>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NC+

J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie chwytam tego mam wszystkie C+ itp. a ESPN nie działa bo nieobsługiwany system kodowania :/ to ten kanał działa czy on jest tak dla picu tylko... :?:
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Prezes nC+ przeprasza klientów
Spędziliśmy wiele godzin, zastanawiając się, co spowodowało, że znaleźliśmy się właśnie w takim punkcie. I naszym głównym wnioskiem było to, że wprowadziliśmy zbyt wiele zmian naraz - mówi Julien Verley, prezes platformy cyfrowej nC+
Jak by pan opisał sytuację, w której znalazła się firma? To już głęboki kryzys?
Jesteśmy teraz maksymalnie skupieni na dotarciu do klientów. Gdybyście przyjechali pod naszą siedzibę którejkolwiek z ostatnich nocy, widzielibyście palące się tu całą dobę światło. Myślę, że widać te noce także po mnie. W trakcie ostatnich dni przygotowaliśmy cały pakiet propozycji, które wkrótce przedstawimy naszym klientom. Poza nowym pakietem Ekstraklasa, będziemy też bardziej elastyczni. Najdroższy pakiet za 199 złotych w ogóle zniknie z naszej oferty, a nowe przedziały cenowe pakietów będą się mieścić miedzy 39 zł i 119 zł. Wszystkie dodatkowe opcje, czy to programowe czy technologiczne: oferta HBO, Cinemax czy Multiroom, będzie można sobie dobrać wedle uznania do dowolnie wybranego pakietu.
Niektórzy wytykają Państwu wielką arogancję. Zgadza się Pan z tym?
Spędziliśmy wiele godzin, zastanawiając się, co spowodowało, że znaleźliśmy się właśnie w takim punkcie. I naszym głównym wnioskiem było to, że wprowadziliśmy zbyt wiele zmian naraz. Bo nie tylko stworzyliśmy nową nazwę i markę, ale także nową ofertę rynkową, listę programów, co spowodowało, że ludzie nie mogli się doszukać ulubionych programów, opracowaliśmy też zasady przenoszenia dotychczasowych klientów do nc+. 1 grudnia ruszyła fuzja operacyjna dwóch firm, co oznaczało początek skomplikowanego procesu łączenia dwóch zespołów, pochodzących z dwóch różnych firm o różnych kulturach pracy. Dziś, patrząc wstecz, widzimy jasno, że nie powinniśmy byli robić tego wszystkiego naraz. I za skutki wszystkich przepraszam.
Co chciał Pan zaproponować założycielowi forum internetowego i facebookowego profilu Anty nC+ (ma już prawie 90 tys. „polubień&quot;). Chciał pan dać mu pracę?
Obserwowaliśmy rosnące zainteresowanie internautów tą inicjatywą, bo chcieliśmy wiedzieć, jak dotrzeć do tych ludzi. Na naszym profilu narzekali na brak odpowiedzi na pytania. To prawda, centra obsługi klienta były oblegane, chcieliśmy więc zacząć dialog z klientami tam, gdzie można było ich znaleźć. Stąd pomysł zaproszenia. Jednak nie miałem żadnych ukrytych intencji. Interesowało nas tylko rozpoczęcie dialogu, który mógłby nam pomóc zrozumieć, czego ci klienci oczekują i rozwiązać sytuację.
ekonomia24.pl
No i pięknie, warto było poczekać. ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No i pięknie, warto było poczekać.
Złudne były te nadzieje...
Oferta różni się tylko tym, że do każdej z osobna promocji można dokupić opcje premium, bez Canal+ który dalej jest za 120 zł. Ceny te same, ino jeszcze zamiast Fula za 199 teraz jest Platinum + HBO + Cinemax i wszystkie inne.. czyli to samo inaczej nazwane za 210.
Jak oni myśleli nad tą ofertą całymi nocami, o czym Julien wspomniał w wywiadzie to gratuluje kadry pracowniczej.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
To wynika z tego, ze jak miałem npremium za 59zł to teraz mam wszystkie canal+?
Komunikat jest jakiś niespójny.
Z jednej strony:
Jednocześnie, klienci Cyfry+ i &quot;n&quot;, którzy przed powstaniem nc+ w swoich pakietach abonamentowych mieli dostęp do Canal+ i nPremium, otrzymują dostęp do całej rodziny 6 nowych programów nc+: Canal+ HD, Canal+ Sport HD, Canal+ Family HD, Canal+ Family2 HD, Canal+ Film HD i Canal+ Film2 HD na warunkach obecnej umowy.
Czyli tak, ale zaraz dodają:
Dla obecnych abonentów nPremium i Canal+ zainteresowanych rozgrywkami T-Mobile Ekstraklasy dostępny będzie pakiet Ekstraklasa, w ramach którego klienci zyskają dostęp do transmisji ze wszystkich meczów Ekstraklasy, a także 20 podstawowych kanałów TV, w cenie ich obecnego abonamentu.
Wygląda mi to na taki myk, że do końca miesiąca rozdają C+ i po miesiącu wyłączą, a w maju abonenci nP lub C+ będą mogli sobie włączyć za free pakiet Ekstraklasa. Znając kretynów z n to tak będzie, na dodatek trzeba będzie podłączyć dekoder do neta i aktywować ten pakiet - nka już sprawdzała taką zagrywkę na swoich abonentach. Uważam, że oba komunikaty sobie przeczą, tak ja je rozumiem. A to co napisałem nie jest prawdą objawioną, tylko moją opinią.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Teraz to już do reszty się skompromitowali tą nową &quot;ofertą&quot;! Mogli podnieść ceny, ale teraz to już robią z nas kompletnych idiotów! Zlikwidowali najwyższy pakiet, ale jeśli się chce mieć to co mieli w najwyższym pakiecie to po dodaniu wychodzi taka sama cena czyli ok. 200zł! W innych pakietach chyba się nic nawet nie zmieniło, nosz kur**, to są jakieś jaja przecież! Dobrze że chociaż można zostać do końca obecnej umowy. W sumie to łaski nie zrobili...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Zlikwidowali najwyższy pakiet, ale jeśli się chce mieć to co mieli w najwyższym pakiecie to po dodaniu wychodzi taka sama cena czyli ok. 200zł!
Było 199, jest 208,98 (satkurier policzył) ;). Zapewne nie zrozumieliśmy oferty ????.
 
K 3

konrad93

Użytkownik
To co sie stało to nic innego jak pazernosc na pieniadze....
Mysleli ze ludzie beda placic tyle kasy ? TO sie przeliczyli i dobrze ze beda sie tym zajmowac ludzie ktorzy moze doprowadza do tego ze te cale NC+ zmiejszy pakiety i bedzie mozna kupic to za rozsadna cene...
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
I jak działa komuś ten ESPN ?
Ew. szykuje sie moze jakas alternatywa po wycofaniu sie ESPN America z rynku ?
Bo jak narazie Canal+ Sprt powinien zmienić nazwę na Canal+Futbol czy jakoś tak
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Taktyka NC+(na podstawie tego co czytam tu i na innych stronach):

Krok 1.-Ogłaszamy nowe pakiety,z wysokimi cenami.
Krok 2.-Wysyłamy listy,gdzie informujemy obecnych klientów że mają kilka tygodni na przyjęcie nowych cen albo rozwiązanie umowy
Krok 3.-Reakcja ludzi
Krok 4.- Wspaniałomyślny Julian i spółka po protestach przepraszają i obiecują nową ofertę
Krok 5.- Nowa oferta jest ***** warta,poza jednym szczegółem-dotychczasowym klientom Cyfry pozwalają miłosiernie pozostać na dotychczasowych umowach.

I tym sposobem PR się poprawia,bo przecież 2 tygodnie temu chcieli wam podnieść ceny dodatkowo zabierając część kanałów.A tak to w geście dobrej woli pozwalają Wam wypełnić umowy z Cyfry.Beka cały czas jak dla mnie;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mówią, że już mają 150 tys. Lepszej oferty chyba nie będzie, bo im podobno zależy na tym, żeby kiwnąć francuzów.

- Moim zdaniem ktoś ma interes w tym, żeby zniszczyć markę nc+ - mówi nasz rozmówca. Kto i dlaczego miałby tak robić? Większościowym udziałowcem w platformie jest Canal+ z 51 proc. udziałów. Jednak jak się okazuje cały obecny zarząd enceplusa jest powiązany z ITI Neovision, właścicielem stacji TVN.
Zdaniem naszego rozmówcy ITI, jako mniejszościowemu udziałowcowi, zależy na zaniżeniu wartości całej platformy. Dzięki temu potanieje wartość jej udziałów, a wtedy ITI mógłby tanio odkupić spory procent od drugiego udziałowca jakim jest Canal+ Taki scenariusz po części motywowałby decyzje prezesa Verleya, które zdaniem ekspertów medialnych są lekko mówiąc dziwne.
http://www.wprost.pl/ar/395471/Zwolnieni-menadzerowie-zdradzaja-kulisy-afery-wokol-nc/?pg=0
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Siema
Mam, a raczej miałem Cyfre+ teraz znane NC+ i wyłączyli mi tv za 3 niezapłacone rachunki i teraz tak - rachunek jest już na 0 i czy muszę płacić jakąś karę czy inne dodatkowe opłaty za ponowne podłączenie obrazu ?
Może ktoś wie poczekam nie dzwonię z zagranicznej sieci bo kasują ;) Dzieki
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
myślę, że każdemu kto podpisał przed wycofaniem przymusowej migracji.
Kanały tematyczne + cała paczka C+ za 64 zł to dobry interes uważam.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Patrząc na obecne ceny to niezła oferta, ale w C+ miałem, (w sumie cały czas mam bo umowa kończy mi się za niecały rok) za 59zł to samo, no może oprócz nSport i jakiś kanałów których i tak bym nie oglądał, plus do tego HBO, Filmbox i Cinemax na pół roku za darmo.
Ciekawe czy dalej dla obecnych klientów jest tylko 20zł taniej, na pewno nie będę za ten Platinum płacił 79zł... Trzeba w końcu zadzwonić, choć nie liczę z ich strony na jakąś ofertę która by mnie zainteresowała.
 
Do góry Bottom