>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
lax 1,2K

lax

Użytkownik
GSW @ ATL
Warriors -2,5 @ 1.88 Pinnacle
Warriors -3 @ 1.95 Pinnacle

Nie lubię grać takich meczów zazwyczaj, bo po wyśmienitych występach często zdarza się że w drugim meczu b2b zdarzają się spore wpadki. Ale po obejrzeniu wczoraj spotkania w Miami kusi mnie bardzo zagrać na Warriors i dziś. Wiem wiem, taka dyspozycja rzutowa raczej się dzisiaj nie powtórzy, ale obecnie są zdecydowanie na fali. Odwrotnie Hawks po stracie Horforda - nieco przygaśli. To na co liczę dzisiaj to że trochę miejsca za linią za trzy jednak będzie, bo Atlanta jest trzecia od końca w bronieniu trójek. Wiadomo co jest główną siłą Golden State. Pod koszem też brak teraz dobrego defensora, Lee i Bogut powinni swoje dorzucić. Oglądając ostatnio GSW można zaobserwować poprawę w obronie, co za tym idzie nawet gdy rzut nie będzie siedział spodziewam się wyrównanego meczu i rozstrzygnięcia w crunchtime, a tam powinni wziąć grę na swoje barki Curry i Iguodala. Więc podsumowując liczę na dobrą formę strzelecką Warriors, bo okazje będą mieli z takim przeciwnikiem na pewno. Powodzenia
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Linia już skoczyła, ja złapałem over 17.5 po kursie 1,9. Dzisiaj w Staples mecz słabych ze słabymi. Lakers ostatnio mają problemy i nie ma co się dziwić bo z dnia na dzień zawodników w rotacji jest coraz mniej. Ostatnie urazy w ekipie D&#39;Antoniego to Henry (występujący na pozycji rozgrywającego z konieczności wobec urazów innych PG) oraz Farmar (który dopiero co się wyleczył). Sytuacja jest dramatyczna bo dzisiaj z rozgrywających zostaje tylko Kendal Marshall. Na rotoworld podają że w dzisiaj drugim rozgrywającym będzie Jodie Meeks ???? Fajnie, fajnie. Wychodzi na to że w s5 zobaczymy Marshalla, Johnsona, Williamsa, Gasola i Hilla. Jak myślicie kto tu ma punktować? ???? Oczywiście będzie musiał robić to Pau. Ostatnio wrócił po paru meczach absencji i od razu zaliczył 25 pkt. Jak na niego to pokaźna zdobycz ale wystarczy rzut okiem w statystki i można się zdziwić bo Pau zrobił te 25 pkt na marnej 39% skuteczności oddając aż 23 rzuty ???? I to wszystko przy ledwie 79 punktach całej ekipy Lakers. Dzisiaj Meeks i Young będą w drugim unicie więc spodziewam się sporej ilości rzutów Pau, szczególnie w pierwszej kwarcie. Powodzenia.
Gasol over 18 @ 1,83 marathon ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Young, Meeks wychodza w s5. Pau cos tam lekko kontuzjowany jest ale pisza, ze ma grac. Chyba lepiej grac over Younga bo wiadomo jak on gra :] jak zlapie piłkę to juz jej nie odda i nawet przy cegleniu overa moze pokryc. Ja Gasola nie lubie, denerwuje mnie jego styl i sposob bycia na parkiecie taki fajtlapa...

W 365 jest bardzo niska linia na zbiorki Howarda bo tylko 10. Gdzie srednio zbiera ponad 13. Czy to tylko podpucha vvvvegas?
 
S 150

spasny

Użytkownik
W 365 jest bardzo niska linia na zbiorki Howarda bo tylko 10. Gdzie srednio zbiera ponad 13. Czy to tylko podpucha vvvvegas?
Podpinam sie pod temat. W bet365 linia 10 zbiorek a np w betssonie 14... chyba trzeba łapac promocje na overek w bet365, nie?
EDIT
W tym sezonie w MSG zebrał przeciwko Knicks 15 piłek. W zeszłym sezonie grając w Lalkach miał 7 w MSG i 12 w Staples. Chyba mozna smiało wchodzi w over 10 ! Ostatnie dwa mecze linii nie przekroczyl (9 i 8 zbiorek) wiec dzis jest dobra szansa na przelamanie!
 
S 150

spasny

Użytkownik
o Chandlerze juz zapomnieli?
Nie przesadzajmy. Chandler srednio zbiera 7.9 pilki przy 13.1 Howarda to bardzo duza roznica. Mowimy caly czas o linii 10, przy 13 bym sie zastanawial, ale przy 10 trzeba wchodzic grubo poki jeszcze dostepna i kurs nie najgorszy (a juz spadl do 1.57)
 
R 1

rusedski

Użytkownik
Nie przesadzajmy. Chandler srednio zbiera 7.9 pilki przy 13.1 Howarda to bardzo duza roznica. Mowimy caly czas o linii 10, przy 13 bym sie zastanawial, ale przy 10 trzeba wchodzic grubo poki jeszcze dostepna i kurs nie najgorszy (a juz spadl do 1.57)
To chodzi nie o zbiórki, a o obrońcę dla Howarda, a Chandler akurat życie potrafi uprzykrzać, więc ta linia Howarda około 18 punktów jest trudna do obstawienia
 
S 150

spasny

Użytkownik
To chodzi nie o zbiórki, a o obrońcę dla Howarda, a Chandler akurat życie potrafi uprzykrzać, więc ta linia Howarda około 18 punktów jest trudna do obstawienia
Ale czy ja tu mowie cos o punktach? ???? Nie powiedzialem, ze Chandler jest slaby. SewerynKG i ja zauwazylismy ze linia na zbiorki jest dziwnie zanizona. Patrzac srednio statystycznie co najmniej o te 3-4 zbiorki, dlatego IMHO powyzej 10 zbiorki smialo wchodzic! A pkt nie tykam, a jak juz to chyba blizej mi undera niz overa ;) do kasacji pozniej
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
spasny ale mi Ted wypomnial sume pkt ;) i miał racje Howard ostatnio słabo rzuca fatalna też jak zawsze dla niego skutecznosć z FT do tego Chandler w ostatnich meczach dość dobrze wykluczał z gry centrów innych druzyn żaden nie zblizyl sie jakos znaczaco do lini 18.5 pkt wiec moim typem jest under Dwighta
Houston Rockets - New York Knicks typ: Dwight Howard Poniżej 18.5 1.76 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja dzisiaj coś takiego wybrałem:

Raptors@Wizards over 192 @ 1,84 Marathonbet ⛔
Niestety Czarodzieje jednak znowu zagrali padakę i totalnie położyli typ. W 3 kwarcie dostali wpier.. i było po meczu właściwie i w 4 kwarcie Raptors już z kolei się nie spinali i tylko 17 pkt. Szkoda tym bardziej, bo zabrakło naprawdę niewiele, a na palcach dwóch rąk można policzyć żenująco przestrzelone przez gospodarzy rzuty z pomalowanego.

Na wstępie trzeba powiedzieć, że obydwie ekipy nie grają jakiegoś szaleńczego basketu, są w drugiej piętnastce pod względem tempa, ale potencjał ofensywny jest bez wątpienia. Efektywność Raptors po oddaniu Gay&#39;a poprawiła się na 100 posiadań aż o 6 pkt! Efekty widać w bilansie. Właściwie cały grudzień co mecz kręcą się przy setce zdobytych pkt, nie rzadko ją przekraczając. Ostatnie dwa spotkania bardzo underowe, ale to może być mylne, ponieważ grali z dwiema najlepszymi defensywami, które grają mega wolno, konsekwentnie i twardo w obronie. Oba jednak wygrane, a 95 oczek rzuconych Pacers to naprawdę dobry wynik (w dodatku jedna kwarta tragiczna, trzy pozostałe bardzo dobre). Po oddaniu Gaya odżył rozgrywający Lowry (ost. 5 gier: 19/10), który notuje znakomite cyferki i w głównej mierze odpowiada za dobry atak Raptorsów. Bardzo fajnie w s5 spisuje się w miejsce Rudego sophomore Terrence Ross, który jest znacznie efektywniejszy od swojego droższego i sławniejszego kolegi. Ostatnie 5 spotkań to ponad 16 pkt przy 53% z gry i 50% za 3.
Po drugiej stronie Wizards. Ostatnio zawiodło wielu, w tym i mnie, ale naprawdę ten mecz z Mavs był specyficzny. Tragicznie obydwa zespoły grały w ofensywie. Chyba naprawdę skacowani byli ???? Wcześniej Czarodzieje ze stolicy ustatkowali swój atak na całkiem dobrym poziomie. 106 x 3, 102, 98, 113. To ich wcześniejsze grudniowe występy. Ja i tak uważam, że oni nie wykorzystują do końca swojego potencjału w ofensywie, bo ten przy takich graczach jak Wall, Nene, Gortat, Beal, Webster, Ariza jest naprawdę bardzo duży. Wystarczy jednak, że zagrają to co ostatnio, pomijając zabawę posylwestrową z Dallas. Nie wierzę, żeby u siebie drugi raz z rzędu im się zdarzyło taką kaszanę zagrać.

Obydwie ekipy dysponują naprawdę całkiem dobrymi ofensywami, dlatego myślę, że zakręcą się obie przy setce, jedna powinna przekroczyć i powinniśmy zobaczyć spokojny overek (ok 200 pkt).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
czarny23 29

czarny23

Użytkownik
Hayward G. over 16.5
Young Nick over 21.5
Spodziewam się dziś ofensywnego meczu, warto postawić na liderów punktowych obu drużyn. Hayward kolejno 22,9,9,24,16, te 24 pkt to w ostatnim meczu przeciwko LA, natomiast te punkty underowe to w meczach gdy grał mało minut, przy kiepskiej skuteczności. Myślę, że ten młody zawodnik będzie sie chciał dobrze pokazać przed publicznością w LA, w tym szybkim meczu, liczę też na jego co najmniej 2-3 trójki. Z tych dwóch zawodników bardziej bym się skłaniał ku Haywardowi, ale over Young też bardzo prawdopodobny.
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Co myślicie o overze punktowym Valanciunasa w bet365 over 12.5 pkt @1.83
Gortat jakoś nie błyszczy, więc nie powinien bardzo uprzykrzyć mu życia, a statsy przeciwko Wizards w ostatnich 3 meczach wykręca niezłe: średnio 17,7 punktów i 11 zbiórek.
Dzisiejszą linię 12.5 potrafił przekroczyć w meczu przeciwko Indianie (13pkt, 9 zbiórek) i wielkiej wieży Hibbertowi
Ja w to wchodzę ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
spasny ale mi Ted wypomnial sume pkt ;) i miał racje Howard ostatnio słabo rzuca fatalna też jak zawsze dla niego skutecznosć z FT do tego Chandler w ostatnich meczach dość dobrze wykluczał z gry centrów innych druzyn żaden nie zblizyl sie jakos znaczaco do lini 18.5 pkt wiec moim typem jest under Dwighta

Houston Rockets - New York Knicks typ: Dwight Howard Poniżej 18.5 1.76
Co Ty pierdzielisz ????

at SA - Tiago 6 pkt (śr. za ostatnim miesiąc - 7.4)
at TOR - Valanciunas 9 pkt (12.4)
vs TOR - Valanciunas 16 pkt (12.4)
vs OC - Perk 4 pkt (2.5)
vs ORL - Vucevic 14 pkt (11.2)
vs MEM - Z-Bo* 26 pkt (17.5)
at MIL - Henson* 20 pkt (15.2)

* - nie centrzy ale akurat ich pilnował w tych meczach.


Jak widać nikogo jakoś bardzo poniżej średniej nie zatrzymał. Wręcz przeciwnie - na te siedem spotkań od powrotu Chandlera rywale, których krył tylko 2 razy rzucali poniżej średniej. Z resztą Chandler nie będzie cały mecz na parkiecie razem z Howardem i trafią się momenty, z różnych powodów, gdzie krył go będzie ktoś inny. Kto? Bargniani? W temacie z filmikami macie popisy Bargnianiego w obronie ;)

W Medison Howard rzucił tylko 7 pkt i wygląda to źle, ale oddał też tylko 5 rzutów. Meczu nie pamiętam, więc nie wiem dlaczego. Pewnie były szybkie podwojenia albo coś. No nie wnikam.

Jak już chcesz szukać argumentów pod under, to może historia meczów Howard vs Chandler, gdzie Koniu ma średnią 15.7 pkt.

Jak dla mnie Koniu dzisiaj powinien zbliżyć się do swojej średniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Już w godzinach popołudniowych podałem w swoim temacie propozycje, które przybliżę poniżej, by każdy mógł się z nimi zapoznać. Jako, że były one ogólnodostępne pozwolę sobie podać kursy, które zdążyłem połapać.

Denver - Memphis ⛔⛔ 111-108
Memphis
2,58
marathonbet


Denver to na ten moment chyba jedna z najgorzej prezentujących się drużyn NBA. Seria L8 mówi wszystko, a to, że mają w większości ostatnich meczów problem z przekroczeniem 40% skuteczności mówi jeszcze więcej. W tej chwili w tej drużynie nic nie funkcjonuje dobrze, a czarę goryczy przelała ostatnia porażka na własnym parkiecie z Philadelphią. Właściwe nie jestem pewien czy sam trener wie, w którą stronę ma podążać ekipa Bryłek. Początek sezonu to próba większego skupienia się na obronie co nie przyniosło pożądanego efektu, (przynieść nie mogło patrząc na skład Nuggets) później znów powrót do run&amp;gun, a teraz? Teraz sam nie wiem co jest grane? Ktoś wie? Każda passa, nawet ta najgorsza się kiedyś kończy, ale nie widzę większych przesłanek, by miało to się stać dziś. Drużyna na która stawiam, czyli Memphis jakby budziła się powoli z letargu, jaki dopadł ich po tym, kiedy kontuzji doznał Marc Gasol. System chwilowo padł, ale ostatnie mecze napawają optymizmem. Randolph prezentuje się dużo lepiej, niż jeszcze jakiś czas temu, Koufos jest pomocny w walce na tablicach no i ławeczka funkcjonuje jako tako. Nie widzę perspektyw, by Denver miało dzisiaj odpowiedź na spowalnianie gry przez Misie. To nie ich świat. Zresztą oba zespoły grały kilka dni temu w hali Grizzlies i pewnie wygrali gospodarze. Na tablicach zdemolowali swoich przeciwników co może i dzisiaj mieć kluczowe znaczenie. Memphis ma przestoje, fakt, ale Denver na ten moment ma przestój 48 minutowy ;)


Howard under 18,5 ✅✅
2,00
betcity

Chandler na przeciw, będzie ciężko dziecince ???? Wiadomo co prezentuje w obronie center Nicks. Jakość gwarantowana dlatego uważam, że dzisiaj przez Howarda będzie szło mniej akcji tym bardziej, że do dyspozycji Rakiet są strzelby w postaci Hardena i Parsonsa, więc o punkty nie powinni się martwić. Grałem kilka dni temu over Howarda, ale w zupełnie innych okolicznościach, gdzie niedostępny był brodacz, a Dwight miał słabego rywala w postaci Blaira z Dallas. Teraz tak jak pisałem wyżej, skłaniam się dość zdecydowanie ku underowi. Nie wiem tylko jak wytłumaczyć jego 7pkt w poprzednim meczu przeciwko Knicks bo nie dość, że wynik żenujący to jeszcze bronił go teoretycznie Bargnani... Tym lepiej dla mnie, dzisiaj Dłajcik linii nie powinien przekroczyć ;)

Paul over 31,5 punkty + asysty ⛔⛔ po pierwszej poł 25, więc wszystko zgodnie z planem, kontuzja na początku 3Q i zakład poszedł się....
1,80
Betsson



Paul matchup z Ellisem? Bitch please... Monta za dużo to mu życia nie uprzykrzy. Paul powinie dzisiaj zabawić się z defensywą Dallas, która do najsilniejszych nie należy. Jako, że jak chyba Wonderkido wspomniał ostatnie 2 mecze z jego strony były trochę słabsze liczę, że dzisiaj Chris odpali bo ma do tego idealne warunki. Liczę na to, że zagra Dirk i skutecznie ograniczy zapędy Griffina, dzięki czemu pierwsze skrzypce będą grali po stronie Clippers właśnie Paul i Jamal. Póki co Niemiec jest game-time:

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/222113/dirk-nowitzki-will-be-a-game-time-call-friday? rw=1

Tu jeszcze dokładniej o Dirku i nie tylko. Myślę, że jest szansa na grę lidera Mavs. Mała zapowiedź meczu:

http://www.mavs.com/game-33-mavs-vs-clippers/

Kolejnym plusem, który nióśłby za sobą występ Nowitzkiego to realna szansa na close game i tym samym gwarancja solidnych minut dla Paula. Dallas powinni się solidnie postawić tym bardziej we własnej hali, gdzie czują się dość komfortowo. Dzisiaj liczę na show PG Clippersów!

Oby ta noc była lepsza od poprzedniej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
brick 208

brick

Użytkownik
New Orlean Pelicans (-3) @ Boston Celtics @ 1.83 Bet365 ⛔⛔ ZABRAKŁO JEDNEGO PUNKTU ????????
Na dziś wybrałem spotkanie dwóch przeciętnych drużyn. Pelicans radzą sobie coraz lepiej. Do drużyny wrócił Eric Gordon. Jrue Holiday, Anthony Davis i Tyreke Evans są w fantastycznej formie, do tej trójki dochodzi Gordon i Anderson. Skład, którego mogła by się bać cała liga, lecz niestety brakuje zmienników i większego dzielenia się piłką w tej ekipie. Jednak uważam, że na słaby Boston to dzisiaj wystarczy. Ostatnio Pelicans potrafili pokonać Portland Trail Blazers, którzy są o niebo lepsi niż Boston. W Bostonie natomiast trwa wielka przebudowa, Rondo wraca do D-League i myślę, że gdy Rondo wróci do drużyny to właśnie wtedy Boston zacznie wygrywać. Na razie się raczej na to nie zapowiada. Do tego Boston przegrał swój wczorajszy mecz z Bullsami, którzy też nie zachwycają w tym sezonie i to spotkanie przegrał aż 12 punktami, a uważam że Pelicans stać na wiele więcej niż Bulls.
Toronto Raptors (+4.5) @ Washington Wizards @ 1.71 Bet365 ✅✅✅ (101:88)
Drugie spotkanie na dzisiaj to mecz drużyny, która u siebie gra bardzo słabo z drużyną której obecnie dobrze idzie na wyjazdach. Mianowicie na 5 ostatnich meczy na własnym parkiecie ekipa ze stolicy wygrała zaledwie raz i miało to miejsce z drużyną z Detroit. Drużyna z Kanady na 5 ostatnich meczy wyjazdowych przegrała tylko raz i miało to miejsce z San Antonio Spurs, dokładnie 13 punktami. Nie ma się co oszukiwać, że Spurs są o klasę lepsi niż Washington. Dodatkowo już raz w tym sezonie te ekipy spotkały się ze sobą i w tamtym spotkaniu lepsza była drużyna Raptors wygrywając 96:88. Raptors są obecnie jedną pozycję wyżej niż Washington i z pewnością będą się chcieli oddalić w meczu bezpośrednim od rywali niż później liczyć na potknięcie Wizards. Według mnie w drużynie z Toronto panuje większa dyscyplina a do tego ich rozgrywający Kyle Lowry fantastycznie dzieli się piłką i kontroluje grę.
Vince Carter over 11.5 pkt @ 1.76 Bet365 ⛔⛔ Fatalna skuteczność i tylko 8pkt.
Ostatni typ na dzisiaj to over na weterana, którego z pewnością wiele osób uwielbia. Vince w ostatnich 10 meczach nie przekroczył tej linii tylko 3 razy! Dodatkowo udało mu się przekroczyć tą linię z tak silnymi ekipami jak San Antonio, Houston i Phoenix. Carter lubi oddawać dużo rzutów w meczu i zapisywać się w protokole dzięki ilości zdobywanych punktów, nie asystuje zbyt dużo. Jego średnia to 3 asysty na mecz. Gdy już ma piłkę w rękach to szuka sytuacji do oddania rzutu. Jest bardzo doświadczonym zawodnikiem i wie jak zdobywać punkty, jeśli Dirk nie zagra to z pewnością pokryję tą linię, bo ktoś punkty musi zdobywać, ale nawet jeśli Nowitzki zagra co jest prawdopodobne to uważam, że Vince&#39;owi też uda się pokryć tą niską linię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
GS Warriors @ Atlanta Hawks
Goldes State Warriors @ Atlanta Hawks
Konsekwentnie idę w kierunku undera punktowego GS Warriors. Wiem - są &#39;&#39;on fire&#39;&#39; - road trip idzie im doskonale, wczoraj mega mecz z Miami Heat i fantastyczny win po doskonałym meczu lidera tej drużyny - Curry&#39;ego (który rzucał/trafiał, rozgrywał jak natchniony)o i wspierającego go Lee. Ogólnie cały team Warriors zagrał na niesamowitym procencie skuteczności w każdym aspekcie koszykarskiego rzemiosła. Wychodziło im niemal wszystko. Ten pojedynek był ich trzecim w tym wyjazdowym serialu i trzecim wygranym - teraz kolejny przystanek i pojedynek z Hawks.
Na papierze dużo łatwiejszy pojedynek niż z mistrzami, co oczywiste. Jednak to może być dość złudne, bo po tak doskonałych spotkaniach/występach jak wczoraj zaliczyli GSW zawsze przychodzi słabszy mecz i na to liczę. Zmęczenie na pewno będzie, do tego rozluźnienie i mniejsza koncentracja.
Naturalnie wszyscy spodziewają się kolejnego zwycięstwa GSW - może i wygrają, ale według mnie takiego procentu skuteczności i liczby punktów jak wczoraj nie ogarną.
Hawks u siebie potrafili zatrzymać ofensywę OKC [101] czy Clippers [97]. Na ostatnich dziesięć meczów Atlanty we własnej hali linia pękła cztery razy - z tym, że dwa razy grali dogrywkę. GSW bilans wyjazdów i przekroczenia tej linii mniej więcej równy, ale co pozytywne - po przekroczeniu linii przychodził słabszy mecz. Średnio Golden State rzucają 103 punkty, Hawks tracą 101 punktów - linia moim zdaniem na ten moment jakieś cztery punkty za wysoko, biorąc poprawkę na skuteczność z wczoraj, o którą dzisiaj już będzie dużo trudniej. Powodzenia!
GSW: under 105.5 pkt @ 1.91 WilliamHill [101 ✅]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ależ mi wczoraj Boston nerwów napsuł.. Dzisiaj spodziewam się kolejnej porażki ✅ mistrzowie tankowania, ale spróbujemy dzisiaj zagrać Davisa.
Anthony Davis over 19 pts ✅
1.9 @ Marathonbet
O podkoszowych brakach w szeregach Bostonu mówiono już tyle razy że chyba nie ma sensu się nad tym rozwodzić. Sullinger niby zbiera te 9-11 piłek ale to i tak pięta achillesowa Celtów. Spodziewam się dziś paru zbiórek w ataku Davisa i łatwych punktów. Stać go na dobre wyniki przeciwko drużynom z solidnymi/dobrymi centrami:
24 @ LAC, 21 @ POR, 21 @ SAC, 27 @ POR.
Odkąd wrócił do gry w 6 meczach przekroczył linię czterokrotnie (mecze wyżej) a dwa razy był blisko (17 vs. DEN, 18 @ HOU).
Boston jest b2b, Sullingerowi na pewno nie grało się przyjemnie przeciwko Noah, Boozerowi czy Gibsonowi. Istnieje duże prawdopodobieństwo wejścia tego typu.
Brandon Bass over 10 pts ✅ weszło jeszcze przed przerwą
1.9 @ Marathonbet
Średnia Bassa w sezonie to 10.9 ppg, u siebie zaś 11.1 ppg. Ostatni mecz w Chicago skopała cała drużyna, ale z Atlantą zdobył 9, większość z rzutów osobistych. Jumpery Bassa to dość skuteczna broń, ponadto rzuty osobiste.
W grudniu nie przekroczył linii 3 razy na 12 meczów (raz byłby zwrot).
10 punktów to nie taka wysoka linia jak na Bassa. Można zaryzykować.
Jordan Crawford over 15 pts ⛔
1.9 @ Marathonbet
Jedyny zawodnik który zagrał w miarę dobrze przeciwko Chicago.22 punkty na skuteczności 7/11. Jako shooting guard grający z musu na rozgrywającym oddaje sporo rzutów, przeważnie wpada też jakaś trójka no i rzuty osobiste. Z Chicago oddał 4 osobiste z techników :razz: Pelicans już tacy nerwowi chyba nie będą ale na pewno nie raz Crawford stanie na linii rzutów osobistych.
Oraz z innych meczów:
Carmelo Anthony over 27 pts ⛔ 25
1.85 @ betsson
Może głupi argument ale kto jeśli nie Melo ma zdobywać punkty dla Knicks? Jeśli Nowojorczycy chcą wygrywać to Melo musi trafiać. Dziś o zwycięstwo z pewnością będzie cholernie ciężko, ale myślę że 30 punktów Melo ma szansę wykręcić. W Nowym Jorku rzucił Rakietom 45 punktów i wtedy Knicks również byli b2b.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom