>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

New Year’s Cup 2009

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Jóź jutro Nasi reprezentanci rozpoczną występ w turnieju NYC 2009 który odbędzie sie w Czechach. Jest to ostatni etap w przygotowaniach do MS w Chorwacji.
Program turnieju New Year&#39;s Cup 2009: 08.01.2008 (czwartek) - Pilzno
17.00 Węgry - Polska
19.00 Czechy - Słowacja
09.01.2008 (piątek) - Pilzno
16.00 Czechy - Węgry
18.00 Słowacja - Polska
10.01.2008 (sobota) Praga
13.00 Węgry - Słowacja
15.30 Czechy - Polska
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Dlaczego Domel uważasz, ze Polacy wygrają? Właśnie moim zdaniem będzie to bardzo trudny mecz i sądzę, że to Węgrzy będą górą! Wenta moim zdaniem da odpocząć Bieleckiemu... Gramy bez Tkaczyka czyli bez mózgu drużyny... Jaszka jest zdolny, ale nie potrafi do końca jeszcze rozegrać w trudnych momentach piłki... W drużynie nastąpiło trochę zmian i raczej będziemy pracować nad wariantami gry niż nad jakimś wielkim wynikiem ???? Wenta na pewno chce, żebyśmy z formą na MŚ dokładnie, więc możemy być lekko podmęczeni treningami noworocznymi, a teraz będzie miało nastąpić nabranie świeżości! Z drugiej strony Węgrzy nie są słabi.. i grają już zgranym składem bez eksperymentów. Na dodatek my większość towarzyskich przed ważnymi imprezami przegrywamy... Mój typ: Węgry.
 
domel 49

domel

Forum VIP
hmm zgadzam sie ze będzie to trudny mecz ale tak samo dla Polski jak i dla Węgier. Gramy bez Tkaczyka i to wszystko praktycznie cały zespól jest taki sam jak MS w 2007 Jaszka według mnie dużo nauczył sie w Niemczech i umie juz Wleklaka który jest doświadczony w grze o wysoka stawkę. Co do reszty, rozgrywania takie same jak były skrzydłowi chyba raczej tez wiec zgrani jestesmy i w tym meczu bedziemy tylko skupiac sie na obronie i zagrywkach a wiec zle nie powinno byc. Jest to pierwsze spotkanie o punkty dlatego wynik ciezko przepowiedziec, po tym spotkanu mozemy pokusic sie o pierwsze analizy i wnioski co do gry poszczegolnych zawodnikow
mimo wszystko stawiam na Naszych
 
Z 0

zuber

Użytkownik
bez Jachlewskiego, Kuptela i Weinera... więc lekkie zmiany są ???? dla mnie pomyłką jest powołanie Kuchczyńskiego! Piwko jest o wiele lepszy, ale to decyzja Wenty więc zobaczymy ???? Właśnie sądzę, że w tym turnieju osiągniemy słaby wynik, ale zaskoczył na MŚ i pierwsza 6 będzie nasza ???? Nie ukrywajmy, że ciężko będzie o dobre miejsce... Niemcy, Chorwacja, Francja, Hiszpania, Dania, Islandia, Szwecja, Norwegia... Dużoo typowania będzie... Ciekawe jaki na jutro będzie próg under over... Sądzę, że mało bramek jutro ????
 
posepny_jan 0

posepny_jan

Użytkownik
Skład reprezentacji

bramkarze: Sławomir Szmal (Rhein Neckar Loewen - Niemcy), Adam Malcher (Zagłębie Lubin).

rozgrywający: Krzysztof Lijewski, Marcin Lijewski (obaj HSV Hamburg - Niemcy), Bartłomiej Jaszka (Fuechse Berlin - Niemcy), Damian Wleklak (Alpla HC Hard - Austria), Karol Bielecki (Rhein

Neckar Loewen - Niemcy), Michał Jurecki (TuS N-Luebbecke - Niemcy), Mariusz Jurkiewicz (Arrate - Hiszpania).

skrzydłowi: Mariusz Jurasik (Rhein Neckar Loewen - Niemcy), Patryk Kuchczyński (Vive Kielce), Tomasz Tłuczyński (Hannover Burgdorf - Niemcy), Rafał Gliński (TV Willstatt Ortenau - Niemcy).

obrotowi: Bartosz Jurecki (SC Magdeburg - Niemcy), Artur Siódmiak (TuS N-Luebbecke - Niemcy), Daniel Żółtak (Vive Kielce).
 
domel 49

domel

Forum VIP
bez Jachlewskiego, Kuptela i Weinera... więc lekkie zmiany są:smile:
Glinski zamiast Jachleskiego tu nie powinno byc wydać żadnej różnicy ???? Kuptel w kadrze nigdy nie umie pograć Weiner sam sobie jest winien ze &quot;nie spodziewał sie powołania&quot; ????
dla mnie pomyłką jest powołanie Kuchczyńskiego!
zgadzam sie w 100% ten chłopak jest dobry ale jego czas już sie skończył Piwko albo Miszka tych Panów brakuje mi w składzie

Co do wyniku dalej upieram sie ze wygrają Nasi ????
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Dlaczego Domel uważasz, ze Polacy wygrają? Właśnie moim zdaniem będzie to bardzo trudny mecz i sądzę, że to Węgrzy będą górą! Wenta moim zdaniem da odpocząć Bieleckiemu... Gramy bez Tkaczyka czyli bez mózgu drużyny... Jaszka jest zdolny, ale nie potrafi do końca jeszcze rozegrać w trudnych momentach piłki... W drużynie nastąpiło trochę zmian i raczej będziemy pracować nad wariantami gry niż nad jakimś wielkim wynikiem ???? Wenta na pewno chce, żebyśmy z formą na MŚ dokładnie, więc możemy być lekko podmęczeni treningami noworocznymi, a teraz będzie miało nastąpić nabranie świeżości! Z drugiej strony Węgrzy nie są słabi.. i grają już zgranym składem bez eksperymentów. Na dodatek my większość towarzyskich przed ważnymi imprezami przegrywamy... Mój typ: Węgry.✅✅✅
Kurs 2.4 ustrzelony... Nasi grali dobrze, ale nie forsowali się ???? Bali się trochę o kontuzję;) Nie widziałem 2 połowy meczu, ale w 1 nie było źle, zwłaszcza jak wyszli obroną 3-3 ???? zobaczymy jakie kursy na jutro będą i może coś napiszę ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
no i miałeś racje Zuber nie oglądałem meczu wiec nie mogę sie wypowiadać co do gry mam nadzieje ze jutro z Słowacja będzie łatwo szybko i przyjemnie :]
 
posepny_jan 0

posepny_jan

Użytkownik
Swietnie bronil bramkarz Węgrów, wyciagnal pare piłek na poczatku drugiej polowy i nam odskoczyli wtedy na 3-4 bramki, a w ataku rzadko mylili. Ani jedni ani drudzy sie nie szarpali za bardzo, raczej ostroznie. W meczu o stawke pourywaliby sobie glowy, tutaj momentami po prostu odpuszczali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom