>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Los Angeles Clippers-OKC Thunder handicap +7 Oklahoma 1.90 bet365

✅✅✅

Dzisiejsza noc z NBA mam nadzieję będzie o niebo lepsza niż wczorajsza.
O 03:35 czasu polskiego na parkiet w Staples Center, wyjdą zespoły z identycznym bilansem 3-0.
Po odejściu KD do GSW zespół z Oklahomy pod wodzą mister &quot;Triple Double&quot; Westbrooka spisuje się znakomicie na starcie sezonu, notując średnio 109.7 pkt na mecz. To właśnie Russ, jak wszyscy dobrze wiemy po 3 meczach ma świetne średnie na poziomie niemalże 39.0 ppg, 12reb i 12ast.Dlatego też sądzę, że nie zamierza ze swoim charakterem i i wielką wolą wygranej, poprzestawać na tak dobrym graniu. Tym bardziej, że w swojej ekipie jest liderem i niewątpliwym dominatorem.
Będzie to dla nich najcięższy pojedynek jak do tej pory. Thunder wygrywa swoje mecze różnicą prawie 9 pkt, gdzie średnio LAC wygrywa swoje mecze różnicą 13 pkt.
W ogólnym rozrachunku, będzie to widowiskowe spotkanie, z dużą ilością zdobytych pkt po obu stronach parkietu.
Wynik będzie trzymał oczywiście RW0, i sądzę, że koniec końców uda się pokryć 7kt handi na rzecz OKC.
Powodzenia.

E:Głupie straty pod koniec spotkania LAC. Sam mecz nie był obfity w punkty, natomiast Russ zrobił swoje, i handi pokryte.
 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Dzisiaj bardzo krótko
Suns vs PTB
PTB - 3,5
@1,97
⛔
------------------------------------------------------------------------
Idę tutaj w troszkę większy hc niż szymon. Suns fatalny start sezonu zaczynają od 0-4 i prawdopodobnie dołożą dzisiaj 5 porażkę. Nie sądzę aby dali dzisiaj radę dobrze dysponowanej ekipie z Portland. PTB póki co 2-2 przegrane z LAC i GSW wygrane natomiast z Nuggets i Jazz. Gra drużyny z Portland opiera się głownie na duecie Lillard, McCollum szczególnie liczę tutaj na dobrą grę Lillarda który przed sezonem zapowiedział że będzie walczył o MVP i póki co nie zawodzi i kręci wyniki punktowe w okolicach 30. Przeciwko bardzo przeciętnej obronie Suns Lillard powinien dzisiaj szaleć i zapewnić zwycięstwo swojej drużynie. Za ekipą Suns nie przemawia dzisiaj praktycznie żaden argument, może tylko własna hala osłabieniem na pewno będzie brak Bookera. Mam nadzieję że nie zawiodę sie na Lillardzie i PTB pewnie wygra to spotkanie.
-------------------------------------------------------------------------
Dodatkowo
Suns vs PTB
Lillard over 30,05 punktów
@ 1,87
⛔
 
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
-​
Typ: Chicago Bulls
Kurs: 2.35
Wynik: 107:100
⛔ ⛔

Jutro w nocy w TD Garden Celtowie podejmować będą Byki. Dlaczego znów idę w stronę drużyny z Chicago? Po pierwsze oficjalnie w meczu nie zagra Al Harford ( Celtics forward Al Horford out for tonight&#39;s game against the Bulls )
Bulls gra dobrze, a nawet bardzo dobrze, takiego początku nie mieli od sezonu 1996/1997. Nie ma co się powtarzać Wade i Butler robią robotę, a Rondo rozdaje. Boston osłabiony, plus dla nich to własna hala. Thomas wykręca świetne wyniki (kolejno 25,25 i 24). Jednak zaufam Bulls po raz ostatni i mam nadzieję, że wejdą w sezon 4:0.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik

Kyle Lowry powyżej 6.5 asyst @1.87 Betano
⛔ 2 asysty ⛔

Washington Wizards podejmą o północy w Verizon Center zespół z Toronto. Kanadyjska drużyna przedwczoraj nie bez problemów pokonała Denver Nuggets 105-102. Na ten mecz wybrałem Kyle&#39;a Lowry&#39;ego i jego asysty, które mam nadzieję koledzy z parkietu pomogą mu nabijać. W meczu z Nuggets &quot;King of the North&quot; zanotował 29 pkt, 5 zbiórek i 7 asyst. Liczę na to, że w spotkaniu z Czarodziejami także pokryje linię 6.5 asyst. Gospodarze będą szukać pierwszego zwycięstwa w sezonie i liczę na to, że mecz nie skończy się blowout&#39;em na korzyść przyjezdnych. Lowry podawać potrafi i ma w zespole zawodników, którzy chętnie korzystają z jego podań. Może DeRozan to zły przykład, bo najczęściej wchodzi w izolację i szuka fauli/punktów w pomalowanym, ale np. Jonas Valanciunas już bardzo chętnie z jego podań korzysta. Jeśli chodzi o pozostałe dwa mecze tego sezonu, Lowry w meczu z Cavs zanotował 4 asysty, a w pierwszym meczu sezonu z Tłokami zaliczył 8 asyst. Jestem dobrej myśli o ile Raptors nie odskoczą gospodarzom na kilkanaście punktów.
Typy bez analiz:
James Harden (Rockets @ Knicks) powyżej 3 celnych rzutów za 3 pkt @1.87 Betano ✅
Damian Lillard (Trail Blazers @ Suns) powyżej 3 celnych rzutów za 3 pkt @1.87 Betano ⛔
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
NBA 2016/2017 20-14-0 ✅ 12,897j
KUPONY 2-1 ⛔ 0,174
Mam jeszcze dwie propozycje:
New Orleans Pelicans vs Memphis Grizzlies
under 206,5 1,934 2/5 pinnacle ✅ 172
B2b nie ma takiego znaczenia, ale jednak po podróży nie spodziewam się szaleńczego tempa. NOP poza swoim parkietem, ze swoją prostą jak cep grą nie ma czego szukać przeciwko tak solidnie borniącej ekipie. Wg. mnie może się powtórzyć podobny scenariusz jak z SAS zachowując oczywiście pewne proporcje.
Memphis też raczej nie powinno wybitnie forsować tempa bo też nie jest to ekipa, która posiada taką charakterystykę. Linia wystawiona bardzo wysoko wg. mnie, ale jako, że to b2b spot i chcę najpierw poobserwować to stawka idzie troszkęw dół.
Oklahoma City Thunder @ Los Angeles Clippers
Oklahoma City Thunder over 99 1,735 2/5 pinnacle ⛔ 85
Trochę już brak czasu więc nie będę się rozpisywać. Linia wydaje się ok, ale ja tutaj bardziej bazuje na swoim doświadczeniu i chęci sprawdzenia czegoś. Ten matchup powinien trochę różnić się od innych. Wydaje mi się, że w pewnym sensie OKC zmusi LAC do grania szybszego a przecież oni dalej to potrafią i przez to stworzy się trochę bardziej otwarty pojedynek. Ja wybrałem tylko over gości bo uważam, że oni by pokryć over muszą tutaj zakręcić się w okolicach 100 punktów bo też nie spodziewam się bardzo wysokiej wygranej Clippersów.
NBA 2016/2017 21-15-0 ✅ 12,765j
KUPONY 2-2 ⛔ 0,174
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 95

fiddy

Użytkownik
Hmm tak patrze na dzisiejszą ofertę i sporo zespołów, w zasadzie to większość gra drugą część back2backów i to przeciwko zespołom w takiej samej sytuacji.
Skuszę się jednak na pogranie czystego win Blazers @1.66 w Bet365. Tak jak wyżej pisano, Blazers będą chcieli poprawić sobie nastroje bo ostrym laniu od Warriors, Portland to ambitna drużyna co udowodnili w zeszłym sezonie, skazywani na ostatnie miejsca zachodu zajeli 5 miejsce i dotrarli do 2 rundy PO. Ich rywale czyli Suns są ciągle jedną z najsłabszych drużyn NBA, moim zdaniem obok Lakers najsłabszy zespół na zachodzie, dodatkowo Devin Booker jest questionable na dzisiaj
edit. 115:118 po dogrywce ⛔⛔⛔⛔
 
T 30

themanimal

Użytkownik
Rajon Rondo powyżej 9 asyst @1.8 Unibet ⛔
Rondo wraca dzisiaj do TD Garden i zagra przeciwko klubowi, w którym spędził 8 lat i zdobył z nim pierścień. Jak wiemy dobrze, Rajon uwielbia asystować i jego średnie z zeszłego sezonu, w którym grał w Sacramento Kings to 11,7 asysty, a przeciwko Bostonowi zdobył w dwóch meczach średnio 11,5 asysty. W tym sezonie występuję on w Chicago Bulls, które jak dotąd zdobywa średnio w trzech meczach 113,7pkt, więc ma spory potencjał w ofensywie.
Kilka dni temu, Chicago grało na własnej hali z Bostonem i Rondo zaliczył 9 asyst w 33minuty, teraz uważam, że będzie chciał się przypomnieć kibicom Bostonu i taka linia jest warta gry. Polecam.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans 1 1,38 Bet365 89-83 ✅✅

Pelicans są żałośnie słabi w ofensywie i defensywie. Nie stanowią drużyny liczą tylko na Davisa i jego wielkość, ale w pojedynkę jest bardzo ciężko wygrywać mecze. Nie wygrali jeszcze ani razu a ich trener to totalne nieporozumienie, sam się zastanawiam jakim cudem nie poleciał po poprzednim sezonie. Memphis ze zdrowym Gasolem i Conleyem to zupelnie inna liga.

Utah Jazz - Dallas Mavericks 1 1,60 Bet365 97-81 ✅✅

Jazzmani zakończyli wczoraj passę bez porażek drużyny San Antonio Spurs, pokazali się z bardzo dobrej strony w światyni lwa i liczę że dzisiaj na fali entuzjazmu towarzyszącego im temu wyczynowi zrobią swoję we własnej hali z Rumakami z Dallas, które legitymuje się bilansem 0-3. Utah z drużyny bardzo przeciętnej w ostatnich latach notuje postęp z sezonu na sezon. W poprzednim roku byli o krok od playoffów, jednak trochę na własne życzenie przegrywając kilka decydujacych starć w koncówce sezonu ta sztuka im się nie udała. Utah jest drużyną bardzo dobrze poukładaną, z bardzo dobrą, szczelną defensywą (jedną z najlepszych w lidze) cała w tym zasługa ich charyzmatycznego trenera Quina Snydera. U siebie zawsze stawiają bardzo trudne warunki wszystkim zespołom, nawet tym największym.

ako. 2,22 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
I 0

imjo

Użytkownik
Clippers - Oklahoma h (-6,5) 1,80 Betano
-Oklahoma nie zachwyca swoją grą. Bilans 3 wygranych i 0 porażek jest złudny i nie odzwierciedla słabej gry drużyny
- dzisiaj jeden zawodnik nie starczy (Westbrook) na przynajmniej 3 graczy Clipers , którzy mogą zdobyć powyżej 20 +
-Clipersi grają u siebie i będą kontrolować spotkanie
-za mało opcji w ataku w ekipie OKC ,niezgranene i nieprzygotowane akcje oraz brak skutecznosci rzutowej Russa i Oladipo przeciwko przygotownym i wyszukanym akcjom zapoczątkowanym przez Paula
-Adams wygląda marnie przeciwko Jordanowi i Griffinowi
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Wczoraj 7 typów na nocy i wszystkie na zielono. Tutaj daje suche przemyślenia na temat oferty po szczegółowe typy zapraszam do mojego tematu.

Na dzisiaj fajnie wygląda typ na Sacramento kurs 2,00 jest warty uwagi ponieważ w mojej ocenie na ten moment Królowie są lepszą ekipą. Magicy ledwie wygrali z Philą, łatwo przegrali z Żarem oraz z Tłokami, jedynie wynik meczu Z Cavs jest do przyjęcia (lost 6 cioma) ale to tylko wynik wyglądał nieźle bo po 3ciej kwarcie dostawali 18 punktami. Nie widziałem żadnego meczu Magic w tym sezonie i raczej się to nie zmieni z komentarzy oglądających ich mecz/e wyczytałem że np. z tłokami przegrali totalnie bez jakichkolwiek przebłysków lepszej gry i tylko nieudolności tłoków zawdzięczają porażkę 26 punktami a podobno Detroit nie grało nic ciekawego.
Natomiast Królowie grają nieźle w tym sezonie: wysoka wygrana ze Słońcami, win 3ma z Wilkami. Porażki po dogrywce Heat oraz porażka z Hawks nie przynosi wstydu. Grają swoje i grają nieźle. Widziałem ich mecz z Wilkami gdzie szybko przegrywali ponad 20 punktami ale konsekwentnie bez paniki grali swoje i wygrali. To jest zupełnie inna drużyna niż np. rok temu, nawet Cousins uważa że nowy trener i system mu się podoba. Kurs 2,00 w mojej ocenie na zdecydowanego faworyta jest mocno przesadzony nawet pomimo tego żę grają wyjazd.
Proponuję Sacramento win po 2,00
oraz to co gram Sacramento +7 kurs 1,35 - do dubla

Drugi mecz to Indiana-Bucks. Indiana gra słabo to wiedzą wszyscy tutaj. Wygrali 2 mecze ostatnio z Lakers oraz z Dallas w pierwszym meczu sezonu. Widziałem mecz z Dallas i początek mieli świetny ale to głównie za sprawą słabej gry starterów Dallas, straty Dirka i wiele łatwych punktów. Zaczeli dobrze, prowadzili wysoko ale nie wiele brakowało aby przegrali cały mecz. Wracając do Lakers to spokojnie prowadzili w meczu przez cały czas aż do ostatnich minut meczu gdzie Lalki ich doszły i był remis, w końcówce jednak wygrała Indiana. Kolejne 2 mecze to porażki i to wysokie z Nets i Bulls. Bucks z kolei to ekipa słaba nie ma co ukrywać, bez Mideltona nic wielkiego nie pograją. Wygrali 2 ostatnie mecze odpowiednio z Anthony Davisem 4rema oraz z Nets bo game winerze Hensona. Obydwa mecze były bardzo wyrównane i obydwie drużyny były słabe. Pozostałe 2 mecze gładko przegrali i to wcale nie z tuzami ligi odpowiednio z Szerszeniami oraz Tłokami. W mojej ocenie bądź co bądź Indiana jest drużyna lepszą i z kim oni mają nie wygrać jak z Bucks? Spodziewam się że będą maxymalnie skoncentrowani i szybko obejmą prowadzenie które utrzymają do końca. Mój typ na ten mecz to:
Indiana win po 1,80
to co ja gram Indiana +3 kurs 1,41 (na wypadek jakby znów ich doszli) - do dubelka
oraz fajne i ciekawe typy Indiana wygra pierwszą kwartę, Indiana wygra połowę - nie wiem czy i ewentualnie który buk ma lub będzie miał to w ofercie i nie znam kursów moje buki (bet365, bwin, pinnacle) na chwilę obecną tego nie mają ale mają:
Indiana pierwsza zdobędzie 20 punktów kurs 1,75
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Ostatnio skuteczność bardzo nieciekawa, więc dzisiaj z tego powodu, jak i z powodu mniejszej ilości meczy zagram tylko dubelka.

Wciąż będę mówił swoje będąc przeciwnikiem Orlando. Nie podoba mi się ich skład, jedyny plus dla nich, że grają u siebie. Za to Sacramento naprawdę walczy w każdym meczu, trochę jeszcze losowości w tym ataku, ale naprawdę są przebłyski bardzo dobrej gry. Kurs także zachęca, więc spróbuję w ich stronę.
Sacramento @ Orlando 2.00

Minnesota trochę słabiej zaczęła, ale grają coraz lepiej. Grają u siebie, zaczynają spełniać ambicje, a Denver o ile pod koszem może walczyć, to moim zdaniem obwód mają słabszy. Ostatnio gdy Minnesota wygrała u siebie z Memphis, to przekonali mnie do siebie.
Denver @ Minnesota 1.60

ako. 3.20 bet365
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
NBA 2016/2017 21-15-0 ✅ 12,765j
KUPONY 2-2 ⛔ 0,174
Na dzisiaj:
Sacramento Kings @ Orlando Magic
Sacramento Kings +1,5 1,97 3/5 pinnacle ⛔ 94:102
Orlando niby wygrało. Ale taka wygrana tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to drużyna, która jeszcze potrzebuje dużo czasu. Fatalnie to wyglądało w 1 połowie i gdyby nie standardowo tragiczna 3 kwarta 76ers to tego meczu też by nie wygrali. Właściwie to 76ers ten mecz przegrali aniżeli Magic wygrali. Szczególnie ofensywie wygląda strasznie słabo. DMC dzisiaj powinien mocno dać się we znaki Vucevicowi i jest to dla niego świetny matchup bo jeżeli gdzieś szukać dziur w defensywie to na pewno tak. Gay powinien wyciągać Ibakę spod kosza (bo nie sądzę aby w takich matchupach mogli kiedykolwiek zamieniać krycie bo Vucevic nie jest w stanie pokryć nikogo z pozostałej czwórki Kings), dzięki temu DMC powinien mieć sporo miejsca na pojedynki.
Jedyny problem jest taki by w końcu DMC przestał łapać tyle fauli bo już dwukrotnie schodził z 6 przewinieniami.
Sacramento robi na mnie wrażenie. Widziałem ich w kilku spotkaniach i zdaje się, że nic sobie nie robią z przedsezonowych zapowiedzi. Pokazują charakter, nieźle zorganizowaną obronę, która bardzo szybko zaczęła funkcjonować. Do tego Rudy Gay dokłada od siebie niezwykle dużo. Wg. mnie grają o wiele bardziej poukładaną koszykówkę, co przy bardzo zmiennej grze Orlando powinno dać pozytywny skutek. Orlando gra falami, ma wiele przestojów i popełniają proste błędy w defensywie i wg. mnie przeciwko Sacramento będą mieć bardzo duże kłopoty.
Co też istotne Orlando nie bardzo ma w chwili obecnej typowego scorera, Fournier do takiego pretenduje, ale póki co gra na bardzo słabej skuteczności 41% a w NBA brak takiego gracza często wychodzi, szczególnie kiedy gra ofensywna kuleje.
Boston Celtics @ Cleveland Cavaliers
under 208,5 1,952 4/5 pinnacle ⛔
Wolałbym zobaczyć Crowdera dzisiaj bo to znakomity obrońca i przydałby się przeciwko LBJ bardzo. Zastąpi go pewnie Smart. Obrońca również bardzo dobry, tylko, że ok. 15kg lżejszy i 10 cm niższy aniżeli LBJ. Mimo wszystko jeden matchup o niczym nie przesądza. Boston broni znakomicie jako drużyna. Love też nie będzie miał łatwo z Amirem, nigdy nie notował fenomenalnych cyferek przeciwko niemu. Szczególnie grając post-up będzie mu ciężko bo w takich sytuacjach Jochnson na pewno sobie poradzi bo jest bardzo silnym, dobrze stojącym na nogach obrońcą. Na backourcie też fajne matchupy i nie spodziewam się tutaj wielkiego biegania, szczególnie ze strony Celtics po wczorajszym trudnym spotkaniu z Bulls. Wypada im z rotacji kolejny zawodnik. Horford dalej out więc kolejna opcja w ofensywie. Do tego bardzo trudno będzie im wjeżdżać pod kosz, gdzie Cleveland potrafi świetnie zagęszczać pomalowane.
Obie ekipy szybko wracają pod własny kosz i są w czołówce defensyw ligi, więc spodziewam się tutaj bardzo trudnego i fizycznego spotkania a linia jest dla mnie z kosmosu. Ja sam bym tutaj wystawił coś w okolicach 203-204 punktów max.
Indiana Pacers @ Millwaukee Bucks
Indiana Pacers over 107 1,884 3/5 pinnacle zwrot 107
Jak gra Indiana, każdy kto śledzi dział wie. Bucks niby defensywa a w tym sezonie wygląda to koszmarnie. Stracili kolejno 107 z Hornets, 104 z Nets, 98 z Detroit i 113 z NOP. Biorąc pod uwagę tempo gry Indiany to spróbuję na tej linii. Nie jest to niska linia w wyjazdowym spotkaniu, ale wydaje mi się, że mają na uwadze styl gry i wielkie problemy z organizacją defensywy Bucks trzeba to zagrać. Do tego Indiana jest obecnie jedną z najlepiej grających ekip w pomalowanym(co dziwić nie może) i zdobywa tam bardzo dużo punktów a Bucks mają póki co ogromne problemy z bronieniem właśnie tej strefy. Dlatego wg. mnie warto tutaj zaatakować overek gości nie dotykając linii na wygraną.
Zaspałem na linię 225/226 w meczu GSW/OKC bo na niej grałbym 4/5 under ale już spadła na 223,5 i nie będę jej ruszać bo ona jest już praktycznie bliska temu co sam bym dał. Może o punkt niżej jeszcze bym zszedł.
NBA 2016/2017 21-17-1 ✅ 5,765j
KUPONY 2-2 ⛔ 0,174
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Bucks - Pacers
Jeszcze pewnie nie wiecie ale moim ulubionym zakładem w NBA jest granie underów w danych meczach. Czasami buki są wstanie się potężnie pomylić, a ja próbuję to wykorzystać. Dzisiaj na kartce wystawiałem sobie linie jakie ja bym wystawił i w meczu Bucks mam linię wystawioną na poziomie 203.5. Już odpowiadam dlaczego. Ofensywa Indiany póki co jest na 6 miejscu względem rzuconych pkt na mecz jednak spójrzmy z kim oni grali: Bulls, Nets, Dallas oraz LAL. Każda z tych drużyn raczej nie należy do najsilniejszych obron a nawet powiedziałbym, że są to drużyny z jednymi z gorszym obron w lidze. Jednak głównym powodem grania na under w tym spotkaniu jest postawa Bucks. Ich ofensywa póki co uczy się gry z &quot;Antkiem&quot; na PG i tylko czasami tak jak powinna, a do tego raczej nie grzeszą oni strzelcami z dystansu dopóki nie wróci Middleton. Przejdźmy jeszcze na chwilę do &quot;lidera&quot; Pacers. Cudzysłów nie jest przypadkowy, bo obejrzałem sobie ostatni mecz Pacers-LAL, gdy stawiałem na over tego Pana. Główne moje spostrzeżenie po tym meczu jest taki, że reszta kolegów jakby mu nie ufała a trener ma dla niego rozrysowaną tylko jedną akcję. W takim razie dlaczego w tamtym spotkaniu rzucił aż 30pkt? Miał fantastyczną skuteczność, bo 50% z gry, 40% za 3 oraz 100% z linii osobistych. Dzisiaj tak łatwo jednak mieć nie będzie, bo naprzeciwko siebie powinien mieć dwóch dobrych defensorów a mianowicie Giannisa, a także Snella, który dostaję co raz więcej minut w rotacji Bucks. Stawek do typów nie podaję ale powiedzmy, że jak wejdzie linia wystawiona przez buka to nie będę stratny choć jeszcze nie szarżuję, ponieważ to dopiero początek.

Under 213.5 - 1.87/unibet ⛔
Under 203.5 - 3.4/unibet
⛔
Paul George under 24.5 pkt - 1.8/unibet
✅

Mam jeszcze dla was jeszcze dwie propozycję, których póki co nie gram ale możliwe, że potem zagram:
Lebron powyżej 22.5 pkt - 1.85/unibet ✅
Kevin Durant powyżej 39 (P+Z+A) - 1.8/unibet
✅
Moim zdaniem linie za niskie. Linia na Lebrona za niska choć pewnie spowodowana tym, że &quot;Król&quot; bardzo mało rzuca w tym sezonie jednak dzisiaj myślę, że będzie inaczej. W Bostonie brakuję Crowdera, który byłby świetnym obrońcą dla Lebrona, a tak pewnie będzie go krył Smart, który także jest dobrym obrońcą ale brakuje mu kilo i powinien zostać upchany pod koszem. Warto także wspomnieć, że Lebron w poprzednim sezonie pokrywał linię na pkt w meczach z Bostonem i prawie zawsze rzucał najwięcej pkt w meczu z zawodników występujących w tym spotkaniu. Wniosek jest jeden, James dzisiaj 30 pkt ????
Co do Kevina to jest to dla niego zapewne bardzo ważny mecz. Zagra pierwszy raz przeciwko swojemu byłemu klubowi. Wydaję mi się, że OKC za wszelką cenę będzie chciało coś udowodnić Durantowi ale to działo także w drugą stronę. Ewidentnym faworytem jest GSW i nie widzę tutaj opcji na sensację. KD dość dużo zbiera w zespole OKC, a pkt także powinien sporo narzucać.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Fakt, że powielam, ale podzielę się też tym typem ????
Sacramento +2,5 pkt
kurs: 1.63 ⛔ Sacramento nie wykorzystuje swojego potencjalu poki co. Ok, to poczatek sezonu, ale takie porazki (w takim rozmiarze) sa dla mnie niezrozumiale. Orlando nie zagralo nic szczegolnego, ale Kings nie potrafili wykorzystac tego oraz swoich okazji, zwlaszcza w Q4. Co do typu, coz - nie udalo sie ????
Bezpieczna opcja z dostępnych. Generalnie Sacramento powinni ten mecz wygrać SU, te 2 pkt to dla bezpieczeństwa, a przecież 1.63 też do gry ???? Teraz o samym meczu, kurs oczywiście spadł, opener na ten mecz był ok. +2pkt, obecnie bukmacher musiał skorygować na -1 pkt. linię. Czyli przesunięcie o ok. 3 pkt, pod wpływem napływających betów ok. 65%.
Czysto sportowo Sacramento muszą to wygrać, Magic grają póki co tragicznie, ledwo wygrali z 76ers, którzy bądź co bądź mają jeszcze sporo pracy przed sobą. Ale nie chcę się skupiać na Magic, chcę się skupić na Sacramento. Według mnie to będzie mocna ekipa na Zachodzie, z którą każdy musi się liczyć. Cousins i Gay jeżeli mają dzień (ten warunek jest konieczny), są niezwykle silni w ofensywie. Afflalo, Lawson czy Barnes to solidni zawodnicy, którzy również będą stanowić o sile Kings w tym sezonie. Jeśli chodzi o roster, według mnie Sacramento są bez porównania silniejsi niż Magic. Co będzie widać zresztą po total wins po sezonie regular (jeżeli nie będzie problemów zdrowotnych i zmian kadrowych). To że mają charakter oprócz umiejętności pokazali w meczu z Minnesotą u siebie. Z San Antonio również wstydu nie było (a byli b2b jednak). Zawiedli w meczu z Atlantą (a mieli realną szansę nawet wygrać na trudnym terenie, zwłaszcza dla nich), z Heat grali b2b (wiem, że początek sezonu, ale jak zawsze podkreślam - jakieś znaczenie to zawsze jednak ma), więc ich porażka z Heat była troszkę do przewidzenia (bowiem Heat też miało swoje ambicje, zwłaszcza u siebie). Anyway, to jest NBA - każdy może wygrać z każdym anytime (vide. LA Lakers wczoraj czy Utah noc wcześniej), jednakże w tym meczu sądzę, że po 2 porażkach z rzędu, po odpoczynku Sacramento powalczy o wygraną, na pewno ich na to stać. Fakt, że Vegas skorygował spread na ten mecz, może świadczyć tylko o tym, że mają na to realną szansę. Liczę na solidność i motywację Kings by zagrać na takim poziomie na jaki na pewno ich stać i ograć słabszych od siebie Magic.
Powodzenia i pozdrawiam ????
 
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
-​

Typ: Minnesota Timberwolves -2 pkt.
Kurs: 1.66
Wynik: 102:99
⛔ ⛔

Na jutro wybrałem mecz pomiędzy Minnesota Timberwolves a Denver Nuggets.
Wilki zaczęły sezon od 1 zwycięstwa na własnej hali oraz dwóch porażek na wyjeździe. Gra Minnesoty opiera się głównie na duecie Wiggins - Towns i nie ma co się dziwić, chłopaki świetnie sobie radzą i według mnie powoli będzie się to rozkręcać. Do tego LaVine i Bjelica. Z meczu prawdopodobnie wypada Rubio i Pekovic.
Denver również zaczęło sezon od serii 1:2 w tym, że jedną porażkę mieli po dogrywce. Z meczu wypada Will Borton i Dorrell Arthur. Dla mnie drużyna bryłek to zawodnicy własnej hali, więc głównym atutem jest gra Minnesoty u siebie przed własną publicznością + Duet Towns - Wiggins = może wyjść z tego ciekawe spotkanie.​
 
prince91 136

prince91

Użytkownik

Sacramento Kings @ Orlando Magic
(1-3) - (2-3)

Kings powyżej 99,5 punktów @1.95⛔ Unibet

Magicy mnie nie przekonują i jeśli miałbym postawić na zwycięstwo którejś z drużyn, to postawiłbym na Kings. Źle nie wyglądają i mimo, że przegrali trzy z pięciu meczów, to zaprezentowali się w nich całkiem przyzwoicie. Do tego spotkania przystąpią po dwóch kolejnych porażkach i na pewno będą chcieli zagrać lepiej niż z Heat i Hawks. Orlando w każdym z pięciu meczów straciło więcej niż 100 punktów i moim zdaniem dziś może być podobnie. Kings grają dość szybko i jeśli skuteczność nie zawiedzie, to typ zakończy się powodzeniem.

Celtics @ Cavaliers
(3-1) - (4-0)​

LeBron powyżej 39,5 (pkt+asysty+zbiórki) @1.85✅ bettson​

Kawalerzyści bardzo dobrze weszli w sezon i jako jedyny zespół nie doznali jeszcze goryczy porażki. Jak na razie rozegrali cztery spotkania i wszystkie wygrali. Oczywiście mieli lepsze i gorsze momenty, ale ostatecznie wszystko kończyło się po ich myśli. Tym razem zmierzą się z ekipą z Bostonu, która gra dzień po dniu i może mieć problemy z wywalczeniem korzystnego wyniku. Mimo, że LeBron i spółka ostatnie bezpośrednie spotkania wygrywali, to jednak nie były to dla nich łatwe mecze. Celtowie na pewno będą chcieli zagrać o jak najlepszy rezultat i nie chcę bawić się tutaj w jakieś handicapy, bo na chwilę obecną AH -10,5 na gospodarzy niesie za sobą spore ryzyko i dla mnie lepszą opcją jest zagranie na występ James&#39;a. Na początku tego sezonu dobrze wygląda i mimo, że gra na pograniczu tej linii, to mam nadzieję, że tym razem ją złamie.


Denver Nuggets @ Minnesota Timberwolves
(1-2) - (1-2)

Zach LaVine powyżej 18,5 punktów @1.90⛔ Betsson​

Wilki w ostatnim meczu wysokie zwycięstwo z Grizzlies 118:80 i 31 punktów Zacha. Wcześniej z Kings zdobył ich 21, a w pierwszym spotkaniu z Grizzlies 19. Myślę, że i tym razem jest w stanie zdobyć przynajmniej 19 punktów, bo jest w dobrej dyspozycji i fajnie mu wchodzą trójki. Nuggets nie grają jakoś mocno w defensywie i moim zdaniem będzie to dość szybkie spotkanie. Linia nie jest jakaś wysoka i spróbuję.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Westbrook rzucił 35 pkt mimo tego, że jego zespół nie zdobył nawet 90 pkt z LAC oraz 0/7 za 3.
Dla mnie pojedynek Durant - Westbrook będzie warty tego by wstać w nocy i obejrzeć ten mecz.
Betano ma linię 34,5 na Russella, marathon 33, na łączne punkty tej dwójki linię 61,5.
Nie tylko zdobycze obu graczy w tym sezonie przemawiają za tym typem,
dla mnie lepiej zagrać te dwa typy niż handicap czy over punktowy.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ja zgadzam się z kolegami wyżej i idę w stronę Minnesoty
MIN Timberwolves -3.0 @ 1.86
Młodzi gniewni którzy w tym sezonie, jak twierdzą zgodnie eksperci, powinni odpalić. Trochę za dużo tam jeszcze fantazji, ale wraz z upływem meczy powinno wyglądać to coraz lepiej. Wypadł Rubio, co pomimo szacunku jakim darze tego gracza, wypadnie tej drużynie tylko na dobre. Dunn jest i tak szykowany na pierwszopiątkowego PG bo styl Rubio przestaje pasować do tej drużyny. Z drugiej strony mamy Denver ,które moim zdaniem zatopi mnóstwo kuponów w tym sezonie. Oni są wybitnie nieprzewidywalni i myślę że napsują krew topowym drużynom. Dzisiaj wypada Burton a to spora strata dla tej drużyny. Atut włąsnego parkietu powinien być dzisiaj decydujący więc próbuje w strone Minnesoty.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
T.Young powyzej 12.5 pkt @ 1.87⛔
Bukcs podejmuja Pacers. Goscie z aspiracjami na czolowke wschodu, ale z taka gra jak obecnie ssm awans do fazy posezonowej bylby sukcesem. Nazwiska starterow dosc solidne, ale nic nie moze sie zazębic.
Pierwsza opcja w ataku Indiany jest PG13, ale dzis to moze byc ciezki mecz dla lidera Indiany. Zreszta nie tylko dla niego. Milwauke ma bardzo dobrych obroncow na pozycjach 1,2 i 3 wiec Teaque, Ellis i George beda musieli wylac sporo potu aby wyrobic dobre staty. Zdecydowalem sie na typ na Younga, ktory ma matchup z Parkerem. 4 Kozlow wybitnym obronca nie jest, a Young potrafi zagrozic rzutem z dystansu i poldystansu. Dosc dobrze wyglada jego wspolpraca z Teaquem i Ellisem. Lubi wejsc pod kosz lub rozciagnac gre na dystans. Linia jest calkiem do ogarniecia.
Orlando- Sacramento
Orlando @ 1.94✅✅
Tutaj pojde w inna strone niz wszyscy. Fakt Magic poki co w tabeli marnie, a Kings swoja gra pokazuja inne oblicze, ale Krolowie to jest druzyna ktorej nie mozna ufac.
Oba teamy maja fajnych trenerow, ktorzy moga naprawde zmienic te zespoly. Orlando dopiero ucxy sie nowego systemu, ale sklad maja obiecujacy. W mojej opinii tylko Gay i DMC robia duza roznice po stronie Kings. Payton poki co wciaga nosem Lawsona, a Ibaka jest mocniejszym punktem niz Barnes. Founier jest jeszcze nieregularny, ale to samo mozemy powiedziec o Affalo, ktory rowniez prrzeplata dobre mecze tymi slabymi.
Magic wygrali tylko z Philadelphia, ale dobry mecz zagrali przeciwko Cavaliers. Z Detroit i Heat wyszlo fatalnie to prawda, ale chyba slabszy dzien zdarzy sie kazdemu
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom