>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
rell 44

rell

Użytkownik
Nie chcę nic sugerować bo to chyba śmieszne ale buki wzięli się na sposób i zaczynają się układy w NBA, powód za pewno dużo ludzi wygrywa bo wiem że nie tylko dla mnie NBA to najbardziej zarobkowy i jest w nim jak najmniej niespodzianek w ostatnim czasie jest ich dużo, ale ok to jest faza grupowa na razie, gra dopiero zaczyna się w Play off i wszystko by było ok, gdyby nie pewne przesłanki co do wczorajszego meczu Houston- Oklahoma także chodziły plotki na necie że mecz jest sfixowany...
Kiedyś jakby mi ktoś powiedział że w NBA są ustawki to bym go wyśmiał ale oglądając ostatnie mecze Miami i wczorajszy Oklahomy śmiem twierdzić że może być inaczej nie pojęte jest to by drużyna która do 1 połowy rzuca 63 punkty w drugiej rzuca ich jedynie 19 i nie że drużyna Thunder gra dokładniej w defensywie ale dla tego że drużynie Houston się nie chce.....
Ważne że NY over 87.5 wszedł fartem po kwarcie 30punktami fartem na styku......
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majsti 240

majsti

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors
GSW @2.10 marathon
GSW (+1,5) @1.98 marathon ⛔ ⛔
Zacznę od gospodarzy. Oklahoma od dłuższego czasu przeplata wygrane mecze z przegranymi, główną tego przyczyną jest oczywiście absencja Westbrooka, która pokazała jakim ważnym zawodnikiem jest dla Oklahomy. Od momentu jego kontuzji OKC ma bardzo średni jak na nich bilans 6-5. Jackson nie do końca spełnia pokładane w nim nadzieje, choć wygląda to i tak lepiej niż w początkowych meczach gdzie wychodził w s5. W tym momencie, grę Thunder ciągnie głównie Durant, który dwoi się i troi na parkiecie, Ibaka, który poczynił duży progress w swojej grze no i ważnym elementem w ich drużynie jest dobra i wyrównana ławka.
Wojownicy od czasu ich świetnej serii wygranych dziesięciu spotkań mają na koncie dwie przegrane i jedną wygraną. Odnieśli porażki z Netsami, którzy w końcu powoli zaczynają grać na miarę drużyny, która ma namieszać w PO i z Denver, które depcze po piętach Dallas w walce o playoffy. Wygrali z Bostonem. Widać, że Goldeny mają spadek formy, ale są wypoczęci, nie tak jak Oklahoma, która gra b2b, co w końcówce meczu zawodnicy mogą odczuwać, a drużyna z Oakland potrafi spinać się na mecze z Thunder i wie jak z nimi wygrywać. W tym sezonie oba teamy grały ze sobą dwukrotnie, dwa bardzo wyrównane pojedynki jeden wygrany właśnie przez Golden State 116:115, a w drugim zwycięstwo odniosła Oklahoma 113:112 po dogrywce.
Dodatkowo myślałem nad overem Curry&#39;ego. Zapowiada się close game, z dużą ilością punktów, a najważniejszym punktem drużyny Wojowników jest właśnie Stefek i liczę, że on będzie główną postacią tego spotkania, z którego jego drużyna wyjdzie zwycięsko. W poprzednim meczu przeciwko OKC, Curry rzucił 32 punkty.
Stephen Curry over 23.5 pkt. @1.90 marathon ✅ ✅

New York Nicks - Los Angeles Clippers
LAC (-4) @1.94 marathon ✅ ✅
Tutaj troszkę krócej. O drużynie z Nowego Yorku pisałem parę dni temu przy okazji meczu z Philą, że chyba w końcu zaczęli grać na poziomie jakiego od nich oczekiwano, ale ostatnio znów cieniują, co prawda jedna porażka z pretendentem Indianą, ale druga już z Bobkami, z którymi wygrać powinni, a jeszcze wcześniej ledwo wygrali z Phoenix po dogrywce.
Dziś grają z Clippersami, którzy ostatnio w formie, cztery wygrane na pięć spotkań. W każdym ze zwycięskich meczów zdobywali ponad 100 punktów. Widać, że po kontuzji CP3 drużyna z Los Angeles sobie bardzo dobrze radzi. Clippersi jeden dzień odpoczynku, natomiast Nicksi b2b po meczu z Pacers. Drużyny Woodsona i Riversa w tym sezonie już się spotkały i wtedy wygrała drużyna z Californi 93-80. Myślę, że w nocy zwycięzca będzie ten sam i na mecz z Indianą pojadą z dobrym humorem i serią pięciu wygranych.
Powodzenia ????
e: kurs na GSW spadł do @1.96 ;)
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers
Trail Blazers @ 2.75 ✅ betclick


Będzie dziś w punktach:
- Spurs przegrali, uwaga, 12 spośród ostatnich 14 spotkań przeciwko Świetlistym Smugom.
- Spurs są 0-7 przeciwko tym najlepszym, Blazers też to wiedzą. Mają nad nami przewagę psychologiczną - na bank.
- Spurs zagrają bez Tiago Splittera, Danny&#39;ego Greena i być może swojego lidera Tony Parkera

Tony Parker is questionable for tonight&#39;s game with a shin bruise. He was seen limping around in shoot around this morning. Chances are, he doesn&#39;t play.

oraz

Parker says his shin hurts like crazy, but he will fight Pop until he lets him play. We&#39;ll see what happens...

Źródło: San Antonio Spurs Talk, facebook. Chłop o nazwie Cole, który wrzuca takie newsy bardzo rzadko się myli a informacje są z pierwszej ręki. Jak przystało na fana Ostróg trochę kiepsko z mojej strony uderzać w stronę rywala ale w bukmacherce sentymentem się nie zarobi. Value po stronie gości dziś bezapelacyjne.

I być może poleci jeszcze:

Zawodnik zdobędzie powyżej 20 punktów?
TAK - Damian Lillard @ 1.75 ✅ betclick


Lillard - urządza sobie przeciwko Spurs strzelnicę - w ostatnich 4 spotkaniach rzucił średnio ponad 27 punktów, najwięcej spośród wszystkich zespołów ligi. A umówmy się, Joseph obrońcą jest przeciętnym.

e: typ na Lillarda to raczej będzie propozycja. Mam w pamięci trzy mecze Spurs, w których mieli absolutnie wygrać/przegrać a robili wszystkim psikusa. Po pierwsze, mieli przegrać wyraźnie w Miami rok temu gdy nie zagrała Wielka Trójka - a prawie ich mieli. Po drugie, mieli wygrać z Miami w San Antonio gdy Heat byli bez Jamesa i Wade&#39;a - wygrali po buzzer beaterze Bosha. Po trzecie, mieli przegrać w Oakland z Golden State kiedy Pop dał wolne swoim gwiazdorom, znowu - tym razem, nie prawie, udało się wygrać po tip-inie Splittera. Wszędzie wyniki były na styku, Spurs nie odstają jak widać nigdy charakterem więc może lepiej zamiast Lillarda uderzyć +5.5 Trail Blazers @ 1.88 ✅ .
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
New York Knicks win @ 2,55 Unibet
Carmelo Anthony over 26,5 @ 1,85 bwin
Przy takim kursie aż warto spróbować. Knicks grają zdecydowanie lepiej niż w poprzednich miesiącach, a dwie ostatnie porażki nie będą miały wpływu na jutrzejszy mecz. Z Bobkami zagrali bez jakiegokolwiek zaangażowania, Indiana to zupełnie inna półka. Nowy Jork został pozbawiony wiele wariantów ofensywnych przez Pacers, warto wspomnieć że rzucali na słabej skuteczności poza Melo, który coraz bardziej zaczyna się podobać. Przed powyższymi spotkania notowali super run, kilka zwycięstw z rzędu , dobra gra zespołowa i przede wszystkim sadzania na ławce Smitha przez większość czasu co dało we znaki. Jeśli chodzi o Clippers, to na wyjazdach grają różnie. Z Dallas ledwo co nie było dogrywki. Tak naprawdę tracą dużo bez Paula, a ostatnie spotkania to tylko i wyłącznie pojedynki w Staples Center, gdzie zawsze prezentowali się solidnie. W Nowym Jorku Knicks mają duże wsparcie od kibiców, Melo jest w formie , Chandler jest w stanie siąść na Jordanie. Oczywiście Anthony musi otrzymać wsparcie od kolejno Feltona i Shumperta, ale nie będą mieli poważnych konkurentów na swoich pozycjach więc powinni dać sobie radę. Hardaway musi dostawać więcej szans, bo niewątpliwie bardziej na nie zasługuje aniżeli ceglarz Smith. Spodziewam się lepszego spotkania w ofensywnie ze strony Knicks, Clippers nie są drużyną od bronienia, owszem mają w zanadrzu kilku dobrych strzelców, jednak Knicks mają wszelkie atuty żeby się przeciwstawić Los Angeles. Kurs jest na tyle wysoki, iż można spróbować.

Orlando Magic win @ 2,10 Unibet
Magic to słabiaki, lecz mecz z Chicago daje pozytywne nadzieje przed Charlotte. Prawdopodobny jest powrót Afflalo dlatego ofensywa powinna być bardziej ogarnięta. Generalnie Bobki mają porównywalnych graczy do Orlando, tylko że mają większy potencjał - 3/4 pierwszej piątki Orlando to stare wygi, wspierane przez młodych z ławki. Akurat w Orlando powinno im bardziej zależeć, masa porażek na koncie i uważam, że nadszedł najwyższy czas żeby odnieść zwycięstwo. Oladipo gra strasznie nieregularnie, jednak liczę że pokaże się z dobrej strony jak przeciwko Bulls. Jest szansa na powrót Vucevicia, który z pewnością pomógłby pod koszem przeciwko Jeffersonowi.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Chciałbym przejść od razu do moich propozycji, ale jak czytam niektóre wypowiedzi to aż się włos na głowie jeży... Niektórzy chyba nie rozumieją w jaki sposób typuje Lucash. Wybiera bety, które spełniają 3 założenia, które są potrzebne, by dany typ w ogóle rozważać! To, że mam inny pogląd na temat całej sprawy Vegas itd to jedno, ale trzeba niejako oddać, że lucascash jest na plusie. Tylko niektórzy, tak bardzo uwierzyli w to zjawisko, że obojętnie gdzie pojawi się niespodzianka to od razu wietrzą spisek, a już wypowiedź &quot;rella&quot; to istne szaleństwo...

bo wiem że nie tylko dla mnie NBA to najbardziej zarobkowy i jest w nim jak najmniej niespodzianek w ostatnim czasie jest ich dużo, ale ok to jest faza grupowa na razie, gra dopiero zaczyna się w Play off i wszystko by było ok, gdyby nie pewne przesłanki co do wczorajszego meczu Houston- Oklahoma także chodziły plotki na necie że mecz jest sfixowany...

NBA i mało niespodzianek!? bez komentarza...
Wszędzie tylko fixy, mixy, twixy, miksty, to już jest chore. Proszę o dowód, a jeśli takowego nie ma proszę o nie pisanie głupot. Komentarze na przeróżnych forach się dla mnie nie liczą, więc od razu uprzedzam, że takiego dowodu nie przyjmuję. W takim razie w ustawki zamieszani muszą być Wade, Lebron, Durant, Harden itd itp bo przecież już sami sędziowie i ich gwizdki nie wystarczą by przerżnąć daną kwartę z kretesem. Myślę, że CBA wraz z Antonim M. już po nich jadą... Z tego też powodu mam niepotwierdzone info (tak jak i Wy Drodzy Panowie wyżej) że LBJ wraz z Durantem będą siedzieć w tej samej celi! Wow!


A na dzisiaj widzę, że kolega wyżej podał interesujące bety także ode mnie leci coś takiego:



Stephen Curry to score 24 points or more and the Warriors to win ⛔⛔ Curry dał radę, ale niestety Durant dał win OKC...
4,33
William Hill


Do tej pory OKC z GSW stoczyły dwa bardzo emocjonujące mecze i na tą chwilę ich bilans bezpośrednich spotkań to 1:1. Oba mecze były bardzo wyrównane, oba były również overowe i w obu prym po stronie gospodarzy wiódł Russell Westbrook, który zdobył 34 i 31 pkt znacznie przyczyniając się do jednego ze zwycięstw Thunder. Tak naprawdę GSW ten przegrany mecz również mieli w garści prowadząc przez całe zawody, ale niesamowity rzut Russella z końcową syreną dał zwycięstwo OKC. Dzisiaj po stronie gospodarzy tego gracza zabraknie i nie ma wątpliwości, że jest to osłabienie, a potwierdza to przeciętna gra Oklahomy w ostatnich meczach, gdzie również brakowało tego zawodnika. Nie powiedziałbym również, że Wojownicy stracili formę bo porażki bo takiej serii imponujących zwycięstw przyjść musiały, a że stało się to z rozpędzonymi Denver i coraz lepiej grającymi Nets, ujmy nie przynosi. Dzisiaj jest niepowtarzalna szansa na odbicie sobie tych porażek. Goście imponują wyjściową s5. Zagrożenie może przyjść praktycznie z każdej strony, posiadają jak na moje więcej opcji w ataku i będzie to dzisiaj widać. Jednak tą pierwszą strzelbą powinien być nie kto inny jak Stephen Curry i to głównie on mam nadzieję przyczyni się dzisiejszej nocy do zwycięstwa nad Oklahomą. W obu poprzednich meczach zagrał ponad 40 minut oddając masę rzutów. Rzucił 27 i 22 pkt co jest obiecującym prognostykiem w kontekście dzisiejszego meczu. Na przeciw będzie miał Jacksona, a nie tak jak wcześniej Westbrooka, więc tym bardziej powinno być mu łatwiej przekroczyć linię 23 pkt. Obie drużyny są w czołówce, jeśli chodzi o tempo prowadzonych akcji, także myślę, że ujrzymy dobre widowisko okraszone zwycięstwem gości. Sam Durant moim zdaniem nie podoła Wojownikom i im dalej w mecz tym bardziej powinna uwidaczniać się przewaga gości. Nie powiedziałbym też, że OKC posiada jakąś strasznie mocną ławkę. Typowi wyrobnicy, nie stać ich na pociągnięcie wyniku... Skłaniam się więc do jeszcze jednego typu:

GSW over 103 pkt ✅✅ tu luźno
1,90
betsson



San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers
Spurs (-5) ⛔⛔
1,90
Marathonbet



Mam wrażenie, że to Portland to już nie ten sam zespół co jeszcze kilka tygodni temu rozjeżdżający każdą napotkaną przeszkodę na drodze. Nie mówię, że popadli w jakiś kryzys, absolutnie. Dalej są drużyną, która jest nastawiona ultra ofensywnie i zdobywa statystycznie najwięcej punktów/mecz ze wszystkich ekip w lidze, ale mają przestoje i braki w defensywie, które nie trudno zauważyć. Dzisiaj przyjdzie im się mierzyć ze świetnie zbalansowaną drużyną Spurs, która nabiera rozpędu i już zameldowała się jako lider na zachodzie. Balans to słowo klucz dla mnie w dzisiejszym meczu, a dokładniej balans między atakiem, a obroną. Ten czynnik zdecydowanie przeważa po stronie gospodarzy dzisiejszego meczu. Spurs to nie tylko ścisła czołówka ligi pod względem ataku (3miejsce), ale i pod względem defensywy (również 3 miejsce). Dla mnie jest to wzór do naśladowania i idealny przykład harmonijnie budowanej drużyny. Portland pod względem obrony wyglądają mizernie. Są dopiero na początku trzeciej dziesiątki pod względem jakości w obronie. To nie jest dobra informacja dla nich w kontekście dzisiejszej potyczki. Mocno wierzę w to, że Spurs będą w stanie ograniczyć poczynania ofensywne gości do tego stopnia, że pokryją ujemny handicap. Jeszcze jeden czynnik... Ławka. Ławka Spurs już nie raz pisałem, że stanowi ich ogromną siłę. Portland w porównaniu do poprzedniego sezonu również ją wzmocnili, ale porównania z Ostrogami próżno szukać.

E: Oczywiście możliwa absencja przede wszystkim Parkera po stronie gospodarzy, ale po pierwsze już nie raz Spurs udowodnili, że potrafią wygrywać z najlepszymi nawet bez liderów (poprzedni sezon z Miami i aktualny z GSW, a po drugie ja jednak myślę, że Parker zagra i nie malowałbym tego w tak czarnych barwach, jak vertigo... Dowód:

http://www.rotoworld.com/player/nba/780/tony-parker

Mowa, o tym, że Parker dzisiaj jest przewidywany w wyjściowym składzie i że walczy, by móc zagrać ;)


Liczę no owocną noc i pozdrawiam! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Minnesota Timberwolves- Toronto Raptors
typ: Raptors -1 @1.9 ✅
Obie ekipy na przeciwległych biegunach. Toronto na fali wznoszącej z dużymi aspiracjami nawet na 3 miejsce na wschodzie. Naprzeciwko drużyna Wilków, która ostatnio nie zachwyca i ciężko im będzie się załapać na playoffy.
Kurs wydaje się jakby był pułapką. Ja tu jednak widzę wiele atutów po stronie gospodarzy i biorę takie symboliczne handi z pocałowaniem ręki.
Na roto nie widzę żadnych istotnych absencji.
A teraz garść statystyk:
Jeśli Toronto bedzie trzymać wynik to wygra. Minnesota ma bilans 0:11 w meczach, w których decyduje 4 punkty.
To świadczy o ich niedojrzałości i o tym, że Rubio nie potrafi w kluczowych momentach poprowadzić drużyny do zwycięstw. Drużynie z Kanady odpada jeden zawodnik do pilnowania jakim jest Rubio, bo rzuca ostatnio tragicznie!
Toronto wygrywając z Twolves przedłuży serię zwycięstw na własnym parkiecie do 6
Dla Toronto ewentualne zwycięstwo z Minnesotą będzie 10 z rzędu z tą drużyną ( porażający bilans Wilków 17 porażek z Toronto w 18 meczach)
Wilki słabiutko bronią. Na wyjeździe pozwalają rzucić sobie średnio 105.1 pkt. Tak zdyscyplinowana drużyna jak Toronto wykorzysta to bez dwóch zdań. Na domiar złego w drużynie Minnesoty nie ma ostatnio dobrej atmosfery vide krytyka ze strony Kevina Love w stosunku do kolegów z drużyny.
W ostatnich meczach niezbyt dobrze zaprezentowały się obie ekipy. Minnesota przegrała z chimerycznymi Sacramento Kings, zaś Toronto przegrało z Bostonem, który potrzebował przełamania po ostatnich seryjnych wtopach. Zobaczymy jak to będzie wyglądać dzisiaj i czy Raptors ciągle są HOT.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
Toronto Raptors - Minnesota Timberwolves : Ilość punktów gracza + zbiórki + asyst
DeMar DeRozan over 32,5 @ 1,85 Betsson 25(15+5+5)⛔ jak stąd do Toronto, fatalna skuteczność rzutów (5-17)
Dzisiejszej nocy Toronto zmierzy się z koszykarzami Minnesoty.Zapowiada się wyrównany mecz a bukmacherzy wystawiając linie na u/o 206 dali do zrozumienia ze trochę punktów powinno paść ;).. Ale ja skupie się na indywidualnych osiągnięciach zawodnika Toronto DeMara DeRozana. DeMar czołowy zawodnik Toronto grający średnio 39minut, więc będzie miał czas na pokrycie overa. Betsson wystawił linie 32,5 na punkty+asysty+zbiórki DeRozana. Ostatnie 5 meczów DeMarca to odpowiednio 34(23+3+8), 33(19+7+7), 38(26+5+7), 29(19+4+6), 36(28+6+2), 37(26+7+4). Jak widać tylko raz nie pokrył tej linii, w słabym występie z Detroit (20% skuteczności rzutu)
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Philadelphia 76ers -Miami Heat (-10,5) @ 1.90 Marathonbet ✅ (86:101)


Miami po trzech porażkach tak więc sądzę, że dzisiaj się przyłożą trochę bardziej do gry. Zwłaszcza, że za rywala mają Sixers. Jak dla mnie jest to idealna okazja do &quot;wyżycia się&quot; za te ostatnie porażki. Heat z Wizards zagrali fatalnie. Trzecia porażka z rzędu dobrze się nie prezentuje. Sixers ostatnio coś szczęśliwie wygrali z Bobkami ale nie ma co nawet porownywać tutaj ich z Miami. Heat powinni ich po prostu zniszczyć gdy zagrają &quot;podrażnieni&quot; tymi ostatnimi wynikami. Do tego na początku sezonu obie drużyny się już spotkały i tam po niesamowitym pościgu Sixers ograli mistrzów 114:110. Będzie to więc dodatkowy czynnik, dla którego Heat mieliby się dzisiaj mobilizować do walki. 4 z rzędu porażka Miami w dodatku z takim rywalem moim zdaniem nie wchodzi w grę i Phila tu polegnie. Myślę, że może to być naprawdę wysoka porażka.



Myślałem też długo nad Pistons z jakimś małym handi ale ostatecznie odpuściłem. Możliwe, że dodam jeszcze później coś na zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Durant over 33 pkt 1.8 ✅✅✅ 54 :cool:
Betsafe/ Betsson


Nie wiem czy już wszyscy mają po prostu pograne i typ jest tak oczywisty, że nie ma sensu wrzucać go do działu, ale skoro jeszcze się nie pojawił to może ktoś skorzysta. Sytuacja jasna, niezmienna czyli Westbrook out i Durantula ma monopol na punktowanie w OKC. Podwajanie czy nawet potrajanie niewiele tutaj pomagają, a kiedy na przeciwko stanie ofensywnie nastawiona ekipa GSW to tylko jakiś mega odjazd może spowodować, że Kevin zagra mniej niż 40 minut i rzuci mniej niż 35 oczek. W spotkaniach ze słabszymi ekipami odpuszczam overy Duranta, ale kiedy na przeciwko staje ekipa GSW nie widzę możliwości aby nie spróbować tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rell 44

rell

Użytkownik
Chciałbym przejść od razu do moich propozycji, ale jak czytam niektóre wypowiedzi to aż się włos na głowie jeży... Niektórzy chyba nie rozumieją w jaki sposób typuje Lucash. Wybiera bety, które spełniają 3 założenia, które są potrzebne, by dany typ w ogóle rozważać! To, że mam inny pogląd na temat całej sprawy Vegas itd to jedno, ale trzeba niejako oddać, że lucascash jest na plusie. Tylko niektórzy, tak bardzo uwierzyli w to zjawisko, że obojętnie gdzie pojawi się niespodzianka to od razu wietrzą spisek, a już wypowiedź &quot;rella&quot; to istne szaleństwo...


NBA i mało niespodzianek!? bez komentarza...
Wszędzie tylko fixy, mixy, twixy, miksty, to już jest chore. Proszę o dowód, a jeśli takowego nie ma proszę o nie pisanie głupot. Komentarze na przeróżnych forach się dla mnie nie liczą, więc od razu uprzedzam, że takiego dowodu nie przyjmuję. W takim razie w ustawki zamieszani muszą być Wade, Lebron, Durant, Harden itd itp bo przecież już sami sędziowie i ich gwizdki nie wystarczą by przerżnąć daną kwartę z kretesem. Myślę, że CBA wraz z Antonim M. już po nich jadą... Z tego też powodu mam niepotwierdzone info (tak jak i Wy Drodzy Panowie wyżej) że LBJ wraz z Durantem będą siedzieć w tej samej celi! Wow!
;)
Nie pisałem że na pewno mecz był sfixowany bardziej to był sarkazm bo ja nie wierzę by ktoś miał informację, taką przede meczem, ale jeśli ktoś pisze przed rozpoczęciem meczu
&quot;Uwaga na faworyta w danym spotkaniu bo mecz jest podejrzany&quot; I w meczu dzieją się rzeczy nie możliwe wtedy już może wiedzieć dziecko, iż coś było na rzeczy.A jeśli chodzi o mecze ostatnie Miami i dzisiejszego w nocy Oklahomy powiedz mi Panie ,iż ten mecz nie był dziwny ja rozumiem oddawać rzuty i pudłować no, zdarza się przecież normalka nie mówię już o meczu Miami bo już pisałem wcześniej co było nie tak,Jeśli drużyna grubo overowa w meczu gdzie grają 2x drużyny bez obrony po 1 Połowie rzuca ponad 60 punktów w 2 połowie rzuca ich 19 to nie jest to przypadek i nie mów mi że, się to zdarza ale nie w NBA!!!! Oklahoma od samego początku do samego końca grała bez obrony a Houston po takiej szalonej grze w 2 połowie przestali rzucać co powiesz, że się zmęczyli po 1 połowie?
zajmuję się NBA już dobre 5-6 lat i wiem jak to działa(tak na marginesie nie chwaląc się byłem już na Hali Toronto Raptors i widziałem jak to na żywo wygląda) ale to tak na marginesie. Były wpisy, dopiero co wróciłem do domu i szukałem w historii ale gdzie to było napisane ale nie znalazłem. Ktoś przed meczem OKC napisał uwaga na Houston bo są pewne informację o układach teraz
każdemu zawsze jeśli się pisze że mecz sfixowany to od razu pierwsza myśl iż chodzi o zarobek u buków, nie tylko są różnorakie układy co nie zawsze chodzi o kasę typu ty pomóż nam dziś ja pomogę ci jutro teraz jeśli chodzi o NBA wiadomo w dalszych częściach fazy rozstawienie przeciwnika w Play Off jest uzależnione od rozstawiania drużyn z fazy, ja nie mówię że taki układ był wczoraj czy coś ale ten mecz nie był normalny tak samo jak i Miami z Wash. Buki także maczają palce w takim czymś. Ile to razy były przecieki np z BWIN kiedyś jako sponsor Realu M mecz pucharowy kilka lat temu z 3 ligowcem chyba może ktoś pamięta było udokumentowane iż na polecenie Bukmachera BWIN Real w pierwszym meczu miał zremisować i remis był.
Mecze ustawione, układy były są i zawsze będą bo jeśli coś jest uzależnione od wyniku jeśli chodzi o kasę to zawsze będą wałki i takie rzeczy nie są śmieszne, śmieszne jest to iż ludzie piszą na necie że niby wiedzą jaki mecz jest ustawiony , bo nikt nigdy takich informacji miał nie będzie.
Może coś poplątałem nie za bardzo umiem tłumaczyć w prosty sposób takie rzeczy ale myślę że zrozumiecie o co mi chodzi..

karmol2 i nie napisałem że to był na 100^ fix czy coś bo jest normalne że człowiek szary o tym nie wie na pewno, bardziej chodziło mi że mecz był dziwny..
I jeśli chodzi o niespodzianki jeśli ktoś ma pojęcie o NBA to wie że dla niego jest mało niespodzianek, tylko nie pisz że dla ciebie niespodzianką jest iż kurs 1/3 1/4 nie wchodzi ???? ?
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Ok, ja dzisiaj na spokojnie dubelek z pomniejszonym handi w meczach w ktorych po prostu nie widze niespodzianek.
Boston Celtics [email protected]
Detroit Pistons [email protected]
AKO: 2.17
Po kolei. Boston gra we własnej hali z LAL.
Co tu duzo mowic, faworyt moze byc tylko jeden. Po ostatniej wygranej z Raptors gospodarze beda chcieli wygrac kolejny mecz u siebie. Wiadomo, ze Boston to druzyna, ktora nie walczy o PO, ale z tak słabymi LAL to nie mozna po prostu przegrać. Bo jak sie dostaje 6 meczy pod rząd z takimi wirtuozami koszykowki jak 76ers czy Bucks, wygrywa sie potem jeden mecz u siebie z rownie slabymi Utah i znowu sie przegrywa 6 meczy to nie brzmi dobrze.
Boston z Raptors przerwali serie 9 meczy z rzedu przegranych, lecz z tego 6 meczy było wyjazdowych. W 2 meczach u siebie walczyli do konca, tylko Houston ich pokonał 12 pkt.
LAL w kazdym z 6 ostatnich meczu tracili po 110 pkt i wiecej, co wiele mowi o ich defensywie, jezeli mozna to tak nazwac :cool:
Licze na pewna wygrana druzyne gospodarzy, goscie po prostu sa słabszą druzyna aktualnie niz Boston, do tego na wyjazdach grają dramatycznie.
Drugi mecz to Pistons z Utah. Kolejny mecz typowego faworyta.
Detorit po serii 6 meczow z rzedu przegranych wrocili na dobra droge i wygrali 2 mecze pod rzad z 67ers i Suns. Pistons muszą zaczac wygrywac jezeli marza o PO. 7 miejsce w słabej konferencji, a za nimi są Nets, NYK czy Cavs, ktorzy rowniez polują na PO.
Grając u siebie, mając znacznie lepszy skład niz rywale, mając chrapkę na PO wszystko wskazuje na łatwą przeprawę Pistons. Ja na taką licze i smiało gram dubelka :cool:
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik


Jeff Green: over 15,5 @ 1.85 Betcity ⛔ 12 pkt


Starcie Celtów z Lakersami pomimo obecnej sytuacji obu drużyn nadal budzi duże zainteresowanie. Dwie najbardziej utytułowane ekipy w historii na chwilą obecną bardziej niż o walce o pierwsze miejsce konferencji biją się o pierwszy pick w drafcie. No ale ten mecz myślę, że będzie jednak dla jednych jak i drugich ważny i zawodnicy dadzą z siebie wszystko. Zdecydowanym faworytem wydje się być Boston. Ostatnio miała miejsce wymiana, w której stracili Crawforda i Brooksa. Dzisiaj nie zagra prawdopodobnie Avery Bradley, który dostawał ostatnio sporo minut i oddawał dużo rzutów. Oczywiście wyczekiwany jest wielki powrót Rondo ale mimo wszystko w pierwszym spotkaniu po kontuzji ciężko mu będzie się odnaleźć i pokierwać od razu grą Celtów. Myślę, że wobec kontuzji ręki Bradleya jedną z głównych osób odpowiedzialnych za zdobywanie punktów będzie Green. Jeff w ostatnim meczu z Raptors zaliczył 13 pkt ale warto dodać, że oddawał w tym spotkaniu sporo rzutów i niestety skuteczność nie była zadowalająca. Natomiast fakt, że Green dużo rzuca sprzyja jak najbardziej temu overowi. Myślę, że jeśli zagra na skutecznośći ~50% to taką linię jest w stanie jak najbardziej pokryć. Dzisiaj z Lakerami przydałoby się zwycięstwo, Celtowie są określani jako zdecydowani faworyci ale żeby mogli coś ugrać to właśnie Green powinien wypełnić swoją rolę.​
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Osobiście jestem zdziwiony że tak mało się o tym meczu pisze więc skrobne pare słów od siebie

LA Clippers -2 1.61 bet365✅✅

To że Knicksi w ostatnim czasie się mocno poprawili to każdy widzi, ale wciąż do tej drużyny słowo &quot;solidna&quot; nijak nie pasuje. Dzisiaj będą się mierzyć z Clippersami którzy bez kontuzjowanego Paula radza sobie nadzwyczaj dobrze. Kluczową informacją moim zdaniem jest brak w dzisiejszym meczu Kenyona Martina i Amare. Drużyna z Nowego Yorku będzie miała dzisiaj mocny przeciąg pod koszem, sam Chandler nie da rady w obronie przeciwko tak silnym graczom z LA. Można spokojnie pobierać większy handi, ale ja wybrałem moim zdaniem bezpieczniejszy typ a gram grubiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 263

fidelio

Użytkownik
fajnie że piszesz o tym teraz po meczu, a ja utopiłem ponad 600zł nie na czystej 2 czy coś ale na overze Miami 99,5.
Nie że bym pisał , że przegrałem przez to , iż nie podałeś tej informacji bo sam postawiłem ale jak coś wiedziałeś mogłeś napisać o tym, chyba że ci serwer na to nie pozwolił..

Lcash//próbowałem do 0.30 pojawić się na forum, ale forum tak działa, że ja pierdziele..nie miałem cierpliwości ani ochoty na dalszą zabawę...sam chciałem grać Heat na takiej linii po 2óch porażkach i po tylu dniach odpoczynku, ale odpuściłem po &quot;rewelacjach&quot;. I też żałuję, że nie miałem okazji tego napisać - może niektórym by to otworzyło oczy. Zasługa serwerów :/
Żeby było śmieszniej to największa kasa w tym meczu była do zarobienia grając live na heat w odpowiednim momencie. Pluję sobie w brodę, bo postawiłem na nich za wcześnie (kurs około 2.30) jak przegrywali kilkunastoma punktami, bo często był taki scenariusz ich wygranych meczy, nie takie straty odrabiali. No, ale jak już im odjechali na 30 pktów to się zrobiły kursy rzędu 24 na Miami. Potem ten kurs zjechał do poziomu 2-3, jak zniwelowali przewagę do 9 pkt. Rany, taką różnicę upolować to jest to! Niestety nie udało mi się złapać tego kursu bo się pospieszyłem, ale warto się czaić na takie okazje.
 
G 20

gruda

Użytkownik
Nie pisałem że na pewno mecz był sfixowany bardziej to był sarkazm bo ja nie wierzę by ktoś miał informację, taką przede meczem, ale jeśli ktoś pisze przed rozpoczęciem meczu
&quot;Uwaga na faworyta w danym spotkaniu bo mecz jest podejrzany&quot; I w meczu dzieją się rzeczy nie możliwe wtedy już może wiedzieć dziecko, iż coś było na rzeczy.A jeśli chodzi o mecze ostatnie Miami i dzisiejszego w nocy Oklahomy powiedz mi Panie ,iż ten mecz nie był dziwny ja rozumiem oddawać rzuty i pudłować no, zdarza się przecież normalka nie mówię już o meczu Miami bo już pisałem wcześniej co było nie tak,Jeśli drużyna grubo overowa w meczu gdzie grają 2x drużyny bez obrony po 1 Połowie rzuca ponad 60 punktów w 2 połowie rzuca ich 19 to nie jest to przypadek i nie mów mi że, się to zdarza ale nie w NBA!!!! Oklahoma od samego początku do samego końca grała bez obrony a Houston po takiej szalonej grze w 2 połowie przestali rzucać co powiesz, że się zmęczyli po 1 połowie?
zajmuję się NBA już dobre 5-6 lat i wiem jak to działa(tak na marginesie nie chwaląc się byłem już na Hali Toronto Raptors i widziałem jak to na żywo wygląda) ale to tak na marginesie. Były wpisy, dopiero co wróciłem do domu i szukałem w historii ale gdzie to było napisane ale nie znalazłem. Ktoś przed meczem OKC napisał uwaga na Houston bo są pewne informację o układach teraz
każdemu zawsze jeśli się pisze że mecz sfixowany to od razu pierwsza myśl iż chodzi o zarobek u buków, nie tylko są różnorakie układy co nie zawsze chodzi o kasę typu ty pomóż nam dziś ja pomogę ci jutro teraz jeśli chodzi o NBA wiadomo w dalszych częściach fazy rozstawienie przeciwnika w Play Off jest uzależnione od rozstawiania drużyn z fazy, ja nie mówię że taki układ był wczoraj czy coś ale ten mecz nie był normalny tak samo jak i Miami z Wash. Buki także maczają palce w takim czymś. Ile to razy były przecieki np z BWIN kiedyś jako sponsor Realu M mecz pucharowy kilka lat temu z 3 ligowcem chyba może ktoś pamięta było udokumentowane iż na polecenie Bukmachera BWIN Real w pierwszym meczu miał zremisować i remis był.
Mecze ustawione, układy były są i zawsze będą bo jeśli coś jest uzależnione od wyniku jeśli chodzi o kasę to zawsze będą wałki i takie rzeczy nie są śmieszne, śmieszne jest to iż ludzie piszą na necie że niby wiedzą jaki mecz jest ustawiony , bo nikt nigdy takich informacji miał nie będzie.
Może coś poplątałem nie za bardzo umiem tłumaczyć w prosty sposób takie rzeczy ale myślę że zrozumiecie o co mi chodzi..

karmol2 i nie napisałem że to był na 100^ fix czy coś bo jest normalne że człowiek szary o tym nie wie na pewno, bardziej chodziło mi że mecz był dziwny..
I jeśli chodzi o niespodzianki jeśli ktoś ma pojęcie o NBA to wie że dla niego jest mało niespodzianek, tylko nie pisz że dla ciebie niespodzianką jest iż kurs 1/3 1/4 nie wchodzi ???? ?
czlowieku co Ty bredzisz ???? graly 2x druzyny bez obrony?oklahoma to jedna z lepszych defensyw w lidze ???? a w 2 polowie mega siadla na houston...do tego nie wierzysz w zmeczenie?a ja jak najbardziej juz przed meczem przewidywalem mega zmeczenie hou a w przerwie przy -14 jeszcze poprawilem po 5,75 na win okc bo dalej trzymalem sie tego ze hou sie zajedzie...MEGA intensywnosc w obronie okc+zmeczenie hou+poprostu czasem peszek ze niektore rzuty nie wpadaly(a ile 3 wpadlo im przez rece w 1st half??) i wynik byl jaki byl...szukac spiskow w rzeczach ktore sie zdazaja bo Ci pewnie nie siadl typ jest niewyobralalnie smieszne ????
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Eric Gordon over 17,5 pkt ⛔⛔ fatalna skuteczność...
1,93
Marathonbet


Widać ruski buk z rana jeszcze śpi. Gordon pod nieobecność Andersona, Holidaya i Evansa notuje bardzo dobre występy, zdobywając sporo punktów. To właśnie on i Davis przejęli w tej chwili cały ciężar gry ofensywnej Pelikanów. Wystarczy wspomnieć, że ostatnie
mecze Eric kończył kolejno z 23, 27, 20, 12 i 35 pkt, więc widać, że linia w sytuacji, jakiej znajduje się zespół New Orleans Pelicans nie jest zbytnio wygórowana i spokojnie do przekroczenia. Kolejny argument to przeciwnik, jakim będą Wojownicy z Golden State. Szybkie tempo, dużo rzutów i ofensywna koszykówka to charakteryzuje jutrzejszych gości także Gordon w tej grze powinien się odnaleźć. Nie oszukujmy się, Curry nie jest dobrym obrońcą, więc Gordon będzie miał spore pole do popisu. Z tej trójki wyżej wymienionych tylko Evans może zagrać, ale to też nic pewnego. Dobry bet i tyle ;)

Jedziemy dalej:



Damian Lillard over 21,5 pkt ⛔⛔
1,85
betcity

Kolejny jak dla mnie mały prezent od buka rodem z Rosji ;) 21,5 pkt to średnia rozgrywającego z Portland w tym sezonie tyle tylko, że jutro w nocy Blazers mierzyć się będą z Dallas, więc ofensywna koszykówka będzie w tym spotkaniu podstawą. Obie ekipy przekładają ofence nad defence, więc czeka nas świetne widowisko ze sporą ilością punktów, przynajmniej tak przewiduję. Spotkanie powinno być wyrównane, więc sporą porcję minut Lillard ma zagwarantowaną, a jego match up, jaki ma do rozegrania może napawać optymizmem. Mianowicie na przeciwko Monta Ellis delikatnie mówiąc nie lubujący się w grze obronnej. Damian powinien go tu porządnie sponiewierać i rzucić grubo ponad 20 pkt. Kolejny jak dla mnie super becior. W pierwszym meczu pomiędzy obiema ekipami Lillard lekką ręką zakończył zawody ze zdobyczą 32 pkt. Jutro może być podobnie.

Może i dopisałbym więcej, ale po pierwsze cała nocka bez zmrużenia oka, a po drugie zaraz wychodzę. Te najważniejsze rzeczy na pewno ująłem.
Plusem jest to, że z rańca można połapać fajne kursy, więc gorąco polecam! ;)
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers
Over 213 pkt. @1.95 marathon ✅✅ izzi
Portland ostatnio w bardzo dobrej formie, cztery wygrane w ostatnich pięciu meczach, w tym wczorajsze zwycięstwo w wyrównanym meczu ze Spursami. Drużyna z Oregonu we wszystkich meczach zdobywał sporo ponad 100 punktów. Dallas podobnie jak PTB, są w formie, taki sam stosunek wygranych do przegranych i też wszystkie mecze przekroczone grubo ponad 100 punktów.
Zapowiada się bardzo ofensywne i przede wszystkim wyrównane spotkanie, obie drużyny w ścisłej czołówce ilości zdobywanych punktów na mecz, Portland zajmuje pierwsze miejsce (113.8!), a Dallas plasuje się na piątej pozycji (109.4). Tak jak pisałem wyżej, liczę na otwartą i ofensywną grę, w której obie drużyny czują się wyśmienicie, dodatkowo Mavs i Portland b2b, co sprzyja overowym spotkaniom, mniej skupienia w obronie, zresztą oba zespoły defensywą nie grzeszą, zajmują dopiero miejsca w trzeciej dziesiątce najlepiej broniących zespołów.
Wyżej padł typ na Lillarda, to ja pójdę w stronę drugiego lidera drużyny Portland, Aldridga, lecz ja wybrałem punkty + zbiórki. LaMarcus razem z Damianem stanowią filary gry Portland. Głównie dzięki nim grają tak bardzo ofensywnie, oczywiście nie można zapominać o Matthewsie czy Batumie, którzy zawsze dorzucą ważne punkty. Aldridge w ostatnich pięciu meczach zdobywał razem punktów i zbiórek kolejno: 32,45,34,50,39. Linii nie przekroczył w spotkaniach z Bostonem i Sacramento. LaMarcus problemów pod koszem przynajmniej w aspekcie zbierania piłek problemów mieć nie powinien. Tak jak pisałem wyżej, spodziewam się ofensywnej gry, co może pomóc overowi. Dodatkowo Aldridge wywodzi się właśnie z Dallas, więc myślę, że będzie chciał pokazać na co go stać przed &quot;własną&quot; publicznością i że linia pęknie ze spokojem.
LaMarcus Aldridge over 36.5 (punkty + zbiórki) Betsson ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dunker 94

dunker

Użytkownik
Indiana Pacers - Los Angeles Clippers
Clippers over 94,5
J.J. Redick nieźle mnie zawiódł - 0/7 zza łuku. Clippers - 92 pkt
1.83
Bet365

Ja dziś upatrzyłem sobie over Clippersów, wiem że jest to drużyna która może rzucać 100 pkt i więcej co mecz. Są teraz troche osłabieni ale bez CP3 spisują się całkiem nieźle. Wrócił J.J Redick który zagrał fenomenalne spotkanie przeciwko Dallas, rzucając 33 pkt, wtedy ekipa z LA rzuciła 127 pkt. Na ostatnich 10 spotkań tylko raz nie pokryli tego overa. No dziś na przeciwko stanie nie byle kto bo najlepsza obrona NBA, ale myśle że 95 pkt zdołają rzucić. Redick, Crowford i Dudley to dobrzy strzelcy z dystansu, a to na pewno jest jakiś sposób na zdobywanie pkt przeciwko Indianie bo w pomalowanym na Hiberta będzi im cięzko. Clipp chociaż stacili na jakis czas Chrisa to i tak w dalszym ciągu grają szybki basket i uważam że 95 są w stanie dziś zdobyć.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Panowie oświećcie mnie proszę co taka dobra linia na Warriors? Jak widziałem ostatnio Pelicans (2x z Mavs) to wielka bieda bez Holidaya i Andersona. Jest Gordon ale on może wygrać mecz gdy kryje go Harden a nie Iggy.. Wiem że Warriors b2b po wielkim meczu z Thunder i ciśnienie na pewno zeszło ale bez przesady. Dużo ogórków gra w składzie NO przez te kontuzje, nawet jak Evans zagra to dla mnie Warriors zdecydowanie biorą ten mecz. Ktoś przeciwko ? ;&gt;
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Panowie oświećcie mnie proszę co taka dobra linia na Warriors? Jak widziałem ostatnio Pelicans (2x z Mavs) to wielka bieda bez Holidaya i Andersona. Jest Gordon ale on może wygrać mecz gdy kryje go Harden a nie Iggy.. Wiem że Warriors b2b po wielkim meczu z Thunder i ciśnienie na pewno zeszło ale bez przesady. Dużo ogórków gra w składzie NO przez te kontuzje, nawet jak Evans zagra to dla mnie Warriors zdecydowanie biorą ten mecz. Ktoś przeciwko ? ;&gt;
A dlaczego niby Iggy miałby kryć Gordona :?:

Bo jakoś nie widzę sensu, żeby Klay krył Davisa albo nawet Aminu, toć oni będą mu skakali po głowie non stop. Wg mnie prosta sprawa, jeśli wychodzi piątka Roberts, Gordon, Davis, Aminu i Smith, to kryją ich odpowiednio Curry, Klay, Iggy, Lee, Bogut. A Thompson to nie jest jakaś potęga w obronie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom