. Rzucał w Cavs co mecz 30 chociaż miał obok siebie dużo lepszych graczy. Było grubo grane na over LeBrona i jakimś trafem nagle robił wszystko aby tej 30-stki nie wrzucić.
.
Przecież on nie ma dwadzieścia lat, żeby tak dominować cały mecz. Co Ty myślisz, że on nie traci sił, w poprzednim sezonie wiele było takich spotkań, głównie w PO gdzie ostro zaczynał, a w środkowej fazie meczu dużo się dzielił piłką, żeby przycisnąć jeszcze w czwartej. A wcześniej miał Irvinga, który nie raz ciągnął wózek, jak Lebron potrzebował oddechu.
Nie raz do overu brakuje punktu, i gość przez dwie kwarty go nie potrafi dorzucić, a Ty robisz aferę, o bet w którym jakby nie było sporo zabrakło.
George Hill over 10,5⛔
1,85 unibet
Ktoś musi rzucać w tym Cavs. Hill ma często piłkę w rękach, gra sporo minut, powinien oddać spokojnie koło 10 rzutów plus kilka razy stanąć na linii osobistych. To jest bardzo niska linia, rok temu zdarzały się na niego wyższe, a był przecież LBJ. Dla mnie bardzo atrakcyjna linia.

-9,5 NOP 1,78 uni✅
Różnica poziomów, przeciw tak beznadziejnej defensywie jak Sacramento, Davis i spółka powinni zrobić z nich marmoladę. Jedyne co mnie martwi przy handi w granicach 10, a więc wysokim, czy w razie przewagi, gamonie wpuszczeni na końcówkę 4 kwarty nie przepuszczą przewagi i nie skończy się jakimś zwycięstwem 7-8 punktowym.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Steph Curry (Utah - GSW) over 36,5 (pkt/zb/as) 1.85 unibet
(31/4/8)✅ Stefek jak Stefek, ale warto było zarwać noc i obejrzeć ten mecz. Najbardziej szalone spotkanie jak dotąd. Utah 81 do przerwy... i porażka po dobitce rozpaczy równo z syreną ???? Kto nie widział - koniecznie do obejrzenia.

Oglądałem premierowy mecz GSW w tym sezonie i lider wyglądał najlepiej, najrówniej spośród mistrzów. W takiej konstelacji gwiazd te wysokie linie to zawsze ryzyko, bo co mecz ma prawo odpalić ktoś inny (a nawet to niemal pewne, że dziś np. taki Klay nie będzie znowu tak ceglił zza linii), ale liczę, że nawet nieco niższy dorobek punktowy wystarczy do pokrycia tej linii. Założenie wstępne: mecz raczej overowy (to już wyżej koledzy przeanalizowali), a dodatkowo widzę szansę na zaciętą końcówkę i być może wolne na liderze GSW gdyby prowadzili lub jego trójki, gdyby trzeba było gonić. Powodzenia i z fartem! ;)
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Witam.Nocka Panowie udana i szkoda, że za drobne zagrałem to ako.
Brodaty Żółw dzięki za typ na zbiórki Jaretta Allena oraz ogólnie dla reszty udzielających się w temacie.
Pozdro

 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves
Minnesota Timberwolves
1.68 bet365
⛔
Tutaj nie ma innej opcji anieżeli wygrana Soty, Ogladalem spotkanie Phoenix - Dallas, i mavs jak dzieci we mgle jesli chodzi o defensywe, już nawet nie wspomne, że roster Dallas to jest coś strasznego, napisałbym, że widać brak Barnesa ale to co grał w ostatnim sezonie to sam nie wiem, czy jego obecność to wzmocnienie czy na odwrót. Ale do rzeczy: Dallas brak głębi składu, to co jest w s5 nie wystarczy do wygrania meczu z Wilkami, a to co jest na ławce, nie wiem czy by wystarczyło na poważną walke z czolowymi ekipami euroligi. Rzutowo z Phoenix tragedia, już nie mówiąc jak dostali runa prawie 20-3? jakos tak w koncowce meczu gdzie Booker sam ich rozegrał jak chciał. Doncic dopiero wchodzi do ligi, jeszcze sporo wody w rzecze upłynie aż Dallas będą tworzyć zespół. Sota 2 mecze, przegrana ze Spurs, oraz wygrana w ostatnim meczu z Cleveland gdzie wrzucili rywalowi ponad 130 pkt. Jak dla mnie to na chwile są obecną 2 półki wyżej od ich dzisiejszego rywala, Towns pewnie zrobi swoją linijkę, tak samo Butler z Wigginsem. No nie wiem co tutaj miałoby się wydarzyć by Mavs byli wstanie wygrać to spotkanie po tym co widziałem w ich pierwszym meczu.. jeszcze nie teraz. Gramy Sote dziś z mocnym przekonaniem ich wygranej. Powodzenia.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kursy na Raptors w nocy z Wizards wydają się przyjemne. Ktoś cos więcej o tym meczu? Akurat trochę z NBA się przystopowalem i chyba tylko to,.że jest to.poczatek sezonu sprawia,.że taki mamy rozkład kursów. Raptors+ Celtics wydają się być fajna opcja.
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Dzis na nocke , LeBron double-double 1.68 tak, oraz Irving over 20 pkt 1.60. Pierwszy mecz Lebron w LA i to odrazu z Rockets ???? , motywacji i determinacji , na pewno nie zabraknie. Irving over wedlug mnie dlatego , ze dzis Hayward out, ktos te pkty musi nabic , a Irving jest do tego faworytem nr 1 w Celtics. pozdro (kursy unibet)
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Undertaker@ Ciężki mecz, Toronto b2b, po trudnym, fizycznym meczu, moim zdaniem przegrają, tym bardziej że Leoś jest out. U Czarodziejów najprawdopodobniej wróci Howard, co da dodatkowe możliwości. Z nim w składzie, nie ma mowy żeby znów zostali zgwałceni na desce, a to była główna przyczyna porażki z Miami, ilość ponowień które dostało Heat.
Wizz 1,83 uni ⛔
Houston 1,63uni✅
-9,5 3,05 uni⛔ 9 róznicy
LBJ zamienił szrot z Cleveland na inny, młodszy, pewnie trochę lepszy, ale to nie zmienia faktu, że jeśli Jeziorowcy chcą grać w PO to LBJ będzie musiał ich tam wnieść na plecach. Huston jest zdecydowanie lepszą drużyną, i tylko początek sezonu sprawia że mamy taki ładny kursik na gości.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajsza noc była naprawdę dobra i udało się osiągnąć skuteczność 7/9. Dziś naprawdę miały spory problem ze znalezieniem czegokolwiek, bo buki dobrze wystawiły linię, a jakość nie mam przekonania do grania 76&#39;s czy Bostonu z ujemnym handi po takich liniach jak dał buk, więc odpuściłem. Kurs na Toronto jest naprawdę zachęcający ale się boję. Dwie wygrane z czego ta wczoraj z Bostonem bardzo wyczerpująca i b2b z Wizards może być ciężkie. Znalazłem jednak coś co moim zdaniem jest sporym value. Zbiórki gościa, który wczoraj przyniósł nam plusik, a mianowicie Jarretta Allena. Młody środkowy Nets wczoraj zrobił znów 11 zbiórek i bez większego problemu pokrył wyznaczoną linię, a dziś unibet wystawia 7.5 z kursem zwiększonym do 1.9. Z tego co dobrze rozumiem to oni nadal twierdzą, że ten gość będzie zbierał 7 piłek na mecz choć pokazał im, że potrafi robić bez problemu 10! Sportingbull się ogarnął i dał linię 9.5, która moim zdaniem nadal jest do gry, ale te 7.5 wydaję się być mega value. Jego dzisiejszymi rywalami na tablicach będą Turner oraz Sabonis. Obaj wydają się być mniejszymi ekspertami do walki na tablicach niż Drummond czy Kanter, więc ten over wydaję się być naprawdę sporą okazją.

Jarrett Allen powyżej 7.5 zbiórki - 1.9/unibet ⛔
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Zgadzam się z typami na Houston, aczkolwiek prognozuję, że wtym sezonie wygrają 7-10 spotkan mniej, niż w poprzednim (gdzie wbili aż 65). Teraz bez obrony i bez ciśnienia będą grali na luzie bardziej,aczkolwiek Lakersi z LeBronem na poczatku sezonu to dla wszystkich bedzie spora motywacja i łakomy kąsek - po takim kursiwie Houston ino brać, bo niedługo już takich nie będzie ???? z pobocznych zakladow, to Ingram over 17,5 albo bardzo fajny typ na ForBet znalazłem Harden + Ingram over 46,5 pkt

Detroit
powinni ogarnac Chicago, ktore ma ciekawy sklad i na pewno nie beda nudnym zespolem, to mimo wszystko kontuzje Markkanena i Dunna imo wykluczaja jakies mozliwosci powalczenia z Tłokami. Drummond over 16,5pkt z pobocznych.
Heat osłabieni, wciąż bez Winslowa czy Ellingtona, ale mam jakoś wrażenie, że po blowoucie Charlotte tej nocy mogą być rozluźnieni, a poza własnym parkietem gracze zadaniowi nie beda aż tacy dobrzy, tak samo Batum nie przekonuje mnie odkąd tam jest i nie wydaje mi sie zawodnikiem o stabilnej formie. Dragic + Kemba over 40,5 pkt

Problemy Minnesoty problemami ,ale taki kursik na mecz z Dallas? Phoenix robiło z nimi co chciało, może być tutaj ładny overek, stąd linia 18,5 pkt Wigginsa spokojnie do pokrycia. Z pobocznych ciekawą opcją jeszcze może być over 11,5pkt Jordana ; KAT w obronie bogiem nie jest, Dallas powinno jak najwiecej starac sie wykorzystywac Jordana pod koszem i szukać łatwych wsadów
Nie wiem, na ile Denver ma zamiar poprawic sie w obronie w tym sezonie; raczej spodziewam sie nadal radosnego, ofensywnego sposobu gry i wysokich wyników, stad over 26,5 Bookera z sympatii do młodego przyszłego All-Stara, ewentualnie over 15,5 Aytona (jest GTD, ale rano uczestniczył w rozgrzewce i przewiduje sie, ze zagra).
Spurs z Minnesota sobie poradzili, Portland tak samo z Lakersami i w obu meczach padły overy. Osobiscie nie jestem fanem posiadania 2 zawodnikow sredniego dystansu (Aldridge i Derozan), no ale Popovich nawet z nimi bedzie w stanie stworzyc dzialajacy system, nawet pomimo braku sesnownego rozgrywajacego. Uwazam jednak, ze najgrozniejsi beda u siebie, natomiast w Portland ciezko bedzie przeciwstawic sie gospodarzom, nie widze tez drugi raz wysokiej efektywnosci dwojki ze Spurs. San Antonio under 105,5pkt, Lillard over 25,5 pkt
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jak dla mnie beneficjentem restowania Haywarda bedzie Jaylen Brown. W ubieglym sezonie przeciwko dzisiejszemu rywalowi rzucal 23 i 21 pkt.
Jaylen Brown over 17 pkt &amp; Celtics win @ 4.00 1xbet ⛔

Dre Drummond over 19 pkt &amp; Pistons win @ 6.00 ⛔
Wszystko o Andrzeju i jego ofensywnych ambicjach na ten sezon napisalem kilka postow wyzej. Pierwszy mecz sezonu potwierdzil moje przypuszczenia, bo Drummond oddal az 21 prob z gry (1/3 za trzy!).
Nie ogladalem calego meczu Bulls ale highlightsy oraz statystyki mowia, ze pod koszem byla rzeznia. Juz nawet nie chodzi o 30 pkt Embiida ale taki Amir rzucil 13 w 15 minut...
Jako ze Detroit jest faworytem do wygranej to value w tym kursie jest bardzo duze.
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
No to lecimy dalej
Kanter E. over 16.5 pkt Kurs: 1.8 ✅
Brak Porzingisa więc siłą rzeczy Kanter musi go zastąpić.
W preseason 3 mecze z czego w 2 kręcił koło 20 pkt.
Co do spotkań właściwych na rozgrzewke 16 pkt ale tej nocy to już 29 pkt czyli zrobił to co do niego należało.
Dziś licze na jakieś 20 pkt z jego strony co pozwoli na spokojnie pokonać linie. Trzeba wykorzystać szanse gry skoro brak Porzingisa
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jimmy Butler nie zagra, kursy powędrowały już do 1.9 na Minnesotę. Dadzą radę bez niego, wiadomo że jest on najistotniejszym zawodnikiem tej drużyny, ale jak też wiadomo Dallas wygląda bardzo mizernie na razie. Co myślicie?
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Tym bardziej overy punktowe np Wigginsa do grania. Może i być najistotniejszym, ale mimo wszystko po tylu sapach i aferach przed sezonem, nie pozostaje nic innego tej drużynie, jak wyjść i pokazać, że bez Butlera też sobie radzą (na co pewnie liczy sam nieobecny). Jeśli mieliby zgarnąć w czambuł od Dallas (z całym szacunkiem xD) przy absencji Butlera, to potwierdziliby wszystkie jego wątpliwości sprzed sezonu i uzasadnili całą szopkę. Uważam, że bez niego nie mają prawa tego przegrać pod kątem ambicji, zachowania twarzy i profesjonalizmu zawodowego. Czy im starczy umiejetnosci stricte koszykarskich - zobaczymy, ale lepiej dla nich, zeby starczyło. Inaczej jest koniec tej druzyny na ten sezon i powinni oddawać Butlera, póki cokolwiek jeszcze da sie za niego dostać (a żeby mu dac prztyczka w nos, wysłać go jak najdalej od miejsc, do których on sam by chciał :p )
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra ja ze swojej strony dorzucam coś takiego:
Lakers vs Houston
Typ: Houston i over 234,5 pkt ✅ (115:124)
Kurs: 3,2 (Unibet)

Daje im szanse na odkupienie swoich win w ostatnim typie ???? Generalnie w LA to będzie nowe &quot;showtime&quot; tyle że takie trochę bardziej wesołe i bez obrony. Tam nie ma komu bronić, a Bronek nie będzie wypruwał żył za nich. Swoje zrobi i tak wie że w tym sezonie nic nie ugrają, więc szału nie będzie. Houston po takim laniu będzie chciało się zrewanżować, a gdzie nie lepiej jak w mieście królów przy debiucie Lebrona przed swoją nową publicznością. Obstawiam sporo punktów i wesołe krycie. Zobaczymy co będzie.

Doncic over 5,5 asysty kurs 2,02 (Unibet) ⛔ (3 asysty, skupił się na rzucaniu, 26 pkt)

W pierwszym meczu szału nie było, 10pkt 8 zbiórek i 4 asysty. Ten chłopak jest naprawdę bardzo wszechstronny i potrafi posyłać niesamowite piły. Ma ten zmysł i super podania daje. Właściwie to już potrafi wiele. Dallas po pierwszej wtopie zagrają z Minnesotą. Wilki są tragiczne w obronie nawet z Butlerem. Bez niego to jest dramat i kilo mułu, więc tam będą łatwe punkty do DJa któremu Luka będzie dorzucał na loby. Dodatkowo penetracje na trójki, więc myślę że da radę. Kurs zachęcający więc próbuję.
LeVert over 16,5 pkt kurs: 1,7 (Unibet) ✅ (19pkt)
Jego linijka trochę skoczyła, ale nie ma się co dziwić. Ciągnie to Brooklyn niesamowicie. Ma tą lekkość w dryblingu i sporo bierze gry na siebie. Pierwszy mecz 27 pkt drugi 28, chłopak jest w gazie. Teraz trudniejsza przeprawa i nie będzie już tak łatwo. Indiana po takiej porażce z Bucks będzie chciała się odkuć. Idę w prawo serii i mam nadzieje że chłopak będzie kontynuował takie występy. Tym bardziej że dalej poza grą Hollis-Jefferson.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom