>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA sezon 2007/08 . 1 grudnia - 15 grudnia

Status
Zamknięty.
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Tzn jesli chodzi o Miami to jest pewny typ moim zdaniem i calkiem dobra stawka, takze warto zaryzykowac. Co do 2 pozostalych typow nie jestem przekonany.
Moje typy totomix:
Dzisiaj postawilem wlasnie na Miami ze wzgledu na nie wymagajacego rywala i dobra stawke. LA Clippers - Miami 2 1.85zl.
Detroit SP 99 1 (ponizej) 1.80zl. Detroit przewaznie nie rzuca powyzej 100pkt tym bardziej z Bobcatsami tego nie rzuca, ale to jest tylko moj typ;)
oraz Portland - Milwaukee SP 190 1 (ponizej) 1.80zl. Obie druzyny raza nieskutecznoscia. Znane sa z nieskich wynikow. Poza tym kto ma to rzucic...;).

Mozecie wyrazic opinie co do tych typow?
przeanalizuj dokladnie stytstyki pomiedzy tymi zespolami to zobaczysz ze sruzyna Detroit zdobyw powyzej 100ptk. :p
 
lukasz17st 0

lukasz17st

Użytkownik
Co myślicie dziś o typie na Torronto Over 92,5?? Jak zauważyłem przekraczają tą granicę dość często, a ostatni tego nie zrobili, a w tym sezonie to nie zdarzyło im się 2 razy? Mało znam się na NBA dlatego pytam o opinie, nie patrzyłem na składy bo ich po prostu nie znam
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Jesli chodzi o Toronto, to sa w stanie rzucic powyzej. Gra Bosh, ale nie wiadomo w jakiej bedzie dyspozycji. Nawet bez niego sa w stanie to rzucic. W Houston graja wszyscy. Caly zespol rzuca w granicach 90 - 105 pkt. Mysle ze to jest w miare pewne. Pozdro

Lebron 44 - Co do Detroit, to mozesz miec racje...nie mowie, ale biorac 2 ostatnie spotkania Detroit ponizej 100pkt, to mozna przypuszczac ze nie dadza rady. Jesli bierzesz sama statystyke tych spotkan to tak zgadzam sie z toba. Moze tez byc na styku;) . Tak jak powiedzialem to tylko moj typ. Mysle ze nie bedzie tu jakiegos extra tempa. No zobaczymy... ????
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Jesli chodzi o Toronto, to sa w stanie rzucic powyzej. Gra Bosh, ale nie wiadomo w jakiej bedzie dyspozycji. Nawet bez niego sa w stanie to rzucic. W Houston graja wszyscy. Caly zespol rzuca w granicach 90 - 105 pkt. Mysle ze to jest w miare pewne. Pozdro

Lebron 44 - Co do Detroit, to mozesz miec racje...nie mowie, ale biorac 2 ostatnie spotkania Detroit ponizej 100pkt, to mozna przypuszczac ze nie dadza rady. Jesli bierzesz sama statystyke tych spotkan to tak zgadzam sie z toba. Moze tez byc na styku;) . Tak jak powiedzialem to tylko moj typ. Mysle ze nie bedzie tu jakiegos extra tempa. No zobaczymy... ????
Sajmon_King no jednak detroit rzuciło 104 ptk. Jakby to byla inna drużyna a nie bobcats to twój typ byłby słuszny. Jak dla mnie nocka była ok jak cały tydzień:) Zobaczymy co przyniesie nam ten tydzień. Oby duży ✅.
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
No meczyk zdecydowanie jednostronny. Jednak jest taka tendencja ze jezeli mecz sie wygrywa okolo 15pkt to wchodza rezezerwy, a wiadomo rezerwy nie rzuca tyle co podstawowy sklad. Mozna tez bylo sie spodziewac ze tempo spadnie po 2 kwarcie. Bobcats tez wogole nie spisywali sie w obronie, ale to nie jest ich mocna strona. Poza tym za duzo rzucili w 1 kwarcie, ale kto mogl to przewidziec... ???? . Bobcats takze wykorzystywali prawie cale 24sek. z gry w wielu akcjach. Jednak nawet to nie przelozylo sie na wynik.
Lebron 44 oddaje honor ;)

Jakie sa wasze typy na dzisiaj?
 
makaveli23 177,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Hey fellas! Na dzisiaj moje typy:
Miami-Clippers 1 @1.7 ✅
Portland-Bucks 1(-3) @1.9 ⛔
Washington-New Jersey over 196 @1.9⛔ zabarkło 2 pk

Miami wkońcu trafia na rywala którego moze pokonac bez problemów. W ostatnim meczu z GS naprawde pokazali na co ich stac ale w ostatniej kwarcie zdecydowanie za bardzo odpuscili. Dzisiaj jest idealna chwila na to by wygrac. LAC zagra bez Sam Cassell&#39;a który zdobywa srednio 13 p i 4 asyst na mecz.

Milwaukee wyglada strasznie przegrali 6 z 7 ostatnich gier, nie rzucając w ostatnich 8 meczach powyzej 100!!!Po paru meczach z bardzo silnymi defensywnie druzynami Bucks i Portland wreszcie zaczeli rzucac optymalnie na poziomie NBA. Dzisiaj widze tutaj pewne zwyciestwo Portland,które zdecydowanie okaze sie za silne dla Bucks, 3 pkt to prawie nic!!!

Co o tym sadzicie?
Szkoda tych dwóch pkt tak ladnie by weszlo, no i Portland dopiero po dogrywce, nie spojrzałem...
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
No szkoda... Zaskoczyl mnie mecz Portland z Bucks, bo nie myslalem ze sa w stanie rzucic 190pkt razem, a tu takie cos. Mecz szybki(rozgrywanie pilki) sporo rzutow z dystansu i to przewazylo na sumie punktow. Moge powiedziec ze mecz bardzo przyjemnie sie ogladalo no i sporo emocji pod koniec...mogla byc przeciez 2 dogrywka. ???? Makaveli23 - tak jak mowilem we wczesniejszym postcie te 2 osatnie typy nie byly zbyt pewne ????
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Moje szybkie typy na dzisiaj bez analizy:

Orlando SP1 101,5 2 kurs 1,80⛔
Philadelphia SP1 87,5 2 kurs 1.80 (nie jestem pewny co do tego);)✅
Sacramento - Milwaukee SP 196 1 kurs 1.90✅
New York SP1 97,5 1 kurs 1.80 ✅

Stawka - 10zl
Kurs - 11.08
Maks. wygrana: 99.70zl

Szkoda tego Orlando wydawal sie taki pewny, ale tak bywa...
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Sacramento-Milwaukee typ:1 kurs 1.60✅

Sacramento to ofensywnie grający zespół,ale ma pewien kłopot kadrowy .Najlepszy strzelec Kevin Martin jest kontuzjowany.Buki sugerują sie tym osłabieniem i zapewne jutro dadzą ładny kurs na Kingsów.Sacramento u siebie jest niezwykle mocne ,jest w stanie pokonac każdego_Ostatnio przegrai z Clippersami u siebie ale myśle że to wypadek przy pracy.Dzisiaj w nocy polegli po dobrym meczu Denver 97-101 chociaż bez Marina byli skazywani na pożarcie.W tym meczu z dobrej strony pokazali sie Beno Udrih(24 pkt) , John Salmons (25 pkt) i Francisco Garcia (21 pkt).Jest także Ron Artest który ciągnie akcje pod nieobecność Bibbego(ten nie gra od początku sezonu).Bucks słabo spisują sie na wyjazdach 2-8.Gre w dalszym ciągu prowadzi Redd który rzuca średnio 24 pkt na mecz i ostatnio rzucił 41 pkt przeciwko Seattle .Dzisaj w nocy mają ciężki wyjazd do Portland i muszą szybko regenerować siły i lecieć do Sacramento.Myśle że atut własnej hali i dzień więcej na regeneracje sił wpłynie dobrze na Sacramento i Kings wygrają .
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Orlando Magic - Atlanta Hawks 1 kwarta 1 1,41

VS


Z coraz bardziej niepewnego NBA wybrałem Orlando, ładny kurs na wygranie pierwszej kwarty mnie skusił i chociaż oba zespoły ostatnio są w dobrej formie to dla mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze. Ostatni swój mecz przegrali gdzie zagrali na bardzo słabej skuteczności, co w efekcie doprowadziło zespół gości - Indiany Pacers do wygranej (niestety nie widziałem tego meczu, patrzyłem na staty). Dzisiaj myśle, że Orlando będzie chciało zatrzeć pozostawione złe wrażenie i od początku spotkania obejmie prowadzenie. Mimo, że na słabej skutecznośći to liderzy z Orlando (Lewis i Howard) zapunktowali dosyć dobrze, może troche gorzej Turkoglu. Co do statystyk Magic u siebie rozegrali 8 spotkań z czego wygrali 5, przegrali 3, jednak były to przegrane z silnymi zespołami(PHX i DET) + ostatni nieudany mecz z Pacers. Z drugiej strony goście na wyjazdach notują bilans 3W-5L, który jest dosyć średni, a wygrywali co by nie mówić raczej z nie najsilniejszymi ekipami takimi jak: 76ers, Minnesota i Miami. Stawiam tutaj na pewne zwycięstwo gospodarzy. Wachałem się też nad HC, ale jest on dosyć spory, jednak dla ryzykantów godny polecenia


Pozdrawiam
 
lukasz17st 0

lukasz17st

Użytkownik
Ja dziś postawił bym na Huston,kurs może nie za wysoki ale na podbicie chyba w sam raz. Jak wiadomo przegrali oni swój ostatni mecz i na pewno będą chcieli się zrehabilitować kibicom, a z kim będą mieć lepszą okazję niż z Philadelphia. Po drugie na 10 spotkań tych drużyn tylko raz górą była Philadelphia. Co wy o tym myślicie?
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
jest jedna perelka na dzisiaj, jak dla mnie MIAMI nie ma prawa rzucic powyzej 102 punktow w meszu ze sloncami, a kurs jest kolo 1,9 na under, co Wam bardzo polecam
druga sprawa to kozly, mysle, ze maja dzisiaj spora szanse na pokonanie kroli z sakramento


pozdrawiam
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
jest jedna perelka na dzisiaj, jak dla mnie MIAMI nie ma prawa rzucic powyzej 102 punktow w meszu ze sloncami, a kurs jest kolo 1,9 na under, co Wam bardzo polecam

druga sprawa to kozly, mysle, ze maja dzisiaj spora szanse na pokonanie kroli z sakramento




pozdrawiam


Nie wiem czy to taki pewniaczek. Slonca graja szybko. Zawsze wyniki powyzej 100, takze nie byl bym taki przekonany, a Miami bedzie ich gonic. 100 ze strony Miami moze peknac. Ja bym tego nie stawial.;), ale wszystko okaze sie po meczu i sie przekonamy ???? pzdr

Tak jak mowilem 100 weszla bez problemy ???? Dokladnie mieli 117pkt. pzdr ????
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Orlando Magic - Atlanta Hawks 1 kwarta 1 1,41 ⛔

VS


Z coraz bardziej niepewnego NBA wybrałem Orlando, ładny kurs na wygranie pierwszej kwarty mnie skusił i chociaż oba zespoły ostatnio są w dobrej formie to dla mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze. Ostatni swój mecz przegrali gdzie zagrali na bardzo słabej skuteczności, co w efekcie doprowadziło zespół gości - Indiany Pacers do wygranej (niestety nie widziałem tego meczu, patrzyłem na staty). Dzisiaj myśle, że Orlando będzie chciało zatrzeć pozostawione złe wrażenie i od początku spotkania obejmie prowadzenie. Mimo, że na słabej skutecznośći to liderzy z Orlando (Lewis i Howard) zapunktowali dosyć dobrze, może troche gorzej Turkoglu. Co do statystyk Magic u siebie rozegrali 8 spotkań z czego wygrali 5, przegrali 3, jednak były to przegrane z silnymi zespołami(PHX i DET) + ostatni nieudany mecz z Pacers. Z drugiej strony goście na wyjazdach notują bilans 3W-5L, który jest dosyć średni, a wygrywali co by nie mówić raczej z nie najsilniejszymi ekipami takimi jak: 76ers, Minnesota i Miami. Stawiam tutaj na pewne zwycięstwo gospodarzy. Wachałem się też nad HC, ale jest on dosyć spory, jednak dla ryzykantów godny polecenia


Pozdrawiam
Robie sobie przerwe od NBA na minimum 1,5 tygodnia, to co się teraz wyprawia...
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Magic Zawiodlo w tym meczu. W miare pewne byla SP jak i twoj typ, ale niestety. Orlando moze przechodzic lekki kryzys. To co widzialem w meczu z Atlanta, to byla jakas niemoc strzelecka. Howard wogole nie widoczny. Bardzo duzo strat. Atlanta to wykozystala i zagrala koncertowo. Bardzo dobrze spisali sie w obronie. Takie mecze tez sie zdarzaja. Przez nich przegralem, a mialem 100zl do wygrania. Narazie wstrzymuje sie z typem na Orlando, chyba ze bedzie cos ciekawego;) Zobaczymy co zaprezentuja w nastepnym meczu.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
No Sajmon miales jednak racje, ale chyba sam przyznasz, ze byla to noc niespodzianek w NBA, zauwaz, ze tylko w tym meczu wyniki byly over 100, Dzisiaj wraca James i cos mnie w kosciach lupie, ze CAVSi powioza Indiane, Utah powiezie Portland, a Atlanta mimo wczorajszego sukcesu dostanie w trabe od chlopakow z Toronto, to moje typy na dzisiaj ;)

pozdrawiam
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Typ na dzisiaj:

(Memphis - Detroit)
Detroit SP1 104,5 1 (ponizej) Detroit w ostatnim meczu zdobylo 104pkt, a grali z Bobcats. Wiadomo ze nie sa onie za dobrzy w obronie. Tutaj Detroit gra na wyjezdzie i ma rywala napewno bardziej defensywnego niz Charlotte. Mysle ze bedzie tutaj niski wynik z obu stron. Memphis nie przejdzie detroit tak latwo, sa znacznie lepsi w obronie przez co przelozy sie to na ilosc zdobytych pkt. a Detroit nie gra u siebie. Chociaz moge sie mylic...

Detroi SP 104,5 1 Kurs 1.80zl
Stawka - 100zl
Kurs - 1.80
Maks. wygrana - 162zl

Typ 2 (bez szczegolnej analizy)
2 zdarzenia:
Atlanta SP 91,5 2 (powyzej) (graja u siebie, moze byc szybki mecz i sporo pkt.)
Chicago SP 98,5 1 (ponizej) (Chicago rzuca w granicy 85 - 100pkt, a watpie zeby to rzucili z Seattle)

Stawka - 10zl
Kurs - 3.24
Maks. wygrana - 29.20zl

Mam nadzieje ze wejdzie ????
 
lukasz17st 0

lukasz17st

Użytkownik
Mamphis-Detroit Pistons Under 204,5. Moim zdaniem jest to prezent od buków. Obie drużyny grają dobrze w obronie, szczególnie Detroit. Detroit mało kiedy rzuca powyżej 104 pkt, wiec ten typ na under także jak najbardziej, a jeśli już rzucają wiecej niż te 104 pkt to naprawde o niewiele ta granica zostaje przekroczona +/- 5 pkt, ale najwazniesze jest to ,że w spotkaniach h2h dwa razy ta granica została złamana, ale te dwa razy zdarzyły się po dogrywce. Więc reansumując przekroczenie tejże granicy jest moim zdaniem równe z trafieniem remisu, choć mogę się mylić:jezora:
Aha kurs 1,91 w bwinie
 
avalanche 0

avalanche

Użytkownik
Witam Wszystkich, Ja osobiscie polecam Toronto Raptors -3. Liderzy Jastrzebi Joe Johnson oraz Josh Smith, grali wczoraj 48 i 45 minut. Hawks pierwszy taki wyczyn w tym sezonie, kiedy to udaje im sie zanotowac 3 wygrane z rzedu. Jest dzisiaj szansa na powrot do gry Andrei Bargnaniego. Sklaniam sie dzisiaj ku postawieniu na Raptors. Gospodarze maja prawo byc podmeczeni wczorajszym pojedynkiem w Orlando. Patrzac na historie, na ostatnie 5 meczow, ktore odbyly sie w Atlancie, 4 wygrali Raptors!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom