>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL 2014/2015 - Stanley Cup Playoff's

Status
Zamknięty.
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Crosby gra słaby sezon...
Sid nie gra słabego sezonu, gdyby nie on i Malkin to Pens dawno by byli poza ósemką. Problem tkwi w kontuzjach i braku odpowiednio wsparcia dla dwóch największych gwiazd. Nowo sprowadzeni zawodnicy grają jednak poniżej oczekiwań, Kunitz w tym sezonie wypada bardzo blado. Do tego Fleury, który przez wielu jest uważany, że bramkarza z topu, dla mnie jest zwykłym średniakiem, który w innym zespole na pewno by się niczym specjalnym nie wyróżniał.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

vs

Sezon regularny:
Ostatnia para ćwierćfinałowa Konferencji Zachodniej to zwycięzcy tejże konferencji czyli Anaheim Ducks i kolejne pozytywne zaskoczenie tego sezonu czyli Winnipeg Jest. W sezonie zasadniczym lepsze od „Kaczorów” były drużyny wschodu New York Rangers oraz Montreal Canadiens. Na zachodzie na kroku dotrzymywała im jedynie ekipa St.Louis Blues. Jets natomiast cały sezon kręcili się wokół ósemki, by ostatecznie zająć właśnie ósme, drugie w klasyfikacji dzikiej karty miejsce. Jest to pierwszy awans kanadyjskiej drużyny od ich przenosin z Atlanty.​

Bramkarze:
Ducks po odejściu Jonasa Hillera do Calgary postawili na młodzież i całkiem nieźle nie tym wyszli. Jako pierwszego ustanowili Duńczyka Fredrika Andersena, zaś rolę rezerwowego powierzono Johnu Gibsonowi (obecnie kontuzjowany). Obaj bardzo dobrzy gracze, z perspektywą na czołowych graczy ligi. Pytanie tylko czy nie za młodzi na tak ważną fazę rozgrywek? W decydujących momentach może zabraknąć świeżej głowy i doświadczenia. Po drugiej stronie Ondrej Pavelec, który w końcu zagrał naprawdę wyśmienity sezon. Poziom goli na mecz 2.28, obronione strzały na poziomie 92% to liczby naprawdę niespotykane w przypadku 27-letniego Czecha. Jego backupem Micheal Hutchinson, który też dopiero zbiera doświadczenie w NHL. Dla mnie poziom bramkarski wyrównany i na pewno nie będzie mowy o jakiejś wielkiej przewadze którejś z drużyn.
Defensywa:
Obie ekipy mniej więcej na tym samym poziomie bronią, mimo, że to przecież najlepsza drużyna zachodu i dopiero ósma w zestawieniu. Po obu stronach zawodnicy potrafiący nieźle spisywać się pod własną bramką, ale i pomóc kolegom z ataku pod bramką rywala. Po stronie Ducks do najbardziej wyróżniających się zaliczyc należy Samiego Vatanena, Cama Fowlera i Hampusa Lindholma. Co ciekawe każdy z tej trójki ma najwięcej 23 lata! I tutaj może też się podwinąć lekko noga Ducks, bo Winnipeg ma kilku graczy zdecydowanie bardziej doświadczonych. Przede wszystkim Dustin Byfuglien, Toby Enstron, Mark Stuart czy Tyler Myers. Uzupełnieniem linii defensywnej jest młody Jacob Trouba. Odważne postawienie na młodych graczy na pewno na plus dla Ducks. Jednak czy przyniesie to pozytywne skutki w rządzących się swoimi prawami Play Offach? Stawiam tutaj duży znak zapytania.
Ofensywa:
Z przodu Ducks już tak bardzo nie odmłodzili składu. Nadal sprawdzonymi ogniwami są Ryan Getzlaf i Corey Perry. Do składu przed tym sezonem dołączył Ryan Kesler. Oprócz tego wyróżnić można Patricka Maroona i Jakoba Silfverberga. Jak na mój gust mało tutaj jakości, naprawdę z takim składem ciężko będzie zwojować coś w postseasonie. Nieco lepiej wygląda ekipa Jetsów. Bardzo dobra trójka Ladd, Wheeler i Little uzupełniona Markiem Scheifele, Michaelem Frolikiem czy pozyskanym z Buffalo Drew Stafforem. Taki zestaw mimo wszystko wygląda nieco korzystniej, więc Winnipeg wcale nie stoi na pozycji straconej.​

Kluczowe aspekty:
Patrząc na porównanie obu drużyn w podstawowych klasyfikacjach. Czyli golach strzelonych, straconych w przewagach i osłabieniach. Obie drużyny wypadają bardzo równo, zdecydowana różnica jest jednak w bramkach traconych i przewagach, gdzie Ducks grali fatalnie. Wystarczy dodać, że pod tym względem trzecia drużyna całej ligi była dopiero na 28 miejscu! Dla mnie to jedna z tych par, gdzie niespodzianka jest bardzo prawdopodobna. Ducks nieco za szybko i za mocno odmłodzili skład. Bądź patrząc w drugą stronę zrobili to w odpowiednim momencie, ale wynik był ponad ich możliwości. Jets ze wszystkich underdogów pierwszej fazy wygląda dla mnie najlepiej, przewiduje więc ich awans.
Przewidywany awans:
- Jets w sześciu meczach
Typ dotyczący serii:
- Jets awans @2.40 – Betsson
- J.Silfverberg - M.Frolik (Kto zdobędzie więcej pkt w serii?) 2 @1.86 - Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Sid nie gra słabego sezonu, gdyby nie on i Malkin to Pens dawno by byli poza ósemką. Problem tkwi w kontuzjach i braku odpowiednio wsparcia dla dwóch największych gwiazd. Nowo sprowadzeni zawodnicy grają jednak poniżej oczekiwań, Kunitz w tym sezonie wypada bardzo blado. Do tego Fleury, który przez wielu jest uważany, że bramkarza z topu, dla mnie jest zwykłym średniakiem, który w innym zespole na pewno by się niczym specjalnym nie wyróżniał.
Crosby gra bardzo słaby sezon, chyba nie powiesz mi że 84 punkty przy 77 rozegranych spotkaniach, zawodnika takiego kalibru to dobry wynik. Sid w tym sezonie pokazał swoją &#39;ludzką&#39; twarz, bo ewidentnie kiedy Malkin był kontuzjowany, Kanadyjczyk sobie nie radził, nie potrafił pociągnąć drużyny do zwycięstw, a tego musimy od niego oczekiwać. Końcówka sezonu zasadniczego, bardzo słaba, i tylko cudem ocaleli na 8 miejscu na wschodzie (głównie dzięki patologicznym Bruins). Sid w tym sezonie nie jestem tym Sidem, który w ubiegłych sezonach na spokojnie walił over 100 punktów w sezonie. A bez niego w optymalnej formie, mogą zapomnieć o stosunkowo równej rywalizacji z Rangers.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
St Louis Blues - Minnesota Wild
// ST Louis Blues OT ML @ 1,72 Betsson ! ⛔
Kolejne mecze po Puchar Stanleya. Żałuję że to spotkanie jest tak późno bo gdyby było chociaż o 2 w nocy, może i bym udźwignął to oglądanie o tej godzinie. Nie miej jednak samo spotkanie będzie zawzięte dla obu drużyn, aby już w pierwszym meczu wyjść na prowadzenie, w pierwszej serii. Do Scottrade Center, zawitali już wczoraj zawodnicy z Minnesoty. Dzikusy co playoffy to mają trudny orzech do zgryzienia. Jeszcze rok temu odpadli gdzie polegli z Hawks, dziś na pewno będą mieli swoje szanse aby uprzykrzyć życie w meczu Nutkom, ale też do końca nie uważam że to właśnie gospodarze dadzą się tak zdominować. Blues, to silne formacje, w niemal każdej piątce. Silny i produktywny team zbudowany z potężnym arsenałem broni, takich jak Backes, Steen, Tarasenko i wielu wielu innych. Którzy na swoich śmieciach wręcz powiem brzydko &#39;&#39;gnoją&#39;&#39; rywali nie oddając im cienia szans, aby wygrać to spotkanie. Na swoim terenie czują się jak ryba w wodzie. Dzikusy co prawda przed PO, w delegacji grali bardzo sensownie. Z głową, dużo wygranych i kluczową rolę odbywał tam goalie Minnesoty Devan Dubnyk, który i dziś będzie bronił między słupkami swojej twierdzy bramkowej dla Wild. Defensywa Dzikusów niesie kilka niemiłych wspomnień właśnie przeciwko Blues, grając w delegacji. W ostatnich pięciu meczach tylko raz ekipa z Minnesoty wygrała tylko raz. Nie leży im ten rywal kompletnie. Parise mnie nie przekonuje, Vanek momentami mam wrażenie że chcę na siłę wejść w bramkę z gumą do sieci, nie oddając przy tym strzału. Oprócz tego Mike Yeo dzisiaj wystawia najsilniejsze piątki ale i podczas sezonu zasadniczego wystawiając te piątki jego team ulegał w gruzach. Ponadto Blues są ekipą która nie gra zbyt pasywnie, wręcz przeciwnie. Ich gra nabiera polotu, gdy tylko nadarzy się okazja, a mecz ten jest strasznie ważny jak i dla Blues tak i dla Wild. Nie miej jednak sądzę że to właśnie Nutki pokażą swoje lepsze zawody i wyślą z kwitkiem zawodników Wild w pierwszym meczu, pierwszej serii. Steen i spółka na pewno mają patent na Dzikusów, co potwierdza samo h2h dlatego też gram na Blues!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Crosby gra bardzo słaby sezon, chyba nie powiesz mi że 84 punkty przy 77 rozegranych spotkaniach, zawodnika takiego kalibru to dobry wynik. Sid w tym sezonie pokazał swoją &#39;ludzką&#39; twarz, bo ewidentnie kiedy Malkin był kontuzjowany, Kanadyjczyk sobie nie radził, nie potrafił pociągnąć drużyny do zwycięstw, a tego musimy od niego oczekiwać. Końcówka sezonu zasadniczego, bardzo słaba, i tylko cudem ocaleli na 8 miejscu na wschodzie (głównie dzięki patologicznym Bruins). Sid w tym sezonie nie jestem tym Sidem, który w ubiegłych sezonach na spokojnie walił over 100 punktów w sezonie. A bez niego w optymalnej formie, mogą zapomnieć o stosunkowo równej rywalizacji z Rangers.
Tylko, że w tym sezonie wszyscy zagrali słabiej bądź idąc innym tokiem rozumowania liga się bardziej wyrównała. Wiem, że Sid jest superstar, ale nie może w każdym walić po 100 pkt. Poza tym te 84 oczka to naprawdę niezłe osiągnięcie, nie mówię, że nie mógł grać lepiej albo uzyskać więcej punktów. Ale 84 pkt, trzecie miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej ze stratą do lidera zaledwie 3 oczek. Dla mnie stwierdzeniem, że miał słaby sezon byłoby, gdyby jednak Pens nie awansowali, a sam Sid na tą liczbę spotkań zdobył tych punktów z 65. To można by mówić o sporej obniżce formy. Podsumowując nie zagrał spektakularnego sezonu jak chociażby w poprzedniej kampanii, ale mimo wszystko był to solidny hokej i bez niego Pens byliby dzisiaj na wakacjach.
Aż dziw bierze, że bronię najbardziej nielubianego przeze mnie zawodnika w NHL :-o ;)
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
St Louis Blues - Minnesota Wild

Blues rozpoczynają serie z Wild dość niespodziewanie z Allenem między słupkami. Trener Hitchkock tym samym próbuje znaleźć stabilność przy nierównej dyspozycji Elliotta. Tak sie złożyło że dla obu dzisiejszych starterów będzie to pierwszy poważny występ w tej fazie rozgrywek. Oba zespoły to mocne defensywy kolektywy, jednakże bramkarze mimo udanych sezonów w playoffach mogą mniejszy wpływ na to co będzie działo sie na tablicy wyników. Dubnyk od lat słynął ze swojej przeciętności i słabej głowy w trudnych momentach. Tutaj w moim przekonaniu również nie będzie sie czuł swojo i nie zbawi swojej ekipy tak jak miało to miejsce w sezonie zasadniczym. Widze tu otwarte spotkanie, z bramkami po jednej, jak i po drugiej stronie. Co do wyniku to skłaniam sie bardziej ku gospodarzom, którzy na swoim lodzie powinni pokazać że bedą sie liczyć. Biore opcje ostrożną opcje overową.
Over 5 1,88 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Nashville Predators - Chicago Blackhawks
Predators ML @ 1,88 Pinnacle
✅ ✅ 6:2 ✅ ✅ izzi ????
Moim zdaniem ekipa gospodarzy mocno przeceniana przez bukmacherów i ten kurs wygląda jakby byli naprawdę mocnym faworytem tego spotkania ale tak do końca nie jest. Mimo to gram na Drapieżników którzy w 1 spotkaniu pokazali zupełny brak doświadczenia i nieopierzenie o którym pisałem w analizie na temat awansu Blackhawks. Mamy 1:0 dla chłopaków z Illinois a więc dziś mecz z serii must win dla hokeistów Laviolette, ponieważ jeśli dziś przegrają, może skończyć się pogromem 4:0/1. Nie po to chłopaki z Tennessee harowali cały sezon zasadniczy by teraz tak łatwo odpaść. Mimo pozorów, poprzednie spotkanie nie było takie złe, pierwsza tercja to miazga ze strony Preds, lecz później pokaz niedoświadczenia i desperackiego odrabiania, poniesionych strat. Dziś stawiam ich zwycięstwo z wyżej wymienionych powodów ale też dlatego że obecnie Chicago ma komfort psychiczny, i nawet w przypadku dzisiejszej porażki, nic bardzo złego się nie dzieje. Dziś zobaczymy pierwsze zwycięstwo w postseason gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Montreal Canadiens - Ottawa Senators
Senators OT @ 2,20 betsson ⛔ frajerstwo Sens
Pierwsze spotkanie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że Sens są w stanie nawiązać walkę z Habs, tym bardziej, że nie będzie jeszcze Pacioretty&#39;ego. Bardzo dobry mecz Senators w pierwszym spotkaniu, troszeczkę wyszedł brak doświadczenia Hammonda w bramce, który delikatnie mówiąc nie pomógł gościom. Teraz chłopak, który był no-name&#39;m dla prawie wszystkich, którzy interesują się NHL jakieś 3 miesiące temu wie z czym to się je. Między innymi jego genialna dyspozycja w sezonie regularnym pomogła Senatorom dostać się do postseason. Goście byli hot przez długi czas, głównie za sprawą tego goalie. Habs nie zachwycili, było widać brak Subbana, który wyleciał do szatni w środku meczu. Senatorom zabrakło zimnej krwi pod bramką Price&#39;a, który swoją drogą był bardzo dobrze dysponowany. Prawdopodobny jest występ Stone&#39;a, który został chamsko zaatakowany przez Subbana (za to P.K. wyleciał), według jednego z portali trener określa to następująco:
Sens head coach Dave Cameron is sounding optomistic on the rookie participating, however, telling reporters Friday afternoon &quot;If he&#39;s not in jeopardy and real fragile, I think you&#39;ll see him in the game.&quot;
Jeżeli Senators zagrają tak jak potrafią, to są w stanie to wygrać. Tym bardziej, że wiadomo, że Habs czasem lubią &quot;puścić&quot; taki mecz. Liczę tutaj na małą niespodziankę, bo nie wydaje mi się, żeby w obecnej dyspozycji gospodarze prowadzili 2-0 w serii, bo nie do końca na to zasługują. Sens w roli doga potrafią zagrać naprawdę genialnie, tylko trzeba dać im na to szansę. Ja to właśnie zrobiłem.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Washington Capitals - New York Islanders

Ostatnie dwa bety wygrałem bardzo szczęśliwie, przez co należy iść dalej do przodu. Tym samym też dziś swoje oczy kieruje do Verizon Center, gdzie czeka nas druga odsłona starcia Caps z Isles. Gospodarze po rocznej nieobecności przed rokiem najwyraźniej zapomnieli jak grywa sie w tego typu spotkaniach. Pierwszy mecz przegrali w swoim mizernym stylu. Drugi mecz będzie sprawdzianem, z którego mojej ocenie nie uda im sie zdobyć oceny pozytywnej. Holtby zmaga sie przeziębieniem, a przecież w starciu z mega skutecznym w ofensywie rywalem jego rola jest znacząca. Isles sprowadzają zagubionych Stołecznych na ziemie i zrobią to dziś po raz drugi. Owieczkin to typowy playgrounder, który z krązkiem potrafi zrobić wszystko, lecz pod warunkiem że ma go przy kiju. Bez niego krąży po tafli niczym mucha w latarni, to też wystarczy dobra taktyka ze strony trenera Capuano by w znaczącym stopniu go unieszkodliwić. Goście wiedzą o co grają i nie pozostawią złudzeń wygrywając drugie spotkanie na tafli rywala. Polecam Isles.
Islanders OT 2,25 Pinnacle ⛔
 
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
St. Louis OT + Tampa OT
AKO: 2,88 @ betsson ✅ dubel zgwałcony! ???? ✅
Btw. niesamowity refleks i szczęście Allena w niektórych sytuacjach.
Sprawa jest prosta, szybciutko napiszę o co chodzi, bo trochę mi się spieszy. Obydwaj gospodarze przegrali swoje pierwsze mecze. St. Louis zawiodło, grali wolno i zasłużenie przegrali, bo zostali wypunktowani. Liczę na to, że wygrają dzisiaj, bo w przypadku przegrania będzie już 0-2 w serii i będzie lipa z Nutkami, rywalizacja może się właściwie skończyć. Lepiej musi zagrać przede wszystkim Tarasenko, którego nie było widać wtedy, kiedy Nutki potrzebowały go najbardziej. Dzisiaj Rusek musi pokazać, że ma jaja i ogarnąć swoich kolegów. Co do typu na Tampę, to jest identyczny jak ten, z tym, że w pierwszym meczu Mrazek zamurował bramkę i obronił 44! strzały. Skrzydła oddały ich zaledwie 14 i wygrały mecz, bo byli skuteczniejsze. Dzień konia drugi raz pod rząd raczej Mrazkowi nie grozi, Tampa była lepsza w pierwszym meczu i będzie zapewne też w tym. Plotki o kryzysie Skrzydeł się niejako potwierdziły, mimo, że sam wynik wszystkiemu zaprzecza. Pamiętajmy jednak, że rok temu Skrzydła urwały pierwszy mecz Bruins i przegrali 1-4 w serii. Powtórka prawdopodobna, jeżeli Skrzydła dalej będą się tak prezentować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Lightning przegrali w pełni zasłużenie pierwszy mecz u siebie.

0-7 w PP to niedorzeczność , tym bardziej u siebie gdzie przez cały sezon byli niemal niezniszczalni. Wings pracowali ciężko we własnej strefie defensywnej właściwie przez całe spotkanie, a Mrazek grał w swoim typowym, agresywnym stylu który popłacił przeciwko bezradnym Bolts.

Strzałów Skrzydła oddali jak na lekarstwo (niemal 50letni rekord różnicy strzałów w PO pobity) , ale to wystarczyło na przecenionego na tym etapie Bishopa , który mógł tylko jęknąć po dwóch świetnych akcjach Datsyuka i perfekcyjnym &#39;spin-o-ramie&#39; Glandeninga (esencja).

Dziś spodziewam się nieco wyrównanego spotkania względem jakości w ofensywie, a że Lightning są uważani za jeden z najlepszych zespołów 5vs5 w lidze, to tak samo uważam , że Babcock po słusznej decyzji wpuszczenia Mrazka między słupki, teraz również wyciągnie jakiegoś &quot;królika z kapelusza&quot;.

Gospodarze są mimo wszystko faworytem, to im trzeba przyznać. Dziś pod presją szóstej z rzędu porażki Coopera w playoffach będa na pewno zmotywowani. Z drugiej strony Wings wiedzą doskonale jak zamykać spotkania w swoich seriach postsezonowych , gdzie grają nieprzerwanie od 24 lat.

Startujemy za godzinkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
St Louis Blues - Minnesota Wild

Po trafionym overze last minute w meczu numer 1 biore pod lupe równiez kolejne starcie. Dziś jednak typ nie będzie już na bramki, ale na zwycięzcę. Dlatego, że poprostu nie wyobrażam sobie że Blues ulegną obu krotnie na własnej tafli, która to jest dla nich sprzyjająca. Dziś kolejną szanse w bramce dostaje Allen i tymrazem powinno być lepiej z punktu widzenia gospodarzy. Wild są piekielne mocni na własnym lodzie i to co mieli wygrać w Missouri już wygrali. W tym spotkaniu moim zdaniem bedą ładować akumulatory na mecze przed własną widownią. Blues również zdają sobie sprawe ze straconej juz przewagi własnego lodu i tym razem podejda z wiekszą determinacją. Dubnyk do bramkarskiej elity z pewnością nie należy, co udowodnił w meczu numer jeden puszczając szmate w ostatniej minucie. Dziś ekipa Hitchkocka ma już wyjęte wnioski i nie dopuści do drugiej porażki na lodzie w Scottrade Center. Stawiam na gospodarzy.
Blues 60&#39; 2,24 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
New York Rangers - Pittsburgh Penguins
Penguins +0,5 @ 1,86 betsson &lt;- główny typ ✅ 3-4 ???? ✅
+ opcjonalnie za umiarkowaną stawkę
Sidney Crosby over 1,5 punktu @ 4,20 betsson ✅ 2 gole!! ???? ✅
Zachęcił mnie kurs i opinia Kido. Strażnicy nie pokazali się z tak dobrej strony w pierwszym spotkaniu jak myślałem. Szybkie dwa gole w pierwszej tercji, a potem nie było tak kolorowo. Fakt, Pens nie grali zbyt dobrze i mecz skończył się niskim wynikiem 2-1 reg. time dla Rangers, którzy pierwszy raz od dawna dali zarobić. Dzisiaj liczę na powtórkę, z tym, że Pens dzisiaj muszą powalczyć. Wierzę, że są w stanie to zrobić. Dokładnie przewidziałem to, że bez Tarasenki Blues daleko nie zajdą i w odpowiedzi dostałem hat-tricka od Rosjanina, który sam wygrał mecz z Dzikusami. Dzisiaj pod lupę biorę Sida, który nic nie pokazał w pierwszym meczu i jest chyba daleki od swojej wielkiej formy. Mam nadzieję, że dzisiaj wywołam wilka z lasu i Sid pokaże swoją nieludzką twarz pełną wściekłości i nienawiści do Rangers, zapewne z wzajemnością, bo obydwa kluby lekko mówiąc nie darzą się sympatią. Dzisiaj Pens muszą powalczyć, no chyba, że mają zamiar poddać te play-offy. Jednak taka postawa nie leży w charakterze ekipy z Pensylwanii, która ostatnio gra tragicznie. Penguins są w stanie spokojnie ugrać przynajmniej remis w tym meczu, co mnie satysfakcjonuje. Muszą jednak dobrze wejść w mecz, a nie tak jak poprzednio, kiedy po 30 sekundach było 1-0 dla gospodarzy. Czas otrząsnąć się i oddzielić chłopców od mężczyzn. Kto ma to zrobić, jak nie Sid?
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Nashville Predators
// Hawks OT @ 1,62 Betsson ! ✅ 4:2 ???? przeżyć to na własne oczy - bezcenne &lt;3 ???? ✅
Dziś do Chicago w stanie Illinois, przyleciela ekipa z Nashville. Jastrzębie są pięciokrotnymi zdobywcami Pucharu Stanleya. Pamiętam do dziś finał który był 2 lata temu, gdzie Kane zapieczętował zwycięstwo Hawks. Dziś już trzeci matchup w tej serii, gdzie to ostatnie spotkanie przegrali z kretesem zawodnicy z Chicago. Nie zagrali słabo, mimo wszystko. To Drapieżce dyktowali warunki w meczu i robili to perfekcyjnie. Ich zawziętość z każdą akcja przysparzała dużo zmartwień defensorom z Hawks. Zabrakło koncentracji w niektórych ważnych aspektach. Ale takie są uroki Stanleya. Drapieżce nie mogli tego zaprzepaścić, nie mogli tego przegrać i dali radę. Świadomi ostatniego meczu dzisiaj czeka ich niewątpliwe kolejne ciężkie starcie. Tym razem na terenie Jastrzębi! Silne formacje na każdej linii w zespole Blackhawks to nie tylko atut i silny argument żeby przechylić szale na swoją korzyść. Ale i to, że w swoim rosterze mają znakomitego trenera, który potrafi przedstawić swoje argumenty chłopakom żeby ci odnieśli sukces. Kapitalny taktyk , inteligenty człowiek na swoim miejscu który wie co chce osiągnąć. Ma do tego kilka asów w rękawie w postaci Jonatana Toewsa, Patricka Kane&#39;a. Nie ma sensu przytaczać kolejnych nazwisk ale ci dwaj są najlepszymi zawodnikami Hawks. Potrafią zrobić miazgę w meczu, zrobić różnice, odwalić kawał dobrej roboty a w grze w przewadze ci rozdają karty. Defensywa też nie kuleje, bo i Keith, Seabrook a nawet Oduya grają solidne zawody. Jeszcze nie można zapominać o Krisie. Kris Versteeg, który też notuje całkiem poprawne wyniki. Powyżej trzech strzałów na mecz to dla niego minimum. Jeśli chodzi o drapieżców to na pewno nie można ich lekceważyć, są silnym kolektywem i konsekwentnym w dążeniu do celu. Jednak dziś nie sądzę aby się przeciwstawili Jastrzębiom. Swój teren, atuty w rosterze, lepsi zawodnicy podrażnieni ostatnią sromotną porażką, zamażą ostatnią porażkę i wyjdą na prowadzenie w tej serii. Tak myślę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
New York Islanders - Washington Capitals
Islanders OT @ 1,70 betsson &lt;- główny typ ✅ 2-1 OT ???? ✅
+ opcjonalnie za umiarkowaną stawkę
John Tavares to score @ 2,60 betsson ✅ Wielki John pierwszy strzał w dogrywce pozamiatał! ???? ✅
Edit: Ale mam serię. Szok! Mam nadzieję, że korzystacie panowie. ;)
Króciutko, bo mecz już za moment. Dopiero przed momentem zdecydowałem się na pogranie tego typu. Capitals pomimo tego, że wygrali z Wyspiarzami w Waszyngtonie ten drugi mecz, w którym przegrywali już 1-3 to nie zachwycili mnie zbyt mocno. Gdyby Islanders nie udzielił się minimalizm i chęć tylko bronienia dostępu do własnej bramki, to byłoby już 2-0 w serii i po zawodach. Wyspiarze są dla mnie zespołem zdecydowanie lepszym. Mają lepszego bramkarza, co było widać zwłaszcza w pierwszym meczu. Holtby&#39;emu przydałby się zapas pampersów na dzisiejszy mecz, bo tutaj publika nie będzie dla graczy ze stolicy zbyt przyjemna. Chłop był już strasznie zdenerwowany w pierwszym meczu. Widać to było nawet przez drobne luki w kasku. Wyglądał tak jakby miał się zaraz porzygać. I to pokazał przy strzale zdaje się Nelsona na 0-1. Strzał prosty do obrony, chłopaki z PHL by dali radę. Dzisiaj Islanders powinni postawić bardzo trudne warunki. H2H nieco dziwne, ostatnie 4 mecze w NY to 4 remisy. Nie wykluczam dzisiaj i takiego przypadku dlatego podpieram się małym handicapem w postaci ewentualnej dogrywki, ale nie wydaje mi się, żeby do niej doszło. Wyspiarze są w naprawdę dobrej formie i wydaje mi się, że na mizernych Caps powinno to wystarczyć. Niech wreszcie odpali Tavares. W ostatnich dwóch meczach wywołałem dwukrotnie wilka z lasu, i ten wilk nie był na moje prośby głuchy. To był typ na Tarasenkę i Sida. Dzisiaj próbujemy w kierunku kapitana Islanders, który nie pokonał jeszcze Holtby&#39;ego w tej rywalizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Calgary Flames - Vancouver Canucks

Rywalizacja pomiędzy ekipami z zachodniej Kanady przenosi sie na tafle w Calgary. Stan serii jest remisowy, także gospodarze maja dziś szanse objąć prowadzenie w serii z pomocą własnych ścian. Obraz dwóch pierwszych spotkań był bardzo jednolity i dlatego też po przeniesieniu rywalizacji nie spodziewam sie innego podejścia. Mecz będzie underowy, gdyż obie ekipy kładą duży nacisk na gre w defensywie. Obaj netminderzy, zarówno Lack jak również Hiller łapią na dobrych statach i o wygranej jednej bądz drugiej ekipy zadecydują szczegóły. Flames po kilku latach posuchy doczekali sie powrotu do fazy postseason, co w mojej oceni w dużym stopniu ich motywuje. Canucks na ten moment są w ich zasięguje, jednakże by ich wyeliminować potrzeba determinacji i wiary w swoje możliwości. Tym razem jednak pozwoliłem sobie odpuścić strony i spróbować opcji underowej, która przy tych założeniach powinna sie sprawdzić.
Under 5 2,21 Pinnacle ⛔
 
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Calgary Flames - Vancouver Canucks
Flames więcej SOG @ 1,95 bwin ✅ 28-25 ???? ✅
Bardzo ciekawy zakład i zakład, który ma szanse zaksięgowania. Ostatnio passa jest niesamowita, a tutaj również gram według swojego przeczucia i mam nadzieję na pozytywne efekty jak to w większości ostatnich przypadków bywało.
Płomyczki zrobiły robotę na wyjeździe, wygrały jeden mecz i to stawia ich w fajnej sytuacji. 0-2 byłoby pewnie nie do odrobienia biorąc pod uwagę fakt, że Nucks świetnie grają na wyjazdach. Dzisiaj jednak nie wróżę łatwej przeprawy gościom. Płomyczki u siebie są o wiele bardziej groźne niż w delegacjach. Wygrana na wyjeździe to spory handicap i szansa na wyeliminowanie Nucks. Żeby tak się stało trzeba zagrać na dużej intensywności i nie opierdzielać się, bo Orki szybciutko to wykorzystają. Flames lubią grać na dużej intensywności i potrafią dużo postrzelać, bo mają dobrych wykonawców do takiego grania. Jest przede wszystim Hudler, jest Monahan, ale są także inni zawodnicy, tacy jak Wideman czy Backlund, którzy sporo strzelają. Nie sądzę, żeby dzisiaj Płomienie dały się wyszaleć gościom i to raczej gospodarze powinni mieć przewagę w tym meczu. Grając u siebie potrafią pokonać każdego, strzały na bramkę to oczywiście klucz do zwycięstwa i trzeba będzie się trochę napracować, zanim uda się bramkarza Orek pokonać. Największe szanse na zaksięgowanie typu daje wtedy, kiedy Orki strzelą szybką bramkę. Wówczas Płomienie rzucą się do ataku, bo nie będą miały nic do stracenia. Jeżeli natomiast Płomienie szybko strzelą, to szanse na zaksięgowanie typu będą bardzo małe. Mimo to decyduję się na ten typ, bo trzeba kuć żelazo póki gorące (if you know what I mean).
 
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jazda z kolejnym typem, będę folgował dopiero wtedy, kiedy coś pójdzie nie po mojej myśli.

Minnesota Wild - St. Louis Blues
Over 54,5 SOG @ 1,85 bwin ⛔⛔

Jak wtapiać to konkretnie :p

Obydwie ekipy często mnie zawodziły, więc teraz pora na wyrównanie rachunków. Dzisiaj Dzikusy podejmą Nutki, które ostatnio wygrały z nimi 4-1 po hattricku Terrorsenki. Dzisiaj strzelców nie mam zamiaru typować, bo jest ich nadmiar, ciężko przewidzieć, kto może odpalić w danym meczu. Atak obydwu stron jest bardzo mocny. Lepszy chyba jednak po stronie Nutek. Zwłaszcza Tarasenko jest niezwykle groźny. Jak odpalił, to nikt go nie mógł zatrzymać. Dzisiaj spodziewam się wyrównanego meczu, najlepiej w okolicach remisu, maksymalnie z jednym golem przewagi którejkolwiek z drużyn, bo wtedy ta druga będzie przeciwną ostrzeliwać. Wydaje mi się, że linia nie jest do końca adekwatna do poziomu widowiska, którego niebawem będziemy świadkiem. Obydwie ekipy są w stanie spokojnie oddać około 60 strzałów w tym meczu. Drużyny bez większych osłabień podejdą do tego spotkania. Dzikusy grając u siebie są w stanie oddać grubo ponad 30 strzałów, a nie sądzę, żeby nie napotkali oporu Nutek, nawet w tym aspekcie. Over wydaje mi się dobrą opcją na to spotkanie i gram go z przekonaniem, że mój bukmacherski dzień dziecka jeszcze dzisiaj się nie zakończy.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Winnipeg Jets - Anaheim Ducks

Ducks po dwóch wygranych w Honda Center zawitają do MTS Centre w Manitobie by tymrazem na tafli rywala przybliżyć sobie awans do kolejnej fazy. Jets jak również Pavelec w ich bramce prezentują sie przyzwoicie, aczkolwiek gołym okiem widoczny jest u nich brak ogrania w fazie posezonowej i zdeterminowani Ducks są tutaj jedynym słusznym faworytem. Gospodarze trzeba przyznać iż na ten moment nie posiadają bramkarza będącego w stanie łapac tak, jak powinno sie to robić w playoffach. Ponadto goście są zespołem, który wyjątkowo &quot;nie siedzi&quot; Odrzutowcom i nawet własna tafla nie da im tutaj nawet mentalnej przewagi. Ekipa z Anaheim broni w tegorocznych playoffach honoru ekip z Kalifornii i tym samym nie pozostawi złudzeń pogubionym gospodarzom. Kaczki są dzisiaj godne zaufania.
Ducks OT 2,20 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - New York Rangers
// Pitsssss OT @ 2,05 Unibet ! ⛔ NORMA
Dziś mecz numer cztery w serii. Pingwiny będą gościć diabelskie silnych Strażników. Który ostatni mecz przegrali dość skromnie bo tylko jedną bramką ale i tak wnioskuję, że jednak zabrakło w tym meczu kogoś kto by postawił kropkę nad i. Jak to było w Nowym Jorku, gdzie Crosby zagrał tak jak powinien grać od początku finałów. Spodziewam się dzisiaj wymiany ognia, ale już z nawiązką dla zespołu z Pensylwanii. Strażnicy maja kapitalny &#39;defense -team&#39; najlepszy podczas sezonu zasadniczego. Ale i tu odgrywają świetne zawody. Ich zaciekłość i nienawiść do zespołu Crosbiego widnieje z meczu na mecz, ale jednak dzisiaj czas zmienić już role. Pingwiny nie są mocnym &#39;pionkiem&#39; do gry, jeśli chodzi o playoffy. W tamtym roku już w drugiej rundzie odpadli, teraz będzie ciężko o drugą rundę bo przed nimi Strażnicy. Wnioski z ostatniego meczu na pewno wyciągnięte, będzie ciężka przeprawa wygrać to spotkanie Pingwinom ale ja jestem dobrej myśli. W drugim meczu tej serii widać było już tą koncentrację, chłodny umysł i co najważniejsze, nie stracili przy tym głowy. Fleury nawet zagrał całkiem poprawnie. Dziś już czas zagrać ten mecz, jako mecz o wejście do finału. Bo ostatnim przystankiem jeśli dziś wygrają Strażnicy będzie wizyta w Nowym Jorku. Na to nie mogą sobie pozwolić podopieczni Pitss. Ofensywa Pingwinów w końcu zagrać musi konsekwentnie. Jeśli z tej mąki będzie chleb, a mam nadzieje że tak będzie to uważam że Pingwiny w końcu się postawią mocnym Strażnikom. Świadomi swoich poczynań ostatniego meczu są pod nożem i pod presją ale i z nie takich problemów wychodzili cało, niezależnie od tego kogo mają naprzeciwko. Podejrzewam że Strażnicy będą za wszelką cenę nacierać dzisiaj żeby zakończyć tą serie dzisiaj i wyjść na prowadzenie w serii żeby zagrać last match u siebe, ale też nie mogą czuć się zapewnię bo i tu często bywa ona zgubna. Więcej oczekiwałbym od Nasha, niż takiego Kreidera, który ten drugi gra znacznie lepiej od Ricka. Dlatego i jedna z najbardziej kluczowych postaci w zespole Rangers jak na moje zawodzi. Jedna bramka i dosyć szczęśliwa, strzałów sporo ale tej precyzji i skuteczności u niego brak. Dzisiaj powinna zadziałać już ofensywa Pingwinów która pokazała w drugim meczu, że to dla nich nie jest problem wbić kilka gum w sieci. Zwłaszcza Crosby, który niemal wszyscy go na świecie nienawidzą, nie doceniając jego talentu a on wszystkim śmieje się w twarz. Tak też myślę, że i on dzisiaj będzie głównym kreatorem akcji bramkowych, a może nawet i jakąś sam ukuję. Stawiam na Pingwinów. :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom