>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Playoffs 2011

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Się czepiliście tego kajzera jak rzep psiego ogona...Niech sobie daje jakie chce analizy, ważne, żeby były skuteczne. Co z tego, że analiza jest na pół strony, składnie i ładnie i wielkie czytanie gry a typ nie wchodzi. Wyluzujcie już.
 
P 8

persinho

Użytkownik




Tony Parker (San Antonio Spurs) over 18,5 Points ✅✅✅
kurs:1,85
Tobet

Od jego postawy na parkiecie będzie bardzo wiele zależeć,dowodem jego nieprzecenionej przydatności w starciach z Memphis jest choćby gra nr 1 z RS, zdobył wówczas 37 punktów, w tym trafił kluczowy rzut w dogrywce.W lutym zagrał przeciwko gościom zaledwie kwadrans z racji kontuzji łydki jaka go w tym spotkaniu dosięgnęła,wówczas zwyciężyli dzięki rewelacyjnej postawie Ginobiliego, który wspiął się na Olimp możliwości, odnotowując najlepszy mecz w sezonie.W trzeciej konfrontacji Tony nie uczestniczył, co ostatecznie zaowocowało porażką.W grze nr 4 swoją średnią meczową przekroczył.Uważam że gra na over PG Spurs to jeden z najrozsądniejszych zakładów na to spotkanie.

Coach Pop said during pregame presser that Manu Ginobili will not play today. (Right elbow) wiadomość sprzed 20 minut.
 
william 84

william

Użytkownik
Po wczorajszym niepowodzeniu, czas na odkupienie win.

vs.


Typ: Celtics -6 (87-85)
Kurs: 1,93⛔
Buk: Pinnacle


Zapomnijmy o tym co było w RS. Celtics to drużyna, która gra swój najlepszy basket w playoff&#39;ach. Knicks bez obrony nie mają szans przejść Celtów. Jedynie przebłysk Melo i jego genialny mecz może spowodować, że NYK wygrają mecz lub dwa. Nie więcej. Trzech zawodników (Amar&#39;e, Melo, Billups) to za mało. C&#39;s mają skład kompletny, dużo lepszą ławkę. Dzisiaj pokażą Knicksom ich miejsce w szeregu. Nie lubię Celtics, nie lubię Garnetta i Pierce&#39;a za cwaniactwo i pewność siebie, nie lubię. Wolałbym, żeby odpadli już w pierwszej rundzie, ale nie widzę dostatecznie wielu argumentów po stronie Knicks. Melo sam serii nie wygra, a na Amar&#39;ego bym specjalnie nie liczył. Stawiam na pewne zwycięstwo C&#39;s w pierwszym meczu.

???? Spurs - Grizzlies (0-6) [1,91⛔ - Betsson] (98-101)
Mimo, iż występ Ginobiliego stoi pod znakiem zapytania, stawiam na pewną wygraną Spurs. Obrona Miśków będzie bezradna przy dystansowych rzutach gospodarzy. Ławka ekipy z San Antonio dużo lepsza od rywali.

Manu nie zagra w pierwszym spotkaniu
Baqu


???? Lakers - Hornets (0-11) [1,83✅ - bet365] (100-109)
Lakers wygrają, ale czy aż tak zdecydowanie? Nie sądzę. Match-up&#39;y zdecydowanie na korzyść gospodarzy, poza jedną pozycją - rozgrywającego. Chris Paul może w tym meczu zrobić różnicę. Zwycięstwo jest raczej wykluczone, ale dotrzymywanie kroku Jeziorowcom przez większą część spotkania jak najbardziej jest w zasięgu Szerszeni.

???? Thunder - Nuggets over 200 [1,91✅ - Tobet] (107-103)
Typ na przeczucie. Obie ekipy przez większość RS były bardzo overowe, w PO powinno być podobnie.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Trzech zawodników (Amar&#39;e, Melo, Billups)
a Carmelo Anthony to gdzie ?

Melo to Carmelo drogi userze
Baqu

Edit. A no tak :oops::oops::oops:

Wkońcu doczekałem się PO mojej ulubionej drużyny. Knicks w tym sezonie zbudowali sobie całkiem ciekawą pakę i mają dużą szansę przejść Boston. Napisałeś &quot;stawiam pewne zwycięstwo C&#39;s&quot;, pewne dla Ciebie znaczy 5, 10, 15 punktów przewagi ? Celtom będzie strasznie ciężko dzisiaj wygrać, nie mówiąc o zwycięstwie 7 punktami.

Melo sam serii nie wygra, a na Amar&#39;ego bym specjalnie nie liczył.
Wiadome, że sam zawodnik meczu nie wygra. Ale obok siebie ma jeszcze 4 innych.
Dlaczego na Stou nie specjalnie byś liczył ? Prezentuje bardzo dobrą formę.

Ta Twoja analiza trochę z dupy.

Knicks +10,5 pkt @ 1,45 / 8/10
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
stawiania na drużyne z czystej sympati jest trochę bezsensowne nie uwązasz :&gt;?
NYk ma obronę dziurawą jak ser szwajcarski. Amare po przyjściu Melo jakby trochę obniżył swoje loty. Z drugiej strony Boston ostatnio gra słabo ,wiec kto wie jak będzie dzisiaj ?
Na dzisiaj OKC -5,5 po kursie 1,9 ; ]
 
william 84

william

Użytkownik
Knicks w tym sezonie zbudowali sobie całkiem ciekawą pakę i mają dużą szansę przejść Boston.
Knicks mieli fajną pakę, dopóki nie oddali połowy składu za Melo.

Celtom będzie strasznie ciężko dzisiaj wygrać, nie mówiąc o zwycięstwie 7 punktami.
To Knicksom będzie trudno dotrzymać kroku Celtom. Jeżeli Melo będzie miał gorszy dzień, lub Pierce, który jest świetnym obrońcą, będzie mu mocno przeszkadzał na półdystansie, to NYK nie mają żadnych szans.

Wiadome, że sam zawodnik meczu nie wygra. Ale obok siebie ma jeszcze 4 innych.
Kogo masz na myśli? Jest Amar&#39;e, Billups, a później długo, długo nic. Nieopierzony Fields, chaotyczny Turiaf, młody Douglas, któremu czasami coś wyjdzie. Knicks nie mają solidnej &quot;piątki&quot;, nie mówiąc już o ławce.

Dlaczego na Stou nie specjalnie byś liczył ? Prezentuje bardzo dobrą formę.
Amar&#39;e z Melo na parkiecie nie czuje się już tak dobrze, nie jest już liderem. Do tego zagra dzisiaj przeciwko Garnettowi.

Ta Twoja analiza trochę z dupy.
Bez komentarza.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Miec 1300 postów i jakąś tam rangę i tak kretyński post napisać to naprawdę trzeba mieć talent. Powodzenia zycze i przede wszystkim zeby nie trzeba było domu w zastaw oddawać w przyszłości.

Na dziś generalnie popieram wszystko Willama, moze poza overem w Oklahoma City bo linie gram rzadko a w pierwszym meczu playoff to juz w ogóle. Cięzko mi sobie wyobrazić blowout w wykonaniu Lakers. Raz nie jest to juz tak mocna druzyna jak rok czy dwa temu a dwa nie wydają się być jeszcze w optymalnej formie, której na Hornets prawdopodobnie nie będą potrzebowali, starczy jakieś 70%. Kolana Bynuma to juz prawdziwa telenowela, ławka dosyć cienka, Fisher coraz mniej przydatny. +11 na Hornets wygląda dobrze. Boston ostatnio cienki ale mają doświadczenie, które powinno pozwolić im wykorzystać dziury w obronie Knicks. Knicks niedługo mogliby być w top 4 na wschodzie bez zadnych trejdów ale zachciało się Melo. Jak uda im się ściągnąć Paula czy Williamsa to będzie mocna paczka na razie fajny zespół do oglądania ale playoff raczej nie zawojują, Celtics -6
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
@dondamajk
Nie wiem czy dawanie Bostonowi 50% szans na końcowe zwycięstwo jest słusznym posunięciem.
Gdybyś przeczytał cały mój post wiedziałbyś, że nie wyznaczam tu żadnych procentów... po prostu uważam, że jest 3 realnych kandydatów do tytułu i między nich podzieliłem pełną stawkę. Tutaj słowo &quot;za&quot; jest jednak dość kluczowe.
Sam im nawet kibicuje, ale po tym co pokazywali przez nie długą lecz wystarczającą część sezonu sprawiło, że jakoś zmartwili mnie przed PO.
Przypomnij jednak sobie poprzedni rok... tutaj fakt jednak trochę bardziej to wyglądało na brak mocy niż pełen odpust... no ale okaże się dziś w nocy... ja też mimo wszystko mam wątpliwości, dużo większe niż roku temu więc stawka podzielona na 3 teamy, a nie jak rok temu 100% na BOS... ;-)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Gasol over 31.5 points + rebounds 1.85
Tobet
6/10


Pau vs. NOH:

Mar 27 vs. NOH 16 zbiórek, 23 punkty
Feb 05 @ NOH 10 zbiórek, 34 punkty
Jan 07 vs. NOH 13 zbiórek, 21 punktów
Dec 29 @ NOH 12 zbiórek, 11 punktów

Widać, że NOHY mu leżą

Pau z kwietnia - 8 spotkań, po 35 minut średnio, 17,25 punktu i 10 zbiór. Ale w meczach bez Bynuma (który nie w pełni sił i dziś nie zagra tyle co zwykle) Pau ma średnio 15 punktów i 17.5 zbiórki. Poza tym dziś PO, mobilizacja, nie ma Westa, więc Pau poszaleje.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Celtics - 6
Kurs: 1.92
Buk: Pinnacle
Niemalże większość argumentów przemawia za Celtami. W poprzednim sezonie pokazali, że mimo fatalnej końcówki RS, w PO niemalże wszyscy fani przecierali oczy ze zdumienia, jak Boston się rozegrał. Dlaczego? Garnett, Pierce, Allen, Rondo, to trzon zespołu z ogromnym bagażem doświadczeń i zgraniem. Co będzie kluczem? Jak zwykle obrona. Jeżeli do swojej obrony Celtowie dodadzą skuteczny atak, a przede wszystkim obudzi się Ray Allen. Knicks nie wykazali się w żadnym meczu skuteczną obroną, więc dlaczego mieliby teraz? Jak wiadomo coach D&#39;Antoni, nie słynie z takiego warsztatu trenerskiego, aby jego zespół dobrze zagrał w obronie.
Trzeba zacząć kto by ją miał zagrać w Knicks? Stoudemire, który jest &quot;pionkiem&quot; w obronie? 36-letni Billups, choć z doświadczeniem, to na nogach w obronie znacznie wolniejszy od przeciwnika i nigdy nie słynął z dobrej gry w tym elemencie.
Pisałem wcześniej, że będzie ważny pierwszy mecz. Wierzę, że Duma Celtów nie pozwoli się zaskoczyć w pierwszym meczu i po dwóch pierwszych meczach w Boston Garden będą dwa zwycięstwa po stronie gospodarzy. Tak mi wyszło, bo bardzo dużo myślałem o tym meczu, więc teraz tylko czekamy na wynik.
Wspomniałem o obronie. Doc i jego asystent Frank potrafią zmontować szyki obronne na przeciwników. Uważam, że najważniejsze będzie utrzymanie dobrego poziomu w pierwszej linii obrony, aby nie było łatwych dograń do Amare, bo on w ataku potrafi o wiele więcej napsuć krwi przeciwnikom niż w obronie.
GL
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Lakersi póki co ładnie :] Ale wydaje mi się, że to ogarną, a kurs na live był 1,80. teraz jest ok 1,50. Więc chyba warto spróbować.
Fajna końcówka Spurs z Memphis. Wydawało się, że Memphis powtórzy wyczyn Indiany i przegra wygrany mecz. Bonner dwie trójeczki w końcówce, ale jednak Niedźwiadki ogarnęły. Jak się Spurs nie obudzą to mogą się szybciutko pożegnać z PO.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Przede wszystkim za wcześnie jest, aby po pierwszym meczu kogoś skreślać.
Już w RS pisałem, że Spurs i Mavs mnie nie przekonują swoją grą, dlatego nie wróżę im długiej gry w PO. Jednak jeszcze poczekajmy, to dopiero pierwsze mecze. Dziwne zwycięstwo Mavs w pierwszym meczu u siebie. Po pierwszej połowie 0:18...stosunek punktów z pomalowanego dla Blazers! Efekt końcowy, goście blisko 2x więcej punktów z pomalowanego. Pisałem, że Mavs mają dziwny skład. Wcale nie wystarczający o bicie się o najwyższe cele. Końcowe minuty i początek czwartej kwarty, łącznie ponad 7 minut Mavs 0 skuteczności z gry. SŁOWNIE: ZERO!
Swoją drogą ta porażka, to i tak &#39;niska&#39;, bo patrząc na skuteczność z dystansu gości (2/16 =12%), a Mavs (10/19 = 51%), a mimo to Portland przegrali tylko 8 punktami.
Kolejny fakt 25/29... to skuteczność rzutów osobistych gospodarzy, a goście oddali w całym meczu łacznie 13 rzutów, z czego trafili 9. Sędziowie wszystko gwizdali dla Dallas, gdy Ci musieli gonić stąd taka rozbieżność. Mavs kompletnie nie gra nic ciekawego, poza dystansem.
Szkoda mi Portland, bo byli ekipą lepszą. Mam nadzieję, że Mavs nie wygra tej serii dzięki skuteczności z dystansu, bo tylko taką mają przewagę i sędziowie... Jeżeli ktoś zamierza mnie atakować, to pierw niech oglądanie. Chociaż samą końcówkę jaki był nietykalny Niemiec i kilku innych zawodników, w końcówce, gdzie Mavs musieli gonić...
Będzie ciekawa rywalizacja.
 
vanmaster 0

vanmaster

Użytkownik
Większych bzdur dawno nie czytałem. Mavs tylko rzuty dystansowe, brednie stulecia ????
Przykro mi, na prawdę, że Portland ma tak słabą ofensywę, że nawet przy słabszym meczu Mavs nie potrafią wygrać spotkania. A twoje życzenia do awansu, no cóż, na szczęścia pozostaną tylko życzeniami.
A wygrana Misiów mnie nic nie dziwi, bo moim zdaniem przejdą SAS
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Mavs wygrali wg. mnie tylko z jednego powodu. Dziadek Kidd pokazał młodzieży, jak należy grać w PO. Jego występ był fenomenalny, a punkty w kluczowych momentach gasiły zapał Trailblazers, jak brak tlenu iskrzący się ogień.
Natomiast Memhpis wygrywali z SAS w tym sezonie dwukrotnie i to zawsze, gdy Ostrogi były osłabione: w pierwszym meczu brakiem Parkera, a w drugim Duncana. Teraz zabrakło Manu i Niedźwiadki powinni się modlić, by Argentyńczyk nie mógł grać, jak najdłużej, bo to może im dać kolejne zwycięstwa. Memphis miało potężną przewagę, jeśli idzie o punktowanie przez zawodników podkoszowych: 49 pkt. Gasola i Randolpha {przy świetnej skuteczności 76%) robi wrażenie i to dało im zwycięstwo - dało im to generalnie fenomenalne statystyki skuteczności w ogóle w całym meczu. Na tak łatwe punkty Sasi nie mieli odpowiedzi, gdyż w każdej akcji musieli się dwa razy bardziej nakombinować.
Generalnie widać, że pierwsze mecze są strasznie ciężkie dla wszystkich faworyzowanych bilansem sezonowym ekip i tylko te największe wychodzą z tego obronną ręką, a piszę to gdy szykuje się kolejna niespodzianka, czyli wtopa Jezioraków ???? .
P.S. Wielka niespodzianka stała się faktem. Mistrzowie NBA polegli. Paul podjął rękawicę rzuconą przez Kobego i przyćmił lidera Jezioraków. Wielki szacun jednak dla Landry&#39;ego, który pokazał, że nie wypadł sroce spod ogona i godnie zastąpił Westa. ???? kartka dla całej ławki Lakers oraz ???? dla ławki Szerszeni.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Rzadko tu się odzywam,ale dziś zmusił mnie do tego C.P i jego team. 3 straty w całym meczu,mega wyczyn. Do tego niesamowity Paul,który w 4 kwarcie grał tak,jak zazwyczaj robi to Kobe-czyli bezczelnie skutczenie;) Brawo Hornets. No a Gasol to dziś przeszedł samego siebie,nie potrafił sobie poradzić pod koszem,gdzie walczył glównie z rezerwowymi Hornets. Lakers pewnie wygrają serię,ale dziś super meczyk w wykonaniu gości. Chyba dziś wytrwam do meczu Bostonu z tej podniety;)
 
M 1

maticmg

Użytkownik
taa dzisiaj sensacyjnie o ile po 2 kwarcie postawiłem przeciw jeziorowcom i się udałlo o tyle nie spodziewałem się tego iz drużyna Spurs tak doświadczona z takim składem i to jeszcze u siebie polegnie ... co do NO to szykuje się kolejna długotrwała kontuzja a szkoda
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
taka jest prawda że Memphis wszystkie rzuty wchodziły, niektóre nie powinny mieć miejsca ???? a po za tym widać było brak Ginobiliego i Parker za dużo sam grał i za często pod kosz wchodził
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Dzisiaj jeszcze dwa mecze, więc z mojej strony chciałbym rzucić takie propozycje:
&lt;=&gt; Kevin Garnett {powyżej 25.5 Punkty + zbiórki} 1.75 Betsson ✅ {28}
&lt;=&gt; Pierce kontra Anthony {Punkty + zbiórki} [AH+7.5] Pierce 1.85 Betsson ✅ {22-19}
Garnett jest podstawowym ogniwem w walce o zbiórki u Celtów i uważam, że jak zwykle uniesie ciężar obowiązku. Uważam też, że w tak ważnym meczu, jak zwykle podejmie wyzwanie Sto i dorzuci 20 pkt.
Uważam, że to będzie wielkie starcie między Piercem i Melo. Oczywiście ten drugi młodszy, szybszy, ale uważam, że Boston rozpracował zwłaszcza zbiórki w wykonaniu Anthony&#39;ego i nie zrobi on dzisiaj w tym elemencie nadzwyczajnego wyniku. Ponadto sądzę, że Pierce bardziej uniesie ten ciężar meczu, niż Allen i to on będzie liderem punktowym drużyny.
P.S. Celci wygrali wielkim doświadczeniem, jakie posiadają nadzwyczaj ciężką końcówkę. Okazało się, że to Ray uratował zespół i był liderem punktowym, ale szybkie faule Melo w pierwszej kwarcie i słaba skuteczność w drugiej połowie uratowały typy, tak jak ostatnia minuta w wykonaniu Kevina :browar565: ????
 
danni 8

danni

Użytkownik
Miec 1300 postów i jakąś tam rangę i tak kretyński post napisać to naprawdę trzeba mieć talent. Powodzenia życzę i przede wszystkim zeby nie trzeba było domu w zastaw oddawać w przyszłości.
Człowieku po co tak &quot;cwaniaczyć&quot;? Kretyński post? Dlaczego? Dlatego, że koleś nie wiedział, że &quot;Melo&quot; to Carmelo? Bez przesady. Trochę kultury. Wg mnie Knicks nie są bez szans. Osobiście wydaje mi się, że mimo wszystko Boston dzisiaj da radę, ale wcale to nie jest takie pewne i dlatego czyjaś wiara w to, że Knicks zrobią dzisiaj niespodziankę wcale nie jest bezpodstawna.
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Natomiast w drugim meczu po żmudnej analizie ;) zarzucam takie typy:
&lt;=&gt; K. Perkins powyżej 8.5 zbiórki 1.85 Betsson ⛔ {5}
&lt;=&gt; Kevin Durant kontra Wilson Chandler {Punkty + zbiórki} [AH-16] Durant 1,85 Betsson ✅ {50-17}
Perkins będzie najważniejszym ogniwem na tablicach Oklahomy, gdyż jestem przekonany, że nastawi się na mocną obronę i zbieranie czego się da. Jego doświadczenie powinno w tym względzie znacząco pomóc wobec rywalizacji głównie z Nene i Martinem.
Drugi typ jest na Duranta, gdyż uważam, że będzie on w wielu momentach brał ciężar gry na siebie, co sprawi, że na pewno będzie liderem punktowym meczu. Natomiast Chandler, który nie jest pierwszą opcją rzutową ekipy Nuggets dodatkowo grać będzie przeciw Sefoloshy, co do tej pory mu nie służyło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom