>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2015

Status
Zamknięty.
deepred 735,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Toronto Raptors - Detroit Pistons
W dzisiejszym spotkaniu zmasakrowane wczoraj Tłoki spróbują, ale według mnie niezbyt udanie nawiązać walkę z Drapieżcami. Goście we wczorajszym spotkaniu stracili nie tylko dużo punktów, ale także Brandona Jenningsa, którego już w tym sezonie nie zobaczymy. Gospodarze też ostatnio nie szaleją i chyba sami nie pamiętają, kiedy rzucili 100 punktów w jednym meczu. Ogólnie rzecz biorąc to typ troszeczkę na wyczucie, bo linia proponowana przez buki po takim kursie jest bardzo korzystna. Pistons powinni teraz spuścić nieco z tonu, a Raptors, którzy nie grają już tak genialnie jak na początku sezonu powinni dzisiaj w cuglach dobrać się Tłokom do skóry grając przy tym bardzo ekonomicznie.
Under 199 / 1.90 / bet365
Golden State Warriors - Boston Celtics
Tutaj również linia według mnie bardzo wysoka. Zgoda, Warriors ostatnio grają świetnie w ofensywie, Klay Thompson pobił ostatnio rekord NBA jeżeli chodzi o punkty zdobyte w jednej kwarcie (37!), ale jakoś nie wydaje mi się, żeby teraz miała nastąpić seria pogromów. W ekipie Celtów zabraknie dziś Marcusa Smarta i Kelly&#39;ego Olynyka, który prawdopodobnie wykuruje się dopiero na termin w okolicach All-Star Game i został odesłany do Massachussets. Boston ostatnio dosyć niespodziewanie wygrał z Blazers i Nuggets i jeszcze bardziej niespodziewanie ich road-trip po zachodzie to dwa zwycięstwa i póki co jedna porażka. Wojownicy w pełnej obsadzie, napakowani jak kabanosy wyjdą rozprawić się z ekipą Brada Stevensa, jednak nie wydaje mi się, żeby rozbili gości 18 punktami.
Celtics +18 / 1.90 / bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Phoenix Suns - Los Angeles Clippers
Chris Paul over 17,5 @ 1,85 Unibet ! @ 1,96 na Betssonie :!: i taka sama linia.
✅ ✅ ???? ✅ ✅ 23
Już niedługo dojdzie do być może najciekawszego starcia nocy, w którym zmierzą się zespoły Suns i Clippers. Ci pierwsi grają szczególnie u siebie bardzo ofensywną koszykówkę i narzucają bardzo szybkie tempo gry. Clippers również są ofensywnym zespołem, stąd linia na ten mecz jest bardzo wysoka. W takiej sytuaucji swoją linię powinien przekroczyć jeden z liderów gości, Chris Paul. Na przeciw niego stanie Bledsoe, a więc gość, który był zmiennikiem Paula, zanim trafił do Suns. Szykuje się zatem ciekawa rywalizacja na pozycji rozgrywającego, z której zwycięsko moim zdaniem wyjdzie Paul. Suns nie słyną z bardzo dobrej obrony, więc przy szybkim tempie meczu Paul będzie miał sporo okazji by solidnie zapunktować. Chris wielokrotnie już taka linię pokrywał grając przeciwko Suns, wiec dziś dlaczego miałoby tego nie zrobić ponownie? Stawiam na jego over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 195

kosmos111

Użytkownik
Mecz Knicks - Kings i PTB - Nets mają być przełożone z powodu kiepskich warunków pogodowych w okolicy Nowego Jorku (bodajże śnieżyca).
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
NO - Philadelphia
Typ: over 13 punktów Robert Covington
Kurs: 1,85
Bukmacher: Ónibet


W ekipie gości zabraknie dzisiaj, jak zwykle w ostatnich dniach Tony Wrotena (16,9 punktu na mecz) oraz Michaela Cartera-Williamsa (15,3 punktu na mecz). Pod nieobecność tego drugiego Philadelphia zatrudniła debiutanta - Larry Drew II. Nie można po nim spodziewać się, że nagle zastąpi wspomnianą dwójką. Ciężar zdobywania punktów powinien wziąć na siebie również Covington, który z każdym meczem notuje coraz lepsze cyfry.

W ostatnim meczu, w którym nie zagrał Carter-Williams z LA Clippers (91:127), Covington rzucił 23 punkty (9-15, 32 minuty). W poprzednim starciu z NO wygranym 99:81 rzucił 18 punktów (5-14, 33 minuty).

Obecnie jego średnia to 12,5 punktu i 27,6 minuty. Jednak w ostatnich 9 meczach zdobywa 13,7 punktu i gra ponad 32 minuty. Dzisiaj pod nieobecność Cartera-Williamsa powinien dostać kilka piłek więcej, co powinno się przełożyć na zdobycie kilka punktów więcej, aniżeli jego średnia.

Wynik: 6 punktów⛔
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Panowie, to prawda ze dzisiaj w Lakersach nie wystąpi Kobe ? Może ktoś potwierdzić, czy to tylko plotki ?
Chyba nawet do końca sezonu ma już nie wystąpić, ale nie wiem ile w tym prawdy.
http://www.rotoworld.com/player/nba/430/kobe-bryant
KB czeka prawdopodobnie przerwa do końca sezonu po kontuzji barku jakiej doznał w meczu z Pelikanami , możliwe iż czeka go operacja, bo naderwanie stożka rotatorów to dość uciążliwy problem
Chłopaki od paru dni wiadomo ze z KB24 nie najlepiej.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Orlando Magic under 96,5 pkt ✅✅
1,85
Sportingbet​


Goście faktycznie, jak ktoś wcześniej zauważył starają się grać w ostatnim czasie w szybszym tempie i trzeba przyznać, że wychodzi im to całkiem nieźle. Potrafili tą linie przekroczyć na wyjazdach 3 razy z rzędu, ale trzeba zaznaczyć, że były to mecze z Bulls pogrążonymi w kryzysie, Pistons i Knicks będącymi na ten moment chyba największą patologią ligi (tak, wiem, że ostatnio nawet coś wygrali ???? ) Teraz popatrzmy na to z innej strony... Miśki to jedna z najlepszych defensyw ligi i są znani z tego od dłuższego czasu. Wolne i mozolne budowanie akcji to ich styl będący wizytówką tej ekipy. Potrafią wytracić z rytmu nawet te najlepsze drużyny, a u siebie narzucają zazwyczaj własne warunki gry. Magic najprawdopodobniej się do tego chcąc nie chcąc będą musieli dostosować. Vucevic i Harris to dwaj gracze Orlando, którzy potrafią zdobywać sporo punktów, ale zaraz zaraz... Mamy tutaj na nich być może najlepszy zestaw obrońców, jaki mógł się przytrafić. Doktor Marc i Allen to specjaliści w swojej dziedzinie i już nie takich zawodników potrafili &quot;wyciszyć&quot;. Widzę tu typowe spotkanie, jakie zazwyczaj serwują nam Miśki. Pełna kontrola przez całe 48 minut i wygrana kilkoma, max kilkunastoma punktami, dzięki dobrej obronie.

New Orleans Pelicans over 100,5 pkt ⛔⛔ 14 pkt w 4Q... i 99
1,83
Bet365​


Tutaj idziemy w drugą stronę. Zaskakują mnie statystyki obronne 76ers. W teorii są w połowie stawki w tej klasyfikacji, ale jednak na parkiecie do końca tego nie widać. Dzisiaj stówkę powinni dostać na lajcie, a tak naprawdę jedyna wątpliwość dotyczy tego, czy Pelikanom się będzie chciało... W sumie dlaczego nie? Wczoraj wygrali bardzo ważne dla nich spotkanie z Dallas i do rywalizacji z Philadelphią przystępują niejako z rozpędu i będąc na fali. B2b tutaj nie powinno przeszkodzić w rozstrzelaniu gości bo Pelicans wciąż walczą o playoffy i dekoncentracja, czy jakieś przestoje nie mogą mieć miejsca nawet przeciwko takiemu słabemu przeciwnikowi. Warto wspomnieć, że gospodarze u siebie to ekipa rzucająca naprawdę sporo punktów (106,3/mecz) i prezentują się o niebo lepiej, niż w delegacjach. Bilans 14-5 mówi sam za siebie. Krótko mówiąc na własnym parkiecie wszystko prosperuje u nich lepiej poczynając od gry obronnej, kończąc na egzekucji, co dziś jest szczególnie dla nas ważne.
Warto dodać, że po stronie gości zabraknie Wrotena (dłuższa absencja) i Cartera Williamsa, co powoduje znaczne osłabienie tej drużyny, ale też zawężony roster. Naprawdę wygląda to na tą chwilę mizernie, dzięki czemu Pelicans mogą budować w dalszym ciągu pewność siebie przekonującym zwycięstwem. Phila na wyjazdach notorycznie daje sobie wrzucić 100 pkt, więc dlaczego nie miałoby stać się tak dzisiaj przeciwko 8 ofensywie ligi m.in z Davisem, Evansem, czy Andersonem w składzie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 12

dziadekx

Użytkownik
Nikt nie typuje tutaj Oklahomy na dzisiaj ?
Wczoraj przegrali z kawalerami ale swoje nawrzucali do kosza, dzisiaj graja na swoim parkiecie gdzie ostatnio roznieśli gsw 127-111 myślę że handi -14.5 spokojnie pokryją.
na ostatnie 2 spotkania weszlo -19 ale Durant nie grał wtedy na pełnej pompie.
Wczoraj na wyjezdzie 32 punkty w domu spokojnie sam zrobi 36, Minnesota wolna traci piłki przekracza czas wczoraj atlanta z nimi tylko 12 puntkami wygrala, ale sie oszczedzali strasznie.

Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves / Oklahoma -14.5 / bet365 1.76
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Orlando Magic under 96,5 1,943 pinnek ✅ 94
Właściwie wszystko napisał karmol. Nie widzę jakoś tej szybkiej gry z Memphis z prostego względu, ta ekipa ma wszystko by taką grę powstrzymać. Wracają bardzo szybko, nie tworzą się luki, której zazwyczaj takie up tempo próbuje tworzyć. Dobrze przekazują i pomagają w kryciu. Do tego pod koszem Vucevic będzie miał dzisiaj katorgę. Po pierwsze zmęczą go w obronie bo jak wiemy Memphis to głównie siła w pomalowanym i tam pójdzie większość piłek i powinno to się odbić na ofensywie. W sumie nie ma co dodawać bo ciężko tutaj odkryć Amerykę. Gdyby nie zmiana tempa gry pewnie linia byłaby sporo niższa, tylko, że problem jest taki, że ja jakoś nie widzę opcji by tak przeciętna ekipa jak Orlando zrealizowała swoje up tempo z taką defensywą. Zresztą było to już widać z Indianą, trochę lepszej defensywy i Orlando miewa spore przestoje bo po prostu nie są rzutowo tak dobrą ekipą. Nie sądzę by z Memphis kreowali sobie tym stylem tyle miejsca ile np z Pistons czy Knicks.
NBA 2014/2015 52:41:1
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Celtics at Jazz
Celtics over 93 @ 1.83 by Bet365 ✅

Utah w tym sezonie u siebie straciło 94 lub więcej punktów w 15 z 20 meczów.
Te 5 meczów, w których padało mniej punktów gości, to:
25/01 - Nets (73)
17/01 - Lakers (85)
28/12 - 76ers (71)
19/11 - Thunder bez KD i RW (81)
2/11 - Suns (91)
Można powiedzieć, że tylko Suns są w tym zestawieniu jakąś niespodzianką.

Boston na wyjazdach w tym roku, na linii 94 pkt jest 12-1-7.
Ciężko coś więcej napisać. Już pare razy wspominałem, że Juta ma bardzo słabe statystyki w obronie, ale mogę napisać jeszcze raz - obecnie 27 miejsce w lidze w obronie - 106.1 per 100 posiadań.
Ciągle bardzo niski pace Jazz - 92.9 posiadań per game (3 miejsce od końca) ale z drugiej strony mamy Boston z 99.1 posiadania per game (3 miejsce w NBA).
Liczę, że mecz będzie w tempie gry Bostonu. Nie marudzą w ostatnich meczach. Dwa mocno underowe spotkania w styczniu, a tak to kręcą się zawsze ok. 200 pkt sumy meczu.
Rozwiewamy wątpliwości kadrowe.
Bradley said the bruised hand is something he&#39;s been dealing with &quot;for a while.&quot; It doesn&#39;t appear as if either issue is going to keep him off the floor for now, but the injuries will likely be slow to heal since Bradley needs his hands to play basketball. It may become an issue of maintenance and pain tolerance as Bradley continues to play through it for now.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves
▶ Typ: Over 110.5 (Suma punktów Oklahoma City Thunder) @ 1.90
Buk: Marathonbet

Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves
▶ Typ: Over 56.5 (1 Połowa - Suma punktów Oklahoma City Thunder) @ 1.90
Buk: Marathonbet

Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves
▶ Typ: Over 23.0 (Suma punktów Westbrook, Russell) @ 1.90
Buk: Marathonbet


Witam :!:
Na dziś przygotowałem wydaje mi się bomby w meczu Oklahoma City Thunder z Minnesota Timberwolves, gdzie ja w ten mecz wchodzę grubo dlaczego? a no dlatego, że OKC jeśli myśli a myśli na pewno o zajęciu miejsca w pierwszej ósemce, to takie spotkanie po dwóch ostatnich porażkach na wyjeździe po prostu muszą wygrać i zmieść rywala z parkietu. Minnesota grała wczoraj w Atlancie i doznali porażki 112-100 dodam do tego, że w pierwszej połowie dali sobie wrzucić 61 punktów! Ostatni mecz między tymi drużynami odbył się w Minnesocie i zwycięzcami z parkietu schodzili Goście czyli OKC pokonując dzisiejszego rywala 92-111, z tego w ostatniej kwarcie OKC rzucili tylko 18 punktów! Natomiast do przerwy narzucali aż 70 punktów! A by było tego mało to KD rozegrał tylko 28min ponieważ wracał po kontuzji dopiero. Russell w tym spotkaniu rzucił 34 punkty! Dziś obaj są w pełni sił i jestem pewien że pociągną OKC do okazałego zwycięstwa, a przy okazji narzucają dużo punktów. Ostatni mecz OKC u siebie to spotkanie z GSW i wygrana 127-115, jak widać linia 110 na Sumę punktów została przekroczona na luzie, wczoraj niby &quot;tylko&quot; 98 punktów z Cavs lecz miały miejsce duże przestoje w grze ze strony OKC. Lecę grubo w sumę punktów dzisiejszych Gospodarzy, oraz tak samo grubo na sumę OKC do przerwy, delikatniej natomiast spróbuję Russella na Over 23, lecz liczę na 3 DUUUUŻE plusiki jutro rano.
POLECAM :!: :!: :!:
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Los Angeles Clippers - Denver Nuggets

Zdecydowanie najciekawszy mecz tej nocy w NBA. Denver po wczorajszej przegranej dogrywce z Washington Wizards, dziś wyrusza na mini tour w swojej konferencji. Najpierw mecz w Staples, potem mecz w Nowym Orleanie, a na koniec FedEX Forum. Mimo skazywania przez bukmacherów na zdecydowaną porażkę ekipy z Kolorado, nie sądzę by łatwo sprzedali skórę. Oba zespoły to 2 ekipy preferujące styl coast to coast a ich mecze są rozgrywane w szybkim tempie, rzadko kiedy notując akcje ponad 20 sekundowe. Do rzeczy. Mam kilka przemyśleń co do dzisiejszego meczu i chciałbym się nimi podzielić z userami forum. Podoba mi się dzisiaj matchup pomiędzy rozgrywającymi obu drużyn i to na nich głównie skupię swoje typy. Point guard home team Chris Paul wreszcie gra jak prawdziwy lider drużyny, rzuca sporo i skutecznie, oraz rozdaje extra pass&#39;y. Dzisiaj również moim zdaniem pojedynek H2h z Ty Lawson&#39;em wygra bo PG Denver w obronie to mijana praktycznie przez każdego lepszego PG tyczka. Więc trzeba to wykorzystać, jeśli ma się przewagę. Chris Paul na tą chwilę to 2 zawodnik na &#39;&#39;1&#39;&#39; jeśli chodzi o efektywność na parkiecie pod względem PER( ustępuje tylko Curry&#39;emu). Ty Lawson też gra coraz lepiej, owszem zdarzają mu się mecze kiedy jest cold player ale on nigdy na top guarda to raczej się nie zapowiadał. Dzisiaj sądzę, że odda co najmniej 20 rzutów. Znalazłem też fajną linię na asysty, bo w tym sezonie jeśli chodzi o podania to jest w czubie, a tutaj przy ofensywnym meczu powinien ich nazbierać. Moje propozycje na mecz:


Chris Paul over 29,5 pkt + asysty -&gt; 1,75 -&gt; Betsson⛔
Chris Paul &amp; Ty Lawson over 38,5 pkt -&gt; 1,85 -&gt; BetCity⛔ mieli dzień rzutowy na dobrym % a nie oddawali rzutów :razz:
Ty Lawson over 8,5 ast -&gt; 1,66( słaby kurs ale wszędzie linie 9,5 a nawet widziałem 10,5)✅


@ Na koniec chciałbym dodać od siebie, że od kiedy jestem na forum, to nie pamiętam żeby dział NBA był tak w fatalnym stanie. Ludzie zrobili sobie z niego czat pisząc po 1 zdaniu i zadawaniu głupich pytań. Nie wiem gdzie są moderatorzy od działu koszykówka ale skoro się zgłosili to powinni rozdawać kartki z miejsca albo zrzec się tej funkcji. Easy,Karmol,Maroon,Juve i szymon1989. Analizy tych wyżej wymienionych userów da się czytać, reszta do wyrzucenia. Bo analizą nie mogę nazwać napisania 1 czy 2 zdań. Co to za analiza? Np. Brooklyn straci 100 pkt bo stracił 100 w ostatnich 10 meczach? Panowie nie róbmy śmietnika z każdego działu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Warto wspomnieć, że Boston dzisiaj bez Bradleya. Gdzieś ta informacja się zapodziała na roto ale jest napisane, że póki co kontuzja wylączy go z gry.
Sam chciałem to grać ale nie oglądałem spotkań obu ekip ostatnio i przy tej absencji wolałem odpuscić.
/Edit czytanie nie zrozumieniem sie kłania. Mój wielbłąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zoumafan 23

zoumafan

Użytkownik
Westbrook over 23 punkty
Marathonbet ⛔⛔⛔ // skutecznosc znakomita. 7-22 za dwa, 0-3 za trzy...
@1.90


Westbrook to bez watpienia gracz, ktory potrafi odmienic losy meczu i ma warunki na jednego z najlepszych zawodnikow na swiecie, jednak prakuj mu jedynie, a raczej az podstawowej rzeczy do osiagniecia sukcesu czyli mozgu. Dzisiejszej nocy Oklahoma bedzie podejmowsla na wlasnym parkiecie slaba Minnesote, dodatkowo oslabiona i spodziewam sie, ze OKC narzucaja sporo punktow, a Russel przekroczy przekroczy linie 22 punktow. Podejrzewam, ze jesli wszystko bedzie szlo po mysli to trener gospodarzy da troche odpoczac Durantowi, ktory 3 mecze z rzedu gral po ponad 40 minut, a wtedy Westbrook bedzie mial okazje do popisu. Typ troszke ryzykowny z uwagi na to, ze to Russel, jednak mysle, ze podola.

Pelicans over 100.5 pkt
Bet365⛔⛔⛔// zabraklo szczescia. Tylko 14 pkt w IV kwarcie.
@1.83


Pelicany podejmuja na wlasnym parkiecie bardzo slaba Philadelphie, z ktora nie powinni miec problemow. Pelicany na wlasnym parkiecie spisuja sie znakomicie co udokumentowali m.in we wczorajszym meczu z Dallas, dlatego i dzis powinni odniesc zwyciestwo. Jak wiadomo defensywa gosi do najlepszych nie nalezy i traca sporo punktow, bo jest to ponad 100 na meczi nie zapowiada sie przed tym spotkaniem, aby cos sie w tej kwestii zmienilo. Licze na to, ze gospodarze utrzymaja obecna forme i w rozrachunku koncowym ich dorobek punktowy bedzie wiekszy niz 100 punktow.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Washington po wtopie z Portland wrocil na zwycięski szlak wygrywajac z Denver chociaz i tam nie obylo sie bez emocji, bo najpierw Faried spudlowal dwa wolne na sekunde do konca a pod koneic dogrywki Pierce wykonal jedne z tragiczniejszych zagran jakie widzialem w swoim zyciu i przy stanie +2 podal do Lawsona bedacego 6 metrow od kosza na 2 sekundy do konca ale na szczescie dla Wizards i samego Paula Lawson spudlowal. Dzisiaj dostaja tragicznych Lakersow i jest szansa na spokojne zwyciestwo. W ostatnim meczu Houston pprzejechalo sie po gospodarzach i dzisiaj jezeli niz powaznego sie nie stanie powinno byc podobnie. Moze nie przewiduje az takiego pogromu do polowy jak ostatnio ale powinno byc spokojne zwyciestwo. Nick Young jest questionable przed dzisiejszym spotkanie i nie wiadomo czy zagra. Po stronie Washingtonu wszyscy zawodnicy zdrowi. Jak to wyglada w tabeli? Lakers 4 od konca co na pewno musi podobac sie GM druzyny, poneiwaz maja realne szanse na konrketny numerek w drafcie i chyba dla wszystkich byloby najlepiej gdyby w tym miejscu ta ekipa pozostala. Oczywiscie pewnie innego zdanie sa zawodnicy bo wiekszosci z nich nie bedzie w rosterze na nastepny sezon i moga troche komplikowac plan generalnemu menadzerowi LAL. Na szczescie prawdziwego talentu nie ma tam za wiele wiec nawet pomimo najszczerszych checi nie powinni ugrac za wiele spotkan. Wizards kadra bez porownania lepsza i bardziej doswiadczona, kultura gry w ataku tez po ich stronie no i przede wszystkim Toronto ich goni wiec spotkania z rywalami takimi jak LAL to must win. Jutro graja z Phoenix wiec trzeba dzisiaj szybko wygrac spotkanie i skupic sie na jutrzejszym zdecydowanie ciezszym rywalem.
Was -4,5 1polowa 1.86 unibet⛔⛔⛔
Was -2,5 1kwarta 1.84 unibet⛔⛔⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Golden State Warriors - Chicago Bulls
Wynik meczu: Golden State Warriors -9,5 1,94⛔ 111:113
Przy tej formie GS na własnym parkiecie i nie tylko , nie widzę dziś szans dla Bulls, którzy grają w moim odczuciu słabo. Nie widze tutaj szans dla gości z Chicago. Dodatkowo na korzyść gospodarzy w ekipie Bulls kontuzjowany jest Mike Dunleavy oraz pojawiły się informacje, że pod znakiem zapytania stoi występ Butlera. To wszystko skłania mnie do gry Golden State Warriors -9,5.
Betclic
 
blum 70

blum

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć, czemu na Detroit taki wysoki kurs przeciw Cleveland u siebie (4.00) ? (podczas gdy basketball-reference wylicza szanse 51% dla Detroit właśnie)
 
R 10

realhotrod

Użytkownik
Pewnie dlatego że Detroit opuściło znacznie loty w ostatnich spotkaniach. Na dodatek stracili do końca sezonu Jenningsa. Za to Cavs wydaje się że złapali tak potrzebny im drugi oddech i na dodatek Lebron gra na najwyższych obrotach przy ogromnym wsparciu Smitha.
Mozgov może być dobrym przeciwnikiem dla Andre, przynajmniej w kwestii warunków fizycznych. A Love będzie wyciągał w ataku Monroe daleko od kosza co zostawi trochę miejsca pod koszem na wjazdy dla back court Cavs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom