>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Z mojej strony taka propozycja z krotkim opisem.
Joe Ingles powyzej 12.5 pkt @ 1.82✅✅
Fortuna.
Thunder z nozem na gardle. Dzis juz nie ma ze boli trzeba walczyc zeby pozostac w grze. Ciezko bedzie bo Jazz funkcjonuja jak dobrze naoliwiona maszyna. Trzeba cos wymyslic i ja to widze tak. Russ juz upatrzyl sobie Rubio i pewnie tak zostanie, ale trzeba ograniczyc Mitchella, a Brewer sobie z tym nie radzi. Mysle ze przy Donovanie czesciej stawac bedzie George bo jest lepszym obronca. Tutaj widze szanse dla Inglesa bo Corey Brewer to nie jakis wybitny lep. Przy tsk dobrym rozgrywajacym jak Rubio latwiej o pilke na czystej pozycji. Ingles w formie nie ma co tu kryc. Zreszta ostatnie spotkania to bardzo dobra gra calej pierwszej piatki. Linia bym powiedzial niezbyt wymagajaca.
Druga propozycja
Pacers +6.5 @ 1.84✅✅
Unibet
Kusilo pograc over Love&#39;a, ale jednak ide w Close game, bo juz niejednokrotnie Pacers pokazali serducho do gry. U rywala tylko James na b wysokim poziomie. Reszta gra bardzo nierowno badz slabo. Nie widac chemii w Cleveland, a James sam to moze byc malo
:rolleyes: ???? ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Clevland vs Indiana
Typ: Lebron uzysa triple double ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,4 (Unibet)

No cóż najlepszy obecnie koszykarz w NBA musi znowu w pojedynkę ciągnąć swoją ekipę. W tym rokj ma wyjątkowo trudno bo też nigdy nie miał tak słabych pomagierow. Niepewny jest wystep podstawowego rozgrywającego, wiec LbJ musi wziąć to na swoje bary. W tej serii tylko raz zanotował potrójną zdobycz w pierwszym meczu. Stan rywalizacji to 2:2 i u siebie muszą po prostu to wygrać. W pierwszym meczu miał 24pkt, 10 zbiórek i 12 asyst. Potem 46, 12, 5, w 3 meczu 28, 12, 8 i w 4 pojedynku 32, 13, 7. Cały czas balansuje na granicy potrojnych zdobyczy, więc u siebie niesiony dopingiem powinien pokazać klasę i lepiej obsługiwać kolegów. Mam tylko nadzieję że będzie im to wpadało ???? Powodzenia!
Love uzyska double double typ: NIE, kurs 2,15 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
Love ssie w tej serii i ani razu nie miał double double! Trochę to śmieszne, ale prawdziwe. Tak wiec idę z prawem serii. Chociaz tutaj nie ma co szalec.
Toronto vs Wizards, typ: Wizards +5,5, kurs: 2,23 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
Nie wiem, ale jakos mi sie wydaje ze Wizards to wygraja. Chyba ze zagra fred i anonuby to wtedy będzie trudno. Toronto już nie takie pewne i znowu wracają do dawnej izolacyjnej gry. To im nie wróży najlepiej. Utah też to weźmie!
 
T 57

tankzor

Użytkownik
Pacers (+6,5) + Jazz @1,88 unibet
✅✅ Wszystko zgodnie z planem.
Na dzisiej dubel zabójca. Koszykarze z Indianapolis stojący pod ścianą podejmują LeBron Team. Cavs są jeszcze w tej serii tylko dzięki Jamesowi, jestem przekonany w 100%, że gdyby go zabrakło ta seria zakończyłaby się sweepem Pacers. Mimo to wszystkie mecze, które Cavs wygrywali były na styku. Kolejno 3, 4 i 3 punkty przewagi Cavs. Pacers się nie poddają i gryzą do końca. Nie inaczej będzie w tym meczu. Nie spodziewam się tutaj wysokiego zwycięstwa Cavs, o blowoucie w ogóle nie ma mowy. Ba, prawdę mówiąc spodziewam się Game 7 w tej serii i powrotu do Ohio. Życzę zawodnikom z Indianapolis wygrania tej serii i nie jest to wykluczone. Wystarczy, że Oladipo zagra na nieco lepszym poziomie niż w ostatnim spotkaniu i poprowadzi Pacers do zwycięstwa. Gram jednak bezpiecznie, bo biorę pod uwagę fakt, iż Pacers mogą tego spotkania nie wytrzymać psychicznie i jednak zakończy się 2-4.
Co do Jazzmanów, to dzisiejszego spotkania w ogóle nie powinniśmy oglądać. W ostatnim spotkaniu zaprzepaścili 25 punktów przewagi, które uzyskali na początku 3Q w Oklahomie. Potem w foul-trouble zostali wpędzeni obydwaj podkoszowi Gobert i Favors i zaczęły się kłopoty graczy z Salt Lake City. Po rozum do głowy poszedł Donovon, który zdjął katastrofalnego Melo z parkietu. Russell i PG13 zrobili robotę i tylko geniuszowi tych dwóch graczy zawdzięczają koszykarze z OKC kolejny wypad na parkiet z Jazzmanów. Stąd pojadą prosto na ryby #ifyouknowwhatimean
Gospodarze tego spotkania są zdecydowanie lepiej poukładani taktycznie, bardzo mocni psychicznie i u siebie praktycznie nie przegrywają. Dużo wyższe koszykarskie IQ niż goście. Wszystkie atuty mają po swojej stronie. Nie wierzę w to, że mogą spieprzyć to, na co tak ciężko pracowali cały regular season. Good luck!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 4

donnavekic

Użytkownik
Jak można grać Jazz po tym co oni zrobili to ja nie wiem. Sama dziś pogralam w polskim toto+mix fajny zakład tj +0.5 pkt na Oklahome @ 3.00 (bez podatku - promo piątkowe).
Jest 3-2 dla Jazz, jak wygrają dzis u siebie to kończą zawody, jak wtopa to comback do Oklahomy na siódmą grę. Jazz stanęli w ostatniej grze jak pachołki przy prowadzeniu 71-46 w III kwarcie i jeszcze w tej kwarcie stracili to prowadzenie dostając run -25 w plecy. Mitchell się kompletnie zapowietrzyl, a Rubio podawał w ręce przeciwnika. Gobert tak samo z głupial i zamienił się w drewno. Oni dalej będą to kontynuować. W Thunder Westbrook zagrał jak w PlayStation i ta obrona Oklahomy to było cos! Ponadto Thunder przestali się bać atakować do środka. To będzie raczej latwa przeprawa dla Thunder, a kurs tylko rośnie, co jest dla mnie nie zrozumiałe! Czemu gracie na Jazz ? kibice i gorąca hala to za malo, jak w głowie pusto!
Jeszcze na sucho
Wygrana Toronto Raptors @ 1.90 ✅ aktualnie ( rano @ 2.30). Z Wizards wypada Oto Porter, wiec Raps kończą dziś rywala na jego podwórku.
Toronto Raptors 102-92 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Polecam over punktowy Walla. Chlopina musi sam to ciągnąć bo wypada Porter wiec defensywa siada. Na Bealu sie skupia obroncy a Wall zawsze sie gdzies wcisnie. Punkty, zbiórki i asysty over 42,5 albo over 24,5 pkt w meczu.
 
D 4

donnavekic

Użytkownik
Polecam over punktowy Walla. Chlopina musi sam to ciągnąć bo wypada Porter wiec defensywa siada. Na Bealu sie skupia obroncy a Wall zawsze sie gdzies wcisnie. Punkty, zbiórki i asysty over 42,5 albo over 24,5 pkt w meczu.
Wall nie umie rzucać nawet, polecam oglądac NBA, mecz za 100 minut srartuje!
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
1) Cavs +2.5 @1.75 unibet
Indiana się pobawiła już w tych PO i starczy tego dobrego. Końcowy gwizdek w game 4 to moment, w którym LBJ już wie kto jest dalej. Indiana całkiem ładnie się postawiła, ale Cavs są zbyt wszechstronni wg mnie, żeby paść praktycznie od drużyny grającej big setup. Wg mnie +2.5 to jest świetna opcja, bo generalnie spotkania były close, przy remisie i piłce u Indiany, nie widzę ich idący w stronę rozwiązania meczu za pomocą 3-ki, bardziej mid-range, bądź najlepiej dunk. Do tego u Indiany Oladipo jest off w zasadzie od kilku gier, w jednej sami go zgasili sadzając go na zbyt długo, ale ogólnie to nie mają clutch playerów, poza nim. U Cavs sprawa wygląda tak, że LBJ trafi powiedzmy 14 na 16 tego typu rzutów. Do tego jest Korver oraz Love, gdzie Korver może bić catch&#39;n&#39;shoot o mecz, a Love trafi generalnie w miarę przyzwoicie przygotowaną trójkę. Jak dla mnie game 7, co najmniej mało prawdopodobne.
2) Over 4.5 ast De Rozan @1.60 Unibet
Avg 5.0 w PO 2018. Casey niemalże zmusił go do podawania i jak na kogoś kto ciągle leci na kosz to gładko może zdobywać asysty wyrzucając piłkę np. do rogu na 3-kę.
3) OKC win+ot @3.30 Unibet
Co prawda nie zgodzę się z argumentacją z jednego z powyższych postów, ale nawet jeśli kolejny raz OKC da dupy, to nie mogę zignorować tego kursu. To jest gra o być albo nie być i po pierwsze OKC ma 2/3 opcje jeśli komuś nie siedzi. Po drugie mają więcej osób zdolnych bić trójkę. Po trzecie liczę, że wreszcie zobaczę Adamsa z regular s., bo póki co w PO ssie pałę, mówiąc dosadnie. Dodatkowo mam nadzieję, że OKC zamiast skupić się na wyłączeniu Rickiego Rubio, co jest komedią, po prostu go zoutscoruje i skupi się na walce o zbiórki+ wyfaulowaniu Goberta, wyrzucą go i jest co prawda Favors, ale bez przesady ile on pogra 20min(?). Mając WB i PG to akurat wyfaulowanie kogoś to nie powinien być problem, zwłaszcza centra, no kur*a. Utah szanuje jako ekipę, są dobrze zorganizowani, ale podtrzymuje, że nie mają siły ognia, na OKC. Jeśli Mitchell będzie off, to nie ma ich i w głębi liczę, że Melo zapoda jakiś vintage performance, coś jak D-Wade i posadzi np. 25. Dodatkowo jak OKC przestanie latać jak poparzeni, a zaczną bardziej przygotowywać rzuty to powinno pójść przyzwoicie.
4) De Rozan więcej pkt niż John Wall @1.75
Myślę, że Toronto musi próbować kończyć tutaj serie, bo w perspektywie PO, nie mają nic wspólnego z fortecą u siebie. Po kontuzji Wall ma momenty, gdzie przez tempo, ma problem zmieścić layupa, już nie mówiąc że jego 3-ka praktycznie nie istnieje. De Rozan zdecydowanie będzie miał kilka wide-open 3. Dodatkowo on jedzie na kosz zazwyczaj, po faul nie po layup, natomiast Jasio skupia się bardziej na rzuceniu samym w sobie.
Avg PO 2k18WallDeRozan
Punkty~22~23
FG %/ próby42%/~1841%/~19
FT %/ próby81%/~785%/~7
3 %/ próby27%/~427%/~2
Min~3838
[TBODY] [/tbody]
W statystykach wyglądają bardzo zbliżenie, jeśli chodzi te 5 gier, natomiast ogólnie już nawet pomijając fakt, że Wall nie grał przez X gier. Warto, jednak wziąć pod uwagę fakt, że w chwili obecnej jeśli obaj by odpalili jakiś performance na miarę zwycięstwa, to DeRozan jest w stanie urobić ponad 40 punktowy mecz, jeśli mu siedzi i dużo by gazował na kosz, natomiast wg mnie obecnie max Walla stoi na poziomie ok. 30 punktów, bo on jednak bardziej potrzebuje uruchomić drużynę. On chcąc zdobyć zwycięstwo nie może trzymać piłki z dala od Beala, Morrisa, czy nawet Gortata. U Raptors jest inaczej, oni mogą grać z pominięciem chociażby Valenciunasa, Ibaki czy nawet Lowryego, jeśli DeRozan uderzyłby 30+ to mogą sobie pozwolić, żeby Ci których wymieniłem mieli nawet po 6-10 pkt, u Wizards zaś Beal musi zapewnić te 15-20, Morris chociaż 10-15 i Gortat przynajmniej z 8. Dodatkowo Raptors mają zadaniowców na bicie trójek itd. jak np. Miles, gdzie Wizards przy lekkim przestoju muszą podnosić z ławki graczy, bo okej jest przyzwoity Oubre + bardzo przyzwoity Scott i koniec.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jak można grać Jazz po tym co oni zrobili to ja nie wiem. Sama dziś pogralam w polskim toto+mix fajny zakład tj +0.5 pkt na Oklahome @ 3.00 (bez podatku - promo piątkowe).
Jest 3-2 dla Jazz, jak wygrają dzis u siebie to kończą zawody, jak wtopa to comback do Oklahomy na siódmą grę. Jazz stanęli w ostatniej grze jak pachołki przy prowadzeniu 71-46 w III kwarcie i jeszcze w tej kwarcie stracili to prowadzenie dostając run -25 w plecy. Mitchell się kompletnie zapowietrzyl, a Rubio podawał w ręce przeciwnika. Gobert tak samo z głupial i zamienił się w drewno. Oni dalej będą to kontynuować. W Thunder Westbrook zagrał jak w PlayStation i ta obrona Oklahomy to było cos! Ponadto Thunder przestali się bać atakować do środka. To będzie raczej latwa przeprawa dla Thunder, a kurs tylko rośnie, co jest dla mnie nie zrozumiałe! Czemu gracie na Jazz ? kibice i gorąca hala to za malo, jak w głowie pusto!
Jeszcze na sucho
Wygrana Toronto Raptors @ 1.90 ✅ aktualnie ( rano @ 2.30). Z Wizards wypada Oto Porter, wiec Raps kończą dziś rywala na jego podwórku.
Toronto Raptors 102-92 ✅ ✅ ✅
Proponuje nie kasować mojego postu i może inne osoby naucza się pisać analizy :
Słoneczko , Ty moje mam kilka pytań odnośnie Twoich argumentów dotyczących dlaczego odradzasz cośtam grac :
1) &quot;w głowie pusto&quot; - oglądam NBA od 25 lat , zyję z bookmacherki (tj. nie robię nic innego w życiu poza graniem - widziałem z 4/5 meczy w zyciu ) - ilu znasz mądrych zawodników NBA ?
przypomnę - jeden z nich związał się z Kardashian
kolejny teraz robi to samo z drugą
z 10 zaliczyło bankruta z 100 milionowych kontraktów
Jaki to argument skoro tam ponad połowa zawodników to prawie debile - na uczelni gdybys nie wiedziała (patrząc na Twoje analizy nie masz chyba o tym pojęcia) wybierają sobie na 10 przedmiotów 8 podobnych do WF i 2 normalne - więc skąd chcesz w NBA mieć inteligentów ?
Jako ciekawostka - 20/30 lat temu jaki kibice chcieli zdenerwować Patrika Ewinga (jak sobie odpalisz stare mecze super grajek Kniksów) pisali na transparentach Patrik nie umie czytać .....niestety pomimo , że skończył studia dużo się chyba nie mylili
No i dwa - od kiedy to , że w poniedziałek w jednej hali zagrałabyś super mecz to oznacza, że w NBA w środę powtórzysz to samo w innej zupełnie hali ?
staty zawodników w stylu 20pkt , 5 , 27, 8 , 30 , 12 - to przecież norma (tu wiesz pomogą Ci zwyczajne staty z NBA.COM lub jakiejkowlwiek innej strony ???? )
No i coś odnośnie Russela - zagrał jak na play station ......Kobieto Russel 4/5 meczy wstecz robił sobie triple duble sezonowe ...miał w dupie wyniki i drużyne - liczyły się tylko dla niego to , że zrobi stata i przejdzie do jakiejś tam legendy .......nie podawaj po 5 dniach jego jako przykładu gry druzyny w takiej sytuacji ...bo rośniejsz na małą hipokrytkę numero uno .
Nie interesuje mnie wynik tego meczu - ale marzę o spotkaniu w zyciu mądrej inteligentnej kobiety ....no i po Twoich argumentach ...niestety przyznaje , że dalej jestem w dupie ????
Pozdro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
D 4

donnavekic

Użytkownik
Proponuje nie kasować mojego postu i może inne osoby naucza się pisać analizy :
Słoneczko , Ty moje mam kilka pytań odnośnie Twoich argumentów dotyczących dlaczego odradzasz cośtam grac :
1) &quot;w głowie pusto&quot; - oglądam NBA od 25 lat , zyję z bookmacherki (tj. nie robię nic innego w życiu poza graniem - widziałem z 4/5 meczy w zyciu ) - ilu znasz mądrych zawodników NBA ?
przypomnę - jeden z nich związał się z Kardashian
kolejny teraz robi to samo z drugą
z 10 zaliczyło bankruta z 100 milionowych kontraktów
Jaki to argument skoro tam ponad połowa zawodników to prawie debile - na uczelni gdybys nie wiedziała (patrząc na Twoje analizy nie masz chyba o tym pojęcia) wybierają sobie na 10 przedmiotów 8 podobnych do WF i 2 normalne - więc skąd chcesz w NBA mieć inteligentów ?
Jako ciekawostka - 20/30 lat temu jaki kibice chcieli zdenerwować Patrika Ewinga (jak sobie odpalisz stare mecze super grajek Kniksów) pisali na transparentach Patrik nie umie czytać .....niestety pomimo , że skończył studia dużo się chyba nie mylili
No i dwa - od kiedy to , że w poniedziałek w jednej hali zagrałabyś super mecz to oznacza, że w NBA w środę powtórzysz to samo w innej zupełnie hali ?
staty zawodników w stylu 20pkt , 5 , 27, 8 , 30 , 12 - to przecież norma (tu wiesz pomogą Ci zwyczajne staty z NBA.COM lub jakiejkowlwiek innej strony ???? )
No i coś odnośnie Russela - zagrał jak na play station ......Kobieto Russel 4/5 meczy wstecz robił sobie triple duble sezonowe ...miał w dupie wyniki i drużyne - liczyły się tylko dla niego to , że zrobi stata i przejdzie do jakiejś tam legendy .......nie podawaj po 5 dniach jego jako przykładu gry druzyny w takiej sytuacji ...bo rośniejsz na małą hipokrytkę numero uno .
Nie interesuje mnie wynik tego meczu - ale marzę o spotkaniu w zyciu mądrej inteligentnej kobiety ....no i po Twoich argumentach ...niestety przyznaje , że dalej jestem w dupie ????
Pozdro ????
Tego Ewinga co nie umie czytać zatrudnil Jordan na asystenta trenera, ale to chyba po znajomości bo się dobrze znają
Thunder przegrali, a czytac to tam przede wszystkim nie umie trener Donovan, a później George, co stał cały mecz, a pokazał jedynie straty i w puszczal tylko w maliny kolegów. Trener Thunder w ogóle nie przygotowany, zadnej konkretnej rotacji, a z myślą ze się samo wygra...
 
D 4

donnavekic

Użytkownik
Ten &quot;koza&quot; George nie zasłużył na zaden faul przy rzucie bez względu czy on byl. Mecze Thunder na tle innej druzyny NBA to poziom PLK. Oni powinni prowadzić, a nie gonic rywali. Szkoda klawiatury, to mój ostatni zaklad NBA i nigdy juz nie wykupie NBA League Pass. Nie ma co sponsorować ameb z NBA i pseudo biznesmenów żydowskiego pochodzenia, co dorobili się na wyzysku majątku innych ludzi...
 
R 4,7K

root

Użytkownik
No właśnie w Thunder zawiódł George i trener Donovan bo o raku Melo to nie ma co mówić, każdy co choć trochę zna się na tym sporcie wiedział, że ten transfer był kompletnie niepotrzebny i Enes Kanter byłby bardziej przydatny temu zespołowi. Ale mimo wszystko najbardziej zawiedli też sędziowie spotkania rozgrywanego w Salt Lake City, 2 faule przy -3 na George&#39;u pierwszy potraktowany jako faul przed rzutem, drugi nieodgwizdany wcale, więc te Utah mimo, że w całej serii było zdecydowanie lepszym zespołem to troszkę przechodzi dalej dzięki pomocy sędziów, a szkoda, bo chętnie bym obejrzał Game 7, bo to jest to co chyba każdy kibic koszykówki kocha najbardziej w tym sporcie.
Ale mamy za to dwa mecze nr 7 na wschodzie i jest się czym tam delektować ???? .
 
T 57

tankzor

Użytkownik
donnavekic
Najlepiej się popłakać o to, że nie miało się racji przed meczem. Nie rozumiem po co na siłę forsujecie szukanie value w betach, gdzie nie ma to najmniejszego sensu. IQ OKC = 0 i powinni się cieszyć, że i tak udało im się wygrać dwa mecze. W którymś poście, którego nie chce mi się kopiować piszesz, że Thunder mają więcej zawodników potrafiących skutecznie rzucać zza łuku. Proszę, wymień ich.
A propos &quot;ameb&quot;, to nie wiem czy wiesz, ale w życiu zazwyczaj jest tak, że największe &quot;ameby&quot; mają najłatwiej, zarabiają najwięcej i dochodzą najdalej. Najlepszy przykład Carlos Tevez (sprawdź w wyszukiwarce, jeżeli nie kojarzysz. Następnym razem proszę Cię o więcej spokoju i rozwagi a mniej pychy, bo pisząc bzdury kompromitujesz nie tylko siebie, a także cały dział. Pozdrawiam.
 
gladiator86 2

gladiator86

Użytkownik
Jakie macie przewidywania co do 7 meczu Celtics - Bucks ???
Ja myślę, że z jednej strony Boston to weźmie bo grają u siebie a w tej serii wygrywa ten co gra u siebie.
A z drugiej strony myślę, że Bucks jak nie teraz to kiedy??? Pełny skład a Boston wiemy, że osłabiony bez dwóch gwiazd. Mają Greak-Freaka ;)
 
D 4

donnavekic

Użytkownik
Jakie macie przewidywania co do 7 meczu Celtics - Bucks ???
Ja myślę, że z jednej strony Boston to weźmie bo grają u siebie a w tej serii wygrywa ten co gra u siebie.
A z drugiej strony myślę, że Bucks jak nie teraz to kiedy??? Pełny skład a Boston wiemy, że osłabiony bez dwóch gwiazd. Mają Greak-Freaka ;)
Daj Pan spokój z tą ligą. Robisz tylko niepotrzebną promocje tym &quot;gladiatorom&quot; czy &quot;biznesmenom&quot;. Na &quot;glupkach&quot; w dłuższej perspektywie nie da się i tak zarobić. Pograj sobie tenisa, albo piłkę. Dzis były III dobre typy z tenisa, które weszły na luzie, Nadal 2-0, Coco i Pliskova (spokojnie, bez stresu)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ja tutaj mam takie przemyślenia:
Khris Middleton over 2,5 trójki, kurs: 2,25 (Unibet) ✅ ✅ ✅

Już raz tutaj szedłem w taki typ i wszedł na farcie. Generalnie to Khris oprócz ostatniego meczu, w każdym wrzucał przynajmniej 3 trójki. Rzuca ja na niebotycznej 60% skuteczności. Poza tym gra bardzo dobrze, jest niesamowicie skuteczny i kto oprócz Antka ma w tym meczu ich ciągnąć jak nie on? Sam powiedział po 6 meczu, że muszą wierzyć w swoje rzuty i dalej próbować trafiać gdy mają wolne pozycje. To nie będzie łatwy mecz i pewnie będzie under, obie drużyny skupią się na defensywie. Boston znowu musi powstrzymać Antka, więc zacieśnią środek. Zostawią więcej miejsca zza łuku, więc kilka okazji w przeciągu meczu się trafi na celną trójkę.
Jabari Parker over 6,5 zbiórki, kurs 1,85 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔

Hmm ciekawy kurs. Ostatnie 3 mecze Parkera to kolejno 7, 8 i 11 zbiórek. Odgrywa znaczącą rolę na desce, ma dobre warunki i potrafi zebrać sporo piłek. Moim zdaniem dostanie sporo czasu z ławki, ostatnio spełnia swoją rolę i dorzuca oprócz zbiórek także punkty. To taki mecz gdzie będzie niesamowita walka o zbiórki i taki zawodnik jest nieodzowny na parkiecie. Robi sporo ofensywnych zbiórek ostatnio 2, wcześniej 4. Liczę na ostrą walkę!
GSW vs NOP
Typ: GSW win i under 226,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,3 (Unibet)

Pierwszy mecz 2 rundy Play Off. Spotyka się 2 drużyna (GSW) z 6 (Pelikany) GSW rozprawili się z San Antonio w dosyć przewidywalny sposób, wygrali pewnie 4:1 w meczach. Może nie dominowali jakoś, ale ich zwycięstwo nie podlegało dyskusji. Pelikany, ku zaskoczeniu większości, odprawiły do 0 drużynę z Portland, która wyszła z 3 miejsca! Wiadomo była to spora niespodzianka, ale już same mecze to była jednak dominacja Pelikanów i ich świetna gra, zarówna ofensywna jak i defensywna. Teraz jednak czeka ich prawdziwy sprawdzian. Portland im zdecydowanie leżało, bo nie mieli odpowiedzi na ich szybką grę, na Davisa czy na Rondo który miał po kilkanaście asyst w meczu. Teraz czeka ich poważny test, naprzeciwko stają mistrzowie. Być może dalej bez Currego, ale ze świetną obroną i zdyscyplinowaną taktycznie strategią. To już nie będą takie otwarte mecze jak w sezonie, przynajmniej moim zdaniem. Ten pierwszy pojedynek to zawsze niewiadoma. Pelikany rzucały świetnie, ale gdy staną naprzeciwko takim obrońcom jak Thompson, Durant, Iguadala, Livingston to już nie będzie tak różowo. Nie ma sensu odwoływać się do poprzednich spotkań, dlatego że to jest inny rywal i gra będzie zupełnie inna. Ja tutaj przewiduję ograniczenie zapędów ofensywnych Pelikanów i zwycięstwo gospodarzy. Im też nie musi wszystko wpadać, a Pelikany mają naprawdę niezłą tą obronę, na czele z Davisem czy Holidayem. Pierwsze koty za płoty, przerwa była dosyć długa i mogła ich wybić z rytmu. Liczę na skupienie się na defensywie i zwycięstwo Warriors. Powodzenia!
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Celtics - Bucks Typ: Bucks Kurs 2.60 (fortuna)
Kursy na jelenie idą mocno w dół i nie ma co się dziwić. Decydujący 7 mecz, który zadecyduje, która z ekip przejdzie dalej w PO. Milwaukee wygrane ostatnie spotkanie 9 punktami i wydaje mi się, że to oni są bliżej wygrania tej rywalizacji. Aczkolwiek mecz 50/50. W takich meczach zawsze wybieram większe vaule.
 
D 4

donnavekic

Użytkownik
Celtics - Bucks Typ: Bucks Kurs 2.60 (fortuna)
Kursy na jelenie idą mocno w dół i nie ma co się dziwić. Decydujący 7 mecz, który zadecyduje, która z ekip przejdzie dalej w PO. Milwaukee wygrane ostatnie spotkanie 9 punktami i wydaje mi się, że to oni są bliżej wygrania tej rywalizacji. Aczkolwiek mecz 50/50. W takich meczach zawsze wybieram większe vaule.
Ja wybieralam wieksze value w ostatnich 5/6 meczach NBA (powyzej @ 2.50) i ani razu nie weszlo, a mecze byly 50/50. Ostatnio Boston, wczoraj OKC, a wcześniej Utah (prowadzili +25 pkt) itp. Te NBA to dziwny, glupi twór. Przypadek w 90% decyduje o zwycięstwie, zwłaszcza na takim value. Boston dzis wygra, jak siądzie rzut za 3 pkt, jak nie to wygrają Bucks. Cała &quot;tajemnica&quot; tego meczu.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Golden state warriors - New Orleans Pelicans:
Rondo ponad 21.5 pkt+asysty @1.85 ⛔
Durant poniżej 27.5pkt @1.85 ✅
Thompson ponad 20.5pkt @1.85 ✅
Pelicans win @5 ⛔ unibet

Juz pojawiał sie tutaj typy na Rajona Rondo. Myśle ze jego gra w tej serii moze wyglądać podobnie. Skupienie krycia bedzie przede wszystkim na Davisa, potem na Holidaya i Mirotica. Rajon bedzie miał trochę wiecej miejsca, szanse na pozycje do rzutu. A przegląd pola to on ma taki ze miejsce zawsze znajdzie z kim by nie grał a Davisa w zasadzie nie da się zatrzymać. Do tego Holiday naprawde poczuł klimat playoff bo to co zagrał z Blaizers to było niesamowite.
Under Duranta dlatego że po pierwsze wszystko wskazuje na to że Curry wraca, może i nie zagra full time ale na pewno bedzie głodny gry i przejmie na siebie ciężar gry. Chociaż to jeszcze nic pewnego. Do tego Pelicans nie maja podstarzałych i powolnych defensorów. Jest Mirotic i przede wszystkim Holiday a i Davis moze sie w pomalowanym dobra obrona pochwalić.
Thompson ostatnio gra na naprawde dużej skuteczności. Wraz z przybyciem Curryego na prwno bedzie miał trochę wiecej miejsca bo defensywa skupi sie priorytetowo na ciętym i KD. Do tego Curryego zapewne bedzie krył Holiday który lilarda zatrzymał na niesamowicie niskiej linii i sprawił ze mccollum stał sie graczem numer jeden. Dlatego tez curry skupi sie bardziej na dostarczaniu piłeczki zapewne tu upatruje szans dla drugiego ze splash brothers.
Na koniec wygrana Pelicanow. Tutaj bardziej głos serduszka i intuicja. Do tej pory ze wszystkich drużyn w NBA obok 76ers podobają mi sie najbardziej. Kurs naprawde bardzo przyjemny. GSW spokojnie do pokonania. W serii bedzie ultra cieżko dlatego fajnie by było zaskoczyć juz na początku. Argumenty maja. Trochę czutka i szukanie value. Spursi uszczknęli jedna gierkę w prawdzie u siebie ale uważam ich za duzo gorsza drużyne niz pelicany.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Golden state warriors - New Orleans Pelicans:
Rondo ponad 21.5 pkt+asysty @1.85
Durant poniżej 27.5pkt @1.85
Thompson ponad 20.5pkt @1.85
Pelicans win @5 unibet

Juz pojawiał sie tutaj typy na Rajona Rondo. Myśle ze jego gra w tej serii moze wyglądać podobnie. Skupienie krycia bedzie przede wszystkim na Davisa, potem na Holidaya i Mirotica. Rajon bedzie miał trochę wiecej miejsca, szanse na pozycje do rzutu. A przegląd pola to on ma taki ze miejsce zawsze znajdzie z kim by nie grał a Davisa w zasadzie nie da się zatrzymać. Do tego Holiday naprawde poczuł klimat playoff bo to co zagrał z Blaizers to było niesamowite.
Under Duranta dlatego że po pierwsze wszystko wskazuje na to że Curry wraca, może i nie zagra full time ale na pewno bedzie głodny gry i przejmie na siebie ciężar gry. Chociaż to jeszcze nic pewnego. Do tego Pelicans nie maja podstarzałych i powolnych defensorów. Jest Mirotic i przede wszystkim Holiday a i Davis moze sie w pomalowanym dobra obrona pochwalić.
Thompson ostatnio gra na naprawde dużej skuteczności. Wraz z przybyciem Curryego na prwno bedzie miał trochę wiecej miejsca bo defensywa skupi sie priorytetowo na ciętym i KD. Do tego Curryego zapewne bedzie krył Holiday który lilarda zatrzymał na niesamowicie niskiej linii i sprawił ze mccollum stał sie graczem numer jeden. Dlatego tez curry skupi sie bardziej na dostarczaniu piłeczki zapewne tu upatruje szans dla drugiego ze splash brothers.
Na koniec wygrana Pelicanow. Tutaj bardziej głos serduszka i intuicja. Do tej pory ze wszystkich drużyn w NBA obok 76ers podobają mi sie najbardziej. Kurs naprawde bardzo przyjemny. GSW spokojnie do pokonania. W serii bedzie ultra cieżko dlatego fajnie by było zaskoczyć juz na początku. Argumenty maja. Trochę czutka i szukanie value. Spursi uszczknęli jedna gierkę w prawdzie u siebie ale uważam ich za duzo gorsza drużyne niz pelicany.
Jeśli już miałbym coś grać to prędzej Over KD a under Thompsona. SIŁA Pelicanow jest obrona 1 i 2 a pozycje Duranta nie mają kim obstawic, jeszcze czekamy na info co z Currym ale jeśli zagra to tymbardziej KD będzie trzymał się swojej pozycji a tam mu nie dadzą rady no i nie dawał bym większych szans Pelicanom w tej serii, Wojownicy grają bardzo efektowna ale i efektywna koszykówke i przy takiej ilości zasłon jaka oni robią w jednej akcji to Pelikany się będą gubic, chyba, że Davis będzie miał jakiś dzień konia i zakręci się koło 50 pkt to wtedy moga coś ugrac ale większych szans na wygranie serii im nie wróżę..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom