>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Książe Russell jest zapewne mocno sfrustrowany ostrym biciem od Warriors, więc czuję, że zakręci się dziś wokół triple-double. Przede wszystkim - w Timberwolves nie bardzo ma kto go kryć. Dunn to mega atleta, ma inklinacje do gry defensywnej, ale to wciąż rookie i popełnia sporo błędów, a NBA to gra dla mężczyzn, a nie chłopców z Uniwersytetu, dlatego sporo wody w Wiśle upłynie, zanim gość będzie upgradem w grze Wolves. Fragmentami gra lepiej wygląda z 1,85m Tyusem Jonesem, którego Russ dynamiką i drive&#39;m po prostu będzie kasował. To już dwa mecze bez triple-double Westbrooka, więc o dwa za dużo. W zeszłym sezonie, mimo obecności Duranta i Ibaki, co - mimo wszystko - wpływało na liczbę zbiórek Westbrooka, Russell kręcił się w okolicach Triple-Double przeciwko Wilkom - 26/8/4, 24/15/8, 22/11/7, 12/10/11 w 27 minut. Mam przeczucie, iż Timberwolves postawią dziś ciężkie warunki, więc Westbrook swoje minuty powinien zagrać. Kursy na jego &quot;potrójną dyszkę&quot; są rzecz jasna zaniżone do maksimum, ale i tak kurs 2,5 przyciąga. 1/10; 2/10 można spróbować.

Russell Westbrook Triple-Double @ 2,5 Betano ⛔
28/8/6

Pistons dzisiaj biorą ten mecz i przy okazji powinni pokryć spread, bo są drużyną lepszą, mocniejszą w defensywie i bardziej doświadczoną od Nuggets. To, co wpływa na bardzo dobre wyniki Denver na początku sezonu to zbiórka - w każdym meczu wygrywali walkę na tablicach. Póki co, statystycznie, są najlepszą drużyną w tym względzie, ale jest to nieco przekłamane. Dlaczego? Ano dlatego, że choćby w Pelicansach zbiera tylko Antek, a przeciwko Portland, które zdominowali 61-45, para Nurkic/Jokic miała przewagę wzrostu nad Plumlee/Aminu. Dzisiaj nie będzie tak kolorowo, bo nie dość, że Pistons to, mówiąc asekuracyjnie, TOP3 pod względem zbiórki, tak w The Palace gra się mega ciężko, bo publiczność jest, mówiąc delikatnie, nieprzyjazna. Do tej pory u Detroit jest u siebie 3:0, kolejno miażdżąc Magic, Bucks i Knicks. Jedyne czego się obawiam to matchup Ish Smith vs Emanuel Mudiay, ale podejrzewam, że Stan będzie starał się ukryć w defensywie braki we wzroście Isha i do krycia Mudiaya zostanie oddelegowany świetny plaster KCP. Poza tym - strzelca Gallo bronił będzie dobry obrońca Harris... nie wróżę niczego dobrego w tym meczu Nuggets.

Detroit Pistons -4,5 @ 1,87 Betano ✅
103:86
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
NBA 2016/2017 24-22-1 ⛔ 1,404j
KUPONY 2-2 ⛔ 0,174

Minnesota Timberwolves @ Oklahoma City Thunder
under 210 1,884 3/5 pinnacle ✅ 204
Późno już ale tak się dzień ułożył, że wcześniej nie dałem rady. Dodaję mimo wszystko bo chciałbym mieć to co stawiam w statach.
Duża linia. OKC broni w tym sezonie solidnie i spodziewam się po takim laniu skupieniu się na tym aspekcie bo defensywa z GSW nie zagrała. W ofensywie mają problemy bo sam Westbrook to za mało a biorąc pod uwagę, że Minnesota z meczu na mecz powinna bronić coraz lepiej to wg. mnie jest ta linia zdecydowanie za wysoka. Charakterystyka tych ekip się zmienia a linia na poziomie zeszłorocznych gdzie padł 4x under na tej linii.
Denver Nuggets @ Detroit Pistons
Denver Nuggets +4,5 1,97 3/5 pinnacle ⛔ 86:103
Denver Nuggets 2,75 1/5 pinnacle ⛔ 86:103

Ja się nie zgodzę co do Detroit. Troszkę zamazuje obraz ich gry schedule. Tak naprawdę nie dostali jeszcze rywala. Z Toronto przegrali wyraźnie, u siebie dostali Bucks, Orlando i tragicznych w tamtym spotkaniu Knicks. Na wyjeździe dostali od Nets. Denver naprawdę zasługuje na uwagę bo póki co zarówno ich gra jak i wyniki dają nadzieję, że w tym sezonie nawet walka o PO nie jest science-fiction. Wiadomo trzeba poczekać, ale widać potencjał. Wg. mnie Detroit póki co jest przewartościowane przez bettorów. Dalej będzie im mocno brakować Jacksona i z lepszymi i lepiej zorganizowanymi ekipami, szczególnie z Zachodu może być problem. Denver poniosło póki co dwie minimalne porażki z Toronto (gdzie jednak gonili mocno wynik dopiero pod koniec spotkania, jednak to też się mocno ceni), i Portland, które jeżeli nie ma przestojów w grze jest na pewno bardzo trudną do pokonania ekipą, z szansami nawet na TOP 4 na Zachodzie jeżeli popracują nad obroną. Do tego wygrali na trudnym terenie w Minnesocie oraz w Nowym Orleanie.
Co do matchupów fakt, że będzie trudniej, ale to nie znaczy, że trudniej będzie tylko Denver. Na tablicach zapowiada się sporo walki i nie ukrywam, że liczę na Faried&#39;a z ławki, że zrobi na tablicach różnicę. Co do Galli wiele będzie zależeć od tego jak będzie chodzić piłka w ofensywie. Jeżeli dobrze to pozycje się znajdą, a patrząc na poprzednie spotkania wygląda to póki co obiecująco. Ogólnie zapowiada się bardzo wyrównany pojedynek i wg. mnie linia spokojnie do pokrycia a i wierzę w wygraną Denver tym bardziej, że trendy im sprzyjają a w am. sportach trendy są równie ważne. Nuggets wygrali m.in 4 z 5 ostatnich spotkań pomiędzy tymi ekipami.
Cleveland Cavaliers @ Philadelphia 76ers
Philadelphia 76ers +13 1,952 4/5 pinnacle ✅ 102:101
Tak jak pisałem będę ładował te dodatnie hc. Gospodarze pokazują w pojedynczych połówkach, że talentu mają co nie miara. Brakuje stabilności, ale to młody zespół, który się uczy. Cleveland nie będzie tutaj away wg. mnie dążyć do blowoutu i też liczę, że nawet w wypadku wysokiego prowadzenia 76ers będą w stanie skrócić dystans pod koniec meczu bo na pewno blowout na własnym parkiecie nie jest mile widziany. Cleveland w ostatnich 3 meczach było 3x wysokim faworytem i 3x nie pokryli wysokiego hc.
Gospodarze w ostatnich 3 sezonach jako home underdog na poziomie 12,5 pkt i więcej są 9:1 ATS a to już trend mówiący wiele tym bardziej, że 76ers w ostatnich 2 sezonach byli zdecydowanie najsłabszą ekipą w lidze.
Washington Wizards @ Orlando Magic
under 202,5 1,877 5/5 pinnacle ✅ 174
Jak zobaczyłem tą linię to wiedziałem ,że to będzie pierwszy max bet w tym sezonie. Fakt, że linia zaczęła od 203,5 więc szkoda, że nie miałem czasu, ale dalej idę tutaj w under bardzo pewnie.
Washington bez Walla i to jest bardzo ważna wiadomość. Wall to nie tylko punkty, ale też asysty i kreowanie gry z Marcinem. To też odgrywanie na obwód do Beala. To zawsze kilka rzutów wolnych w spotkaniu. To też napędzanie gry. Orlando w defensywie mam nadzieję w końcu zaskoczy i zatzyma tutaj Washington b2b na ok 90-95 punktach. Bo nie bardzo wiem kto ma tam tą grę pociągnąć.
Orlando w ofensywie to obecnie dramat. Ok wygrali dwa mecze, ale z 76ers to gospodarze sami przegrali poprzez koszmarną 3 kwartę a Sacramento zagrało najsłabszy mecz w sezonie a i tak byli wbrew pozorom blisko by odwrócić losy spotkania. W defensywie nie grali praktycznie nic a w ofensywie tracili masę piłek. Trudno się oglądało taką grę Sacramento.
Washington nie jest ekipą broniącą dobrze, ale Orlando jak pisałem ma ogromne problemy i nie spodziewam się tutaj ani szybkiego tempa ani tym bardziej gry na wysokiej skuteczności.
Chicago Bulls @ Indiana Pacers
Chicago Bulls +4 1,884 3/5 pinnacle ⛔ 94:111
Chicago Bulls over 103,5 1,917 5/5 pinnacle ⛔ 94

Indiana zaskakuje in minus. Defensywa nie istnieje i wg. mnie to może być ogromny problem dzisiaj. Chicago bardzo fajnie funkcjonuje w ofensywie i powinien bardzo łatwo wjeżdżać pod kosz a takich graczy mają wielu. Tylko Nets nie przekroczyli tej linii z Indianą a Chicago nie osiągnęło tej linii tylko w spotkaniu z Bostonem na wyjeździe.
Co do plusowego hc to ja po prostu nie kupuje tego co nam serwuje Indiana. Chicago ma szeroki roster i jest w stanie tutaj b2b spokojnie wytrzymać tempo, szczególnie że wg. mnie mają graczy którzy bardzo łatwo powinni penetrować obronę gospodarzy za to po drugiej stronie parkietu są na pewno w stanie zrobić swoją robotę.
Ostatnie dwa mecze bardzo krótko bo dzisiaj naprawdę krucho z czasem.
Sacramento Kings @ Millwaukee Bucks
Sacramento Kings +3,5 1,952 3/5 pinnacle ⛔ 91:117
Sacramento Kings 2,44 1/5 pinnacle ⛔ 91:117

Wg. mnie na tym etapie są drużyną lepszą i jeżeli tylko nie zrobią tego samego co w Orlando to powinni spokojnie ogarnąć. Mam nadzieje, że wyciągną wnioski.
Los Angeles Clippers @ San Antonio Spurs
under 195,5 1,917 4/5 pinnacle ⛔ 206
Dwie bardzo solidne defensywy, to powinien być twardy mecz. Spodziewam się typowego fizycznego spotkania a linia wydaje się przyjemna patrząc na potencjał obu defensyw. Do tego SAS standardowo jedna z najwolniej grających ekip w lidze, Clippersi też już nie grają tak szybko jak kilka sezonów temu. Grają o wiele bardziej zbalansowaną koszykówkę.
NBA 2016/2017 27-29-1 ⛔ 10,559j
KUPONY 2-2 ⛔ 0,174
Czerwono, ale spokojnie to NBA i trzeba cierpliwości ???? Najważniejsze by wyciągać dobre wnioski
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Milwaukee Bucks win @ 1.57✅✅

Kings trzy przegrane wyjazdy i za dobrze to nie wyglada. DMC trzyma poziom a reszta slabo. No moze jeszcze Gay, ale on dzis out czyli druga strzelba nie zagra i juz wyczuwa sie problem. Bucks maja bardzo dobrych obroncow na pozycjach 1,2 i trzy i jesli zamkna obwod to nawet 40 punktow Cousinsa nie pomoze.

K. Korver powyzej 9.5pkt @ 1.87✅✅

W takim spotkaniu ra linia jest warta gry. Korver co prawda nie jest wwysmienitej formie, ale jednak to wciaz swietny strzelec. Dzis spotkanie powinno byc bardzo szybkie, a rywal bez obrony. Korver matchup z Gordonem, a ten obronca jest zadnym
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Indiana - Chicago
Chicago over 103.5 @1.87
Indiana gra dno tak naprawdę od początku sezonu. Nic ciekawego nie pokazują i nie chce mi się wierzyć, żeby to mogłoby się tutaj zmienić. Chicago w dodatku będą chcieli zmagać plamę za ostatni swój występ,gdzie zagrali słabo. A ku temu dobra okazja Indiana gra fatalnie w obronie. W dodatku podczas jednego meczu w tym sezonie z Brooklynem nie stracili 103 pkt. Byki rzuca tutaj w granicy 110 pkt.
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
New York Knicks - Utah Jazz UNDER 194.0 pkt 1.90 Bet365

⛔⛔⛔

Mecz, który zostanie rozegrany o 18 czasu polskiego. W Nowym Jorku będzie to zaledwie 12 w południe, i dlatego upatruje w tym meczu Under punktowy.
Zazwyczaj w takich meczach padają undery. Konkretnie chodzi mi o niedzielne mecze grane w okolicach południa. Nie specjalnie zawodnicy myślą wtedy o graniu w koszykówkę.
Dobrym przykładem na to jest właśnie mecz Utah z LAC z przed tygodnia, w którym to uciułali łącznie 163 punkty.
Ponadto Jazzmani stawiają bardziej na bronioną połowę, w tym sezonie rzucając średnio 94 pkt/mecz i tyle samo dając sobie &quot;wbić&quot;.
Sądzę, że będzie to podobny mecz do tego, o którym już wspomniałem wcześniej.


LAL - PHX Zwycięstwo LAL 1.66 Bet365

✅✅✅

Na dokładkę do dubelka w sam raz, czysty win Jeziorowców, można grać w ciemno. Jestem mile zaskoczony jak pewnie większość z was tutaj postawą LAL na początku sezonu.
Bardzo fajnie się ich ogląda, ofensywna koszykówka, na poprawę w obronie jeszcze przyjdzie czas, ale hej, w końcu wygrywają. Ostatnie chociażby 2 mecze, z nie byle kim, bo GSW i Houston!
Wydaje mi się, że największym transferem, i to że tak im dobrze idzie było zatrudnienie coacha Woltona. Ten gość robi robotę. Masło maślane, ale jakie dobre ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Gram dzisiaj doubla
NYK vs Utah
Porzingis over 16,5
@ 1,95
✅
------------------------------------------------------------------------
Porzingis w tym sezonie nie pokrył tej lini tylko 2 razy w meczu z Cavs i Houston --&gt; tylko 3 punkty. W ostatnim spotkaniu jednak pokazał że koledzy z drużyny mogą na niego liczyć 27 punktów wrzucone Bulls robi wrażenie. Chłopak widać że robi spore postępy i to właśnie on w przyszłości może stanowić o sile drużny z Nowego Jorku. Liczę tutaj, że Porzingis po świetnym meczu z Bulls będzie chciał utrzymać dobry wynik strzelecki i wybiegnie na to spotkanie mocno zmotywowany co przełoży sie na dobry wynik punktowy tego zawodnika.
-------------------------------------------------------------------------
Grizzlies vs PTB
Lillard ovet 28,5
@ 1,75
⛔

Pograłem to w fortunie bo kurs na over Porzingisa większy niż w betano dodatkowo pomimo niższego kursu na over Lillarda to linia też mniejsza. Wygrana może być trochę niższa ale ryzyko trochę mniejsze jeżeli chodzi o linię na Lillarda. Co o tym myślicie da radę?​
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks 1 1,68 Bet365 86:75 ✅✅

Jeżeli Mavs nie chcą spisać tego sezonu na straty muszą się szybko obudzić bo jeszcze kilka przegranych i później może nie dać się tej sytuacji odwrócić. Barnes z Bogutem nie przychodzili tutaj na pewno po to żeby tankować. Bucks u siebie a Bucks na wyjazdach to dwie zupełnie inne bajki. Gracze Milwaukee nie mają aż takiej siły na dystansie jak Houston, Portland czy Utah - przez co głownie cierpiała drużyna Marca Cubana. Na 17 ostatnich wizyt w American Airlines Center wygrali zaledwie cztery, co dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że Dallas dzisiejszej nocy czasu polskiego mają wielką szansę na odnotowanie pierwszej wygranej w obecnej kampanii.

edit:

Brawo Mavs ! Duet Barea &amp; Barnes pozamiatał. Liczymy pieniążki $$$
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Utah Jazz win @ 1.71✅✅
Bet365

Od poczadku sezonu Jazz z klopotami. Najpierw wypadl Hayward, pozniej Favors czyli dwoch najwazniejszych zawodnikow w rotacji i wlasciwie bez nich ciezko bylo stwierdzic na co Jazz moga liczyc. Teraz wraca Hayward a to niesamowite wzmocnienie. S5 poraz pierwszy zagra w komplecie. Szkoda ze dzis wypada Diaw, ale lawka i tak bardzo mocna. Moim zdaniem Jazz stac na walke o miejsca 4-5 na zachodzie. To powinna byc hedna z najlepszych defensyw calej ligi. To taki zespol kompletny. Mocni pod koszem w poldystansie i na obwodzie. Knicks na papierze rowniez mocni, ale
poki co brak stabilizacji i nie bajlepsza defensywa. Osratnio dobry mecz z Bulls, ale wczesniej dramatycznie slaby z Detroit. Utah ma przewage w obronie i duzy handicap na lawce.
Go Jazz

Na poczatku bylo slabo, a Hayward strasznie ceglil. Widac bylo brak rytmu meczowego. Later jednak odpalil i skonczylo sie planowo
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Utah Jazz win @ 1.71
Bet365
Od poczadku sezonu Jazz z klopotami. Najpierw wypadl Hayward, pozniej Favors czyli dwoch najwazniejszych zawodnikow w rotacji i wlasciwie bez nich ciezko bylo stwierdzic na co Jazz moga liczyc. Teraz wraca Hayward a to niesamowite wzmocnienie. S5 poraz pierwszy zagra w komplecie. Szkoda ze dzis wypada Diaw, ale lawka i tak bardzo mocna. Moim zdaniem Jazz stac na walke o miejsca 4-5 na zachodzie. To powinna byc hedna z najlepszych defensyw calej ligi. To taki zespol kompletny. Mocni pod koszem w poldystansie i na obwodzie. Knicks na papierze rowniez mocni, ale
poki co brak stabilizacji i nie bajlepsza defensywa. Osratnio dobry mecz z Bulls, ale wczesniej dramatycznie slaby z Detroit. Utah ma przewage w obronie i duzy handicap na lawce.
Go Jazz
Podpisuje się pod tym typem obiema rękami. To nie Knicks ogralo Bulls a Bulls zagrało w tedy kompletny piach. Te Knicks to zwykła kaszana, przypadkowy Basket i bardzo średnie nazwiska. Melo bez formy. Wysocy Knicks i ławka to slabizna że ja pie..... Jazz to kolektyw i poukładany Basket. Jazz się wyląduje na Knicks że hej. Nawet bez Haywarda by się przejechali po Knicks!
-2.00 Utah Jazz @ 1.90 Bet365 wynik 114:109 dla Jazz
Polecam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
navent 83

navent

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers

Damian Lillard over 28.5 @ 1,85 Unibet⛔

Na dzisiejszy wieczór wybrałem typ na over punktowy lidera ekipy z Portland. Wiadomo nie od dziś, że to zawodnik, który ciągnie grę w tym zespole. Od niego zależy wynik dzisiejszego spotkania i jeśli zawiedzie, jego drużyna zapewne poniesie porażkę. W tym sezonie tylko raz na sześć spotkań nie pokrył tej linii (w meczy z Phoenix, przy 1/8 za 3 pkt.). Mecze z Memphis raczej underowe, co nie sprzyja zagraniu tego typu, jednak np. w ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi ekipami linia zostałaby przez Damiana pokryta. Polecam zagranie tego typu w unibecie, gdyż na innych stronach linia jest wyższa o 1-2 punkty.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
NBA 2016/2017 27-29-1 ⛔ 10,559j
KUPONY 2-2 ⛔ 0,174
Wczorajszy dzień rozliczę jutro dzisiaj padam i chcę tylko rozpisać co gram z krótką analizą. Jak dzisiaj skończy się jak wczoraj to zrobię tygodniową przerwę by poobserwować trochę z boku. Bo trudno się wstrzelić.
Portland Trail Blazers @ Memphis Grizzlies
Portland Trail Blazers 1,877 4/5 pinnacle ✅ 100:94

Nie ufam trochę Memphis. Chyba ich przeceniałem bo tak patrząc na spokojnie na wyniki to wygrywali z tymi co musieli i to w sporych mękach a jak przegrywali to bardzo wyraźnie. Póki co ten zespół jeszcze potrzebuje czasu. Portland ma te swoje przestoje ale na szczęście Memphis nie jest ekipą, która pod atakowaną tablicą ma wielką siłę i dzięki temu będą mogli przetrwać trudne chwilę o ile nie pozwolą na zbyt wiele. Przełamali się z Dallas mimo, ze uważałem, że to Dallas jako ekipa weteranów podoła temu zadaniu, ale kontrolowali mecz i mimo, że Dallas doszło w 3q to spokojnie odjechali. Ja w tą ekipę wierzę bardzo i może dlatego też tak często krytycznie ich oceniam.
Sacramento Kings @ Toronto Raptors
Toronto Raptors over 104 1,909 5/5 pinnacle ⛔ 91
Tutaj wjeżdżam maxem. Grałbym over 199 ale nie zapowiada się by Gay miał zagrać a bez niego wczoraj dramat. Do tego coś jakby się posypało od spotkania z Orlando. Bronią ostatnio bardzo przeciętnie a jak gra Toronto u siebie pisałem wielokrotnie. W ostatnim meczu z Miami tempo fajne, dużo rzutów ale skuteczność fatalna. Tutaj liczę na spokojne pokrycie linii bo jak mówię Kings fajnie zaczęli i się zacięli i przez to mocno cierpi ich defensywa. A Toronto potencjał ma ogromny.
Millwaukee Bucks @ Dallas Mavericks
Millwaukee Bucks +2,5 1,961 5/5 pinnacle ⛔ 75:86
Opisane już wyżej przez kolegę. Wcześniej przeglądałem ten mecz to Williams jeszcze nie był ruled out a bez niego tak jak napisane będzie bardzo ciężko na backcourcie, gdzie Bucks grają coraz lepiej czego zresztą można było się spodziewać, biorąc pod uwagę że Giannis ma nową rolę. Tą linię pewnie zawdzięczamy b2b i bilansowi Dallas i wg. mnie warto spróbować bo Bucks to młody zespół i póki co b2b nie powinny być tak obciążające przeciwko weteranom z Dallas.
Bucks to była maszynka do coverowania spreadów jako dog.

Phoenix Suns @ Los Angeles Lakers
over 214,5 1,862 5/5 pinnacle ✅ 227
Na live można było łapać po 1q nawet linię 198. Warto śledzić takie mecze.
Jedne z najlepszych obecnie ofensyw w lidze i jedne z najgorszych defensyw i linia 215,5 ? Hmmm śmierdzi strasznie ale ja mimo to biorę bo jest to po prostu linia niska na ten matchup. W zeszłym sezonie 2-2 na tej linii ale to były inne zespoły. Phoenix gra lepiej niż się spodziewano, Lakers można uznać rewelacją ligi i to dlatego, że właśnie ofensywy funkcjonują bez zarzutu.
NBA 2016/2017 29-31-1 ⛔ 12,741j
KUPONY 2-2 ⛔ 0,174
Przerwa tygodniowa bez względu na ostatni wynik bo wszystko na opak. Muszę poprzyglądać się kilka dni bo wyniki mnie totalnie zaskakują a przede wszystkim zmienność i brak jakiejkolwiek stabilności. Ewentualnie jedyne co ma sens to wg. mnie atakowanie wysokich handicapów.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Czy ktoś orientuje się dlaczego Greg Monroe tak mało gra w ciągu meczów ? Średnia 18 minut na mecz ? Dodam ,że we wszystkich meczach wystąpił jako starter
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Czy ktoś orientuje się dlaczego Greg Monroe tak mało gra w ciągu meczów ? Średnia 18 minut na mecz ? Dodam ,że we wszystkich meczach wystąpił jako starter
Często tak jest że wychodzą jako starterzy na tkzw odstrzal. On tam nie jest szanowany w rotacji. Już dawno chcą go przehandlować ale on (jego kontrakt) przeszkadza. Podpisanie go było bledem i z rogalem na twarzy Pistons go oddalo. Greg się nie liczy i gra minuty. W tym przypadku Kidd tylko nim &quot;straszy&quot; na początku a później nie ma dla niego miejsca jak ma juz obraz na grę w dalszej części meczu
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Błądzisz, starterem jest Plumlee. pzdr
Mój błąd sorry.
Los Angeles Lakers- Phoenix Suns
Mecz 6 i 7 Ofensywy ligi NBA zapowiada się bardzo ciekawie a to z tego powodu ,że są również jednymi z najgorzej broniących ekip 24 i 25 miejsce. Duże pole do popisu będzie miał dzisiaj niewątpliwie rozgrywający gości Eric Bledsoe.
Typ: Eric Bledsoe Over 17,5 1.85 Betsson
Decyduje się na Erica z bardzo prostej przyczyny, po pierwsze mecz wydaje się być mocno Overowy. Po drugie Eric Bledsoe świetnie wbija się pod kosz i świetnie egzekwuje rzuty osobiste. Los Angeles Lakers to ekipa ,która dopuszcza do 58 punktów u siebie w statystyce Points in the Paint i jest najgorszą ekipą w tym względzie. Co bardzo ciekawe LAL dopuszcza do największej liczby rzutów za 3 punkty jednak jest pierwsze jeżeli chodzi o procent obrony tych rzutów. Uważam ,że Russel jest za słaby, za miękki dla Erica i Len z Chandlerem będą to wykorzystywać na zasłonach zapewniając łatwe punkty swojemu rozgrywającemu. Dodam jeszcze ,że z Fastbreaków Lalki tracą 22 punkty średnio, a Bledsoe świetnie biega do kontry.
Boston Celtics vs Denver Nuggets
Typ: Danilo Gallinari Over 2 3pts Made 1.96 Betsson Zwrot
W dalszym ciągu wątpliwy jest występ Crowder&#39;a całkiem dobrego defensora ,który gra na pozycji SF&#39;a w ekipie Boston Celtics. Boston jest przedostatnią ekipą pod względem punktów, które rywale uzyskują za pomocą &quot;trójek&quot; 33 na mecz czyli jak łatwo policzyć dają sobie rzucić średnio 11 3pts na mecz Gallinari znany jako niezły strzelec w tym sezonie w ciągu 5 meczów 4 razy rzucał przynajmniej 2 3pts(2=zwrot) po takim kursie na pewno warto spróbować zważywyszy na fakt ,że Włoch oddaje średnio 6 takich rzutów na mecz w tym sezonie
Dallas Mavericks- Milwaukee Bucks
Typ: Milwaukee Bucks 2.22 Betsson bardzo słaby poziom spotkania.
Jeżeli ktoś myśli ,że B2B i to ,że Dallas ma nadspodziewanie słaby początek sezonu ( chęć odkucia się na własnym parkiecie) przeszkodzi Bucks wygrać to uważam, że sie myli. W Mavs nie zagra Nowitzki i &quot;very questionable&quot; jest Derron Williams, myślę ,że na siłe nie będą go wystawiać. Oznacza to ,że na parkiecie będzie większość czasu spędzał Barrea ,który jako starter nigdy się nie sprawdzał. Dallas beznadziejnie broni obwód ostatnie miejsce w lidze, natomiast Bucks po słabym początku sezonu w tym względzie w ciągu ostatnich 3 meczów skuteczność 40%. Myślę ,że to będzie tzw. czynnik X tego meczu i klucz do zwycięstwa ekipy gości. Kolejną ważną kwestią są zbiórki w ataku góście 9 pozycja w tym względzie gracze z Dallas 25 miejsce w lidze. W zbiórkach defensywnych wygląda to podobnie. W Dallas są dobrzy obrońcy podkoszowi Bogut( który wraca) Powell niezły PF pod względem defensywy jednak nie na tyle dobry żeby zatrzymać Jabari Parkera ,który notuje wyraźny postęp. Na pozycji PF widzę ogromną przewagę ekipy gości. Parker potrafi rzucić zarówno za 3 jak i podkoszowo radzi sobie nieźle 60 % skuteczności w pomalowanym. Uważam też ze Harrison Barnes nie pogra sobie za wiele przy Antetokounmpo dobry defensor zastopuje najlepiej punktującego gracza gospodarzy. Dallas bez Nowitzkiego i Williamsa ma bardzo zaburzoną rotację oznacza to tyle ,że gracze typu Mejiri Powell Anderson czy Curry dostaną więcej minut ,a umówmy się nie są oni wartościowymi zmiennikami jeżeli chodzi o atak i można śmiało stwierdzić ,że Dallas traci 20 punktów , a nie ma kto ich zastąpić. Matthews to nie ten sam zawodnik co w Portland , Barnes gra co może ale nie jest to koszykarz na poziomie swojej pensji i nigdy nie będzie, Barrea bardzo chimeryczny potrafi rzucic 30 punktów po to żeby w następnym meczu rzucić 9. Ogólnie nie widać jakichkolwiek argumentów za wygraną gospodarzy i pisanie ,że na przełamanie nie ma sensu bo nie mają się czym przełamać po prostu ta drużyna obecnie nie funkcjonuje i jeżeli dalej tak będzie to lepiej będzie dla nich zatankować i wybrać jakiegoś młodego dobrego prospecta...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
⛔D.DeRozan powyzej 29.5 pkt @ 1.87⛔
Betano

Z reguly nie tykam sie tak wysoko ustawionych, ale jednak teraz zrobie wyjatek. Stawka do wysokich nie nalezy, bo typ do vanalnych nie nalezy.
Toronto bardzo ladnie zaczeli sezon. Piec spotkan i az cztery zwyciestwa. Glownym architektem dobrych wynikow jest lider zespolu DeRozan. W pierwszych meczach sezonu poprawil to co zarzucano mu w sezonie ubieglym a mianowicie regularnosc. Chyba wiekszosc z nas maw pamieci faze PO z last year gdzie przeplatal swietne mecze meczami fatalnymi. Teraz jest regularny az do boku. Notuje ponad 34ppg co robi piorunujace wrazenie i po cichu goni Legendarnego Jordana w ilosci spotkan z 30pkt na koncie. DeRozan jest bardzo aktywny po obu stronach parkietu. Nie boi sie brac na siebie odpowiedzialnosci, czuje sie pewnie. W trakcie spotkan oddaje sporo rzutow, co przeklada sie na ilosc punktow. Szkoda ze jest slaby z dtstansu bo az strach pomyslec ile moglby rzucic.
Dzisiehszy rywal zagra b2b i to moze miec znaczenie dla tego typu. Jednak najwiekszym plusem jest fskt ze druzyna Kings broni na bardzo slabym poziomie i nie maja obroncy na DeRozana

Dobranoc

Edit:
Zle sie wyslowilem z zdaniu ze goni Jordana, ale chyba wiadomo o co chodzi
 
nienagladnaja 50

nienagladnaja

Użytkownik
Sacramento Kings +8.5 ✅

Air Canada Centre, Toronto, Ontario, Kanada

Główny mecz wieczoru, jeśli chodzi o typy z nim związane. Po kolei: Wykorzystując średnią Defense Sorted By Scoring, Defense Sorted By Scoring +/-1, last10 i mecze w Toronto(last5) otrzymujemy rezultat 103:97 na korzyść Raptors. Stosunkowo im bliżej spotkania, analitycy zaczynają wierzyć w under w tym meczu(i to źle dla grających bo linia spada). Co ciekawe, porównując DSbS dla tego spotkania, najistotniejsze dla obu ekip były pojedynki: dla TOR vs Denver - WIN by 3/over, a dla SAC vs Atlanta - LOST by 11/over oraz vs Miami - LOST by 12OT/over. Średnio na 200 pts, handi oscyluje w granicach +/-6 win max dla gospodarzy. Widzę value na ~ 3pts w stronę gości.


Start spotkania o 0:00 czasu polskiego. Keep the ball rollin&#39;!
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Bulls win x Under 221.5 pkt (Wizards - Rockets)
AKO: 2.07/unibet
✅ Trochę nerwów z underem było ale po to się zmniejsza linie ????
Jakoś tak cicho dzisiaj w tym temacie, więc może zacznę dyskusję. Zacznę od betu na under, którego linia moim zdaniem jest mocno podejrzana. Zagłębmy się troszeczkę w statystyki. Houston jak zwykle posiada świetną ofensywę, która z 108pkt na mecz zajmuje 8 miejsce w lidze, a obrona nadal jest dość słaba, bo traci ponad 100pkt na mecz. Dziury w tej obronie wytknęli chociażby Lakers oraz Cavs, którzy rzucili Houston po 120pkt. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w stolicy, gdzie drużyna Wizards zajmuje dopiero 25 miejsce jeżeli chodzi o ofensywę, a obrona dużo lepsza także nie jest. Tyle statystyk. Jakby zliczyć wszystkie średnie to nadal do zepsucia naszej linii bardzo daleko. Ten bet gram głównie ze względu na to, że to spotkanie powinna prowadzić drużyna Wizards a oglądając ich ostatnie spotkanie z Hawks zauważyłem, że chcą oni spowalniać grę jak chociażby Memphis. Mimo, że dzisiaj zobaczymy pojedynek dwóch świetnych rozgrywających obu ekip to jestem zdania, że to spotkanie będzie dość wolne i tylko czasami właśnie Ci Panowie będą próbowali od czasu do czasu przyspieszyć grę. Mimo wszystko jestem zdania, że linia jest bardzo wysoka i under powinien wejść. Obie drużyny rozegrały w tym sezonie łącznie 11 spotkań i nasza linia na under nie została by pokryta tylko dwukrotnie w meczach Houston, gdzie grali z wesołą ekipą LAL oraz Cavs, którzy w tym sezonie rzucają strasznie dużo pkt.
Do dubelka rzucam czystą wygraną Bulls. Ostatnio wahałem się zagrać ich wygranej w meczu z NYK i nadal nie żałuję. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie z Orlando. Kursy w obydwóch tych spotkań są wystawione praktycznie identycznie jednak obie drużyny prezentują zupełnie inny poziom. Orlando to bardzo perspektywiczna drużyna, zbudowana w bardzo fajny sposób jednak nie wydaję mi się, że jest to drużyna na PO. Odwrotna sytuacja jest w Nowym Jorku. Ale nie o Knicks tutaj tylko o Bulls, którzy po fantastycznym początku zaczęli grać troszeczkę słabiej i przegrali 3 spotkania z głównymi kandydatami do PO na wschodzie. Warto wspomnieć, że w Chicago w tym sezonie świetnie gra Wade i to na nim opiera się głównie gra Bulls. Teraz trzeba tylko poczekać aż odpali jakiś inny gracz i wszystko powinno wrócić na dobrą drogę. Główna broń Orlando to podkoszowi a akurat Bulls mają dość dobrych defensorów pod koszem, więc taki Ibaka może mieć ciężko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Washington Wizards - Houston Rockets 1 1,71 Bet365 106-114 ⛔⛔

Wizards zaczęli sezon od 0-3, jednak mieli mocnych rywali tj. Atlanta, Memphis i Toronto, następnie przyszedł rewanż z Atlantą, który tym razem rozstrzygneli na swoją korzyść. Sądzę, że ta wygrana pozwoliła im uwierzyć w siebie. Następnie wybrali się bez swojego najlepszego gracza do Orlando, gdzie przez cały niemal czas byli kroczek z przodu, ostatecznie jednak głupio przegrali dwoma punktami. Dziś wypoczęty Wall zagra, jestem pewien że będzie chciał pokazać swoją najlepszą wersję i wraz z kolegami zrobi wszystko żeby poprawić bilans swojej drużyny a pole manewru będzie dość spore bo nie od dziś wiadomo że defensywa Houston ma sporo mankamentów i stoi na niskim poziomie.

edit:

tragiczna koncowka, to bylo jak najbardziej do wygrania
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom