>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL - luźne rozmowy, ciekawostki, pytania

grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Najbardziej wartościowe programy College Football za 2013 rok.
Mowa o pieniądzach.
http://www.saturdaydownsouth.com/2013/college-footballs-20-most-valuable-programs/
To determine college football’s most valuable teams, we consider each team’s value to its athletic department, its university’s academic endeavors, its conference and its school’s local economy. Athletic value consists of football profit that is directed toward supporting non-revenue sports, like softball or gymnastics, while a team’s value to academics consists of money that supports football scholarships or other non-athletic programming, like faculty support, non-athletic scholarships or a library fund. Conference value consists of revenue generated for other conference teams by participating in a bowl game, and a team’s value to its local community consists of the direct spending injected by fans visiting the area on days of the team’s home games.
Jak widać Texas mógłby spokojnie podkupić trenera nawet z NFL przy takich przychodach...
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
MSU pożegnało wczoraj w ten sposób marzenia Stanford o Rose Bowl


Gościu z nr 28 z Michigan State ( pierwszy z lewej na linii) - ładne zderzenie z pociągiem..pięknie go wcięło w sam środek młyna ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Michael Sam pierwszy homo w drodze do NFL :browar565 ???? jakby tam takich nie było,he) Mindfack jak dla mnie ,co myślicie o nim?,zbił swój stock tom zagrywką czy podbił?,nie takich fucktubów się widziało ale wjazd z taką zagrywką w osłe życie nawet jak na mnie to coś podbitego nawet dla tv za wysoko.Xo nie takie zagrywki na wyjadach grali najlepsi ale wbijać swój poziom na taką biedę to trochę za mało jak na grajka z prowincji hameryki który chcę podbić cośik.Zagrywka czy głupota?.Z braku laku takie pytanie.Johnny Football w Raiders?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
heh dobry filmik. Wg mnie to głupota Sama. Trudno krytykować geja za włażenie komuś w dupę, ale w tym przypadku Sam się pospieszył. Media już od dawna trąbiły o jakiś homo w NFL i jego rzekomym bliskim ujawnieniu się, Sam poczuł swoją szansę i się ujawnił. Przez kilka dni był bohaterem, ale specyfika szatni jest taka jaka jest. Trudno porównywać szatnię PLFA do NFL, ale na pewno są jakieś podobieństwa i wiem jedno - w drużynie w której grałem geja w szatni nikt by nie zaakceptował, a żarty o gejach są na porządku dziennym. Jeśli chodzi o stock to wg mnie się pospieszył i spieprzył sprawę, bo wątpię, żeby ktoś chciał ryzykować jakieś &quot;issues&quot; w szatni z tego powodu, a wiadomo, że dobra szatnia to dobra atmosfera w drużynie. I nawet jeśli ktoś w mediach mówi, że mu to nie przeszkadza, to rzeczywistość jest zupełnie inna - to, co dzieje się w szatni zostaje w szatni. Skoro nawet Manti Teo się nie odważył ujawnić ???? , to coś jest na rzeczy. Media nigdy nie wygrają z szatnią. Sam spieprzył sprawę i nawet jeśli ma talent na pierwsze rundy to i tak wyląduje gdzieś na końcu.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
College Football niemal ogarnięte, chociaż ciężko dogonić wszystkie aresztowania czarnuchów (jak nie sex,to włamania, jak nie włamania to maruhaina, jak nie problemy z prawem, to do dziekanatu na czas nie donieśli indexu...jzzzz); przede mną NFL.v2..na dobry początek zbliżającego się wielkimi krokami sezonu footballowego ????
https://www.youtube.com/watch?v=ytGdAHjeUDk#t=50
Jaworski i Gruden mistrzostwo ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Brady z dzisiejszej nocy :grin: Może ktoś go wkońcu nauczy tacklować, zanim chłopak sobie krzywdę zrobi :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Do góry Bottom