>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Lakers- Thunder
Thunder win i under 229.5 pkt w meczu @ 2.9 unibet ✅ 100-107

Przyjemny kurs na takie wydarzenie. na OKC mało płacą , ale już takie combo wygląda całkiem dobrze. Bez Lebrona Lakers wyraźnie zwolnili grę, jeżeli Kuźma trafi na taki dzień jak ostatnio to będą mieli problem 110 pkt przekroczyć. Thunder powinni kontrolować ten mecz bez zbytniego forsowania tempa. Nie licząc meczów z Sacramento gdzie zawsze jest strzelanina to nie pamiętam kiedy 120 pkt przekroczyli. Liczę na coś w stylu 105-115. Jeżeli ktoś chciał grać under Ingrama to 20.5 linia w betsson bo podobnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Czemu ktoś usunął mój wpis z typami ? Na 9 meczy 8 mi weszło - zazdrość ? Czy do każdego typu mam walić analizę i tracić pół dnia ? Chłopaki i dziewczyny ja też mam swoje obowiązki i w taką dziecinadę jak usuwanie wpisów z typami się nie bawię. Albo wracacie mi post jaki umieściłem, albo po prostu daruje sobie to forum.
edit Gucci Mane - nie używaj pogrubienia dla całego posta, to razi po oczach. Poprawiłem to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Przecież jest na to rozwiązanie. Wystarczy założyć swój temat i tam dawać suche typy. Jak komuś dobrze idzie i chce to robić niech działa. To jest taki temat i taki jest jego regulamin a nie inny. Tak jak pisałem do NBA niekiedy nie ma sensu pisać analiz bo jest to często nie opłacalne. Trzeba uszanować tych co piszą i jeszcze im sie chcę. Chociaż po ostatnich wynikach tracę do tego cierpliwość i chęci bo moje przewidywania idą w łeb. Aha no i dalej czekam na ranking NBA ewentualnie jakiś nowy temat do podliczania bo samemu mi się nie chce tego robić ????
Biorąc pod uwagę czarną serię w tym temacie to wrzucam coś ostatniego i jak nie wejdzie to robię przerwę:
DeMar DeRozan over 22,5 pkt kurs: 1,8 ⛔
Kawhi Leonard over 27,5 pkt kurs: 1,76 (Etoto) ⛔

Mecz ciekawe i interesujący, zresztą kto jest w temacie nie trzeba nic tłumaczyć. Dwóch koszykarzy o podraznionej ambicji, żądnych pokazania swoim byłym teamom na co ich stać. DeMar pomimo tego że gra w SAS a ich system raczej nie pozwala specjalnie gwiazdorzyc, to jednak nie wierzę że nie będzie chciał pokazać na co go stać. Ostatnie mecze miał takie sobie, więc jest dobra okazja do odegrania się, za dosyć nieprzyjemne rozstanie. Z drugiej strony podobnie, Kawhi raczej będzie chciał udowodnić Popowi że nie ma problemów z liderowaniem, a do tego zobaczymy czy taki z niego zimny gość. San Antonio pewnie będzie chciało go odciąć i zobaczymy jak z jego psychiką. Uważam że te dwie gwiazdy swoje zrobią i będą chciały coś udowodnić byłym pracodawcom. Do tego myślę że Siakam będzie miał więcej swobody, więc powinien swoje dorzucić. Na razie słabo z ofertą i tylko na Etoto znalazłem kursy na to wydarzenie. San Antonio u siebie mocne i ostatnio naprawdę dobrze im idzie, także zapowiada się fajne widowisko.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
San Antonio Spurs - Toronto Raptors
San Antonio Spurs @ 1.86 (1xbet z dogrywką) ✅

Mecz o podwyższonym znaczeniu.
Narracji jest sporo, ta największa jest taka, że wraca Leonard do San Antonio i fani płacą za bilet by buczeć na niego za każdym razem, gdy będzie mieć piłkę w rękach. Co prawda Spurs mają przygotowany filmik z uhonorowaniem czasów, kiedy wraz z Timmym, Manu i Parkerem zdobywali mistrzostwo w 2014 a sam został MVP tych Finałów ale czy będą chcieli go puszczać by jeszcze raz podgrzać atmosferę w AT&amp;T? Chyba każdy będzie dziś wściekle walczył o wygraną.
Gregg Popovich zwłaszcza, DeMar także.
I to na podopiecznych Popa stawiam ze sporą swobodą.
Po pierwsze Spurs leją ostatnio u siebie każdego i w grudniu mieli najlepszy Net Rating w całej NBA na Zachodzie.
Po drugie w tym grudniu pokonali już tuzy wschodniej konferencji, poległ tu Boston, poległa też Phila.
Po trzecie Toronto ze swoimi problemami, wątpliwy występ Kyle&#39;a Lowry&#39;ego, nadal bez Valanciunasa i na wyjazdach z pięciu ostatnich meczy przegrali cztery. W historii w tej hali też nie potrafią wygrać od dekady (ostatni raz w 2007r).
Jeszcze tli się w głowie myśl, że Toronto da wolne Leonardowi ale to traktuję w formie idealnego żartu, który pasowałby do historii jak odszedł ten gracz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
hdrmc - wyjątkowo przywróciłem Twój post. To jest temat do analiz, suchych typów tu nie podajemy. Nawet jeśli jedno zdanie miałbyś napisać do każdego typu to będzie ok. Post był usunięty, ale wyjątkowo postaram się, żeby go przywrócić. Podałeś dobre typy i podawaj dalej, tylko postaraj się o jakąś choćby minimalną analizę czy komentarz. Suchych typów w tym temacie nie akceptujemy. Inaczej każdy waliłby tu swoje taśmy, a tak mamy całkiem dobry poziom działu, gdzie do typów można przeczytać ciekawe analizy.
I prośba żebyś nie pisał całych postów &quot;pogrubieniem&quot;.
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Bukmacher: STS

Mecz: San Antonio - Toronto Raptors
Typ: SA (-4,5)
Kurs: 2.20

Na wstępie - nie lubię Toronto. Jak wyglądają zespoły ? Możliwe że nie zagra R. Gay no i gra wspaniały samolubny Leonard, w którym to właśnie widzę dzisiejszą utopię. Nie patrzę nawet na gry wyjazdowe Toronto, oraz różnice miejsc w lidze, patrzę po prostu na grę zespołową. SA gra bardzo zespołowo, szczególnie u siebie. W ekipie Toronto nie zagra: J. Valanciunas, czyli zawodnik bardzo dobrze punktujący i zbierający. Nie widzę tutaj za bardzo atutów po stronie gości, natomiast liczę na ostre lanie ze strony SA.
✅
Mecz: Sacramento Kings - Denver Nuggets
Typ: Sacramento Kings
Kurs: 2.20

Dużo zależy od gry Jokica, ale on strasznie chimerycznie gra. SAC w dobrym składzie, u siebie, i całkiem dobrych rywali ograli w ciągu ostatnich tygodni u siebie. Denver gra słabo na wyjeździe ostatnio, i buki gości faworyzują chyba na podstawie gier u siebie z SAC, gdzie dwa pojedynki ostatnie mają wygrane. Ja dziś na przekór bukom idę w stronę SAC (tak wiem zdecydowana większość obstawia Denver).
⛔ Niewiele zabrakło, jakieś rozkojarzenie w 2 połowie
Mecz: GSW - Houston
Typ: Thompson K under 20,5
Kurs: 1.75

Dla mnie nadal te GSW jest niepoukładane. Houston zżyło się ze sobą, dobrze im się ze sobą gra w obecnej paczce, może to urok nie grającego Paula. Skład Houston z tego co widzę też ustawiony na zbiórki, i krycie. Mecz z kategorii ciężkich. Ja tutaj nie widzę wielkich wyników na zasadzie 130-120, i także nie widzę gry Thompsona powyżej 20 pkt.
⛔ Hehe no nieźle, dogrywka, i Thompson powyżej 20pkt ;) Tego się nie spodziewałem.
Ostatnio dostaje dużo miłych mali, ale także wiążących się z nimi oczekiwań. Za każdym razem staram się wytypować jak najlepiej, natomiast nie zawsze będę nie omylny i popełnię np 100% błędów. Pamiętajcie to są tylko propozycję, które gram. Oczywiście jestem bardzo zadowolony z tego, że ostatnio zarabiacie grając to co podaje ;)

Powodzenia!
-----
No i jak widać nie zawsze będę miał prawie 100% skuteczność ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Single na pinnacle.
Nikola Jokic (DEN Nuggets) Points
over 20,5 @ 2.01
Joker w gazie i żałosna obrona pomalowanego Sacramento.
26 ✅

Serge Ibaka (TOR Raptors) Pts+Rebs+Asts
under 23,5 @ 1.769
Gra o 30 minut, mało rzuca, a tempo i wyciąganie przez Aldridga nie bedzie sprzyjać zbiórkom.
21 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
⛔Houston Rockets poniżej 109,5 pkt kurs 1,77 betsson
w ostatnich 6 wyjazdowych spotkaniach Rakiety nie przekroczyły tej lini
nadal bez Paula, a dodatkowo jedyna sensowna alternatywa dla brodacza w postaci Gordona również out.
Zakładając że James zakręci się okolicach 40pkt, nie chce mi się wierzyć że reszta z wyjątkiem Capeli dorzuci punkty (Rivers? Tucker? Green?)
 
B 144

bombaaa

Użytkownik
Witam po małej przerwie ???? kursy EToto)
Dziś meczy niewiele ale można coś fajnego wybrać a mianowicie :
San Antonio Spurs win -3.5 @ 1.90 125:107
San Antonio w bardzo fajnej dyspozycji u siebie ( ostatnie 10 meczy bilans 9-1) , dziś zmierzą się z Toronto gdzie bryluje Kawhi i można powiedzieć że nikt więcej . Siakam? to trochę za mało
Ostatnie mecze Toronto: i pkt powyzej 10 ( Leonard Siakam Powell ) z Bulls ( Leonard i Siakam )
Trochę słabo to wygląda i w dłuższej perspektywie czasu opieranie gry na 1-2 zawodnikach nie wróży rewelki.
w Spurs w fajnej dyspozycji rzutowej są : Aldrige , Bertans , Forbes , odciąża to deRozana który nie musi brać gry na swoje barki także dodatkowo tutaj over pkt San Antonio 109,5 pkt / 125pkt
Dodatkowo :
Ibaka under 15.5 pkt 1.66 -&gt; 14pkt
D.Green under 9.5 pkt 1.86 -&gt; 0pkt

na ostatnie 5 meczy Sacramento Kings u siebie:
Buddy Hield krył over 20.5 pkt @ 1.86 -&gt; 29
4 razy , z lakers gorszy mecz i tylko 6pkt, w pozostalych 27, 28, 27 oraz 37 , liczę dziś na easy overek z jego strony
D.Fox over 7.5 assist -&gt; 8 asyst ok dwa ostatnie mecze i slabsze te liczby (2 a i 7 a ) , ale ogolnie to jest maszynka do asyst ( a wcześniej: 12 , 9 i 11) myślę, że jeżeli partnerzy beda na dobrym % wykorzystywac podania spokojnie zdobedzie wiecej niz 7 asyst w meczu.

GSW - Houston - na pierwszy rzut oka under 225.5 @1.92 ( 5 ostatnich meczu u wojowników - czterokrotnie under , raz over )
Przewiduje tutaj zacięty mecz ale idę w stronę Rakietek (na czuja) +8 @1.95 lub win po 3.95

tak jak kolega wyzej under u K.Thompsona mniej niz 19.5 1.95 26 pkt
oraz over A.Rivers &gt; 11.5 pkt 1.74 18pkt
Good luck
11 typów , weszło 9/11 skuteczność 81 % ( nie jest źle ) nocka na plus

 
Otrzymane punkty reputacji: +49
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
DeRozan 23.5 @1.48 Można powiedzieć powrót na stare śmieci, Lowry dalej out, myślę że ogarnie
Sacramento Kings vs Denver Nuggets +222.5 @1.54 Sacramento z szybką grą + Jokic = Overek
@2.28 etoto
aha teraz zauważyłem że napisałem jakby Demar był dalej w Rapsach, sorry ????
1080998318191362055
⛔ ładnie zaczął, jednak zatrzymał się na 21, Toronto słaabiutkie i im odjechali...
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
DeRozan under 24.5 pkt @ 2.15 unibet 21pkt ✅ żenadne to całe Raptors, cały czas dają się kroić na 2+1
Rozumiem ,że prestiżowy mecz dla niego i Leonarda i zagrają na max ambicji, ale myślę że aż tak dużo nie wrzuci. Po pierwsze to Spurs grają bardzo zespołowo a sam Demar ostatnio 10 asyst. Jest Aldridge w mega gazie to też pewnie ponad 20 rzutów zabierze. Wraca Gay ze średnią prawie 11 rzutów na mecz. Myślę ,że te punkty się dziś porozkładają. Pamiętam zachowanie Popa ,który nielubi inwidualnych popisów i w zeszłym sezonie ściągał Leonarda czy Aldridgea gdy przekraczali 20pkt. Przede wszystkim zespół i to u Popa się nigdy nie zmieni. W Toronto ma sporo kolegów którzy dobrze znają jego mocne i słabe strony. Dużo też zależy od sędziów ale po ostatniej nagonce ( Harden 27 osobistych) , licze że pozwolą grać i nie będą gwizdać każdego kontaktu. To też zwiększa szanse na under. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Narzekamy często na sędziowanie kosza w Polsce czy Europie, ale to, co się działo w ostatnich 30 sek. dogrywki GSW - HOU, to dopiero był popis. Najpierw GSW utrzymuje piłkę, bo sędzia stojący 2 m obok udaje, że nie widzi, jak Durant podaje biegając sobie poza boiskiem, obiema stopami po namalowanej reklamie. Decydujący rzut Hardena za trzy jak nic z faulem. Sto razy gwiżdżą, tego akurat nie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Sedziowie to jakas padaka w tej dogrywce.. chyba pograli na Wojownikow w tej dogrywce bo to byla masakra, ale Brodacz im wyjasnil, karma wraca? Nie wiem jak on to robi, ale co gra Harden to przechodzi ludzkie pojecie, aby kontuzje sie od niego trzymaly z dala, chlop jest niesamowity. Oby Paul dalej siedzial, bez niego jest tak jakby lepiej hehe pozdro
e: Harden pobił rekord Currego.. już w 6 meczu pod rząd trafił przynajmniej 5 trójeczek i to w Oakland ;)
 
undiuing 0

undiuing

Użytkownik
Ostatnie typy na forum dosyć nie trafne ale po dwóch dniach z wygranymi kuponami postaram się podsunąć parę typów.
CHICAGO BULLS - INDIANA PACERS ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔ zabrakło 2 punktów....
TYP: INDIANA PACER -4,5
KURS: 1.64 etoto-128620

Pierwszym typem ode mnie na dzisiejszą noc będzie spotkanie mojej ulubionej Indiany z Chicago. Gospodarze widać ,że po zmianie trenera zaczęli grać wolniej i skuteczniej. Jednakże wydaje mi się że na wypoczętą Indiane po 5 dniach przerwy, w świetnej formie ,Chicago nie ma szans, Występ Turnera pod znakiem zapytania ale z świetnie dysponowanym Sabonisem mogącym grać również na pozycji numer 5 goście nie powinni dużo stracić. Dlatego uważam że wygrana co najmniej 5 punktami powinna być tylko formalnością.
MEMPHIS GRIZZLIES - BROOKLYN NETS✅✅✅✅✅✅✅
TYP: OVER 198,5 pkt
KURS: 1.54 etoto-128620

Bardzo niskie progi punktowe wystawione przez bukmacherów na ten mecz, wiadomo że Memphis to jedna z najlepiej broniących drużyn w lidze, chociaż ostatnio w kiepskiej formie, wygrali tylko 1 z 5 meczy u siebie (wygrywając tylko z Cleveland). Natomiast Brooklyn ostatnio w świetnej formie, wygrywając 10 z ostatnich 13 meczy. Próg 198,5 pkt w ostatnich meczach memphis został przekroczony 4 razy na 6 meczy, natomiast w meczach brooklynu taka ilość punktów została przekroczona 5 razy w ostatnich 6 meczach. Dlatego myślę że taka linia punktowa gładko zostanie przekroczona.
CLEVELAND CAVALIERS - UTAH JAZZ✅✅✅✅✅✅✅
TYP: OVER 203,5 pkt
KURS: 1.54 etoto-128620

Ostatnim meczem jaki wezmę dzisiaj pod lupę będzie spotkanie drużyny z najgorszym bilansem w NBA przeciwko grającym w kratkę Utah. Cleveland mimo beznadziejnych wyników gra bardzo skuteczną koszykówkę, nie rzucają na siłę z nieprzygotowanych pozycji, Utah natomiast to drużyna kompletna ze świetnymi zawodnikami (chociaż w tym sezonie grają poniżej oczekiwań). Obydwie drużyny są wypoczęte, dlatego myślę ,że zobaczymy dzisiaj w nocy ciekawe spotkanie w którym padnie sporo punktów. Utah przekroczyło tą linijkę punktową w ostatnich 8 meczach, natomiast gospodarze w ostatnich 6 z 7 meczy.
Łączny kurs z tych 3 meczy to: 3.81
KUPON Z WAMI !!!

 
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Single na pinnacle.
Josh Hart (LA Lakers) Points
over 14,5 @ 1,917
Tragiczna obrona NYK. Pod nieobecność LeBrona, Hart gra po 40 minut i dużo rzuca. Nie wiadomo, czy zagra Kuzma.
Deandre Ayton (PHX Suns) Pts+Rebs+Asts
over 31,5 @ 1,709
Clippers gra szaleńcze tempo i oddają dużo niecelnych rzutów, do tego mają statycznych centrów, co bedzie sprzyjać zbiórkom Aytona. Do tego słaba obrona &quot;pomalowanego&quot; LAC.
Jarret Allen (BRK Nets) Rebounds
under 8,5 @ 1,862
Memphis grają wolno i rzucają skutecznie. Marc Gasol będzie odciągał Allena od kosza.

Luca Doncic (DAL Mavericks) Pts+Rebs+Asts
over 31,5 @ 2,09
Luca ma średnią w ostatnich 10 meczach ponad 36. Boston słabo broni trójek.

Aaron Gordon (ORL Magic) Rebounds
over 7,5 @ 1,869
Wolves rzucają dużo na słabej skuteczności. Vucevic będzie zajęty bieganiem za Townsem. 7,8 zbiórek Gordona w ostatnich 10 meczach.
Justice Winslow (MIA Heat) Points
under 12,5 @ 1,819
12,2 punktów w ostatnich 10 meczach. Trevor Ariza jako plaster. Miami powinni szukać słabości w obronie wizards (których nie brakuje) w innych sektorach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Bukmacher: STS.
Mecz: Cleveland - Utah
Typ: Utah (-9,5)
Kurs: 1.85

Oglądałem Utah ostatnio z Toronto i nie wiele zespołowi Utah zabrakło żeby wygrać. Nie mówię że to wyznacznik, ale grali na prawdę fajnie, jak na ich jałową koszykówkę. Cleveland gra wolno ale rzuca celnie. To już nie ta ekipa która grała z Utah w styczniu, chociaż i tak przegrała. Uważam, że Utah dziś wygra gładko.
✅
Mecz: Boston - Dallas
Typ: 2/1
Kurs: 6.75

Na ten mecz nie mam kompletnie pomysłu. Ale z tego co widzę Boston nie tak często wygrywa pierwsze połowy, a potem goni w drugiej wynik. Dallas dość często pierwsze połowy wygrywa. Upatruje tutaj Boston jako drużynę lepszą. Typ ryzykowny, ale gram.
⛔
Mecz: Minnesota - Orlando
Typ: Minnesota powyżej 106,5
Kurs: 1.60

Bez statystyk które każdy może sobie sprawdzić. Minnesota u siebie w każdym meczu rzuca sporo, nawet bez Rosa i Convingtona. Orlando tutaj też powalczy i szczerze powiedziawszy ciężko powiedzieć kto wygra, skłaniałbym się delikatnie w stronę Minnesoty.
✅
Mecz: Memphis - Brooklyn
Typ: Over (198,5)
Kurs: 1.50

W sumie analiza podobna jak u undiuing . Ostatnio do over&#39;u brakło mi 2pkt, teraz mam nadzieję, nie spieprzy Memphis kwarty do 12. Większość meczy Memphis oscyluje w tych granicach. Niektórzy dziś grają nawet over 207,5 ;)
✅
Mecz: Miami - Washinghton
Typ: Miami (-6,5)
Kurs: 1.80

⛔ pół punktu ...
Gry wyjazdowe ekipy gości już od pewnego czasu pozostawiają wiele do życzenia. Miami polepszyło obronę, rzucają też wcale nie mało. Wydaje mi się, że drużyna gości nie ma dzisiaj żadnych atutów na swoją korzyść.
Mecz: Chicago - Indiana
Typ: Indiana over (103,5)
Kurs: 1.85
✅

Chicago faktycznie gra lepiej od paru meczy, ale ich skuteczność czasami razi po oczach. Indiana zaś (przynajmniej w tych meczach które oglądałem) jest dość skuteczna w ofensywie. Na wyjazdach w ost 5 meczach oprócz gry z Toronto w każdym meczu linia pokryta.
Mecz: Milwaukee - Atlanta
Typ: under 236,5
Kurs: 1.50

⛔ a jednak zapunktowali ;)
Milwaukee mocna paka, ale Atlanta nie pójdzie na wymianę noży. Gospodarze mają wszystko: defensywę, ofensywę, grę zespołową, ale historia pokazuje że dużo niżej notowane zespoły nie są przez gospodarzy piorunująco punktowane. I głownie tym się dziś kieruje.
Mecz: Phoenix - LA Clippers
Typ: LA Clippers
Kurs: 1.52

✅
Kurs na LAC wydaje mi się sprawiedliwy. Phoenix grają coraz lepiej, więc na pewno postawią opór. Ciężko mi powiedzieć jak zagra Booker, od niego też dużo zależy. LAC wydaje się nadal bardziej poukładaną drużyną, która w końcówce meczu na pewno zachowa więcej zimnej krwi niż Phoenix. Dlatego też idę w stronę gości.
Mecz: LA Lakers - NY Knicks
Typ: LA Lakers (-5,5)
Kurs: 1.65

⛔ Dla mnie niespodzianka
Nie widzę żadnych argumentów za graniem na NY. Skład w sumie od kilku meczy taki sam, i mają olbrzymi problem z drużynami które skutecznie punktują, a jeszcze i coś obronią. LA oczywiście mecze z lepszymi przeciwnikami jak Oklahoma przegrać musiało, ale ze słabiutką drużyną NY powinni dać radę. Biorąc pod uwagę że LA jak wygrywa mecze osiąga hand z okolicy min 8pkt, stawiam bezp. hand -5,5.
Mecz: Portland - Oklahoma
Typ: under (-229,5)
Kurs: 1.50

Portland jest mocną drużyną u siebie. Oklahoma żeby wygrać musi przyłożyć się bardziej w obronie. Mecz tych drużyn (pomijając dogrywki) kończą się w okolicach 215pkt. Wydaje mi się, że tutaj tej lini obie drużyny nie osiągną.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
D.Jordan over 13.5 reb @ 1.86 etoto 15 ✅
Powinien sporo pozbierać jeżeli się nie wyfauluje. W Bostonie słabo z cm pod koszem. Nie ma Baynesa i Thaisa , dodatkowo wypada jeszcze Morris, o zbiórki będzie musiał zatroszczyc sie Horford i pomagać pewnie będzie Tatum. Jordan powinien dzielić i rządzić. Ostatnio 13 zbiórek w 3 kwarty bo był ostry blowout na Hornets. Dziś powinno być wyrównane spotkanie i spokojnie 30 minut zagra. Średnia z ostatnich 10 meczów to 15.7 rpg. W ostatnim meczu z Cetami 13 zbiórek , tyle że sporo z tablic zebrał Baynes bo 9 zbiórek. Celtowie nie mają typowego rim protectora i Jordan oprócz pod swoim koszem powinien na atakowanej tablicy też trochę dołożyć. Mecz w canal plus
V.Oladipo under 20.5 pkt @ 1.83 iforbet ⛔ akurat dzis rzucał w co drugiej akcji zespołu
Bulls grają najwolniejszy basket i poprawili obronę. Indiana też nie forsuje tempa. Oladipo przesuniety na SG ma mecze w których kompletnie znika i nie oddaje nawet 15 rzutów. Po kontuzji rozegrał 10 meczy ze średnią 16.7 ppg. 3/10 przekroczył 20.5 pkt. Questionable jest Turner, ale w obwodzie Sabonis który też dużo rzuca. Ogólnie Indiana gra bardziej pod kosz niż obwód i zespołowo, praktycznie każdy zawodnik jest pod grą i ma zielone światło na rzut. Jedyne czego sie obawiam to dramatyczna obrona Bulls na zasłonach, Oladipo może swoją szybkość i zwinność wykorzystywać i cisnąć te layupy nonstop. Na plus przemawia to ,że sporo ponad średnią z sezonu asystuje ostatnio. Liczę ,że koło 15 pkt się zakręci
B.Ingram over 20.5 pkt @ 1.80 pzbuk ✅ 21

Nie ma Kuzmy i Lebrona. W s5 wychodzi CPope ale nie mogę na niego znaleźć zakładu, a czuję ,że on z Ingramem to pociągnie. Byłaby na niego na pewno niższa linia, ale mimo to i tak Ingram warty gry. Jeżeli mecz będzie na styku powinien koło 40 minut zagrać. Na pewno odda +20 rzutów. Knicks wiele wspólnego z obroną nie mają i też tankują. Ingram musi w końcu odpalić mecz na większej skuteczności bo ostatnio mizeria.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 17,5 pkt @ 1,85 Bwin.com (18)
Jayson Tatum (Boston)

Tatum slabo zdobywal punkty w ostatnich czterech meczach, zdobywając 31 punktów ( 4,7,12,8). skutecznosc tylko 36,8% rzutow z pola i 10% rzutow za trzy punkty w tym czasie, gdzie te statystyki są zarówno znacznie poniżej jego sredniej w karierze. A jest najlepszym kandydatem do progresji w tym meczu z Dallas.
On również skorzysta z nie obecnych koszykarzy swojej druzyny co moze zaowocowac jego punktacji. Bo Kyrie Irving, jak i Marcus Morris nie wejda na parkiet w dzisiejszym meczu przeciwko dallas, gdzie Tatum bedzie mial okazję do większego popisania sie strzeleckiego i bedzie opciazony czasowo. A sprawdzajac jego statystyki
zazwyczaj grajac te 30 minut i wiecej potrafil przebic ta linie W tym sezonie on mial zwrost o + 1,9% bez Irwinga i Moriis-a
Sprubuje uderzyc w ta linie kiedy tutaj jest 1,85 i 17,5 a inni jak skybet czy bet365 maja linie 18,5 ze spadkiem na under ,mozliwe ze jest to spowodowane slaba gra ostatnio ale nie powinno byc odpoczywania i oszczedzania jutro boston nie gra.


Under 8,5 zbiórki @ 1.67 Skybet (2)

Dewayne Dedmon (Atlanta)
Ta linia wydaje sie byc mocno zawyzona , sadze ze jest szansa aby trafic z tym ponizej tej lini. Dedmon mial większość spedzonych minut na parkiecie dla Atlanty w pewnym momencie w tym sezonie,gdy paru zawodnikow ATL mialo kontuzje ale wydaje się, że jest teraz w większej ilości czasu ograniczony z Alexem Len-em(gdy ten wrocil). Zagrał ostatnio tylko 27 minut w ostatnim meczu, ale wciąż był w stanie zebrać dziewiec zbiorek przeciwko Czarodzieja. Dzisiaj sytuacja powinna być znacznie trudniejsza, bo na drodze jest Milwaukee Bucks, ktrzy w tym sezonie sa na czwartym miejscu w lidze pod wzgledem zbiorek.
Jakos trudno mi to widziec ze on zbierze te dziewiec pilek, owszem mozliwy jest tu Blowout ze strony Mill i kto wie czy nie beda rotowali skladem, oszczedzajac sie na jutro na mecz. ATL nie musi sie oszczedzac i bedzie grala tym swoim skladem nie majac nic do stracenia , druzyna tankujaca nie majaca jutro meczu , tak czy owak linie jakie sa wystawina sa 8,5 z kurasmi w dol na under a w Paddypawer jest linia 7,5 naciskiem na under.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wspomniane wyżej kontuzje powodują, że dzisiaj z ławki rezerwowych coach Stevens ma do dyspozycji tylko kilku zawodników - Haywarda, Ojeleye, Theisa, Yabusele, Doziera i Wanamakera. Gdzie wiadomo, że trzej ostatni to raczej zapchajdziury i właściwie rotacja powinna się ograniczyć tylko do 8 zawodników.
Można iść na łatwizne i pograć overy kilku zawodników, ale ja wolę rozegrać to trochę inaczej.

Horford over 12 pkt, Tatum over 18 pkt, Rozier over 13 pkt @ 6.50 ⛔ 1xbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom