>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP
Nie widzę nigdzie zeby było rozpisane już wszystko na jutro więc nie potrafie Ci odpowiedzieć ;)


Dott-Perry 23.04. godzina 11:00
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Mnie już denerwują tutaj posty typu: o której zaczynają grać?? kiedy skończą?? kiedy kto gra?? Ludzie wystarczy wejść na strone federacji światowego snookera, eurosportu, lub 147. Poszukajcie troche to nie boli.
Mam nadzieje że nikt się nie zdenerwuje moim postem.
 
A 0

aress_86

Użytkownik
a wiecie co sie dzieje Shaun Murphy - Dave Harold ?? jaki jest wynik i ewentualnie kiedy jakies dokonczenie ??

ps. post do usuniecia pomylka mialo byc w ShoutBoxie ???? nie spojzalem ze to nie ten temat
 
michau 84

michau

Forum VIP
Best of 19 frames - to znaczy, że 19 freme&#39;ów może zostać maksymalnie rozegranych.
Po wnikliwych obliczeniach wychodzi, że zawodnik ab wygrać potrzebuje 10 wygranych frame&#39;ów. Pojedynki w tej fazie są podzielone na dwie sesje - pierwsza 9 frame&#39;ów, druga natomiast 10 lub mniej w zależności od wyniku. Po czterech rozegranych frame&#39;ach następuje regulaminowa przerwa 20-minutowa na szybki numerek. Nie ma ograniczeń czasowych co do czasu trwania pojedynku, może być ew powtórzony frame w przypadku bardzo pasywnej gry obu zawodników. Mam nadzieję, że wyjaśniłem co i jak mniej więcej ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Z zapowiedzi wynika, że gdy żona zacznie rodzić Johnny od razu ucieka - narazie ani widu ani słychu o tym, więc gra dalej ;)
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Wenbo-Doherty jak narazie 7:two:kwasny4565: Co ten Ken gra, ciężko będzie wygrać ten mecz. W drugiej sesji musi naprawdę wziąść się za grę bo pożegna się z turniejem przez debiutanta z Chin.
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Wenbo-Doherty jak narazie 7:two:kwasny4565: Co ten Ken gra, ciężko będzie wygrać ten mecz. W drugiej sesji musi naprawdę wziąść się za grę bo pożegna się z turniejem przez debiutanta z Chin.
czyzby małe zlekceważenie rywala..?? zawsze tak jest
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Konkurs Eurosportu

&quot;Aby wziąć udział w snookerowym konkursie EUROSPORT należy odpowiedzieć na pytanie: &quot;Ile maksymalnych breaków padło w całej historii Mistrzostw Świata w Crucible Theatre do czasu rozpoczęcia MŚ 2008 ?&quot;.

SMS z odpowiedzią należy wysłac na numer 73550 (3 PLN + VAT) w treści wpisując SPORT.BILA.X gdzie X to prawidłowa odpowiedź.

Zwycięzcy otrzymają:
1 nagroda: kij do snookera, futerał, ręczniczek, zestaw EUROSPORT
2 nagroda: kij do snookera, reczniczek, zestaw EUROSPORT
3 nagroda: ręczniczek, zestaw EUROSPORT

Konkurs zakończy się 4 maja 2008

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronach www.phonesat.pl&quot;


Zaczęcam wszystkich do wzięcia udziału w tym konkursie!!!
 
M 211

morenowe

Użytkownik
nom spoko teraz poszukac trzeba w necie odpowiedzi i wyslac sms ;p Komentaorzy juz mowili ile padlo tych maxow i nazwiska ale nie pamietam ile ich bylo ale nie duzo ;p
PS: włąsnie obejzalem ten twoj filmik co msz w podpisie bardzo ladnie zrobione przypomnienie az mis ie smutno zrobilo;/ dobry gracz a taka wstretna śmierc...
 
matelin 0

matelin

Użytkownik
Też wziąłem udział w tym konkursie... Tylko mam jedną wątpliwość... Czy kwalifikacje do MŚ w 2006 roku odbywały się też w Crucible Theatre? Chodzi mi tutaj o mecz Milkinsa z Selbym z marca 2006, ponieważ padł tam maksymalny break, tylko, że nie wiem gdzie miała miejsce gra...
 
michau 84

michau

Forum VIP
Nie sądzę, żeby kwalifikacje wliczały się do tego...
Najlepiej napisz na forum eurosportowe i być może komentatorzy udzielą nam odpowiedzi ;)
 
matelin 0

matelin

Użytkownik
Właśnie chyba tak zrobię. Pasowałoby się tego dowiedzieć z jakiegoś pewnego źródła, ale wielogodzinne przeczesywanie internetu mi się nie uśmiecha. Wystarczająco dużo czasu schodzi mi na czytaniu tego forum i posyłaniu kuponów ;)
Oczywiście jak tylko się dowiem czegoś pewnego, to nie omieszkam was wszystkich poinformować ????
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
znacie może stronke gdzie podane są dokładne wyniki punktowe każdego z frejmów we wszystkich meczach tegorocznych MŚ??
dzięki z góry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom