>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA sezon 2007/08 18 stycznia - 13 luty

Status
Zamknięty.
von 0

von

Użytkownik
Miami Heat (+5.5) - Boston Celtics @ 1 @ 1.85 @ BAH

Dziś do meczu z Miami, Celtowie przystąpią poważnie osłabieni. Na pewno w meczu nie wystąpi Kevin Garnett a dodatkowo niepewni występu są Rondo, Posey oraz Allen. W Miami ponownie z powodu kontuzji nie wystąpi Shaquile O&#39;Neil. Gospodarze po fatalnym początku nadal grzeją ostatnie miejsce w East Conference, z jedynie 9 zwycięstwami, dlatego nikogo nie dziwi fakt że faworytami są liderzy z Bostonu. Miami rzeczywiście ostatnio gra coraz lepiej, choć na pewno nie jest to gra o jakiej marzą kibice. Mimo wszystko wypatruję tu szansy gospodarzy, dodatkowo na korzyść Miami działa własna hala. Dodatkowo zaliczka 5 pkt., nie spodziewam się tu wielkiego widowiska i wielkiego meczu, zwłaszcza patrząc na grę obronną Miami, która również nie napawa optymizmem, jednak wszystko to nadrabiają z przodu, myślę że może się udać. Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Popieram typ, dałbym tylko większego hendixona bo jestem graczem o słabych nerwach. :-D Boston nie dość, że osłabieni to nie grają rewelacyjnie. Miami choć na szarym końcu tabeli gra przyzwoicie tylko, że chrzani końcówki, podobnie jak Boston ostatnimi czasy. Dwyne Wyde to świetny gracz który nie otrzymuje wsparcia kolegów w kluczowych momentach gry a i sam często nie wytrzymuje presji głównego playmakera. Gdyby nie kontuzja, kiepska dyspozycja i konfliktowy temperament O&#39;Neila mogły to być duet na miarę Shaqa i Bryanta, 3 krotnych mistrzów NBA z Los Angeles Lakers. Mimo wszystko po tak wyczekiwanym zwycięstwie z Indianą zawodnicy z Miami tanio skóry nie sprzedadzą. Już nie muszą szukać motywacji ze strony Pata Rileya i nawet jeśli przegrają to niewielką stratą bo powinno im się w końcu chcieć grać, tym bardziej że Boston będzie grał w osłabieniu.
 
vexel 0

vexel

Użytkownik
Golden State Warriors- Houston Rockets TYP 1 kurs ok. 2.50
W druzynie gospodarzy zabraknie Yao Ming&#39;a Tracy&#39;iego McGrady i Bonzi&#39;ego Wells&#39;a to jest bardzo znaczne oslabienie poniewaz dwoch pierwszych najwiecej rzuca w druzynie a Bonzi jest 4 wiec mysle ze Rakiety dzis malo zdzialaja... Dobrym typem moze byc tutaj rowniez under lub dla pewnosci handi +3.5 w zaleznosci od bukow.
 
J 0

jabool

Użytkownik
Wracam do typowania.. ????

Utah Jazz - New York Knicks ✅
Typ: 2 +13
Bukmacherzy cały czas niedoceniają nowojorskiej drużyny. Kursy ok. 3 czy nawet 4, tymczasem Knicks w styczniu grają rewelacyjnie w odniesieniu do poprzednich miesięcy. Większość porażek (Celtics, Sacto i Raps to chyba jedyne wysokie...) były raczej minimalne- drużyna Thomasa walczyła do ostatnich sekund z SAS, Rox, LAL, GSW. Pokonała WW, Nets, Bulls, Pistons, Heat (chociaż w przypadku tego ostatniego wina chyba nie bardzo jest się czym chwalić). Na dzisiejsze spotkanie kurs na NYK to nawet...7. Ja osobiście, aż tak ryzykować nie bede, jednak 13 pkt. zapasu, jeśli tylko nic nieprzewidzianego nie stanie się z Jamalem i Robinsonem powinno wystarczyć. IMO wszystko powinno rozegrać się w koncowce.

Na dzisiaj to spotkanie wydaje mi sie najciekawsze- jest jeszcze Heat - Magic, ale rzecz jasna po bardzo niskim kursie...
 
kubabed 0

kubabed

Użytkownik
Golden State Warriors- Houston Rockets TYP 1 kurs ok. 2.50

W druzynie gospodarzy zabraknie Yao Ming&#39;a Tracy&#39;iego McGrady i Bonzi&#39;ego Wells&#39;a to jest bardzo znaczne oslabienie poniewaz dwoch pierwszych najwiecej rzuca w druzynie a Bonzi jest 4 wiec mysle ze Rakiety dzis malo zdzialaja... Dobrym typem moze byc tutaj rowniez under lub dla pewnosci handi +3.5 w zaleznosci od bukow.
Wszyscy wymienieni w powyzszym poscie gracze wystapili w meczu:kwasny4565:
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
kubabed, ciekawe, gdzie Ty widziałeś, że TMAc zagrał. Yao miał nie grać z powodu choroby, ale zagrał, tak samo Wells
 
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
New Orleans Hornets -8,5
1.85
Betgun
Ktos by powiedzial &quot;Jak dlugo beda zaskakiwac Szerszenie?&quot; &quot;kazda seria sie musi kiedys skonczyc!&quot;. Ja mysle ze jeszcze nie teraz! 9 wygranych z rzedu, 7 z rzedu we wlasnej hali (gdzie jeszcze przed ta seria mieli bilans 9-7 a teraz wzrosl do 16-7) wszystko wygrywane srednio 21 pkt! We wlasnej hali zaczeli grac naprawde dobrze i nie pozwalaja przeciwnikom przekroczyc 93 pkt przy czym sami rzucaja srednio 100! Z tej dobrej serii W7 u siebie - 5 z 7 meczy zakonczylo sie przekroczeniem 110 pkt! Ma to duze znaczenie akurat w tym pojedynku bo GS na wyjazdach jest solidne. Ostatnio jednak graja troche w kratke(przgerana z TWOLVES i ledwno ugrane 2punktowe winy z NY i NJ) a wczoraj nie mogli sobie poradzic z Houston ktore bylo troche oslabione kontuzjami.NO lubi grac po jednym dniu przerwy (10-1 ATS) i mysle ze dzis odniosa pewna wygrana a poprowadzi ich do tego Chris Paul(15.9 PPG) oraz West ktory zdobywa srednio 20.1 PPG w tym nieoczekiwanym Winning Streaku! Go OKLAHOMA!
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
New Orleans Hornets HC(-8,0) - Golden State Warriors 1 1,91 ⛔

Drużyna, która w tym sezonie już na pewno urosła do miana &quot;czarnego konia&quot; rozgrywek. Po cichu kompletowała sobie zwycięstwa i nagle stała się najlepszą drużyną na zachodzie. Szerszenie passe zwycięstw mają imponująca, 9 kolejnych z rzędu, a rywale najłatwiejsi nie byli, do tego nie były to wygrane różnicą 1,2 czy 3 punktów, co najmniej 10 ! Wyjątek stanowił tylko mecz wyjazdowy z Houston (7 pt różnicy). Jak na tle ekipy z Nowego Orleany wypada ekipa z Oakland ? Znacznie gorzej chociaż gra nieźle, jednak mnie nie przekonuje ich gra za duże wachania formy moim zdaniem, zbyt wysokie przegrane z lepszymi drużynami, a szerszenie w tym sezonie zdecydowanie są lepszą drużyną. Co jeszcze ? Ostatnie dwa niesamowite zwycięstwa Oklahomy nad czołówką: San Antonio (chociaż oni przeżywają lekki kryzys) na wyjeździe i Denver u siebie, tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że dzisiaj gospodarze zanotują zwycięstwo. 8/10


Pozdrawiam
 
von 0

von

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Cleveland Cavaliers @ 1 @ 1.60 @ BAH
Kolejny wieczór NBA, dziś - 10 meczy. Ja wybrałem wg. mnie jedno z lepszych, gdyż dziś do hali Blazers&#39;ów, Clevland przyjedzie w bardzo osłabionym składzie, mianowicie nie wystąpią: Anderson Varejao, Sasha Pavlovic a także nie pewny jest występ wracającego po kontuzji Donyella Marshalla. Sam LeBron meczu nie wygra, po za tym Portland jest bardzo trudnym rywalem gdy gra na własnej hali. U siebie Portland wygrało 18 meczy, przegrywając tylko 4, co ma się fantastycznie do bilansu w meczach wyjazdowych gdzie kompletnie sobie Portland nie radzi wygrywając tylko 8 razy. Pierwszą moją analizę diabli wzięli, więc może teraz będzie lepiej :wink: Portland must win !
Pozdrawiam ! :wink:
 
Z 0

zidler

Użytkownik
Dzisiaj Orlando z hc ;) Miami totalna klapa. Bez DW i UH :wowsdf: Z czym do ludzi. Już nie mówiąc o innych brakach. Co to typu wyżej. Portland Trail Blazers - Cleveland Cavaliers NO BET
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Toronto Raptors + Philadelphia 76ers
Początkowo chciałem zagrać w singlach dwa zwycięstwa z normalnymi handicapami ale zdecydowałem się , że zagram łącznie za mniejsze handicapy . Toronto wczoraj zagrało fatalny mecz i przegrali z Wizards po dogrywce . Dzisiaj jest czas na rewanż . Raptors u siebie są o wiele silniejsi niż na wyjazdach . Podobnie jest z Wizards , którzy w obcych halach tracą dużo ze swojej wartości . Widać to w statystykach obu zespołów toteż dzisiaj spodziewam się zamiany ról .
Mecze h2h :

01/29/08 WAS 108 - TOR 104 (OT)
12/01/07 WAS 101 - TOR 97
03/30/07 WAS 118 - TOR 123 (OT)
03/06/07 WAS 129 - TOR 109
01/31/07 TOR 119 - WAS 109
01/07/07 TOR 116 - WAS 111
02/01/06 TOR 117 - WAS 112
12/06/05 WAS 119 - TOR 111
11/02/05 TOR 96 - WAS 99
02/04/05 TOR 103 - WAS 100​

Jak widać tylko dwa razy gośćie wygrywali na wyjeździe w ostatnich 10 meczach . Co więcej faworyt w meczu pomiędzy tymi ekipami wygrywał 8 razy w ostatnich 9 meczach . Goście zagrają po raz kolejny bez Carona Butlera co jest wielkim osłabieniem . Zwłaszcza teraz na wyjeździe . Nie wierzę , by w Toronto tak dobrze zagrali rezerwowi Wizards . Spodziewam się łatwego zwycięstwo Kanadyjczyków .

No i Philly . Sixers są bardzo ciężką do typowania drużyną , bo wygrali mniej meczów u siebie niż na wyjeździe . Do tego jako faworyt zazwyczaj przegrywają ale dziś w to nie wierzę . Bucks zagrają bez Redda i Masona co jest wielką stratą dla tego zespołu . Wczoraj przegrali tylko 7 punktami ale tylko dlatego , że Nets się nie przemęczali . Ławka Bucks jest bardzo krótka . Pod nieobecność Redda brakuje tam lidera . Do tego Bucks fatalnie grają na wyjazdach ( 5-21 ). Myślę , ze dziś Sixers nie będą mieli problemów z ograniem Kozłów . Co prawda kilkanaście dni temu przegrali oni z Bucks w Philadelphi i też grali wtedy bez Redda (!) ale tamten mecz to był koszmar dla 76ers . Grali z fatalną skutecznością ( 0 % za 3 ! ) i bardzo źle zaczęli tamto spotkanie . Wątpię , by miałoby się tak zdarzyć po raz drugi . Zwłaszcza , że w pierwszym meczu w tym sezonie w Millwaukee wygrali 15 punktami .

Toronto Raptors - 7.5 + Philadelphia 76ers - 5 @ 2.56
Portland Trail Blazers - Cleveland Cavaliers

Chyba najciekawiej się zapowiadające dzisiejsze spotkanie . Portland są rewelacyjni we własnej hali (18-4) a Cavaliers są drużyną , która jest w bardzo dobrej formie . Wygrali 10 z ostatnich 12 meczów i 12 z ostatnich 15 meczów . Trudno więc wskazać faworyta . Cavs na wyjazdach jednak prezentują się znacznie gorzej niż u siebie . Często przegrywają a jeśli już uda im się zwyciężyć to minimalną różnicą punktową . Dodatkowo dzisiaj nie zagrają ( o czym pisałem wcześniej na stronie głównej ) bez swojego dobrego ducha i bardzo ważnego ogniwa - Andersona Varejao .
Co prawda w ostatnim meczu sam LeBron praktycznie wygrał mecz gościom , lecz dzisiaj będzie miał trudniejszą przeprawę bo Blazers grają o wiele lepiej w obronie . Problemem Cavs jest brak solidnego rozgrywającego i krótka ławka . Pod nieobecność Pavlovića tym większe znaczenie ma absencja Brazylijczyka . Tego problemu nie mają gospodarze , których ławka jest jedną z najsilniejszych w lidze ( jeśli nie najlepszą ) . Właśnie dzięki zmiennikom udało się wygrać 3 dni temu z Atlantą . Ostatnio wyniki Blazers nie były już tak dobre jak w grudniu ale było to spowodowane ciężkim kalendarzem. Dużo meczów z trudnymi rywalami . Narzekał na to trener McMillan ale ostatni mecz grali 3 dni temu i ten problem powinien zniknąć . Dziś powinni &quot;zabiegać&quot; Cavsów . Mają do dyspozycji 10 graczy , którzy mogą grać dużo minut na pełnej intensywności . O Cavs tego powiedzieć nie można . Blazers mają bilans 4-2 po dwóch dniach odpoczynku i 4-1 po więcej niż dwóch dniach odpoczynku z czego aż 7-1 ATS u siebie w hali po ponad 1 dniu odpoczynku . Cavs z kolei mają bilans 4-6 po ponad 1 dniu przerwy ( ach ci amerykańscy statystycy ???? ) .

Portland Trail Blazers @ 1.67

Jak już pewnie wszyscy wiedzą dziś Miami Heat zagrają bez Dwayne Wade i Udonisa Haslema co jest olbrzymim osłabieniem . Jeśli do tego dodamy jeszcze fakt , że od jakiegoś czasu nie mogą grać też Alonzo Mourning i Shaquille O&#39;Neal to jedynym graczem który może poszczycić się zdobyciem mistrzostwa NBA półtora roku temu , który będzie mógł dziś zagrać będzie Jason Williams . Co ciekawe JWill przymierzany jest do transferu do Orlando ... Ale wracając do meczu . Miami wciąż gra fatalnie . Wczorajszy mecz najdobitniej o tym poświadczył.Pisałem wczoraj,że nawet bez Allena i Garnetta spodziewam się porażki Heat ale takiego pogromu to w życiu bym nie przewidział .
Nic nie funkcjonowało w zespole Heat a do tego kontuzji nabawił się Udonis Haslem i Wade. Zwłaszcza brak tego pierwszego będzie dziś odczuwalny , bo Howard będzie mógł sobie hasać praktycznie bez obrońcy . Blount , Anthony czy Barron to są ofensywnie nastawieni centrzy , którzy nie potrafią zawalczyć pod tablicą . Johnson z kolei to nie ten poziom . Jeśli Orlando zdominują tablice a tak się w 100 % stanie to będą mogli grać w swoim stylu co jest gwoździem do trumny Heat . Magic musieliby zagrać najsłabszy mecz w sezonie by Heat mogliby tutaj powalczyć o jednocyfrową porażkę . Ciekawszy jest jednak dla mnie zakład na under / over na punkty zdobyte przez Magic . Obrona Heat ostatnio praktycznie nie istnieje . Teraz bez dwójki najlepszych defensorów już w ogóle nie ma kto bronić ( sam Dorell to za mało ) . W tym sezonie dwa razy Magic grali z Heat i zawodnicy z Orlando zdobywali 121 i 120 punktów . Raz po dogrywce ale i tak w regulaminowym czasie było ponad 105 . A wtedy akurat Heat mieli okres kiedy to rewelacyjnie grali w defensywie . Reasumując . Spodziewam się b.wysokiego zwycięstwa Magic ale handicap + 18 to przesada , bo jak gospodarze wpuszczą rezerwy ( szkoda , że nie Gortata ) to mogą Heat nadrobić . Over 105 to chyba najlepsze wyjście .


Magic over 105 @ 1.85
Los Angeles Clippers to jedna z najbardziej pechowych drużyn w NBA . Przypomnę , że do niedawna to oni byli najlepszą drużyną w LA . Przed sezonem jednak kontuzji doznał ich lider Elton Brand oraz rozgrywający Livingston . Jakby tego było mało niemal co drugi mecz nie mogą zagrać w optymalnym składzie . Nie inaczej będzie dzisiaj . Przeciwko Hawks zabraknie dwóch najlepszych koszykarzy Clippers w tym sezonie : Chrisa Kamana oraz Coreya Maggettego . Stawia to w roli faworyta tego meczu Hawks .
Jastrzębie bardzo przeciętnie grają na wyjazdach ale dziś pojawia się przed nimi szansa na poprawienie bilansu . Goście kończą tym spotkaniem serię wyjazdów na Zachodzie i jak mówi trener Mike Woodson liczą zwycięstwo . W ostatnim meczu z Phoenix zostali zmiażdżeni przez Suns ale we wcześniejszych meczach na Zachodzie grali nie najgorzej . Przegrali pechowo w Portland oraz Denver tylko przez złe rozegranie końcówki . Ogólnie jednak stwarzają dobre wrażenie . Absencje gospodarzy są poważne . Maggette jest najlepszym strzelcem i pierwszą opcją w ataku 20.9 PPG 5.9 APG a Kaman najlepszym zbierającym i drugim strzelcem PPG 17.2 13.9 RPG . Jestem przekonany , że Clippersi się nie poddadzą i będziemy świadkami wyrównanego meczu ale ostatecznie to jednak Hawks powinni wyjść górą z tego pojedynku .

Atlanta Hawks @ 1.91 *
Najciekawszy dla mnie typ dzisiaj . Spotkanie dwóch podobnie grających zespołów . Obie ekipy grają ofensywnie , różnica jest natomiast taka że Nuggets też coś bronią czego Grizzlies robić zupełnie nie potrafią . Goście na wyjazdach prezentują się słabo (7-13) ale przeciwko takim ekipom jak Memphis muszą wygrywać jeśli myślą o PO . A tak zapewne jest mając dwóch All Starów w pierwszej piątce Zachodu . 6 porażek z rzędu na wyjazdach bardzo denerwuje kibiców Nuggets i dziś drużyną będzie bardzo zmotywowana by to zmienić . Grizzlies są w słabej formie . Zawodzi zwłaszcza Pau Gasol
który chyba myślami jest przy przenosinach do innego klubu o czym się ciągle mówi . Dziś gospodarze zagrają bez zawieszonego Stromile Swifta oraz Mike Conleya . Goście z kolei wystąpią dziś zapewne już z Carmelo Anthonym i spodziewam się ich pewnego zwycięstwa ( nawet jeśli Melo nie zagra ) . Problemem Denver ostatnio była ławka ( brak sił = słabsza obrona ) ale Carter , Kleiza , Iverson czy Camby są w bardzo dobrej formie . Tak jak wspomniałem wcześniej przede wszystkim jednak należy pamiętać , że rywalizacja na Zachodzie jest piekielnie wyrównana . Denver są o 1 porażkę od wypadnięcia z pierwszej ósemki ( zarazem o 1 zwycięstwo by mieć nr. 4 ) i takie mecze muszą wygrywać . W tej fazie sezonu już nie można sobie pozwolić na wpadki . TYP DNIA .

Denver Nuggets @ 1.70
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Clevland przyjedzie w bardzo osłabionym składzie, mianowicie nie wystąpią: Anderson Varejao, Sasha Pavlovic a także nie pewny jest występ wracającego po kontuzji Donyella Marshalla. Sam LeBron meczu nie wygra, po za tym Portland jest bardzo trudnym rywalem gdy gra na własnej hali.

Pozdrawiam ! :wink:
Jeśli można coś wtrącić to Donyell i Pavlovic nie grają już od kilku ładnych spotkań a Varejao rzucał kiepsko5-7 pkt, nadrabiając 6-7 zbiórkami w ostatnich meczach. A mimo to Cavsi zdemolowali Wizards, wygrali z Lakers i min przegrali z Suns więc nie jest to duże osłabienie.

LeBorn ma Hugesa, Igaulskasa, Browna, Gibsona którzy dobrze punktują i tworzą świetny kolektyw a wymienieni przeze mnie zawodnicy są jak to ostatnio określiłem beneficjentami podwójnego krycia LeBorna który dogrywa im piłki a oprócz tego i tak zdobywa około 30 punktów za mecz. Tak więc nie lekceważyłbym gości z Cleveland. :-D Dla mnie też no bet.
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
eh 1 pkt przegrali... nie wiem jak to wygladalo ale wiem tylko tyle ze te nieudaczniki zwaliły mi kupon bo Detroit weszło ????
 
J 0

jabool

Użytkownik
Blazers dali dupy...
jeszcze na 4 minuty przed koncem prowadzili...11 pkt. ;) ale pojawił sie LeBron i wygrał mecz. Mieli serie kilkunastu wygranych z rzędu co sprawiło, że stali się tematem nr. 1, a McMillan kandydatem na kołcza of de jer. Ale teraz wszystko wróciło do normy i PTB raz wygrywają, raz przegrywają. Jest to na pewno ekipa bardzo perspektywiczna, ale myśle, że w tym sezonie do PO na mocnym zachodzie nie wejdą (no chyba, że kolejna seria...). Miejsc tylko osiem, a &#39;żelaznych&#39; kandydatów na PO widze co najmniej dziewięciu + Blazers. Ale za rok, dwa, trzy lata...
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
VS.

DET Pistons vs. LA Lakers
under/over 197 - under197 @ 1,91 betsson
✅✅✅ 90:89 (179 pkt) ✅✅✅

W tym meczu Tłoki sa faworytem, ale nie o to tu chodzi. Mianowicie spodziewam sie spotkania underowego. Detroit u siebie graja wybitnie underowo, na 19 spotkan tylko dwa razy padlo wiecej niz 197 punktow, a 2/3 ich domowych meczow konczy sie wynikami underowymi. Lakers to ekipa rzucajaca troche wiecej, dlatego linia dosc wysoka na to spotkanie. Nalezy jednak pamietac ze Pistons pozwalaja srednio swoim gosciom rzucic 86,6 pts, wiec malo. Co prawda Lakers rzucaja srednio na wyjazdach az 105,4 pts, ale nalezy zwrocic uwage ze jest to ekipa niezle broniaca. W statystykach sa na 4 miejscu w NBA pod wzgledem skutecznosci rzutow przeciwnikow, pozwalaja trafic tylko 44% rzutow. A Pistons pozwalaja swoim przeciwnikom na jeszcze mniejszy procent, wiec zapowiada sie tutaj gra defensywna. Detroit malo rzuca i malo traci, a biorac pod uwage ze Lakers tez rzucac nie daje to moze sie okazac ze obrona zdecyduje o zwyciestwie w tym spotkaniu. W poprzednim meczu tych ekip bylo: LAL 103:91 DET. Czyli under.
Sila ofensywna LAL jest oslabiona poprzez absencje Adrew Bynuma, ten zawodnik zawsze rzucal kilkanascie punktow, niezle tez zbieral pilki. Mysle ze to dosc powazne oslabienie i LAL beda uwazac w obronie by przede wszystkim mniej tracic, bo ofensywa oslabiona. Inni nieobecni w LAL to Walton i Ariza. Detroit bez kontuzji.
Jak dla mnie mecz na under, DET nie da Jeziorowcom porzucac, a oni oslabie
ni brakiem Bynuma raczej nie beda szalec z przodu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
All Star Game :
Na Zachodzie: Tim Duncan , Yao Ming , Carmelo Anthony , Allen Iverson , Kobe Bryant + rezerwowi Chris Paul, Brandon Roy, Steve Nash, David West, Carlos Boozer, Dirk Nowitzki, Amare Stoudemire.

Na Wschodzie: Dwight Howards , LeBron James , Dwayne Wade , Jason Kidd , Kevin Garnett + Chauncey Billups, Richard Hamilton, Paul Pierce, Joe Johnson, Caron Butler, Antawn Jamison, Chris Bosh
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom