>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA sezon 2007/08 18 stycznia - 13 luty

Status
Zamknięty.
J 0

jabool

Użytkownik
...a Gasol w Lakers. Gasol w Lakers za darmo! LAL wracają na szczyt (chociaż na mocnym zachodzie wcale nie musi się to równać grze w finale).
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jak za darmo ? Dostali Kwame Browna , Critentona i 2 picki w drafcie :p
Gasol nie pasował do Grizzlies . Oni się przebudowują . Potrzebują kasy na nowych zawodników i taki &quot;marnotrawny syn&quot; jak Pau był im niepotrzebny . A w Lakers pod nieobecność Bynuma przyda im się i to bardzo ale jak Bynum wróci to cieżko mi jest sobie wyobrazić Odoma , Gasola i Bynuma w jednej piątce . Może LAL powalczą jeszcze o Kidda ... Jak dream team to dream team :p
 
J 0

jabool

Użytkownik
Podobno mają jeszcze coś robić w sprawie Kidda. Mavs nie są zainteresowani ściągnięciem Jasona więc wszystko możliwe. Grizz widać poszli na groobo i budują wszystko od nowa (tylko wokół kogo? Darko...;]). Kontrakt Kwame&#39;ego konczy sie po tym sezonie więc tutaj + a później zobaczymy co im draft przyniesie. Nie zmienia to jednak faktu, że Lakers ustawili się prawie za darmo- Kwame vs Gasol- ja tutaj nie mam żadnych wątpliwości ????
A jeśli jeszcze o Grizz mówimy to poza Gasolem opchneli dzisiaj Swifta do NJN.

BTW. wracając do łikendu gwiazd- ASW bez Shaqa to nie ASW :-? nuda nuda nuda... ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
W okół Rudy Gaya a kogo :p Świetny materiał na All Stara . Jak Jason pójdzie do Lakers to stanę sie chyba kibicem Lakersów :p
Popieram ASG bez Szaka to lipa . Poszli na łatwizne , bo wzięli Bosha jako nibycentra ;/ Lipa .
Minnesota Timberwolves- LA Clippers


Rano kursy na to spotkanie kształtowały się mniej więcej na 1.7-2.2 . Teraz patrzę , że kurs na Twolves spadł na 1.38 . Pewnie bukmacherzy dowiedzieli się, że w barwach Clippers nie zagra Corey Maggette a pewnie Chris Kaman , który jest questionable . Co prawda wyniki Twolves są bardzo imponujące ( wygrali 4 z 7 meczów , porażka 1 punktem w Bostonie , 3 w Denver oraz w Chicago ) ale ja nie widzę tutaj aż tak dużej różnicy klas pomiędzy tymi ekipami. Powiem więcej widziałem Clippers w ostatnim meczu
z Hawks , przedtem z Suns i Spurs i bardzo podoba mi się ich gra . Wielu niedocenianych zawodników mają w składzie ale którzy grają na całkiem niezłym poziomie . A taki Al Thorton słabo zaczął sezon bo trener nie dawał mu grać ale pod nieobecność Coreya gra jak All Star . Także może ta absencja Maggette&#39;go wyjdzie na dobre Clippersom ? Świetnie grają też zadaniowcy a też weterani grają jak za najlepszych lat . Wystarczy zresztą popatrzyć na wyniki Clippersów z ostatnich tygodni :


01/30/08 ATL W 95-88
01/28/08 CHAR L 100-107
01/26/08 @MEM L 120-125 (OT)
01/25/08 @NO L 92-111
01/23/08 SAC W 111-85
01/21/08 UTA L 93-109
01/19/08 NJ W 120-107 (OT)
01/18/08 @UTA L 88-106
01/15/08 PHO W 97-90
01/12/08 DAL L 94-95​

Jedyne co może martwić to postawa Clippersów na wyjazdach ale i tak uważam , że warto tutaj zagrać na handicap bo mecz powinien być na styku .

Los Angeles Clippers + 8.5 @ 1.70

Sacramento Kings - New Orleans Hornets
Do niezwykle ciekawego spotkania dojdzie w stolicy Kalifornii - Sacramento , gdzie Kings podejmują najlepszy zespół Zachodu - New Orleans Hornets . Szerszenie przegrali ostatni mecz z Warriorsami ale na wyjazdach prezentują się rewelacyjnie . Ostatnią porażkę na wyjeździe odnotowali 17 grudnia w Portland ! A w między czasie grali na tak trudnych halach do zdobycia jak w San Antonio , Houston , Warriors , Phoenix . W ogóle na wyjazdach Hornets legitymują się niemal najlepszym bilansem 16W - 5L. Do tego wygrali 3 ostatnie spotkania z Kings . Nie dziwne więc , że to oni są faworytami tego spotkania .
Co prawda niepewny jest występ dwójki Bobby Jacksona oraz Mo Petersona ale i tak dla mnie kurs jaki bukmacherzy wystawiają na Hornets to spora pomyłka . Hornets grają w tej chwili najlepszą koszykówkę w NBA . Chris Paul gra jak MVP , a David West i Tyson Chandler rządzą pod koszami . Sacramento Kings to fajna drużyna . U siebie grają bardzo dobrze , lecz różnica klas jest tutaj dla mnie widoczna . Zwłaszcza w defensywie .

New Orleans Hornets @ 1.75
Philadelphia 76ers - Orlando Magic
Jestem przekonany , że dziś będzie to tzw. masówka i zdecydowana większość typerów będzie grała dziś na Orlando Magic ale w tym wypadku nie powinno zakończyć się tak jak wczoraj z Cavaliers . Obie ekipy nie narzekają na kontuzje toteż nie dziwię się , że Magic są stawiani jako aż tacy faworyci . Drużyna z Florydy w końcu na wyjazdach prezentuje się bardzo dobrze ( 17W-10L ) a po chwilowej obniżce formy w ostatnich dniach zdają się powracać do wysokiej formy . 76ers to z kolei typowa drużyna przeciętniaków , którzy zawsze grają na maxa i stwarzają problemy wielkim ekipom.
ale w końcowym rozrachunku zazwyczaj przegrywają . Dziś nie powinno być inaczej . Sixers nie mają atutów , by ograć Magic . Mają świetnych wysokich graczy ale nie są w stanie powstrzymać Howarda , bo jego nikt nie jest w stanie powstrzymać . Nie mają żadnych atutów na dystansie i półdystansie . Ich gra polega na fizyczności i atletyźmie . To za mało na Magic , którzy rzucają za 3 niemalże najlepiej w lidze . Co prawda 76ers wygrali ostatnie dwa mecze ale rywale nie byli z najwyższej półki . Dziś goście z Orlando powinni pewnie wygrać .

Orlando Magic - 3.5 @ 1.91

 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Utah JazzHC(-8,5) 2 1,91 ✅

Nie widze innej opcji, odszedł Gasol, czy to początek czegoś nowego w Memphis moim zdaniem NIE. Oddany został za bezcen, a grizzlies nie pozyskali nikogo dobrego. Utah ma passe 7 zwycięstw z rzędu i wątpie żeby dzisiaj zanotowało porażke. Dzisiejsi gospodarze dostają baty od każdej lepszej drużyny i nie przekonują mnie ich wygrane z drużynami takimi jak Seattle czy Clippersi. Przekonuje mnie natomiast gra jazzmanów, w ciągu tej passy pokonywali bardzo dobre drużyny jak: Houston, San Antonio bez większych problemów. W ich zespole nie ma kontuzji, no tylko Hart się wyłamał, ale nie ma co ukrywać, że nie wnosi on dużo do zespołu. 9,5/10


Pozdrawiam
 
J 0

jabool

Użytkownik
Jak najbardziej zgadzam się co do typu powyżej +

Milwaukee Bucks - Houston Rockets ✅
Typ: 2 (-6,5)
Kurs: 1,91 expekt
Bucks grają bez Masona, w Rox pod znakiem zapytania stoi występ Wellsa. MB mocną drużyną nie są jednak porażka ze słabymi Nets, a później &#39;demolka&#39; w meczu z Philadelphią (-43 pkt) robią wrażenie (negatywne rzecz jasna). Rockets są lepsi kadrowo, grają lepiej i sporą sensacja byłaby wygrana gospodarzy. W HC poprzeczka ustawiona jest dość nisko, myślę, że +7 jest zdecydowanie w zasięgu Rockets.

Seattle SuperSonics - New York Knicks
Typ: 2 ⛔; 2 (+4) ✅
Kurs: 2,46; 1,91 expekt
W typ wypadku faworytem na pewno powinni być nowojorczycy. Są lepsi, grają nieźle...niestety często zapominają, że spotkanie trwa 48 minut. Najlepszym tego przykładem jest wczorajsze spotkanie z PTB oraz kilka wcześniejszych styczniowych porażek. Knicks walczyli z LAL, GSW, Jazz, PTB (jeśli chodzi o ostatnia serię wyjazdową) i niejednokrotnie grali dużo lepiej od rywali...odpuszczając koncowke spotkania. SSS to zespoł dużo słabszy od wspomnianej wcześniej czwórki i myślę, że NYK powinni to wygrać. Dla mniej odważnych pozostaje handi +4 (b. dużo spotkań Knicks przegrywają właśnie w koncowkach) z nie najgorszym kursem.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
NJ Nets:Atlanka Hawks
Typ 1 (+7)
Na szybko, bo zaraz mecz. Dla mnie kursy są pomyłką. 3.0 na Nets, które są w obecnym okresie ekipą lepszą, to coś niezwykłego. Nie wiem czym buki kierowały się wystawiając ten kurs, taki kurs to mógłby być gdyby nie było Jeffersona, Cartera lub Kidda w pierwszej piątce. Wobec braku absencji po obu stronach i takiej a nie innej formie Hawks polecam handi +7 na Netsów po promocyjnym kursie 1.91
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Trochę się denerwuje meczem Indiana-Orlando, wydawało się, że będzie jednostronne widowisko, a tu taki wyrównany mecz, co raz to remis.
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Spotkanie: Washington Wizards – Los Angeles Lakers
Typ: handicap –5,5 dla Los Angeles Lakers ✅ ;)
Kurs: 1,96
Bukmacher: Betgun

Stawiam na Lakersów gdyż wydają się być na fali. Bryant jest zadowolony z postawy swoich zawodników. Już po przegranym meczu z Detroit powiedział, że jeśli zespół utrzyma formę, jaką zaprezentował z meczu z tłokami to jest spokojny o wyniki kolejnych wyjazdowych spotkań. No i stało się. Wysoka wygrana w Toronto pokazała, jaki potencjał tkwi w drużynie Lakersów a przede wszystkim w ich głównym playmakerze Kobie Bryant’cie. Jakby tego było mało, do jeziorowców dołączył Hiszpan Pau Gasol, który o głowę przewyższa umiejętności oddanego za niego do Memphis Grizzlies ciamajdowatego Kwame Browna. Swoją drogą Kwame robił zawsze fajne miny ilekroć dostawał piłkę od Bryanta, a była to mimika pod tytułem „ O rany, dlaczego podałeś do mnie? I co ja mam teraz zrobić z tą piłką?” ???? Gdy pojawi się Bynum, Gasol powinien zmienić pozycję z centra na silnego skrzydłowego. Jeśli tylko Hiszpan utrzyma swoją formę około 18 punktów i 9 zbiórek za mecz oraz zgra się z resztą drużyny to może powstać w tego istna mieszanka wybuchowa.
Wizards choć sprawili ostatnio kilka niespodzianek nie są tą drużyną, co jeszcze 2 tygodnie temu. Absencja, Butlera którego dzisiejszy występ wciąż stoi pod znakiem zapytania daje im się ostro we znaki. Jamison i Areas wszystkiego nie załatają a ostatnie mecze czarodziejów zaczynają utwierdzać mnie w przekonaniu, że nie ma nic magicznego w ich ławce rezerwowych. Areas nie zagra a jeśli do tego Butler znów nie wyjdzie na parkiet Wizards nie dadzą rady zatrzymać rozpędzonych, Lakers.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers
Under 189,5
✅ Wynik 96:91
1,91
Betgun

Godzina 1:05 hala Omni i pojedynek Hawks z 76ers. Drużyny prezentują według mnie podobny poziom umiejętności. Atlanta rozegrała 44 mecze, z czego 20 zakończyło się ich wygranymi a 24 razy poznali smak porażki. Hawks lepiej radzą u siebie w hali w której wygrali 14 z 23 meczów. Ostatnio pokoanli u siebie New Jersay Nets 104:92, był to pierwszy mecz u siebie od serii pięciu wyjazdów więc koszykarze Atlanty mogą byc w dobrej
formie. Philadelphia grała 47 spotkań z czego 18 wygrała a aż 29 razy przegrywała. Na wyjazdach grają praktycznie tak samo jak u siebie ponieważ odnieśli 9 zwycięstw przy 15 porażakach. Ostatnio minimalnie przegrali u siebie z Orlando Magic 106:108. Obie drużyny tylko raz w tym sezonie mierzyły się przeciwko sobie i górą był zespół z Atlanty który wygrał w hali 76ers 88:79. W meczu który odbędzie się w nocy nie przewiduję dużej ilości punktów, uważam oba zespoły że przedewszystkim pracują nad obroną szczęgólnie 76ers kiedy sprawdzam wyniki NBA i patrze na ten zespół to z reguły nie mam wielu punktów w ich spotkaniach, Hawks notują więcej underów 189,5 niż overów więc myślę że ten typ może byc trafny ;)
 
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Orlando-Dallas⛔
Orlando -4.5
Orlando Magic bedzie podejmowac we wlasnej hali Dallas. Goscie beda chcieli napewno poprawic ich najgorsza do tej pory gre pod wzgledem ofensywnym z Detroit gdzie przegrali 90-67. Bez Devina Harrisa Mavs przgrali drugi mecz przy skutecznosci tylko 30% z gry i byl to pierwszy raz gdy nie przekroczyli 70 pkt w calym sezonie! Co prawda Orlando tez nie jest w zadziwiajacej formie ale juz powoli do niej wracaja i sa w stanie wygrac to spotkanie spokojnie, jezeli szybko Dallas nie powroci do normalnej gry a tak sie stanie chyba znow bo znow nie zazgra Harris. Dallas na wyjazdach w tym sezonie spisuja sie slabo(11-12) i dzis mysle ze Howard i spolka zdominuja mecz!


Minnesota Timberwolves - Houston Rockets✅
Houston -3.5
Mimo ze Minnesota ostatnio gra troche lepiej nie widze innej mozliwosci niz wygrana rakiet. Ostatni pojedynek zakonczyl sie 113-82 w hali Houston a grali bez McGradego. Dzis ten gracz wystapi po dobrym spotkaniu z Bucks gdzie rzucil 33 pkt no ale przeciwko jak slabej defensywie. Houston wygrali 7 meczow z rzedu na wyjeździe a ostatnimi przegranymi na wyjezdzie byly z Detroit i Bostonem. Ostatnie 7 meczow wygranych na wyjedzie z rzedu srednio 5 pkt takze spokojnie powinni przekroczyc ten handicap i dzis.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Różnie może być . Orlando ma dość słabą obronę , więc raczej stawiałbym na over. Z drugiej strony Dallas po wczorajszej wtopie może zacznie grać tak dobrze w obronie jak w poprzednich sezonach i padnie under . Naprawdę trudno to przewidzieć według mnie .
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
jacqes Twoje typy sa bardzo dobre!!!!! Szczegolnie ostatnio spodobal mi typ ma Giants w Super Bowl... choc to byl typ z serwisu NFL ????
 
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Washington Wizards -1.5 + LA
Ostatnie 3 mecze bez Butlera z Jazz(L 87-96),Raptors(L 83-122 i W 108-104) Wizards nie rozegrali az tak zle. Dzis w pelni zdrowi podejmowac beda Filadelfie na wyjeździe. Butler wrocil z LAL 15 pkt(5/15) ale jego druzyna dala troche za duzo porzucac Lakersom bo az 56% z gry i w rezultacie 103PKT dla LA. Trener Eddie Jordan mogl miec powody do zaniepokojenia bo jego druzyna przed tym grala zdecydowanie lepiej w defensywie. Jezeli dzis wszystko wroci do normy to z Butlerem wspomaganym przez Jamisona Wizards moga przysporzyc wiele klopotów Sixers. Sixers ktorzy 4 z ostatnich 17 meczów przegrali i maja jeden z najgorszych bilansów domowych gier w lidze(9 - 14). Ostatnio dobrze zaprezentowal sie Delmbert ktory w meczu z Hawks zdobyl 13 zbiorek i 5 blokow. Sixers bazuja na atletyzmie swoich graczy i dzisiaj napewno beda chcieli wylaczyc z gry Butlera ale mysle ze im sie to nie uda a jak juz to jest jeszcze Jamison. Ostatni mecz bardzo wyrownany 85-84 whali Filadelfi ale juz u siebie Wizadrs pewnie wygrali 101-116. martwic moze troche gra wyjazdowa Wizards(9 - 12) ale najblizsze mecze graja z Spurs i Nuggets takze licze na jeszcze wieksza motywacje z ich strony! Do dubla dorzucam oczywiscie najpopularniejszy dzisiaj typ czyli Los Angeles Lakers ML i wzchodzi dobre AKO(2.5). Polecam! @ Betgun
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Typ na dzisiaj:

New Jersey SP1 99,5 1 (ponizej) ✅- NJ jak wiadomo nie blyszcza ostatnimi czasy. Ich skutecznosc jest bardzo niska przez co osiagaja slabe wyniki w granicy 85-95 pkt na mecz. Do tego wszystko przegrywaja. W 6 ostatnich spotkaniach tej druzyny tylko raz zdolali zdobyc powyzej 100pkt a bylo to z Golden State:
03/02-08 NBA Atlanta vs. New Jersey 104:92
02/02-08 NBA Miami vs. New Jersey 85:94
30/01-08 NBA New Jersey vs. Milwaukee 87:80
28/01-08 NBA Minnesota vs. New Jersey 98:95
26/01-08 NBA Denver vs. New Jersey 100:85
25/01-08 NBA Golden State vs. New Jersey 121:119 (gra z GS opiera sie wylacznie na ataku nie maja jakiejs szczegolnej obrony z tego tak wysoki wynik).

Mysle ze tym razem nie bedzie inaczej i nie przekrocza bariery 100pkt na mecz.;)
Postawilem dzisiaj takze na:
Philadelphia - Washington KZ 2⛔ (to co Washington zrobil w 4 kwarcie to jest tragedia:kwasny4565 ????
Indiana - San Antonio 2✅
New Jersey - LA Lakers 2✅

Zobaczymy co z tego bedzie. Pzdr ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Na początek mecz w Memphis . Spotkanie dwóch zespołów , których gra ostatnio wygląda bardzo słabo . Bucks przegrali ostatnie 3 pojedynki zdobywając w nich tylko 77.3 punków średnio na mecz a w ogóle na wyjazdach mają bilans 5-22 co jest jednym z najsłabszych osiągnięć w całej lidze . Grizzlies również mają obecnie passę 3L z rzędu ale porażki z Utah Jazz , Denver Nuggets oraz Dallas Mavericks nie są żadnym powodem do wstydu . W końcu to ścisła czołówka ligi .
Oby dwa zespoły spotkały się ze sobą już raz w tym sezonie i górą byli gracze z Millwaukee, którzy wygrali 102-99 , dzięki fantastycznej grze Michaela Redda ( 31 punktów , 5/7 za 3 ) . Dziś lider Kozłów jest questionable , choć większość serwisów piszę nawet o występie wątpliwym . Tak czy siak stawiam tutaj na Grizzlies , którzy grając u siebie mają większe szanse od gości , którzy na wyjazdach grają bardzo przeciętnie .

Memphis Grizzlies @ 1.67
Dziś pojawiła się niezła okazja do zrobienia całkiem przyjemnego dubelka . Oto bowiem dwie czołowe ekipy Zachodu jadą na pojedynki na słaby Wschód na pojedynek z przeciętnymi rywalami . Lakers już z Pau Gasolem oraz Lukem Waltonem będą chcieli się odgryźć Netsom za sensacyjną porażkę w Staples Center a Spurs przerwać fatalną passę 3 porażek w ostatnich 4 meczach .
Koszykarze z Los Angeles są ostatnio w świetnej formie . Drużyna gra jak natchniona . Kobe Bryant gra niczym MVP , ławka świetnie funkcjonuje a swoje grają także koszykarze pierwszej piątki . Dziś na dodatek do składu wraca Luke Walton , który ostatnio pauzował ( lub grał bardzo mało jak z WW ) a zadebiutować ma Hiszpan Pau Gasol . Myślę , że te zmiany nie popsują dobrze funkcjonującej drużyny z LAL . Co prawda Nets lubią grać jako underdog z mocnymi rywalami a Kidd będzie miał napewno coś do udowodnienia Lakersom ale mimo wszystko wątpię , by mogli dziś wygrać z LAL. Mają za mało atutów by ograć tak wspaniale ostatnio grających Lakersów .

No i Spurs . Mistrzowie NBA z poprzedniego sezonu nie zachwycają ostatnio ale co można powiedzieć o Pacers , którzy notują passę 6L ? Spurs po passie 3L wygrali ostatni pojedynek z Suns na wyjeździe co świadczy chyba o tym , że pomału będą się teraz wybudzać ze snu zimowego . Zwłaszcza obrona zaczęła grać na mistrzowskim poziomie , bo powstrzymać Suns na ich parkiecie na zdobyciu tylko 81 punktów to jest coś ! Słońca oddały tylko 21 celnych rzutów z gry na 71 prób ! Nie wróży to najlepiej Pacers , którzy w tym roku próbują grać właśnie jak koszykarze z Phoenix . Z marnym skutkiem . Spurs mimo , że bez Tony Parkera są według mnie wielkim faworytem tego meczu . Co prawda zdarza im się przegrać w bardzo nieoczekiwanym momencie z jakąś słabą ekipą a na wyjazdach póki co się nie wyróżniają (9-11) ale w tej części sezonu nie można sobie pozwolić na wpadkę z taką drużyną jak Indiana . Z tych 11 wyjazdów tylko 3 odbyły się na Wschodzie i wszystkie te spotkania SAS wygrali . Teraz zaczynają 6 meczowe tournee po Wschodzie i nie zdziwię się jak wrócą z niego z poprawionym wyjazdowym bilansem 15-11 .

Lakers + Spurs @ 2.15
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Nets - Los Angeles Lakers
Typ: handicap – 7,5 dla Los Angeles Lakers ✅ ;)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betgun
Już nie mogę się doczekać tego spotkania. Dziś wieczór Lakersi zmierzą się z Netsami w New Jersey. Będziemy świadkami debiutu Gasola, który co prawda mógł wystąpić już w meczu z czarodziejami, ale Phil Jackson dał mu jeszcze jeden dzień odpoczynku na zregenerowanie sił. Co więcej na NBA piszą, że Pau po odejściu z Memphis jest głodny punktów i zwycięstw a presja bycia w drużynie faworytów jest czymś czego mu brakowało. Więc ma czego chciał. Jak już wspomniałem kilka dni temu jest on o głowę lepszy od Browna który przeszedł do Memphis jak również od całkiem niezłego Turiafa. Jak tylko Bynum wróci do gry, Lakers będą mieć 3 bardzo dobrych centrów którzy nie dość że świetnie zbierają piłki to na dodatek równie dobrze punktują. Dodajmy do tego Bryanta i Odoma, którzy też znakomicie zbierają o punktowaniu nie wspominając jak również Radmanovicia i Fishera oraz Vujacica i Farmara, którzy ostatnio są świetnymi zmiennikami.
Netsi grają ostatnio słabiutko, gra zespołu pomału się sypie, Kidd chce odejść ( oby do Lakers), panuje nie najlepsza atmosfera. Myślę, że perspektywa starcia ze wzmocnionymi transferami Lakersami, którzy są na fali może jeszcze bardziej podkopać morale Netsów. Jeśli Lakers zagrają na swoim dotychczasowym poziomie a ich nowy nabytek Gasol pokaże, na co go stać to podejrzewam, że zgotują oni dziś Netsom jesień średniowiecza. Będzie dużo zbiórek i jeśli nikt z Lakersów nie nabawi się żadnej kontuzji podczas meczu to powinni oni zmielić dzisiejszych gospodarzy.
EDIT:
Komentarz na gorąco:
Uff* były nerwy, jednak w ostatniej odsłonie Lakersi pokazali charakter. Świetny Gasol, kiepski Bryant. Kolejny typ dnia na plus.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja także liczę dziś na wygraną Lakersów. Tak jak napisał kolega wyżej wzmocnieni Lakersi będą jeszcze silniejsi niż byli, a Nets ostatnio zupełnie sobie nie radzą. Z ich obrecną formą ciężko będzie pokonac przybyszy z Los Angeles którzy w tym meczu są faworytami, liczę na wygraną zespołu Phil Jacksona ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom