>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Leonard dziś odpoczywa gdyby ktoś jeszcze chciał grać na Toronto. Kolega co wyżej rzucił becik na Drummonda i Detroit po takim kursie to jest mega value. On dziś powinien zrobić 20/20, bo Chicago nie broni, ale linie na zbiórki i asysty są zbyt wysokie, ale te minimum 20 pkt i wygrana po kursie 6 to sam bym pobrał.
 
N 182

nafal

Użytkownik
Czytając między innymi Wasze analizy overy punktowe Wigginsa, Browna i Jordana pobrałem atakując sobie to trochę mocniej więc dziękóweczka Wam i oby zielono było rano :bow:;)
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja nie rozumiem tego hura optymizmu co do &#39;Soty. Pogralem Dallas nawet nie wiedząc, że Jimmy nie zagra. Według mnie Mavericks będą jednym z czarnych koni RS. Na tle Suns wypadli słabo bo Doncic i DeAndre szybko wylapali faule, a inna sprawa, że za innego czarnego konia uważam też Suns. Doncic to jest przyszły All Star i tego jestem pewien, wroci Barnes i będzie świetny team. Dla mnie Timberloves będą rozczarowaniem dla wielu w tym sezonie, nie będzie tam chemii, bo przecież Butler tuż przed rozpoczęciem sezonu na siłę chciał zmienić drużynę, a sam Kat z średnim na ten moment Wigginsem tego nie ogarną. Śmiało dzisiaj pobrałem Dallas po @2,40.. ✅Teraz już spadło do 1,80. Dorzucam do tego Over 5,5 asyst Doncica @2,20. Gram jeszcze Suns @5,25 i +10 @1,93.⛔ Denver to taka drużyna, która niby jest najgroźniejsza na swoim parkiecie, ale jednak miewają przeciętne mecze. Suns wzmocnieni Aytonem i świetnym defensorem Ariza będą bardzo ciężkim przeciwnikiem dla każdego.
Z pobocznych typow polecam jeszcze under 29,5 Brodacza @1,80⛔
Wizards win @1,76⛔
Under 4,5 zbiórek Lilliarda✅
Under 5,5 zbiorek Covingtona✅
Kursy z Etoto.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Evan Fournier over 15,5 1.85 uni ✅
Szybki chłopak. Zrobił 17 pkt pod koniec 2 kwarty.
Na czuja. Ktoś w tym słabiutkim Orlando rzucać musi. Poprzednio podczas łomotu od Charlotte (88:120) wszyscy grali niewiele ponad 20 minut, dał pograć ławce, ale Evan miał i tak 15 rzutów. Ceglił niemiłosiernie, trafił tylko 5 (w tym 2/9 za trzy). Wyszło 12 pkt. Myślę, że drugi raz z rzędu aż tak źle nie będzie i wyjdzie z tych 30%. Kwestia też jak szybko Phila odskoczy na 20+...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Luka Doncić over 14,5 pkt 2.02 uni ✅
Luka chyba pozazdrościł Fournierowi. 15 pkt w 2. kwarcie ;)
Wiem, że pierwszy mecz był nijaki pod względem zdobyczy punktowych i asyst (za to nadrobił w zbiórkach). Niezła pierwsza połowa, potem zgasł. Ale jestem przekonany, że możliwości tego chłopaka są w tej chwili jeszcze większe niż rok temu, kiedy jako 18-latek czarował nas na parkietach Euroligi. Być może minie kilka(naście) meczów, NBA to jednak bardziej atletyczny basket, jednak konsekwentnie wierzę, że już niebawem właśnie Słoweniec obok Porzingisa i jeszcze 2-3 koszykarzy będzie robił markę reprezentantom Europy w NBA. Minuty dostaje, liczba rzutów też dobra (powinno być znowu ok. 15). Tylko poprawić skuteczność i te linie na niego powinny rosnąć. Dziś jest dobry kurs na 14,5, kto wie czy pod koniec sezonu regularnego takiego już nie znajdziemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Denver Nuggets - Golden State
Golden State -3.5 1.90
bet365
⛔
Wczoraj niestety Sota zagrała bez Butlera, i stąd porażka i minus w dziale, za co serdecznie państwa wszystkich przepraszam, dziś na powetowanie strat biorę typ na Warriors. Dlaczego? pierwsze: mecz UTAH-GSW ( jak ktoś nie oglądał to polecam) świetnia gra obu drużyn ale skupmy się na Warriors: Kevin Durant był nie do zatrzymania, Curry świetny mecz (nawet jak leciało mu z nosa to z ala tamponem potafił grać i trafić chore rzuty, Green słabo, Klay swoje robił, odrobili strate z 3 kwarty ( glownie za sprawą dobrej obrony) i szczesliwym rzutem zapewnili sobie zwyciestwo. Denver b2b game gdzie dzisiejszej nocy rozjechali Suns, Fenomenalny Jokic z triple double, i 11/11 FG!. Suns bardzo slabo w defensywie ( nic nie ujmując graczom Denver oczywiscie), sądze,ze dziś tak latwo nie będzie, i zagrałbym w strone mistrzów, szczegolnie, nie za bardzo wiem kto ma zatrzymac Duranta, bo raczej nie będzie to Barton, a nie sądze by był na niego rzucony wolniejszy Millsap, więc pewnie KD wykreci jakies chore staty. Murray z Harrisem, jak graja vs Warriors maja zawsze ogromny problem na switchach, a wiadomo to bardzo mocna strona GSW, więc mysle ze Stefek z Klayem troche im narzucają. Najbardziej się boje oczywiscie pojedynku pod koszem Jokic- Jones, Rudy Gobert ostatnio młodemu szybko wybił koszykówkę z głowy wtracajac go szybko w faul trouble, a moblinego Jokica z takim skillsetem, bedzie jeszcze bardziej ciezej przykryc, i moze byc powtórka z rozgrywki. Gramy na handi ujemne na Warriors, powodzenia.
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Jedyne co mi dziś przychodzi do głowy aby pograć to:
Osman C. over 14.5 pkt Kurs: 1.8 ⛔
Pierwszopiątkowy skrzydłowy który wykręca w tym sezonie całkiem fajne cyfry. Te 15 pkt nie powinny być dla niego żadnym problemem zwłaszcza z takim rywalem jak Atlanta.
W zeszłym sezonie średnia to 20 pkt, a więc linia jak najbardziej do pokrycia.Jesli wchodząc z ławki potrafił wykręcić taki wynik to tym bardziej teraz gdy jest zawodnikiem S5.
Jedziemy na Osmana
e: chyba faktycznie źle odczytałem. Średnia zeszłego sezonu to zwrotne 3.9 pkt ale teraz radzi sobie o wiele lepiej
 
V 216

viewer12

Użytkownik
W zeszłym sezonie średnia to 20 pkt, a więc linia jak najbardziej do pokrycia.Jesli wchodząc z ławki potrafił wykręcić taki wynik to tym bardziej teraz gdy jest zawodnikiem S5.
Koledze chyba ise cos pomyliło, w zeszłym sezonie z ławki miał 4pkt; w tym sezonie ma 19,5 (po dwóch meczach ;) ). Niemniej jednak, to jest dobry dzieciak i te 14,5 do pokrycia spokojnie dzisiaj z Atlanta.
W Atlancie niby szpital, ale wiekszosc jest GTD i z tych sensownych (Young, Carter) obaj powinni zagrac. Tak czy siak, nawet gydby wszyscy zdrowi byli, to Cavs spokojnie u siebie pocisna jedna ze slabszych druzyn w lidze..
Oklahoma tez pocisnie, ale sensu grania na zwyciestwo nie ma (kurs pewnie 1,2 max), natomiast spread jest calkiem spory, a nie jestem pewien czy tam wygraja przekonujaco; Sacramento ma całe mnostwo fajnych, mlodych grajkow.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na dzisiejszą noc coś takiego:
Kevin Love pkt, zb, as over 39,5 kurs: 2 (Unibet) ⛔ (16,17,3)
Kevin Love double double kurs 1,55 (Unibet) ✅

Atlanta mniej więcej podobna obrona co Minnesota...Dlatego Clevland powinno sobie postrzelać. Mecz pewnie znowu overowy i ekipy powinny sypać trójeczkami. Love w ostatnim meczu z Wilkami 27 pkt 19 zbiórek i 7 asyst. To będzie wiodąca postać u kawalerii także z takim rywalem linijka spokojnie do pokrycia.
James Harden pkt, zb i as over 43,5 kurs: 1,85 (Unibet) ✅ (31,4,14)
James Harden będzie miał double double kurs: 3,5 (Unibet) ✅

No cóż kto oglądał mecz w LA ten wie że CP3 będzie zawieszony na kilka spotkań, atmosfera dosyć gorąca a Houston zostaje w LA na mecz z Clippersami. Jak dla mnie to jego statystyki jeszcze urosną. To nie będzie łatwy mecz, a bez Paula to Harden będzie odgrywał pierwsze skrzypce. Ciekawy ten kurs na double double jest, jak dla mnie warty ryzyka. Powodzenia!

Tam w Oklahomie chyba wraca już Westbrook. Linijka ustawiona na 216 to całkiem przyjemna opcja. Sacramento też swoje powinno wrzucić. Tak się zastanawiam jeszcze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Niestety wczoraj Jarrett Allen mnie zawiódł choć w linii na jego zbiórki ewidetnie było value, bo dysproporcja między dwoma bukami była spora. Niestety moblilność Turnera spowodowała, że center Nets został mocno wyciągnięty spod kosza i zanotował zaledwie 3 zbiórki. Mimo wszystko nadal będę próbował grać jego zbiórki przy centrach, którzy grają typowo pod koszem. Na dziś mam 3 propozycję i czekam też na zbiórki Adamsa, ale jeszcze nigdzie tego nie widziałem także odpuszczam,
Kevin Love Double-Double - 1.55/unibet ✅
Kevin Love przynajmniej 20pkt i Cavs wygrają - 1.68/expekt ⛔
Kevin Love powyżej 2 trójki (2=ZWROT) - 1.8/sportingbull ⛔

Atlanta w dwóch spotkaniach straciła łącznie 257pkt co daje 128.5 pkt na mecz. Myślę, że ta informacja od razu pokazuje nam jak słabą obroną dysponuje ekipa Hawks, przez wielu uważana za najgorszą w lidze. Cavs również zaczęli od 0-2 jednak potrafili się postawić Raptorsom oraz Wolves. Nie będę porównywał wyżej wymienionych ekip do Jastrzębi, bo po prostu nie wypada. Uważam, że dziś Cavs grając we własnej hali bez większego problemu przejadą się po swoim rywalu, a Kevin Love zanotuje dobre spotkanie. Linia na zbiórki wystawiona na 12.5, więc granie DD po kursie 1.55 wydaję się być dobrym pomysłem. Linie na punkty wystawione w zależności od bukmachera od 22.5 oraz 24.5 wydają się także fajnym pomysłem jednak dużo bardziej wolę zagrać minimum 20 pkt i wygraną Cavs, bo tutaj ten zakład wydaję się lokatą. Love do tej pory rzucał 21 oraz 27 pkt. W spotkaniu gdzie zanotował 21 oczek rzucał na średniej 29% co rzadko mu się zdarza i wydaję mi się, że póki co się nie powtórzy. Przy optymalnych 45% powinien spokojnie zakręcić się przy 25 punktach. Do tego pobieram bardzo fajną linię na trójki. Tak jak wczoraj jest dysproporcja między uni, a sportingbullem tylko tym razem to Ci drudzy popełniają błąd. Unibet oferuje linię 2.5 i kurs zaledwie 1.65, a bull daje nam zwrot w przypadku 2 trafień i kurs 1.8! Ten bet wydaję się jednym z lepszych w tym sezonie obok ostatnio źle wystawionych linii na zbiórki Antka, trójki Middletona i zbiórki Jacka w meczu z Knicks. Love oddaje sporo trójek, a Hawks w tym sezonie dopuścili aż do 59 rzutów za 3, gdzie ich rywale trafili 25. Moim zdaniem mega value w tych trójeczkach.
GSW - 1.6/unibet ⛔
Ostatnio pisałem, że będę grał na GSW po takich kursach nawet na wyjazdach. Ostatnio udało się sporym fartem w meczu z Utah jednak to pokazało siłę tej drużyny. Mogli nie grać na wysokim poziomie przez 3 kwarty, ale troszeczkę podkręcą tempo w 4q i wchodzą na poziom, gdzie nie ma nikogo. Do złudzenia przypomina mi to ekipę Miami z LBJ&#39;em, Wadem i Boshem, która niejednokrotnie wygrywała mimo swojego minimalizmu przez większość spotkania. To jednak jest gen wygrywania, który mają tylko najlepsze drużyny a taką niewątpliwie są Goldeni. Do tego Denver jest b2b, a także wypadł im podstawowy SF czyli Will Barton. Doznał kontuzji biodra bez udziału przeciwnika, więc może na trochę wypaść. Jokić wczoraj fenomenalny jednak przeciwko Greenowi raczej nie pogra na takim wysokim poziomie. 16.8 pkt w zeszłym sezonie. Najmocniej odbije się jednak na nich brak Bartona, który potrafił pokarać zza łuku.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
  • Ładny, naprawdę ładny kurs na punktowy over Kevina Love 24,5 pkt. Kurs wynosi 2,10. Unibet
  • Znaczne value imo, Kevin ostatnio osiągnął 25 pkt, na parkiecie biegał 40 minut (!) ponadto pan Sexton się nie sprawdza ostatnio vs. Sota miał wskaźnik +/- na poziomie - 15 :rolleyes: Osman, walczak, ładnie gra, ale ofensywy JESZCZE nie pociągnie, Clarkson dołoży jako zadaniowiec, ale twarza tegorocznych Kawalerzystów będzie Love
  • Myślę że mimo wszystko, defensywa T-Volves( sorry what?) jest lepsza, a ostatnio KL ugrał te linię, jak podawaliście panowie, Atlanta dostaje jak na razie 128pkt w plecy, liczę, że będzie dobrze
  • Problem może stanowić gabarge time, mam nadzieję, że poziom reprezentowany przez Cavs na własnej połowie pomoże Hawks utrzymać się w grze, co by Kevin mógł dzisiaj stanowić trzon ofensywy Cleveland jak najdłużej ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Przy tej masówce na over Love&#39;a warto pamiętać, że jeśli mecz się ułoży po myśli Cavs (a tak się zapowiada), to może zagrać dużo mniej minut. Żeby potem nie było zdziwienia ;)
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Co do dzisiejszego meczu Houston, to zanim komisja wyda jakieś oświadczenia i zawieszenia, to sądzę że będzie najwcześniej poneidziałek i dzisiaj Paul nie ma przeszkód by zagrać.. D`Antoni po meczu żartował, ze może dać mu odpocząć, ale chwilowo takiej informacji jeszcze nie widzę.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Tobias Harris over 28.5 (pkt/zb/as) 1.85 uni ⛔
28 (23/4/1). Jak na złość...:confused:
Nierówny jest jak na razie Tobiasz, pierwszy mecz słabszy, zauważyłem, że nie do końca wychodził do gry w ataku (za to harował w obronie), ale już domowy pojedynek z OKC wyszedł mu znakomicie (26/10/4). Zawyżył sobie z pewnością staty, aż tak pięknie w skali całego sezonu nie będzie, jednak przy dzisiejszym rywalu myślę, że ponownie tych akcji w ofensywie dostanie sporo. Przy tym zakładzie niekoniecznie musi jakoś wybitnie siedzieć rzut.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Przy tej masówce na over Love&#39;a warto pamiętać, że jeśli mecz się ułoży po myśli Cavs (a tak się zapowiada), to może zagrać dużo mniej minut. Żeby potem nie było zdziwienia ;)
Love jako główna gwiazda zespołu = porażka. Pokazywał to w Minnesocie i tak samo będzie teraz. Bezwartościowe staty na żenującej efektywności. Przy LeBronie przydawał się taki gracz, który trafi zza łuku, zbierze i nie musi brać gry na siebie. Teraz każdy oczekuje, że Love będzie im wygrywał mecze, a prawda jest taka, że będą musieli się mocno namęczyć, żeby zająć to 8 miejsce. Na ich szczęście Wschód jest słaby.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom