>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
dominik004 7

dominik004

Użytkownik
Indiana Pacers - Miami Heat 1
Ja jednak postanie na Indiane , po pierwsze grają we własnej hali co jest dużym atutem ponieważ mają b. dobry bilans wygranych meczów u siebie . Forma Hibberta jest wysoka a nie ma odpowiedzi ze strony Heat ,West miał troche pecha w niektórych akcjach G5 forma nie najgorsza , L. Stephenson zagra lepiej niż ostatnio . Bosh słabiutko , Wade gra na 50 % to za mało , sam LeBron nie wygra aż tak ważnego meczu potrzebuje pomocy na obwodzie gdzie Mario i Sugar Ray musza powlaczyć z najlepszym deffensem w lidze , Battiere dramat .. Beat Heat ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Indiana +8,5⛔
1,8 betcity

Indiana naprawdę super wyglądała w dzisiejszym meczu.Grali mądrze,super kontry i dopiero w końcówce dali się dogonić na 6pkt bodajże,później sędziowie się nie postarali i Pacers już na luzie dograli mecz.Indiana bardzo dobrze wykorzystywała wzrost Hibberta a on nie miał problemów z kończeniem nad niższymi przeciwnikami. Trener Cleveland Cavaliers dopiero pod koniec meczu zaczął podwajać Roya i to było skuteczne,myślę że w G7 od początku będą tak grać ale to też stwarza problemy w rotacji i Indiana może mieć łatwe pozycje na obwodzie. Cleveland będzie miało ogromne problemy żeby wygrać tą serię grając w ataku tylko na Jamesa i rzuty za 3. Trafili 10/18 za 3 a i tak zostali sponiewierani. handicap jest całkiem bezpieczny,bo oprócz Lebrona nie ma tam lidera i to strasznie jest widoczne. Na Wade&#39;a aż żal patrzeć,nie wiem czy ma jakąś kontuzję(bardzo możliwe) ale jego obecność na boisku jest bezsensowna w tych PO(aż 8pkt/mecz mniej niż w RS). Bosh cały sezon udowadnia,że jest mięczakiem i po sezonie myślę,że dostanie kilka ofert z WNBA. Niestety ten zawodnik zgubił gdzieś jaja i z lidera przeistoczył się nawet nie w role playera.
Reasumując,Indiana gra dobrze,mądrze i póki liderzy są na boisku będą sobie radzić. Bardzo mało prawdopodobne,że Cavaliers pokonają ich większą różnicą,jeśli w ogóle wygrają.


Kto wygra NBA?
Spurs 2,6 Bet365

Kurs bez szału niestety ale uparłem się to zagrać. Jedyne &quot;ale&quot; to może być zbytnie &quot;rozluźnienie&quot; Spurs,ładnych kilka dni bez meczu a czasem taka przerwa działa niekorzystnie.No ale jest to doświadczony zespół i wiedzą o co grają. Swoją serię skończyli szybko łatwo i przyjemnie.Wypoczynek może przydać się weteranom. Spurs mają świetny cały zespół.Tam każdy może wejść i zaskoczyć.
Cavaliers grają zbyt jednostronnie. Popovic jest genialnym trenerem i nie będzie dawał tylu otwartych trójek,a James sam nie wygra serii. Raz już miał okazję i poległ z kretesem. Spurs mają świetny atak i szczerze wątpię czy ofensywa Cavs będzie w stanie wygenerować wystarczająco pkt żeby być w grze do końca.
Jeśli Pacers awansują to też powinni z nimi wygrać bo ławka Indiany jest słabiutka i w RS 2 razy z nimi wygrali.Dodatkowo dojdzie przewaga parkietu. Spurs poradzili sobie z mocno grającymi pod kosz Memphis a Indiana gra dosć podobną koszykówkę więc powinno być dobrze.

Edit: Sorki tu wyjaśnienie &quot;pomyłki&quot;
 
S 1,2K

saek

Użytkownik
xmarcinx co ty za bzdury tutaj wypisujesz jakie Cleavlend przecież w serii z Indianą gra Miami a nie Cleavlend chyba ci się pomieszało i powróciłeś do czasów gdy Lebron James grał w zespole z Cavaliers ale to zamierzchłe czasy. Wade już od dawna ma kontuzję i dziwie się że tego nie zauważyłeś bo w tym temacie już wielokrotnie było o kontuzji Wada wspominane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
saek oglądałeś wczorajszy/dzisiejszy mecz ?
Przez większość czasu Heat wyglądali jak stare Cleavlend tzn Lebron i kilku zawodników, którzy większość czasu odbijają się od siebie...
James L. Miami Heat 29 6 7
George P. Indiana Pacers 28 5 8
Hibbert R. Indiana Pacers 24 0 11
Hill G. Indiana Pacers 16 6 2
West D. Indiana Pacers 11 4 14
Chalmers M. Miami Heat 10 0 2
Wade D. Miami Heat 10 1 2
Cole N. Miami Heat 9 2 2
Allen R. Miami Heat 6 1 2
Miller M. Miami Heat 6 0 3
Bosh C. Miami Heat 5 0 4
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Kto wygra NBA?
Spurs 2,6 Bet365

[/url]
To powinieneś mocno trzymać kciuki za Indianę, by wyeliminowała Heat. Z Miami Spurs raczej mają małe szanse, przynajmniej ja tak uważam. Jak dla mnie wygląda to tak:
Miami nie lubi grać z Indianą, a lubi z San Antonio
Indiana lubi grać z Miami, a nie lubi z San Antonio
San Antonio lubi grać z Indianą(rywal ma podobny styl do Memphis), a z Miami nie

No ale życzę Ci, żeby typ wszedł, bo nie lubię zbytnio Miami;).
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Przykro było na to patrzeć. Nec Hercules contra plures. Jeśli jednak ktokolwiek z Miami będzie miał przebudzenie to Indiana może zostać rozjechana. Tak naprawdę wpuszczenie Millera z ławki i te szalone kilka minut w jego wykonaniu wystarczyło żeby niebezpiecznie odwrócić na chwilę sytuację. Mam nadzieję, że kolejny mecz będzie na warunkach Miami bardzo szybki i ofensywny, bo spokojnym konstruowaniem akcji nic nie wskórają. Poczekam na jakiegoś overka, a odnośnie wyniku to skłaniałbym się w stronę Heat, bo nie widzę dużych szans na powtórzenie czegoś takiego w Miami:
George P. Indiana Pacers 28 5 8
Hibbert R. Indiana Pacers 24 0 11
Hill G. Indiana Pacers 16 6 2
West D. Indiana Pacers 11 4 14
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Poczekam na jakiegoś overka, a odnośnie wyniku to skłaniałbym się w stronę Heat, bo nie widzę dużych szans na powtórzenie czegoś takiego w Miami:
George P. Indiana Pacers 28 5 8
Hibbert R. Indiana Pacers 24 0 11
Hill G. Indiana Pacers 16 6 2
West D. Indiana Pacers 11 4 14
Takie gadanie jest przez całą serię , ,,Pacers nie mogą tak trafiać , Heat nie mogą ciągle rzucać na takiej skutecznośći &#39;&#39; itp . Jakoś 6 meczów pokazało że mogą , Heat całkowicie nie radzą sobie z obroną Pacers , z powodu tego że ta obrona jest po prostu klasowa , ale też dlatego że grają jednostajnie , indywidualnie .
W Heat gra aktualnie tylko James , reszta stoi i czeka aż on wciągnie ich do finału . Pacers poczuli krew , 1 mecz w którym zadecyduję dyspozycja dnia . Pacers pokazali że na wyjeździe nie wymiękają .
Hibbert gra świetnie , w ataku jest praktycznie nie do zatrzymania . W obronie fajnie ogranicza penetracje LeFlopa i Wade&#39;a .
Głównym typem na to spotkanie będzie z mojej strony oczywiście , konsekwentnie over Hibberta .
Do handi na Pacers biorę bo Miami ma spore problemy z odjechaniem na bezpieczną przewagę i nawet jak wygrają to wątpie że wyraźnie .
Hibbert over 20.5 @ 1.90⛔
Pacers + 7 @ 1.95
⛔????
Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
keenan 49

keenan

Użytkownik
Jak kolega wyżej napisał Pacers mają klasową obronę i jedyny kto może pociągnąć do walki Miami Heat to LeBron James.Kurs na Miami @ 1.30 to jakaś lekka paranoja nie warto po takim kursie ruszać a dzięki dobrej grze obronnej Pacers nawet nie ma co ruszać wszelakich handicapów na Miami.Tej nocy LeBron będzie walczył a betsafe wystawił bardzo dobrą ofertę. Jeszcze statystyki punktów Jamesa w ostatnich meczach z Indianą.
29 punktów, 30 punktów , 24 punkty , 22 punkty , 36 punktów , 30 punktów. Tylko dwa razy nie pokrył overa 27.5 dzisiejszej nocy pokryje! Bo jak nie LeBron to kto?
LeBron James powyżej 27.5 @1.75 ✅
Betsafe
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Od siebie dodam, że Lebron siódmy decydujący mecz w PO grał 3 razy (raz tylko wygrał). Jego średnia w tych meczach to 34,3 pkt.
Średnia Wade w siódmych meczach to 21.5 pkt. - takich spotkań rozegrał 4, z czego wygrał polowe.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Wade over 15.5 (1.85) Bwin
Wade to już jest wrak wielkiego &quot;Flasha&quot; sprzed lat, jednakże myślę, że na arcyważne spotkanie, być może najważniejsze w sezonie nie zbłaźni się po raz kolejny i rzuci chociaż to 16 pkt, bo bez tego Heat z Pacers mogą nie wygrać, sam Flopper to może okazać się za mało. Rozumiem, że Dwyane gra z kontuzjami, ale i tak jego gra mogłaby być dużo lepsza. Są momenty w których gra lepiej (chociażby ostatnio 3 kwarta, gdzie pograł fajnie i agresywnie i rzucił to 9 pkt), ale są momenty w których tylko stoi i przygląda się co zrobią koledzy. Wade powinien zdecydowanie bardziej zaangażować się dziś w atak, no a nie trzeba mówić, że jeśli zagra na przyzwoitym poziomie to z palcem w d.. łyknie tą linie. Zdecydowanie za mało z jego strony widzimy wjazdów pod kosz, przez co rzuca mało wolnych i ogólnie mało punktów. Dystans to nie jest jego silna broń, dlatego powinien dać sobie spokój z żałosnymi jumperkami i zacząć robić to co potrafi
Oprócz tego zgadzam się z typem Maroona i też pogram :
Hibbert over 21 (1.90) Marathon
Nie będę się powtarzał, ale jednym słowem Heat to sobie mogą jeśli chodzi o zatrzymanie Roya pod koszem. No i bardzo ważne jest również to, że Pacers nie mają wartościowego zmiennika dla Hibberta, przez to gra On potężne minuty i schodzi z reguły jedynie na jakieś 2 minutki aby odsapnąć lekko.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Bosh under 13.5 @1.80 Bet365 ✅
Zdecydowałem się dzisiaj zagrać na Chrisa z kilku powodów. Jak wiadomo - defensywa Indiany robi swoje. Hibbert z Westem zamykają strefę podkoszową i próżno szukać w niej Bosh&#39;a robiącego punkty. Odchodzi na półdystans lub rzuca zza łuku, czasami wpada, czasami nie. Ale jakoś nie widzą mi się Heat opierający atak na niepewnym Boshu, oczywiście nie licząc James&#39;a. Ten rzuci swoje +/- 30pkt, pewnie trochę dołoży Wade z Haslemem i Chalmersem. Faktem jest, że im dalej w las, tym Chris gra gorzej. Zaczął od 17 pkt w G1 i G2 by skończyć z 5pkt w G6.
Ciekawe jest także porównanie statystyk w RS i PO.
33.2 minuty, 12.3 oddanych rzutów, 16.6 pkt i 53.5% skuteczności w RS
32 minuty, 9.9 oddanych rzutów, 12.5 pkt i 47.7% skuteczności w PO
Oddaje na mecz średnio 2 rzuty mniej, zdobywa 4 punkty mniej przy mniejszej skuteczności. Wydaje mi się, że dzisiaj także tej linii nie przekroczy a przy odrobinie szczęścia liczę, że Indiana pokona Heat.
Dodatkowe typy które można zagrać:
James over 28.5pkt @1.68 ✅
W tym wypadku nic nie trzeba pisać.
Hibbert over 20.5pkt @1.83 ⛔
Tutaj także dużo zostało napisane, choćby przez kolegę @maroon.
Hibbert under 10.5zb @1.83 ✅
Ten typ na czuja. Wczoraj grałem over 10.5 i weszło ledwo, ledwo. Strasznie odpuszcza zbiórki w defensywie, chyba że piłka mu do rąk wpadnie. Dużo piłek zbiera Stephenson i West do spółki z George&#39;m a Hibbert walczy na atakowanej tablicy.
Indiana @3.90 ⛔
W tym wypadku pobożne życzenie. Jeśli James się potknie a Indiana będzie dobrze stała w obronie, jest wielka szansa na zwycięstwo i niemałą sensację. Go Pacers!

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Indiana (+7.0) @ 1,95 Pinnacle
Miami wygrało 3 mecze w serii, dwa mecze z nich wygrali dość wyraźnie ale jeśli wcześniej można było zastosować taktykę &quot;w tym meczu już nic nie wygramy, niech najlepsi odpoczną&quot; to w ostatnim meczu nie ma takiej możliwości. Miami to obecnie LeBron, LeBron i jeszcze LeBron, jeśli jemu przydarzyłby się dzisiaj słabszy mecz to Indiana niemal na pewno zagra w finale ze Spurs. Widać wyraźnie że styl który preferuję Indiana bardzo nie pasuję Heat, styl podobny do Memphis czyli dominacja na tablicach i jak widziałem wcześniej co grała Indiana z NYK i co grało Memphis byłem przekonany że Miśki w finale zagrają właśnie z Miami i zostaną mistrzami. Sprawy potoczyły się trochę inaczej ale mimo wszystko Miami napotkało świetny defense który wykorzystuję po prostu do maksimum żenującą grę na tablicach Heat. Moim zdaniem Heat po prostu nie trafili z formą na PO i są tu jeszcze tylko LeBronowi, Indiana trafiła chyba idealnie, z NYK jeszcze mieli problemy ale teraz zaczęli grać na najwyższy obrotach i doprowadzili do g7 z obecnym mistrzem i największym faworytem. Można oczywiście mówić że Miami jest bardzie doświadczone w takich meczach itp., ale przecież dopiero w tamtym roku LeBron po raz pierwszy wygrał mistrzostwo, mają mega doświadczonego Allena ale co z tego jak on jest kompletnie bez formy jak prawie cały zespół Miami. Stawiam na dodatni handicap w stronę Indiany nie dlatego że uważam że przegrają ale minimalnie, jak dla mnie Pacers mogą po prostu tutaj wygrać, są w formie i mają przecież potencjał nie mniejszy niż Heat, oczywiście nie ma ją jednego... LeBrona, ale jeśli w szczytowej formie Heat mowa było o trio które niemal samo wygrywało mecze to w tym momencie to trio zmieniło swój skład na Lebrona który gra za trzech i choć jest to wybitny gracz, możliwe że dorównuję umiejętnościom Jordanowi, to na przeciwko niemu zagra czwórka świetnych graczy która obecnie wyrasta na wielką czwórkę z Indiany, George, Hill, Hibbert i West naprzeciwko LeBrona i moim zdaniem to ta czwórka właśnie w tym sezonie zastępuję wielką trójkę z Miami i zagra w finale NBA ze Spurs, a już na pewno nie przegra tak dużą ilością punktów jak sugerują buki.
 
williag 30

williag

Użytkownik
xmarcinx co ty za bzdury tutaj wypisujesz jakie Cleavlend przecież w serii z Indianą gra Miami a nie Cleavlend chyba ci się pomieszało i powróciłeś do czasów gdy Lebron James grał w zespole z Cavaliers ale to zamierzchłe czasy. Wade już od dawna ma kontuzję i dziwie się że tego nie zauważyłeś bo w tym temacie już wielokrotnie było o kontuzji Wada wspominane.

Post roku :grin:

Ja też gram dziś na Indiane, tyle że na zwycięstwo, a nie na handi. Ciężko przejść obojętnie obok kursów powyżej 4, biorąc pod uwagę jak wyglądały ostatnie mecze. Wade i Bosh grają jakby mieli AIDS, a LeBron samemu nie pociągnie tego przeciw zespołowo grającym Pacersom
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Wydaje mi się, że handi nie jest dobrą opcją na ten mecz. Zgadzam się z opinią jednego z użytkowników, który przewiduje 2 scenariusze. Albo Indiana zagra na swoim wysokim poziomie i pogoni LeBrona, albo Heat zrobią miazgę z rywali. Raczej nie widzę tutaj close game z końcowym sukcesem MH.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik


Miami Heat - Indiana Pacers
Typ:
-LeBron James over 35 pkt +asyst @1,75
(betsson) ✅✅✅

Czas najwyższy, by LeBron uwolnił swojego drzemiącego Krakena i dał z siebie wszystko w meczu...o wszystko. Nie do końca zgadzam się z opiniami, jakoby LeBron robił co może a zawodzili partnerzy, że Miami to teraz drugie Cleveland. Tzn jeśli chodzi o resztę, to faktycznie, zarówno Bosh z Wade&#39;m jak i zadaniowcy dają za mało. Jednak i LeBron nie gra tego, co potrafi, gdy wrzuca piąty bieg. W serii z Pacers oddaje średnio 21 rzutów i nie jest to zbyt wygórowana statystyka, jak na chyba najlepszego obecnie koszykarza na świecie.
39 pkt i 7 asyst z Lakers. 39 pkt i 7 asyst z OKC. 37 pkt i 12 asyst z Celtics. To tylko kilka ze świetnych meczów LeBrona z regulara. I to są cyferki, na jakie stać Jamesa, gdy wymaga tego sytuacja.
Oczywiście, regular, inni rywale, inna presja itp. Jednak to nie jest Kevin Martin czy ktoś tam, by nie móc zagrać takiego meczu w playoffs.
Obserwując grę Jamesa w tych playoffs, zawsze wydaje mi się, że za dużo kombinuje - rozrzuca piłkę po obwodzie, w pierwszych połowach często wręcz brzydzi się rzutem. Gra dojrzale, jednak moim zdaniem dziś o takie granie będzie ciężko.
Dlaczego? Na przykład dla tego, że o ile przy 2-1 czy podobnym wyniku w serii można pokusić się o akcję &quot;wypromujmy Haslema i dajmy mu porzucać&quot;, o tyle przy 3-3 nie ma już marginesu błędu. Czy gdy wynik będzie na styku, końcówka trzeciej czy czwartej kwarty, to czy LeBron pomyśli &quot;odpuszczę, może trafi Haslem, albo Bosh znowu trójkę ukłuje&quot; ? Nie sądzę. Na szali jest zbyt duża stawka, by ryzykować dużą ilością rzutów dla niezbyt pewnych graczy.
Z wyjątkiem Wade&#39;a i ewentualnie Bosha, Miami nie ma w tej serii zawodnika, który weźmie odpowiedzialność w ofensywie w trudnych momentach. Ray Allen rzuca przeciwko Pacers 28% z gry. Wade ma problemy ze zdrowiem a przez to z ustabilizowaniem formy. Boshowi raczej trzeba wykreować pozycję. W tej sytuacji zdecydowanie najpewniejszą opcją do zdobyczy punktowych jest James. James który w tym sezonie bił rekordy kolejnych meczów ze skutecznością powyżej 60%, nie grając na centrze.
Już Seweryn kilka postów wyżej przytoczył odpowiednią statystykę - James w decydujących meczach śr.34 pkt. Wystarczy przypomnieć sobie zeszłoroczne playoffy -najpierw mecz z Pacers na 3-2 i 4-2 gdzie brylował nie kto inny jak LeBron, następnie mecz z Bostonem przy 3-3 i 32 pkt Jamesa (choć wtedy tylko 2 asysty). Jeśli przy cyferkach jesteśmy to dodam jeszcze, że w tym sezonie James u siebie rzuca 5% więcej z gry i blisko 3% więcej zza łuku.
O żadnym pogromie nie powinno być mowy, tak więc o minuty i to ciężkie dla Jamesa można być raczej spokojnym. Typuje z asystami, bo tak jak pisałem LeBron w tych playoffs czy raczej w ogóle w tym sezonie lubi kombinować, do tego George przyzwoicie go broni, więc liczę, ,że te 5 asyst to będzie minimum. Czas na wielki mecz LeBrona, okazja wyborna do takiego scenariusza.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dwill 620

dwill

Użytkownik
Miami Heat - Indiana Pacers
1(-6)
1.87
Marathonbet
10/10

Ponownie maksymalna stawka.
Własny parkiet i któraś z kwart, która przypomina styl gryzespołu Kings, czy Suns? Tego nie będzie po raz drugi z rzędu.
Trzeba założyć, że S5 Pacers zagra równy mecz, bo to może być dla nich historyczny mecz.
sewerynKG bardzo fajnie przedstawił pewne fakty i do nich odsyłam. Na tym etapie rozgrywek, nie ma chyba zawodnika, który byłby bez kontuzji. Mimo wszystko Wade jest w stanie zagrać mecz przynajmniej na dobrym poziomie. Opowiadania, że nieciekawa sytuacja w szatni, bo LBJ ciągnie grę - poproszę o jakieś linki do artykułów. Dla mnie to wygląda na tworzenie sztucznej sensacji. To są aktualni Mistrzowie. Podpisując umowy z Heat - doskonale wiedzieli na co się piszą. Wiele było meczy w sezonie, gdzie ekipie nie szło i LBJ brylował i czy pozabijali się o to w szatni?
LBJ ma to do siebie, że po akcjach z flopami i wypowiedziami, uaktywnił na siebie większa presję, bo obudził swoich &quot;hejterów&quot;. Gdyby LBJ dostosował się do poziomu &quot;pierd**, też nie gram&quot;, to być może ta seria już dawno by się zakończyła... To są goście, którzy rozegrali ze sobą mnóstwo meczy i nie wierze, że w szatin są dąsy. Słabsza forma zespołu , więcej z piłką LBJ - naturalne, więc po co snuć takie teorie?
Marzy mi się, by Miller w dzisiejszym meczu znalazł się w rotacji przed Allenem. Mam przeczucie, że może napsuć sporo krwi. Oby Spo mu zaufał.
Jeśli Pacers przejma kontrolę nad meczem - Spo powinien postawić na Cole&#39;a, który potrafi wbijać się pod kosz, gra pewnei na koźle, szybki i potrafi wymuszać faule. do tego fajny z niego plasterek - świetna praca nóg w obronie.
Doświadczenie Heat i własny parkiet, a do tego biznes Wujka Sterna - wg. mnie Pacers ani NBA nie są gotowy, by do finałów przeszli Pacers, LBJ to jednak znak rozpoznawczy tej ligi, może w przyszłym sezonie Pacers będą mieli więcej szans.
Sędziowie:
http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/matchups/g5_referees_1.html
najważniejsze, że nie ma Crawforda.
Powodzenia!
/E:
jako ciekawostka:
Floyd Mayweather has reportedly placed a bet worth more than $5.9 million on the Heat to win by at least seven points tonight

a to moja mina na widok takiego betu:


Jeśli Floyd wygra, to pewnie buki będą się zabijały , by został on ich twarzą... O ile właśnie to nie jest jakaś zagrywka medialna...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Naprawdę zacny meczy to będzie. Miami muszą, Pacers mogą i tu łatwiej mają zawodnicy Vogela. A Spurs czekają ;) King przeżywa deja vu z Cavs - niezwykle trafne to porównanie Marcina. Brak wsparcia od zawodników; sytuacja może jeszcze gorsza bo zwykle miał z nich jakiś pożytek. Flash bez błysku, jak piłkę ma Dinozaur to pewnie większość fanów Heat chce się pociąć (Oh my Gosh - that&#39;s Chris Bosh - sucharek :p), Battier to już nie ten sam zawodnik co rok temu, Allen wybitnie pogubiony - takie pudła wali z ulubionych pozycji, że szkoda gadać, Mario też nijaki... Zostaje Cole, który imo jest przyszłością Heat na PG ale niestety często ma jeszcze gorącą głowę i dupa blada... No i Andersen, który trochę się uspokoił w Miami, nie licząc G5 ;) Po sezonie liczą, że Bosha wytrejdują, full contact dla Birdmana i + jakiś prawdziwy podkoszowy a nie Bosh-coraz-częściej-gram-jak-Bargnani-i-jestem-tak-samo-cienki-defensywnie. No ale to pieśń przyszłości, liczę że Heat nie zakończą swojego sezonu dziś. Mocno liczę na dobry występ Andersena, żeby Roy nie poszalał za bardzo znowu, bo to co grał w Indianapolis to było po prostu ośmieszenie defensywy Heat.
Ciężko mi coś wytypować nowego na dziś, bo i nagle Wade i Bosh mogą zagrać dobre spotkanie i pomóc Kingowi, a linie są dosyć nisko ustawione na nich dwóch. Dlatego nie pozostaje mi nic innego jak powielić typ na LeBrona - tylko na punkty, bo liczba asyst tylko w 50% zależy od niego ;)
LeBron James over 29 points @1,85 Betsafe ✅✅✅
Kto ogląda na streamach TNT ten zrozumie; kto na C+ lub LP ten ogląda teraz reklamę z każdego timeout&#39;u ;)
TUTAJ
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Trzeba zauważyć,że Indiana często podwajała Lebrona zmuszając go do oddawania piłki,a pod koszem Hibbert był bardzo wymagającym rywalem. Jedyne łatwe punkty James może mieć z kontr ale Pacers to nie idioci i wiedzą kto ciągnie całą grę Cleveland.
Dla mnie to wygląda na tworzenie sztucznej sensacji.
Chyba można już przyznać tytuł największego hipokryty FB.

Over Jamesa jeszcze rozumiem,ale granie handi ujemnego na Heat jest mocno ryzykowne. JA tu widzę co najmniej close game z minimalną przewagą Pacers. Dużo zalezy od tego jak będą bronić Hibberta. W końcówce meczu go wyłączyli z gry ale musieli podjąć ryzyko że Pacers będą pudłować za 3. Jak West zagra dobre spotkanie to nawet 30pkt lebrona nie wystarczy i nie chce mi się czytać prześmiesznych teorii,że Indiana &quot;nie jest gotowa&quot; żeby awansować bo James jest znakiem rozpoznawczym ligi :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dwill 620

dwill

Użytkownik
Chyba można już przyznać tytuł największego hipokryty FB.
Czekam byś wrzucił jakiś link do bloga/artykułu, który nie tyle co potwierdzi taką sytuacje, ale da podstawy, by posługiwać się tezami &quot;ognia&quot; w szatni Heat.
Jeśli bez potwierdzenia, to spokojnie możesz sobie przyznać ten tytuł.
Skoro mamy nie snuć tez, że Heat się obudzą, tzn. Wade i Bosh nie zagrają ponownie takiego słabego meczu/ drugiego z rzędu, to sytuacja z szatnią, jest jest sztuczne robienie z igły widły. Jest 3:3 i wszystko do udowodnienia przed Heat. To nie są Pacers, że gra w finale konferencji, to sukces, który paraliżuje nadgarstki...
Po przegranym G7 przez Heat będzie można snuć teorie, że w szatni Heat latały nie tylko gaśnice...
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Liczę na odblokowanie się Bosha i dobrą grę ławki. Przy podwajaniu LBJ musi oddać piłkę kumplom, bo wie, że sam meczu nie wygra.
- LeBron over 6,5 assist
Oprócz tego będę wypatrywał jakiegoś HC w jedną lub drugą stronę. Myślę, że typ Floyda może wejść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom