>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[ND] 4Euro 8/9 Pool Ball

Status
Zamknięty.
G 3

grassssss

Użytkownik
zostało mi 2euro a ta promocja tylko 3 h trwa?.Gra ktos wogóle tam bo żadnych Polakó nie widze.Jeszce jedno zeby hajs stamtąd wypłącić to wystarczy wygrac te min.20e ,czy trzeba swój depozyt wpłacić jakiś żeby wypłącić.Grafika i grywalnosc tych bil drętwa ale kabonka moze wpasc pzry odrobinie szczęscia.Niech ktoś napisze jesli wypłacał już coś.
Pozdro :jezora:
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Do Piotrciuba;
Jesli chcesz włąsny stół to nacisnij&lt;create a new match&gt; ustalasz tam stawke i ilośc meczy.Ajak chcesz zagrac u kogośna stole to on o tym decyduje.Jak mu pasuje i Tobie jego stawka to stukacie. :jupi:
 
V 0

variater

Użytkownik
rozmawialem na live z supportem. potwierdzil, ze bede mogl wyplacic 20E bez depozytu. gra tam sporo ludzi i jest live-support - licze wiec, ze sa wyplacalni.
 
schu 0

schu

Użytkownik
ja nie dostalem automatycznie bonusa to zagadalem na life chacie i kolo mi rzekl ze mi narazie nie da bo ma problem z graczami z naszego kraju
takze chyba promo zamkniete
 
R 0

ruben1910

Użytkownik
ja zleciłem 3 maja(czwartek) wypłate
dzis gadałem z gościem na live i powiedział mi ze powinienem miec kaske wtorek/sroda
czyli trza czekac 3/4 dni robocze :mrgreen:
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
ja zleciłem wypłatę 20 euro na moneybooker. Na moneybooker potrzebne jest podanie tylko adresu e-mail?
Napisałem do nich maila,żeby mi powiedzieli czy wszystko mam zrobione dobrze.
 
G 3

grassssss

Użytkownik
mnie ciekawi co oni na tym mają ale chyba już wiem jak stawiam na swoim stole 0,37e to dostaje 0,31 napiszcie czy wy też tak macie.No i z naszymi raczej nie będe grał bo sądobrzy a po co swoim zabierać skoro mozna zagranicznym .Oni nie zbiednieją nie dygajcie pokazmy im ze &quot;polaczki &quot; potrafią ???? .
Dostał juz ktoś hajs od nich?
 
V 0

variater

Użytkownik
ich odpowiedz: Your withdrawal was rejected because you lost your bonus on purpose to another player.

o co chodzi?! wyplate cofnieto, bo stracilem swoj bonus przeznaczajac (?) go innemu graczowi?! co to za brednie?!! czy zna ktos znaczenie dokladne znaczenie zwrotu &quot;on puropse&quot; w tym zdaniu?

a moze uwazaja, ze za latwo zarobilem te 2,7E, bo z tego co pamietam, to chyba przeciwnik poddal sie. rozegralem tam prawie 50 meczow, z czego wygralem ponad 40 w uczciwych pojedynkach. przyznaje, ze jestem dobry w te klocki (glownie taktyka). gralem male stawki - najczesciej 0,5-1E za mecz. zarobilem 25E z czego 21E zlecilem wyplacic, a tu teraz takie jaja!
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
a to bydlaki. :zy3ou:
on purpose oznacza &quot;na celu&quot; &quot;zamiar&quot;
Chodzi im o to,że spacjalnie oddałeś swój bonus innemu graczowi. Poj****
Ja zleciłem wypłatę i pisze mi tylko,że zarządałem wypłaty nie mam napisane czy zaakceptowali czy odrzucili. Napisz mi ile czekałeś na tego maila od nich. Bo wczoraj o 12 zleciłem wypłatę i nie mam żadnych informacji czy przyjęli czy nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom