>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
M 0

maxtoon

Użytkownik
Skoro mozna tu pytac to... Na czym polega gra z free ball&#39;a? Bo niestety, dokładniej o tym nic nie wiem, a snookera oglądać lubię ????

Dzisiaj spotkanie M.Stevens-M.Allen, stawiam na pierwszego pana ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Tzn ze po bledzie przeciwnika (chyba jak na stole zostaly juz tylko kolory) i jak jest opcja normalnego zaliczenia, a przeciwnik probuje sie odstawiac i jak mu nie wyjdzie&lt;tzn nie dotknie wskazanej wczesniej bili&gt; to jest faul i free ball, czyli wbicie jakiejkolwiek bili(kolorowej), zaliczenie jako 1pkt i kontynuacja w odpowiedniej kolejnosci dalej. Raczej tak jest ale tez nie jestem pewny na 100%, z &#39;doswiadczenia&#39; to wiem, bo ogladam ;-)
 
michalksg 0

michalksg

Użytkownik
Witam czy byłaby możliwość zorganizowania teraz turnieju w snookera.Byłoby np.16 zawodników ,podzielonych w 4 grupach po 4 osoby.Ja bym mógł sie zająć organizacją tego turnieju.Czy była by możliwość abyście fcbiałas i karoleks85 pomogli mi w organizacji tego turnieju np, w nagrodach jakich zorganizowaliście w 1turnieju , i otworzeniu w tutaj tego tematu
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
w tej chwili nie planujemy organizacji zadnego turnieju tym bardziej ze trwaja mistrzostwa swiata.. W odpowiedniej chwili zorganizujemy ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
tym bardziej ze trwaja mistrzostwa swiata
W czym to przeszkadza? :-?

Mozna przeciez zrobic bez nagrod nawet, tak zeby pograc. Podlaczam sie do prosby michalksg. A mozemy przeciez my tym kierowac. Chetni na pewno by sie znalezli.
 
michalksg 0

michalksg

Użytkownik
Jaz michau bym zorganizował.Tylko dobrze by było jakbyście zorganizowali nawet jakieś minimalne nagrody typu za 1 miejsce 15zł za 2 10zł za3 i 4 5zł na konto w expekcie , to by na pewno trochę chętnych nam dodało i turniej doszedł by do skutku
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ludzie to nie od nas zależy ,jeśli chodzi o nagrody.Ostatnio przecież ze dwa tygodie temu był konkurs z nagrodami wiec proponuje abyście troche poczekali.No chyba ze bez nagród alee pewnie mało ludzi bedzie chiało grac.Ja i tak moge grac wiec macie mój głos ;P
 
michau 84

michau

Forum VIP
No dobrze to narazie zrobmy bez nagrod, zobaczymy ile osob sie zglosi i wtedy bedziemy myslec co dalej ;-)
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Jesli zgl0si sie minimum 16 0s0b t0 m0zemy z0rganiz0wac turniej systemem play-0ff w innym wypadku mysle ze nie ma sensu chyba ze jakies grupy. Jesli ch0dzi 0- nagr0dy t0 niedawn0 byl k0nkurs z nagr0dami.. C0 d0 k0nfliktu z ms, mysle ze teraz 0s0by zainteres0wane sn00kerem w0lalyby 0bejrzec w TV niz grac a np ja mam jeszcze na gl0wie k0l0kwia i zaliczenia.
 
michau 84

michau

Forum VIP
No to rola nalezy do Was, zrobcie odpowiedni temat i jazda.

Jeszcze co do tego konfliktu to ja mysle ze tym bardziej jest ochota na to zeby sobie zagrac jak ktos oglada, z drugiej strony kto bedzie siedzial caly dzien przed TV...

Ty masz kolokwia - z tego co wiem nie tylko studenci tutaj zagladaja - ja mam teraz 10 dni wolnego i bardzo mi sie nudzi czasam...

Jeszcze co do liczby osob to co przeszkadza zrobic te grupy gdyby np sie zglosilo 10 osob? 2 grupy po 5 osob i kazdy z kazdym po dwa spotkania, z wieksza rozciagloscia czasu do rozegrania spotkan i bedzie elegancko i na pewno wszyscy znajda czas.
No, ale nie czas teraz omawiac szczegoly, najpierw poprosze o temat, zobaczymy ile ludu sie zapisze i pogadamy ;-)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Maguire ,swietnie gra.Jak dla mnie on wygra całe mistrzostwa.Wkoncu to mój zawodnikMaguire the best.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
na stronie głównej jest nowy dział pozostałe konkursy i tam jest turniej snookerowy.Dziś wszystko powino być wyjasnione o tym konkursie.
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Hmmm... byłby ktoś zainteresowany grą w kolejnej edycji FB Open? Ja osobiście mógłbym do społki z innym użytkownikiem (najlepiej fcbialasem) podjać się próby zorganizowania turnieju.
 
michau 84

michau

Forum VIP
No mozna zorganizowac ;]
Poprzedni cieszyl sie duza popularnoscia wiec mysle bedzie tak i teraz;]
Tylko moze z nagrodami ;)
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
No mozna zorganizowac ;]
Poprzedni cieszyl sie duza popularnoscia wiec mysle bedzie tak i teraz;]
Tylko moze z nagrodami ;)
W chwili obecnej jestem w trakcie rozmów ze strategicznym sponsorem turnieju - firmą 888.com. Ponadto turniej transmitowany będzie przez stacje BBC i Eurosport. Pula nagród porównywalna z tą z Malta Cup (tj.118 500 GBP, za I miejsce - 18 000 GBP). ????

A tak na poważnie - póki co, priorytetem jest dla mnie znalezienie osoby, która pomogłaby mi w zoorganizowaniu tegoż turnieju. Czekam na chętnego.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
turniej
Wrocilem do gry wiec zajme sie organizacja turnieju odezwij sie do mnie na pw ustalimy szczegoly a z Bialasem sam pogadam.

Co do nagrod - zobaczymy.
Termin turnieju - najprawdopodobniej po zakonczeniu pot blac, dla wypelnienia luki miedzy rzeczywistymi turniejami ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom