>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Bucks @1.6
Jak dla mnie druzyna lepsza od 76ers plus nie zagra dla nich Embiid bo mecz b2b
Doczytalem sie, ze mozliwe jest by zagral pierwszy raz w karierze b2b. Jakos i tak tego nie widze... gosc jest caly spocony i zasapny po kilku minutach i jednym meczu daltego jak juz jutro zagra to raczej krotko lub slabo (albo oba). Undery pkt do grania wedlug mnie ;)
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Doczytalem sie, ze mozliwe jest by zagral pierwszy raz w karierze b2b. Jakos i tak tego nie widze... gosc jest caly spocony i zasapny po kilku minutach i jednym meczu daltego jak juz jutro zagra to raczej krotko lub slabo (albo oba). Undery pkt do grania wedlug mnie ;)
Embiid OUT dziś
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Chłopcy do bicia vs Chłopcy do bicia a kursy 1,32-3,55.To nie tak powinno wyglądać.
Ja rozumiem , że Phoenix są b2b i GTD są Booker, Daniels i Chriss. W Memphis szpital i GTD Evans.
Nie mówię tu o czystym win Suns ale jakieś handi. Ja ryzykuje i liczę , że w Memphis zabraknie Evansa
Phoenix +8,5 1,78@ Unibet 120-109 ⛔⛔⛔ niestety Evans 27pkt-najwięcej
Popieram typ na Boston,widziałem ostatnie popisy Denver z Dallas,tak naprawdę to tylko Harris i Jokić reprezentują równy poziom,reszta gra w kratkę,Boston świetnie broni i właśnie obroną powinien to wygrać.

Boston win 2,1@ Unibet 111-110 ✅✅✅
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Pousuwałem posty, które nie wnoszą nic do dyskusji. W pierwszym poście jest wyraźnie napisane, że nie podajemy suchych typów, a pytania &quot;Jak Pacers dziś?&quot;. Takie pytania jeżeli chcecie zadać to możecie napisać do, któregoś z użytkowników, którzy się udzielają w tym dziale.
Co do meczu Bucks-76&#39;s to Embid jest mega zagadką. Z tego co widzę to na 80% będzie gotowy do gry, ale czy oby na pewno jest gotowy do 100% gry dzisiaj? Jakoś tego nie widzę. Embid gra dopiero pierwszy pełny sezon i dla niego mecze b2b w szczególności z tak atletyczną drużyną jak Bucks może być mega ciężki. Ja ponownie idę dzisiaj w Bucks oraz Giannisa. Młody Grek wczoraj mocno przespał 1 kwartę po, której miał zaledwie 2pkt, a i tak skończył spotkanie z dorobkiem 27 punktów. Sama gra Kozłów wczoraj nie powalała, ale Bulls byli tak tragiczni, że lepiej nie musieli grać. Notują oni passę 3 wygranych spotkań z rzędu i dziś powinni ją podtrzymać. Ja wybieram bet na wygraną Bucks oraz do tego Giannisa jako najlepszego punktującego spotkania. Ani Bledsoe ani Middleton nie oddają aż tylu rzutów co Grecki lider Kozłów, a przy potencjalnym limicie/braku Embida w drużynie 76&#39;s nie widzę żadnego zawodnika, który mógłby rzucić więcej pkt od Antka. Niby jest Simmons, ale ten zawodnik dużo piłek rozdaje i raczej nie grozi rzutem z dystansu, więc również nie powinien przebić Antka.

Giannis najlepszym punktującym spotknia i Bucks wygrają mecz - 2.4/expekt ✅
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
No Embiid oficjalnie OUT na ten mecz. Do tego Questionable jest Brogdon, więc może zagra Maker jest probable, ale to nie ma większego znaczenia. Przede wszystkim Bucks lepiej zaczynają grać w obronie, już tak nie podwajają jak to było za Kidda. W meczu z Chicago, byki praktycznie nie miały wolnych pozycji do rzutu, dopiero jak przewaga była spora to im trochę kozły odpuściły. Miwaukee powinno to łyknąć z overem 208,5.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Indiana Pacers - Charlotte Hornets
typ: Indiana Pacers handicap -2,5 ✅✅ 105-96
kurs: 1.85 (sts)
Stawiam na faworytów tego spotkania czyli na Indiane, statystyki przemawiają za nimi a do tego dochodzi fakt że zagrają przed własną publicznością a dla mnie Pacers u siebie to ekipa która cokolwiek by się nie działo nie będzie odpuszczać i za wszelką cenę będą chcieli odnieść kolejne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Marc Gasol over 18,5pkt 1,75zł STS ⛔⛔⛔
Wydaje mi się że jeden z fajniejszych dziś typów, w Phoenix dziś Questionable są Tyson Chandler i Alex Len, więc podkoszowo kiepa (a nawet jak są w pełnym składzie to i tak są kiepą), jako dodatkową motywację dziś dla Gasola poza brakiem centrów Phx upatruje fakt że obchodzi swoje 33 urodziny, więc prezent na parkiecie jakiś sobie sprawi pewnie również ;) fajny kurs do pogrania dubla np z handi na Boston +3,5pkt ✅✅✅ 1,70zł ???? .
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Wedlug Woja trade miedzy Clippers a Pistons. Griffin i dodatki za Bradleya,Harrisa i Marjanovica. Nie wiem czy finalizacja bedzie przed meczami. Jak nie to i tak nie zagraja a jak tak to tez moga nie zagrac lub male minuty.
Ja ide dosc grubo
[email protected]
[email protected]

Kursy z sts poki spia,fortuna juz portland z oferty wycofala
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Noc udana, choć w Denver były emocje, over mi juz siadł ale miałem wygraną Bostonu z Bucksami połączoną i ta końcówka nerwowa.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Wall out na 6tygodni podobno. Wizards i z nim grają bardzo słabą koszykówkę. OKC w dobrej formie, powoli to zaczyna fajnie wyglądać i mają 8 wygranych z rzędu. Jak dla mnie dość pewny typ na noc.
OKC @1,65
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Washington Wizards - Oklahoma City Thunder
typ: zwycięstwo Oklahoma City Thunder
kurs: 1.62 (sts)
+
Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers
typ: Cleveland Cavaliers handicap -3,5
kurs: 1.65 (sts)
Ja uważam podobnie jak kolega mkl - OKC jest w mega gazie i ciężko mi w to uwierzyć żeby Czarodzieje ich zatrzymali. Do tego dokładam zwycięstwo Cleveland z lekkim handicapem, Pistons są w dołku i mają serie 8 porażek z rzędu, poszli na handel z Clippersami i wzieli Griffina, Reeda i Johnsona a z informacji jakie się pojawiają w mediach to do ich debiutu tej nocy jeszcze nie dojdzie, więc sam Drummond nie powstrzyma ekipy Lebrona, która powoli wraca na właściwe tory.
łączny kurs: 2.67 ⛔⛔⛔
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Washington vs OKC
Typ: Over 220,5
Kurs: 2,48 (Unibet)

Hmm tak się zastanawiałem nad tymi meczami i miałem dylemat coś sklecić. Wybrałem mecz w stolicy DC. Szczerze powiedziawszy Wizards są nawet w stanie to wygrać, ale jak to oni mogą też zagrać tragicznie. Według mnie się zepną na ten mecz i będą żądni rewanżu za ostatnią porażkę w Oklahomie 121:112. Generalnie mecze pomiędzy tymi drużynami obfitują w zdobycze punktowe. Tym bardziej teraz po kontuzjach Robersona i Wall te drużyny dalej mają kim straszyć w ataku. Liczę na wymianę ciosów, RW powinien spokojnie wchodzić pod kosz jak w masło, a z drugiej strony Beal mam nadzieję, że się wstrzeli. Bez Walla może i nie będzie tyle miejsca dla shooterów, ale grają u siebie i muszą się pokazać z jak najlepszej strony. Ja trochę ryzykuje z tym overem, no ale skoro Boston wygrało (ah ta końcówka...zawał) to czemu tutaj by miało nie wpaść takie coś. Powodzenia!
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
San Antonio win&amp;over 201,5 pkt 2,55@ Unibet 106-104 ✅✅✅
Bardzo fajna linia na ostrogi,które graja tylko bez Leonarda i Gaya.W Denver wypada Plumlee.
Na ostatnie 10 meczy w Teksasie ten zakład siadłby aż 7 razy.Denver przegrali ostatnie 11 meczy w SA.
Do tego są B2B po ciężkim meczu z Bostonem.
Jeśli ktoś uważa,że Denver nie powalczy to grać
SAS win&amp;under 201,5 2,63@ Unibet
Ja jednak wchodzę w pierwszą propozycję
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Ta noc miała mnie utrzymać w przekonaniu, że jeszcze może warto podjąć walkę u buka z tym nierównym sezonem, i co? i utopione ponownie masa hajsu, jak swoje mecze mogli przegrać Cleveland i Oklahoma to nie wiem...... Lebronowi i spółce to już naprawdę trzeba podstawić dzieci z podstawówki żeby oni mogli normalnie coś wygrać. Ponadto analizując spotkania dałem overy na graczy: Davis, Wiggins, Satoransky, Gobert, Beal, i to już jest hit: ŻADEN NIE POKRYŁ SWOJEGO !!. W tym sezonie doszedłem do pewnego wniosku, żadne analizy nie są trafne tak naprawdę, chyba lepiej już obstawiać mecze metodą orzeł/reszka, bardziej pewne :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Ta noc miała mnie utrzymać w przekonaniu, że jeszcze może warto podjąć walkę u buka z tym nierównym sezonem, i co? i utopione ponownie masa hajsu, jak swoje mecze mogli przegrać Cleveland i Oklahoma to
Ja nie znam się za bardzo na koszykówce i hokeju za oceanem, w Europie też. Orientuje się, które drużyny będą walczyć o tytuł, które o play offy, ale sam nie gram bez poczytania zdania innych graczy. Jednak na forum jest dużo dobrych opinii, oczywiście nie wszyscy użytkownicy są na poziomie, ale jeśli wyselekcjonujesz sobie grupę i będziesz grał ich typy oczywiście poddając dodatkowo własnej selekcji można fajnie wychodzić na plusie. Polecam też dział siatkówki zwłaszcza europejskie puchary, formuła 1. Wczoraj np. dużo osób podawało wygraną Sparty Praga w Czechach. W moim przekonaniu było to spotkanie nie do grania. Miałem chyba rację. Dziś widzę ogarnięty fajny kurs i propozycję na mecz ligi angielskiej Everton - Leicester obie drużyny strzelą bramkę i ilość goli +2,5. Do tej pory bardzo fajnie wychodzę na NBA i NHL wszystko na podstawie opinii na forum. Dziś grałem Portland i Las Vegas w NHL. Las Vegas zagrałem na żywo, gdy przegrywali po drugiej tercji. Wtopiłem na tenisie bo sam grałem i bez zastanowienia. Ogólnie za noc i poranek jestem jednak na plusie.
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Oglądałem wczoraj popisy Cleveland w meczu z Detroit-cyrk na kółkach,Bronek powinien wiać po sezonie bo ta drużyna nie ma przyszłości.W dodatku Love złamał rękę i wypada ze składu,są B2B i przyjeżdża Miami ,które mi bardzo imponuje w tym sezonie.Na ten mecz mam 3 propozycje:
1.Miami win 2,02@ Unibet⛔⛔⛔
2.Miami +3,5 1,7@ Unibet✅✅✅
3.Miami win&amp;over 214,5 3,95@ Unibet⛔⛔⛔
Ciekawie wygląda też Indiana-przyjeżdża szpital z Memphis,Oladipo powinien szaleć,do tego Myles Turner w pełnej dyspozycji a przecież Sabonis z ławki też na plus.W Memphis Brooks GTD - jak nie zagra to podnoszę handi bo czuje pojazd.Indiana lepsza w ofensywie,tablica dla nich plus lepiej dzielą się piłką.
Indiana -4,5 1,6@ Unibet⛔⛔⛔ 105-101 to boli
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Atlanta Hawks - Charlotte Hornets
typ: Charlotte Hornets handicap -2,5 ✅✅ 123-110
kurs: 1.80 (sts)
Ostatnie dwa wyjazdowe spotkania Hornets kończyły się porażkami, ale te porażki były na trudnych terenach w Miami oraz w Indianie, Atlanta według mnie do trudnych terenów nie należy, pewnie powiecie ale jak to skoro przecież nawet ostatnio Minnesota tam poległa? A no spójrzcie sobie jak Minnesota grała w styczniu na wyjazdach - na 9 wyjazdów tylko 1 wygrana. Przed sezonem Hornets byli wymieniani do grona drużyn które będą walczyć o fazę playoff, na ten moment nie wygląda to dla nich za dobrze więc jeśli mają coś jeszcze zdziałać to takie mecze jak z Atlanta muszą wygrywać, Atlanta w tym sezonie prezentuję się bardzo kiepsko no ale tego większość osób się spodziewała, w statystykach też wyglądają mizernie. Dodatkowym smaczkiem tego meczu będzie powrót na &quot;stare śmieci&quot; D.Howarda, który na pewno odpowiednio zmotywuje swoich kolegów aby mu pomogli pokonać swoją byłą drużynę na hali w Atlancie, w Atlancie w której się urodził. 5 dni temu obie drużyny spotkały się ze sobą na hali w Charlotte, wynik 121-110 dla Szerszeni, dzisiaj spodziewam się powtórki tamtego spotkania.
Powodzenia i udanej nocki!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom