>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
????????????
Miami Heat @ Orlando Magic
Magic -4,5 @2,06 ónibet
⛔⛔ DNO.
Patrzę na kursy i nie dowierzam. Na tak niski handicap tak potężny kurs? Bądźmy realistami, Heat nie mają kim wygrać tego spotkania. W kadrze konkretny szpital, nie ma praktycznie ławki. Heat to cień zespołu sprzed 4-5 lat. Z &quot;Big 3&quot; został tylko Bosh, w dodatku kontuzjowany. Goście z pewnością są drużyną w przebudowie, której zajmie kilka sezonów zanim znowu będą coś znaczyli na wschodzie. Jeden z głównych kandydatów do skończenia sezonu z dorobkiem 82 spotkań i myślę, że ciężko będzie im o miejsce w dwunastce na wschodzie.
Magic też nie będą siłą na wschodzie, ale z pewnością potencjał ludzki zdecydowanie większy niż u zespołu z Miami. Derby Florydy zazwyczaj padały łupem gości dzisiejszej batalii, ale dzisiaj mam przekonanie co do tego, że to Magic wygrają ten mecz. Mają fajnie zbudowany roster, przede wszystkim ciekawi mnie jak dzisiaj zagra Ibaka i czy będzie matchupem przynajmniej przez pewien okres czasu dla Whiteside&#39;a. Jeżeli tak by się stało, to byłby to z pewnością najciekawszy matchup tego pojedynku, ale Whiteside będzie raczej rywalem dla Vucevicia. I tutaj czym dalej od kosza tym większe szanse dla Europejczyka. Vucek z półdystansu fajnie, dobrze na FT line. Magic mogą postraszyć zza łuku, zwłaszcza Fournier czy Gordon mają do tego predyspozycje. Wydaje mi się, że kursy niedoszacowane, w pre-season Heat wygrali na swojej hali 30~ punktami, ale składy ekip bardzo się różniły w porównaniu z dzisiejszym spotkaniem. Stawiam na Magic i wydaje mi się, że gospodarze gładko dzisiaj odprawią Heat w derbach Florydy.​
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Brooklyn Nets - Boston Celtics OVER 210.5 1.80 BET365
✅✅✅


Hej hej tu NBA. Nareszcie najlepsza liga świata otwiera swe podwoje. Ile można żyć sezonem ogórkowym, nieprawdaż? ????
Na wczoraj nie miałem sprecyzowanego typu, więc zaczynam od dnia drugiego.


Do T.D Garden zawita ekipa z Nowego Jorku, ta mniej znana, mianowicie &quot;Siatki&quot; z Brooklynu. Dziwnie to brzmi w naszym języku. No cóż, wiadomo o kogo chodzi ????
Ekipa, która jeszcze kilka sezonów wcześniej uważana była za tzw. &quot;Super Team&quot; ( eksperyment oczywiście się nie powiódł ) teraz na nowo szuka swojej tożsamości w ligowym bycie.
Porównując ich do dzisiejszych rywali-w moim odczuciu-Contenderów Wschodniej Konferencji Celtics, są ich przeciwieństwem, którzy będą okupowali dolną część tabeli.
Obyło się bez spektakularnych wzmocnień w drużynie gości, jedynie kilku weteranów udało się pozyskać chętnych do gry.
Po drugiej stronie, cichy faworyt, do zajęcia 2 miejsca zaraz za Cavs.
KD nie sprowadzono, ale co tam, niech dostaje baty w GSW :cool:
Mamy za to dodatek w postaci Horforda, który wydaje się pasować do myśli trenerskiej Stevensa idealnie.
Nie zagra najprawdopodobniej Marcus Smart jak i Kelly Olynyk, ale bez nich pitbulle trenera Stevensa ten mecz biorą bez dwóch zdań, można pokusić się nawet o blowout 15-20 punktowy.

E: Jak ktoś wspomniał wcześniej, kontuzja mózgu wśród Zielonych. 20 pkt przewaga zmitrężona, Over niezagrożony w zasadzie od połowy 4 kwarty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
F 95

fiddy

Użytkownik
D&#39;Angelo Russell over 17.5 pkt 20 pkt ✅
@1.83 Bet365

Dziś spora oferta, myślałem nad graniem w strone Bucks, Magic, Kings, ale rozmyślałem się. Zdecydowałem się postawić na over pkt drugo roczniaka z Lakers D&#39;Angelo Russella. Spodziewam się w jego wykonaniu dobrego sezonu po tym jak zwolniony został ten dureń Byron Scott może być tylko lepiej. Jego relacje z Waltonem czyli nowym coachem LAL są świetne i generalnie chłopak chce pokazać się z jak najlepszej strony. Dziś będzie miał ułatwione zadanie bo najlepszy obrońca Rockets Beverly nie zagra. Spodziewam się overowego spotkania i szybkiej koszykówki. Ze stawką nie ma co szaleć jak to w przypadku obstawiania na pojedynczych koszykarzy.
Warty rozważenia jest również Jordan Clarkson powyżej 15.5 pkt ✅
edit. Świetnie pograł młody backcourt z Lakers, D&#39;Angelo już jakoś w połowie 3 kwarty zrobił over, Clarkson natomiast po pierwszej połowie ledwie 2pkt, ale później końcówka 3 kwarty i cała czwarta to jego popis i skończył z 25 punktami w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik

Dallas Mavericks @ Indiana Pacers -&gt; Paul George powyżej 22.5 pkt @1.76 Bet365
✅ 25 pkt (przed dogrywką 22) ✅
Pacers podejmą we własnej hali Mavs. W tym meczu gram w stronę lidera gospodarzy. PG13 ma coś do udowodnienia nie tylko sobie, ale i kibicom. Wiele osób po cichu wymienia go jako jednego z faworytów do nagrody MVP sezonu zasadniczego. Warunków jest kilka. Oprócz tego, że indywidualnie PG13 musi błyszczeć, co już udowadniał nie raz, to do tego musiałby najpewniej wprowadzić swój team do Play-Offów. Jako, że drużyna Indiany gra na Wschodzie, nie powinno być to jakoś bardzo wymagającym wyzwaniem. Byle tylko drużynę z Indianapolis omijały kontuzje i pisząc to mam na myśli głównie George&#39;a. Linia wystawiona przez B365 wynosi 22.5 pkt. Nie muszę chyba przedstawiać cyfr, które w poprzednich sezonach &quot;kręcił&quot; zawodnik na co dzień występujący na pozycji nr 3. Mam nadzieję, że nikt nie będzie mi miał za złe, że póki co sugeruję, że meczami przeciwko danym drużynom w poprzednim sezonie, gdyż to dopiero początek sezonu. PG13 przeciwko Mavs w sezonie 2015/16 to 19 i 20 pkt. Blisko linii, ale jednak under. Co więc skłoniło mnie do grania overu? Nowy sezon, pełny okres przygotowawczy w wykonaniu PG13, debiut przed własną publicznością. Naprawdę powodów jest kilka i uważam, że George stanie na wysokości zadania i pokryję tę linię. Liczę na jego dobrą dyspozycją i wysoką skuteczność, bo to, że jest utalentowany wiemy wszyscy. Jest świetnym zawodnikiem, gdy tylko dopisuje mu zdrowie i będzie jednym z tych, którzy (pod warunkiem dobrej formy) będą gościć w moich postach często w przeróżnych zakładach.


Minnesota Timberwolves @ Memphis Grizzlies -&gt; Karl-Anthony Towns powyżej 20.5 pkt @1.83 Bet365
✅ 21 pkt ✅

Leśne Wilki zagrają o 2.00 w nocy w Memphis z &quot;Miśkami&quot;. Pod lupę biorę centra drużyny gości. Towns jest dobrze zbudowanym obrońcą, który potrafi rzucić z midrange&#39;a, a nawet zza łuku. Jest bardzo uniwersalnym, wręcz idealnym na dzisiejsze czasy środkowym. W poprzednim sezonie przebojem wdarł się do ligi tworząc niezły duet młodych gniewnych z Andrew Wigginsem. W poprzednim sezonie w meczach przeciwko Grizzlies zdobywał kolejno 14, 11 oraz 18 pkt. Skąd też mój optymizm dotyczący jego overu punktowego, skoro ani razu nie przekroczył linii, która została wystawiona przez &quot;całorocznego&quot;? Przede wszystkim uważam, że T&#39;wolves będą w tym sezonie o wiele groźniejszym rywalem dla wszystkich różnych. Już w zeszłym sezonie zdarzały się mecze, że drużyny, które wydawały się być o wiele silniejsze &quot;na papierze&quot; męczyły się z nimi lub nawet przegrywały. KAT podobnie jak Porzingis (i wielu innych młodych zawodników) teoretycznie będą mieli w tym sezonie trudniej, bo rywale zdążyli już ich poznać. Działa to też jednak na ich korzyść, ponieważ są w pełni świadomi swoich umiejętności i też zdobyli już sporo doświadczenia w meczach z różnymi rywalami ucząc się ich gry. Nie napiszę nic oryginalnego o Townsie. Dodam tylko, że zdarzały mu się w tamtym sezonie mecze z &quot;3&quot; z przodu i bardzo liczę na to, że takie spotkanie Karl rozegra dzisiaj przeciwko Grizzlies. U gospodarzy zabraknie przede wszystkim Parsonsa oraz Allena. Jeśli spędzi na parkiecie odpowiednią ilość minut i np. nie wyfauluje się lub któraś z drużyn nie odjedzie na zbyt dużą ilość punktów, to powinien spokojnie zakręcić się ze swoją zdobyczą punktową w okolicach 20 pkt.

OKC Thunder @ 76ers -&gt; Russell Westbrook powyżej 44.5 pkt + zbiórki + asysty @1.83 Bet365
✅ 32 pkt + 12 zbiórek + 9 asyst ✅

Houston Rockets @ LA Lakers -&gt; James Harden powyżej 45.5 pkt + zbiórki + asysty @1.83 Bet365

✅ 34 pkt + 8 zbiórek + 17 asyst ✅
Tą dwójkę wrzucam do jednego koszyka. Obaj byli/są/będą liderami swoich drużyn. Westbrook przyzwyczaił nas do kręcenia super cyferek pod nieobecność Duranta, gdy ten w poprzednich sezonach zmagał się z urazami i kręcił liczby na poziomie triple-double. W przypadku Hardena można użyć podobnych słów. Obaj są faworytami do nagrody MVP w nadchodzącym sezonie. Obaj uwielbiają (i mają) mieć piłkę pod ręką przez większość akcji drużyny. Pierwszy jest świetnym atletą, który dojrzał w poprzednim sezonie i nie widział tylko tablicy z koszem rywala, ale zaczął również dostrzegać kolegów z drużyny i notował wiele zbiórek w defensywie. Drugi to świetny strzelec, którego cyferki powinny w tym sezonie wzrosnąć jeszcze bardziej. Rockets pożegnali się z Howardem i teraz jeszcze więcej wymagać się będzie od &quot;Brodacza&quot;. Mam nadzieję, że Harden, którego osobiście bardzo cenie będzie zdobywał wiele punktów, ale nie tylko grając pod siebie, ale i pod drużynę. Potrafi dobrze podać i też zbiera dużo piłek w obronie. Jest to gracz kompletny, który niestety bywał do tej pory bardzo często leniwy w obronie. Widziałem filmiki z meczów (lub mecze), na których po prostu olewał grę defensywną, ale gdy czasem już przyłożył się do niej, to wcale nie wyglądał tak fatalnie, jak większość myśli. Odnośnie tych dwóch zakładów na dzisiejszą noc, to OKC grają z Sixers na wyjeździe, a ci też powinni stawiać większy opór niż w poprzednich sezonach (tu liczę przede wszystkim na Embiida). Russ będzie chciał walczyć o top scorera ligi, ale przede wszystkim wie, że musi wprowadzić Thunder do PO. Rakiety z Hardenem na czele zagrają w Staples Center z LA Lakers. Walton chce zbudować swój projekt w LA, żeby zapisać się w historii tego utytułowanego klubu. Przed nim żmudna praca, ale w przyszłości być może ujrzymy tego efekty. Zobaczymy jak sobie z tym poradzi. Dwa takie same typy na obydwu zawodników to nie przypadek. Liczę na ich kreatywność. Potrafią rzucać mnóstwo punktów, obaj dobrze ustawiają się pod własnym koszem zbierając piłki, więc powinno wpaść kilka/kilkanaście defensywnych zbiórek, no i asysty. Tu bardziej boję się o Hardena, ale w poprz. sezonie, jak i w tym pre-sezonie pokazał, że potrafi także dobrze podawać, tak by jego partnerzy z drużyny zamieniali piłki od niego na punkty.
Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi o to, że uogólniałem, no ale to początek sezonu, nie ma za bardzo o czym pisać, a czas nagli, więc starałem się to jakoś sensownie poprzeć o poprzedni sezon oraz o to, co wszyscy wiemy już teraz na jego starcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja tam bym się napalał na tak wysokie linie na Hardena. Brodacz w tym sezonie ma się zająć bardziej rozgrywaniem niż rzucanie. To znaczy wiadomo że swoje rzuci, ale myślę że jednak będzie rzucał znacznie mniej niż w poprzednich sezonach.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Miami Heat @ Orlando Magic
under 199,5 1,877 pinnacle 3/5 ⛔ 204
Czasu mało. Orlando wie, że nie może grać szybkiej koszykówki szczególnie przeciwko takim rywalom. Za mądrych ludzi mają na ławce. Heat może wyglądali nieźle w ofensywie w preseason tylko w preseason często nie myśli się o obronie. Wg. mnie w tym meczu linia powinna być sporo niżej. Z obecnym rosterem to jest naprawdę drużyna co może zrobić dużą różnicę pod bronioną tablicą a w ofensywie jednak ciągle im będzie brakować.
Dallas Mavericks @ Indiana Pacers
Indiana -5,5 1,917 pinnacle 3/5 ✅ 121:130
Dziwi mnie, że nikt nie zwrócił uwagi na Indianę. Budowana od 2-3 sezonów ekipa na nowo powinna mieć swój styl, który odchodzi od defensywy jaką wprowadził Vogel. I wg. mnie to będzie pasować do tej ekipy. Ellis i Teaque to może być bardzo ciekawe zestawienie. Do tego PG, do tego młody perspektywiczny Turner. Podoba mi się ta ekipa i już preseason pokazał, że drzemie w niej sporo możliwości. Wg. mnie szczególnie na własnej hali przy prezentowanym stylu powinni być bardoz efektywni.
A Dallas ? Nie mogą sprowadzić strzelca i znowu bazują na Nowitzkim. Wg. mnie to nie jest ekipa na postseason. Pozbyto się Parsonsa i Pachulię. Sprowadzono za nich Barnesa i Boguta. Trochę to wygląda jak takie kosmetyczne zmiany a to znaczy, że Dallas nie powinno prezentować podobny poziom co w zeszłym sezonie a już wtedy wygrali z Dallas oba spotkania w tym na linii -4,5 u siebie pokonali Dallas aż 107:81.
Brooklyn Nets @ Boston Celtics
Boston Celtics -11,5 1,952 pinnacle 3/5 ⛔ 117:122
Niesamowita skuteczność Nets zza łuku +kontuzja mózgu w końcówce meczu. Mieli ponad 20 punktow przewagi i roztrwonili to w moment.
Może i wysoki hc, ale Nets to może być najgorsza ekipa tego sezonu. Nie widzę tam nic. Jak ta ekipa zdobędzie &gt;20 zwycięstw w sezonie to będzie dobrze i w preseason nie dali ani trochę nadziei kibicom. Boston to obecnie wg. mnie solidny contender to walki o 2-3 miejsce na wschodzie, który robi się wg. mnie coraz mocniejszy, szczególnie jeżeli chodzi o czołówkę. Niestety mało już czasu i nie chce się rozpisywać o składach itd bo to nie ma większego sensu. Pewnie jak będę mieć więcej czasu to coś napiszę, ale obecnie biorę ten hc bo spadł troszkę i wg. mnie ta linia jest spokojnie do brania.
Minnesota Timberwolves @ Memphis Grizzlies
Memphis Grizzlies +1,5 1,952 pinnacle 3/5 ✅ 98:102
Z całym szacunkiem ale Wolves faworytem z Miśkami na wyjeździe ? Bez przesady. Sam uważam, że to będzie ekipa godna uwagi, ale powoli. Zrobiło się chyba o nich za głośno. Wiem nie ma Allena ale to było już raczej wiadomo i przygotowali się na tą ewentualność i Harrison grał sporo w preseason. Wolves może bilans mają dobry w pre ale 2 wyjazdowe spotkania przegrali bardzo wyraźnie a u siebie wygrali z Memphis 101:94. Nie było to na pewno łatwa wygrana no i jednak domowa, a taka młoda ekipa może mieć to do siebie, że jednak będzie zdecydowanie lepiej grać na własnych śmieciach. Wg. mnie na początku sezonu takie faworyzowanie tak młodej i niedoświadczonej ekipy na tak trudnym terenie to duży błąd.
Będę edytować.

NBA 2016/2017 4-4-0 ⛔ 3,655j
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ciekawy ten początek sezonu ;)
Sacramento Kings @ Phoenix Suns
under 211,5 2,00 pinnacle 3/5 ✅ 207
Krótko. Sacramento pod wodzą nowego trenera powinno bardziej zbalansować swoją grę i bardziej skupić się na defensywie. W ofensywie też uczą się nowego systemu i to nie musi od razu zaskoczyć. Phoenix w ofensywie też nie wygląda jakby mieli błyszczeć więc wychodzi tutaj under. W zeszłym sezonie jak ktoś już wspomniał na tej linii mielibyśmy 2-1 na korzyść undera więc trzeba tutaj zagrać z tego powodu.
Houston Rockets @ Los Angeles Lakers
Houston Rockets -6 2,02 pinnacle 3/5 ⛔
Houston to jednak dno i kilo mułu.
Może i to fajnie wygląda jak LAL gra preseason, ale RS ich zweryfikuje bo w obronie są najgorszą drużyną w lidze a Houston to wykorzysta bardzo skrzętnie. Harden powinien więcej rozgrywać a nie forsować bezsensowne rzuty. Dla mnie to tutaj nastąpi bardzo szybkie sprowadzenie na ziemię.
NBA 2016/2017 5-5-0 ⛔ 3,655j
 
ider 3

ider

Użytkownik
Washington Wizards @ Atlanta Hawks
Trzeci mecz: Atlanta vs Washington. Czy Atlanta dalej będzie tak mocna, raczej nie, pewnie utrzymają się w okolicach 6 miejsca, ale już tak dominować nie powinni. Drugi sezon z rzędu są osłabiani, rok temu Caroll, w tym sezonie bez Horforda i Teaguea. Washington nareszcie zmienił trenera, pytanie czy na zdecydowanie lepszego (bo gorzej na pewno nie będzie :grin: ). Na pewno chcą wrócić do playoffów. Co do transferów, status quo, żadnych poważnych wzmocnień, ale też nikogo nie stracili. Mecz w Atlancie dlatego oni faworytem, ale wg mnie to już nie będzie ta drużyna co jeszcze nawet w poprzednim sezonie. Wizards będą chcieli wejść dobrze w sezon. Mecz z tych 50/50, więc warto wejść w doga.
Typ: Wizards win
Kurs: 2.45 Bet365
1j⛔

Dwa typy na zawodników:

Typ: Dwight Howard over 15.5 Bet365
1j⛔


Nowa drużyna, chęć odbudowy. Na starego Howarda raczej nie ma co liczyć, ale linia 15.5 jest wg mnie zdecydowanie za niska. Do tego stanie na przeciwko Marcina Gortata, znają się od dawna, grali ze sobą na początku kariery naszego rodaka, niestety dodać trzeba, że pojedynek ten jest korzystny dla Dwighta, który w meczach przeciwko Marcinowi notuje ponad 19 ppg. Pora dobrze wejść w sezon i pokryć tą niewielką linię.

Typ: DeAndre Jordan over 11.5 Bet365
1j⛔


Poszukiwanie niskiej linii. DeAndre w poprzednim sezonie 14ppg przeciwko Portland, sezon wcześniej ponad 16ppg, na przeciwko Mason Plumlee, u boku Chris Paul, więcej wreszcie pogra Griffin, więc kilka alleyupów powinien dostać, kilka fauli, 40% na FT i 12 punktów powinno się uzbierać.
 
prince91 136

prince91

Użytkownik

Boston Celtics @ Chicago Bulls

Chicago Bulls @2.05 Bet365✅

Nie lubię grać zbytnio pierwszych kolejek, bowiem w każdej może zdarzyć się niespodzianka i mogliśmy się o tym przekonać już na początku tego sezonu. Jak dla mnie lepszą opcją na te mecze jest over/under czy też punkty poszczególnych zawodników, ale tym razem pójdę w drugą stronę i zagram na zwycięstwo Byków. Kibicuję temu zespołowi i w tym sezonie nie wyobrażam sobie, aby zabrakło ich w play offach. Jak wiadomo zespół opuścili m.in. Rose, Gasol i Noah, ale w ich miejsce sprowadzono Wade&#39;a, Rondo czy Lopeza. Myślę, że mogą stworzyć niezłą paczkę i spotkałem się z opiniami, że w tym sezonie mogą być siłą na wschodzie. Ja bym z takim stwierdzeniem jednak uważał. Dla mnie sukcesem będzie załapanie się do PO, ale nie chcę tak daleko wybiegać w przyszłość i z niecierpliwością czekam na pierwsze spotkania.
Celtowie natomiast rozegrali już pierwsze spotkanie i pokonali na własnym parkiecie Nets 122:117. Praktycznie cały mecz mieli pod kontrolą, ale w 4q z różnicy 23 punktów zrobiło się tylko 5. Nie mniej jednak pokazali się z dobrej strony i z Bulls nie stoją na straconej pozycji. Moim zdaniem większa presja po stronie gospodarzy, bo oczekiwania wobec tego zespołu są duże, jednak liczę, że zagrają dobre zawody i wejdą w sezon ze zwycięstwem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
LA Clippers @ Portland Trail Blazers
Mecz dwóch solidnych drużyn, dla LAC pierwszy mecz sezonu, dla gospodarzy drugi z rzędu mecz u siebie. W pierwszym po ładnym dla oka meczu pokonali Utah. Samo zwycięstwo PTB w tamtym meczu nie dziwi biorąc pod uwagę ich serię zwycięstw w domowych meczach otwierających sezon, natomiast liczba punktów zdobyta przez obie drużyny mnie osobiście zdziwiła in plus oczywiście ;-) Jak wiadomo oba teamy nie miały problemów ze zdobywaniem punktów w zeszłym sezonie i mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma i zobaczymy dziś mecz w dużym tempie i co za tym idzie obfitujące w punkty.
typ: over 208.5 1.9 bet365
SA Spurs @ Sacramento Kings
Tutaj sprawa jest prosta, uskrzydleni zwycięstwem wyjazdowym nad GSW na inaugurację sezonu, zapewne pokuszą się o kolejne wyjazdowe zwycięstwo nad umówmy się, słabszym niż GSW zespołem Królów z Sacramento. Kings również dobrze weszli w sezon pokonując słabe Suns, ale myślę że z doświadczonym zespołem Spurs nie będą mieć wystarczających argumentów, aby zwyciężyć.
typ: SA Spurs to win 1.23 bet365
ako: 2.35 7/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bombelito 69

bombelito

Użytkownik
⛔ nieźle zaczęli ale potem siedli

4.30 w nocy
San antonio spurs - Sacramento kings
over 202,5
pinnacle





San antonio świetnie zaczęło sezon pewną wygraną z faworyzowanymi GSW, jednak sporo typerów doszukiwało się w tym meczu &quot;niespodzianki&quot;, był to pierwszy mecz sezonu także mogło być różnie. swój pierwszy mecz Sacramento wygrało też pewnie z Phoenix, Gay i Cousins rzucili powyżej 20 pkt, co w sumie dało 113 pktów. Jest początek sezonu, nie ma jeszcze kalkulacji, myślę że w starciu tych dwóch drużyn over jest bardzo prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Chyba masa ludzi stawia po prostu po kursach, na faworytów a to w naszej ukochanej lidze koszykówki nie zawsze się opłaca. Dlatego cieszy mnie rosnący kurs na Wizards. Ogólnie dzisiaj każdą drużynę przyjezdną stać na zwycięstwo.
Wybrałem WAS, ta drużyna w pełnym składzie i optymalnej dyspozycji ma potencjał nawet na pierwszą czwórkę wschodu. Powinni wypchnąć stamtąd właśnie Hawks, którzy w mojej ocenie są drużyną słabszą niż przed rokiem. Utrata Teague&#39;a, zamiana Horforda na Howarda to nie jest krok naprzód. Do tego nie zagra dziś Mike Scott, a pod koszem zabraknie Tiago Splittera. W ekipie Wizards kontuzjowany jest pozyskany w wakacje Ian Mahinmi, więc drużyna nie odczuje tego aż tak bardzo bo pozostali zawodnicy znają się na pamięć. Liczę na dobry występ obwodu Wizards, duetu Wall-Beal.
Ta drużyna jest głodna rewanżu za cały poprzedni sezon, który okazał się kompromitacją i skończył brakiem awansu do PO. Myślę że wejdą z mocą w ten mecz jak i cały sezon. Na pewno jest to dobra drużyna z potencjałem, dodano latem lepszego trenera, zatem trzeba walczyć.

Jak dla mnie wspaniały kurs Wizards win 2.75 Bet365⛔

Dla ostrożniejszych np. Wizards +6 1.76 Bet365⛔
 
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
-​

Typ: San Antonio Spurs - 6.5
Kurs: 1.66
Wynik: 94:102
✅

San Antonio bardzo dobrze wbiło się w sezon rozgramiając na wyjeździe naszpikowaną gwiazdami drużynę Golden State Warriors 129:100.
Swietne zawody rozegrał Leonard oraz młodzik Simmons (Blok na Currym aka LeBron z finałów ???? ). Aldridge z Gasolem rozgromili Pachulie pod koszem. Popovich pięknie poukładał drużynę.
Z drugiej strony barykady drużyna z Sacramento, która również zaczęła ten sezon od zwycięstwa nad rozbite Phoenix Suns.
Cousin z 24pkt, Gay z 22pkt, całkiem nieźle. W tym meczu jednak faworyt jest tylko jeden. Faworyt jest jeden. Jeżeli Kawhi Leonard będzie nadal grał na takim poziomie + Aldridge i Gasol to spodziewam się tu kolejnej wysokiej wygranej i serii 2:0 na korzyść Weteranów.
Inne typy:
-Fajnie wygląda Chicago Bulls @ 1.86 (wczoraj można było załapać po 2.05) 105:99 ✅
-Los Angeles Clippers @ 1.74 114:106 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 17

bautista

Użytkownik
Na dzisiejszą noc wybieram mecz otwierający nowy rozdział w historii drużyny ze stolicy amerykańskiego stanu Kalifornia - Sacramento którzy gościć będą potęgę zachodniej konferencji ostatnich lat San Antonio Spurs. Będzie to wieczór niezwykły, gdyż gospodarze po raz pierwszy zagrają na nowym obiekcie (kosztującym 557$ i mogącym pomieścić 17,500 widzów) Golden 1 Center.
Obie drużyny przystąpią do tego pojedynku w bardzo dobrych nastrojach. Goście, gdyż od nich chciałbym zacząć po inauguracji sezonu i gładkim rozprawieniu się z głównym pretendentem do tytułu GSW 129:100 znaleźli się na ustach każdego kto choć trochę interesuje się National Basketball Association. Era Tima Duncana który nieprzerwanie występował w zespole od 1997 roku dobiegła końca, a Timmi odszedł na zasłużony odpoczynek. Spore obawy były w związku z tym (oraz kontuzją Dannego Greena - który także dziś znajdzie się poza składem meczowym) przed meczem z GSW wielu obserwatorów/typerów jak Mike Brenner ze SportsBookReview czy Charles Stark przewidywali gładkie (double digits) zwycięstwo nowej drużyny Kevina Duranta. Stało się zupełnie odwrotnie, a my kibice mogliśmy jedynie po raz kolejny chylić czoła przed pracą jaką wykonuję Gregg Popovich.
W Oakland u Ostryg zagrało praktycznie wszystko. Leonard z Aldridge rzucili 61pkt (35,26). Ten pierwszy dał do tego popis jak świetnie grać w defensywie przeciwko Stephen-owi Curremu samemu przy tym łapiąc przeciwników na przewinienia i wykorzystując 15z15 rzutów osobistych. Gdy główni zawodnicy odpoczywali z ławki wchodził Jonathan Simmons i dorzucał swoje (20pkt) obnażając przy tym defensywę gospodarzy.
Umówmy się jednak kończąc temat meczu z GSW, że nie są oni, aż tak słabi jak moglibyśmy sądzić po wyniku, ani SAS nie jest, aż tak mocne jak to wygląda...
Gospodarze wczoraj rozegrali swoje pierwsze spotkanie sezonu zasadniczego jednak to na dzisiejszy dzień (grając back to back) tak naprawdę czekali. Nowa hala, nowy trener, nowa era - nowe SACRAMENTO KINGS którego namiastkę dostaliśmy wczorajszej nocy przez trzy pierwsze kwarty kiedy to grając na skuteczności rzutowej 51.2% odjechali gospodarzą z Phoenix na 26pkt. Oczywiście Phoenix to nie Spurs i dziś mecz wyglądał będzie całkowicie inaczej ja zdecydowałem się jednak zagrać w kierunku gospodarzy:
Sacramento(+8,5) 1.85 ✅
1Q - Sacramento (+2) 1.85 ✅
Demarcus Cousins lider drużyny zdobył w dniu wczorajszym 24pts przebywając na parkiecie 25 minut. Dziś z pewnością będzie tych minut więcej, a o jego formę i pojedynki z Aldridge jestem spokojny.
Rudy Gay (22pkt w dniu wczorajszym) to człowiek na którego bardzo liczę w tym meczu i nie chodzi mi tu o zdobycze punktowe, ale jego grę defensywną i skuteczne powstrzymywanie Leonarda.( Wielu wskazuje zwycięstwo w tym pojedynku jako klucz do sukcesu).
Na reprezentującego ławkę rezerwowych Simmons-a mamy Matta Barnesa który w dniu wczorajszym jak cały bench Kings zaprezentował się obiecująco (48 ze 113pkt).
Podsumowując myślę, że Dave Joerger mimo, iż nie może równać się do Popovicha wprowadził w zespół dobrego ducha i mimo relatywnie krótkiego okresu wspólnej pracy stworzył drużynę (na marginesie nie składającą się już przecież z młodziaków) która będzie na równi walczyła dziś z San Antonio, a może nawet pokusi się o dużą niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Sacramento Kings vs San Antonio Spurs
Spurs -10,5
@2,12
⛔

-------------------------------------------------------------------
Chyba mało kto spodziewał się wygranej ekipy Spurs w pierwszym spotkaniu a tu proszę taka niespodzianka ograli głównego faworyta rozgrywek różnicą aż 29 punktów. Świetny mecz rozegrał Leonard 35 punktów Aldridge dorzucił swoje, bardzo dobre spotkanie po stronie Spurs rozegrał również Simmons widać, że drużyna ma spory potencjał a Popovic już robi swoje. Co do drużyny Kings nie przekonuje mnie zbytnio ta wygrana nad Suns niby Cousin i Gay dobre występy ale czy to wystarczy dzisiaj na tak dobrze dysponowanych Spurs wydaje mi się że nie idę w stronę wysokiego HC.
-------------------------------------------------------------------
Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers
PTB
@2,23
⛔
-------------------------------------------------------------------
Jak dla mnie typowy mecz 50/50. PTB w pierwszym spotkaniu ograli Utah Lillard w tym spotkaniu szalał 39 punktów, 6 asyst i 9 zbiórek robi wrażenie co prawda do Davisa mu trochę brakuje ???? ale i tak taki wynik robi wrażenie. Z przymrużeniem oka brałem jego słowa o włączeniu się w walkę o MVP. A tu proszę jak tak dalej pójdzie to może być jednym z głównych faworytów. Gra ekipy PTB w dużej mierze opiera się na duecie Lillard McCollum jeżeli współpraca będzie &quot;siedzieć&quot; to wyniki też powinny przyjść. Po drugiej stronie zawsze mocni i solidni Clippersi z Griffinem. Zawsze stawiani w roli mocnych faworytów. Mam przeczucie że ekipa z Los Angeles będzie potrzebowała trochę czasu zanim wejdzie dobrze w sezon wyniki z preseason dość przeciętne ale drużyny nie biorą tego zbyt poważnie niby Griffin wyglądał dobrze ale nie bardzo wiem co z resztą zespołu. Tak jak pisałem na początku typowy mecz 50/50 więc warto spróbować zagrać wyższy kurs.
-------------------------------------------------------------------​
Chicago Bulls vs Boston Celtics
Boston
@2,10
⛔
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Dennis Schroder - OVER 13.5 1.62 bet365
✅✅✅

Zdziwiła mnie tak niska linia na tego gracza. Kurs może nie powala, ale zagram to w dubelku, więc całkiem przyzwoity ????
W ostatnim sezonie kręcił staty na poziomie 11.0 pkt , przebywając na parkiecie średnio nieco ponad 20 minut. Kręcił, to słowo kluczowe. Teraz jest pierwszoplanowym PG po odejściu J. Teague, tak więc co za tym idzie, będzie grał więcej minut. Więcej minut, wiadomo, szansa na większe zdobycze punktowe-wzrasta.
Zawodnik młody, stale rozwijający się, mający coś do udowodnienia tak sobie jak i reszcie ligi. Będzie chciał wejść w sezon z mocnym przytupem, dlatego linia jak najbardziej do pokrycia.


Jimmy Butler - OVER 21.5 1.76 bet365
✅✅✅

Ten typ na over Jimmy&#39;ego chodził za mną cały dzień. Powód jest bardzo prosty. Po pierwsze patrząc na mecze dotychczasowe, liderzy swoich ekip, a bez wątpienia Jimmy Butler jest 1 opcją w Windy CIty, overują jak by byli w zmowie.Statystyk nie będę tutaj przytaczał, bo chyba każdy widzi jak pięknie wystartowała liga, i obrodziła nam w OVERY zawodników.
Dlaczego też nie mógłby zrobić tego bohater tego typu i pokazać jakim jest kozakiem? Hmm.
Pierwszy mecz sezonu, własna hala, nowe cele przed Butlerem i całym stadem( mam nadzieję odradzających się powoli Byczków ;)) Celtowie back-to-back.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik

Boston Celtics @ Chicago Bulls -&gt; Dwyane Wade powyżej 17.5 pkt @1.90 Bet365
✅ 22 pkt ✅
W United Center Chicago Bulls podejmą drużynę z Bostonu. Celtics zawitają do Wietrznego Miasta po tym, jak dzień wcześniej uporali się nie bez kłopotów z Nets. Póki co nie pcham się w wyniki, bo dla mnie akurat te na początku sezonu są bardziej loterią, aniżeli w dalszej części rozgrywek. Wybrałem sobie do zakładu nową gwiazdę Byków. W poprzednim sezonie D-Wade radził sobie (jeszcze w barwach Heat) dobrze przeciwko Celtom. Zobaczymy czy w tym sezonie, w nowej drużynie będzie podobnie. Bardzo na to liczę. Przede wszystkim Dwyane&#39;owi życzę dużo zdrowia, by grał jak najdłużej. Jeśli zdrowie mu dopisze, to będzie zachwycać nas swoją grą jeszcze przez długi czas. Skoro napisałem już, że Wade&#39;owi dobrze gra się z ekipą z Bostonu, to przytoczę cyfry, bo te są tu kluczowe. W sezonie 2015-16 DW3 punktował przeciwko Celtics następująco: 19, 17 &amp; 30 pkt. Linia wystawiona póki co na poziomie 17.5 pkt. Średnia z poprzedniego sezonu to 19 PPG. Wiem, że to inna drużyna i tu raczej główną strzelbą zespołu będzie Butler, ale wierzę, że Wade będzie chciał udanie zadebiutować przed chicagowską publicznością i da nam małe show w postaci +20 pkt. Suche statystyki przemawiają za overem, start sezonu także. Boję się tylko o liczbę minut, którą D-Wade spędzi na parkiecie. Mam nadzieję, że ta okaże się wystarczająca. Póki co intuicja mnie nie zawodzi i mój streak wynosi 6-0. Mam nadzieję, że po tej nocy dalej będę niepokonany w starciu z NBA 2016-17. Początek meczu kilka minut po godz. 2 w nocy.

SA Spurs @ Sacramento Kings -&gt; Kawhi Leonard powyżej 33.5 pkt + zbiórki + asysty @1.83 Bet365
✅ 30 pkt + 3 zbiórki + 5 asyst ✅
Myślę, że w tym dziale nie ma osoby, która nie oglądała chociażby skrótów z meczu GSW z SAS. Wszyscy widzieliśmy co tam się stało i jak grała dwójka Kawhi + Aldridge. Do tego trzeba bardzo pochwalić Jonathona Simmonsa, który także zagrał fenomenalne zawody. Co do nadchodzącego meczu Królów z Ostrogami, moim bohaterem jest pierwszy wymieniony przeze mnie zawodnik. Postanowiłem zagrać over najlepszego defensora ligi dwóch ostatnich sezonów. Kawhi w meczu z Warriors był prawdziwym liderem drużyny zdobywając 35 punktów. Do tego dorzucił 5 zbiórek, 3 asysty i 5 przechwytów - te liczby robią wrażenie. Poprzedniej nocy w takich samych zakładach nie zawiedli mnie Russ i &quot;Brodacz&quot;. Dziś liczę na Kawhia, ale musi zostać spełnione kilka warunków, by ten bet wszedł. Przede wszystkim odpowiednia liczba minut na parkiecie, czyli: nie będziemy świadkami blowoutu i jednak Leonard spędzi trochę minut na parkiecie. Nie ukrywajmy, że najważniejsza będzie skuteczność gracza występującego na pozycji nr 3. By ten bet został rozliczony jako wygrany potrzebne są przede wszystkim punkty. Powinien też dorzucić kilka asyst i zbiórek, więc jeśli zakręci się w okolicach 20-kilku punktów powinno być dobrze. W poprzednim sezonie wystąpił w trzech meczach przeciwko drużynie z Sacramento i tylko raz udało mu się pokryć tę linię. Nie zmienia to jednak mojej opinii o tym zakładzie, bo po pierwsze: jest to nowy sezon; po drugie: Kawhi będzie w nim odgrywać o wiele ważniejszą rolę; po trzecie: jest to mecz wyjazdowy i liczę, że mimo wszystko Kings trochę się postawią drużynie Popa.
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Sacramento Kings +8.5 ✅
@1.90 Bet365

Kings wygrali wczoraj w przekonywującym stylu na wyjeździe z Suns, dziś podejmą u siebie Spurs. Główny powód dla którego gram ten typ to fakt, że Kings rozegrają pierwszy mecz w nowej hali, więc na pewno będzie full zaangażowanie i walka o zwycięstwo. Cousins jak tylko nie będzie łapał głupich fauli to Gasol będzie miał z nim bardzo ciężkie zadanie. Spurs wyglądali świetnie z Warriors, ale to właśnie była duża zasługa tego, że brak w Golden porządnych big manów i Aldridge z Gasolem robili co chcieli, w Sacto centymetrów pod koszem nie brakuje, oprócz DMC są jeszcze Cauley-Stein i Koufos.
Mimo wszystko nie szalałbym ze stawką, to wciąż Kings-nieprzewidywalny zespół
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP



Tony Parker over 17,5 pkt + zbiórek + asyst @ 2,00 -&gt; Bet365
⛔4 pkt 0/6 FG


Podobnie jak koledzy wyżej, zgadzam się, że to może być ciężki mecz dla teamu Popovicha. +8,5 też uważam za solidny bet. Większość teraz się rzuci na Spurs bo rozgromili on road GSW - czyli potencjalnego czempiona, który bodajże 2 razy tylko przegrał na własnym parkiecie w ubiegłym sezonie a parkiet może to brutalnie zweryfikować. Poza tym nowa hala Kings( a to też ma swoje prawa), mecz b2b dla gospodarzy którzy wczoraj pokonali Suns. Moim głównym typem na dziś jest Tony Parker i jego over 17,5 w pakiecie. Postaram się to teraz odpowiednio wyargumentować. Na początek Dave Joerger, taktyk, typowo defensywny trener który wie jak zatrzymać najważniejsze ogniwa Spurs i da swoim zawodnikom odpowiednie wskazówki. Większość tutaj idzie w over Leonarda, nie wiem czy to dobry pomysł, bo Gay to bardzo dobry zawodnik w obronie, jak się przyklei to Kawhiego to lider San Antonio może mieć ciężko. Dalej w rotacji są podkoszowi Spurs czyli Gasol i Aldridge. Oni swoje zrobią bo Cousins w post up słabo sobie radzi. Ciekawe, czy praca z nowym coachem coś zmieni, bo jeśli DeMarcus dołoży do swojego potencjału grę w obronie to będzie zabójcą. Gram na Parkera dzisiaj, wiadomo z sezonu na sezon lata lecą, ale to dalej jest zawodnik na S5 i zdobywanie tych 10-15 pkt na mecz. Fajny matchup poza tym, Lawson to jest totalny ręcznik jeśli chodzi o grę w obronie i mija się go jak tyczki na treningach. Myślę, że Pop to wykorzysta i Parker dzisiaj dostanie sporo okazji rzutowych( sądzę, że Leonarda rzuty jakoś się rozłożą pomiędzy innych zawodników). Niska linia, Betano ma 20 także można zrobić przedział. Gram dzisiaj na Francuza. Pozdrawiam i życzę Wszystkim powodzenia.
 
seelowe 43

seelowe

Użytkownik
Chicago Bulls - Boston Celtics

Avery Bradley over 22.5 pkt + zbiórki + asysty @1.83 Bet365
Bradley ostatnio bardzo pewna karta w talii Brada Stevensa. Wczoraj 5 asyst, 9 zbiórek i 17 pkt . Zza łuku mocna poprawa niż z tamtego roku i wczoraj siadło 3/4. Z rotacji wypadł 1 rezerwowy Marcus Smart który te minuty zabierał min Averemu. Ktoś te min musi przejąć a dziś cieżki i szybkie spotkanie gdzie AB powinien dostać te 30-34 min. Ten rzucający obrońca nie tylko świetnie broni ale i staje się po cichu jednym z liderów zespołu. Ostatni sezon regularny skończył na 15.2 ppg i skuteczności 0.361 % zza łuku przy ponad 5 próbach na mecz. Dziś gra dużo bardziej dojrzalszy basket i widać solidny progres w ostatnich tyg.
Al Horford (BOS Celtics) over 13.5 pkt w meczu

Al wczoraj widocznie oszczędzany bo dobrze spisywał się Zaller.
27 min i bardzo dobry mecz gwiazdy C&#39;s. Ostatni sezon w Hawks to 15.2 ppg i tutaj także powinno być tylko lepiej. Nie gra dziś Olynyk a więc liczę na dużo większą aktywność Centra gości. Wczoraj b.dobry wskaźnik +/- na poziomie 13 in plus 5/5 za 2 i 1/4 tylko zza łuku więc jak wróci forma z pre sezonu to powinno pyknąć łatwo.
Tak więc wczoraj 11 tylko i dziś przy większej ilości min i aktywności powinna być ta linia przekroczona.

Dwyane Wade powyżej 17.5 pkt @1.90 Bet365
popieram.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom