>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA sezon 2007/08 . 1 grudnia - 15 grudnia

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Moze nie znam sie jakos wysmienicie na NBA ale patrze na tabele , na ostatnie statystyki ... i jak najbardziej korzystam z kursu jaki oferuja za wygrana Portland ???? ????
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Typy na dzisiaj:

New Jersey - Cleveland 2 kurs 1.80 - Po powrocie Krola Jamesa Cleveland jest bardziej zmobilizowane i przedewszystkim mocniejsze. To nie to samo co grali bez niego, bo wogole nie istnieli w grze. Wszystkie mecze konczyly sie porazka. James juz pokazal klase w ostatnim meczu z Indiana i mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie. NJ przegrywa wszystkie mecze jak leci. Jedynym plusem Netsow jest gra u siebie.
Bardzo dobra stawka jak na Cleveland...mozna grac ????

Charlotte - Orlando SP 198 1(ponizej) - nie wiem czy wyjde na tym dobrze, bo nigdy nie wiadomo ile rzuca;p, ale patrzac na Orlando po ostatnich 2 meczach jest to bardzo prawdopodobne. Nie sa w najlepszej dyspozycji rzutowej. Wogole nie moga sie wstrzelic. Maja sporo strat. W dodatku graja na wyjezdzie. Charlotte rzuca w granicy 80 - 95pkt. Wyjatkiem byl ostatni mecz w ktorym zdobyli az 108pkt. ale grali z LA Clippers. Licze tez na dobra obrone po obu stronach ????

Typy:
New Jersey - Cleveland 1 kurs 1.80⛔
Charlotte - Orlando SP 198 1 (ponizej) kurs 1.90✅
Stawka - 10zl
Kurs - 3,42
Maks. wygrana - 30.80zl
Gre caly czas kontrolowalo Cleveland do 3 kwarty. Caly mecz byl zaciety i wyrownany. Wogole nie spisywala sie lawa. Jak Krol usiadl to juz tracili pkt. LeBron pomimo tego ze dawal z siebie wszystko i czynil cuda w tej 4 kwarcie, ulegli na parkiecie NJ.

Mecz Orladno - Charlotte - Chyba skonczyla sie zla passa Magic. Chociaz przegrywali spora iloscia pkt. do 3 kwarty, to zdolali to odrobic i wygrac mecz. Wynik koncowy 103 - 87 (SP 190) na plus. ????

Utah takze przegrala...

Pzdr ????
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Na dzien dzisiejszy jest sporo meczow, ale nic pewnego. Nie widzialem tez jakichkolwiek ciekawych zdarzen. Dlatego sobie odpuszcze obstawke ???? .

Jak juz bym mial zaryzykowac to postawil bym na wygrana NJ z NY kurs 1.80 albo ktorys z tych SP: NY - NJ 188 1 (ponizej) lub Houston - Dallas 190 1 (ponizej). ????
kurs 1.90
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Wiem jedno... koszykówka jest jak dla mnie nieprzewidywalna.. wczoraj ogladalem mecz Indiany prowadzili do drugiej kwarty bodajze z 14 punktami i przegrali..
Jesli juz to Indiana jest nieprzewidywalna a nie koszykowka ???? Pacers nie pierwszy raz i nie ostatni graja dobrze tylko przez wybrana czesc meczu wyrabiajac sobie fajna przewage, a potem ja szybko traca grajac po prostu łajno. To jest strasznie chaotyczna i niepoukladana ekipa z problemami ciagnacymi sie od ladnych paru lat. Co prawda sa to probvlemy roznej natury nie zmienia to jednak faktu ze widmo ciaglych klopotow nad nimi wisi. Obstawianie w tym roku meczow Pacers to naprawde loteria. Pamietam np. ich mecz z Clippers w LA gdy zgodnie z planem (przynajmniej moim ;-) ) zaczeli strasznie mocno i wyszli na jakies 15 pkt w drugiej kw. po czym momentalnie staneli i dali sobie zloic dupe w kilka minut, kiedy Clippers ich z latwoscia doszli. Ale mecz i tak wygrali co mi sie wydalo jeszcze dziwniejsze...

Co do Utah no to sorry ale buki nie sa takie glupie zeby dawac az taka promocje. To nie wy ich zrobiliscie w konia stawiaajac po tak korzystnych stawkach tylko oni was ???? Co z tego ze Jazz &quot;muszą zaczac wygrywac&quot;. To troche naciagane argumentowanie typu i uzywane powinno byc tylko w ostatecznosci. Kazdy musi wygrywac, bo kazdy o cos walczy. Wolves tez musza wygrywac ale co z tego jak nie potrafia?

Utah jest po prostu w kryzysie, zespoly rozgryzly troche ich styl gry i widac umieja mu zaradzic. Po tym jak Jazzmeni gnietli niemal w kazydm meczu defensywe rywali ostatnich kilkanascie dni nie sa w stanie sobie kompletnie z nia poradzic... Co do Portland, to u Blazers jest spory progres w stosunku do poczatku sezonu. Ta ekipa z pozornie nieznanymi nazwiskami bez Odena i Aldridge&#39;a jest grozna i raczej nieobecnosc tego ostatniego wiele nie zmienia jak widac jesli chodzi o wyniki. Naprawde fajny kolektyw, ktory potrafi chwilami zagrac piekny defense i az milo sie ich oglada. Trwac to wiecznie podejrzewam nie bedzie ale na pewno nie mozna ich lekcewazyc.
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Dzisiaj sporo fajnych meczy

Wybrałem cztery :

Washington - Sacramento ( + 9 ) - 2
New Orleans - Phoenix - 2
Utah - Seattle - ponizej 214
New York + 3 - New Jersey - 2

Typu na Sacramento jestem najpewniejszy, obawiam sie NJN i PHX
 
bej 178

bej

Użytkownik
Sacramento Kings - Washington Wizards
typ: WAS -6.5 / 1.75
typ: kto więcej punktów : Antawn Jamison-Ron Artes / Antawn Jamison / 1.70
Sacramento ostatniej nocy zanotowalo pierwsza w tym sezonie wygrana na wyjezdzie. Dzis przyjdzie im sie zmierzyc w Washingtonie z lokalnymi Wizards. Krolowie prawdopodobnie nadal bez Kevina Martina, przez co ich gra w ofensywie wyglada jak wyglada. Zawodnik ktory rzucal srednio 24.5pkt nie zagral w 5 ostatnich spotkaniach. Jego brak jest bardzo odczuwalny - Sacramento rzucalo ~ 100pkt z nim w skladzie i 93 bez niego. Dodajmy brak Abdura-Rahima i lidera druzyny Mike Bibbiego i posypal nam sie team. Druzyne probuja prowadzic Brad Miller i Mikki Moore, ten drugi zaliczyl przeciwko Philadelphi swoj rekord (24pkt) i dzis raczej nie powtorzy tego wyczynu. W slabszej dyspozycji jest jednak Ron Artest, to wlasnie na jego liczyla wiekszosc pod nieobecnosc wyzej wymienionych przeze mnie kontuzjowanych graczy. Reasumujac, kontuzje + gra na wyjezdzie (1-9) to juz jest mocny argument zeby stawiac przeciwko Krolom. W Washingtonie nadal nie gra gwiazda - Gilbert Arenas (śred. 22.4pkt), ale czy to jest powod do zmartwienia? Wizards graja bez niego lepiej, efektywniej. Butler i Jamison swietnie sobie radza, zdobywajac srednio ponad 20pkt. Arenas nie jest za bardzo lubiany przez kolegow z druzyny, jego nieobecnosc wg mnie korzystnie wplywa na morale pozostalych. Wizards poki co 3 wygrane pod rzad, a w ostatnich 6 meczach przegrali tylko z Phoenix - ale to juz team z gornej polki. Bardzo widoczny jest progress formy, po 5L na pcozatku sezonu. Ostatni mecz z Miami - Stevenson 26 pkt, Butler 19pkt 10zb 5asyst i 4przech., Jamison 16pkt, 16zb, 3blok. Coz jak utrzymaja taka forme to zobaczymy zdecydowane zwyciestwo nad Sacramento. Typ na Jamisona wg mnie pewny, a po takim kursie nic tylko brac.
typy grane w betgun
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
New York Knicks - New Jersey Nets

Dzisiejszej nocy Knicksi podejma New Jersey Nets w Madison Square Garden z 5 lossing streak. Netsi wygrali wczoraj u siebie z nielatwa druzyna kawalerzystow już z LeBronem w skladzie. To obrazuje ich mobilizacje i przelamanie, cavs z krolem i Hughsem w tak dobrej dyspozyji to druzyna z najwyzszej polki jednak jasonowi i pozostalym mimo problemow udalo się ich pokonac. Druzyna z Nowego Yorku ostatnio nie zachwyca – 6 wygranych przy 16 porazkach zwazywszy iż poczatki sezonu były dla nich najlepsze nie najlepiej ustawia ich na dzisjejszy mecz. Netsi plasuja się kilka oczek wyzej i z 11 wygranymi i 13 przegranymi – o dziwo to na wyjezdzie gra im się lepiej – to oni sa faworytami do zwyciestwa. Ciezko nie wspomniec o ostatnim meczu druzyn wygranym przez Knicksow, nieobecny z powodu migreny był wtedy jeden z najskuteczniejszych zawodnikow Netsow – Kidd. Odkad dolaczyl on do zespolu na Square Garden przegrali oni tylko kilka razy z Knicksami i o dziwo zazwyczaj gdy był on nieobecny podobnie jak przed tydogniem. Po wczorjasyzm spotkaniu mogę smialo powiedziec ze podopieczni Isiaha Thomas będą mieli spory klopot. Zeszlej nocy Carter (32 pnk, 7 zbiorek, 6 asyst) Jefferson (4 asysty i 24pnk) no i oczywiście Kidd (8 zbiorek, 11 asyst) zdominowali gre i jestem pewien ze dzisiaj będzie podobnie.
Mój typ to zdecydowanie Netsi, pokusilbym się również na over zwazywszy iż nie jest to jakas wygorowana liczba a w Madison Square Garden często pilka gosci wpodczas pobytu Netsow, podsumowujac:
New York Knicks - New Jersey Nets(-3.5) kurs: 1.91
&amp; under/over 187 kurs: 1.9
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom