>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
kells 48

kells

Użytkownik
GOLDEN STATE WARRIORS - NEW ORLEANS PELICANS
Anthony Davis over 28,5 pkt ✅✅✅
unibet
Naprawdę nie trzeba się chyba tutaj rozpisywać. Omijam pisanie swoich typów w tym poście, ponieważ nie chce mi się często pisać obszernych analiz. Szkoda, że nie ma tematu do obstawiania wyników tak jak na NHL, gdzie chętnie uczestnicze z bardzo dobrymi wynikami.
Do rzeczy. Dlaczego typ na over punktów? Pomyślmy.. Holiday nie gra, więc jest Davis, potem jest.. Davis, i jeszcze ktoś tam gra? Oczywiście żartuje, ale głównie to na AD skupia się gra. GSW po porażce z Lakers&#39;ami na pewno będą chcieli przed własną publicznością wygrać bardzo mocno - jutro nie grają. Co jeszcze można powiedzieć o GSW? Na pewno to, że obrona im troszkę siadła co zresztą pokazali w LA. Na moje oko zanosi się na festiwal trójek i mocno overowy mecz. Dodatkowo mecz z GSW to też kwestia ambicji dla Davisa. W prawdzie jutro czeka ich wyjazd do Sacramento, ale to właśnie na takie mecze jak dzisiaj przygotowują się najlepsi zawodnicy. Linia 28,5 pkt? Ja w to wjeżdżam ;)
IZZI :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
GOLDEN STATE WARRIORS - NEW ORLEANS PELICANS

Anthony Davis over 28,5 pkt

unibet

Naprawdę nie trzeba się chyba tutaj rozpisywać. Omijam pisanie swoich typów w tym poście, ponieważ nie chce mi się często pisać obszernych analiz. Szkoda, że nie ma tematu do obstawiania wyników tak jak na NHL, gdzie chętnie uczestnicze z bardzo dobrymi wynikami.

Do rzeczy. Dlaczego typ na over punktów? Pomyślmy.. Holiday nie gra, więc jest Davis, potem jest.. Davis, i jeszcze ktoś tam gra? Oczywiście żartuje, ale głównie to na AD skupia się gra. GSW po porażce z Lakers&#39;ami na pewno będą chcieli przed własną publicznością wygrać bardzo mocno - jutro nie grają. Co jeszcze można powiedzieć o GSW? Na pewno to, że obrona im troszkę siadła co zresztą pokazali w LA. Na moje oko zanosi się na festiwal trójek i mocno overowy mecz. Dodatkowo mecz z GSW to też kwestia ambicji dla Davisa. W prawdzie jutro czeka ich wyjazd do Sacramento, ale to właśnie na takie mecze jak dzisiaj przygotowują się najlepsi zawodnicy. Linia 28,5 pkt? Ja w to wjeżdżam ;)
Z tym typem jest jeden problem, bardzo możliwy jest blowout, a wtedy Davis szybko usiądzie, zwłaszcza że mają następny mecz z Kings gdzie będzie większa szansa powalczyć.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Washington Wizards VS Houston Rockets
Typ: John Wall Over 21.5 points 1.80 Betsson
Wynik: 21⛔
taki niefart sędzia mnie załatwił ????
Na temat tego typu nie ma co dużo pisać. John Wall to prawdziwa gwiazda drużyny Wizz, jest uwielbiany przez swoją domową publiczność mniej więcej tak jak w Cleveland kochają LBJ&#39;a. Wizards potrzebują zwycięstwa to nie ulega wątpliwości, czy są w stanie je dzisiaj uzyskać ?? Hmm , mam pewne wątpliwości. Natomiast nie mam wątpliwości co do tego ,że potrzebują Walla i jego punktów/asyst/przechwytów. Harden czy Gordon to są tacy defensorzy ,że szkoda gadać i myślę ,że zespół będzie tak ukierunkowywał swojego lidera aby wykorzystać braki defensywne ekipy gości. John Wall nie grał z Orlando , odpoczywał w domu, miał 3 dni przerwy i myślę ,że wszystko przemawia za tym aby pokazał swój ponadprzeciętny talent dzisiejszej nocy
Charlotte Hornets VS Indiana Pacers
Typ: Indiana Pacers ML 2.28 Betsson
Wynik: 122:100⛔

Wczoraj nie udało się z typem na Bucks, porażka po dogrywce i generalnie żałosnym meczu. Dzisiaj proponuje Pacers. Dlaczego Indiana ma pokonać dobrze spisującą się ekipę Hornets na wyjeździe ? Pierwsza sprawa to kilka absencji w drużynie gości Lamb, Williams, Hibbert , McRoberts to solidni gracze ,którzy dawali bench points , jest tu również starter Williams i dobrze grający w obronie na pozycji Center Hibbert. Może te absencje nie zaburzą mocno rotacji ekipy drużyny Hornets. Pacers natomiast praktycznie w najlepszym składzie (nie ma Stuckeya, ale czy to wzmocnienie czy osłabienie ???? ? ) do zespołu przyszło kilku ciekawych graczy , odszedł Hill ,który naprawdę super radzi sobie w Utah Jazz jestem pod wrażeniem, przyszedł Teague no i bardzo ciekawy gracz w kontekście dzisiejszego meczu czyli Al Jefferson była gwiazda zespołu Hornets i pupil publiczności. To by było na tyle na temat składów obu drużyn. Przyjrzałbym się jeszcze jeden rzeczy, czy wynik 4-1 dla Horents w bieżącym sezonie naprawdę jest miarodajny ? Hornets pokonało takie tuzy jak: Bucks, Heat, 76ers, Nets kto oglądał wczoraj Bucks ten wie ,że bez Middletona to nie mają czego szukać, Heat się posypali w tym sezonie i widzę dla nich tylko możliwość tankowania problemy z Boshem tylko to napedzają. Hornets przegrało u siebie z Celtics, którzy moim zdaniem obecnie są na podobnym poziomie co Pacers dlatego biorę Win dla Indiany

Oklahoma City Thunder VS Miami Heat
Typ: Oklahoma City Thunder -6 points 1.91 Betsson
Wynik: 97:85✅

Chyba nikt się nie spodziewał tak dobrego startu Oklahomy, prawda ? Ekipa Donovana poprawiła się bardzo jeżeli chodzi o defensywę ,teraz to są prawdziwi gladiatorzy parkietu z jednym wyjątkowym graczem. Miami nie posiada gracza pokroju Westbrooka. Nie nazwę takim graczem Whiteside&#39;a ponieważ facet jest jednowymiarowy a na przeciwko siebie dzisiaj będzie miał Kantera i Adamsa nie widzę jakoś szans żeby sobie pograł... Uważam,że przewaga własnego parkietu i Westbrook jako czynnik X tego meczu przeważą i Oklahoma spokojnie sobie poradzi z niżej notowaną ekipą, która w tym roku przegrała okienko transferowe tak bardzo jak dawno tego nie zrobiła
Los Angeles Clippers VS Detroit Pistons
Typ: Andre Drummond U 16 1.75 Betsson
Wynik: 15✅
Tutaj analiza będzie bardzo, krótka Drummond gra w kratkę dobre mecze przeplata złymi dalej nie potrafi rzucać wolnych i 7/11 w ostatnim meczu nic tu nie zmienia ( btw. Andre cud 7 na 11 niemożliwe chyba pierwszy raz w karierze ???? ). Granie przeciwko DJ&#39;owi i Griffinowi do najrzyjemniejszych rzeczy nie należy i nie uważam ,że będzie to dzień Drummonda

Na koniec selekcja dla tych ,którzy lubią wombo combo
Typ: OKC ML 1,4 + Chicago Bulls 1.34 ML(Vucevic raczej nie gra) + LAC 1.21= 2.27 Betsson

Wynik: ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Orlando Magic @ Chicago Bulls
Godzina: 02:00
Typ: Chicago powyżej 102.5 punktu ✅
Kurs: 1.86 ✅
Bukmacher: Unibet

Analiza:

W nocy z poniedziałku na wtorek czeka kibiców w Polsce kolejna sesja z najlepszą ligą koszykarską świata. Na tapetę biorę dzisiaj spotkanie w Chicago, gdzie miejscowi zmierzą się z Orlando Magic.

Zdecydowanym faworytem zdaniem bukmacherów są gospodarze. Byki po przemeblowaniu składu zaczęli sezon naprawdę dobrze. Seria zwycięstw szybko została jednak przerwana i aktualnie wracają do własnej hali z 3 kolejnymi porażkami. Dzisiaj ekipa z Chicago zapewne będzie chciała powrócić na właściwe tory. Dokonać tego będą mogli tylko i wyłącznie pokazując swój efektowny, ofensywny basket. Ogólnie jeżeli chodzi o pozytywne aspekty ich gry, to skupić należy się raczej na ofensywie. Bardzo dobrze funkcjonuje współpraca na linii Rondo, Wade - reszta zespołu. Głównym punktującym jest zazwyczaj Butler, ale swoje potrafią dorzucić także wspomniany Wade, czy Taj Gibson. Byki wyglądają naprawdę bardzo solidnie w ataku, miałem przyjemność oglądać ich znakomity występ przeciwko Brooklyn Nets (tak, wiem, że Nets są bardzo słabi w tym sezonie) i byłem pod ogromnym wrażeniem ich gry. Znacznie gorzej jest z defensywą, ale to akurat nieistotne dla mojego dzisiejszego wyboru.
Zdecydowałem się zagrać over punktowy gospodarzy z uwagi na ich bardzo dobre występy we własnej hali. W trzech meczach jak do tej pory zdobywali kolejno 105, 118 i 104 punkty. Za każdym razem pokrywali zatem linię narzuconą przez bukmacherów na sobotnie starcie. Potencjał do grania ładnego, otwartego basketu jest u Byków ogromny i myślę, że po ostatnich 3 porażkach w najbliższym meczu dadzą z siebie 110% i będą chcieli rzucić jak najwięcej punktów.

Po drugiej stronie mamy Orlando Magic, które ma zgoła odwrotną tendencję w tym sezonie - zaczęli od 3 porażek, a ostatnie 3 mecze zakończyły się ich zwycięstwami. Na wyjeździe wygrali jak dotąd raz - z pozostającą bez wygranej drużyną Philadelphii. Koszykarze Magic tracili w meczach wyjazdowych 108, 105 i 101 punktów - ten ostatni dorobek własnie w potyczce z Sixers. Myślę, że i w sobotę pozwolą przeciwnikom na rzucenie ponad 100 punktów. Zwłaszcza, że będą mieli bardzo trudne zadanie powstrzymania świetnych podających i świetnych rzucających.

Będę miał dzisiaj okazję obejrzeć w nocy ten pojedynek, mam nadzieję, że zobaczę kawał dobrej koszykówki. Powodzenia ;)

//

Do tego chciałem dorzucić Pacers na wyjeździe, ale ktoś już mnie ubiegł w dziale.
Próbuję zatem innego doga, zagram też sam za drobne dla większych emocji, mianowicie Miami. Dlaczego by nie spróbować? Thunder nie są tą drużyną co w zeszłym sezonie. Do tej pory wygrali u siebie wszystkie 3 mecze, jednak z Phoenix byli bardzo blisko wpadki - wygrana po dogrywce, odrobione 6 punktów w ostatniej kwarcie, głównie z uwagi na foul-trouble liderów Suns. Poza tym pokonali Lakers i Wolves, więc, umówmy się, żadne potęgi. Ekipę z Miami na pewno stać na zwycięstwo, w tym sezonie ponownie chcą powalczyć o play-off&#39;y. Jeżeli chcą tego dokonać, muszą konsekwentnie kolekcjonować zwycięstwa, również na tak trudnym terenie jak ten w Oklahomie.

Miami @ Oklahoma / Typ: Miami -3,5 HA, kurs: 3.70 , unibet
????

e: Miami tragedia, Indiana to samo. OKC jednak dalej nic ciekawego, na pewno będę polował na ich domową porażkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Washington Wizards - Houston Rockets wynik 106-114 ✅
Houston Rockets @ 1.95
Bet365
Od rana się przyglądałem temu zdarzeniu. Pierwsza myśl że te &quot;gamonie&quot; z Wash nie dadzą rady. Znowu będą ceglic, grać brzydki atak i mnóstwo strat. Zostawiłem ta myśl w głowie. Co się działo z kursami. Spadek z 2.20 na 2.05 na wygraną Houston a aktualnie jest tylko 1.95. Ludzie poszli ewidentnie w stronę Houston i dobrze zrobili. Kto ma zaskoczyć w Wizards ? wypoczety Wall , czy niepewny swojej gry Beal ? Ja nie wierzę w żadnego grajka a tam nikogo więcej nie ma przecież. Słaba ta paka Wizards. Houston oglądałem w przegranym starciu z Atlanta. Oni mają potencjał i mogą grać tylko lepiej. Tam trzeba się skupić na ofensywie bo tam każdy gracz jest zawodnikiem ataku. Tam obrona nic nie wygrają. Ich skład też nie jest perfekt lecz jest dużo lepiej jak w Wizards. Harden dziś przejmie zawody i da siecej jak dwójka Wall z Bealem. W Houston nawet jest Nene (dawny Wizards) na ławce. Tam jest masa dobrych swingmanow w osobach Arizy, Gordona, Brewera. Nie zapominajmy o wysokim Andersonie ala Dirk Nowizki na dystansie. Washington postawił na nowoczesną koszykówkę grając tylko jednym wysokim (Gortat) i w składzie ma mało wielkich graczy. Tak można grać jak się ma rasowych strzelców w składzie a ich tam nie ma. Popełniono wielkie błędy w tej organizacji i prawdopodobnie kolejny sezon na straty i czas w kocnu na jakąś przebudowę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Typ: John Wall Over 21.5 points 1.80 Betsson
Polecam sobie obejrzeć skróty z tego meczu. 33 sekundy do końca i po rzucie Walla 5 pkt straty i odzyskana piłka. Trener bierze czas i za chwilę sędzia daje Wall&#39;owi drugi techniczny. W powtórce widać, że gracz WAS przeszedł obok niego i za to został wyrzucony. Teraz nasuwa się pytanie: kto tu jest debilem? Wall, bo w takim momencie powiedział coś pod nosem do sędziego czy sędzia, który wyrzuca najlepszego zawodnika gospodarzy za nic i ostatecznie rozstrzyga wynik tego meczu? Okaże się pewnie niedługo.
Tu link https://twitter.com/HoopDistrictDC/status/795813362663849984
Jednak trącił arbitra, ale wyrzucać z parkietu za takie coś to śmiech na sali.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Polecam sobie obejrzeć skróty z tego meczu. 33 sekundy do końca i po rzucie Walla 5 pkt straty i odzyskana piłka. Trener bierze czas i za chwilę sędzia daje Wall&#39;owi drugi techniczny. W powtórce widać, że gracz WAS przeszedł obok niego i za to został wyrzucony. Teraz nasuwa się pytanie: kto tu jest debilem? Wall, bo w takim momencie powiedział coś pod nosem do sędziego czy sędzia, który wyrzuca najlepszego zawodnika gospodarzy za nic i ostatecznie rozstrzyga wynik tego meczu? Okaże się pewnie niedługo.

Tu link https://twitter.com/HoopDistrictDC/status/795813362663849984

Jednak trącił arbitra, ale wyrzucać z parkietu za takie coś to śmiech na sali.
Widziałem cały mecz i poziom sędziowania był bardzo niski, trochę nieszczęścia przy tym typie
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Widziałem cały mecz i poziom sędziowania był bardzo niski, trochę nieszczęścia przy tym typie
Też miałem Walla pogranego i że nie siadło to głównie jego wina, bo gdyby nie dostał takiego udaru w IV kwarcie to spokojnie by te 3 pkt dorzucił wcześniej, a tak wolał chyba z 3 TO zaliczyć.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Polecam sobie obejrzeć skróty z tego meczu. 33 sekundy do końca i po rzucie Walla 5 pkt straty i odzyskana piłka. Trener bierze czas i za chwilę sędzia daje Wall&#39;owi drugi techniczny. W powtórce widać, że gracz WAS przeszedł obok niego i za to został wyrzucony. Teraz nasuwa się pytanie: kto tu jest debilem? Wall, bo w takim momencie powiedział coś pod nosem do sędziego czy sędzia, który wyrzuca najlepszego zawodnika gospodarzy za nic i ostatecznie rozstrzyga wynik tego meczu? Okaże się pewnie niedługo.

Tu link https://twitter.com/HoopDistrictDC/status/795813362663849984

Jednak trącił arbitra, ale wyrzucać z parkietu za takie coś to śmiech na sali.
A co out z boiska 33 sekundy przed końcem przeszkodzil z pokryciem lini 21 pkt ? W niczym nie pomogło czy zaszkodziło. Sam sobie zaszkodziles grając ten typ na tego Wallla, który nigdy nie potrafił rzucać a tylko popie... niczym Speedy Gonzales
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Portland x Under 211.5 pkt (Nets - Minnesota)
AKO: 1.92/unibet (u mnie zagrane o 10 rano po 1.97) ⛔

Wczoraj taki dubelek siadł i dzisiaj idę w tym samym kierunku. Zacznę może od underu. Sprawa wygląda podobnie jak wczoraj, obie drużyny miały być underowi drużynami i póki co wygląda to średnio jednak moim zdaniem idzie to właśnie w takim kierunku. Nets posiada aktualnie 15 ofensywę w lidze a Minnesota 19. Obie drużyny średnio zdobywają ponad 100 pkt na mecz jednak także tracą ponad 100 pkt na mecz. Czy to znaczy, że dzisiaj zobaczymy mega ofensywne spotkanie? Jestem zdania, że nie. Drużyna Wilków została objęta przez &quot;Tibbsa&quot; głównie po to aby ten poprawił ich obronę, bo przecież z tego słynie ten trener. Myślę, że niedługo pojawią się efekty i drużyna zacznie tracić dużo mniej punktów jak za czasów tego coacha w Chicago. Najważniejszym argumentem dla, którego jednak gram under jest ofensywa obu tych drużyn. Oba teamy grają w dość klasyczny sposób, a ich główną bronią w ataku są &quot;środkowi&quot;. Napisane w cudzysłowie, gdyż KAT niby nie jest Centrem choć na boisku dość często to wygląda jakby nim był. To samo tyczy się drużyny Nets, gdzie ofensywa głównie opiera się na Brooku Lopezie. Dzisiaj spodziewam się, że to właśnie obaj zawodnicy zadecydują o tym, która z drużyn wygra. Warto także wspomnieć, że obie drużyny nie posiadają także jakiś wspaniałych strzelb zza łuku. Wydaję mi się, że taka linia na under jest piękna do dubelka.
Moim dopełnieniem dubelka jest bardzo młoda ekipa z Portland. Jak jestem zwolennikiem ekip z wschodu to tą drużynę uwielbiam oglądać. Zespół zbudowany pod Lillarda, który w niedługim czasie wejdzie na poziom All-Star. U jego boku drugi świetny Guard jakim niewątpliwie jest McCollum. Nie gram jednak na Portland, dlatego że ich lubię oglądać, a dlatego że dziś po prostu są ewidentnymi faworytami. Po pierwsze grają w tym sezonie bardzo dobrze, a te trzy porażki to mecze z GSW, LAC a także z dzisiejszymi rywalami. Nie były to jednak żadne blowouty a przegrane po walce. Jeżeli kogoś dziwi słaby początek zespołu Pheonix to nie jest to żaden przypadek, gdyż ta drużyna będzie po prostu słaba. Poza Knightem, który jest ciekawym zawodnikiem brakuje tam jakości. Można spojrzeć na dzisiejsze statystyki w spotkaniu z LAL, gdzie dobre spotkanie zagrał Booker czy Warren jednak w mojej opinii są to jednorazowe przypadki. Do tego Suns są b2b, więc dzisiaj może być ciężko a jakąkolwiek walkę w hali w Portland.


KAT lub Brook Lopez najlepiej punktującym zawodnikiem w meczu - 2/betano
⛔

Na obu Panów jest kurs po 4, więc grając stałą stawką na obu uzyskujemy kurs 2. Pisałem wcześniej, że obie ofensywy opierają się głównie na nich i dzisiaj spodziewam się tego samego. Myślę, że fajny becik do spróbowania za jakąś 1j.

Jestem zły na siebie, pisałem o tym, że obaj pokryją linię i to zrobili to zamiast zagrać dwa single na pkt tych Panów to poszedłem w inną drogę. Szkoda :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Polecam sobie obejrzeć skróty z tego meczu. 33 sekundy do końca i po rzucie Walla 5 pkt straty i odzyskana piłka. Trener bierze czas i za chwilę sędzia daje Wall&#39;owi drugi techniczny. W powtórce widać, że gracz WAS przeszedł obok niego i za to został wyrzucony. Teraz nasuwa się pytanie: kto tu jest debilem? Wall, bo w takim momencie powiedział coś pod nosem do sędziego czy sędzia, który wyrzuca najlepszego zawodnika gospodarzy za nic i ostatecznie rozstrzyga wynik tego meczu? Okaże się pewnie niedługo.

Tu link https://twitter.com/HoopDistrictDC/status/795813362663849984

Jednak trącił arbitra, ale wyrzucać z parkietu za takie coś to śmiech na sali.
Z tego co wiem sędzia jest nietykalny i to jest z automatu techniczny. Może potem obejrzę całą sytuacje ale to był sędzia, który zagwizdał na ich niekorzyść i takie trącenie to jest debilizm czystej postaci.

Inna sprawa, że poziom sędziowania to masakra. Ktoś widział ostatni rzut w regulaminowym czasie FreakGreak i jego kroki, które nie zostały odgwizdane ? Dobrze, że nie trafił bo by była kolejna sieczka w necie. Chociaż dla mojego typu byłoby to dobre ;)
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves 2 1,57 Bet365 119-110 ⛔⛔

Przedsezonowe zapowiedzi włodarzy Timberwolves jak na razie nijak mają się do realiów. Mega utalentowana, zbudowana na latach tankowania drużyna zawodzi. Trzon zespołu stanowią: 5 numer tegorocznego draftu Kris Dunn, niesamowity atleta i świetny defensor, którego rozwój będę śledził z wielkim zaciekawieniem. Następnie mamy Zacha LaVine&#39;a czyli gościa umiejącego rzucać za trzy, dwukrotnego zwiecięzcę konkursu Slam Dunków, które to wygrywał w cuglach oczarowując nas wszystkich w mroźne lutowe noce. Kolejny to Andrew Wiggins - jedynka draftu 2014 roku i najlepszy pierwszoroczniak sprzed dwóch lat. Największą gwiazdą tej drużyny jest oczywiście także jedynka draftu, tym razem 2015 roku, najlepszy debiutant tegoż sezonu Karl Anthony Towns. Jest bardzo dojrzały jak na swój wiek, cechuje go duża pewność siebie, świetna technika i generalnie ofensywna wszechstronność. Uważam, że jego udział w All-Star Game to czysta formalność. Zaledwie jedna wygrana na pięć meczów Panie Thibodeau? To nie tak miało wyglądać. Bardzo duży wpływ na taki stan rzeczy mają przestoje w trzecich kwartach , kiedy to toczą wyrównane starcia i nagle zbierają jakieś chore runy 10-0+. Pozytywem jest ze potrafią z takich sytuacji doprowadzać nawet do close game, jednak mimo to wygraną zbierają ich rywale. Dzisiaj przyjeżdzają do totalnie niewalczącego (no może oprócz derbów NY) o nic Brooklynu. Cel na to spotkanie jest tylko jeden - pewna wygrana, bez zbednych zabaw jak to miało miejsce poprzednio. Jeżeli tego nie zrobią nie mają po co wracać do Minnesoty, ponieważ kibice tej gorzkiej pigułki mogą nie być w stanie przełknąć.

Portland Trail Blazers - Phoenix Suns 1 1,29 Bet365 124-121 ✅✅

Z Portland w meczach rozgrywanych w ich własnej hali trzeba podchodzić z niesamowitym respektem, ponieważ gospodarze dysponują wielką siłą ognia za trzy a kibice tam zgromadzeni potrafią ich niesamowicie ponieść ku zwycięstwu. Portland jest największą rewelacją poprzedniego sezonu, kiedy to stracili czterech kluczowych graczy ze swojej rotacji tj. Wesa Matthewsa, Nico Batuma, LA Aldridge&#39;a i Robina Lopezaa mimo to grali porywający basket i m.in w pierwszej rundzie playoffs odprawili z kwitkiem LA Clippers 4-0. Terry Stotts musiał znaleźć graczy, którzy zastąpią wyżej wymienione gwiazdy i trafił idealnie. Obecni zawodnicy potrafią zagrać jeszcze bardziej widowiskowo niż ci wyżej wymienieni. Portland po koncertach Damiana Lillarda i C.J.&#39;a McColluma wygrało dwa ostatnie wyjazdy z Dallas i Memphis. Teraz będą chcieli zatrzeć nienajlepsze wrażenia z ostatnich meczów domowych z LA Clippers i GSW. TO spotkanie będzie idelną okazją do rewanżu za mecz sprzed paru dni w Phoenix, gdzie Blazers dominowali przez lwią część spotkania, jednak przegrali w dogrywce po fantastycznej trójce Erica Bledsoe. Dzisiaj na aż takie emocje nie liczę. Nie wierzę, że Smugi nie wygrają po raz trzeci z rzędu u siebie.

ako. 2.03
⛔⛔

edit:

Minnesota dlaczego... foul trouble Townsa zaważyło na niepowodzeniu, szczegolnie bolesne dwa ofensywne w trzeciej kwarcie po ktorych mial juz 4 lacznie :?
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dołączam się do typu na Wolves powyżej. Dla mnie bet dnia chyba. To że ta drużyna ma bilans 1-4 to wielkie nieporozumienie. Na bank zaczną grać lepiej, ciśnienie już pewnie jest spore wewnątrz drużyny. Żeby nie dublować typu, ja proponuję chyba nawet pewniejszy zakład na wygraną pierwszą połowę, czysty bądź z handicapem. Co przemawia za tym to to, że jak już wspomniał kolega wyżej Timberwolves dobrze grają pierwsze połowy a przegrywają spotkania zastojami w trzecich i czwartych kwartach. Patrząc w statystyki, Minnesota jest na drugim miejscu w lidze pod względem punktów zdobywanych w pierwszych połowach. Rzucają średnio 60.0, tracąc jedynie 50.8. Różnica +9.2 daje im 3 pozycję w tym zestawieniu. Dzisiejsi przeciwnicy, ekipa Nets zdobywają 52.7 tracąc przy tym 53.5. Kierując się statystykami widać gołym okiem że początki spotkań to mocne uderzenie graczy MIN. Dodajcie do tego motywację bilansem 1-4 i podrażnioną ambicję tych młodych chłopaków a wychodzi dosyć pewny moim zdaniem bet.
Moje propozycje na to spotkanie:

Minnesota 1st half 1.65
Minnesota (-1.5) 1st half 1.83
Minnesota 1.65
HT/FT MIN/MIN 2.05
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Jako, że uprzedzono mnie z typami na PTB i Timberwolves rzucam typek dotyczący meczu Cavs - Hawks.
O czym od razu pomyślałem wobec spotkania rozgrywanego w Quicken Loans Arena to overek Paula Millsapa. W zeszłym sezonie w siedmiu spotkaniach przeciwko Cavaliers notował 17,2 PPG, więc linia - można powiedzieć - wystawiona idealnie. Niemniej jednak podczas offseason z Hawks odeszli Horford i Teague, więc Millsap stał się niekwestionowanym samcem alfa w ekipie Jastrzębi i statystyki, zwłaszcza te punktowe, powinny pójść w górę. Paul perfekcyjnie wszedł sezon, notując linijkę 28/6/7 przeciwko Wizards w pół godziny! Niestety w kolejnych meczach ani razu nie przekroczył tego progu, m.in. dlatego, że do tej pory najwięcej czasu na parkiecie spędził przeciwko Lakers - 35 minut, stosunkowo niewiele patrząc na status Millsapa w ekipie Jastrzębi. Dlaczego wiec idę w over, jeśli spośród sześciu meczów tego sezonu linia została przekroczona tylko dwukrotnie? Ano dlatego, że choćby w meczach z 76ers czy drugiego pojedynku z Wizards - balansował na pograniczu. W ostatnim meczu zdążył się już odblokować po kilku, dość powiedzieć, przeciętnych spotkaniach. Dzisiaj na przeciwko niego zagra Kevin Love, przeciętny obrońca, choć trzeba mu oddać, że pod wpływem LeBrona poprawia się w tym elemencie. Niemniej jednak Love wciąż jest wolny na nogach, do tego Millsap jest silniejszy fizycznie i nie zdziwi mnie, gdy zdoła kilkukrotnie stanąć na linii rzutów wolnych. Hawks mają potencjał, aby powalczyć z Cavaliers - oczywiście nie widzę ich jako zwycięzców tego starcia, ale handicap mogą pokryć, a co za tym idzie - Paul swoje powinien zagrać. Czuję, że ze strony PFa Jastrzębi pęknie dzisiaj 20+.
Paul Millsap over 17,5 punktów @ 1,87 Betano ✅
Mam jeszcze jedną petardę, nawet do mocniejszego grania niż over Millsapa, ale to prawdopodobnie potem.
ed.: Wrzucę koło północy, może pierwszej. Stay tuned, bo warto.
Tylko mnie, po raz kolejny, zawiodły Wilki? Niby Thibs, ale w defensywie prezentują dno. Przegrać ze sklejką z Brooklynu, która nawet Euroligi by nie wygrała, ehh... Czarna lista, zdecydowanie, bo póki co to nie potrafią wygrywać. Brakuje Garnetta, który złapałby tych bananów za mordy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ok miała być przerwa tygodniowa, ale obok tej linii nie mogę przejść obojętnie.
Atlanta Hawks @ Cleveland Cavaliers
under 207,5 1,97 4/5 pinnacle ⛔ 216
Cleveland Cavaliers under 108 1,90 4/5 pinnacle ✅ 106
Dla mnie sporo za duża.
Po pierwsze obie ekipy to solidne defensywy. W zeszłym roku obie w TOP10. W tym Cleveland póki co słabiej, ale to głównie przez bardzo otwarte spotkania z Bostonem i Houston. Poza tymi dwoma spotkaniami obrona spisywała się bez zarzutu.
Istotne kwestie. Atlanta nie może grać szybko w tym spotkaniu bo to wyrok. Muszą zwalniać tempo i wybijać Cleveland z rytmu. Porównałbym to do spotkania z Toronto, które właśnie w podobny sposób prawie ograło Cleveland, w każdym razie było blisko.
Po drugie Atlanta solidnie broni obwód, czyli ostatnio ogromną siłę Cleveland. Rzucają trójki jak na zawołanie na chorej skuteczności i wg. mnie przeciwko Atlancie to nie przejdzie. Po prostu nie mogą trafiać tak często kiedy będą mieli ręce na twarzy. Co dalej istotne. To co nabija mocno wyniki Cleveland to rzuty wolne. Wykonują ich ogromne ilości a Atlanta pod tym względem to również czołówka ligi. Nie faulują wiele bo też mają Howarda pod koszem nie muszą. Co też istotne notują wg. mnie kolejny progres w defensywie co było do przewidzenia.
Cleveland poza tymi dwoma aspektami to nie gra nic wielkiego. Grają swoje i potrafią wykorzystywać słabości rywali. Z Atlantą nie sądzę by dążyli do ogromnego tempa a ciężko będzie o bardzo dobrą skuteczność i wydaje mi się, że by byli w stanie tak łatwo zdobywać punkty jak w meczach z Houston czy Bostonem. Po pierwsze dlatego, że ten mecz będzie inny a po drugie jednak defensywa Hawks w tym momencie to ścisłe top 3 ligi. Boston bez Crowdera przeciwko Cavs nie mają czego szukać, przyjęli wymianę ciosów i skończyło się to oczywistym wynikiem.
Co do linii na Cavs to przekroczyli ją 3 razy w meczach z Houston, Bostonem i NYK(którzy też szału w defensywie nie robią). Nie przekroczyli jej z 76ers, Orlando i Toronto. Atlanta oddała więcej niż 108 punktów tylko w meczu z Lakersami, który im totalnie nie wyszedł po pierwsze i po drugie Lakers zagrali na kapitalnej skuteczności.
Brak Korvera to raczej bez znaczenia. I tak ostatnio grał słabo.
NBA 2016/2017 30-32-1 ⛔ 12,341j
KUPONY 2-2 ⛔ 0,174
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Dallas Mavericks win @ 2.82✅✅✅

Dzis bardzo pod prąd, ale czemu nie? Oba zespoly smialo mozemy zakwalifikowac do miana zaskoczen poczatku sezonu. Dallas zaskoczenie in minus, a Lakersi jako duzy plus.
LAL na fali. Trzy wygrane z rzedu i to z nie byle kim. Z kwitkiem odprawili Atlante, GSW i Phoenix. Wyniki naprawde robia duze wow.
Dallas notuja duzy falstart szukajac formy i wlasnego ja. Po pieciu porazkach z rzedu przyszla wrecie wygrana. Strasznie wymeczona, ale wygrana po dogrywce z Milwaukee. Wreszcie na miare oczekiwan zagral H.Barnes, ktory zaliczyl najlepszy wynik w karierze. Ja osobicie traktuje to zwyciestwo jako odbicie od dna. Przeciez te druzyny powinny miec bilans odwrotny do tego ktory widzimy. Dallas ma szanse na wygrana jesli przycina Lakersow w defensywie i zwolnia tempo gry. Lakersi to duzo talentu, ale takze brak stabilizacji co pokazaly mecze przed seria 3W.
I jeszcze sobie zagladam w historie i patrze a tu Dallas z LAL wygrali ostatnie 11 spotkan.

Stake 2/5

Łatwa robota. Skorzystal ktos?????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
LAL Lakers - Dallas Mavericks 1 1.47 Bet365

⛔⛔⛔ ????

Dzisiaj króciutko, trzeba zaraz wychodzić do pracy.
Może nie jest to duży kurs, ale w dubelku, czy też w triplu ma szansę na powodzenie.
Jeziorowcy grają solidny basket jak do tej pory, i mają wielkie chęci na pewno, żeby to już w tym sezonie zagrać w PO. Mają dobrą passę, win streak +3
Mavs grają jak dotychczas mizernie, i nie widzę tutaj innej opcji jak win LAL.


SAC Kings - NO Pelicans 1 1.37 Bet365

✅✅✅

Zaskoczyli mnie Królowie w swoim ostatnim meczu wyjazdowym z Raptorami. Oczywiście mieli przewagę na tablicach z powodu absencji Litwina Valanciunasa, ale to nie o tym chciałem.
Dzisiaj grają 1 mecz u siebie po tournee na Wschodzie, z równie mizrnie jak Mavs grającymi Pelikanami.
Tam nie ma kto grać oprócz A.D, marnuje się strasznie. Ponadto są b2b. Jeszcze nie pora na 1 zwycięstwo w sezonie Pels.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Memphis Grizzlies vs Denver Nuggets

Typ: Emmanuel Mudiay Over 19 points + assist 1.85 Betsson✅

Mudiay po bardzo dobrym początku sezonu ostatnio zanotował 30 punktów w meczu z Bostonem Career High, nie dzieli się narazie co prawda dobrze piłką jednak w meczach z miśkami 2/3 razy pokrywał linię jako Rookie, nie widzę przeszkód oprócz tego ,że Miśki długo rozgrywają akcje i tempo meczu może być niskie (ale nie musi) , ponadto Mudiay lubi wbijać się pod kosz i wymuszać rzuty wolne a Miśki w pomalowanym dopuszczają się wszelkich metod aby nie dać przeciwnikom rzucać łatwych punktów myślę ,że ciekawa opcja na dziś


Clevland Cavaliers vs Atlanta Hawks

Typ: Clevland Cavaliers -8 1.91 Betsson⛔

Dzisiaj nie zagra Korver w Atlancie i robi się smród. Dlaczego? Ponieważ Rooster Hawks jest tak z****** za przeproszeniem ,że oprócz Schroedera i Hardawaya JR&#39;a nie ma żadnych nominalnych graczy na pozycji 1 i 2 ANI JEDNEGO , ja rozumiem ,że Bazemore będzie pozorował grę na SG ale tak się grać nie da na wyjeździe z ekipą Clevland. Cavaliers ledwo co wygrali w Philadelphii i sądzę ,że dzisiaj znacznie poważniej podejdą do tematu. Ponadto nie specjalnie widzętu rywalizację na lini Howard Thompson, Thompson spokojnie może wykorzystywać swoją szybkość i łatwo sprawić ,że lider ekipy gości wpadnie w Foul Trouble i na to też trochę liczę.
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Portland x Under 211.5 pkt (Nets - Minnesota)
AKO: 1.92/unibet (u mnie zagrane o 10 rano po 1.97)

Wczoraj taki dubelek siadł i dzisiaj idę w tym samym kierunku. Zacznę może od underu. Sprawa wygląda podobnie jak wczoraj, obie drużyny miały być underowi drużynami i póki co wygląda to średnio jednak moim zdaniem idzie to właśnie w takim kierunku. Nets posiada aktualnie 15 ofensywę w lidze a Minnesota 19. Obie drużyny średnio zdobywają ponad 100 pkt na mecz jednak także tracą ponad 100 pkt na mecz. Czy to znaczy, że dzisiaj zobaczymy mega ofensywne spotkanie? Jestem zdania, że nie. Drużyna Wilków została objęta przez &quot;Tibbsa&quot; głównie po to aby ten poprawił ich obronę, bo przecież z tego słynie ten trener. Myślę, że niedługo pojawią się efekty i drużyna zacznie tracić dużo mniej punktów jak za czasów tego coacha w Chicago. Najważniejszym argumentem dla, którego jednak gram under jest ofensywa obu tych drużyn. Oba teamy grają w dość klasyczny sposób, a ich główną bronią w ataku są &quot;środkowi&quot;. Napisane w cudzysłowie, gdyż KAT niby nie jest Centrem choć na boisku dość często to wygląda jakby nim był. To samo tyczy się drużyny Nets, gdzie ofensywa głównie opiera się na Brooku Lopezie. Dzisiaj spodziewam się, że to właśnie obaj zawodnicy zadecydują o tym, która z drużyn wygra. Warto także wspomnieć, że obie drużyny nie posiadają także jakiś wspaniałych strzelb zza łuku. Wydaję mi się, że taka linia na under jest piękna do dubelka.
Moim dopełnieniem dubelka jest bardzo młoda ekipa z Portland. Jak jestem zwolennikiem ekip z wschodu to tą drużynę uwielbiam oglądać. Zespół zbudowany pod Lillarda, który w niedługim czasie wejdzie na poziom All-Star. U jego boku drugi świetny Guard jakim niewątpliwie jest McCollum. Nie gram jednak na Portland, dlatego że ich lubię oglądać, a dlatego że dziś po prostu są ewidentnymi faworytami. Po pierwsze grają w tym sezonie bardzo dobrze, a te trzy porażki to mecze z GSW, LAC a także z dzisiejszymi rywalami. Nie były to jednak żadne blowouty a przegrane po walce. Jeżeli kogoś dziwi słaby początek zespołu Pheonix to nie jest to żaden przypadek, gdyż ta drużyna będzie po prostu słaba. Poza Knightem, który jest ciekawym zawodnikiem brakuje tam jakości. Można spojrzeć na dzisiejsze statystyki w spotkaniu z LAL, gdzie dobre spotkanie zagrał Booker czy Warren jednak w mojej opinii są to jednorazowe przypadki. Do tego Suns są b2b, więc dzisiaj może być ciężko a jakąkolwiek walkę w hali w Portland.


KAT lub Brook Lopez najlepiej punktującym zawodnikiem w meczu - 2/betano

Na obu Panów jest kurs po 4, więc grając stałą stawką na obu uzyskujemy kurs 2. Pisałem wcześniej, że obie ofensywy opierają się głównie na nich i dzisiaj spodziewam się tego samego. Myślę, że fajny becik do spróbowania za jakąś 1j.
Z typem na Portland się zgodzę- revange game,własna hala,pewnie wezmą ten mecz. Phoenix na tą chwilę to przeciętny ZESPÓŁ, ale pisanie że brakuje tam jakości to spore nadużycie! Jest tam masa strzelców,których trzeba w końcu dobrze ustawić-pod koszem dziura-przyszedł Chandler, ale to za mało. Devin Booker? Przypadek? Koleś ma 20 lat, posadził na ławie wspomnianego Knighta, perfekcyjnie ułożony rzut, 23ppg, ; gra bez respektu,już dostaje decydujące rzuty,wg mnie najlepszy sg młodego pokolenia w nba.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Phoenix Suns
wygra Phoenix Suns @ 4.05
Pinnacle

Ja tam się wysokich kursów nie boję co nie raz już pokazałem w efekcie końcowym z pozytywnym rezultatem. Dziwią mnie gierki innych z forum w stronę Portland bo Lillard czy McCollum to oni muszą wygrać ! Ale to nie jest Sanantonio Spurs czy Cavs. Ci gracze w pojedynkę albo wygrają mecz albo go przegrają zła dyspozycja. Reszta składu w takim Portland to zenada. Wystarczy obejrzeć mecz i zobaczyć jak i co grają taki Crabe czy Aminu. To jedno wielkie G. A gra zespołowa ? To nie tam ! Bardziej grę zespołowa prezentuje Phoenix Suns. Oni niczym nie odstaja. Im Booker też gra super mecze a Bledsoe to dobry, skoksowany (nr 1 pod tym względem w NBA) rozgrywajacy. Reszta zawodników sypie to samo co w Portland a nawet lepiej. Szkoda że prawdopodobnie Chandler nie zagra (Info z ostatniej chwili) dziś w Suns. On rządzi w obronie ale nawet i bez niego Suns się postawi i powalczy. W Portland w ostatnim meczu uszkodzil (poobijal rękę) Lillard i ogólnie miał kilka mocnych upadków na parkiet. To napewno dziś nie pomoże a może go odsunął z gry w ostatniej chwili ? Jest to ciągle możliwe ! Ale nawet i z nim w składzie Portland może przegrać. Oni grali kilka dni temu na parkiecie Suns i było 115:114 dla Słońc po dogrywce. Próbujemy, nie zalujemy !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom