>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
OKC grało już w tym sezonie z Minnesotą na wyjeździe i też bez Westbrooka. Wynik? 101-80. Teraz jakaś zniżka formy Oklahomy lub po prostu są słabi bez Westa, więc nie zdziwię się jak będzie podobny wynik. Sam Durant może rzuci 40 punktów ale reszta to zagadka. W Minnesocie jest dużo lepiej, Love ma większe wsparcie od kolegów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 263

fidelio

Użytkownik
OKC grało już w tym sezonie z Minnesotą na wyjeździe i też bez Westbrooka. Wynik? 101-80. Teraz jakaś zniżka formy Oklahomy lub po prostu są słabi bez Westa, więc nie zdziwię się jak będzie podobny wynik. Sam Durant może rzuci 40 punktów ale reszta to zagadka. W Minnesocie jest dużo lepiej, Love ma większe wsparcie od kolegów.
Myślę, że po dwóch porażkach okc będzie zdeterminowane żeby jednak wygrać. Potrafią zagrać twardo w obronie, a wtedy wilczki mogą mieć problem. Bodajże w meczu z Rockets to dało porażający efekt (mocna obrona + szybkie kontry), też grali bez Westbrooka. Co nie znaczy, że bym grał na czysty win OKC, bo bym nie grał, raczej z jakimś handi dodatnim.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Chicago Bulls - Atlanta Hawks 2 @ 2,75 -&gt; B365
Widzę dosyć spore value w tym meczu na gości. Atlanta pomimo że bez Horforda, to nadal mocny, solidny zespół który na ten moment jest w stanie na spokoju ograć Chicago. Jeśli zagrają swój mecz, a Millsap będzie w formie to Byki dzisiaj polegną. Boozer jest game time decision, nie wiadomo jak Taj Gibson. Hawks w tym sezonie plasują się dosyć wysoko na Wschodzie gdzie zajmują 3 miejsce. Chicago bez Rose gra źle, przede wszystkim w ataku. Mają przebłyski ale to nadal niepoukładana ekipa. Jeśli Deng dzisiaj nie zagra na mega poziomie to nie sądzę żeby ograli zespół &#39;&#39;Jastrzębi&#39;&#39;. Warto podkreślić że Korver wraca do Chicago i pewnie będzie się chciał pokazać, tak więc licze na jego trójki. Atlanta dzisiaj w nocy pechowo przegrała u siebie z GSW po świetnym buzzer beater Iguodali za 3. Stawiam dziś na Hawks. Uważam, w tym momencie ich za lepszą ekipę od Chicago. 2,75 na gości ładnie się prezentuje. Oba zespoły mają dobre defensywy, więc jakiegoś ofensywnego meczu to się nie spodziewam. Mecz oceniam na 50/50 a nawet z lekkim naciskiem na Hawks więc po takim kursie = gram. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Philadelphia 76ers under 105,5 pkt ✅ 101 pkt
1.83
Bet365

Widzę że Panowie dziś sporo underów, ja też mam pewną propozycje, mianowicie under 76ers. Chłopaki co prawda swoje trzy ostatnie spotkania wygrali i w każdym z nich rzucili powyżej 105,5 ale gdy przegrywają to już jest gorzej, na ostatnich 12 wyjazdowych porażek tylko raz udało się im rzucić 106 ale na przeciw stali słabiutcy Bucks. Dziś przeciwnik znacznie bardziej wymagający, myśle że odniosą kolejną porażke a co za tym idzie zdobędą mniej niż 105,5 pkt.
Taki mam pomysł na to spotkanie ????

Phoenix Suns over 103,5 pkt ✅ 116 pkt
1.83
Bet365

Tutaj podobny &quot;tok rozumowania&quot; jak wyżej. Zapowiada się na zwycięstwo gospodarzy a jeśli już wygrywają to z reguły pokrywają ten overek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Nie wiecie jaki obecnie status Marca Gasola? Ostatnie informacje jakie wszędzie się powtarzają są z 22/23 grudnia: Gasol (knee) could return anytime between the next 10-20 days. Czyli minęło już 14 dni, ciekawe czy jest jakaś szansa na dzisiaj. Może ktoś coś więcej wie?
 
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Na stronie z raportami o kontuzjach http://www.vegasinsider.com/nba/injuries/
znalazłem, że planowany powrót zawodnika to 17 stycznia.

Skoro już się wypowiedziałem to chciałem się wam wskazać na Washington Wizards. Wg mnie dzisiaj polegną z Golden State Warriors. Jak nie zmienią trenera i Gortat nie zacznie grać na miarę własnych możliwości to nic tylko obstawiać przeciw czarodziejom.
Wg mnie dzisiaj gospodarzy czeka trzecia z rzędu porażka.
Mój typ na dziś to Golden State Warriors.
Tutaj podaję link do mojej dłuższej analizy:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/niebezpieczne-typy-bezpiecznika-101815.html#post4143532

Golden State Warriors - Washington Wizards
Golden State Warriors @ 1.625
✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 263

fidelio

Użytkownik
Na stronie z raportami o kontuzjach http://www.vegasinsider.com/nba/injuries/
znalazłem, że planowany powrót zawodnika to 17 stycznia.

Skoro już się wypowiedziałem to chciałem się was zapytać co sądzicie o Washington Wizards? Wg mnie dzisiaj polegną w Oackland z Golden State Warriors. Jak nie zmienią trenera i Gortat nie zacznie grać na miarę własnych możliwości to nic tylko obstawiać przeciw czarodziejom.
Od kiedy Waszyngton jest w Oakland?
 
delikwent 36

delikwent

Użytkownik
Witam. Dziś znowu podam typy które wg mnie warte są gry. a więc do rzeczy.
o godzinie 19:00 zagrają ze sobą TŁOKI z MIŚKAMI. Ostatnie
ich spotkanie rozegrane 2 listopada zakończyło się remisem
95:95 lecz po dogrywce zwycieżliwy gospodarze czyli Memphis.
Najlepszym strzelcem w detroit był wtedy stuckey którego dziś
zabraknie ze wzgędu na kontuzje ramienia, a tak po za nim
cała drużyna ostatnie spotkanie rozegrała 31.12 z czarodziejami ( lost 106:99 )
a więc mozna powiedzieć ze tłoki sa wypoczęte i gotowi do
pojedynku we własnej hali z Memphis. troche wiecej minut powinni
otrzymac Kyle Singler i Chauncey Billups, lecz ten drugi lepiej
skupi sie na siedzeniu na ławce. Ostatnie mecze Memphis to 2L i 2W,
po jednej przegranej jak i wygranej u siebie jak i na wyjezdzie.
Zach Randolph dobrze zapunktował ostatnio i co najwazniejsze Tony Allen wrócił
na dobry tor, przez 37min 3-6 za dwa. 4-6 wolne, 2 astysty, 4zbiorki i
3 przechwyty. nie są to super liczby, lecz juz jets lepiej. Linia wysatwiona
przez bet365 to 195.5 przy kursie 1.98. Ja pobieram z pocałowaniem ręki,
z uwagi na to, co juz pisałem, tłoki są wypoczęte, a memphis wg mnie, śa faworytami,
mam nadzieje zaowocuje rzuceniem powyzej 195ptk. Przywiduje mniej wiecej
wynik 95-97 punktów zdobytych przez detroit i 102-104 rzuconych przez
Memphis. Dodatkowo polecam zagrac over punktowy Zacha. Nie wiem ale Detroit
nie przekonuje mnie od jakiegos czasu i mimo dłuższej rekonwalescencji
obstawiałbym win miśków, a więc podsumowując:
MECZ : DETROIT - MEMPHIS
TYP : Over 195.5ptk
KURS : 1.98
BUK : bet365
uff total 196 ????

✅ ✅ ✅

MECZ : DETROIT - MEMPHIS
TYP : MEMPHIS
KURS : 2.2
BUK : bet365
miękko, nawet bardzo

✅ ✅ ✅
MECZ : DETROIT - MEMPHIS
TYP : Over Zach Randolph 19.5ptk
KURS : 1.85
BUK : Milenium
tego dnia było stac go tylko na 16ptk..

⛔ ⛔ ⛔
Powodzenia. GL &amp; HF
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
davidson 59

davidson

Użytkownik
Detroit Pistons -2,5 1,90 bet365
Witam wszystkich. Regularnie śledzę NBA i chciałbym przedstawić dzisiejszy mój typ. Nie jest to stuprocentowy bet gwarantujący dużą kasę jednak zastanówmy się jaki zakład ma takową pewność? Jednak z punktu mojego widzenia typ na Detroit ma szanse powodzenia z dużym naciskiem. Memphis Grizzlies to zespół, któremu zdecydowanie brakuje Gasola. Dzisiaj zauważymy przewagę na deskach ze strony Pistons i nie wydaję mi się, żeby Randolph otrzymał odpowiednie wsparcie. Dave Joerger, szkoleniowiec Memphis pokazuje, że nie jest wysokiej klasy trenerem. Momentami wydaje mi się, że to on psuje drużynę która rządziła defensywą w ubiegłym roku. Joerger czasami gubi się ze zmianami, trzyma na ławce koszykarzy niepasujących do danego przeciwnika czy koncepcji. Niestety należy przyznać, że Memphis nie przypomina drużyny z Playoffów przeciwko Spurs, oczywiście można wziąć za usprawiedliwienia niezdolność do gry Gasola, ale kontuzje zdarzają się w każdym zespole i nie można zwalać za każdym razem winy z powodu urazów. Kolejnym czynnikiem jest brak dobrego zastępcy Conley&#39;a. Bayless jest zawodnikiem jedynie mało solidnym i dodatkowo nieregularnym. Owszem zdarzają mu się przebłyski, jednak znany jest głównie z bycia ceglarzem. Wystarczy spojrzeć na jego statystyki rzutowe i wszystko będzie jasne. Na koniec ofensywnie Memphis nie jest wielkim zagrożeniem dla Pistons, przede wszystkim polegają na Z-Bo i Conleyu. Co prawda jest tam jeszcze Allen i Prince ale nigdy nie byli regularnymi strzelcami. Zacznijmy coś na temat Detroit. Drużyna składająca z multum gwiazdeczek, które niestety też potrafią ceglić. Mam tu na myśli Jenningsa i Smitha. Ten pierwszy rzuca zbyt dużo, a przecież jest w dużej mierze od rozgrywania. Smith to w ogóle rzuca niemal z każdej pozycji, czasami mam wrażenie że kompletnie nie myśli na parkiecie. Ale co mnie napawa optymizmem przed tym spotkaniem. Pięć dni przerwy Detroit powinno zostać przeanalizowane przez trenerów i samych zawodników. Mieli bardzo dużo czasu, aby przygotować się do tego spotkania i jestem pewien, że postarają z całych sił żeby odnieść zwycięstwo w swojej hali. W Detroit grają różnie, praktycznie przez trzy kwarty grają solidnie by potem w czwartej kwarcie wszystko utracić. Tak grać nie można. Drummond i Monroe muszą wyeliminować z Randolpha i wierzę, że mogą zrealizować plan. Mniej gadania, a więcej działania. Przewiduję maksymalną motywację Detroit i zawodników którzy muszą wziąć na własne barki grę - Jenningsa chłopaka który jest w stanie zmienić losy spotkania [jeżeli myśli], Smitha o bardziej ambitniejszą grę, Singlera aby nadal dawał z ławki wsparcie. Lekkim faworyt wskazany na Detroit po handicapie , jak to zostanie zinterpretowane na parkiecie? Stawiam na gospodarzy, pozdrawiam.
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Kolega pomylił po prostu kto gra u siebie;) a nie gdzie leży Oakland. Co do zdania o Wizards. Podzielam je. Drużyna ta gra naprawdę mizernie. Co się stało z ich ofensywą? Zupełnie się pogubili, popełniają głupie straty. Ich meczu z Dallas nie dało się oglądać. Oczy bolały.
Wydawało się, że solidnie zapunktują powyżej setki, a oni ekipie z Dallas u siebie rzucili zaledwie 78 punktów. Potem przyszedł mecz z Raptors i tu już bardziej spodziewana porażka, bo po tym jak Raptors usunęli nowotwór w postaci Gaya drużyna ta nie zawaham się powiedzieć, może wygrać z każdym i będzie się liczyć na wschodzie.
Marcin Gortat naprawdę zawodzi... słabiutko ze zbiórkami, a Warriors to druga najlepiej zbierająca ekipa w NBA.
Golden to drużyna w niesamowitym gazie. Curry, Thompson, Igoudala ????
Przyjechali na wschód by rozegrać 7 spotkań.
Padły kolejno: Cleveland, Orlando, Miami i Atlanta.
Zostały im mecze z Wizards, Milwaukee i Brooklynem i sądzę, że wrócą do Oakland z bilansem 7:0!! a my będziemy się zastanawiać czy ta drużyna w końcu w playoffach zajdzie daleko czy skończy się jak zwykle ????
Potencjał ofensywny tej drużyny jest ogromny. Mogą rzucić śmiało dziś ponad 100 punktów, a czy dotrzymają im kroku czarodzieje? Wątpię i to Warriors podtrzymają piękną serię zwycięstw( na razie 8W, ostatnia ich porażka z SAS po dobrym meczu 19.12)
Golden State Warriors ML 1.61
marathonbet
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem Knicks w Dallas sa bez szans, troche inna polka zespolow, uraz Dirka okazal sie lekki i dzisiaj spokojnie Dallas powinni wygrac, tym bardziej, ze ostatnio przegrali 3 mecze we wlasnej hali, Dzisiaj pelna hala i pewna wygrana chlopakow z DAL. handi +3,5 jak dla mnie zbyt male, bardziej bym gral na -3,5 gospodarzy.
Na dzisiaj popieram win GSW i OKC. linia 33 Duranta jak dla mnie lekko zawyzona.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
A co sadzicie Panowie o meczu Miami - Toronto? Kurs na Heat całkiem przyzwoity - na czyste zwyciestwo 1,40.
Heat mają swoje problemy i wyjazdowa wygrana przeciwko Magic niczego nie maskuje. Dziś w b2b bez Battiera i Wade&#39;a (prawdopodobnie, bo mecze b2b zasadniczo opuszcza) przeciwko Raptors, którzy po wymianie Gay&#39;a powinni być brani serio. Jeśli kiedyś nie potrafili być stabilni w swojej grze to teraz Dwayne Casey utworzył fajnie zbalansowany zespół po obu stronach parkietu, który pokonał ostatnio liderów NBA, Pacers (!) czy pokonał Thunder w ich hali. Było rano +8.5 na Toronto i żałuję, że nie pobrałem.
Widzicie dziś sens w graniu na Knicksów? Ostatnie mecze całkiem niezłe i jakby nie głupota Smitha to mieliby najprawdopodobniej na koncie 2 wartościowe zwycięstwa.
Ja nie podzielałbym zdania użytkownika hugues. Ich wyjazd do Teksasu to najlepsze co im się trafiło od dłuższego czasu. Ograli Spurs mimo utraty prowadzenia w 4Q i potrafili zagrać skutecznie w defensywie (Knicksi!) i prawie ograli Rockets w Toyota Center. Obudził się Shumpert, celnie z dystansu przymierzył 12 na 14 ostatnich razy, widać, że dobrze drużynie zrobił także powrót Anthony&#39;ego. W Dallas przegrało trzy razy z rzędu u siebie po tym jak wygrali 11 z pierwszych 13, nie trzeba być wróżką, żeby zobaczyć, że coś się zacięło. 3.25 to coś nad czym można pomyśleć dziś.

Mylące te kursy na Warriors. Grają najlepszą koszykówkę z całej NBA, zespół w komplecie i co, 1.62 z niestabilnymi Wizards?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Mylące te kursy na Warriors. Grają najlepszą koszykówkę z całej NBA, zespół w komplecie i co, 1.62 z niestabilnymi Wizards?
Dokładnie. Nawet gdyby 1,55 na ML to i tak jest więcej niż wynika z oceny formy obu ekip.
Tylko jak spojrzeć tak szerzej na całą ligę, jakie wyniki padają od Nowego Roku, to trudno nie odnieść wrażenia, że coś wisi w powietrzu. Jasne, że merytorycznie to żadne argumenty, ale gdzie są ci wszyscy, którzy grali wygraną Knicks ze Spurs, niedawną porażkę Minnesoty u siebie, wtopę i 91 pkt PHX z Memphis, czy wczorajszą wygraną Phila u Blazers. Sporo coś tego. I nie zdziwię się, jeśli kolejną miną pułapką okaże się GSW. Nie wiem tylko jakim cudem Gortat&amp;Co. mają nagle odżyć, ale wczoraj też nie wierzyłem, że Portland może wykręcić 36% z gry i 3/22 za 3.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Dokładnie. Nawet gdyby 1,55 na ML to i tak jest więcej niż wynika z oceny formy obu ekip.
Tylko jak spojrzeć tak szerzej na całą ligę, jakie wyniki padają od Nowego Roku, to trudno nie odnieść wrażenia, że coś wisi w powietrzu. Jasne, że merytorycznie to żadne argumenty, ale gdzie są ci wszyscy, którzy grali wygraną Knicks ze Spurs, niedawną porażkę Minnesoty u siebie, wtopę i 91 pkt PHX z Memphis, czy wczorajszą wygraną Phila u Blazers. Sporo coś tego. I nie zdziwię się, jeśli kolejną miną pułapką okaże się GSW. Nie wiem tylko jakim cudem Gortat&amp;Co. mają nagle odżyć, ale wczoraj też nie wierzyłem, że Portland może wykręcić 36% z gry i 3/22 za 3.
Co do Minnesoty to bez przesady, skoro przegrali u siebie niedawno po frajersku z Dallas, to nie mogliby przegrać po równie frajersku z OKC? Sam tu wczoraj pisałem, że czystego wina bym na OKC nie grał, ale z jakimś handi czemu nie.
Co do GSW to oni bardzo często nawet jeśli wygrywają to są to mecze na styku, raczej nie gromią rywala zwłaszcza na wyjeździe. Dlatego tutaj bym grał też jakieś handi w stronę Wizards, którzy u siebie w domu nie są tacy słabi.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Co do Minnesoty to bez przesady, skoro przegrali u siebie niedawno po frajersku z Dallas, to nie mogliby przegrać po równie frajersku z OKC?
Miałem na myśli ten wcześniejszy mecz, notabene z sędziowskim wielbłądem w ostatniej akcji, mecz z Durantem to było dla mnie fifty-fifty, nie traktuję tego jako niespodzianki.
Natomiast odnośnie do podejścia GSW, zasadniczo zgadzam się. Czy nie podejdą do tego tak, jak wczoraj Portland? Bo patrząc na gwiazdki z Blazers jeszcze w ostatnich akcjach meczu miałem wrażenie, że są tam za karę.
 
thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
Heat mają swoje problemy i wyjazdowa wygrana przeciwko Magic niczego nie maskuje. Dziś w b2b bez Battiera i Wade&#39;a (prawdopodobnie, bo mecze b2b zasadniczo opuszcza) przeciwko Raptors
Jak duża jest szansa na absencje Wade&#39;a? Bo jak wiemy wczoraj LBJ za dużo nie ugrał, coś się później tłumaczył, że inne były założenia itp więc zastanawiam się nad jego overem dzisiaj, bo po pierwsze myślę, że będzie chciał się zrehabilitować, a po drugie jeżeli rzeczywiście Wade nie zagra to ktoś te punkty raczej dorzuci. Over 41 pkt+reb+ast przy myślę, że zaciętym meczu z Raptorsami mnie trochę kusi
 
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Heat mają swoje problemy i wyjazdowa wygrana przeciwko Magic niczego nie maskuje. Dziś w b2b bez Battiera i Wade&#39;a (prawdopodobnie, bo mecze b2b zasadniczo opuszcza) przeciwko Raptors, którzy po wymianie Gay&#39;a powinni być brani serio. Jeśli kiedyś nie potrafili być stabilni w swojej grze to teraz Dwayne Casey utworzył fajnie zbalansowany zespół po obu stronach parkietu, który pokonał ostatnio liderów NBA, Pacers (!) czy pokonał Thunder w ich hali. Było rano +8.5 na Toronto i żałuję, że nie pobrałem.
Mylące te kursy na Warriors. Grają najlepszą koszykówkę z całej NBA, zespół w komplecie i co, 1.62 z niestabilnymi Wizards?
Jeżeli chodzi o Miami Heat - Toronto Raptors to tutaj bardziej widziałbym pułapkę bo nawet mistrzowie czasem przegrywają a przecież dinozaury udowodniły, że stać ich na wygraną z mocną drużyną (Indiana, Oklahoma).
W każdym razie nie spodziewam się tutaj pogromu.
Tutaj bym typował:

Toronto Raptors +7 @1,77✅
Pinnacle

Co do kursu na GSW, tak sprawdziłem gdzie leży Oakland i cholernie daleko od Waszyngtonu, może te zmiany czasowe mogą na nich źle wpłynąć i stąd ten kurs:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blum 70

blum

Użytkownik
DAL - NYK
typ: DAL -4.5
kurs: 1.70
BetGun
Dlaczego nie? Knicksi w tym sezonie grają piach. Do tego Metta World Peace kontuzjowany. W Dallas tylko Harris nie zagra, ale to złom, który nie ma znaczenia dla wyniku meczu. Dallas w środku stawki na trudniejszym zachodzie, Knicksi w ogonie wschodu.
⛔ Już po połowie wiem, że to będzie blow. Dallas postanowiło tego meczu nie grać w ogóle - to co wyczyniają to jest jakaś paranoja, stoją niemalże. Nowitzky nie trafia 3 na 4 osobistych. Larkin rzuca jak osioł i nic nie trafia. Kilka trójek - wszystkie pudła. A Knicks robią co chcą.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Wizards - GSW [email protected] Bet365 ✅

A dlaczego tak a nie inaczej? Wizards dwa ostatnie mecze u siebie z
Toronto i Dallas tragedia. Obie druzyny bez jakis nowych oslabien. Jakos nie widze zbyt wielu aspektow przemawiajacych za Czarodziejami poza własna hala. Para podkoszowych Lee - Bogut bija na glowe Nene - MG13 ???? Curry, Thompson, AG9 to na prawde bardzo mocni zawodnicy na pozycjach 1-3. Do tego ławka rezerwowych przemawia za GSW.
Nie licze, ze GSW zagra na takiej samej skutecznosci jak z Miami, ale po prostu licze ze Curry i spolka nie beda ceglic, czego nie mozna powiedziec o druzynie Wizards, ktora ostatnie swoje mecze grala na skutecznosc +/- 40% ????
Wszystko przemawia za GSW, a ostatnia seria 8 meczow bez porazki mnie przekonuje do grania na ta druzyne.
Go go Curry ! :cool:

Drugi typ ale bez juz obszernej analizy:

Miami - Raptors 2 +9.5@1.55 Bet365 ✅

Po prostu Raptors w dobrej formie. Ostatnie 5 meczy wygrane w tym z Indiana. Miami ostatnio bez polotu, niby cos z Orlando ruszylo ale Raptors to juz inny kaliber.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Washington Wizards - Golden State Warriors
D. Lee over 19.5 |1.75| Betsson ! ✅ ✅ ✅ 21pts&#39;
Lee na pewno jest zawodnikiem, który w ataku spisuję się lepiej niż w obronie, więc naturalnym jest, że często gra toczona jest przez niego. Ostatnie 2 mecze to 2 overy na dobrej skuteczności i spora ilość oddanych rzutów co zapewne dodało mu pewności siebie. Powinien dzisiaj szukać gry. Na przeciw Nene, który jest solidnym obrońcą aczkolwiek obrona Wash jako całość nie stanowi monolitu, więc Lee powinien na tym skorzystać. Pobieram jego over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom