>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA styczeń 2017

Status
Zamknięty.
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Biore teraz Indiane jeszcze 3,25 3/10 bet365
W nba ciagle dzieją się cuda ,wiec trzeba pobrać value . Taką przewagę to druzyny mogą odrobić w 3min .
Edit:
Szkoda, ale może chociaż overek wejdzie ????
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Charlotte Hornets 2 1,47 102-93 ⛔⛔

Charlotte na ostatnie 6 meczów wygrali zaledwie jeden, więc na pierwszy rzut oka forma nie najlepsza. Jednak patrząc na to z kim grali, można wysnuć nieco inne wnioski. Philadelphia mega forma jak na nich (4 wygrane na ostatatnie 5 spotkań), jednak bardzo duży wpływ na takie wyniki mieli ich rywale, którzy myśleli że mecze same się wygrają. Ale co można powiedzieć o takich Knicksach? Którzy gniotą ich przez cały mecz mają w drugiej kwarcie +17 a na 2 minuty i 17 sekund przed końcem prowadzą nawet 10 punktami i raptem dostają raka, przestają bronić na dystansie, leci trójka za trójką i ostatecznie Phila wygrywa jednym punktem (pierwszy raz od 70 paru spotkań, kiedy przegrywała więcej niż 15 oczkami) ? Koncentrancja koncentracja i jeszcze raz koncentracja. Dziś ze strony Hornets jej na pewno nie zabraknie, ponieważ potrzebują tego zwycięstwa, mają solidną defensywę i zawodników z większą jakością niz ekipy z którymi Sixers niedawno wygrywali. Ostatnie sześć meczów między tymi zespołami wędrowało na korzyść Batuma i spółki, więc liczę na przedłużenie tego trendu dzisiejszej nocy.

edit:

19 strat, rekord sezonu....
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Minnesota vs Thunder
Typ- Minnesota 2.10 bet 365 ✅✅✅
Bardzo fajny kurs na Wilki dzis w nocy , bedzie brak Zacha ale jak ostatnio pokazali nawet bez niego radza sobie dobrze pokonujac silnych Rockets , ogolnie Thunder poza Wesbrookiem nie ma za ciekawej ekipy graja przecietnie I mysle ze dzis ulegna , Wilki bardzo mi sie podobaja fajni mlodzi zawodnicy I nie czaje czemu tu Thunder sa fawortyem gram smialo na Minnesote po wg mnie bardzo fajnym kursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wkmch 49

wkmch

Użytkownik
Na dziś proponuję bardzo odważny bet, mianowicie znowu postawię na Memphis. Houston przegrało swój ostatni mecz w Minnesocie, wracają dziś na swój parkiet. Natomiast Memphis ostatnio przegrało z OKC. Jeżeli chodzi o Grizzlies gdy tylko grają w komplecie i nie są przetrzebieni kontuzjami zawsze będą groźni co pokazał mecz z GSW. Być może i Houston złapało zadyszke, mają niezłą serie w meczach domowych i uważam że zostanie ona dziś przerwana. Kto jak kto ale Memphis z ich grą idealnie naddają się do powstrzymania tej ultra offensywnej gry Rockets. Dla bardziej bojaźliwych polecam oczywiscie Handi w strone Memphis ;)
Memphis @ 3.920 ✅
Memphis +7,5 @ 1.917 ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matiee 407

matiee

Użytkownik
Na dziś proponuję bardzo odważny bet, mianowicie znowu postawię na Memphis. Houston przegrało swój ostatni mecz w Minnesocie, wracają dziś na swój parkiet. Natomiast Memphis ostatnio przegrało z OKC. Jeżeli chodzi o Grizzlies gdy tylko grają w komplecie i nie są przetrzebieni kontuzjami zawsze będą groźni co pokazał mecz z GSW. Być może i Houston złapało zadyszke, mają niezłą serie w meczach domowych i uważam że zostanie ona dziś przerwana. Kto jak kto ale Memphis z ich grą idealnie naddają się do powstrzymania tej ultra offensywnej gry Rockets. Dla bardziej bojaźliwych polecam oczywiscie Handi w strone Memphis ;)

Memphis @ 3.920

Memphis +7,5 @ 1.917

Pinnacle
wszystko ok, ale nie u siebie i nie z Memphis. Właśnie Houston wyjdzie mega wkurzone i pewnie wygra. Takie moje zdanie i mam zagrane nawet -4.5 na Rakiety ???? Pozdro
 
dontpanic 0

dontpanic

Użytkownik
James Harden over 28.5 punktów @1.83 bet365 ⛔ 2pkt....:;/:
Broda jest w dużym gazie.
40 punktów przeciwko Raptors
40 punktów przeciwko Hornets
32 punktów przeciwko Wolves mimo słabego początku w 3Q rzucał jak automat.
Lider drużyny, to na nim w głównej mierze opiera się gra drużyny w ofensywie.
W dodatku wczoraj Rockets mieli wolne, więc fizycznie nie powinien mieć problemów.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Tylko że broda ma też mecze, w których stawia na rozdzielanie piłek swoim kompanom z drużyny i właśnie z dobrze broniącym Memphis tak to może wyglądać - abstrahując już od tego, że mecz nie będzie up-tempo i więcej zobaczymy kontrolowanych akcji, więc pociągnie to za sobą automatycznie mniejsze zdobycze punktowe. Dość ryzykowny bet ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 40

deps83

Użytkownik
⛔Houston Rockets - Memphis Grizzlies
Wizja: -7 Houston Rockets
Kurs: 1.9 pinnacle

Pisane z telefonu:

Ja dziś akurat idę w stronę Houston. Nie neguje typu na Memphis ale dziś moim zdaniem rakiety to wezmą. Przede wszystkim dzień odpoczynku bardzo się przyda rakietom. Już w spotkaniu z Hornets oraz Minnesota widać było ogólne zmęczenie. Druga rzecz to powrót do rotacji E. Gordona będzie dziś grał odczuwa jeszcze ból ale zagra. Nie trzeba mówić jak bardzo ważne jest to ogniwo. Rzut za 3, ale prócz tego bardzo dobre wjazdy pod kosz czego np. Anderson nie robi. Przewaga własnego parkietu tutaj dość istotna w tym spotkaniu gdyż Memphis jest drużyna własnego parkietu. Gdyby spotkanie odbywało się w stolicy Presleya to szedlbym w dodatnie handi na miśki. Co do właśnie Memphis drużyna bardzo himeryczna potrafi wygrać z bracmi splash brothers, a przegrać 20 pkt. z Orlando. Widziałem kilka spotkań Memphis ich gra się poprostu nie klei brak chemii między zawodnikami. Parsons gra tak jak kulawy bez nogi w squsha. Może dziś wybuchnie 30 pkt. ale to i tak nie zmienia faktu że głównymi dziś zawodnikami którzy ciągną ten zespół to Conley i Gasol. Oczywiście dziś jest też rewanż za przegraną w Memphis.
 
wkmch 49

wkmch

Użytkownik
Dziś wieczorem o 21:30 derby Los Angeles ???? . Zdecydowanym faworytem są Clippersi co nie dziwne, grają u siebie oraz wygrali ostatnie 5 meczy chociaż to może być mylne bo ich przeciwnicy to drużyny raczej z dolnej półki. Natomiast Lakers młoda drużyna która ciągle robi postępy stać ich na bardzo dobre zawody, ale również czasem grają totalną padakę. Drużyny te już raz zmierzyły się ze sobą w tym sezonie na terenie Jeziorowców i gospodarze wygrali to spotkanie 111:102. Lakersi lubia szybki basket i pomimo dobrej defensywy LAC obstawiam szybki mecz w związku z tym skusił mnie kurs na over punktowy Lakers po dosyć wysokim kursie.
Lakers over 103 @ 2.110 ⛔
Pinnacle
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Chicago vs NOP, typ: Pelicans @ 2.40
⛔ 107:99 - niestety gdy sie oddaje aż 63 zbiórki , w tym 21 (DWADZIEŚCIA JEDEN) na własnej tablicy, to ciężko wygrać mecz. Od początku grali bez jaj, nawet gdy zbliżyli się na -1 to zaraz było -11
:zoltakartka:


Praktycznie mógłbym powtórzyć wiele z opisu typu na Pelicans w starciu z NYK https://forum.bukmacherskie.com/f273/nba-styczen-2017-a-141409-4.html#post6263755 sprzed kilku dni.

Nie rozumiem, dlaczego bukmacherzy nadal nie doceniają ekipy gości. Owszem A.Davis doznał urazu w tym wlasnie spotkaniu (z NY) ale do czasu jak nie został chamsko popchnięty grał kolejne fantastyczne zawody. Pokazuje, że jest już w gronie najlepszych graczy tej ligi i odpowiada mu wystawianie w S5 jako Center. Ma teraz w okół siebie w końcu zdrowych graczy i wzmocnioną ławkę.
Z takim roosterem Pelicans stac aby powalczyć o PO i na pewno będą do tego dążyli, po fatalnym starcie sezonu ich bilans nie wygląda już tak źle mają zaledwie mecz straty do Portland, które po małym odbiciu się z dołka, wczoraj zagrali znowu fatalnie w obronie, pozwalając jednej z najsłabszych ofensyw w lidze - Orlando rzucić u siebie 115 punktów. Osobiście zdrowe Pelikany stawiam najwyżej z grona teamów walczących o 8 miejsce na Zachodzie , dlatego kolejny raz próbuję wykorzystać kurs na nich, ktorych zachęca do grania.

Zagra A.Davis, ale także J.Butler powraca do składu Chicago. Z tego powodu kurs na Pelicans wzrósł z 2.12 na @2.40 :cool:

Pelicans mają realną szansę awansu do PO na Zachodzie, Chicago - co najwyżej jakimś cudem mogą się tam przemknąć i dostać szybkie baty w 1 rundzie PO. Trio Butler+Wade+Rondo nie ma prawa funkcjonować, a dziś znowu mogą zagrać wszyscy trzej razem. Jak widać po ostatnich meczach lepiej Chicago wiodło się gdy np. Rondo nie był w ogóle w rotacji.
Cała trójka jest bez rzutu za 3pkt, na dodatek wiemy jaki charakter ma Rondo, potrafi zepsuć zespół od środka, wcale mnie nie zdziwi jak nie dotrwa do końca sezonu w Chicago, mimo iż był ich jednym z głównych celów w off-season (GM Bulls to idiota...)

Nie zagra dzisiaj u gospodarzy także Mirotic, czyli jeden z niewielu graczy , którzy dysponuje jako takim rzutem za 3 pkt , oczywiście Chicago maja siłę w zbiórkach i są jednym z lepiej zbierających teamów w lidze, ale czy to może powstrzymać Davisa i spółkę? Ma on dzisiaj zagrać bez restrykcji minut , także uraz biodra pewnie to nic wielkiego - dostał wolne w ostatnim spotkaniu , przeciwko słabym Nets i dzisiaj pewnie będzie zdolny do gry na swoim , wysokim poziomie
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 23:00
Spotkanie: Chicago Bulls - New Orleans Pelicans
Typ: Bulls -3.5 ✅✅✅
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj spróbuję zagrać w stronę Byków, Butler jest zawodnikiem, który żyje z dużej ilości zdobywanych punktów, po absencji powinien czuć głód piłki i pomimo ograniczonych minut przyczynić się do poprowadzenia do wygranej drużyny z Chicago. Wydaję mi się, że nawet trio Wade - Rondo - Butler nie jest w stanie zatrzymać gospodarzy, którzy będą chcieli przerwać serię porażek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wkmch 49

wkmch

Użytkownik
Mecz wieczorny Atlanta - Milwaukee, zaciekawiła mnie dosyć niska linia punktowa 205.5 pkt po dosyć niezłym kursie. W dwóch ostatnich meczach obu ekip linia ta była pokrywana. Bucks lubia ostatnio kręcić ładne cyferki. Atlanta w ostatnich czterech meczach linię pokrywała tylko raz. Ja jednak zaryzykuje. Obie ekipy zagrają w komplecie.
Atlanta - Milwaukee over 205.5 @1.900 ✅ ✅ ✅
Pinnacle
Jeszcze na dzisiejszą nockę nasuną mi się jeden mecz , mianowicie Memphis - Chicago, w drużynie gości nie zagra Wade oraz Mirotic to duże osłabienia ale co najważniejsze zagra zdrowy już Butler. Memphis oczywiscie solidna obrona ale zaciekawiła mnie linia 91.5 na Chicago, uważam że jest ona do pokrycia, to jest jednak NBA i czasami w wbrew pozorom underowych spotkaniach zawodnicy wykręcają ładne cyferki. Jezeli Memphis odjedzie troche Bullsom to mogą im odpuścić a tutaj jedna - dwie dobre kwarty wystarczą do pokrycia tej linii. Nie szalał bym ze stawką ale myśle ze warto
Chicago over 91.5 @1.877 ✅ ✅ ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Biorę dziś na tapetę spotkanie Rockets i Nets. Zacznijmy od tego że w ekipie gospodarzy zabraknie Lina i Lopeza (info z roto), dwóch chyba jedynych graczy na poziomie NBA w tym zespole. Więc kto tam ma zdobywać punkty? Szykuje się srogie lanie, i handicap 14.5 wcale nie uważam za przesadzony. Ale chyba jeszcze bardziej kusi mnie linia na under 111 gospodarzy. Garść statystyk:
- Nets średnia zdobywanych punktów 105.1, w porażkach 102.4
- Rockets średnia traconych 107.5, w zwycięstwach 105.3
Jedyna szansa na przekroczenie tej linii to słaba obrona Rockets, która może rozluźnić się przy przewadze rzędu 20 kilku punktów. Jednak jestem zdania że bez dwóch swoich gwiazd Nets nie rzucą aż tyle. Widzę value.
Nets under 111
1.92 Betsson
137-112 ????
 
wkmch 49

wkmch

Użytkownik
Dziś znowu wieczorem naszego czasu parę fajnych meczyków. Spotkanie pomiędzy Knick a Atlanta czyli ekipami które rozegrały wczoraj swoje spotkania. Atlanta ładnie pokonała Bucksow natomiast New York fatalna trzecia kwarta w meczu z Toronto pozamiatala wszystko. W Atlancie nie zagra Muscala, natomiast do składu Knicks prawdopodobnie wraca Porzigins. Buki chyba zasugerował się dosyć overowymi wczorajszym spotkaniami obu tych ekip bo linia 209 pkt jest moim zdaniem wysoka i warto zagrać under. Ostatnie dwa spotkania w tym sezonie między nimi kończyły się spokojnym underem. Jeszcze warto spojrzeć na ostatnie 5 meczów każdej z ekip, linia ta była przekraczana niezbyt często.
Nyk - Atlanta under 209pkt @1.934 ⛔
Pinnacle
Tak jak kolega na dole pisze Porzigins jednak dziś nie zagra, myślę że to jeszcze zwiększa szanse undera
O i jeszcze Howard out
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
Dziś znowu wieczorem naszego czasu parę fajnych meczyków. Spotkanie pomiędzy Knick a Atlanta czyli ekipami które rozegrały wczoraj swoje spotkania. Atlanta ładnie pokonała Bucksow natomiast New York fatalna trzecia kwarta w meczu z Toronto pozamiatala wszystko. W Atlancie nie zagra Muscala, natomiast do składu Knicks prawdopodobnie wraca Porzigins. Buki chyba zasugerował się dosyć overowymi wczorajszym spotkaniami obu tych ekip bo linia 209 pkt jest moim zdaniem wysoka i warto zagrać under. Ostatnie dwa spotkania w tym sezonie między nimi kończyły się spokojnym underem. Jeszcze warto spojrzeć na ostatnie 5 meczów każdej z ekip, linia ta była przekraczana niezbyt często.

Nyk - Atlanta under 209pkt @1.934

Pinnacle
Kristaps Porzingis out dziś, http://www.rotoworld.com/teams/nba/ny/new-york-knicks
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
New York Knicks vs Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks Over 106 Pinnacle 1,961 ✅
Atlanta ostatnio gra naprawdę dobrze, patrząc na tabelę z 5 i 10 ostatnich meczy, są liderami Wschodu. W tym roku, średnia ich punktów to 107,1 na mecz, tylko jedna minimalna przegrana z Bostonem, sześć zwycięstw. Co ciekawe, o wiele lepiej grają na wyjazdach, a dziś przychodzi im zagrać na parkiecie Nicksów. Którzy wczoraj dostali łomot od Toronto. W trzeciej kwarcie rzucili... 8 punktów, stracili 116 mimo że Raptors odpuścili czwartą kwarte. Atlanta bez większych osłabień, w NYK nie zagra jedna z największych gwiazd czyli Porzingis, więc spore osłabienie. Myślę że może tu być demolka i gram over punktowy, bo mimo wszystko Nicks mają dobry skład i w końcu grają u siebie, ale mało który zespół nie rzuca tu tych 106 punktów a kurs ładny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja, mimo całej sympatii dla MG13 i WW, kieruję swoje pieniążki w stronę Portland. Wydaje mi się, że seria 11 zwycięstw z rzędu gospodarzy dziś się skończy.
Dodatkowo ostatni mecz pomiędzy tymi ekipami zakończył się winem ekipy z Oregonu. Ponadto liczę na skuteczność POR w rzutach za &quot;3&quot;. ????

Wizards - Portland 2, kurs 2.35, bet-at-home.
Masło maślane ;) Gram na Portland, bo tak ;) Jak przysłowiowa kobieta, gdy pytasz ją, by coś zargumentowała ;)
Wizards mają bardzo duży potencjał, którego w tym sezonie w pełni nie wykorzystują. Oglądam ich często i widzę duże rezerwy. Kręcą się z reguły wokół 110pkt na mecz, ale stać ich na dużo więcej. Po sweepie jaki zrobili z Raptors w PO 2 lata temu, spodziewałem się, że wejdą z buta do czołówki wschodu na stałe, ale lekko obniżyli loty, mimo że z wartościowych graczy stracili tylko dziadka Pierce&#39;a i Nene. Pierwsza piątka jest bardzo dobrze zgrana, Wall i Beal to para top w całej konferencji, na dodatek wiekowi nie są i rozwijają się z meczu na mecz. Porter się rozkręca i dobrze wygląda zza łuku. Marcin robi dobrą robotę na tablicach i pomaga Ścianie w rozgrywaniu zastawiając rywala. Ławka mimo, że ktoś napisał ostatnio, że jest słaba, dla mnie jest ok. Chłopaki mają potencjał, szczególnie Oubre czy Burke, który dobrze zastępuje Wall&#39;a gdy ten musi odsapnąć. Za 3 dobrze wygląda Smith, ale to zawsze był jego konik. Reasumując co do ławki, na pewno wygląda lepiej niż w Portland. U siebie są bardzo mocni i Verizon stało się twierdzą. Widziałem jak załatwili Clippers, mimo że Ci zagrali super mecz.
Portland na wyjazdach wygląda delikatnie mówiąc słabo i ogólnie Lillard ciągnie im tą grę. Trójki nie siadają im już tak jak dawniej, gdy był tam jeszcze Aldridge i odkąd odszedł to stracili kawałek serca. Do wtedy Portland grało fajny basket, ale teraz nie jestem zajarany ich grą.
@1,60 na Czarodziejów przy takiej passie i chęci podtrzymania super serii w domu jest jak dla mnie ok kursem. Nie widzę po tym kursie większego sensu w graniu na gości, a już na pewno nie za duży hajs. Szansę oceniam na 60/40 czyli podobnie jak buki. Według mnie jeszcze dziś się obronią i wygrają u siebie po raz 12 z rzędu.
Wizards @1,60
Bet365
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Golden State Warriors vs Cleveland Cavaliers Under 228.0 @ 1,90 Bet365 ✅
Jestem w szoku, skąd oni wzięli taką linie? Ok, obie drużyny rzucają mega dużo punktów, bardzo często ta linia jest pokrywana ale no dajmy spokój żeby w bezpośrednim pojedynku było takie rzucanie... Jak dobrze pamiętam, w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami grałem over ale tam linia była ustawiona na jakieś 15 punktów mniej chyba. Od 2014 roku, na 20 meczy ta linia była przekroczona... raz, o dwa punkty. Prawie w ogóle nie było w tych meczach blisko takiej linii, tu na pewno nie będzie jakiejś mega wymiany, obie drużyny potrafią bronić. Tutaj jest trochę jak z matematyką, dwa minusy dają plus. Ja się nie ździwie jak tu nie padnie linia 200 punktów, obie ekipy bardzo możliwe że spotkają się w finale, więc nikt tu nie będzie się otwierał na najgroźniejszego rywala. Fajerwerków nie będzie, GSW nie gra Portland czy Houston żeby były...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom