>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Humprhies akurat najprawdopodbniej zagra, ale wypada Nene, Blair i Beal a Webster jest pod znakiem zapytania. Wiem, że bez LBJ Miami to będzie zupełnie inna drużyna, ale akurat w kursie na Wizards nie ma żadnego value.
zostanę przy swoim i zobacze co pokaże noc ????

PS. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że jest początek seoznu i typujemy bardziej dla rozrywki, niż dla góry hajsu :razz:

Popieram typy na GSW, handi jak najbardziej do ogarnięcia. Kings brną w ślepą uliczkę już enty rok, ehh.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
znalazłem też coś ciekawego, nawet uważam, że bardzo na indywidualne osiągnięcia:

Mason Plumlee over 10 pts @ 1,96 Marathonbet:!: ⛔ JA PIER.. no to wykrakałem panowie. Plumlee szybkie faule, ostatecznie tylko 11 min na parkiecie i 4 pkt.. ale dopóki nie będzie Lopeza to trzeba traktować ten typ jako inwestycję i grać go. Linia po tym meczu może być jeszcze niższa, a po prostu w normalnej sytuacji Mason pokrywa ją izi!

Dla mnie piękna linia na overek. Przede wszystkim nie gra ciągle Brook Lopez, więc pod koszem jest bida. Tak naprawdę Plumlee jest jedynym gościem, który może tam punktować z trumny, a potrafi to robić doskonale. Teletovic ucieka na obwód i sieka tróje, Kirilenko coś tam rzuci jak mu się trafi, to jakaś dobitka, to z półdystansu, to z kontry. Nie ma jednak nikogo prócz Masona kto w ataku pozycyjnym będzie w stanie dać trochę łatwych pkt dla Netsów spod kosza. Mason ma niesamowity instynkt strzelecki w bliskiej odległości od tablicy. Świetnie kończy, potrafi zdobywać takie śmieciowe pkty z dobitek, po zbiórkach ofensywnych, których notuje sporo. Dograć ma kto, bo jest przecież Deron Williams, a i Joe Johnson potrafi zagrać z wysokimi. Nie da się meczu wygrać rzucając tylko z dystansu. W przedsezonowych grach Mason jak tylko dostał dobrze ponad 20 min to spokojnie wykręcał over. Dzisiaj kto ma tam niby grać? Jeżeli nie będzie jakiś nieprzewidywanych problemów, typu kontuzja, foul trouble to powinien zagrać z 30 min i sypnąć na lajcie kilkanaście pkt.
POLECAM ;)
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Witam wszystkich ????

Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder
Typy
-Portland -8@1,79 ✅✅✅
-Thunder under 95,5@1,85 (sportingbet) ✅✅✅
-Westbrook over 26 pkt@1,75 ✅✅✅
-Jones over 8,5 pkt@1,90
(brałem 7,5 ale 8,5 też powinien łyknąć) ⛔⛔⛔
-Ibaka over 15,5 pkt@1,80
⛔⛔⛔

Oklahoma bez Duranta, Morrowa, Lamba i Jacksona. Zostaje Westbrook i Ibaka wspierani przez grającego dobrze w preaseason Jonesa i z nowym startowym centrem (wreszcie!) Adamsem (szkoda, że nie ma linii). Ta czwórka będzie zdobywać punkty, jak nie oni to kto? Thunder to poza Westbrookiem i Ibaką w dzisiejszym składzie zespół na ogon ligi. Co do Jonesa to, nie licząc meczów z Durantem, zagrał on 5 meczów w preseason, robiąc 4 overy (2 razy over 20 pkt). Raz nie grał Ibaka, raz Westbrook, jednak grali za to Morrow i Lamb, oddając nie raz sporo rzutów. Bez nich, liczę na powtórzenie dobrych osiągów Jonesa.
Co do Russa to w preaseason grał bardzo przeciętnie jednak niemal co mecz zmieniało się ustawienie zespołu i minuty Westbrooka. Fakt jest jednak taki, że bez Duranta i Jacksona, linia na poziomie 26 pkt jest do łyknięcia i to z dużym ogonkiem.

Wobec tych osłabień na trudnym terenie w Portland nie daje im szans, -8 powinno być na spokojnie. Co prawda Blazers mają wciąż lipną ławkę, jednak pierwsza piątka dziś wyraźnie odstaje na korzyść od Thunder.
Nie wykluczam nawet blowu, jednak czy blow zepsuje overy? Wątpię, po pierwsze, są to linie do zrobienia w 3 kwarty, po drugie, Thunder mają 9 aktywnych graczy, co sprawia, że nawet gdy będzie blow, co najmniej 1 starter musi grać. Poza tym kursy na blow w williamie tradycjnie są atrakcyjne (~6) więc zabezpieczyć się nietrudno.
Typy dobrałem tak, by w razie czego wzajemnie się ubezpieczały - jeśli Thunder mają powalczyć, moim zdaniem co najmniej 2 starterów musi zagrać powyżej oczekiwań, jeśli tak się nie stanie, nie daje im dużych szans na rzucenie co najmniej 96 oczek i pokrycie handi. Liczę więc na minimum 3/5.

Indiana Pacers - Philadelphia 76ers
Typ:
-Roy Hibbert over 14,5 pkt@1,90
✅✅✅ (e: omyłkowo wpisałem linię 15,5, po sprawdzeniu brałem jednak 14,5 )

W Pacers szpital podobny jak u Thunder. West, Geroge, Hill i Watson poza grą. Kiedy jak nie w takim meczu, pokazać ma się Hibbert? Poza Stuckeyem, Scolą i Copelandem, nie widzę za bardzo graczy, którzy wezmą na siebie ciężar gry (postawa Sloana jest dla mnie zagadką).
Roy w poprzednim sezonie się po prostu skompromitował swoją grą, jednak potencjał na bycie topowym centrem ciągle ma, przypominam, że to drugi najwyższy zawodnik ligi (no chyba, że doszedł jakiś no-name wyższy w tym sezonie, ale nic mi o tym nie wiadomo). Ze swoimi warunkami 16 oczek z Sixers u siebie może zrobić do przerwy.
e: kursy na graczy oczywiście z maratonu, choć są one łatwe do ruszenia więc nie ręczę za ich zgodność w chwili obecnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Golden State Warriors - Sacramento Kings
Krótko. Kolejny typ na zawodnika. Mam podobne zdanie odnośnie obrony podkoszowej Warriors co Rambo. Lee nie jest typowym twardzielem walczącym pod koszami, bardziej charakteryzuje swoja uniwersalnościa i sprytem. Do tego Andrew Bogut, który jest już powoli weteranem, choc kontrakt mega wysoki. Kiedyś był postrachem ofensyw, teraz nie budzi juz takiego respektu, choc doswiadczenie jest. Z drugiej strony jest po krotkiej chorobie. Na przeciw niego stanie cala druzyna Sacramento, chetna zdobywac coraz to nowe szczyty. Mysle ze dokonali ciekawego wzmocnienia poprzez nowego obrońcę. Collins potrafi bardzo fajnie dograc pilke i wspolpracowac z podkoszowymi. Co chodzi mi na myśli? Oczywiscie o Demarcusa Cousins a mianowicie jego over punktowy. Cala druzyna Królów bedzie chciala dzisiaj pokazać sie z jak najlepszej strony, a podporą dzisiejsze ofensywy bedzie nei kto inny jak center. Silny, żwawy aczkolwiek czasem lekko myślny zawodnik, który ma niesamowity ciąg na kosz. Ostatni mecz przeciwko zespolowi Warriors rzucił 19 pkt, a srednio przeciwko nim zdobywa 17. Myśle ze to dobrze wroży na dzisiejszy wieczor. Ciekawsza opcja niż wczoraj z Parsonsem, aczkolwiek delikatnie ryzykowna, także stawka wycyrkulowana.
DeMarcus Cousins over 21.5 @ 1.83
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik


Washington Wizards vs @Orlando Magic
typ: Wizards -4 pkt @1.9 b365 ✅✅✅

Dlaczego Czarodzeje?
1. Dzisiejszej nocy Wizards grali z wymagającym przeciwnikiem, z Miami, którzy obecnym sezonem chcą udowodnić, że &quot;post-Lebron era&quot; może być równie owocna i udana dla utytułowanego klubu ze słonecznej Florydy. Otwarcie sezonu mieli dobre. Świetnie zagrał Bosh i Norris Cole, a współpraca między Wadem i Dengiem może przynieść w nowym sezonie mnóstwo pięknych akcji.
Wizards nie zagrali źle. Dobry występ Gortata, Paula Pierce&#39;a, przyzwoity Wall i wyróżniający się Gooden.
Wynik nie odzwierciedla do końca przebiegu meczu, który na 5 minut do końcowej syreny był jeszcze na styku (83:84). Później przyszła nieskuteczność w ataku i odjazd Miami. Mecz ewidentnie został przegrany przez brak wsparcia rezerwowych (krótka ławka).

2. Dziś zobaczymy już na parkiecie w Orlando Blaira i Nene, którzy zdecydowanie wzmocnią frontcourt i pozwolą nawiązać walkę o zbiórki. Bez obecności ww. koszykarzy Wizards przegrali zbiórki z Miami, którzy nigdy w tym elemencie gry nie błyszczeli.

3. Mimo, że to drugi mecz wyjazdowy Czarodziejów, nie powinno być mowy o zmęczeniu na tym etapie rozgrywek. Dodatkowo odległość jaka dzieli Orlando od Miami to jakieś 40 minut lotu samolotem.
4. Na parkiecie w Orlando powinien dobrze się czuć nasz Marcin, który dobrze zna tą halę, ambicji mu nie brakuje i ma co poprawić, bo w meczu z Miami zdarzały mu się niefrasobliwe, nietrafione łatwe rzuty, a piłka przy zbiórkach pechowo uciekała.

5. Washington dobrze radzi sobie ostatnio z Orlando. Wygrali 7 z ostatnich 9 pojedynków z Magic. Dwa ostatnie mecze w Orlando również padły łupem przyjezdnych.

6. Orlando Magic w meczu otwarcia nie zachwyciło. Nikola Vucevic dwoił sie i troił, notując imponujące 23 zbiórki, pomagał mu Tobias Harris, który zagrał dobre spotkanie. Zawiódł lekko Fournier (słaba skuteczność). W drużynie z Nowego Orleanu pod koszami rządzili Asik i A.Davis który wskoczył na czołówki portali koszykarskich dzięki świetnym cyferkom z tego meczu. The Brew może zostanie kiedyś MVP. Potencjał u niego drzemie ogromny i przyjemnością jest obserwowanie jak ten zawodnik się rozwija.
Szkoda, że zabrakło 1 bloku do Triple Double, które nie często zdarza się w sekwencji (punkty, zbiórki, bloki)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
L.A.Clippers - Oklahoma (0-6.5) 1.45
Cleveland - New York (0-7.5) 1.45
Milenium AKO 1.845
Happy Hour 15-16:00 AKO 2.20 :cool:
Cleveland over 105.5 1.85
LAC over 106.5 1.85

Po tym co zobaczyłem w pierwszych meczach sezonu, nie zawaham się użyć tych kursów. OKC dobrze zaczęła mecz, choć można to nazwać również że PTB źle rozpoczęli, trochę nerwówki, straty itp. Tak jak można było się spodziewać, w tak okrojonym składzie zawodnicy z OKC nie mogli dobrze zagrać całego spotkania i wszystko wyszło w praniu w 4 kwarcie. Dzisiaj prawdopodobnie będzie powtórka z wczoraj, choć myślę że LAC odskoczy dużo wcześniej. Skoro PTB rzuciło 106 oczek, to myślę że LAC również spokojnie tego dokona. O powrotach do składu kontuzjowanych graczy OKC nic mi nie wiadomo, a więc skład taki jak dzisiaj w nocy.
NYK... haha - tyle można powiedzieć po wczorajszym meczu. Wszystko co widzieliśmy we wczorajszym meczu jest powtórką z zeszłego roku. Jak się mawia na tym forum &#39;pusiaki&#39;. Niby skład całkiem w porządku, ale drużyna razem jako &#39;team&#39; to żadna... Dać sobie rzucić ekipie z Chicago 104 punkty? To ile dostaną z taką ekipą jak CLE, gdzie w ataku naprawdę super strzelby.
Rozumiem że jest początek sezonu, ale już na starcie warto uderzyć w związku z okolicznościami wokół meczów.

Życzę powodzenia w nowym sezonie!!! Niezły start już jest! ????
Pozdrawiam!
Zuchman ????
 
F 263

fidelio

Użytkownik


Washington Wizards vs @Orlando Magic
typ: Wizards -4 pkt @1.9 b365

Dlaczego Czarodzeje?
1. Dzisiejszej nocy Wizards grali z wymagającym przeciwnikiem, z Miami, którzy obecnym sezonem chcą udowodnić, że &quot;post-Lebron era&quot; może być równie owocna i udana dla utytułowanego klubu ze słonecznej Florydy. Otwarcie sezonu mieli dobre. Świetnie zagrał Bosh i Norris Cole, a współpraca między Wadem i Dengiem może przynieść w nowym sezonie mnóstwo pięknych akcji.
Wizards nie zagrali źle. Dobry występ Gortata, Paula Pierce&#39;a, przyzwoity Wall i wyróżniający się Gooden.
Wynik nie odzwierciedla do końca przebiegu meczu, który na 5 minut do końcowej syreny był jeszcze na styku (83:84). Później przyszła nieskuteczność w ataku i odjazd Miami. Mecz ewidentnie został przegrany przez brak wsparcia rezerwowych (krótka ławka).

2. Dziś zobaczymy już na parkiecie w Orlando Blaira i Nene, którzy zdecydowanie wzmocnią frontcourt i pozwolą nawiązać walkę o zbiórki. Bez obecności ww. koszykarzy Wizards przegrali zbiórki z Miami, którzy nigdy w tym elemencie gry nie błyszczeli.

3. Mimo, że to drugi mecz wyjazdowy Czarodziejów, nie powinno być mowy o zmęczeniu na tym etapie rozgrywek. Dodatkowo odległość jaka dzieli Orlando od Miami to jakieś 40 minut lotu samolotem.
4. Na parkiecie w Orlando powinien dobrze się czuć nasz Marcin, który dobrze zna tą halę, ambicji mu nie brakuje i ma co poprawić, bo w meczu z Miami zdarzały mu się niefrasobliwe, nietrafione łatwe rzuty, a piłka przy zbiórkach pechowo uciekała.

5. Washington dobrze radzi sobie ostatnio z Orlando. Wygrali 7 z ostatnich 9 pojedynków z Magic. Dwa ostatnie mecze w Orlando również padły łupem przyjezdnych.

6. Orlando Magic w meczu otwarcia nie zachwyciło. Nikola Vucevic dwoił sie i troił, notując imponujące 23 zbiórki, pomagał mu Tobias Harris, który zagrał dobre spotkanie. Zawiódł lekko Fournier (słaba skuteczność). W drużynie z Nowego Orleanu pod koszami rządzili Asik i A.Davis który wskoczył na czołówki portali koszykarskich dzięki świetnym cyferkom z tego meczu. The Brew może zostanie kiedyś MVP. Potencjał u niego drzemie ogromny i przyjemnością jest obserwowanie jak ten zawodnik się rozwija.
Szkoda, że zabrakło 1 bloku do Triple Double, które nie często zdarza się w sekwencji (punkty, zbiórki, bloki)
Popieram typ w kierunku Wizards, chociaż zagram na czysty win wizards po prostu✅. Najbardziej skłania mnie do tego kontuzja Oladipo z Orlando. Po odejściu Affalo i Nelsona brak Oladipo to poważna dziura w ofensywie Magic.
Edit: Jeszcze jeden powód do grania na Wizards to wątpliwy występ C. Frye&#39;a. Gdyby faktycznie nie zagrał to nie wiem co by mogło jeszcze powstrzymać Wizards w wygraniu tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik

Dion Waiters - poniżej 14.5 pkt. @1.83 bet365, marathonbet, favbet.
10✅
Jeszcze w poprzednim sezonie linia 14.5 byłaby atrakcyjna. Teraz jak wiadomo Cleveland poważnie wzmocniło skład, pozyskując Lebrona, Kevina Love i innych (m.in. Mariona, Millera, Jonesa). Do tej pory Waiters wchodził z ławki i miał duże pole do popisu kiedy Irving przebywał na ławie. Teraz hierarchia w drużynie trochę się zmieniła. DW wskoczył do s5 i będzie dopiero czwartą (wg mnie) opcją strzelecką przy Lebronie, Love i Irvingu na parkiecie. Już w meczach przedsezonowych Waiters dostał naganę od trenera, że siłuje rzuty i oddaje ich zdecydowanie za dużo. Z drugiej strony obrona przeciwników będzie skupiona głównie na Lebronie i przez to 22 letni rzucający obrońca może mieć więcej miejsca na parkiecie. Nieraz dostanie też extra pass od Kinga i zdobędzie łatwe punkty. To będzie jego trzeci sezon na parkietach NBA i trzeci w barwach Cavs. Trafia tylko 42% rzutów, 34% za 3 pkt. i 71% rzuty wolne, a PPG to 15.3. Waiters końcówkę poprzedniego sezonu miał bardzo udaną ponieważ zdobywał średnio 19.3 pkt. przy skuteczności 46%. Ale należy pamiętać, że wtedy Cleveland miało problemy ze składem (kontuzje m. in. Irvinga) i Dion był opcją nr 1 na parkiecie. W tej chwili można zagrać tylko w maratonie i favbecie, ale obserwujcie oferty u innych bo może pojawi się też w bardziej normalnym buku. ???? e: Już jest dostępne w 365
Gram również -11.5 na Cavs. Nie widze tutaj żadnych szans NYK. Po tym co wczoraj zobaczyłem to tylko jakaś debiutancka trema całego Cleveland może uratować Knicks. Widzę tutaj soczysty blow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Wczoraj Russ naprawde dal kozacki wystep i trzymal Oklahome przez dobre trzy kwarty w grze. Wiadomo, ze tez mozna popatrzec na to z troche innej strony i stwierdzic, ze Portland gralo baaaardzo slabo[ i bedzie w tym duzo prawdy] ale hmm akurat za wczorajszy wystep trzeba oddac &#39;cesarzowi co cesarskie&#39;. Teoretycznie kazdy pomysli, ze granie underu w tej sytuacji jest strzeleniem sobie w stope ale ja podchodze do tego troche inaczej. Oklahoma gra b2b, wiem ze to dopiero poczatek sezonu ale mimo wszystko po meczu pakowac sie od razu w samolot a nie przespac spokojnej nocy w hotole to jest znaczaca roznica. Dodatkowo nie chce mi sie wierzyc, ze Clippersi zagraja dno od poczatku jak wczoraj czynilo to Portland i po prostu gospodarze powinni dosc szybko odskoczyc przec co RUss nie bedzie potrzebny na parkiecie[ no bo i po co pilowac jednego z nielicznych zdrowych zawodnikow w takiej sytuacji?] Linia jest naprawde wysoka wiec nawet przy duzych minutach Russa nie jest powiedziane, ze nie wejdzie ????

Westbrook under 30,5 1.85 sprotingbet
✅

Dodatkowo na pomnozenie pieniazkow:

Cleveland+LAC = 1,25 marathonbet 9/10
⛔ leze I robie pod siebie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Minnesota Timberwolves-Detroit Pistons
Obie drużyny b2b, jednak nie ma to chyba znaczenia na początku sezonu. Zerkałem wczoraj na Wilki, zagrali całkiem przyzwoicie. Wyrównana gra z Grizzlies, jednak zabrakło trochę szczęścia i przegrali. Niezły mecz Younga i Williamsa. Pistons ulegli natomiast Nuggets różnicą 10 punktów. Zerkając na Pre-season i pierwsze mecze stwierdzam, że gospodarze obecnie to lepiej poukładana drużyna i spokojnie powinni pokryć ten handi. Moim zdaniem pewniak na dziś.

Timberwolves -6.5 pkt
@ 2.25 ⛔ 97-91
Unibet
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dallas - Utah
Dallas ( - 8 )
1,61
Bet 365 ✅

Obejrzałem Dallas z Spurs i jestem przekonany do tego typu. Solidnie poukładana drużyna, z mocnymi aspiracjami w tym sezonie. Do tego Game 1 u siebie na hali, bez kontuzji, z grającym b2b Utah. Po obydwu stronach wszyscy zdrowi. Utah nie ma kim straszyć, do tego ich &quot;gwiadka&quot; Hayword dziś w nocy ledwie 3-11 z gry. Obrona przeciwko wysokim, też wcxoraj kulała, bo Ariza z Howardem zaaplikowali Jazmenom 42 oczka. Dziś nie widze opcji na Dirka, do tego Chandler, który powinien zdominowac deskę. Sądzę, że będzie easy win Dallas, ale biorę uśrednione Handi, bo kurs zadowala.

powodzenia
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Pistons +6 @ 1.83
Oczom nie wierzę. Timberwolves jako faworyt to jakieś nieporozumienie. Ta drużyna jest jakieś 2 lata od bycia kimkolwiek liczącym się w NBA, mało tego na pewno sporo czasu upłynie, żeby tak młoda ekipa nabrała pewnej regularności i powtarzalności występów. Pistons nie dali rady Nuggets, ale Nuggets to trochę inna planeta od Minny w tym momencie, natomiast Wolves całkiem nieźle pograli w Memphis, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
bez wahania biore Dirka, dobry mecz w jego wykonaniu z SAS. Powinien spokojnie dzis zdobywac oczka i dac pierwsze zwyciestwo w sezonie Mavs. Utah podjelo walke z Rakietami w nocy, ale tylko w 1 polowie, w 2 ich nie bylo. Linia dosc niska jak na Dirka, czuje ze juz w nastepnych spotkaniach linia bedzie wieksza o te 3/4 oczka. Mavs wypoczeci, beda zmobilizowani od pierwszej minuty spotkania i beda chcieli odniesc szybkie i latwe zwyciestwo.
Dirk Nowitzki ov 18.5 @1.83 ✅ 21
Dallas ov 106.5 @1.83 ✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
John Wall łączna liczba udanych rzutów za 3 pkt? over 1,5 @ 2,29✅
Betsson
Ciekawy zakład znalazłem na dzisiejszą noc. Wall nie jest co prawda specjalistą od rzutów za 3 i nie rzuca często zza linii 7,24. Lecz w dzisiejszym meczu są faworytami i powinni porzucać trochę punktów. Na pewno będzie luźniejsza gra od wczorajszego meczu z Heat i więcej miejsca, więc John może coś próbować.
Właśnie w takich meczach rzuca za 3 coraz częściej i myślę, że jak na takiego gracza to dwa celne to nie dużo. Kurs ładny i za drobne gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Nocka na dużym plusie wiec bawimy się dalej. Na dziś szykuje jeden typek bo nie ma dużo meczy dzis w nocy ;pp Zaczne od pytanka. czy buki na prawde porąbało z tymi kursami na Minessotę z Detroit?
Podobnie jak lukascash (pzdr kolego)) sądze że to Detroid postawi dziś solidną obrone i wykorzysta swoje sytuacje czym zaskoczy wielu &quot;ekspertów&quot; , również na tym forum. Z powodów kontuzji odpadną Wiggins i Martin więc dwójka podst. zawodników. Musze to komentować? Jeśli do tego uda się powstrzymać tego ruchliwego kurwibąka Rubio oraz nie da się pograć Youngowi, to Pistons mogą powalczyć. A mają twardy silny i mężny skład z genialnym Smithem (w tamtym meczu co był 25 pkt) i Drummondem który jest reprezentem USA jakby co więc zna sie na rzeczy ;] Minnesota będzie dobra ale jeszcze nie w tym sezonie, teraz pogubia troche punkcików, dziś będzie ku temu okazja a ja wydoję troszke zielonego mleczka z bet-at-home ;]] Jutro z rana basen wiec obejrze tylko mecz Orlando z Wizards o polnocy i tym którzy tak wierzą w czarodziejów radze sie uspokoić bo to może być nieprzespana noc. Orlando bez Oladipo potrafi grać w koszykówkę, ja stawiałbym na kolejną niespodziankę Orlando +4,5, ale nie pytajcie mnie dlaczego. Mój nos typera mi to podpowiada ale to tylko tak pisze, moze sie komus przyda. pzdr
Minnesota - Detroit 2 2.75 bet-at-home. Patrzcie wszyscy co znalazłem hahaha
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
yellowblue 66

yellowblue

Użytkownik
Andre Drummond over 13,5 @ 1,85 - Betsafe
W pierwszym meczu przeciwko Nuggets Drummond zanotował 11 punktów + 9 zbiórek w 27 minut gry, notując przy tym 6 fauli. Dzisiaj powinien mieć dobrą okazję aby poprawić statystyki, jako że grać będzie naprzeciw Pekovica, którego ciężko określić mianem dobrego rim protectora. W zeszłym sezonie Pek pozwalał rywalom na niemal 59% skuteczności przy obręczy, co stanowiło jeden z najgorszych wyników w lidze - jego braki w defensywie były także widoczne w pierwszym meczu sezonu przeciwko Memphis, w którym to center Grizzlies, M. Gasol zanotował 32 punkty na skuteczności 70% (równie dobrze zaprezentował się drugi podkoszowy Randolph). Myślę, że poprawiający swoją grę w post Drummond także powinien zanotować dobry występ i przekroczyć linię, o ile nie wpadnie ponownie w kłopoty z faulami i zagra normalne minuty (nieźle wygląda też zakład punkty+zbiórki przy linii 26,5 i kursie 2,03).
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Nocka na dużym plusie wiec bawimy się dalej. Na dziś szykuje jeden typek bo nie ma dużo meczy dzis w nocy ;pp Zaczne od pytanka. czy buki na prawde porąbało z tymi kursami na Minessotę z Detroit?
Podobnie jak lukascash (pzdr kolego)) sądze że to Detroid postawi dziś solidną obrone i wykorzysta swoje sytuacje czym zaskoczy wielu &quot;ekspertów&quot; , również na tym forum. Z powodów kontuzji odpadną Wiggins i Martin więc dwójka podst. zawodników. Musze to komentować? Jeśli do tego uda się powstrzymać tego ruchliwego kurwibąka Rubio oraz nie da się pograć Youngowi, to Pistons mogą powalczyć. A mają twardy silny i mężny skład z genialnym Smithem (w tamtym meczu co był 25 pkt) i Drummondem który jest reprezentem USA jakby co więc zna sie na rzeczy ;] Minnesota będzie dobra ale jeszcze nie w tym sezonie, teraz pogubia troche punkcików, dziś będzie ku temu okazja a ja wydoję troszke zielonego mleczka z bet-at-home ;]] Jutro z rana basen wiec obejrze tylko mecz Orlando z Wizards o polnocy i tym którzy tak wierzą w czarodziejów radze sie uspokoić bo to może być nieprzespana noc. Orlando bez Oladipo potrafi grać w koszykówkę, ja stawiałbym na kolejną niespodziankę Orlando +4,5, ale nie pytajcie mnie dlaczego. Mój nos typera mi to podpowiada ale to tylko tak pisze, moze sie komus przyda. pzdr

Minnesota - Detroit 2 2.75 bet-at-home. Patrzcie wszyscy co znalazłem hahaha
obie drużyny b2b... ale ...
popieram granie na Tłoki z Wilkami dzisiaj, ale po lepszym kursie 2.95 w Bet365. Jennings dzisiaj nie zagra drugi mecz z rzędu na 4 punkty, Drummond ogarnie się z faulami i trochę pozbiera z tablic dzisiaj, chociaż tam grasował będzie Pekovic. Smith swoje 15 pkt rzuci, martwi trochę brak Grega Monroe, który musi siedzieć 2 mecz zawieszenia. Wiggins ma kontuzje ??? nic mi nie wiadomo na ten temat ???
Rubio nadal nie potrafi rzucać, Martin w dalszym ciągu nie zagra. Ekipa młoda z perspektywami na dalszą przyszłość. SvGundy pewnie trochę pokrzyczał na swoich graczy i liczę dzisiaj na dosyć ciężką walkę na tablicach. Jak się zepną i będzie im się chciało to swoim większym zgraniem w drużynie powinni ich ograć.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Kevin Love under 23,5 pkt ✅✅
1,83
PaddyPower​

Dzisiaj będzie krótko, ale mam nadzieję, że wstrzelę się w najważniejsze argumenty przemawiające za typem. Love w Minnesocie był żarłaczem wszystkich możliwych cyferek. Człowiek orkiestra, jak go wtedy nazywałem rzucał masę pkt, zbierał i asystował. Jednak był zdecydowanym liderem w przeciętnym zespole, stąd jego rola była ogromna. Teraz w obliczu przejścia do drużyny Cavs kilka rzeczy się zmieni. Jego partnerami są gracze lubiący mieć piłkę w rękach, czyli Irving i Waiters. Nie wspominam nawet o Lebronie bo to sprawa oczywista, że i on często bierze sprawy w swoje ręce. Tak więc uważam, że zdobycze punktowe pomiędzy kolejnymi zawodnikami Cavs rozłożą się w sposób równomierny i nawet przy wysokim wyniku nie będzie jakiś specjalnych kominów. Rolą Love&#39;a w Cleveland nie będzie już tylko zdobywanie pkt, ale też rozciąganie gry i robienie miejsca dla innych bo wiadomo, że takiego zawodnika, jak Kevin kryć wypada. To, że Cavs grają dzisiaj ze słabymi Knicks może w tym typie jedynie paradoksalnie pomóc. Blow out i mniejsze minuty dla starterów to scenariusz jak najbardziej możliwy w obliczu jutrzejszego trudnego spotkania z Bulls, gdy to Cavs będą b2b.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
OKC Thunder - poniżej 95 @ 1.86 Bet365
OKC b2b, wczoraj tylko 89 z PTB, mimo 38 punktów Westbrooka. Nie gra Durant, Anthony Morrow, Reggie Jackson, Jeremy Lamb. Z takimi brakami ofensywa wygląda słabiutko, jeden Westbrook wiosny nie czyni. Dzisiaj przyjeżdżają do LA gdzie zagrają z Clippersami. Wiadome nie od dzisiaj jaką taktykę i na co kładzie największy nacisk Doc Rivers - oczywiście obrona. Jakieś podwajanie Westbrooka będzie mile widziane. Clippersi mają szanse zrewanżować się za poprzednie playoffy gdzie przegrali serie z drużyną OKC. Home opener, brak Donalda Sterlinga - dodatkowe zastrzyki motywacji.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dallas Mavericks - Utah Jazz -&gt; Trey Burke over 18,5 pkt + asysty -&gt; 1,85 -&gt; Betsson/Betsafe ✅✅✅ 16 pkt + 7 asyst :cool:

Dzisiaj idę w stronę młodego 21 letniego PG Jazzmanów -&gt; Trey&#39;a Burke. Linia jaką wystawił Betsson/Betsafe wydaje się być odpowiednia, ale moim zdaniem spokojnie do przekroczenia. Burke w debiutanckim sezonie na parkietach NBA notował odpowiednio: 12,8 pkt oraz 5,7 ast na mecz. Rzucał odpowiednio na 38% z gry. W 1 sezonie oddawał prawie 13 rzutów na mecz, sporo. Linia jaką dzisiaj wystawił Betsson oraz Betsafe to 18,5 wraz z asystami. Biorąc pod uwagę fakt, że Burke lubi rzucać sporo oraz że Dallas gra szybko i ofensywną koszykówkę oraz nie przytrzymuje piłki ten bet wydaje się być mega ciekawy. 2 sprawą również ważną jest to, że podkoszowi Utah (Favors/Kanter) z Chandlerem dzisiaj mogą mieć naprawdę ciężko czego efektem powinno być więcej grania do zawodników obwodowych. Burke to bardzo młody zawodnik i z każdym sezonem będzie robił postępy. Wczoraj 6/16 z gry 15 pkt oraz 4 ast przeciwko Houston którzy mają bardzo dobrego obrońcę Beverley&#39;a. Dzisiaj pobieram linię 18,5 wydaje mi się spokojnie do ogarnięcia przez Trey&#39;a.


Dallas Mavericks - Utah Jazz(+10,5) -&gt; 2,00 -&gt; Marathonbet ⛔⛔⛔ 120 - 102. 69 pkt stracone przez Utah w 1 połowie :grin::grin::grin:

2 bet z tego samego meczu. Jak dla mnie za nisko bukmacherzy oceniają szanse Jazzmanów w meczu wyjazdowym z Mavs. Fakt, Utah b2b, ale mimo wszystko skład fajny, młodzi w tym sezonie nie powinni być przez każdego lani. Dallas zagrało całkiem dobre spotkanie w AT&amp;T center jednak w końcówce wyszedł mistrzowski charakter Spurs i to team Popovicha mógł się cieszyć z wygranej. Oglądałem ten mecz i widać było że Dallas jeszcze nie w pełni się rozumie. Parsons bardzo dobry obrońca, a latał strasznie zagubiony, gubił krycie, z czego korzystali obwodowi gracze Spurs i trafiali za 3 z 50% skutecznością (14/28). Widać że Rick Carlisle wykonuje dobrą pracę z nowymi zawodnikami ale to jeszcze nie funkcjonuje wszystko tak jak należy. Dzisiaj jakiegoś pogromu gości się nie spodziewam. Sądzę, że Dallas wygra, ale Utah pokryje ten handicap. Uważam, że Rockets są podobną drużyną do Dallas, a wczoraj Rakiety uratowały właśnie rzuty za 3 pkt oraz fantastyczna postawa &#39;&#39;Bicepsa&#39;&#39;. Dallas pod koszem ma Nowitzki&#39;ego i z nim będzie trudno, ale Chandler to zawodnik wyłącznie defensywny bo o jego ofensywie poza dunk&#39;ami nie można powiedzieć nic dobrego. Wiadomo że każdy mecz jest inny, ale jakieś tam zależności wspólne jednak z tego są. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom