>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Netbet - kiedyś Bet770

kha1 40

kha1

Użytkownik
Jeśli masz już 100 euro to warto wpłacić dodatkowe 20 i wypłacić resztę (jeśli taki masz zamiar), raczej nie ma się co martwić o wypłacalność. W NAJGORSZYM wypadku będziesz musiał trochę czekać, ale znowu bez przesady - firmy starają się unikać już konfliktów tego typu.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Panowie, jak z nimi jest bo mam coś koło 2000e, depozyt dawno zrobiony, wypłacają, chceili do mnie dzwonić, też mieliście takie praktyki u tego buka?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
JUŻ DO TYCH DURNI NIE MAM SIŁY, jaki numer im podać żeby się mogli połączyć, bo zawsze jest jakiś problem.
jak mam im wpisać ten numer, jeśli chodzi np: o stacjonarny to +48 (xxxxxxx) ? czy w jaki sposób?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
JUŻ DO TYCH DURNI NIE MAM SIŁY, jaki numer im podać żeby się mogli połączyć, bo zawsze jest jakiś problem.
jak mam im wpisać ten numer, jeśli chodzi np: o stacjonarny to +48 (xxxxxxx) ? czy w jaki sposób?
i tak muszę przyznać że firma i support w porządku, podałem im godziny w których mogą dzwonić i dostałem w tych godzinach telefon
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Potwierdzam że jest to w 100% wypłacalny bukmacher. W niedziele wieczorem zlecona wypłata na koncie Netellera znalazła się w środę.
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
A ja mam o tym Bet770 jak najgorsze zdania. Nagle bowiem ktoś mi zmienił hasło tylko do gier, a na kasynie to samo hasło działa. A jak przysłali mi nowe hasło to składało się ono z 30 cyfr i nie wiadomo gdzie je wpisać było.
Poplątanie z pomieszaniem i ukradli mi 5,91 euro.
 
J 0

juby322

Użytkownik
witam panowie mam pytanie chce od nich wypłacic kaske na MB
Account number ? mam tu wpisac emaila jakiego uzywam w MB?
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Wpłaciłem kasę jakieś 2 tygodnie temu, ta sama historia - bierzcie ten śmieszny bonus i ognia :p Do tej pory nie zagrałem tam ani jednego zakładu.... nie polecam buka. Strona strasznie muli, wysokich kursów nie można zagrać, jak już można to min 3 zdarzenia na kuponie. Stronka wygląda jak dla 3latków. Ciekawe czy można zabrać stamtąd kasę bez grania. I ciekawe czy jak zagrasz coś po kursie 1.5 to napiszą - sorry kurs wzrósł :?
Żenada dla amatorów
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
The User has the right to close his or her Game Account at any time. In order to do so, he or she must notify Bet770 by email, fax or letter and Bet770 will respond within a reasonable time period. Prior to sending his or her account closure request, the Player must also ensure that he or she withdraws all funds from his or her Game Account.
Jeśli masz tam pieniądze to musisz zlecić wypłatę. Później wystarczy, że powiadomisz ich mailem, że chcesz zamknąć konto i to oni je zamkną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Jak sie tam zamyka konto??
Hahaha... to zdanie powinno pasc w pierwszym poscie na temat tego bukamchera. Wszystko by bylo jasne od poczatku.

Padlem normalnie. Szybki, proste - lakoniczne podsumowanie calej filozofii tego bukmachera.

Plus dla ciebie !
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Nie wiem co jest z tym bukiem, ale kilka miesięcy temu aby zrobić obrót stawiałem tam na faworyta(kurs ok. 1,5) i remis w ty samym meczu(3,5 -4), a stawiki dobierałem tak aby wygrana była taka sama w obu przypadkach. I o co mi chodzi? O to, że po rozliczeniu dopisywali więcej kasy niż powinienem dostać ???? ???? Przy stawkach 20-40 euro, wychodziłem dodatkowo na plus 2-4 euro. Siedziałem cicho i udało się wypłacić ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Korzystał ktoś ostatnio z freebetu lub wypłacał pieniądze?
Korzystałem wczoraj, zleciłem wypłatę i czekam na potwierdzenie wypłaty, co ma nastąpić w ciągu 48h (ew.prośbę o weryfikację), więc jak kasa będzie na koncie, to napiszę ile trwało (ew.jak przebiegała weryfikacja)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom