>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
dwill 620

dwill

Użytkownik
Pierwsza połowa za nami.
Dlaczego takich graczy jak Wade, Bosh, Allen nie można skreślać, bazując na poprzednich meczach? W każdym meczu mogą się obudzić i zrobić ogromną różnicę - doświadczenie. Allen - cichy killer w pierwszej połowie 3/3 za 3.
Druga kwarta, to świetna i agresywna obrona w wykonaniu Heat. Szczególnie świetne dopracowane podwojenia szczególnie na Hibbercie. Ball movement. Szkoda, że Heat po swoją mistrzowską obronę sięgnęli dopiero w G7. 15 strat po 2Q, z tak grającymi Żarami - szanse może dać tylko dla Pacers- Miami rozgrywa kwartę, taką jak w G6 (3Q).
Zbiórki w ataku : 9:2 - mówi bardzo wiele. Hibbert wyłączony kompletnie, dzięki defensywie Heat.
Ławka, na której znajdują się weterani - w końcu musi zafunkcjonować, a najlepiej jak w decydującym meczu - Allen z tej roli wywiązał się doskonale w I połowie.
Pacers wyglądają zmiętoleni psychicznie przez taki run i kompletny brak pomysłu na grę zespołową, większość akcji to indywidualna szarpanina.
Vogel pomógł swoim zawodnikom osiąść psychicznie. Heat rozkręcali się w 2Q, a on przez pół kwarty trzyma Hibberta i George&#39;a na ławce - czy Vogel i Mjodrag Rajkovic, to jacyś znajomi? ;)
Zaraz 2 połowa. Jeśli Pacers nie pokażą jaj, to mecz może się skończyć już w trzeciej kwarcie. Dobrze, że mecz ma 4Q, bo tyle wyczekiwania na mecz ... a tutaj śmierdzi blowoutem, oby się nieco postawili, choć będzie raczej ciężko z tak grającymi Heat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
kurs 3.03 na Pinnaclu
SAS MISTRZEM NBA
Pobieram od ręki. Nie wiem skąd ten kurs, chyba z uwagi na tą miazgę ,którą zobaczyliśmy wczoraj ze strony Indiany. SAS to zupełnie inna półka. Weterani głodni finału i mistrzostwa. Bosh dostał szkołę od studenta Hiberta, przeciw SAS będzie miał samego PROFESORA. SAS ma kim grać przeciw LJ, aczkolwiek te 30 pkt i tak będzie rzucał. Ale i SAS ma gościa na ,którego mocnych nie miało większość przeciwników - Parker. Dokladając do tego moc z ławki i jej długość, Manu oraz siłę w rzutach za trzy to skłaniam się zdecydowanie w stronę SAS. Gra &quot;pikendroli&quot;, gra &quot;insajdałtsajd&quot; na najwyższym poziomie. SAN ANTONIO MISZCZEM. POZDRAWIAM i pobieram
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kurs na MIami w okolicach 1,4 wiec mysle, ze trzeba brac jakies hc w kierunku Spursików. Tylko raz dotknąłem serie Pacers-Heat, niby 7 spotkan ale straszny w nich rozrzut. W wiekszosci spotkan o wyniku decydował pogrom w jednej z kwart. Seria zapowiada sie kapitalna. Duncan na pewno da z siebie to wszytsko co kumulował przez te lata od ostatniego tytułu i byc moze odejdzie w chwale mistrza. Starcie ławek rezerwowych zapowiada sie rowniez pasjonująco a dowódcy tych ławek czyli Manu oraz Allen tez wiele dadzą zapewne. Prawdopodobnie ani Spurs nie zatrzymają LeBrona ani Heat Parkera, wynik rozegra sie gdzie indziej. Chociaz jezeli potencjał Leonarda zostanie dobrze wykorzystany i poświecony w wiekszosci na defensywe to moze bardzo Jamesowi przeszkodzic bo ma świetny atletyzm i footwork, defensor z potencjałem do gry w obronie jak Bowen ale ze zdecydowanie lepszą samodzielną grą w ofensywie. Gra Leonarda to dla mnie klucz do tych finałów, przez cały sezon był praktycznie numerem 3 w SAS a teraz musi wejśc na swój top. Pop jest jendym z trenerów, ktorzy potrafia tak ustawic skład zeby bardzo utrudnic zycie najwiekszej gwiazdy u rywala. Jeżeli dobrze będzie rotował Greenem, Leonardem,Manu i Bonnerem w obronie przeciwko Jamesowi to te kilka punktów do sukcesu powinny byc wyrywane.
CHyba kazdy z Nas niewazne komu kibicuje liczy na zacięte mecze, dlatego idąc za rozsądkiem oraz sercem mysle, ze dobrze brac na pierwszy mecz cos w granicach +5,6 dla Spurs
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Patrząc na wcześniejsze mecze miami i SAS oraz historię ich pojedynków, wezmę linie punktową, którą bet365 ustawił całkiem niską (sądzę, że będzie bardzo overowo). Nie sądzę, żeby któraś z drużyn zdobyła poniżej 90 punktów. Prawdopodobnie będzie close-game, więc linia jak najbardziej dla mnie na tak ???? -wynik spotkania &quot;?&quot; ...ja pewnioe zagram coś z hand na SAS, ale to później, boje się ogólnie tylko tego, że zwykle w pierwszych meczach większości drużyn w tych play-offach, działy się jakieś niespodzianki i było to bardzo trudne do typowania.

over 183.5
kurs: 1.53
 
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
witam
tak szukam co tu zagrac na final
i co sadzicie o ofercie z williama
jesli ktos chce grac na zwyciestwo SAS na mistrza to proponuje
miami wygra game1 i przegra serie kurs 5,50 williamhill
czyli liczac kurs na wygrana miami w g1 1,42 i SAS mistrza w okolicach 3 to wychodzi kurs 4,26 czyli wychodzi value jak nic
no chyba ze ktos sadzi ze sas wygra game1 i cala serie kurs 6 ale wtedy value nie ma bo wychodzi kurs 3 i 3 czyli 9
ja chyba zagram za grosze miami wygra game1 i przegra serie po kursie 5,5
 
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
witam

tak szukam co tu zagrac na final
i co sadzicie o ofercie z williama

jesli ktos chce grac na zwyciestwo SAS na mistrza to proponuje

miami wygra game1 i przegra serie kurs 5,50 williamhill

czyli liczac kurs na wygrana miami w g1 1,42 i SAS mistrza w okolicach 3 to wychodzi kurs 4,26 czyli wychodzi value jak nic

no chyba ze ktos sadzi ze sas wygra game1 i cala serie kurs 6 ale wtedy value nie ma bo wychodzi kurs 3 i 3 czyli 9

ja chyba zagram za grosze miami wygra game1 i przegra serie po kursie 5,5

właśnie czegoś takiego szukałem, niestety nie mam tam konta ;/
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
NBA FINALS 2013

postaram się być w miarę obiektywny

MIAMI HEAT - to oni posiadają w tej serii przewagę własnego parkietu. Imponowali w RS serialami zwycięstw, na Wschodzie nie mieli konkurencji aż do Finałów Konferencji, gdzie dość mocno postawili im się Pacers. Jednakże, jeśli ktoś ogarnia temat i oglądał uważnie wszystkie 7 gier wie, że Miami w zasadzie cały czas kontrolowało sprawę i tak naprawdę niepoprawni optymiści mogli liczyć na zwycięstwo Pacers. Miami Heat to przede wszystkim LeBron James i spółka, jednak trzeba zaznaczyć że panowie ze sobą umieją dosyć dobrze współpracować.

Atuty - szybkość i atletyzm. Zdecydowanie po stronie Heat. Jednakże, są to tylko ludzie i grali trzy mecze więcej niż Spurs. Może być odczuwalne zmęczenie.

Minusy - uniwersalność. Niestety, widać w grze Heat duże rozbieżności, nadal brakuje punktów i ogólnego wkładu zmienników w przebieg gry i nie zmienią tego nawet przebłyski Haslema.

SAN ANTONIO SPURS - podobno grają w tych Finałach dzięki kontuzji Russela Westbrooka. Może to i prawda, ale nad grą OKC już wiele tu napisano. Zatem. Ekipa weteranów, która już 4 rok z rzędu wykonuje swój ostatni taniec. Czy wreszcie ktoś zagra im do końca? Jest na to szansa, pod warunkiem że długa przerwa nie podziałała źle na graczy Popa. Na temat gry napisze tylko tyle, że Spurs to na pewno nie Pacers i nie dadzą Heat za darmo 20 posiadań w meczu.

Atuty - ławka rezerwowych - każdy świetnie sprawdza się w systemie gry i zna swoje miejsce na parkiecie.

Minusy - wiek. Tak. Spurs ciągle są starsi od Heat.

Oczywiście jako fan stawiam na Spurs i na tym moje wypowiedzi w tym temacie się kończą, bo nic obiektywnego już nie przychodzi mi do głowy ????
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Betsafe wystawil bardzo ciekawe zaklady na finaly. Panowie lapac poki cieple, jak dla mnie to jest jakies 9/10, a juz na pewno zaklad wart sporego przemyslenia.
03:00 Dwyane Wade - Average Points Per Game in 2013 NBA Finals | NBA Specials | NBA | Koszykówka
Zwycięzca

1
Over 16.5 1.85
Under 16.5 1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Co łączy oba zespoły? Obie drużyny posiadają lidera który potrafi sam wygrać mecz (LeBron, Parker) i w sumie to by było tyle.
Miami Heat
+obecni mistrzowie NBA
+skład (choć większość bez formy)
+duża przewaga na pozycji centra (mimo formy Bosha)
-g7 z Indianą mogą bardzo odczuć
-słaba forma jak na ich możliwości (oprócz LeBrona)
-poleganie na jednym zawodniku w najważniejszych momentach
San Antonio Spurs
+doświadczenie
+ławka
+gra na tablicach (w porównaniu do Miami, chociaż tu można powiedzieć że każdy zespół jest lepszy od Heat)
+rzuty za trzy
+szybko zakończona seria na pewno wpłynie na ich &quot;świeżość&quot;
+zespół złożony z gwiazd którego jednak tworzą &quot;całość&quot;
+kilku gości którzy maja &quot;jaja&quot; i jeśli będzie trzeba w g7 oddać rzut który zadecyduję o mistrzostwie to będzie miał kto go oddać
-brak dobrego centra
Jak dla mnie Miami nie obroni mistrzostwa i serie wygrają SAS, Miami nie trafiło z formą i po prostu są o wiele słabsi niż w ubiegłym roku, Spurs w mega gazie i dlatego to właśnie na nich stawiam.

Zdobędzie mistrzostwo: San Antonio Spurs @ 2,85 Betsson
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Z tym centrem to bym nie przeszadział . Duncan jako PF może robić całą robote . Zresztą wiadomo nie od dziś że w serii z Miami będzie kluczowa postawa Tiago Splittera . Jak będzie dawał dupy i pozwoli to grać Miami small ball to Spurs są w dupie . Jak Tiago ogarnie to będzie ok . Bosh i Wade jak będą prezentować taki kompromitujący poziom to na Spurs nie starczy , SAS to nie Pacers .
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Duncan będzie miał naprzeciwko siebie LeBrona, wiem że to tylko na papierze tak wygląda ale jednak pewnie to Duncan będzie miał za zadanie jak najbardziej zneutralizować LeBrona więc właśnie od Splittera będzie sporo zależeć, jednak patrząc na formę choćby Bosha to nawet brak dobrego centra może tak bardzo nie przeszkadzać. W sumie to Memphis mają obecnie najlepszego centra w lidze i w serii SAS nic nie zdziałał tak więc słaby center SAS to nie przeszkoda, jednak jeśli Bosh by się obudził to dla Spurs może być spory kłopot bo tutaj jednak Duncan zbyt dużo nie będzie mógł pomagać w obronie jak będzie musiał skupiać się głównie na kryciu LeBrona, tutaj mu tak łatwo nie pójdzie jak z Randolphem.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Panowie głupie może pytanie, ale można gdziekolwiek obstawić gdzie zagra Howard w następnym sezonie? ????
edit: podziękował ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Odchodząc na moment od typów i zakładów, uważam, że byłoby źle dla całej ligi gdyby Heat zdobyli w tym roku mistrzostwo. Wiem, że to co piszę jest niepopularne, bo Miami ma dużo fanów w Polsce i postać Lebrona to pewien magnes. Ale wg mnie obnażałoby to słabość ligi i obniżało jej wartość sportową, bo Miami jako drużyna nie gra dobrej koszykówki w tegorocznych PO. Fakt, że mają LJ, który jest totalnym dominatorem, ale to jednak jest słabe, że to wszystko wygląda jak wygląda... Liczyłem na lepsze playoffy w wykonaniu Knicks, LAC, Nuggets czy OKC. No ale coż... w ostateczności mamy Lebrona vs SAS. Ja zdecydowanie będę kibicował Spurs, bo podoba mi się mądre prowadzenie tego ZESPOŁU i to jak ta gra się u nich pięknie rozkłada i jak rotują składem przez cały sezon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Duncan zneutralizować LeBrona ? Przecież LeBron mija Duncana na 1 koźle kiedy tylko chce i jak chce.
Duncan będzie zamykał pomalowane dla wjazdów Wade&#39;a i Lebrona a Leonard będzie utrudniał życie Jamesowi a możliwośći ma spore a więc może być ciekawie
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Duncan będzie zamykał pomalowane dla wjazdów Wade&#39;a i Lebrona
Już Indiana ze swoją defensywą miała zamknąć LeBrona i jakoś to nie wyszło więc tym bardziej nie widzę jak ma to zrobić Duncan. Z całym szacunkiem dla niego, ale to już nie ten sam Duncan co kiedyś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom