>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

New Year’s Cup 2009

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Jóź jutro Nasi reprezentanci rozpoczną występ w turnieju NYC 2009 który odbędzie sie w Czechach. Jest to ostatni etap w przygotowaniach do MS w Chorwacji.
Program turnieju New Year&#39;s Cup 2009: 08.01.2008 (czwartek) - Pilzno
17.00 Węgry - Polska
19.00 Czechy - Słowacja
09.01.2008 (piątek) - Pilzno
16.00 Czechy - Węgry
18.00 Słowacja - Polska
10.01.2008 (sobota) Praga
13.00 Węgry - Słowacja
15.30 Czechy - Polska
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Dlaczego Domel uważasz, ze Polacy wygrają? Właśnie moim zdaniem będzie to bardzo trudny mecz i sądzę, że to Węgrzy będą górą! Wenta moim zdaniem da odpocząć Bieleckiemu... Gramy bez Tkaczyka czyli bez mózgu drużyny... Jaszka jest zdolny, ale nie potrafi do końca jeszcze rozegrać w trudnych momentach piłki... W drużynie nastąpiło trochę zmian i raczej będziemy pracować nad wariantami gry niż nad jakimś wielkim wynikiem ???? Wenta na pewno chce, żebyśmy z formą na MŚ dokładnie, więc możemy być lekko podmęczeni treningami noworocznymi, a teraz będzie miało nastąpić nabranie świeżości! Z drugiej strony Węgrzy nie są słabi.. i grają już zgranym składem bez eksperymentów. Na dodatek my większość towarzyskich przed ważnymi imprezami przegrywamy... Mój typ: Węgry.
 
domel 49

domel

Forum VIP
hmm zgadzam sie ze będzie to trudny mecz ale tak samo dla Polski jak i dla Węgier. Gramy bez Tkaczyka i to wszystko praktycznie cały zespól jest taki sam jak MS w 2007 Jaszka według mnie dużo nauczył sie w Niemczech i umie juz Wleklaka który jest doświadczony w grze o wysoka stawkę. Co do reszty, rozgrywania takie same jak były skrzydłowi chyba raczej tez wiec zgrani jestesmy i w tym meczu bedziemy tylko skupiac sie na obronie i zagrywkach a wiec zle nie powinno byc. Jest to pierwsze spotkanie o punkty dlatego wynik ciezko przepowiedziec, po tym spotkanu mozemy pokusic sie o pierwsze analizy i wnioski co do gry poszczegolnych zawodnikow
mimo wszystko stawiam na Naszych
 
Z 0

zuber

Użytkownik
bez Jachlewskiego, Kuptela i Weinera... więc lekkie zmiany są ???? dla mnie pomyłką jest powołanie Kuchczyńskiego! Piwko jest o wiele lepszy, ale to decyzja Wenty więc zobaczymy ???? Właśnie sądzę, że w tym turnieju osiągniemy słaby wynik, ale zaskoczył na MŚ i pierwsza 6 będzie nasza ???? Nie ukrywajmy, że ciężko będzie o dobre miejsce... Niemcy, Chorwacja, Francja, Hiszpania, Dania, Islandia, Szwecja, Norwegia... Dużoo typowania będzie... Ciekawe jaki na jutro będzie próg under over... Sądzę, że mało bramek jutro ????
 
posepny_jan 0

posepny_jan

Użytkownik
Skład reprezentacji

bramkarze: Sławomir Szmal (Rhein Neckar Loewen - Niemcy), Adam Malcher (Zagłębie Lubin).

rozgrywający: Krzysztof Lijewski, Marcin Lijewski (obaj HSV Hamburg - Niemcy), Bartłomiej Jaszka (Fuechse Berlin - Niemcy), Damian Wleklak (Alpla HC Hard - Austria), Karol Bielecki (Rhein

Neckar Loewen - Niemcy), Michał Jurecki (TuS N-Luebbecke - Niemcy), Mariusz Jurkiewicz (Arrate - Hiszpania).

skrzydłowi: Mariusz Jurasik (Rhein Neckar Loewen - Niemcy), Patryk Kuchczyński (Vive Kielce), Tomasz Tłuczyński (Hannover Burgdorf - Niemcy), Rafał Gliński (TV Willstatt Ortenau - Niemcy).

obrotowi: Bartosz Jurecki (SC Magdeburg - Niemcy), Artur Siódmiak (TuS N-Luebbecke - Niemcy), Daniel Żółtak (Vive Kielce).
 
domel 49

domel

Forum VIP
bez Jachlewskiego, Kuptela i Weinera... więc lekkie zmiany są:smile:
Glinski zamiast Jachleskiego tu nie powinno byc wydać żadnej różnicy ???? Kuptel w kadrze nigdy nie umie pograć Weiner sam sobie jest winien ze &quot;nie spodziewał sie powołania&quot; ????
dla mnie pomyłką jest powołanie Kuchczyńskiego!
zgadzam sie w 100% ten chłopak jest dobry ale jego czas już sie skończył Piwko albo Miszka tych Panów brakuje mi w składzie

Co do wyniku dalej upieram sie ze wygrają Nasi ????
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Dlaczego Domel uważasz, ze Polacy wygrają? Właśnie moim zdaniem będzie to bardzo trudny mecz i sądzę, że to Węgrzy będą górą! Wenta moim zdaniem da odpocząć Bieleckiemu... Gramy bez Tkaczyka czyli bez mózgu drużyny... Jaszka jest zdolny, ale nie potrafi do końca jeszcze rozegrać w trudnych momentach piłki... W drużynie nastąpiło trochę zmian i raczej będziemy pracować nad wariantami gry niż nad jakimś wielkim wynikiem ???? Wenta na pewno chce, żebyśmy z formą na MŚ dokładnie, więc możemy być lekko podmęczeni treningami noworocznymi, a teraz będzie miało nastąpić nabranie świeżości! Z drugiej strony Węgrzy nie są słabi.. i grają już zgranym składem bez eksperymentów. Na dodatek my większość towarzyskich przed ważnymi imprezami przegrywamy... Mój typ: Węgry.✅✅✅
Kurs 2.4 ustrzelony... Nasi grali dobrze, ale nie forsowali się ???? Bali się trochę o kontuzję;) Nie widziałem 2 połowy meczu, ale w 1 nie było źle, zwłaszcza jak wyszli obroną 3-3 ???? zobaczymy jakie kursy na jutro będą i może coś napiszę ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
no i miałeś racje Zuber nie oglądałem meczu wiec nie mogę sie wypowiadać co do gry mam nadzieje ze jutro z Słowacja będzie łatwo szybko i przyjemnie :]
 
posepny_jan 0

posepny_jan

Użytkownik
Swietnie bronil bramkarz Węgrów, wyciagnal pare piłek na poczatku drugiej polowy i nam odskoczyli wtedy na 3-4 bramki, a w ataku rzadko mylili. Ani jedni ani drudzy sie nie szarpali za bardzo, raczej ostroznie. W meczu o stawke pourywaliby sobie glowy, tutaj momentami po prostu odpuszczali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom