>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
firel 142

firel

Użytkownik
To mówicie ze under????? ????

@edit
Niesamowite, na bwin była linia under 222 i.. siadla. Az nie wierzę, ze nie przegralem/przegraliśmy. Paradoksalnie, under siadł przez blowout, bo rezerwowi często nie trafiali prostych rzutów. Zgadzam się z kolega ponizej, ten full court press był bezsensu. Na moje, mogli już 76ers ćwiczyć sie w tradycyjnej defensywie przed następnymi meczami.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Własnie ogladam mecz minesoty z phili i powiem szczerze, ze dawno takiej zenady w obronie to nie wiedzialem. Nie widze w zawodnikach philadelphi zadnego zaangazowania w gre - Rubio mija 3 zawodników jak pachołki. Wczesniej 1 efektowny blok zawodnika 76 na wiwat, a tak gra tej druzyny jest ponizej krytyki. Wygrali 4 mecze z rzedu zeby teraz na własnym parkiecie przegrac z kretesem bez jakiekolwiek walki. Wlasnie wilki wygrywaja 30 punktach z pachołami. Wydaje mi sie, ze takie mecze powiewaja ustawka bo nie mozliwe jest, zeby tak marnie grac w defensywie. Koszykarze z Polskiej ligi lepiej by bronili niz ta zenujaca druzyna. A tak marginesie zagralem under 228,5 ktory pewnie nie wejdzie, akurat jest to mało istotne, wazne jest to, ze gospodarze sobie ten mecz odpuscili z nie wyjasnionych wzgledow. Wlasnie zaczela sie 4 kwarta o i co widze krycie ze strony Phili na całym boisku presingiem hehe - ŻENADA
 
G 20

gruda

Użytkownik
jesli dawno nie widziales takiej zenady w obronie to musisz czesciej ogladac phily ???? grali tak w KAZDYM meczu tego sezonu i beda grac tak dalej w tym personalnym skladzie ???? jezeli zdaza im sie mecz ze oponent rzuca troche mniej pkt to nie dlatego ze bronia tylko dlatego ze (jak np portland w niedawnym meczu) przeciwnik ma tragiczny dzien i pudluje rzuty z otwartych pozycji ???? niestety tak to jest ze ktos patrzy w staty nie ogladajac meczow i widzi...ooo &quot;zatrzymali&quot; portland na tylu pkt tylko ze nie zatrzymali ???? portland zatrzymalo sie samo tragiczna rzutowa dyspozycja ktora notabene musiala sie w koncu w jakims pojedynczym meczu przytrafic,a ze padlo akurat na mecz z 76ers...coz los lubi sobie czasem pozartowac ????
 
thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
Ja to mam szczęście, na Betsson linia cały dzień utrzymywała się na poziomie 220, a bardzo poznym wieczorem podskoczyla do 222, oczywiscie pobrać musiałem tą pierwszą i under nie siadł. Dobrze, że gdzie indziej miałem Sixers under 107, bo by było jeszcze gorzej ???? tutaj blowout to była jedyna możliwość na under i przed meczem obstawiałem 120 - 95, wiele się nie pomyliłem ????
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Sporo dzisiaj fajnych spotkań ale uważajacie. Już widać że Portland, San Antonio i Oklahoma wyrastają na głównych faworytów do wtopy ciesząc się ponad 70% popularnością wśród obstawiających ;) Ja idę w stronę mniej popularnych dziś lini a więc:

Raptors @ Pacers
Kanadyjczycy grają obecnie bardzo dobrą koszykówkę co widać na papierze bo pokrywali wystawione linie we wszystkich z 6 ostatnich spotkań. Każda passa ma jednak swój koniec i warto rozpocząć granie przeciwko liniom wystawianym na Toronto. Dzisiaj okazja jest wymarzona bo nie dość że Dinozaury przyjeżdżają do jaskini lwa (Pacers u siebie notują bilans 16-1) to przyjeżdżają po niedawnym zwycięstwie z Indianą - jak nic revenge game dla dzisiejszych gospodarzy. Lepszej motywacji nie będą mieli i z przyjemnością pobieram handi na Pacers -7,5 1,97 marathon ⛔ damn it ! ????
Wizards @ Bobcats
Linia jak nic kusi by pobierać te -2 na Bobki. Przecież Wizards w słabej formie a Bobcats łatwo biją Kings na wyjeździe przy 57 punktach Kemby Walkera i Big Ala. Wow. Według mnie nic bardziej złudnego bo Wizards wcale nie grają tak źle jak ich ostatnie wyniki. Co prawda defensywa w pomalowanym Czarodziei pozostawia sporo do życzenia ale Mały John jest w formie (warto brać na niego kombo pkt+asysty) i na takie Boby może to wystarczyć. Moim zdaniem mecz o szansach 50/50 i pobieram po prostu wyższy kurs. Warto tym bardziej że Wizards zaczynają dzisiaj road trip, który wygląda tak - Charlotte, Nowy Orlean, Indianapolis a potem powrót do Stolicy i mecz z Rockets. Jeśli dziś wtopią to bardzo realny stanie się 7 games losing streak. Tak więc dzisiaj się przełamujemy a potem kolejne wtopy ;) Wizards ML 2,15 marathon ✅

Pistons @ Knicks
Tutaj mam najwięcej wątpliwości i raczej poczekam na informacje czy Stuckey dziś zagra bo jego obecność to jedyna nadzieja gości. Myślałem że J Smith wreszcie dojrzał a tymczasem ostatnie mecze to powrót do przeszłości i ceglenie zewsząd: z bliska i z daleka, ze środka i spod lini bocznej, po zasłonie i bez zasłony, cegła cegła cegła. No sorry ale grać z Misiami u siebie i się nie przełamać to mało kto nie potrafi. Wątpię żeby Detroit nagle pokazało kawał dobrej koszykówki w MSG. Szczególnie że Knicks złapali drugi oddech i walczą o te playoffy. Dzisiaj ma wrócić Felton ale i tak game facotrem będzie Melo na post upie. Knicks -3,5 1,97 marathon ✅

76ers @ Cavaliers
Szóstki wczoraj wtopa po powrocie z road tripu. Dzisiaj powinni powalczyć a handi na poziomie 5 pkt spore. Szkoda że trade Denga doszedł do skutu bo Cavs mogą być teraz zupełnie inną drużyną..
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mały John jest w formie
Hmmm. Ostatnie dwa spotkania to słaba skuteczność - 4/15 (11 pkt), 4/11 (14 pkt). Cos tam rzeczywiście asyst dał, ale z tą formą bym uważał ;) Co nie zmienia faktu, że dziś rzeczywiście ponad te 20 pkt powinien rzucić jeśli tylko polepszy skuteczność.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Według mnie nic bardziej złudnego bo Wizards wcale nie grają tak źle jak ich ostatnie wyniki.
tak? ???? po tym zobaczyłem z Raptors nie uważam, aby grali choć 1% lepiej niż wskazują wyniki. TRAGEDIA ;) Oczywiście to nie znaczy, że dzisiaj znowu tak zagrają, ale z Raptors była totalny kabaret z ich strony - zarówno w ataku jak i w obronie. Dodatkowo takie akcje jak Wall ratujący piłkę lecącą na aut i podający w ten sposób wprost do bodajże Amira Johnsona na łatwe pkty, przypominają starych, &quot;dobrych&quot; Wizards.. ;)
Typu nie neguję, bo uważam, że muszą zagrać lepiej w końcu, ale to, że grali lepiej niż wskazują wyniki prawdą nie jest.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
3 z rzędu porażka we własnej hali, zakończona blowoutem, mimo dobrej 1 kwarty? Mieli niezłych przeciwników, ale we własnej hali to minimum 1 zwycięstwo powinno wyciągnąć z tych spotkań. A w żadnym nawet nie byli blisko..
ps. chyba masz dużo wolnego czasu, że oglądasz powtórki takich żenujących teamów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dzisiaj sporo ciekawych opcji na noc. Dla mnie wiadomością ostatnich dni jest wymiana na linii Cavs - Bulls, a konkretniej Deng &amp; Bynum. Na początku złapałem się za głowę myśląc sobie co to Chicago zrobiło?!, ale Byki wykonały ten krok z myślą o przyszłości bo transakcja jest wiązana w dość skomplikowany sposób. Najważniejsze to chyba to, że Bulls mają teraz 3 top picki do wyboru, więc zaczynają przemeblowania w zespole. Opinii wiele, a fani Chicago podzieleni... Tu potwierdzenie o czym wyżej napisałem:

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/222524/bulls-send-luol-deng-to-cavs-for-andrew-bynum

a tu z twittera:

https://twitter.com/chicagobulls/status/420440321479032832/photo/1

Pierwsze 2 komentarze...

&quot;fuck you guys for trading deng&quot;
&quot;i hate you guys&quot;
:razz:

Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Memphis (+6pkt) ✅✅
1,97
Marathonbet

Pierwsze spotkanie, które rzuca się w me oczy to Memphis - Spurs. Przewiduję dzisiaj dla gości niełatwą przeprawę z Miśkami, które ostatnio dają radę... Pisałem o nich zresztą w kontekście ich meczu z Denver, więc kto chce może się cofnąć o jakieś 2 strony. Randolph wygląda coraz lepiej, przede wszystkim jeśli chodzi o dyspozycję rzutową bo na początku było z tym kiepsko. Na tablicach powinni dać radę m.in dlatego, że ze składu Spurs wypadł Splitter, więc ważny element układanki Ostróg. Jeśli gospodarze tego meczu będą starali uniknąć się przestojów, a zarazem grać w swoim tempie, czyli wolnym tempie to liczę na niespodziankę i zwycięstwo Memphis. Żeby być przezornym bo przecież Spurs to wciąż jeden z kandydatów do finału konferencji posiadający głębie składu proponuję zabezpieczenie handicapem 6 punktów.



Pau Gasol over 18 pkt ⛔⛔
1,95
Marathonbet​


Szczerze powiedziawszy jedyne co mnie trochę niepokoi w tym typie to możliwość odjazdu Dallas i Gasol spędzi na parkiecie mniej minut, niż przewiduję. Druga strona medalu wygląda tak, że Mavs ostatnio nie grają nic specjalnego. Zwycięstwa przeplatają porażkami, a i u siebie potrafią przegrać np. z Nicks, choć trzeba przyznać, że akurat Nowojorczycy jakby odżyli. Liczę, że dzisiaj Lakersi w jakiś stopniu będą w stanie postawić się przez dłuższy okres czasu gospodarzom, a wtedy Pau zrobi swoje. Ostatnie 3 mecze to grubo ponad 20 rzutów na mecz! i spokojne przekroczenie 18 pkt (25,23,25). Widać, że Pau wziął odpowiedzialność za grę drużyny i czuje się pewnie będąc na parkiecie, a to jeden z ważniejszych czynników odpowiadających za ilość zdobywania punktów. Tak, jak wspominałem 2 dni temu grając na Gasola... Liczba zawodników zapewniająca jakość u Jeziorowców mocno ograniczona, więc Hiszpan zmuszony jest do wykręcania niezłych cyferek ;)

Miami Heat - New Orleans Pelicans
over 203,5 pkt ⛔⛔
1,92 betcity


Dwie ofensywnie usposobione drużyny. Myślę, że idę w dobrą stronę grając tu over. Niech tylko Heat znów na początku trochę odpuszczą i dadzą się rozhulać gościom to zobaczymy fajne widowisko ze sporą ilością punktów. Pelikany mają spory potencjał i w przyszłości mogą myśleć o czymś więcej niż walce o PO. W ataku wygląda to naprawdę fajnie i jest kilku zawodników, którzy potrafią punktować na niezłym poziomie. Przede wszystkim dobrze prezentuje się Davis, który dzisiaj powinien sprawić dużo przykrości ekipie Heat. Miami centra z prawdziwego zdarzenia nie posiadają, więc tu Davis będzie mógł się wykazać i udowodnić, że jest w wysokiej dyspozycji. Dlatego właśnie skłaniam się również ku overowi Davisa, a że ma kosmiczną twarz wklejam jego zdjęcie ????


Anthony Davis over 18,5 ✅✅
1,85
betcity​



Ciekawa opcja to zapewne wygrana Knicks i under w Indianie, ale linia 186pkt nie jest na tyle atrakcyjna, by w to mocniej wchodzić.
Już wczoraj udało mi się złapać under 191,5 pkt ✅✅ i jakby co na potwierdzenie wisi to u mnie w temacie ;) Pozdrawiam i niech każdy wybierze to na co ma ochotę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Spróbuję pograć na słoneczka póki kurs jest ponad 2. Suns niespodziewanie grają bardzo dobrze a Bulls bez kluczowego zawodnika w rotacji będą mieć bardzo utrudnione zadanie.
Obwodowi Suns mam nadzieję narzucą szybkie tempo,a sami podkoszowi Bulls raczej nie wystarczą żeby to wygrać.
E:+Boozer prawdopodobnie nie zagra. http://www.rotoworld.com/player/nba/881/carlos-boozer
 
E 11

emil233

Użytkownik
Cleveland-Philadelphia
Typ:Cleveland ✅✅ łatwo poszło
Niepewny występ Irvinga nie zmienia faktu że faworytem jest CLeveland. U siebie grają jak drużyna na PO, potrafiąca nawiązać walkę z większością ekip NBA. Philadelphia ma kaca po wczorajszym meczu i co by nie mówić to w głowach taki mecz jak wczoraj im siedzi. Dziś może jeszcze nie zagra ale w następnym meczu powinien się pojawić Luol Deng, jeden z najlepszych niskich skrzydłowych ligi. Mam nadzieję ze dzięki niemu powalczą o awans do PO ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 11

emil233

Użytkownik
Indiana Pacers - Toronto Raptors
Typ: Indiana ✅✅ bezproblemowe zwycięstwo
Toronto bez Gaya notuje imponującą serie i oby tak dalej, rosną na trzecią siłę na wschodzie i powinni wygrać swoją słabą dywizję. o Indianie nie trzeba się rozpisywać, wiadomo drużyna na min. finał konferencji a może i coś więcej w tym roku. Indiana nie zwykła przegrywać dwóch meczów z drużynami ze środka stawki i weźmie rewanż na dinozaurach.
 
blum 70

blum

Użytkownik
IND-TOR
typ: under 189.5
kurs: 1.7
Betgun ✅
W ostatnich sześciu meczach Indiana tylko raz przekroczyła tę barierę. Toronto przekroczyło ją co prawda dwa razy, ale w bezpośrednim starciu z Indianą padł wynik 177. Do tego nie od wczoraj Indiana słynie z żelaznej obrony.
 
gepard 34

gepard

Użytkownik
Sam Smith of Bulls.com does not expect Carlos Boozer (knee) to play in Tuesday&#39;s game against the Suns.
It means highly talented reserve Taj Gibson will be a monster play in daily leagues once again. In two starts this season, he&#39;s averaging 15.5 points, 11.0 rebounds and 2.0 blocks. Look for a starting five of Kirk Hinrich, Jimmy Butler, Mike Dunleavy, Gibson and Joakim Noah. Tony Snell will likely be used as a defensive stopper off the bench. Boozer is expected to return as soon as Friday. Jan 7 - 10:21 AM
Source: Bulls.com
Warto wiec chyba w strone sloneczek uderzyc
 
F 263

fidelio

Użytkownik
tak? ???? po tym zobaczyłem z Raptors nie uważam, aby grali choć 1% lepiej niż wskazują wyniki. TRAGEDIA ;) Oczywiście to nie znaczy, że dzisiaj znowu tak zagrają, ale z Raptors była totalny kabaret z ich strony - zarówno w ataku jak i w obronie. Dodatkowo takie akcje jak Wall ratujący piłkę lecącą na aut i podający w ten sposób wprost do bodajże Amira Johnsona na łatwe pkty, przypominają starych, &quot;dobrych&quot; Wizards.. ;)
Typu nie neguję, bo uważam, że muszą zagrać lepiej w końcu, ale to, że grali lepiej niż wskazują wyniki prawdą nie jest.
W Wizards źle się dzieje. Tam się robi gęsta atmosfera na linii Gortat - trener. Ostatnio zdjął go w 3 kwarcie i już nie wrócił. Zmiennik Vesely sobie nie radzi. Tam się robi kwas, trzeba na nich uważać.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Zach Randolph over 19,5 pkt. @1.84 Marathonbet ⛔ ⛔
Kolejny raz w tym sezonie gram na over Z-Bo. Od początku sezonu poczynił duży postęp ofensywny, a udowadnia to rosnąca na niego linia w porównaniu do początkowych faz sezonu gdzie była ona o 2-3 punkty niższa. W San Antonio, Diaw jest day-to-day, Splitter ma przewidziany powrót na luty (rotoworld), więc jeśli ten pierwszy faktycznie nie wystąpi, to jedyny, który może sprawić problemy Randolphowi w zdobywaniu punktów z pomalowanego jest Tim Duncan. Zach w ostatnich pięciu meczach zdobył kolejno: 20,10,20,25,16 punktów. Linii nie przekroczył jedynie w przegranym meczu z Chicago i w wysoko wygranym spotkaniu z Detroit. Miśki powoli wybudzają się z &quot;zimowego&quot; snu i obecnie są w dobrej formie i mogą sprawić duże kłopoty drużynie z Teksasu i również można próbować grać na nich jakieś dodatnie handi, tak jak zaproponował karmol. Jeśli Zach odda około 20 rzutów, a na tyle go stać do tego dojdą rzuty osobiste to over powinien paść nawet z dużym zapasem ;)
Indiana Pacers - Toronto Raptors
Under 187,5 pkt. @1.99 Marathonbet ✅ ✅
I po raz kolejny w tym sezonie stawiam na under w meczu Indiany, o której pisałem dużo w poprzednich analizach. W skrócie: najlepiej broniąca drużyna w całej lidze, dominacja pod koszem, nieforsujące tempa, spokojne akcje. Natomiast Toronto wbrew pozorom zajmuje dopiero 16 miejsce pod względem ofensywnym. Po wytrade&#39;owaniu Gaya, Dinozaury odżyły wygrywając m.in z OKC na ich terenie będącym wtedy on-fire, pokonali dwa razy NYK, i odnieśli zwycięstwo właśnie nad Indianą. W ostatnich pięciu meczach drużyna z Kanady tylko dwa razy przekroczyła granicę 100 punktów, w spotkaniu z Knicksami i Czarodziejami. Teamy Indiany i Toronto spotkały się w tym sezonie dwukrotnie rzucając 177 i 176 punktów, więc ani razu nie przekroczyli dzisiejszej linii i myślę, że w nocy będzie tak samo i spotkanie będzie underowe ;)
Sacramento Kings - Portland Trail Blazers
PTB (-4,5) @1.90 Betsson
⛔ ⛔
Kolejnym typem jest handicap na PTB w spotkaniu z Sacramento. Portland od dłuższego czasu pokazuje, że należy im się miejsce w ścisłej czołówce. Jednak do jednego meczu trzeba się przyczepić. Do przegranego meczu z Philą. Przyczyną tego pewnie było to, że po prostu zlekceważyli rywala. Przypuszczam, że dzisiaj zagrają na ambicji chcąc pokazać, że tamten mecz to tylko wypadek przy pracy, a przeciwnik do udowadniania czegoś idealny, bo Sacramento ostatnio w średniej formie, dwie wygrane w ostatnich pięciu meczach z Houston i po dogrywce z Miami, które nie jest tą samą drużyną w porównaniu do poprzedniego sezonu. Dwójka Aldridge i Lopez powinna poradzić sobie na tablicach z Cousinsem i Thompsonem co jest równoznaczne z większą ilością piłek dla zawodników Portland. Dodatkowo obie drużyny spotkały się w tym sezonie dwukrotnie, oba mecze wygrało Portland różnicą 13 i 11 puntów.
Powodzenia ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Gortat niby pozytywna japa, taki jajcarz, wprowadza dużo śmiechu, ale tak na prawdę prędzej czy później tam gdzie jest to właśnie robi się kwas przez niego, bo ma strasznie wybujałe ego. Uważa, że powinien być pierwszą opcją w ataku, gtg i uj wie co jeszcze. A tak naprawdę najlepiej przysłużyłby się dając max. zaangażowanie w walkę na tablicach i w obronie, a w ataku coś tam zawsze by dorzucił. Z Raptors to miał kilka takich rzutów, że naprawdę ja jako amator wstydziłbym się na gierce zwykłej na podwórku takie oddać.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Cavs - 76ers
Cavs-4.5 1.88 expekt
✅
76ers b2b ale tak naprawde liderzy nie nagrali sie za wiele, poniewaz spotkanie skonczylo sie blowoutem. Oba teamy w nienajlepszej formie ale trzeba przyznac, ze potencjal wiekszy w ekipie gospodarzy. Podstawowym pytaniem dotyczacym tego spotkania bedzie na pewno Irving, ktory juz w ostatnim spotkaniu palil sie do gry ale nie dostal zgody lekarzy. Ja uwazam, ze dzisiaj powinien zagrac, poniewaz przed ostatnim spotkaniem twierdzil, ze czuje sie znakomicie i jest gotowy do gry wiec nie ma lepszego rywala do gry jak totalnie niebroniace 76ers. Linia nie jest wysoka wiec nawet przy ewentualnym close game moze zostac pokryta przez same rzuty wolne. Co prawda Jack wypada z dzisiejszego spotkania ale bylby to problem tylko i wylacznie gdyby Iriving dzisiaj nie zagral[ a mam duze przeczucie, ze jednak zagra :p ]. W ostatnim spotkaniu z niezlej strony pokazal sie CJ Miles, gdzie szczegolnie w pierwszej polowie notowal naprawde ladny procent i tutaj wlasnie moze byc przewaga Cavs nad 76ers czyli lawka rezerwowych gdzie maja takze Waitersa czego nie mozna powiedziec o Philly, poniewaz ich rezerwy to tylko malo smieszny zart.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom