>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
W 19

wezniebij

Użytkownik
Nie chcę wyjść na kogoś kto pozjadał wszystkie rozumy, ale do dyskusji która nawiązała się wyżej dodam swoje 5 groszy. Uważam, że codzienne obstawianie NBA mija się z celem. Jest w tym dziale full osób, które to rozumieją i wybierają typy, które naprawdę mają jakąś wartość. Są też userzy typu cybul100, którzy walą bezsensownych analiz do oporu, swoje typy opierając na argumentach z kosmosu. Myślę, że miejsce takich typów jak cybula100 jest we własnych tematach, ten temat potraktujmy jako źródło ciekawych informacji. Taką jest np. to, że dziś nie zagra Lopez i Lin, a nie to, że cybul100 typuje undera, który w połowie meczów padł, w połowie nie, i dziś jest zwykłą ruletką. Panowie moderatorzy, miejcie na oku tego gościa. Bo albo forum będzie szło w stronę miejsca dla poważnych osób, które chcą zarabiać, albo zostanie zdominowane przez takich gości dodających typy z kilkoma zdaniami napisanymi na siłę pod typ, którzy nawet po meczu nie rozliczą posta.
Przecież Lopez jest doubtful, więc może nawet w ogóle nie zagra. Chcesz to sobie graj undery/overy w takich przypadkach albo idź i postaw na ruletkę. A nie zaśmiecasz dział i myślisz, że ktoś będzie dyskutował nad twoją fantastyczną analizą, mimo, że nie potrafiłeś nawet sprawdzić statusu Lopeza na dzisiejszą noc. Wracaj do dziadków z STS ????
Sam sie troche pogubiłes, Lopez will sit out Monday&#39;s game against the Clippers for rest. nie gra b2b. Nigdzie nie ma napisane ze jest Doubtful.
Wyszedłes na kogos kto pozjadał wszystkie rozumy. Jezeli ci sie ktos nie podoba to go zreportuj, a nie wypisujesz glupoty zeby go Moderatorzy pilnowali bo nie jestes jedynym kogutem w tym kurniku. Na dalsze posty nieodpowiem bo nie chce toczyc jakiejs gownoburzy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
Philadelphia 76ers - Washington Wizards✅
John Wall over 22,5 @ 1.80 unibet

Wydaje mi się, że dzisiaj jest dobra okazja na granie tego typu. Tak jak w każdym innym meczu bym tego nie pograł, tak dzisiaj stawiam(ktoś kiedyś dobrze określił, że &quot;popie.... jak Speedy Gonzalez ale rzucać to on nie umie&quot;). Frustracja u gości rośnie z każdym następnym spotkaniem. Nawet Gortat zaczął paplać w wywiadzie za co musiał przeprosić. Do tego Wall dostał &quot;karniaka&quot; na odpoczynek, więc mam nadzieję że po powrocie zechce pokazać każdemu na co go stać. Czy będzie miał lepszą okazję? Meczyk w Philadelphii, gdzie gospodarze wygrali tylko jeden mecz(i to po dogrywce z Pacers), a w każdym meczu dają sobie rzucić min. 100pkt. Jestem ciekaw też dzisiejszej współpracy na linii Wall-Gortat. Do tego wszystkiego dorzucam informację, że Bradley Beal dzisiejszej nocy nie zagra, tak więc więcej ciężaru spocznie na barkach &quot;Janka&quot;.
Powodzonka i chętnie przyjmę polemikę ;)
 
T 30

themanimal

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Washington Wizards
John Wall over 22,5 @ 1.80 unibet

Wydaje mi się, że dzisiaj jest dobra okazja na granie tego typu. Tak jak w każdym innym meczu bym tego nie pograł, tak dzisiaj stawiam(ktoś kiedyś dobrze określił, że &quot;popie.... jak Speedy Gonzalez ale rzucać to on nie umie&quot;). Frustracja u gości rośnie z każdym następnym spotkaniem. Nawet Gortat zaczął paplać w wywiadzie za co musiał przeprosić. Do tego Wall dostał &quot;karniaka&quot; na odpoczynek, więc mam nadzieję że po powrocie zechce pokazać każdemu na co go stać. Czy będzie miał lepszą okazję? Meczyk w Philadelphii, gdzie gospodarze wygrali tylko jeden mecz(i to po dogrywce z Pacers), a w każdym meczu dają sobie rzucić min. 100pkt. Jestem ciekaw też dzisiejszej współpracy na linii Wall-Gortat. Do tego wszystkiego dorzucam informację, że Bradley Beal dzisiejszej nocy nie zagra, tak więc więcej ciężaru spocznie na barkach &quot;Janka&quot;.
Powodzonka i chętnie przyjmę polemikę ;)
&quot;Scott Brooks said that he will monitor John Wall&#39;s minutes during Wednesday&#39;s game against the 76ers&quot; via Rotoworld
Typ może więc być ryzykowny.. Jeśli pewnie WAS będzie wygrywał do połowy, Brooks posadzi Walla na ławce.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Zupełnie nie warto overa Walla. Po pierwsze buki serwują nam linię ciut zawyżoną bo zwykle na Janka (nawet bez Beala) wystawiają 21.5. Jasne, ostatnio 28 punktów z Cavs ale trzeba pamiętać że Wizards grali we własnej hali w prestiżowym meczu (wszak z mistrzem ligi). Wall zwykle w takich spotkaniach grywa swój najlepszy basket. Tym bardziej grywa go w meczach gdzie ma matchup z Irvingiem. Jasne że dziś może ten wyczyn powtórzyć bo Sixers to Sixers a Wizards mają nóź na gardle i muszą wygrywać, ale jest jedna zasadnicza sprawa: Wall może dzisiaj zagrać mniej minut niż zwykle. Trener Wizards już zapowiedział, że w przypadku osiągnięcia zaliczki po prostu ograniczy minuty Janka. Na rotoworld.com jest to info podane jak na tacy
Scott Brooks said that he will monitor John Wall&#39;s minutes during Wednesday&#39;s game against the 76ers.
&quot;We&#39;re going to monitor his minutes,&quot; Brooks said. &quot;He has been progressing well. He feels good. He&#39;s met every mark that we have in place. This is the next progression of playing in a back-to-back. He feels great.&quot; Wall is going to be busy with Bradley Beal on the sidelines Wednesday night, but it sounds like he&#39;ll be taking an early seat on the bench if this game turns into a blowout, making him a slightly risky DFS target. The current plan is to have Wall available for both games of this back-to-back set, but owners would be wise to confirm his status prior to Thursday&#39;s tip.
Także uważałbym z graniem na over Walla i jeśli już coś atakować to po prostu Wizards z handicapem. Tyle ode mnie odnośnie tego spotkania.
@ up
kolega mnie uprzedził ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
&quot;W przypadku osiągnięcia zaliczki&quot;... No właśnie. Myślicie, że im się to uda? Myślicie, że bez Beala i z Wall&#39;em grającym &quot;mniej minut&quot; Czarodziejom uda się odskoczyć? Trochę wątpię w to, że Porter, Morris i Gortat to ogarną. Nie róbmy też z gospodarzy dania na pożarcie, bo jak nie z takim Washingtonem to z kim mają w tej chwili wygrywać u siebie?
Inną sprawą jest znaczenie wyrażenia &quot;trochę mniej&quot; ;)
W tej chwili to trochę dorabiam teorię, bo tych słów Brooks&#39;a nie widziałem ^^ Dzięki za info Panowie.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Toronto Raptors - Golden State Warriors 121-127 ✅✅
Toronto Raptors +8,5 1,61
Bet365
Toronto dobrze weszło w sezon. Zanotowali jak na razie trzy porażki w tym dwie z mistrzami, ale mimo to pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie, ponieważ walczyli jak równy w równym do ostatniej piłki a to zawsze się ceni. Jedyne spotkanie do którego można się przyczepić to przegrana z Sacramento Kings, które jednak pod rządami Dave Joergera prezentuje się bardzo solidnie. Prawdziwą ostoją Dinozaurów jest DeMar DeRozan, który jest liderem klasyfikacji strzelców ze średnią ponad 33 punktów na mecz. Warriors ostatnio strasznie męczyli się u siebie ze słabiutkimi Suns przegrywając na parę minut przed końcem 5 punktami, rzutem na taśmę zdołali wygrać. Toronto to zupełnie inna półka i myślę że jak najbardziej stać ich żeby we własnej hali nawiązać walkę z Goldenami.
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Panowie mam zakład darmowy do końca jutrzejszego dnia i chciałbym postawić coś na wysokim kursie i NBA się wydaje do tego najlepszą okazją, bo raczej nic ciekawego na czym się znam w tygodniu nie ma. Zastanawiałem się nad zagraniem na Pelicanów po 2,9 wydaję się że trochę w ostatnim meczu się ogarnęli ale raczej jestem laikiem NBA. Co Wy myślicie może podpowiecie coś ?
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Pelicans odradzam, jest kilka kontuzji, a i zdrowi nie imponują. Jeśli koniecznie chcesz coś z NBA, to uważam że z underdogów dzisiaj najbliżsi wygranej będą Pistons bądź Suns. Właśnie DEN-PHX to taki mecz dwóch słabiaków jak ORL-NOP, w którym wszystko może się wydarzyć bo nie są to stabilne zespoły. Z tym że tutaj to właśnie Denver jest bardziej osłabione, co przeważa nieco szalę na korzyść Phoenix.
 
G 0

godfatherr

Użytkownik
Panowie, szybkie pytanie. Które z dzisiejszych spotkań zapowiada się najbardziej overowo? Albo też inaczej, które ze spotkań pokryje dziś overki po kursach 1.45-1.60. Bardzo proszę o info.
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Rockets +2 2.0 Marathonbet zwrot 103-105
Po kursach mecz 50/50. Pojedynek Russ vs Harden i pewnie kolejne triple-double u chłopaków. Buki od początku sezonu mocno faworyzują OKC,choć wyniki na to nie wskazują (a przynajmniej gra). Mecz rozstrzygną detale,a moim zdaniem więcej plusów po stronie rakiet. Na papierze okc wygląda lepiej w zasadzie tylko pod koszem ( Adams,Kanter), szkoda tylko ze nie potrafią z tego korzystać,a Houston ma kim bronić w pomalowanym.To wystarczy. Obwód na korzyść Rakiet i to zdecyduje.Linia wysoko_OKC jak to bywało do tej pory nie wytrzyma tempa.
Kings +5 1.96 Marathonbet zwrot 105-110
Spodziewałem się takiej linii. Total też fajnie pasuje (198), obniżony w stosunku do ubiegłego sezonu o kilka pkt. Sacto w pełnym składzie,u siebie gryzą parkiet. Sas od początku sezonu gra underowo,często close,nie ma już takiej przewagi ławki. Kasa płynie na sas- bez przesady.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Na roto jest James day to day i szczerze mówiąc jeśli na Cavs mamy teraz @1.95 to warto się nad tym pochylić.

Nadal mamy w grze Irvinga i Love plus solidna ławka. Pod nieobecność LeBrona reszta będzie chciała udowodnić, że też potrafi. Z kolei Pacers na początku sezonu rozczarowują, jak pisałem w poprzednich postach Paul George jest sfrustrowany i reszcie ekipy też się te nastroje udzielają, jeśli tylko Cleveland mocniej pobroni to Indiana ze swoim mozolnym stylem gry nie będzie miała wiele do powiedzenia. Problemem pozostaje rotacja w Cleveland, pytanie czy Lue nie wyciągnie naprawdę głębokich rezerw i nie pozostawi tego spotkania samemu sobie, co w NBA się zdarza. Niemniej ja spróbuję.

2/10 Cavs @ 1.95 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Memphis Grizzlies under 95 @ 1.83⛔

Clippers genialnie zaczeli sezon. 10 zwyciestw przy jednej minimalnej porazce robi wrazenie.
Warto zwrocic na jakosc linii defensywnej dzisiejszych gospodarzy, bo ta wyglada wybornie. Duzym plusem jest lawka rezerwowych, ktora wreszcie spelnia oczekiwania. Wczesniej byl tylko Jamal i dlugo, dlugo nic. Teraz robia fajna prace i utrzymuja poziom defensywy.
Grizzlies jakos nie przekonuja. Graja strasznie nie rowno, maja mnostwo przestojow w grze. Zaliczyli kilka glupich wpadek oraz nerwowek w koncowkach na wlasne zyczenie. W ofensywie brakuje im strzelca z dystansu i to jest ich bardzo duzy problem. Do klubu przyszedl Parsons, ale jak narazie ma problem z odnalezieniem formy z przed kontuzji. Gasol vs Jordan bardzo fajnie sie zapowiada. Ponadto Conley vs CP3 czyli swietni obroncy . Tu nie powinno byc duzo punktow

Sacramento Kings under 95.5 @ 1.95⛔

Krolowie pod batuta DJ wyraznie zmienili styl i wychodzi im to na dobre. Przynajmniej DMC nie narzeka( jak narazie). Zanim wszystkie tryby beda chodzily jak nalezy minie sporo czasu. Pojedynek ze Spurs latwy nie bedzie. Tutaj tez widze undera z powodu wolnego tempa spotjania oraz dobrej postawy w defensywie druzyny Spurs. Cousins pewnie cyferki wykreci, ale dalej co? Lawson cienki jak sik komara a Rudy Gay kryty przez Leonarda wiele nie zdziala.

Kompletnie nie po mysli
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Panowie mam zakład darmowy do końca jutrzejszego dnia i chciałbym postawić coś na wysokim kursie i NBA się wydaje do tego najlepszą okazją, bo raczej nic ciekawego na czym się znam w tygodniu nie ma. Zastanawiałem się nad zagraniem na Pelicanów po 2,9 wydaję się że trochę w ostatnim meczu się ogarnęli ale raczej jestem laikiem NBA. Co Wy myślicie może podpowiecie coś ?
W Pelicans nie zagra dzisiaj Anthony Davis, więc kompletnie nie ma sensu na nich stawiać
 
H 902

hank

Użytkownik
Paul George jest sfrustrowany i reszcie ekipy też się te nastroje udzielają
Leżał u Ciebie na kozetce i Ci o tym opowiedział? Skąd niektórzy biorą takie rewelacje to ja nie wiem.

Under 222,5 Toronto- GSW⛔
Linia z kosmosu moim zdaniem, jeśli gospodarze chcą tutaj powalczyć to nie mogą iść na strzelaninę. Toronto dojrzało, mają lidera z prawdziwego zdarzenia w osobie DeRozana. Lowry mimo mniejszych zdobyczy również gra dobrze, rozdziela piłki i w końcu wygląda na człowieka który najpierw myśli, a potem robi. Drużyna z Kanady potrafi bronić i dziś spodziewam się twardej gry i zwalniania tempa z ich strony, takiej jak w meczu otwarcia z Cavs. Do tej pory z mocniejszymi ekipami (2x Cavs) czegoś brakowało, dziś być może też zabraknie, ale warunki postawią twarde. Szkoda co prawda że nie będzie Carrolla, ale jestem dobrej myśli jeśli chodzi o ten bet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom