>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[ND] 4Euro 8/9 Pool Ball

Status
Zamknięty.
V 0

variater

Użytkownik
ja sie już nie dowiem czy są wyplacalni, bo po odblokowaniu mi konta, wszystko przegralem. tylko mi sie wydawalo, ze jestem w to taki dobry.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
haha. Okazało się,że zamiast na moneybookers wysłali mi chek do domu haha dostanę go w przeciągu 2-3 tygodni. Zajeb****
 
karek 0

karek

Użytkownik
Wyplacalni ????
Raz zlecilem wyplate 20 euro to kasa byla na koncie po 3 dniach..
Druga wyplata jest w trakcie realizacji.. takze swietna sprawa z tym bilardem ????
Zarobilem juz na nim ok 100 euro.
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
ludzie wlasnie z\sie zarejestrowalem

ale jak klikne linka z emaila to wlacza mi sie stroka z platnoscia karta !!
napisali mi tma jakis nr ale co znim zrobic ??

livesapprot nie odpowiada ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
dostałem dzisiaj check także wyplacalni. Ale kur** w tym problem,że Polskie banki biorą sobie zajeb**** prowizje za realizacje. Check na 21 euro a oni biorą prowizję 45zł ???? śmiech na sali i jeszcze mam czekać 3 tygodnie na realizację. Śmieszni są albo druga opcja czekam do 3 miesięcy i płace 20zł. Także rewelacje. Wysyłam im check spowrotem do Irlandii i wypłacają mi na moneybookers tak się dogadałem z nimi.
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
teraz na start się dostaje 2€... przynajmniej tyle ja dostałem ale to przegrałem więc wpłaciłem sobie tam przez MB 5€ i z tego ugrałem 53€ i wypłaciłem 50€ na MB - także z wypłatą nie ma najmniejszego problemu ;)
pozdro
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
ja sie wczoraj zarejestrowalem przysedl mi email ze dostalem 2 euro, ale jest jeden problem nie moge wejsc w cashier.Wyskakuje mi stronka do wpisania loginu i hasla, wpisuje wszystko dobrze i nic sie nie dzieje:/ mial tak ktos moze??
 
F 0

frantic20

Użytkownik
jakim cude na tym czyms mozna cos ugrac .....bez kitu .. grałem z tego bunusu i zajebiscie ze zawsze koles rozbijal pierwszy i pakowal wszystkie bile a ja sie patrzylem cala gre i wyskakiwalo ze przegralem ... poprostu zajebista gra
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Wypłata na moneybookers powinna iśc 4-5 dni tak mówią. Moja szła 7 dni. Po piątym dniu napisałem im maila co oni odpieprza** i odpisali,że przepraszają za opóźnienie ale mają problemy techniczne hehehe (napewno) i następnego dnia kaska była.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom