>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
joj 12

joj

Użytkownik
Wspomniane wyżej kontuzje powodują, że dzisiaj z ławki rezerwowych coach Stevens ma do dyspozycji tylko kilku zawodników - Haywarda, Ojeleye, Theisa, Yabusele, Doziera i Wanamakera. Gdzie wiadomo, że trzej ostatni to raczej zapchajdziury i właściwie rotacja powinna się ograniczyć tylko do 8 zawodników.
Można iść na łatwizne i pograć overy kilku zawodników, ale ja wolę rozegrać to trochę inaczej.

Horford over 12 pkt, Tatum over 18 pkt, Rozier over 13 pkt @ 6.50 1xbet
Jakim cudem możesz u ruska zrobić sobie akumulator z jednego meczu?? chyba, że to ja mam jakies limity bo juz tylko jeden zakład na jeden mecz tylko moge, ale to moze z powodu miejsca ;lokalizacji canada..
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Jakim cudem możesz u ruska zrobić sobie akumulator z jednego meczu?? chyba, że to ja mam jakies limity bo juz tylko jeden zakład na jeden mecz tylko moge, ale to moze z powodu miejsca ;lokalizacji canada..
wydaje mi się że to taki &quot;specjalny zakład&quot; , a nie żadne ako ????
 
S 63

suchysucha

Użytkownik
Co za cymbały i amatorzy grają w tym Brooklyn. 11 punktów w kwarcie? No kurwa to jest jakies nieporozumienie chyba
Nie pij już.
Oglądam to forum nie od wczoraj.
Ode mnie na live leci
Portland - Oklahoma 1 kurs 2.10
Nie przekonuje mnie do końca gra Gości. Mecze w kratkę. Dziś na ciężkim terenie myślę że będzie bardzo trudno o zwycięstwo. Portland oprócz dziwnie wysokiej porażki z Utah gra u siebie kosmicznie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Portland vs Houston typ: Houston win kurs: 1,92 (Unibet) ⛔ (110:101)
Trochę się dziwię temu kursowi, trzeba iść w serię gości. Portland gra dzień po dniu, gdzie mieli trudny pojedynek z OKC teraz. Kolejna nocka i kolejny bardzo trudny rywal. O osłabieniach nie ma co pisać w Houston bo to kolektyw. Taka wygrana jak ostatnio z mistrzami musiało podbudować mocno ich morale. Dodatkowo Hardena nie da się zatrzymać i jego koledzy trochę lepiej mu pomagają. Mecz może i będzie wyrównany, ale stawiam na kolejne z rzędu zwycięstwo gości, którzy teraz są w gazie, po prostu. Houston potrafi tam wygrywać, z ostatnich 5 pojedynków w Portland, przywozili 4 wygrane. Liczę że będą kontynuować zwycięską passę.
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Rozpoczynam nowy wpis. Daje teraz jeden mecz, później dorzucę resztę. Zmieniam trochę charakterystykę podawania propozycji. Będę podawał typ: low/medium/high. W moich poprzednich propozycjach tego brakowało i dość często podawane były typy cięższe do osiągnięcia.
Bukmacher: STS. I tutaj zastanawiam się nad zmianą, bo bardzo mało w ofercie mają, szczególnie zakładów na zawodników.
Mecz: Denver - Charlotte
Typ: l: Denver / m: Denver over 113,5 / h: Denver - 11,5
Kurs: l: 1.20 / m: 1.80 / h: 2.20

Charlotte osłabione. Denver u siebie ostatnio nie pokonane. Grają główni zbierający więc okazji do rzutów będzie sporo. Oglądałem ostatnio Charlotte i była to droga przez mękę.
✅ / ✅ / ✅
Stwierdziłem, że lepiej dla mnie będzie założyć nowy - swój temat. Bardzo przepraszam wszystkich za to, iż nie dysponuje dużą ilością czasu na uzasadnianie typów. link do mojego tematu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-hdrmc.154912/
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Co my tu mamy... Denver, to wiadomo, Phila, bo Dallas gra kolejny mecz, do tego wyjazd, z Bostonem nie zachwycili, Houston podobnie daje lekkie value, stawki wyrownane, 60 do 40 w strone chłopców w gazie. Memphis , kolejna wczoraj czwarta porazka, i mecz z dnia na dzien. Conley z kolega nieraz daja popis, ale... cyrkowy. Jesli San Antonio nie wystawi trzeciego garnituru, to mecz bedzie ... na styku?. Milwaukee wygra u siebie, bo Toronto? Dziś nie ta liga, by Toronto mialo w koncu odpalic.
Gram na gospodarzy. Razem dobry kurs.
Philadelphia 1.4
Milwaukke 1.55
Denver 1.2
San Antonio 1.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Witam trzeba zaczac nowy rok
Harden wiecej 36.5 kto ma rzucac w Houston pkt nie ma Gordona Paula wiec Brodacz spokojnie powienien rzucic 40 pkt przeciwko Portland
Conley wiecej 19.5 podobno Gasol ma nie grac wczoraj Mike dobrze zagral 30 pkt rzucil dzisiaj jezeli Miski maja powalczyc z SAS to musi wziasc na siebie ciezar gry
Clarkson wiecej 15.5 Jordan wczoraj malo minut tylko 19 dzisiaj szykuje sie ostra strzelanina z NOP mysle ze zawodnik Cavs zagra z 30 minut i odda z 20 rzutow
a Wy jakie macie propozycje 3/3 no wreszcie weszli wszyscy zawodnicy chociaz harden po pierwszej polowie mial 9 pkt a na koniec 38 jest niesamowity brodacz
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Spurs over 105,5@1,85 fortuna✅
Ostrogi sa w duzym gazie. Od wpadki z Chicago jakies dziesiec spotkan temu tylko dwie porazki- pewna w Houston i po sporej walce w Denver. Spurs.ostatnio imponuja, Gay daje duzy power, wspolpraca Derozan LMA kapitalna. Role players robia robote. U siebie rzucaja bardzo duze ilosci pkt. Zdaje sobie sprawe,.ze.szansa Grizzlies jest tylko ubrudzenie i spowolnienie gry ale na tak grajace Sas u siebie to nie wiem czy sie da. W dodatku jest duza mobilizacja w Alamo na ten mecz zeby sie zrewanzowac za porazkez listopada jednym punktem gdy Derozan trafil na 1,2 przed koncem a pozniej sedzia wydrukował sprawe dajac wolne po rzucie Gasola. A i wtedy Spurs bedac slabsi niz.obecnie przy silniejszych Grizzlies dali.rade wepchnac 103 pkt.Gasol jest Q i gdyby nie zagrał to była by bajka. Z graniem i stawka poczekam do.info o Gasolu bo jesli.zagra to kursy na SAS pewnie leciutko do gory a linia pkt pewnie spadnie troszke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Single na pinnacle.

Sege Ibaka
Pts+Rebs+Asts

under 24,5 @ 1,917
Mało rzutów. Lopez będzie odciągał od zbiórek.
Joel Embiid
Points

over 27,5 @ 1,909
DeAndre słabo broni tak ruchliwych centrów.
Rudy Gobert
Points

over 14,5 @ 1,819
Detroit fatalnie broni pomalowanego
Marc Gasol
Rebounds

under 8,5 @ 1,714
Jest poobijany, możliwe że zagra mniej minut. Aldrige będzie odciągał od kosza.
Jusuf Nurkic
Rebounds

under 10,5 @ 1,684
Nurkic jeszcze nigdy nie przekroczył tej linii naprzeciwko Capeli, który gra ostatnio z dużą energią.
Willie Cauley-Stein
Rebounds

over 8,5 @ 1,675
Ostatnio regularnie przekracza tą linię.
 
N 23

nuado

Użytkownik
Może ktoś mi to wytłumaczyć? Bo znowu umoczyłem pieniądze. Zagrałem na Hardena over pkt a on sobie qrwa mać siedzi na ławce. O co tutaj chodzi? Powinny być zwroty za coś takiego. Co to za oszczędzanie się i brak profesjonalizmu?!!!! Od czasu do czasu gram i zawsze taki pech. Wcześniej na lebrona zagrałem over pkt to też sobie pół meczyku na ławce przesiedział pomimo że dostawali w dupę. Nie rozumiem tego!!!
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Harden w ogole hra dzisiaj bardzo slabo, sporo strat, ale taki mecz musial nadejsc
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
nuado ogladales kiedys koszykowke Harden czasami tez musi usiasc na lawke zeby odpoczac to nie sa roboty zeby grac w kazdym meczu po 48 minut ostatnio jeszcze dogrywka wiec nie przesadzaj ze Harden siedzi na lawce przed 4 kwarta zszedl tylko na 3 minuty zeby odpoczac rzucil 38 pkt brawo dla niego bo widac ze jest w formie ciagnie Houston ,szkoda mi tylko ze nie udalo sie Oklahomie zatrzymac wszystkich graczy ekipa Harden Durant Westbrook Ibaka to byloby zbyt piekne
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
A teraz to już kompletnie nic nie rozumiem. Gonią wynik. Nadzieja mi się zrobiła bo już ma 29 pkt i nagle ostatnia kwarta a ten debil go sadza na ławce. Prawdopodobnie przez to umoczę. Więcej nie gram nba,ktoś widział żeby w piłce nożnej messi czy ronaldo schodzili w 70 min?
A na sam koniec zamiast poprawiać statystyki wycofuje się z gry i oddaje piłkę innym. Albo niech mi ktoś wytłumaczy ten sport albo więcej nie tykam dla własnego spokoju.
Mógł zrobić ten wynik spokojnie ale celowo oddaje piłkę innym. Żenada na pełnej linii.
Weszło. 1000 zł do przodu ale fuks taki i nerwówka że szkoda gadać. Po 2,05 wyrwałem w unibecie over 37.5. Chociaż nie wiem czy to było warte tych nerwów. Gdyby nie ta decyzja sędziowska z końcówki i te 3 pkt to nie siadłoby.
Oglądałeś ty kiedyś NBA, wiesz ile meczów graja? Ponad 80 w sezonie REGULARNYM, jeśli oczekujesz ze zawodnik bedzie grał zawsze na 100% a trener bedzie go eksploatował co mecz do granic możliwości to nie mam słów. ZAWSZE co jakiś mecz trafi sie taki gdzie drużyna podchodzi do niego na większym luzie, bo to po prostu oczywiste i zrozumiałe przy takiej ilości meczów - choć ten akurat do takich nie należał...
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Ja mysle na wieczor dzisiaj sobie zagrac 2 typy
Towns wiecej 24.5 oraz Vucevic wiecej 20.5
Indiana wygra z toronto poniewaz Leonard dzisiaj nie zagrac w Raptors
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
P.Siakam pow 15.5 pkt @1.83 Forbet ⛔ 12 pkt.
(Lowry jednak wskoczył do składu, a końcowe minuty 4 kwarty grały rezerwy, bo wynik już był bezpieczny)
Mój pierwszy post więc wypada się przywitać.
Cześć wszystkim, mam nadzieję że czasem pomogę:angel:
O typie krotko... Leonard wypada, występ Lowry&#39;ego też wątpliwy przez problem z plecami więc więcej minut dla innych, wszedzie kursy już zniknęły lub poleciały w dół, w forbet jeszcze wisi, trzeba brać.
Powodzenia!;)
M.Gortat pow 6.5 pkt @2.15 etoto ✅ 8 pkt
Marcin w gazie, wczoraj świetny występ, zagrał 25 minut, rzucił 18 punktów, miał 13 zbiórek, asystę, 2 straty, blok i 3 faule. To jego pierwsze double double w tym sezonie. A już dzis Polska Noc w NBA, gdzie Clippers podejmą Orlando Magic. Polecam
A.Wiggins ov 18.5 @1.83 Forbet ✅ 28 pkt!:eek:kay:
Towns ov 25.5 @1.90 Forbet ✅ 28 pkt

Minnesota dzisiaj bez Covingtona i Rose&#39;a, Wiggins i Towns pograją trochę dłużej, wiec powinni dac radę wykręcić te overy.
Zieloności ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 6,5 zbiorki @ 1,83 Skybet (Marcin szybko dal zarobic)
M.Gortat (LAC)

Gortacika niepamietam kiedy typowalem ,napewno jest to rzadko , tak jak jego gra stala sie ostatnim czasem rzadka , tak rzadko buki cos daja wjego strone , dzis Polska noc w nba tak jak kolega wspomnial, wiec napewno Gortat sie zepnie i dostanie minimum 20 minut a czy wiecej niewiadomo.
Wczoraj dobry mecz pierwsze double/double ale trzeba pamietac ze byl na rotacji inni byli oszczedzani z tego powodu ze dzisiaj jest mecz z Orlando. Sprawdzajac jego statystyki z tego sezonu to ostatnio jezeli gral ponad 20 minut z ogonkiem zawsze przekraczal 6,5 zbiorki jezeli byl starterem oczywiscie , gorzej bylo z punktami na szesc meczy tylko w czoraj przekroczyl linie 6,5 punktu.
Wole isc jednak wzbiorki mozliwe ze inni beda od zdobywania punktow , oczywiscie nie znaczy ze nie przelamie lini 6,5 pkt ale wybiore zbiorki ktore mam dostepne w skybecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Toronto - Indiana
Zmiana w składach, że nagła zmiana w kursach na odwrót?
Zacząłem praktycznie codziennie oglądać po nocach NBA i samemu szukać dobrych typów... Gram sumę pkt drużyny i póki co idzie naprawdę miętowo. Nie analizuję pod kontem składów tylko jak sam widzę daną drużynę. Już wczoraj Toronto over 103.5 @1.7 wydawał mi się fajnym kąskiem i chyba poleci to właśnie, chociaż zawsze szanuję sobie brać pod uwagę zdanie bardziej obeznanych w danej dyscyplinie ode mnie... Co myślicie panowie o moim typie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom