>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA styczeń 2017

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ostatni raz upominam tutaj niektórych userów. To dział tematyczny, a nie czat. Jeśli podajemy typ to prosiłbym o jego uzasadnienie, argumenty, ciekawostki historyczne, cokolwiek związane z danym meczem. Co to jest za argument wygra bo musi albo przegra bo za dużo wygrał? Szanujmy siebie i swój cenny czas. Rozumiem, że każdy ma prawo poznawać NBA i się dopiero uczyć, możecie na początek opierać się na statystykach a wraz z zainteresowaniem daną ligą będziecie pogłębiali wiedzę o NBA czego efektem będą ciekawe analizy. Kto będzie prowokował innych userów, wyśmiewał w jakikolwiek sposób odpocznie sobie od forum. Możecie się z danym userem nie zgadzać ale trzeba to robić z szacunkiem i bez niepotrzebnych spięć. Proszę podawać źródło odnośnie braków w składach. Jeśli ktoś czego nie wie, chętnie odpowiem na PW. Pozdrawiam.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Rambo skasowałeś mój post tylko odpowiedz tutaj dlaczego to zrobiłeś bo nie rozumiem za bardzo.
Może cofniemy się 3 strony i porównamy co inni userzy piszą w swoich uzasadnieniach?
Nie przypominam sobie żebym atakował kogoś swoim wpisem a pisać po raz 10 o tym meczu to takie zbędne na forum bukmacherskim.
Oczywiście mogłem dodać że Curry i Green są w formie ale to chyba każdy kto się troszkę interesuje potrafi sam dostrzec.
Ja się skupiłem na revenge game i tym że Warriors nie mogli przegrać kolejnego spotkania bo zaburzyło by to obraz postrzegania przez fanów.
Typ wszedł gładko tak jak pisałem no smutno mi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 70

wa1cha

Użytkownik
LA lakers - Denver Nuggets
Typuje tutaj over 227.5 pkt , ostatnie 2 mecze w wykonaniu Nuggets to over punktowy ponad 230 pkt! Lakersy tez potrafią dużo rzucać i spodziewam się tutaj dużego wyniku w granicach 232 pkt , wystarczy zobaczyć ostatnie mecze obu drużyn a kurs na over 227.5 po kursem @1.88 jest znakomity. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina KOSZ NBA
Godz: 01:30
Spotkanie Brooklyn-Toronto
Typ: over 229.5
Kurs 2.17
Buk Unibet
Analiza: Na jutro z racji iż oferta z mojej ulubionej piłki jest uboga postanowiłem ruszyć spotkanie NBA , pomiędzy Brooklynem a Toronto. Goście sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kolejnego kompletu punktów, Toronto po 3 wygranych pod rząd na swoim ternie będzie chciało przełamać niemoc wyjazdów, gdzie nie wygrali 2 kolejnych spotkań, gospodarze natomiast zanotowali 10 kolejnych porażek pod rząd i tutaj również nie wróże im optymizmu bowiem ich obrona jest jak ser Szwajcarski co nawet ostatnio udowodniła ekipa Housto Rockets rzucając im 137 punktów . Toronto od 16 spotkań traci za każdym razem minimum 100 punktów, wziąść pod uwagę iż goście są zespołem który rzucać potrafi nei raz powyżej 120 oczek moim zdaniem over jest w tym spotkaniu nieunikniony, do tego dochodzi bardzo kiepska statystyka Brooklynu w bezpośrednich spotkaniach z zespołem Toronto, ostatnie 6 spotkań i 6 porażek, minimum 5 punktami, ja tutaj stawiam iż goście wygrają wysoko,ale obie ekipy rzucą sporo punktów, spodziewałbym się coś ponad 230 punktów spokojnie w takich formach obu ekip.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Mój post też został usunięty a ładnie weszło ????

Miami Heat - Houston Rockets under 106.5 punktów Miami 1.83

Dzisiaj też idę w under w Miami, jednak w under punktów drużyny. Miami u siebie rzuca 101 ppg, w przegranych meczach 95 ppg. W ostatnich 5 spotkaniach co prawda 2 razy przekroczyli tą linię, ale raz było tylko o 1 punkt, a ostatnio z Bucks, którzy grają ostatnio bardzo słabo w obronie i w 5 ostatnich meczach stracili minimum 107 punktów, więc tego spotkania bym nie wliczał. Houston z pewnością wygra to spotkanie i co prawda dają sobie wrzucać dużo punktów, ale to przeważnie jest to z drużynami które grają szybki basket, a Miami taką drużyną nie jest, zajmuje 29 miejsce w punktach per game
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Uwaga nikogo nie atakuje wyrażam tylko swoją opinię.
Warriors gdzie się miało spiąć tam się spięło.Wygrali z Cavaliers.Teraz nic nie będą bronić bo im się nie będzie chciało.Pójdą w ostrą strzelaninę a Westbrook wypoczęty podejmie rękawice bo on tego zespołu nienawidzi.
Będzie dunk contest i luźne dziurawienie kosza i ja bym undera OKC nie grał.
Ba powiem więcej zagram w związku z tym over ale kurs wrzucę koło 23.
1.793
Pinnacle
Trochę śmierdzi ta linia.
Linia śmierdziała bo stała się public betem no i wiadomo ⛔ mogłem odpuścić.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Dokładnie, nieczęsto się zgadzam ze zdaniem Konar25, ale tym razem jak najbardziej. Ja pójdę w stronę overa Westrbrooka, możliwy kolejny triple-double. Wiemy doskonale jaki to jest zawodnik + jego dawny kolega Kevin Durant w barwach GSW + GSW jednak musi być trochę zmęczone po meczu z Cavs i dzisiaj ta ich obrona będzie bardziej dziurawa, co napewno wykorzysta Russ.
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
GSW zmęczone a OKC w tripie to nie? starterzy grali po 30 min w meczu z mistrzami, więc słaby argument. West tak samo miał się wykazać w pierwszym meczu i rzucał 4-15 z pola, ale życzę powodzenia ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Sacramento vs Indiana, typ: Sacramento -1.5 @ 1.85 (betano)⛔ Q1 34:21, Q2 26:20 , prowadzili już +20pkt i oczywiście...starzy &#39;dobrzy&#39; Kings powrócili w drugiej połowie ????
Spory wpływ na to miała niestety utrata R.Gay&#39;a w Q3 z kontuzją, bo rozgrywał świetny mecz - tego się nie przewidzi. U mnie poszła kontra na Pacers @14.50 po pierwszej połowie, ale żałuję że główny bet znowu pechowo nie wchodzi
ps. Gay zerwał Achillesa :/
www.youtube.com/watch?v=YbLrHrZisdQ
Kings kończą swoją 7-meczową serię na własnym parkiecie, podczas której dotychczas wygrali tylko raz z Detroit, do tego zaliczyli kilka wliczonych w bilans porażek m.in z GSW, Cavs czy OKC ale wpadka na początku z Heat jest niestety nie do wytłumaczenia:zoltakartka:
Za chwilę rozpoczną 8-meczową trasę wyjazdową. Niestety przed nimi realna powtórka scenariusza z zeszłego roku, kiedy w styczniu także byli jeszcze na chwilę w &#39;ósemce&#39;, a w lutym było już po wszystkim - kolejny stracony sezon.
Na szczęście ten team w tym roku wygląda trochę lepiej - zmiana trenera była dobrym krokiem w przód. Dzisiaj mają szansę wygrać chociaż po raz drugi w czasie tej 7 meczowej serii na własnym parkiecie i w minimalnym stopniu poprawić morale drużyny przed startem road-trip&#39;u.
Indiana to jedna z najgorszych wyjazdowych drużyn - bilans 5-14 poza własną halą, gorsi w całej lidze są tylko Wizards (4-13) i najgorsza drużyna w lidze Brooklyn (1-18), mniej więcej na równie z Indianą są jeszcze 3 najgorsze obecnie drużyny na Wschodzie (jeżeli chodzi o bilans road-game): WIlki, Lakers i Phoenix. Róznica polega na tym , że to Indiana mimo wszystko liczy się w walce o PO i zajmuje obecnie nawet 6 miejsce na wyrównanym Wschodzie. Pozostałe drużyny to dno tabeli (prócz Wizards, którzy tak samo jak Pacers maja bardzo dobry bilans we własnej hali, a nawet serie 12 kolejnych wygranych - chociaz wg mnie ona dzisiaj zostanie przerwana i Miśki to łykną). Wracając do Pacers grają fatalnie na wyjazdach i upatruje dzisiaj szansy na wygraną Kings.
Przed Sacramento wspomniana trasa wyjazdowa, aż 8 meczy w ciągu 12 dni - zapowiada się horror. Jeżeli już przed samym wylotem na pierwszy mecz z tej serii za 2 dni w Memphis nie chcą jechać ze spuszczonymi głowami to muszą dzisiaj walczyć z całych sił o wygraną.
Indiana wygrała 6 z ostatnich 7 spotkań i dzięki temu znacznie poprawiła swój bilans , obecnie są 2 spotkania ponad 0.500. Jednak 5 z tych 7 wygranych to mecze rozgrywane w Indianie, gdzie w dobrej formie pokazali się George, Turner oraz Teague - którzy grali na ponad 50% skuteczności i to głównie dzieki nim Pacers w ostatnim czasie wyglądają lepiej niż na początku sezonu. Szczególnie Teague wkomponował się w końcu do składu i zalicza średnio 16.5 pkt oraz blisko 10 asyst na mecz od miesiąca.
„We’re not a good team right now. Plain and simple. “We have what it takes but we’re undisciplined. We’re not consistent and we lose our focus too much.”” to powiedział ostatnio dziennikarzom Matt Barnes i wiele w tym prawdy.
Ten team ma potencjał aby powalczyć o 8 miejsce na Zachodzie i awans do PO, oczywiście nic poza 1 rundą nie ugrają, ale mają TOP-10 gracza NBA w swojej drużynie, grają solidniej w obronie niż rok temu i w końcu w szatni oraz poza nią wyglądają lepiej , bo wcześniejsze lata to często była komedia.
Cousins po kolejnym wielkim indywidualnym występie przeciwko Thunder (31pkt, 11zb, 7 as) musi zagrać bardziej skupiony. Nie może popełniać aż 6 strat, co zdarzyło mu się już dwa mecze z rzędu. Jeżeli Sacramento ograniczą straty (aż 43 w dwóch ostatnich porażkach: 21 przeciwko Cavs + 22 vs OKC ostatnio) to będą w stanie powalczyć o zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. Boogie musi pokazać, że jest liderem i pociągnąć ten team do przodu przed najcięższym okresem w kalendarzu o ich &#39;być albo nie być&#39; w tym sezonie.
Kings wygrali ostatnie 4 starcia z Pacers ,na mecz ma być gotowy Ty Lawson, który podkręcił kostkę w ostatnim spotkaniu z Thunder, by roto (ankle) is expected to play Wednesday vs. the Pacers.. To dobra informacja, bo Ty w ostatnim czasie gra najlepszy basket od bardzo dawna, nie jest oczywiście tym samym graczem co pare sezonów temu w Denver, ale patrząc na jego historie poza boiskowe (problemy z alkoholem, prawem) i faktem, że był już prawie poza NBA trzeba odnotować fakt iż od miesiąca gra dużo lepiej. W 13 ostatnich wystepach - 9 krotnie miał dwucyfrową zdobycz, w tym niedawno serie 4 meczy (z 5 spotkań) na min 15 pkt + sr.5 as/mecz. Ostatni mecz to wlasnie to pechowe podkrecenie kostki i tylko 4pkt, wiec licze,ze dzisiaj wroci do swojego przyzwoitego poziomu z ostatnich spotkań i pomoze Kings wygrać ten mecz.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Dokładnie, nieczęsto się zgadzam ze zdaniem Konar25, ale tym razem jak najbardziej. Ja pójdę w stronę overa Westrbrooka, możliwy kolejny triple-double. Wiemy doskonale jaki to jest zawodnik + jego dawny kolega Kevin Durant w barwach GSW + GSW jednak musi być trochę zmęczone po meczu z Cavs i dzisiaj ta ich obrona będzie bardziej dziurawa, co napewno wykorzysta Russ.
Nie no nie róbmy jaj. GSW miało jeden z najlżejszych meczów w tym sezonie. Tam już od początku 3 kwarty była zabawa i pajacowanie. Gdyby nie to, to zapewne wygraliby jeszcze wyżej. Nie zmienia to faktu, że dziś rozjadą OKC samą ofensywą. Westbrook to za mało, aby podjąć walkę z takim ofensywnym potworem jak Warriors. Również zgadzam się z przedmówcami i atakuję over, łącznie z wszelkimi overami Russela i KD. Czuję, że znów będziemy mieli pojedynek obu panów i koledzy pozwolą dziś pograć Durantowi. Oby tylko nie skończyło się +30 po 3 kwarcie, bo wtedy mogą nie zdążyć nabić tych overów.
E: mecz bez historii, Durant wygrał to w pojedynkę i znów pokazał, kto teraz rządzi w GSW
 
F 49

flex666

Użytkownik
Kto wie gdzie znaleźć informację o czasie zegarowym w trakcie spotkania NBA? Bardzo mi pomoże taka informacja skracając czas poszukiwań, pokażę Wam jak bukmacher notorycznie źle rozlicza kupony na mecz live.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi. Chodzi Ci o play by play (tam jest czas poszczególnych akcji) ? Wchodzisz w mecz na nba.com i klikasz mecz, a później play-by-play. O ile dobrze zrozumiałem ????
 
F 49

flex666

Użytkownik
Chodzi mi o połączenie zegara meczu z zegarem czasu miejscowego na ścianie. Ale widzę, że uzyskanie takiej informacji jest praktycznie niemożliwe, bo nikogo nie obchodzi, która jest godzina w trakcie meczu :] Szkoda, tym samym bukmacher może robić sobie co chce z naszymi wszystkimi zakładami na rodzaj rzutu przy danym stanie punktowym w meczu, bo nie udowodnisz mu, że zakład postawiłeś w danym momencie przy danym czasie trwania meczu. Uważam brak informacji przy takim zakładzie o stanie zegaru meczu kiedy zakład został przyjęty za ogromny błąd i definitywnie dyskwalifikuje sensowność takich zakładów. Wczoraj w meczu Charlotte - Portland Trail Blazzers dwukrotnie prawidłowo postawiłem na próbę rzutu za 3 przy danym stanie punktowym, zapamiętałem akcję chwilę po tym kiedy zakład został przyjęty i dziś obejrzałem powtórkę, i w obu przypadkach dalekie od linii za 3 punkty próby jako pierwsze po moim zakładzie, Unibet rozliczył jako przegrane i od rana się namyślają w dziale sportowym. Dodam, że zakłady wisiały jako nierozliczone z opcją wykupu bardzo długo, bo ponad minutę, kiedy leciały kolejne akcje, więc później pomyślałem &#39;ok, może tam przy rzucie faktycznie nie była próba za 3 tylko wdepnął linię i to weryfikowali długo&#39;, nic z tych rzeczy.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Graj bardziej konkretne zakłady na żywo, a nie tego typu, bo sam sobie później wywołujesz nerwy, i to w dodatku za swoje pieniądze.
Nie dość, że problematyczne rozstrzygnięcie i, jak sam zauważyłeś, ciężkie do udowodnienia, to na dodatek różne buki różnie rozliczają, różnie patrzą itd. i połapać się w tym wszystkim jest mega ciężko...
Dzisiaj może trochę nietypowo, żeby jakąś dyskusję wywołać, bo temat trochę ostatnio umiera... ????
Na każde z dzisiejszych pięciu spotkań mam dość solidny typ, ale mam ogromny problem, żeby z tych 5 wyselekcjonować 3 i ciągle się zastanawiam. Podam poniżej te typy i prosiłbym o Wasze zdanie na ten temat - co myślicie?
1. Cleveland - Phoenix over 220,5 1,89 118:103 ????
2. Miami - Dallas under 198,5 1,93
3. NY - Washington 1 2,20 ładnie doszli w końcówce, ale zmarnowali to
4. SAS - Denver over 219
5. LAC - Minnesota 1 1,95 też prowadzili po 3 kwarcie i końcówka w plecy
Jak na razie optuję za 1, 3 i 4, ale czekam na głosy ????

Generalnie wtopa, z tego, co wysłałem 1/3 ????
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Graj bardziej konkretne zakłady na żywo, a nie tego typu, bo sam sobie później wywołujesz nerwy, i to w dodatku za swoje pieniądze.

Nie dość, że problematyczne rozstrzygnięcie i, jak sam zauważyłeś, ciężkie do udowodnienia, to na dodatek różne buki różnie rozliczają, różnie patrzą itd. i połapać się w tym wszystkim jest mega ciężko...

Dzisiaj może trochę nietypowo, żeby jakąś dyskusję wywołać, bo temat trochę ostatnio umiera... ????

Na każde z dzisiejszych pięciu spotkań mam dość solidny typ, ale mam ogromny problem, żeby z tych 5 wyselekcjonować 3 i ciągle się zastanawiam. Podam poniżej te typy i prosiłbym o Wasze zdanie na ten temat - co myślicie?

1. Cleveland - Phoenix over 220,5 1,89
2. Miami - Dallas under 198,5 1,93
3. NY - Washington 1 2,20
4. SAS - Denver over 219
5. LAC - Minnesota 1 1,95

Jak na razie optuję za 1, 3 i 4, ale czekam na głosy ????
Ja bym zagrał 2 i 5 ????

Swoją drogą Clippersi po takim kursie to miód u siebie, z Minnesotą. Nawet bez Griffina i CP3 ten zespół daje radę ostatnio mocno, a buki stawiają w roli faworyta Wilki. Mocno śmierdzi ten kurs, dlatego nie gram, ale oczywistym powinna być tu wygrana gospodarzy.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Miami Heat - Dallas Mavericks 2 2,20 Bet365 99-95 ⛔⛔

Dallas po powrocie Dirka wyraźnie odżyło, ich gra wygląda o stokroć lepiej niż na początku sezonu. Ostatnio mają fajną serię 3 wygranych z rzędu (z Suns, Timberwolves i Bulls). Właśnie w meczu z Chicago widać było w nich tą pasję z ubiegłych lat i głód zwyciężania, kiedy to Wes Matthews rzucił game winnera cała drużyna eksplodowała. Myślę, że jeżeli zdrowie dopisze będą walczyć do samego końca o playoffy, ponieważ na ten moment tracą tylko 3 zwycięstwa do ósmego Denver Nuggets a sam Mark Cuban wykluczył możliwość tankowania. Miami jest w rozsypce, potrafią porzucać za trzy, jednak mało rzeczy tam funkcjonuje jak należy. Ostatnio wygrali z osłabionym brakiem Ryana Andersona Houston, ale ten mecz był od samego początku jakiś smierdzący. Harden notował masę strat i Gordon jak w każdym innym meczu sypie trojkę za trójką tutaj miał zaledwie 1-10. Reasumując Dallas z meczu na mecz się rozkręca i Miami pogrążone w kryzysie powinni pyknąć. Polecam. Xamon.

edit:

co za lamusy z tego dallas, nie wiem jak mozna pozwolic sobie zrobic dwa wysokie runy jeden w 3 kwarcie 2-14, i w czwartej 2 -12 normlanie rece opadaja .....
 
G 0

guuzuu

Użytkownik
To może ja zacznę pierwszym postem na forum.
3. oba zespoły DTD, NY sensacyjna wygrana z Bostonem, Wizards ciężki mecz z Memphis. NY bez Porzingisa i Noaha, dla mnie 2
5. LAC bez Griffina i Paula, tak bez Paula grali momentami lepiej niż z nim, ale czy znowu Rivers wypali? w MIN wszyscy zdrowi i wypoczęci, dla mnie 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom