>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Kurs na Memphis rośnie , bo oprócz kontuzjowanych od dłuższego czasu Parsonsa i Allena, wg słów trenera w weekendowych meczach b2b Gasol i Conley mają mieć limitowane minuty (info z roto z 28.10 ) a questionable są Wade Baldwin,Jamychal Green oraz Andrew Harrison (info z roto)- więc kto ma tam zagrać?
Limitowane minuty. Ale to co powiedział raczej znaczy, że zagrają mniej ale tyle samo w obu spotkaniach.
&quot;Coach David Fizdale said Marc Gasol will have a tighter minutes limit in a back-to-back set on Saturday and Sunday&quot;

Więc spodziewam się jego ok 25-30 minut na parkiecie tak jak wczoraj.
Questionable z doświadczenia Ci powiem znaczy, że zagra na 70-80% tak więc nie sądzę, by któryś z tych graczy dzisiaj nie zagrał.
Spokojnie ma tam kto grać.
Czemu nikt nie martwi się, że Washington na ławce ma pozerów ? Memphis przypominam z ogromnymi kłopotami w zeszłym sezonie weszło do PO a WSH ta sztuka się nie udała.
To czego cześto nie dostrzega się w obstawianiu to szukanie osłabień a potem stawianie w ciemno. Po drugiej stronie musi stać drużyna, która musi wykorzystać ten fakt, że rywale grają b2b i mogą mieć problemy. Memphis ma dosyć głęboki skład, mają na ławce gości co jak zagrają po 25-30 minut to nie będą osłabieniem. Washington wg. mnie podążą równią pochyłą w dół i na tak trudnym terenie nawet w takiej sytuacji stawianie ich w roli faworyta to spore przegięcie.
Możliwe, że się mylę, ale osobiście wg. mnie przeceniania jest rola b2b, bo wg. mnie wymienieni zawodnicy zagrają w tym spotkaniu a na pewno dwóch z trzech.
edit: Te problemy wyszły nie dawno. A kurs taki wisi od rana/wczoraj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
K 166

khamilos

Użytkownik
Limitowane minuty. Ale to co powiedział raczej znaczy, że zagrają mniej ale tyle samo w obu spotkaniach.
&quot;Coach David Fizdale said Marc Gasol will have a tighter minutes limit in a back-to-back set on Saturday and Sunday&quot;

Więc spodziewam się jego ok 25-30 minut na parkiecie tak jak wczoraj.
Questionable z doświadczenia Ci powiem znaczy, że zagra na 70-80% tak więc nie sądzę, by któryś z tych graczy dzisiaj nie zagrał.
Spokojnie ma tam kto grać.
Czemu nikt nie martwi się, że Washington na ławce ma pozerów ? Memphis przypominam z ogromnymi kłopotami w zeszłym sezonie weszło do PO a WSH ta sztuka się nie udała.
To czego cześto nie dostrzega się w obstawianiu to szukanie osłabień a potem stawianie w ciemno. Po drugiej stronie musi stać drużyna, która musi wykorzystać ten fakt, że rywale grają b2b i mogą mieć problemy. Memphis ma dosyć głęboki skład, mają na ławce gości co jak zagrają po 25-30 minut to nie będą osłabieniem. Washington wg. mnie podążą równią pochyłą w dół i na tak trudnym terenie nawet w takiej sytuacji stawianie ich w roli faworyta to spore przegięcie.
Możliwe, że się mylę, ale osobiście wg. mnie przeceniania jest rola b2b, bo wg. mnie wymienieni zawodnicy zagrają w tym spotkaniu a na pewno dwóch z trzech.
Napisałem o &quot;problemach&quot; kadrowych Memphis bo myślę że to one są główną przyczyną zmiany kursu a nie sam fakt b2b jak pisał kolega Kabacik. Betting trend pokazuje że ludzie ładują w Wiz-to jest nba ,kadry są teoretycznie szerokie i nie zdziwię się jak Memphis to ogarnie wbrew logice (nie takie rzeczy się działy). Mamy początek sezonu i ciężko coś wyrokować -osobiście nie gram nic w kierunku kogokolwiek, jeśli już to szedłbym w Under.
 
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
-
Typ: Los Angeles Clippers - 4.5.
Kurs: 1.57
Wynik:88:75
✅ ✅

Dzisiaj Staples Center (Los Angeles) gospodarze Los Angeles Clippers będą podejmować drużynę Utah Jazz.
Clippersi zagrali do tej pory tylko jeden mecz na wyjeździe z bardzo trudnym rywalem z Portland wygrywając je 114:106. Dobrze w tym meczu wypadli Chris Paul (27 pkt) i Blake Griffin (27 pkt). teraz przed własną publicznością będą podejmować słabiej sobie radzącą drużynę Jazz.
Drużyna Utah rozpoczęła sezon od porażki na wyjeździe z Portland (Słabo rozegrana ostatnia kwarta...) oraz zwycięstwem nad L.A Lakers u siebie. Dobrą pracę w tej drużynie wykonuje George Hill i Rodney Hood.
Reasumując: własna hala Clippers, plus dwójka Paul/Griffin, gdzie ten sezon może być dla nich ostatnim w walce o tytuł, takie mecze muszą wygrywać szczególnie przed własną publicznością. Nie pobieram pełnego Handi, -4.5 @ 1.57 wygląda fajnie i tego się będę trzymał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Pistons - Bucks

Moja pierwsza analiza w tym sezonie NBA jednak na pewno nie ostatnia. Póki co raczej stawki małe a analizy dość krótkie jednak warto coś podać na ten mecz. Zacznę może od tego, że kurs na młodą drużynę Kidda jest moim zdaniem bardzo zawyżony. Co prawda jak na razie mają oni bilans 1-1, a wygraną wymęczyli z bardzo słabymi Nets jednak jest to mniej więcej ta sama półka co drużyna Detroit. Kurs także może być spowodowany tym, że Bucks są dzisiaj b2b jednak mamy dopiero początek sezonu, drużyna jest strasznie młoda, a podróż także nie była za długa. W typie na Bucks jest ogromne Value, więc na pewno warto spróbować małą stawką.

Bucks win - 4/unibet
⛔

Do tego dwa moje główne typy, a mianowicie typ na under, który był już dzisiaj wspominany. Drużyna Millwakuea dopiero uczy się atakować w taki sposób jakby chciał tego Kidd, a Giannis dopiero uczy się grać na swojej nowej pozycji co za tym idzie, nie wyciska z niej maksimum czyli nie zdobywa punktów. Do tego brak Middletona i klasowych strzelców zza łuku powodują, że siła ofensywna Bucks jest dość słaba. Jeżeli chodzi o ich obronę to każdy z s5 potrafi fajnie bronić, a Henson za Monroe to wielki upgrade jeżeli chodzi o bronienie obręczy. Detroit to także będzie underowa drużyna co pokazały dwa pierwsze spotkania tego sezonu. Ekipa SvG posiada do tego potwora w swoim pomalowanym, który mimo, że statystyki obronne ma średnie to jest postrachem dla przeciwników. Jeżeli już jesteśmy przy Drummondzie to gra opiera się głównie na nim a jego repertuar ofensywny jest raczej średni a rzuty osobiste słabe. Upatruję w nim jednak sporą szansę na zarobek, a mianowicie wcześniej pisałem, że dla mnie będzie to underowe spotkanie a, gdy mecze są underowe to piłka nie wpada do kosza co daję szansę na zbieranie piłek a w tym center Detroit jest fenomenalny. Polecam, bo linia dość niska.

Under 200.5 pkt - 1.8/unibet ✅
Andre Drummond over 14 zbiórki - 1.87/betano
✅

Bucks potrzebują jeszcze dużo żeby stać się silną drużyną. Drummond to bestia na deskach! Ja dziś zarobiony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dl13 435

dl13

Użytkownik
Dzisiaj zagram ako stawiając na faworytów, w nadziei, że liga akurat dzisiaj w nocy mnie nie zaskoczy. Wybaczcie krotkie opisy, brak czasu ????

Brooklyn urwał ten mecz z Indianą, głównie dzięki olewającemu podejściu chłopaków z Pacers. Dzisiaj znowu zaufam Chicago, którego nowa odsłona bardzo pozytywnie mnie zaskakuje, chłopaki są na fali, i są zmotywowani, bo dużo było hate&#39;u na nich przed sezonem - takie mecze musza wygrywać.
Bulls @ Nets 1.40 ✅

Toronto u siebie jest bardzo mocne, walczyli jak rowny z równym z Cavs, personalnie mają przewagę nad graczami z Nuggets.
Raptors vs Nuggets 1.33 ✅

Atlanta to kolejni faworyci, którzy moim zdaniem pokazują naprawdę dobrą koszykówkę i liczę, że będą się tego trzymać. Sacramento coś tam próbuje, ale Howard może zatrzymać Cousinsa, kluczowy pojedynek, bo na innych pozycjach przewagę ma Atlanta.
Hawks vs Kings 1.31 ✅

Clippersi dobrze zaczęli sezon, i nic nie wskazuje na to, żeby mieli mieć jakieś problemy z grającymi b2b na wyjeździe Suns.
Clippers -3.5 vs Suns 1.30 ✅

Ako. 3.17 bet365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Brooklyn Nets - Chicago Bulls 2 1,41 Bet365 88:118 ✅✅


Chicago w pierwszych spotkaniach nowego sezonu dają radę ! Dwie wygrane z mocnymi rywalami sprawiają iż w mojej opinii trzeba ich traktować bardzo poważnie w nadchodzącej kampanii. Jeżeli tylko Rondo i DWade złapią odpowiedni feeling z Butlerem mogą solidnie namieszać na wschodzie. W pierwszym meczu z Bostonem zawodnicy z Chicago przez całe 48 minut kontrolowali spotkanie, nie przegrywali nawet przez sekundę a nadzieje przyjezdnym pięknym stepbackiem za trzy odebrał już określany mianem nowego króla Chicago - Dwyane Wade. W drugim starciu z Pacers do przerwy wszystko już było jasne, i wielu najważniejszych zawodników dostało od trenera Freda Hoiberga wolne, szansę na pokazanie sie dostali gracze z ławki i mecz zakończył się wynikiem 118-101 dla Bulls. Nets z bilansem 1-2, pokonali u siebie Indianę po bardzo dziwnej czwartej kwarcie (31-15), ale jak dla mnie ekipa Paula Georgea przegrała to na własne życzenie odpuszczając trochę w obronie i myśląc o kolejnym spotkaniu - a tu psiukus bo takie zachowanie w nba jest niedopuszczalne. Wszystkie karty są po stronie Chicago, które ma aspiracje nawet na finał konferencji a ekipa z Brooklynu będzie czerwoną latarnią ligi. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
kantini 545

kantini

Użytkownik

Atlanta Hawks - Sacramento Kings
poniżej 201,5 @1,80 Bet365 ✅


Paul Millsap powyżej 18 pkt @1,87 Betano ⛔


DeMarcus Cousins - najlepszy strzelec @2,35 Betano ⛔

Hawks stracili latem dwa ważne ogniwa i przeszli małą rewolucję, tracąc Ala Horforda i Jeffa Teague’a. Jednak straty te mogą okazać się mniej poważne niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Szczególnie odejście Teague’a może wyjść Jastrzębiom na dobre. Większe minuty dostanie Shroeder (grał niewiele ponad 20 w zeszłym sezonie), który w zeszłym sezonie pokazywał się ze świetnej strony i pretendował do przejęcia roli pierwszego playmakera. Zespół Budenholzera przestanie wreszcie występować w dwóch różnych rzeczywistościach, kreowanych przez tych 2 zawodników.
Dużo bardziej odczuwalne wydaje się być odejście Horforda. Hawks nie będą mogli już polegać na dwójce wysokich, potrafiących rzucać z dystansu i dobrze czujących się z piłką w rękach przodem do kosza. Dwight Howard jest graczem zupełnie innego typu, ciekawe jak wkomponuje się w nową drużynę. Można sobie bez problemu wyobrazić, że Jastrzębie nadal będą w czołówce defensywnych ratingów ligi. W ataku natomiast zdecydowanie większą rolę przejmą Paul Millsap i Kent Bazemore. Przede wszystkim ten pierwszy powinien zaliczyć naprawdę dobry sezon.
Póki co Atlanta zanotowała w tym sezonie 2 zwycięstwa, co razem z preseasonem daje już serię 5 W z rzędu. Wygrali 104:72 z 76ers i 114:99 z Wizards. Paul Millsap zgodnie z oczekiwaniami lideruje drużynie, notując w 2 meczach odpowiednio punktów-asyst-zbiórek: 17-4-4 i 28-6-7. Howard z 76ers nie odegrał kluczowej roli, grając dość krótko i notując 2 pkt i 7 zbiórek, sezon zaczął jednak od double-double z Wizards 11pkt, 19zbiórek, double-double skompletował też ostatnio Schoreder zdobywając 11 pkt i 11krotnie asystując kolegom.

W Sacramento standardowy chaos, Rudy Gay chciał odejść i w ostatnich dniach przed sezonem otarł się o transfer do Thunder lub Heat. Do tego szereg różnych zabawnych zdarzeń czy miniskandali poszczególnych zawodników, a trener Joerger w jednym z meczów preseason postanowił zapełnić pierwszą piątkę gigantami, wystawiając w niej aż 3 graczy o wzroście ponad 210 cm. I znów najciekawsze co czeka nas ze strony Kings to chyba posezonowe decyzje o przyszłości Cousinsa. Ewentualne odejście będzie równoznaczne z rozpoczęciem procesu totalnej przebudowy zespołu. Nie ma w tym momencie chyba nikogo kto byłby w stanie powiedzieć, co tak naprawdę planują w Sacramento i jak będzie wyglądać ta drużyna w przyszłości. Póki co na 3 spotkania tego sezonu wygrali 2, 106:103 z Twolves i 113:94 z Suns, ze Spurs przegrali 94:102. Cousins i Gay zdobywali w tych spotkaniach 29 i 28, 24 i 22 oraz 37(+16zbiórek) i 17 punktów.

Na 3 ostatnie spotkania między obiema ekipami, w żadnym meczu nie przekroczyli sumy 200 punktów.


Toronto Raptors - Denver Nuggets
Raptors -7 @1,9 Bet365 ⛔


Jonas Valanciunas - powyżej 12 zbiórek @1,87 Betano ⛔


DeMar DeRozan - Najlepszy strzelec @2,20 Betano ✅
Zmiany jakie zaszły tego lata w Toronto można określić jako kosmetyczne. Stracili co prawda Bismacka Biyombo, który w play-offach był ważną częścią drużyny. Jednak zrobili to by powierzyć większą rolę Valanciunasowi, co może im wyjść na dobre. Teraz zamierzają pokazać, że zeszłoroczne rozgrywki nie były szczytem ich możliwości ani jednorazowym wyskokiem. Wreszcie zdrowy jest też Carroll, który umożliwia small-ballowe granie z Rossem bądź Powellem na trójce. Najsilniejsze na papierze ustawienie Raptors: Lowry, DeRozan, Carroll, Patterson i Valanciunas było w użyciu w zeszłym sezonie przez łącznie…16 minut. To wszystko pozostawia wciąż niewykorzystane pokłady możliwości, po które gracze z Północy muszą sięgnąć, jeśli chcą spróbować walczyć z Cavs.
Póki co z Cavs już pierwszy mecz przegrali, choć jedynie 91:94. Wcześniej na inaugurację pokonali Pistons 109:91. DeRozan zdobywał w tych grach 32 i 40 pkt, wcześniej w presezonie również notował wysokie zdobycze; 34 i 26 pkt. Valanciunas 2 mecze i 2 razy double-double, choć różnych okazałości, 32 pkt i 11 zbiórek z Detroit, później 17 zbiórek i 10 punktów.

Nuggets to ekipa przed którą kolejny sezon obserwacji swoich graczy i próby podjęcia decyzji dotyczących przyszłości. Pierwszym, i być może najważniejszym ruchem, będzie znalezienie nowej drużyny dla Farieda. Sztab szkoleniowy wydaje się być już zdecydowany, że to para Jokic-Nurkic będzie podstawowym duetem wysokich w drużynie. Trzeba też znaleźć miejsce w rotacji dla ściągniętego z numerem 7 Draftu Murraya. Wciaż nie wiadomo jak lubiący mieć piłkę w rękach Kanadyjczyk będzie się dogadywał z wciąż nie posiadającym ułożonego rzutu Mudiayem. Denver mimo, że sprawia wrażenie drużyny nijakiej i bezbarwnej to początek sezonu ma całkiem niezły. Na początek wygrana z Pelicans 107:102, a potem nieznaczna porażka po dogrywce z Portland, gdzie Lillard był poza zasięgiem wszystkich.


//Wyjaśniam. Typy są na podstawie statystyk zestawionych i opisanych przeze mnie, reszta stanowi wstęp i podobnie jak elementy typu zdjęcia ma uatrakcyjnić post. Ten wstęp jest pisany w oparciu o artykuły w internecie. Nie jest to skopiowany artykuł, lecz zredagowane fragmenty kilku, kombinowałem z wstawieniem ich w cytat po całym zamieszaniu, jednak nie byłoby to zgodne z prawdą, nie ma plagiatu, są nawiązania, parafrazy. Miało to spełniać funkcję taką jak przytoczenie wypowiedzi eksperta, czy np. osoby związanej z jakąś drużyną na jej temat. Zaznaczam, że specjalnie w związku z tym analiza nie brała udziału w żadnym konkursie, nawet w typach dnia. Po mimo złożonego wyjaśnienia, zapewniam, że nie czuję się bez winy i całą sprawę wyjaśniłem z odpowiednimi osobami, pełniącymi rolę moich &quot;przełożonych&quot;. Pokornie przyjmuję pouczenie i obiecuję poprawę i świecenie tylko i wyłącznie dobrym przykładem. Od tej pory tylko autorskie posty i szczególny nacisk na cytowanie i podawanie źródeł. Tam gdzie piszę coś od siebie to od siebie, tam gdzie będę bazował na zewnętrznym źródle, nie będę go edytował i parafrazował, od razu powołam się na autora.
Wszystkich, którzy poczuli się w jakiś sposób dotknięci lub zniesmaczeni przepraszam.
Wczutych i przejętych zachęcam do podobnego zainteresowania moimi postami w dziale o lidze holenderskiej i belgijskiej, który usilnie staram się rozkręcić. Przypominam jednocześnie, że nie jestem moderatorem działu koszykówka, co oczywiście nie zwalnia mnie z niczego i nie usprawiedliwia, jedynie wyjaśniam kwestię. Szczególne podziękowanie dla szymona1989, który zaczyna wypowiedź od &quot;nie chcę być wścibski&quot; i kulturalnie oraz trafnie zwraca mi uwagę, a następnie wpada w jakiś dziwny szał związany z moją osobą na forum i zgłasza mój post w kilku działach, podczas gdy całą sprawę wyjaśniam już z odpowiednimi osobami. A przecież 1989 to taki piękny rok w walce z donosicielstwem.
 
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
-
Typ: Chicago Bulls - 4.5 pkt.
Kurs: 1.71
Wynik: 118:88
✅ ✅

Na jutro mała oferta, ale coś udało mi się wybrać. Tak jak koledzy wyżej postanowiłem postawić na Byki, lecz z małym Handi... O drużynie z Chicago pisałem już we wcześniejszych typach. Świetne Trio: Butler, Wade i Rondo gotowe do gry, do tego Gibson i Lopez. Kontuzjowanych na tę chwilę brak. Zwycięstwo we własnej hali z Indianą
(Bardzo spodobał mi się występ Wade&#39;a, co on tam wyrabiał!). W tym roku widać, że PO jest w ich zasięgu...
A co słychać w Brooklyn Nets?Seria 1:2. Sensacyjne zwycięstwo u siebie nad Indianą, dzięki popisowej grze w 4 kwarcie, a potem porażka z Bucks 110:108. Jeremy Lin czasem wykręci jakiś dobry wynik, ale czy da radę ekipie z Chicago? Według mnie Byki idą w tym meczu o zwycięstwo. Takie ekipy powinni ogrywać jeśli chcą myśleć o PO.​

PS:
Gotowi na piątkowe spotkanie pomiędzy Golden State Warriors a Oklahoma City Thunder? Ja już nie mogę się doczekać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
NBA 2016/2017 14-9-0 ✅ 10,224j
KUPONY 1-1 ⛔ 0,144
Dzisiaj oferta krótka jak to w poniedziałek.
Denver Nuggets @ Toronto Raptors
over 204,5 1,819 3/5 pinnacle ✅ 207
Mimo, że w ostatniej kwarcie tylko 35 punktów.
Chyba sezon temu pisałem o Toronto taką rzecz, że u siebie to ekipa potrafiąca grać szybką i fajną koszykówkę. Grają dużo bardziej widowiskowo i o wiele bardziej są zorientowani na ofensywę. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Wyjazdowo to ekipa o wiele bardziej fizyczna.
Dzisiaj gramy w Toronto i spotykają się z Denver, które mając młodą ekipę powinno grać szybko, bo mają ku temu sporo potencjału. Zresztą opisywałem już Denver wcześniej:
Denver młoda ekipa, która na pewno będzie sporo biegać. Tak naprawdę nie wiem czego się po nich spodziewać w tym sezonie. Niby w tamtym sezonie nie grali już tak szybko, ale mając tak młody skład nie spodziewam się przejścia na styl wolniejszy bo po prostu nie bardzo są do tego stworzeni. Przeciwko NOP mimo średniej skuteczności (44,6%) zdobyli aż 107 punktów. Mają kilku solidnych strzelców, mają moc pod koszem w postaci Farieda, który z ławki może dać wg. mnie bardzo dużo. Do tego wszyscy czekają aż odpali Mudiay.
W drugim spotkaniu opisywanym przeze mnie zdobyli 113 punktów (przegrany mecz z PTB 113:115) po OT a w regulaminowym czasie gry zanotowaliśmy rezultat 104:104. Ale co znowu istotne oddali w tym spotkaniu aż 100 rzutów grając na skuteczności zaledwie 38 punktów. Ilość 100 rzutów pewnie odejmując OT dałoby ok 85 co jest ilością dużą.
Toronto mając strzelców wyborowych powinno spokojnie zakręcić się w okolicach 110 punktow a to już daje solidne podstawy do zagrania tutaj overa na całkiem niskiej jak na obecne realia linii.
Sacramento Kings @ Atlanta Hawks
under 203 1,925 3/5 pinnacle ✅ 201
1 i 4 kwarta odpowiednio 37 i 41 punktów. 2 i 3 60 i 63 punkty...Dziwne spotkanie.
O Sacramento pisałem już wcześniej. Więc jak coś wystarczy zajrzeć stronę/dwie wcześniej. Oglądałem mecz z Minnesotą (1 połowa) i trzeba przyznać, że defensywnie to wyglądało naprawdę nieźle, aczkolwiek Wilki po prostu były na fali i trafiali bardzo dużo trudnych rzutów. Sam w ofensywie pod koniec 1 połowy też zrobili sporo wiatru.
Dzisiaj trudny matchup bo pod koszem Howard będzie pilnował Cousinsa, chociaż trzeba przyznać, że Cousing to nie typowy center i Howard na pewno będzie wyciągany z pomalowanego. Jednak mimo to od zeszłego sezonu ta ekipa robi ciągłe postępy w defensywie i na własnym parkiecie w szczególności powinni być w tym elemencie mocni.
Sami w ofensywie stracili trochę jakości bo strata Horforda to bardzo duża dziura. Z Jeffem to na dwoje babka wróżyła bo z takimi transferami to nie da się jednoznacznie powiedzieć jak one wpłyną, na to potrzeba czasu. W każdym razie sądzę, że przynajmniej na początku sezonu Atlanta będzie mieć problemy i nie będzie tak efektywna pod atakowaną tablicą. Pierwsze dwa mecze tak naprawdę nie są żadnym wyznacznikiem bo Wizards bronią katastrofalnie a 76ers to wszyscy wiemy na jakim jest etapie. Sacramento po tym co widziałem uważam, że jest dużo bardziej zorganizowane w defensywie.
Linia jak było to wspominane nie została przekroczona w żadnym z dwóch spotkań w zeszłym sezonie.
Phoenix Suns @ Los Angeles Clippers
Los Angeles Clippers -10,5 1,884 4/5 pinnacle ✅ 98:116
Spodziewałem się tutaj linii na poziomie 13-14 punktów. Nie wiem, może chodzi o ew. absencję Jordana, ale roto mówi, że na chwilę obecną powinien zagrać. Clippersi wzmocnili w tym sezonie defensywę co jest dla mnie naprawdę sporym i miłym zaskoczeniem. Do tego potrafią zabiegać rywali. Phoenix jest kosmicznie słabe. Wczoraj GSW nie grało totalnie nic, żałosne wybory w ofensywie, masa głupich i prostych strat, które dawały bardzo łatwe punkty a mimo to wygrali spokojnie. LAC na własnym parkiecie powinno dużo bardziej szanować piłkę i dużo lepiej dysponować rzutami. Na wyjazdach Suns będzie tracić bardzo dużo i w tej trudnej hali z przeciwnikiem co przyzwyczaił, że potrafi łoić swoich rywali jeżeli dostanie okazje powinni dostać solidny blow.

Do tego ako test:
Denver Nuggets @ Toronto Raptors 1,322 ✅ 102:105
Sacramento Kings @ Atlanta Hawks 1,35 ✅ 95:106
Phoenix Suns @ Los Angeles Clippers 1,145 ✅ 98:116
AKO: 1,99 3/5 pinnacle ✅ 2,97j

Mecz Bulls odpuszczam bo niby tak, ale to ich pierwszy mecz w delegacji a linia jest mimo wszystko wysoka. I do tego idzie na nich niezła masówka idzie na nich tyle samo kasy co na takie LAC...(wg. thespread.com ok 70% kasy).
NBA 2016/2017 17-9-0 ✅ 18,992j
KUPONY 2-1 ✅ 2,826
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Brooklyn Nets vs Chicago Bulls
Bulls - 6
@1,9
✅
------------------------------------------------------------------------
W pełni popieram tym Shaqu idę nawet w większy hc. Zdecydowanym faworytem jest ekipa Bulls. Praktycznie wszystko o tym spotkaniu zostało napisane więc nie ma sensu pisać praktycznie tego samego owszyscy wyżej. Gra byków wygląd obiecująco Rondo podaje Buttler i Wade rzucają i bardzo dobrze im to wychodzi. Przed rozpoczęciem sezonu spodziewałem się małej padaki w grze Bulls jednak jak na razie wygląda to dobrze.Uważam że faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden i jeżeli byki nie odpierdzielą nic jak Indiana w 4Q to hc na miękko do pokrycia.
------------------------------------------------------------------------
Dodatkowo
Rondo Over 11,5 Asyst
@1,87
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
main1991 799

main1991

Użytkownik
Typ: HT/FT Chicago Bulls/Chicago Bulls
Kurs: 1,80✅✅
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szykuje nam się fajna walka o przewodnictwo na Wschodzie, Bulls otworzyli sezon od dwóch pewnych wygranych z Pacers i Celtics. Znakomitym wg mnie posunięciem bylo zakontraktowanie Dwayna Wade z Miami. Wygląda na to że dogaduje się z nowymi kolegami i będzie coraz lepiej a już jest dobrze, notuje 18 PPG na skuteczności 44%.
Co można powiedzieć o Nets? Trzymają poziom z zeszłego sezonu. Bilans 1W 2L, wygrali z Indianą a raczej Indiana to przegrała swoją
mistrzowską 4 kwartą którą przegrali -16.
Wniosek jest jeden jeśli Nets nie poda się &quot;pomocnej dłoni&quot; to bardzo im ciężko o wygraną z kimkolwiek. Bulls w pierwszych spotkaniach widać że
skoncentrowane co powinno dać wygraną do przerwy jak i na koniec spotkania.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik

O dziwo zespół Brookly Nets skazywany na pożarcie radzi sobie przyzwoicie. Co prawda w 3 spotkaniach zanotowali tylko jedno zwycięstwo, ale przy dwóch przegranych nie położyli się na parkiecie tylko gra niemalże na równi. Na pewno tak było z Bucks gdzie przegrali 108-110. Tak naprwadę Bucks zawdzięczają tą wygraną Hensonowi, który trafił z dobitki na 3 setne sekundy przed końcem. Było widać, że zespół z Milwaukee po prostu nie docenił rywala i podszedł do tego spotkania nieco łaskawie. Zresztą podobnie było z Pacers, którzy przegrali mecz na własne życzenie i to własnie im Nets mogą zawdzięczać pierwszą wygraną. Nadal trzymam się swojego zdania i uważam, że Brooklyn będzie w tym sezonie pretendował do miana jednej z najgorszych drużyn ligi. Nie widzę tego składu i ciężko mi uwierzyć, że mogą namieszać w czołówce. Gdyby nie Bogdanovic z meczu z Bucks i Celtics, to rezultaty końcowe mogłyby być zupełnie inne. Jednak dzisiaj na przeciw siebie Nets będą mieli niespodziankę z Chicago. Po nieudanym poprzednim sezonie w drużynie Byków zagościły głębsze zmiany, a ich rezultatem jest 9 nowych zawodników z Wadem i Rondo na czele. Dlaczego napisałem niespodziankę? Bo dużo osób (w tym ja) dawało więcej czasu drużynie Chicago Bulls na zgranie i odnoszenie rezultatów, a tu proszę. Wygrana 6 punktami z Celtami, później wygrana 17 punktami z Indianą. Wyniki godne podkreślenia. W dodatku dobrze w zespół wkomponował się wcześniej wspomniany Wade i Rondo. Bardzo fajnie też wygląda gra Butlera. Gdzie Nets mogliby szukać swoich szans w tym meczu? Szczerze mówiąc nie wiem. Na pewno defensywa Chicago mimo że, jeszcze nie błyszczy i jest do poprawy będzie bardziej wymagająca niż np. Bucks. W dodatku aspekt meczu u siebie im nie pomaga. Może to kalkulacyjny punkt tej analizy, ale Nets trzy ostatnie spotkania z Chicago u siebie przegrali. W łącznej serii między tymi drużynami Chicago prowadzi 13-5. Ciężko mi uwierzyć, że dzisiaj tego spotkania nie wygrają. Ja pobieram na to spotkanie handi wyśrodkowane, bo nie chce za bardzo ryzykować :razz:

Chicago Bulls -5.5 punktów 1.83 @całoroczny ✅

/ że też się bałem większy over łapać


Swoje o tym spotkaniu napisał już Szymon, ja się z nim zgadzam. Po prostu Denver to drużyna nastawiona głównie na ofensywę i nie ważne co by się działo. Nawet jak trener narzuci filozofię bardziej defensywną to i tak będzie mu ciężko poskromić młode asy. W poprzednim sezonie Nuggets rzucało średnio 101 punktów na mecz, a ich gra była zupełnie odmienna od tej, która pojawi się w tym sezonie. Piszę pojawi, bo dokonali oni fajnej rotacji w składzie i młode asy jak to ich nazwałem mają paliwo w nogach i będą grali szybko i efektywnie. Do tego fajny duet podkoszowy może zapewnić im nieco więcej zbiórek. Wchodzący z ławkami zawodnicy mogą tylko pomóc w zdobywaniu punktów np. Faried. Raptors chyba za bardzo nie trzeba przedstawiać. Zespół z Kanady podobnie jak w zeszłym sezonie, tak w tym będzie pretendował do miana najlepszej dywizji na wschodzie. Mają ku temu duże szanse. Jednak do pokonania są Kawalerzyści. Podobnie jak Denver, tak i Toronto lubi ofensywną grę. Zresztą nie ma co się dziwić kiedy w składzie ma się DeRozana i Lowriego. Pewnie drużyna z Kanady ten mecz wygra, ale ja liczę na to, że obie drużyny będą grać radośnie i ofensywnie. Dlatego wybieram over.

Suma punktów w meczu powyżej 200.5 1.52 @całoroczny
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Coś śmierdzi ta linia na Atlante.Narazie grają dobrze ale dzisiaj doskonała okazja na jakaś niespodziankę.
Widze że składacie taśmy z faworytów.NBA już nie raz nie dwa pokazywała że takie taśmy na dłuższą metę stanowią zgubę.O ile jeszcze typowanie najlepszych teamów ma być może wiecej sensu tak w Atlancie dzisiaj mamy mecz 55-45 na korzyść Jastrzebi a kurs jest nieadekwatny do ryzyka.Krolowie maja jedna najważniejszą przewage maja DMC superstara ktory jesli dzisaj zagra na swoim wysokim poziomie Sacramento może wrócić na tarczy.Do tego DC i Rudy Gay moim zdaniem szykuje sie bardzo ciekawe widowisko.
Howard tam dzisiaj nie bedzie miał życia.
Dla mnie warto czysty win bez żadnego handi wóz albo przewóz albo bedzie łatwy win Atlanty która jako drużyna prezentuje sie oczywiście lepiej ale Kings to druzyna ich lidera-DMC ktory mam nadzieje pokaże klase a mi da zarobić:
Kings win
3.520
Pinnacle
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Na samym początku dodam, że zgadzam się z betem na over asyst Rajona Rondo. Sam też go wcześniej pograłem, więc dodam na samym początku, bez analizy:
Rajon Rondo powyżej 11.5 asyst @1.87 Betano ⛔ 4 asysty - blowout ⛔
*****

Sacramento Kings @ Atlanta Hawks -&gt; DeMarcus Cousins powyżej 25.5 pkt @1.87 Betano
⛔ 14 pkt - foul trouble ⛔

Też zaufam &quot;Kuzynowi&quot;, ale gram over punktowy. Nie będę ryzykować top scorera w meczu z Hawks, bo wyskoczy jeszcze jakiś szaleniec typu Millsap i będzie po zabawie. DeMarcus to jeden z najlepiej wyszkolonych centrów w NBA. Dysponuje dobrym rzutem, nawet zza linii, do tego jest dobry w post-up. W najbliższym meczu jego match-up&#39;em będzie Dwight Howard, a więc były środkowy Rakiet. W dotychczasowych trzech meczach tego sezonu DMC zanotował średnią 30 pkt/mecz. Złożyły się na to 24 pkt ze Słońcami, 37 z Ostrogami, a także 29 pkt w ostatnim meczu z Leśnymi Wilkami. Linia wystawiona na poziomie 25.5 pkt, więc myślę, że realna do pokrycia. Dużo piłek będzie do niego kierowanych, bo przecież Cousins to pierwsza opcja pod koszem rywali. Gracze z Sacramento jak zwykle będą kierować do niego mnóstwo piłek. Warto dodać, że Cousins w tym sezonie wykonywał już 46 rzutów osobistych (!), z których na punkty zamienił aż 37. Przyznacie sami, że skuteczność na poziomie 80% z linii rzutów wolnych w wykonaniu centra, to bardzo dobry wynik. Tu uderzam głównie do DeAndre Jordana czy chociażby Dwighta Howarda, a więc zawodnika, z którym DeMarcus będzie toczył bardzo dużo pojedynków na obydwu tablicach, jak i pod samym koszem. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że Howard szybko uzbiera na Cousinsie kilka osobistych przewinień, co tylko pomoże w uzbieraniu punktów do overa.

Phoenix Suns @ LA Clippers -&gt; Devin Booker poniżej 18 pkt @1.87 Betano ZWROT
&quot;Devin Booker (right big toe) is questionable for Monday&#39;s game vs. the Clippers.
Booker shot just 3-of-12 from the field for seven points on Sunday, and this toe injury helps explain his struggles. Phoenix will likely play it safe here, but we may not have another update until pre-game warmups. If Booker doesn&#39;t suit up, expect Brandon Knight and Leandro Barbosa to help fill the void at SG.&quot;
- RotoWorld.
Daily Slant: If Booker is unable to go, Brandon Knight would become a very strong mid-range play at the PG/SG spot. Eric Bledsoe remains an elite target regardless, but Knight would figure to receive upwards of 30-33 minutes without Booker around, as Leandro Barbosa - who was removed from the rotation after the opener but played 15 minutes on Sunday - is the only other viable SG option. It&#39;s also possible that T.J. Warren slides down to the 2 on occasion. - RotoGrinders
Na podstawie tych informacji gram under Bookera. Wystarczy, że wybiegnie na parkiet i złapie kilka sekund, a już szanse na wejście tego zakładu będą spore. Problemy z palcem były widoczne już w poprzednim meczu, gdzie zdobył zaledwie 7 pkt. Jeśli nie zagra w tym meczu, to naturalnie pieniądze postawione na niego zostaną zwrócone.
Dodam tylko, że gram te 3 zdarzenia w ako, ale polecam każdy z nich na single (lub dołączenie do dubla). Jeśli miałbym określić co grać i za ile, to zrobiłbym to w ten sposób:
- over asyst Rondo stawka 8/10
- over pkt Cousinsa 7/10
- under pkt Bookera 7/10
Powodzenia dla wszystkich udzielających się w temacie, a także tych, którzy korzystają z typu. Do jutra!
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Sacramento Kings @ Atlanta Hawks
Typ: Sacramento Kings +8 @ 1.781 - Pinnacle
Zbyt oczywiste jest złożenie kuponu ze zwycięstw Hawks, Bulls i Raptors. Myślę, że któryś z faworytów polegnie i możliwe, że będzie to Atlanta. Na nockę wybrałem sobie jeden typ, a jest nim powiększony handicap na Sacramento. Kings zaliczyli nowy start dzięki otwarciu nowej hali i zatrudnieniu nowego coacha. Takie momenty są potrzebne i często są momentem zwrotnym. W Sacramento wszyscy wierzą, że ten sezon w końcu da playoffy. Moim zdaniem jest na to szansa. Początek rozgrywek pokazuje, że Kings są silni. Najpierw wysoka wygrana w Phoenix. Później przegrana, ale &quot;tylko&quot; 8 punktami ze Spurs, którzy są trochę z innej planety (póki co). Trzeci mecz to wygrana u siebie z szalonymi Wolves. Atlanta z kolei wygrała oba ze swoich dwóch spotkań pokonując Wizards u siebie - 114-99 i 76ers w Wells Fargo Center - 104-72. Ok, oba, a szczególnie drugi wynik robią wrażenie. Atlanta ma paczkę, ale Kings również mają kim grać. Oczywiście największe nadzieje pokładam w DMC. Będzie on cieniem Dwighta Howarda. We wszystkich 3 meczach Kings był on &quot;top scorerem&quot; zdobywając odpowiednio 24, 37 i 29 punktów. 37 oczek przeciwko Spurs?! To potwierdza mega dyspozycję DeMarcusa. Myślę, że jest to bardzo ważny dla niego dzień. Jest to chłopak bardzo ambitny i z pewnością będzie chciał &quot;ujarzmić&quot; Howarda. To on jest jego głównym rywalem jeśli chodzi o najlepszego, najbardziej znanego centra w NBA. Drugi center Atlanty, Tiago Splitter jest kontuzjowany, więc pomalowane będzie strzegł głównie Howard. Nie będzie to jednak dla niego łatwy dzień. DMC na pewno nieźle go wymęczy, a jakościowego zastępstwa w Atlancie brak. Nie twierdzę, że Kings wywiozą wygraną z Georgii, ale handicap są w stanie pokryć. Ty Lawson, Rudy Gay, DMC, Afflalo - to bardzo solidni zawodnicy, którzy mogą dziś zrobić wszystko. Cousins będzie chciał &quot;pokonać&quot; Howarda i od jego występu bardzo dużo zależy. Ogólnie Kings z nowym trenerem mają moim zdaniem wielki potencjał. Wszyscy w drużynie wiedzą jak ważny jest start rozgrywek, który pokaże o co jest w stanie zawalczyć w tym sezonie ekipa Sacramento Kings. Oglądałem ich w starciu ze Spurs i pokazali się naprawdę nieźle. Co innego jest grać mecz na początku sezonu z bilansem 2-1, a co innego z brakiem szans na postseason. Uważam więc, że cała drużyna będzie zmobilizowana na maksa, aby w końcu zacząć z wysokiego C z bilansem 3-1. Hawks są niezwykle groźną drużyną, która również zaliczyła obiecujący początek, dlatego nie zdecyduję się postawić na ich przegraną. Taki handicap Kings powinni jednak dać radę utrzymać i to jest moim typem na dzisiejszą noc w NBA. Jeśli skorzystałeś, wbij punkt reputacji, a będę zadowolony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
dl13 435

dl13

Użytkownik
Wczoraj sukces, więc znowu ułożymy ako, tym razem z trzech meczów. Zapewne pogram jeszcze coś na żywo, albo w singlach, ale tak grubiej spróbuję tego:
Po pierwsze GSW jest dopiero w poszukiwaniu formy. Na start dostali baty od SAS w swojej hali, a potem wygrali tylko różnicą 8 pkt z NOP, następnie 6 pkt z Suns. Piłka nie chodzi po obwodzie jak wcześniej, Green rzuca airballe, a mimo świetnej skuteczności to drużyna jako kolektyw nie wygląda najlepiej. Zapewne z czasem wszystko się ułoży, tylko że Damien Lilard już w poprzednim sezonie wykazywał wzmożoną motywację i ambicję na mecze z byłymi mistrzami. Kurs jest zachęcający, uwzględniając fakt, że to Portland jest gospodarzem.
Blazers vs GSW 2.70 ⛔

Mój drugi typ dotyczy NOP, a w sumie to Davis&#39;a. Chłopak wykręca statystyki z kosmosu, ale wciąż nie odniósł zwycięstwa. Dzisiaj na swojej hali goszczą ekipę Bucks. Uważam po prostu, że w końcu dobra okazja do wygrania meczu, a jeśli AD zagra jak w pierwszych dwóch meczach sezonu, to nie powinno być z tym problemu.
NOP vs Bucks 1.64 ⛔

Na koniec dorzucam Cavs, bo Harden ostatnio wygrał dwa mecze, ale to dwie różne sprawy wygrać z Dallas, a wygrać z mistrzami na ich parkiecie. Takie drużyny jak Cleveland szanują swoich kibiców, i o ile na wyjeździe może zdarzyć się mecz rozkojarzenia czy gorszy dzień, to za nic w świecie nie chcą oddawać zwycięstw w swojej hali. Rockets nie ma obrony, a drużyna Lebrona jest w stanie bez skrupułów to wykorzystać.
Cavs vs Rockets 1.20 ✅

Ako. 5.31 bet365
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks 1 1,64 Bet365 113-117 ⛔⛔

Obie ekipy nie najlepiej zaczeły sezon, Bucks wygrali raz po bardzo nerwowej końcówce z jedną z najsłabszych drużyn ligi - Brooklynem. Pelikanom jeszcze wygrana się nie przytrafiła jednak mimo to uważam iż dzisiaj to oni po 48 minutach gry będą się cieszyć. Dlaczego ? Miedzy innymi dlatego iż mają w swoich szeregach gościa, który może w pojedynkę wygrywać takie mecze. Mowa oczywiście o przyszłym MVP Anthonym Davisie, który to w pierwszych dwóch meczach z Denver i Golden State Warriors rzucił łącznie niebotyczną liczbę 95 punktów ! W Bucks takiej postaci absolutnie nie ma a cała drużyna także nie funkcjonuje najlepiej. Nie od dziś wiadomo także ze gracze Milwaukee nie przepadają i nie za bardzo umieją grać na wyjazdach. Na ostatnie 13 meczów w delegacjach tylko trzykrotnie wracali z tarczą (pokonani to: Hawks, Nets, 76ers) a w Smoothie King Center wygrali po raz ostatni w 2003 roku (15 przegranych pod rząd). Dlatego uważam, że warto ulokować dziś swoje pieniądze w ekipę Pelicans. Polecam. Xamon.
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Miami Heat-Sacramento Kings handicap +6.5 SAC 1.55 bet365
⛔⛔⛔
E: Znowu zaważyła końcówka. Boogie głupio spada za faule. W OT nie starcza chłopakom paliwa

Do American Airlines Arena zawitają dzisiejszego wieczora podopieczni trenera D. Joergera, którzy to są na tournee po Wschodniej Konferencji, i pozostaną na wycieczce aż do 6 listopada, gdzie zakończą swoją podróż meczem z Toronto.
Jest to ich już drugie back-to back w tym sezonie.
26 ub. miesiąca już grali odpowiednio z Suns ( mecz wygrany ) żeby zaraz następnego dnia rywalizować z SAS ( porażka w niewielkim rozmiarze, bo tylko 8pkt ) Tylko? Tak tylko, zważywszy na fakt jak grają Spurs w tym sezonie, a jak grali dotychczas Kings.
W końcu jest trener, który miejmy nadzieję ogarnie ten team, i będą grali co raz lepiej. Niewątpliwie po tych kilku spotkaniach można przy obozie z Sacramento postawić +, bo są miłym zaskoczeniem.
Chociażby we wczorajszym meczu z mocną ekipą z Atlanty pokazali, że są w stanie nawiązać rywalizację z każdym zespołem.
Wczoraj wygrywali nawet po 3 kwartach 81-79, grając właśnie najlepszy basket w tejże odsłonie, i gdyby tylko nie problemy z faulami najlepszych graczy, to kto wie czy nie pokusiliby się o zwycięstwo, a na pewno o porażkę jeszcze mniejszą ilością punktów.
Stąd też ten alternatywny handicap w ich kierunku, bo umówmy się, że teraźniejsze Miami to nie Spurs, czy też rywal Królów z wczoraj Atlanta.


Minnesota Timberwolves-Memphis Grizzlies handicap +5.5 MEM 1.76 bet365
⛔⛔⛔
E: To już wiadomo dlaczego taka sromotna klęska i skąd taki kurs na Wilki. Bez Conleya i Gasola Miśki są słabiutkie. Brawo Minny.

Podobna sytuacja, która miała miejsce w meczu pomiędzy Miśkami, a Czarodziejami z Waszyngtonu, gdzie w roli faworyta stawiani byli Ci drudzy, a wiemy, że skończyło się po dogrywce zwycięstwem Grizzlies. Z tego co pamiętam ekipa z miasta Elvisa, grała wtedy b2b, i pewnie to był główny powód zbliżonych kursów jakie mamy na spotkanie dzisiaj.
W roli faworyta mamy gospodarzy, Leśne Wilki, z tą różnicą, że gracze z Memphis nie są teraz w meczach back-to back.
Czyżby, Minnesota była stawiana wyżej od graczy ze stolicy? Na to jeszcze jest za wcześnie, choć ktoś już poruszał tutaj temat tego, że Wizz nie ugra nic w tym sezonie, ewentualne play-offy z dużymi problemami. Zostawmy ich, bo nie o nich w tym becie przecież chodzi ????
Nie sądzę, żeby weterani, jakimi niewątpliwie są gracze Miśków, na tle młodych atletów z Minny, polegli w tym starciu jakąś dużą punktową różnicą.
Są stawiani w roli tych słabszych na ten mecz, oczywiście mogą to przegrać, z głodnymi młodymi wilczkami, ale koniec końców widzę tutaj zacięty pojedynek, mecz na styku, stąd takie, w moim odczuciu bezpieczne handi na rzecz gości.

W ako 2.75. Można pokusić się o czysty win Miśków w singlu za 2.67. Oby nam się ????
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Na noc do pracy dlatego analizy nieco szybciej, ale kursy podam nieco później. Powiem Wam szczerze, że nie lubię takich nocy jak ta jutrzejsza. Niby fajnie, bo dużo spotkań i każdy znajdzie coś dla siebie, ale te spotkania w większości są bez faworytów. W dodatku kursy również nie rozpieszczają, ale coś tam się ze zgiełku wybierze.

_____________​



Okazję do drugiego zwycięstwa w sezonie będą dzisiaj mieli gracze Nowojorskich Knicks. Mimo że, bukmacherzy stawiają w roli faworyta Pistons tak moim zdaniem faworytem jest odwrotnie. Od ostatniego meczu Nowojorczyków minęło trochę czasu, bo ostatni ich mecz miał miejsce w nocy z 29 na 30 Października. Wówczas wygrali oni we własnej hali z Memphis Grizzlies. Bardzo fajnie wyglądał początek w ich wykonaniu. W dodatku fajne zawody rozegrał Courtney Lee. Nie najgorzej zagrała też ławka Knicks. Ogólnie widać już poprawę ich gry, która może się tylko polepszać wraz z biegiem czasu.

Detroit Pistons aktualnie mają bilans 2-1, wygrali oni z Bucks i Magic. Przegrali natomiast w Kanadzie z Raptors. Nadal do zespołu nie wrócił Reggie Jackson, co jest stratą i to dużą. Wątpię by dzisiaj Ish Smith był konkurentem dla Rose&#39;a. W dodatku łatwego zadania nie będzie miał też Drummond. Będzie musiał dzisiaj rywalizować z Noah, a ten jak wiadomo nie da sobie w kasze dmuchać. Wydaje mi się również, że do pomocy Francuzowi będzie schodził Porzingis. Oczywiście atut własnej hali działa na korzyść Pistons, ale na pewno łatwego zadania nie będą mieli. Obie te drużyny to kandydaci do Playoff, a to dodaje kolejnego smaczku temu spotkaniu. Niełatwe zadanie czeka dzisiaj zespół Motor City, w dodatku patrząc na roster obu drużyn w moich oczach lepiej wypadają NYK, którzy mogą przykryć niektórych zawodników Detroit. Patrząc na spotkanie Knicks z Memphis, liczę dzisiaj również na mocne otwarcie ze strony przyjezdnych. Wygrana pierwsza kwarta, to dobry prognostyk na wygranie połowy, a później całego spotkania.

New York Knicks wygrają (zakład na zwycięstwo) 2.60 @całoroczny ⛔
New York Knicks wygrają pierwszą kwartę 2.25 @całoroczny
⛔


Obie te drużyny będą w tym sezonie często stawiane jako underdogi. Nie ma co się temu dziwić, dużo osób w pamięci ma ich poprzednie sezony. Jednak obie te drużyny dokonały naprawdę ciekawych zmian i mogą im one wyjść tylko na plus. Zresztą pamiętacie/oglądaliście mecz Magic z Cavaliers albo 76ers z Thunder? Jeśli chodzi o to pierwsze spotkanie, to o mało co i by Kawaleria tego spotkania nie przegrała. Tak się właśnie kończy luzowanie pasa, ale do rzeczy. Cleveland wygrali 3 pierwsze kwarty, na koniec 3 kwarty zanotowali nawet przewagę 18 punktów nad Magikami z Orlando. Jednak w ostatniej odsłonie tak jak mówiłem wcześniej myśleli pewnie, że mecz sami się wygra przy takim wyniku. Nic bardziej mylnego, całe spotkanie zakończyło się wynikiem 105-99 dla mistrzów z poprzedniego sezonu. Tylko tyle, że to zwycięstwo zostało wyszarpane w ostatnich minutach. Na niespełna minutę przed końcem tablica wyników pokazywała 98-95 dla Cavaliers. Po 2 nieudanych rzutach Ibaki, Magic jakby dostali zadyszki i niewytrzymali tempa. Po rzutach wolnych trójkę trafił J.R Smith, Orlando znowu nie trafili i dwa rzuty osobiste Irvinga pokrzyżowały ich plany. Tak jak mówiłem, wygrana była na wyciągnięcie ręki, ale chłopaki z Florydy chyba jeszcze mają za mało doświadczenia na takie końcówki.

W pierwszym meczu przed własną publicznością Philadelphia 76ers podejmowała Thunder. No i powiem Wam szczerze, że to spotkanie było naprawdę ciekawe. Przez większość spotkania nie było widać różnic między tymi zespołami, a przecież Philadephia to najgorsza drużyna poprzedniego sezonu. Niesieni dopingiem energicznej publiczności zdołali nawet wyjść na 6 punktowe prowadzenie po 3 kwartach. Na minutę z hakiem do końca tablica pokazywała wynik 95-95, no i wtedy wszystko co złe dla 76ers się zaczęło... Szczerze powiem, że gdyby nie Westbrook to Oklahoma by chyba tego meczu nie wygrała. To głównie dzięki niemu końcówka wyglądała jak wyglądała. Jeśli chodzi o kolejne spotkanie Sixers, to już nic dobrego powiedzieć nie można. Również grali u siebie, podejmowali Jastrzębie z Atlanty i dostali wysokiej porażki (104-72).

Oba zespoły są stosunkowo młode więc można się po nich spodziewać, że ich gra nie będzie ustabilizowana za szybko. To wymaga czasu. W dodatku obie te drużyny są w przebudowie. Ja znaczących różnic między tymi zespołami nie widzę. No może jedynie w pomalowanym gdzie Magic za sprawą Ibaki mogą (i raczej będą) być górą. Dlatego nie rozumiem postawy bukmacherów, którzy stawiają 76ers aż tak nisko. Własna hala i do tego głodna wygranych publiczność będzie dzisiaj zakręcać Sixers i wcale się nie zdziwię jak to oni będą górą. Ich porażkę z Atlantą uznam za wtopę, bo z taką drużyną przegrać to nie wstyd, ale nie takim wynikiem. Moim zdaniem w tym spotkaniu nie ma znacznego faworyta, dlatego pobieram fajne handi na gospodarzy. Kurs może nie rozpieszcza, ale do ako będzie w sam raz.

Philadelphia 76ers +8 punktów 1.54 @całoroczny ✅
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
NBA 2016/2017 17-9-0 ✅ 18,992j
KUPONY 2-1 ✅ 2,826
Dzisiaj sporo spotkań, ale trzeba uważać. Mam solidny run i dzisiaj będzie mało typów bo też trudne spotkania i raczej na pierwszy rzut oka linie wydają się racjonalne.
Los Angeles Lakers @ Indiana Pacers
over 214,5 1,884 3/5 pinnacle ✅ 223
Opisywałem obie ekipy. Lakers od wygranej z Houston, dwie porażki. W sumie planowe, chociaż na pewno byli w stanie wyciągnąć lepszy bilans niż 0-2 ATS. Mimo to uważam, że w nich jest potencjał. Jak grają wiemy i ich styl idealnie pasuje pod Indianę, która w ostatnich sezonach zdecydowanie zmienia swoją charakterystykę i sposób gry i przechodzi do grania bardzo szybkiego. Obie ekipy dobrze się wpisują w swoją charakterystykę i powinniśmy zobaczyć dosyć szybkie spotkanie. Linia wbrew pozorom nie jest wystawiona wysoko bo trzeba brać pod uwagę jak bardzo zmieniła się koszykówka za oceanem i jak bardzo poszły do góry średnie linie w spotkaniach. Wydaje mi się, że powinniśmy tutaj widzieć linię w okolicach 220 punktów dlatego ja biorę z chęcią o punkt obniżoną linię.
Tak by wszystko było jasne to w Indianie dalej kontuzjowany Stuckey co troszkę wpływa negatywnie na ten bet bo zwiększy na pewno ilość minut np C.J. Miles&#39;a, który obrońcą na pewno jest o wiele lepszym, ale mimo to linia dla mnie jest za niska.
Orlando Magic @ Philadelphia 76ers
Orlando under 102 1,884 3/5 pinnacle ⛔ 103
Orlando gra katastrofę w ofensywie. W tym sezonie nie przekroczyli jeszcze 100 punktów notując 96 z Miami, gdzie gdyby nie bardzo luźna końcówka pewnie by się zatrzymali w okolicy 90, 82 gdzie defensywa Detroit ich stłamsiła i 99 z Cleveland, gdzie po 3 kwartach mieli ledwie 62 punkty i Cleveland wyglądało jakby się rozluźniło pod koniec spotkania.
76ers uczą się ciągle ale mają wiele talentu i nie tylko ja sądzę, że już niedługo ta ekipa może walczyć o PO. W pierwszych dwóch spotkaniach zaprezentowali przynajmniej poprawną defensywę tracąc 103 i 104 punkty z OKC i Atlantą. Orlando jeżeli chodzi o atakowaną tablice to jest wg. mnie półka niżej i nie spodziewam się tutaj bardzo szybkiego tempa i przede wszystkim wysokiej skuteczności.
Oczywiście Orlando to młoda ekipa i również przez to nierówna, dlatego jak zdobędą 120 punktów to nie może dziwić, ale póki co wg. mnie nie ma podstaw by wystawiać na nich linię 102, tym bardziej że widać, że 76ers zrobili postępy i będą je robić dalej.
W 76ers dzisiaj prawdopodobnie odpoczywa Okafor bo jednak po kontuzji trzeba limitować mu minuty.
Golden State Warriors - Portland Trail Blazers
Portland Trail Blazers over 111,5 1,90 3/5 pinnacle ⛔ 104
Fatalna skuteczność zadecydowała bo tempo spotkania było dobre.
Widziałem dwa spotkania GSW i powiem tak, obrona jest dramatyczna. Do tego w ofensywie podejmują masę złych wyborów co powoduje, że rywale zdobywają dosyć sporo łatwych punktów. A Portland jest ekipa, która potrafi bardzo szybko i fajnie przemieszczać się i zdobywać sporo punktów po kontratakach. Dlatego ta linia wydaje mi się za niska na PTB. Zdobywali oni kolejno 113, 106 i 115 punktów z czego z Denver 115 po OT. Jednak to co widziałem w meczu m.in z Phoenix sugeruje, że minie trochę czasu zanim GSW zacznie grać swoje. A szczególnie, że gramy w Portland co jest niezwykle istotnym czynnikiem. W zeszłym sezonie te ekipy spotkały się wiele razy bo grały ze sobą w 2 rundzie PO. W RS zagraliśmy 4 spotkania. Portland zdobywało kolejno 108, 137, 112 i 11 punktów, na własnym parkiecie zdobyli owe 137 oraz 108 punktów. W PO licząc od meczu pierwszego: 106, 99, 120, 132, 121. Czyli jak widać znowu u siebie przekraczali tą linię bardzo łatwo. A trzeba wziąć pod uwagę, że ta ekipa robi postępy. Zeszły sezon miał być spisywany na straty a okazało się, że Portland zebrało fajną paczkę i teraz starają się ją rozwijać. Sprowadzenie Turnera na pewno jeszcze wzmocni ten zespół.
Wg. mnie warto spróbować.
W reszcie spotkań brak pomysłu. Linie wg. mnie poprawne. Wydaje mi się, że ktoś z dogów z czwórki NYK, Kings, Grizzlies czy Bucks wygrają ale jakoś nie mam przekonania do żadnej z nich a te linie wydają się dosyć dobre.
Dzisiaj prawdopodobnie bez AKO, ale pomyślę jeszcze potem nad tym.
NBA 2016/2017 18-11-0 ✅ 15,644j
KUPONY 2-1 ✅ 2,826
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom