>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA sezon 2007/08 . 1 grudnia - 15 grudnia

Status
Zamknięty.
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Polecam:
Portland SP 96,5 1 1.80
Portland spotka się dziś na trudnym parkiecie bo w Utah z ekipą tutejszych Jazzmanów. Utah w rozegranych 9 spotkaniach przed własną publicznością wygrała aż 8 razy! odnosząc 1 porażkę lecz z nie byle kim bo Houston Rockets. Jazz rzucają średnio u siebie 110 pkt tracąc przy tym 94. Ekipa z Portland gra tragicznie na wyjazdach. Ich bilans to 9 porażek! i 1 zwycięstwo. Średnio na wyjazdach rzucają 90 pkt tracąc przy tym 101. Dzisiejszej nocy spotykają się z bardzo wymagającym rywalem. Utah Jazz nie pozwoli sobie słabeuszom z Portland na przebicie linii 90 pkt nie mówiąc już o 96,5.
7/10
L.A. Clippers SP 88,5 2 1.80
Ekipa z Los Angeles wyjeżdża do New Jersey. Na pewno czeka ich dziś trudne zadanie. New Jersey w tym sezonie gra dość kiepsko. Na 12 rozegranych spotkań na własnym parkiecie wygrali dotychczas 4. Jest to bardzo słaby wynik. Średni zdobywanych punktów to 89! (żadna drużyna nie zdobywa tak małej ilości pkt u siebie). Jersey traci około 96 pkt na mecz. Jeśli chodzi o drużynę z Los Angeles to radzi sobie nieco lepiej od swoich dzisiejszych rywali. Z 8 rozegranych meczy na wyjeździe wygrali 3 przy czym przegrywając 5 lecz z bardzo ciężkimi rywalami takimi jak: Seattle, Phoenix, Denver. Średnia zdobywanych punktów w ekipie Clippersów to 96 ekipa ta na wyjazdach traci średnio 101 pkt. Jest to dość dużo. Mecz na pewno będzie wyrównany i widowiskowy. Liczę tutaj na przebicie linii 88 pkt w wykonaniu L.A. Clippers, a nawet ich zwycięstwo.
7/10
Pozdrawiam i liczę na komentarze.
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Witam Wszystkich, Ja osobiscie polecam Toronto Raptors -3. Liderzy Jastrzebi Joe Johnson oraz Josh Smith, grali wczoraj 48 i 45 minut. Hawks pierwszy taki wyczyn w tym sezonie, kiedy to udaje im sie zanotowac 3 wygrane z rzedu. Jest dzisiaj szansa na powrot do gry Andrei Bargnaniego. Sklaniam sie dzisiaj ku postawieniu na Raptors. Gospodarze maja prawo byc podmeczeni wczorajszym pojedynkiem w Orlando. Patrzac na historie, na ostatnie 5 meczow, ktore odbyly sie w Atlancie, 4 wygrali Raptors!
Witam Avalanche to jest troche ryzykowne moim zdaniem. Atlanta po tych wygranych czuje sie coraz pewniej i sa w sztosie ze tak powiem;). Beda chcieli powalczyc. Moze byc niespodzianka ???? . Jestem ciekawy tej gry chociazby ze wzgledu na Bosha i Moona. Napewno bedzie ciekawie. Rowniez jestem za Toronto ????
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
telprzem - pierwszy typ calkim trafny. Tez mysle ze tego nie rzuca. Obawiam sie troche Clippersow. Nie dosyc ze zazwyczaj maja bardzo niskie wyniki to jeszcze graja z NJN, a oni rowniez nie maja sie czym pochwalic w zdobyczach. Moze byc wyrownany mecz, ale co do wynikow koncowych nie jestem przekonany. pzdr ????
 
W 0

wojt4ss

Użytkownik
Również kibicuję Toronto, ale sądzę, że na dzisiejszy wieczór całkiem przyzwoity kurs jest na Ostrogi, które spotkają się z druzyna GS; jak wiadomo wojownicy graja porzadna koszykowke od momentu pojawienia sie Davisa, ale nie sądzę, żeby to wystarczyło na pokonanie fenomenalnie spisującej się drużyny. Niesieni 5 kolejnymi zwycięstwami bez problemu pokonają dziurawą obronę GS. Jak dla mnie najciekawszy kurs wieczoru. Również over 213 jest prawdopodobny patrząc na ostatnie wyniki h2h
Golden State 111 - 102 San Antonio (213)
Golden State 89 - 126 San Antonio
San Antonio 129 - 89 Golden State
San Antonio 112-99 Golden State​
Podsumowując:
Golden State Warriors - San Antonio Spurs 2 1.65
Golden State - San Antonio over 213pts 1.89
Bukmacher:Betsson
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Bardzo ciekawy mecz i bardzo ciekawy kurs. Ale Spurs zagraja bez Tima i taki kurs nie moze dziwic. Warriors maja dobry bilans ostatnich dni, ale SA to SA i koniec ???? Mieli dluga przerwe i przy takiej obronie jaka ma golden state tkai Manu z Parkerem moga wojownikow zniszczyc. Choc ostatnio mamy mnostwo zaskakujacych rozstrzygniec to mysle ze tu powinno obyc sie bez niespodzianki. Spurs to nawet bez Duncana zelazna obrona ktora tylu punktow Warriorsom co zwykle nie da zdobyc, a ze ci nie maja w ogole obrony to z drugiej strony parkietu powinno byc jeszcze lepiej niz zwykle. Poza tym szkoda by im bylo psuc sobie bilans akurat przy okazji meczu w GS ;-)

oprocz tego taki tripel za mala stawke:

Blues - Oilers &gt;5 @ 1,69
(co prawda nie temat NHL ale krotko - ekipy ostatnio wyjatkowo overowe, co prawda taka seria musi sie skonczyc kiedys ale mysle ze linia 5 goli jest na luzie do osiagniecia)
Raptors (-3) - Hawks 1 @ 1,90
Hawks po ciezkim meczu z Orlando. Back-2-back ktory nigdy nie jest latwy. Na ten mecz wroci pewnie Bargnani.
K. durant (-2,5) - B. gordon 1 @ 1,70
Gordon ma znizke formy ale nawet gdyby jej nie mial to jego zdobycze sa i tak zagadką. Durant mimo ze rookas to jest stały w swoim zdobyczach. stawianie na tak mlodego gracza w kategorii punktowej to zwykle ryzyko bo takich zawodnikow cechuje zwykle chuimerycznosc, ale tutaj ryzykowac warto bo widac to co mowilem wczesniej; Durant niemal w kazdym meczu wyrabia swoje.

Mam nadzieje ze powoli beda sie konczyc niespodzianki ktore od kilku dni nawiedzaja NBA ;-)
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
hmmm... no ja cos takiego czytalem:
The San Antonio Spurs have handled the Golden State Warriors with Tim Duncan in the lineup. They might be without their star big man Tuesday night when they try to continue that dominance in the teams&#39; first meeting of the season.
Duncan could miss his third consecutive game after spraining his right knee and ankle in a 100-79 win over Portland on Dec. 2. The Spurs (17-3), holders of the best record in the Western Conference, have won both games without him and hope he will be healthy enough to return Tuesday.
Zwykle jak takie cos piszą to potem rzeczywiscie ten ktos nie gra ???? Ale tak czy inaczej uwazam ze bez niego czy z nim powinni dac rade.
A Ty skad masz info?
edit: kurs na Spurs podskoczyl do 1,80. Lepiej mi powiedz czy LeBron zagra ;-)
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Portland (+13.5) - Utah 2 1.95 ⛔

?????????????????????

Utah wraca do swojej hali po 3 wyjazdowych porażkach. Niby dziwny typ, ale uważam, że jest bardzo możliwy do wejścia. Jazzmani przegrali swoje ostatnie 3 spotkania silnymi ekipami czyli Dallas, SAS i Sacramento. Pierwsze dwie to naprawde klasowi rywale o czym pisać nie trzeba, a Sacramento u siebie z Martinem (wtedy nie był kontuzjowany) jest naprawde groźne co odczuli miedzy innymi Spurs (porażka 13 pkt!). To tyle o uspawiedliwianiu Utah. Jazzmani zmierzą swoje siły dzisiaj z Portland, które ostatnio całkiem nieźle sobie poczynało pokonując kolejno Grizzlies na wyjeździe oraz Miami i Bucks u siebie. Sęk w tym, że w tych 3 meczach grał Aldridge, który jest jednym z najlepiej punktujących zawodników Portland. Dzisiaj go zabraknie tak samo jak i Miles&#39;a i Oden&#39;a. Uważam, że dzisiaj Utah rozgromi osłabione Portland, gdyż będzie chciało przerwać swoją niechlubną passę 3 porażek z rzędu i oczywiście uraczyć zgromadzonych kibiców okazałą wygraną.

PS. Sorki, że tak późno, ale dopiero niedawno się zabrałem za tworzenie kuponu na noc. No nic, może ktoś jeszcze skorzysta.
PS 2. Widzę, że już Ted to zaproponował, ale dobra zostawie to.

Pzdr.
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
hmmm... no ja cos takiego czytalem:



Zwykle jak takie cos piszą to potem rzeczywiscie ten ktos nie gra ???? Ale tak czy inaczej uwazam ze bez niego czy z nim powinni dac rade.

A Ty skad masz info?

edit: kurs na Spurs podskoczyl do 1,80. Lepiej mi powiedz czy LeBron zagra ;-)

Info pochodzi z oficjalej strony NBA wystarczy poszukac w dziale &quot;in the news&quot; na glownej stronie. Wszystko jest na biezaco ????
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Raptors -3 @ 1,91 ✅
Durant -2,5 vs Gordon @ 1,70 ⛔

Naprawde mozna sie wku... ???? Gordon rzuca w tym sezonie z kompromitujaca, najgorsza w karierze srednia 37% a z Seattle trafia ni stad ni z owad 63%... Tez nie mial kiedy sie obudzic... Ale to tylko dowod jak chimeryczny i nieprzewidywalny jest ten gosc. Co do Duranta to on srednio grywa po 35 minut a ostatnio pod 40. tym razem tylko 23, bo Sonics zbieraja totalnego blow-outa... Ehh, nie tak mial sie ten mecz potoczyc...

Poza tym ladnie wszedl meczyk Raptors ktorzy kontrolowali przez 48 min spotkanie, ladnie juz w 2. tercji wszedl over Blues... kolejny dowod ze triple chociaz dobrze przeanalizowane i wyselekcjonowane moga byc zgubne.

To juz drugi raz w ciagu tygodnia kiedy Gordon pieprzy mi kupon z niezlym AKO. ???????????? Jak to ostatnio powiedzial jeden z userow - wpisuje go na moja czarna liste.
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Typ na dzisiaj:

(Memphis - Detroit)
Detroit SP1 104,5 1 (ponizej) Detroit w ostatnim meczu zdobylo 104pkt, a grali z Bobcats. Wiadomo ze nie sa onie za dobrzy w obronie. Tutaj Detroit gra na wyjezdzie i ma rywala napewno bardziej defensywnego niz Charlotte. Mysle ze bedzie tutaj niski wynik z obu stron. Memphis nie przejdzie detroit tak latwo, sa znacznie lepsi w obronie przez co przelozy sie to na ilosc zdobytych pkt. a Detroit nie gra u siebie. Chociaz moge sie mylic...

Detroi SP 104,5 1 ⛔ Kurs 1.80zl
Stawka - 100zl
Kurs - 1.80
Maks. wygrana - 162zl

Typ 2 (bez szczegolnej analizy)
2 zdarzenia:
Atlanta SP 91,5 2 (powyzej) ⛔ (graja u siebie, moze byc szybki mecz i sporo pkt.)
Chicago SP 98,5 1 (ponizej) ⛔ (Chicago rzuca w granicy 85 - 100pkt, a watpie zeby to rzucili z Seattle)

Stawka - 10zl
Kurs - 3.24
Maks. wygrana - 29.20zl

Mam nadzieje ze wejdzie ????
To Chicago sobie dzisiaj poszalalo. Urzadzili sobie strzelanke. Rzucili 123pkt jak nigdy. Kto by sie tego spodziewal. Dla mnie niespodzianka. Tak samo Detroit rozgromilo memphis 113 - 103. Caly mecz byl kontrolowany. Utrzymywali zdobyta w 1 kwarcie przewage. Ja podobnie jak Kore99 wpisze sobie Detroit na czarna liste;). 2 raz pada mi lotek wlasnie na nich. Atlanta aby mieli 92pkt. zabraklo 2 rzutow, ale trudno i tak by nie weszlo;).

Co do innych meczow, takze sporo niespodziane: np:
wygrana Portland z Utah 97 - 89, NJN - LAC 82 - 91 (Nets strasznie sie spisuja w ostatnich meczach) oraz Golden z San Antonio 96 - 84, ale to bylo do przewidzenia. Jednak Duncan to jest podpora druzyny, a bez niego jest troche trudniej. Golden gra bardzo energiczna, szybka koszykowke. Pewnie ich zalatali. No i zdecydowanie to nie byl mecz Parkera i Manu Gino. Jeszcze sie odniose do meczu Toronto - Zasluzona wygrana. Tylko szkoda T.J Forda. Miejmy nadzieje ze to nic powaznego, bo wiadomo juz raz mial taki wypadek...

Pzdr. ????
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Widze ze nie tylko mnie po raz kolejny zawodzi ta liga... Tedowi nawet komplet wynikow nie wszedl. Wiedzialem ze -13 jest ciezkim handi ale chyba nie tylko ja nie spodziewalem sie wygranej Blazers...

A Spurs? Kolejna rzecz ktorej nie rozumiem - niby kazdy ma slabsze chwile, momenty, ale mimo wszystko -20 pkt w ciagu 10 minut to troche dziwna sprawa w przypadku mistrzow... Do tego beznadziejna ofensywa przeciwko ekipie ktora naprawde ma obrone na poziomie zerowym. No i ostatni szok - Matt Bonner zaliczajacy monster DD? ???? Z jednej strony za takie cos mozna kochac NBA z drugiej gorzej jak sie na tym przejezdza...

I powiedzcie mi jak mozna dobrze zanalizowac teraz rozgrywki w ktorych mamy coraz czesciej tak &quot;egzotyczne&quot; rozstryzgniecia...
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
heh, jest mi w stanie ktos z was powiedziec o co chodzi tutaj:

Do obslugi klienta nie chce sie zwracac bo jeszcze ponownie to rozlicza ale zastanawia mnie czemu to wykreslili? ????
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Na dzisiaj przygotowalem 2 zdarzenia:

New York SP1 101,5 1 (ponizej) - NY (graja ze Seattle) ostatnimi czasy nie spisuje sie najlepiej. Prawie wszystkie mecze koncza sie w granicy 80 - 95pkt. oczywiscie przegrywajac. Moga popisac sie ogromna nieskutecznoscia. Obrona tez bywa dziurawa. Maja zespol i umiejentnosci, ale nie umieja tego wykorzystac. Co prawda NY gra u siebie, ale nawet atut wlasnego boiska nie przeklada sie na wynik koncowy. Moim zdaniem pewny typ ????

Milwaukee - Orlando H(3-0) 2 (wiecej) - Orlando gra tym razem na wyjezdzie. Po ostaniej przegranej z Atlanta beda chcieli siegnac po zwyciestwo i pokazac sie z jak najlepszej strony. Poza tym kto ma powstrzymac Howarda ???? Ostatnio nie blyszczal w ilosci zdobytych pkt. (tylko zbiorki - 18) licze na to ze w tym meczu bedzie ich mial sporo. Mysle ze Orlando odniesie zwyciestwo tym razem. W koncu to klasa sama w sobie ???? . Pewny typ, spora stawka(nawet na samo zwyciestwo Orlando - 1,65). Mozna zaryzykowac ????

Moje typy:

NY SP1 101,5 1 (ponizej) kurs 1.80⛔
Milwaukee - Orlando H(3-0) 2 (wiecej) kurs 1.90⛔
Stawka - 50zl
Kurs - 3,42
Maks. wygrana - 153,90zl


To samo znajdziecie w moim watku &quot;Nba where amazing happens typy by Sajmon_King&quot; Zapraszam do komentowania.

Moze macie jeszcze jakies ciekawe typy na dzisiaj? ????
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Jest bardzo dorby kurs na Bulls ktorzy zgodnie z planem im blizej nowego roku tym prezentuja lepsza forme ???? Co prawda tej najlepszej dyspozycji mzoemy spodziewac sie najwczesniej w styczniu ale nie ma powodow ku temu by nie wierzyc w dzisiejsza wygrana w Indianie. Obie ekipy po b2b, ale to Pacers beda bardziej zmeczeni. Byki zaliczyly blow-outa i ci najlepsi grali krocej. Kurs 2,17, zdecydowanie do zagrania. Jesli nie dopadnie ich syndrom b2b i skutecznosc nie spadnie o 30% jak to juz czasem bywalo, to mysle ze o zwyciestwo nie ma co sie martwic.
Oprocz tego do przemyslaenia Suns i MAgic po przyzwoitych kursach (1,31 i 1,44), ale i tak ciut za niskich zeby bylo to warte grania za wieksza kase. Chyba ze handi ale to jak i Clippers +6 czy Blazers +5,5 do przeanalizowania jeszcze ???? Ale widac ze dizisaj sporo ciekawych meczow. Oprocz w/w Knicks - Sonics czy Raps - Mavs.
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Polecam:
Portland SP 96,5 1 1.80 Wynik: 97!
Portland spotka się dziś na trudnym parkiecie bo w Utah z ekipą tutejszych Jazzmanów. Utah w rozegranych 9 spotkaniach przed własną publicznością wygrała aż 8 razy! odnosząc 1 porażkę lecz z nie byle kim bo Houston Rockets. Jazz rzucają średnio u siebie 110 pkt tracąc przy tym 94. Ekipa z Portland gra tragicznie na wyjazdach. Ich bilans to 9 porażek! i 1 zwycięstwo. Średnio na wyjazdach rzucają 90 pkt tracąc przy tym 101. Dzisiejszej nocy spotykają się z bardzo wymagającym rywalem. Utah Jazz nie pozwoli sobie słabeuszom z Portland na przebicie linii 90 pkt nie mówiąc już o 96,5.
7/10 ⛔
L.A. Clippers SP 88,5 2 1.80 Wynik: 91.
Ekipa z Los Angeles wyjeżdża do New Jersey. Na pewno czeka ich dziś trudne zadanie. New Jersey w tym sezonie gra dość kiepsko. Na 12 rozegranych spotkań na własnym parkiecie wygrali dotychczas 4. Jest to bardzo słaby wynik. Średni zdobywanych punktów to 89! (żadna drużyna nie zdobywa tak małej ilości pkt u siebie). Jersey traci około 96 pkt na mecz. Jeśli chodzi o drużynę z Los Angeles to radzi sobie nieco lepiej od swoich dzisiejszych rywali. Z 8 rozegranych meczy na wyjeździe wygrali 3 przy czym przegrywając 5 lecz z bardzo ciężkimi rywalami takimi jak: Seattle, Phoenix, Denver. Średnia zdobywanych punktów w ekipie Clippersów to 96 ekipa ta na wyjazdach traci średnio 101 pkt. Jest to dość dużo. Mecz na pewno będzie wyrównany i widowiskowy. Liczę tutaj na przebicie linii 88 pkt w wykonaniu L.A. Clippers, a nawet ich zwycięstwo.
7/10 ✅
Pozdrawiam i liczę na komentarze.
0,5 pkt pozbawiło mnie wygranej 933 zł. Żal.
 
avalanche 0

avalanche

Użytkownik
Alez idzie chlopakom z Portland w ostatnich dniach! Obecnie notuja serie 4 wygranych, a dzis we wlasnej hali podejma Golden State Warriors.
Gdy dzisiejszego ranka ujrzalem wyniki nocnych spotkan w oczy rzucil mi sie wynik, jaki padl w Salt Lake City. 97-89 dla Blazers! Bylem w lekkim szoku. Szczegolnie, ze poza kontuzjowanym od poczatku sezonu Gregiem Odenem, nie mogl grac wczoraj najlepszy strzelec zespolu, LaMarcus Aldridge (18.7 ppg; 7.7 rpg; 0.8 apg)! Drugoroczniaka nie zobaczymy rowniez dzisiaj, co sowiecie oslabia druzyne gospodarzy.

Z drugiej strony parkietu, stanie dzisiaj ekipa Wojownikow. Zeby bylo sprawiedliwie, oni rowniez grali wczoraj spotkanie - pokonali San Antonio Spurs (wciaz bez Tima Duncana) 96:84, zostajac dopiero czwartym zespolem ktory dokonal tego w dotychczasowych spotkaniach.
Druzyna pod wodza Dona Nelsona wyglada naprawde bardzo ciekawie. Typowy dla nich styl run&amp;gun przynosi niezle efekty i sa bardzo grozni dla najlepszych - o czym swiadczy chociazby ogranie Suns, Rockets, czy wspomnianych Spurs. O ile juz niejednokrotnie chwalilem w moich postach Davisa, Jacksona, czy tez Ala Haringtona, uznanie trzeba oddac rowniez Monta Ellisowi. Obroncy grajacego z osemka na koszulce, moze jednak dzisiaj zabraknac, po tym jak we wczorajszym spotkaniu nabawil sie urazu uda. Mlody zawodnik prezentuje sie w tym sezonie na dobrym poziomie i ma niezly przeglad pola.

Nie bardzo wierze w kolejne, piate juz z rzedu zwyciestwo Blazers. Fakt faktem, pokonali wczoraj Utah w ich hali, grajac bez LaMarcusa Aldridge, ale przy szybkim stylu gry GSW moze zabraknac jego gry pod koszem.
Patrzac na historie pojedynkow, w ostatnich 10 spotkaniach, az 8-krotnie lepsi okazywali sie Golden State Warriors, a co wiecej, zaledwie raz w ciagu tych osmiu wygranych nie zdolali pokryc 5-punktowego spreadu, jaki obecnie dostepny jest na rynku bukmacherskim. Wierze w nich dzisiaj, i nawet ewentualny brak Ellisa, nie powinien byc taka strata, jaka dla Portland jest absencja LaMarcusa Aldridge...


Moj typ: Golden State Warriors -5 1.94
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
heh, jest mi w stanie ktos z was powiedziec o co chodzi tutaj:

Do obslugi klienta nie chce sie zwracac bo jeszcze ponownie to rozlicza ale zastanawia mnie czemu to wykreslili? ????
rozliczyli ci jedno ze spotkan po kursie 1.0, poniewaz albo durant, albo przeciwnik do HCP doznal kontuzji lub nie gral .... albo inna sytuacja !! ale kupon wygrany - policzyli 1 i 3 spotkanie a mecz Byków masz po kursie 1.0 !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom