>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

scorpio82 119,1K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Nashville - San Jose
Typ: Nashville - w czasie regulaminowym
Kurs: 1.41
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz pomiędzy 6 i 16 zespołem w tabeli konferencji zachodniej w którym na zdecydowanych faworytów urasta zespół gospodarzy. Nashville mają bardzo dobrą końcówkę sezonu zasadniczego i do dzisiejszego spotkania podejdą mając na koncie 12 wygranych w ostatnich 14 meczach i co ważne wszystkie zwycięstwa odniesione bez konieczności gry w czasie dodatkowym. Dziś kolejna szansa na dobry wynik ponieważ San Jose na tym samym dystansie 14 meczy wygrali tylko 1 raz a punkty zdobyli tylko 3 razy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2017
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Detroit vs CBJ over 6.5 @2.02

Ostatnio całkiem dobra passa więc kujemy ile się da. Na początek biorę mecz Detroit z Columbus Blue Jackets. Jak spojrzymy na wyniki to jedna jak i druga drużyna nie wygląda ostatnio najlepiej jednak z samej gry CBJ radzi sobie całkiem okej jak na ich możliwości, zdecydowanie większe problemy mają skrzydełka. Walka o PO staje się coraz trudniejsza bo ekipy "comebackuja" i robi się naprawdę ciasno co nie jest dobrą wiadomością dla gospodarzy, którzy na ostatnie 9 spotkań wygrali tylko 1 i strasznie sobie pokrzyżowali plany. Najprawdopodobniej dzisiaj wróci Larkin, który jest najważniejszym ogniwem w składzie Detroit i zdecydowanie popchnie on ofensywe oraz same wyniki. Nie możemy też jednak zapominać że defensywa jest kiepska i ich główną siłą jest atak, bilans 232:229 jasno mówi "możecie strzelać, my strzelimy więcej" i tak w zasadzie wygląda ich gra, nie grają aby stracić jedną mniej tylko żeby strzelić jedną więcej. Walczą o PO a jednocześnie są w topce strzelanych jak i traconych bramek a dzisiaj zagrają z podobnym przeciwnikiem. CBJ co prawda nie ma aż takich możliwości żeby kręcić lepsze wyniki ale strzelają i tak sporo w porównaniu do innych słabszych ekip przy czym tracą najwięcej. Po przyjściu Nylandera zaczęli naprawdę fajnie grać i dobrze się wpasował do Jennera i Gaudreau co pewnie będzie przynosiło więcej bramek. Detroit nie ma wyjścia i takie mecze po prostu musi wygrywać, jeśli chcą myśleć o PO a goście potrafią namieszać w ofensywie i myślę że zobaczymy świetnie widowisko z bramkami z obu storn.

Kilka suchych propozycji ew. po 2 zdania.

Anaheim vs Minnesota - Anaheim over 2.5 (z OT) @2.02

Oglądając mecz Kaczek z Blues widziałem spory potencjał aby strzelić min te 3 bramki ale się nie udało i aktualnie od 8 spotkań nie mogą wbić więcej niż 2 ale obstawiam że dzisiaj się to może zmienić. Ducks dało całkiem dobry mecz i mieli swoje naprawdę dobre okazje aby postrzelać i powalczyć. Minnesota gra ostatnio solidnie i chyba coś za długo bo mają oni takie serie dobrej gry oraz kiepskiej, teraz są okej ale nic więcej i te mecze mogły poukładać się zupełnie inaczej a kaczki trochę zaczęli się mocniej otwierać i myślę że mogą dziś zaskoczyć przyjezdnych.

Vancouver vs Buffalo - Hoglander over 0.5pkt @2.05


Kolejny mecz to Canucks z Sabres i nieoczekiwanie szable włączyły się dosyć mocno do walki o PO i trzeba przyznać że wzięli się do roboty ale dzisiaj nie lada przeciwnik. Vancouver zagra u siebie siedząc na pozycji lidera i myślę że może to być ciężki mecz dla jednych jak i drugich. Gospodarze ostatnio w średniej formie, oprócz wygranej z Jetsami dawno nie mieli takiego meczu gdzie bezapelacyjnie wygrali natomiast właśnie wtedy pojawia się Hoglander, który ostatnio dobrze wygląda i jak "gwiazdy" nie dowożą to wtedy on działa, dzisiaj będzie ciężki mecz i liczę że również popisze się jakimś trafieniem lub asystą.

NY Islanders vs Carolina - Islanders gol w 1 tercji @1.66

Islanderski zagrają z Carolina i znowu zagram to co ostatnio czyli ich gol w 1 tercji. Na ten moment wyspiarze są prawie najlepszą drużyną w całej lidze jeśli chodzi o 1 tercję z bilansem +21 dla porównania 2 tercja -24 i 3 tercja -10. Niejednokrotnie pisałem że pierwsze tercje zawsze grają na świetnym poziomie ale nie potrafią utrzymać tej gry przez cały mecz przez co nie wygrywają aż tyle ile by mogli, dzisiaj trudny rywal a punkty bardzo potrzebne i liczę znowu na mocny start i być może uda się utrzymać prowadzenie.

LA Kings vs Chicago - Byfield over 0.5pkt @1.65

Na koniec poszukam punktu Byfielda, który ostatnio miał gorszy okres i odblokował się właśnie w meczu z Chicago zdobywając 2 asysty. Grałem wtedy bramki LA, którzy łatwo wygrali 5:0 i dzisiaj również widzę ich wygraną, Kingsy cały czas się muszą pilnować i z takim rywalem trzeba wygrywać pewnie a nie raz pisałem że Chicago u siebie a na wyjeździe to zupełnie inna drużyna i grają wtedy wręcz fatalnie także myślę że gospodarze zdobędą kilka trafień a między innymi Byfield wpiszę się na listę strzelców lub asystujących.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +348
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nashville - San Jose
Typ: Filip Forsberg strzeli (z dogrywką)
@2.20 Fortuna

Przyznam szczerze, że w tej konfrontacji spodziewałem się kursu w granicach @1.80 na gola Forsberga, a więc jestem mile zaskoczony. Nashville jest mocnym faworytem tego spotkania i przełożenie na to ma nie tylko fakt, że ich rywal przegrywa mecz za meczem i mocno dołuje w tabeli, ale również bezpośrednie spotkania, gdzie dziewięć ostatnich wygrali, niezależnie od miejsca rozgrywania meczu. Nashville już dawno nie przegrało meczu w regulaminowym czasie gry, a dziś myślę, że odniosą zwycięstwo bez konieczności udziału w dogrywce. Jednak kurs na ich wygraną w granicach @1.39 nie kusi. Atrakcyjna jest natomiast propozycja na bramkę najbardziej skutecznego strzelca w teamie, który ma na koncie 36 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3890
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Najpierw mecze o północy, w następnym poście pozostałe:

Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs

Typy:
Toronto Maple Leafs (ML) @1,75 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Toronto Maple Leafs lub remis @1,47 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,40 Fortuna

Obie drużyny grały ze sobą kilka dni temu. W tamtym meczu Philadelphia również była gospodarzem, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem Toronto 6:2. Maple Leafs zwyciestwo zapewnili sobie właściwie już w pierwszej tercji, którą wygrali 3:0. Philadelphia Flyers idealnie leżą drużynie Toronto Maple Leafs, gdyż drużyna z Kanady wygrała osiem ostatnich spotkań przeciwko Flyers, na dodatek tylko raz potrzebowali dogrywki. Mecze pomiędzy tymi drużynami są obfite w bramki. Według mnie Toronto znowu wygra i obie drużyny strzelą po przynajmniej dwa gole.

New York Rangers - Winnipeg Jets

Typy:
remis @4,20 Superbet
New York Rangers lub remis @1,47 Superbet

Tutaj widzę podział punktów i rozstrzygnięcie w dogrywce lub w karnych. Obie drużyny są w świetnej formie i mają duże szanse na pierwsze miejsce w swoich konferencjach. Z racji gry u siebie lekkim faworytem są Rangersi, ale ja tutaj przeczuwam remis. Obie drużyny w ostatnim czasie praktycznie w ogóle nie remisują, ale biorąc pod uwagę wyrównany potencjał obu ekip uważam, że właśnie ten mecz może zakończyć się remisem.

Boston Bruins - Ottawa Senators

Typy:
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,62 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,50 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,83 Fortuna

Obie drużyny mają swoje problemy w obronie. Boston Bruins stali się drużyną bardziej overową niż miało to miejsce w pierwszej części sezonu, ich ostatnie spotkanie to wygrana 6:5 z Philadelphia Flyers. Moim zdaniem tutaj powinien być dość wysoki wynik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2116
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
New York Islanders - Carolina Hurricanes

Typy:
Carolina Hurricanes lub remis @1,40 Superbet
Carolina Hurricanes (ML) @1,65 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,51 Fortuna

Forma Caroliny Hurricanes jest wyborna. W drużynę z Caroliny świetnie wkomponował się Jake Guentzel, który w czterech meczach zdobył w sumie pięć punktów. Hurricanes są mocni właściwie po każm względem- solidna ofensywa i świetna defensywa. Początek sezonu był dla Hurricanes bardzo nieudany, ale pod koniec zeszłego roku złapali odpowiedni rytm i od tego czasu grają bardzo dobrze wygrywając zdecydowaną większość spotkań. New York Islanders zupełnie stracili formę, przegrali cztery ostatnie mecze. Carolina powinna to wygrać, ale NY Islanders stać na zdobycie dwóch bramek.

St. Louis Blues - Colorado Avalanche

Typy:
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,47 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,72 Fortuna

Colorado Avalanche po niedawnych wzmocnieniach są według mnie najlepszą drużyną na zachodzie. Mimo wszystko czuję, że St. Louis Blues powalczą w tym spotkaniu. Blues też są w gazie, wygrali cztery ostatnie mecze. Każda wygrana jest dla nich ważna, gdyż mocno walczą o playoffy. Ich obronę czeka trudne zadanie, bo Avalanche potencjał z przodu mają ogromny, ale z defensywą Colorado różnie bywa, więc St. Louis Blues mogą te trzy bramki zdobyć. Według mnie będzie to ciekawy mecz z wieloma bramkami.

Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning

Typy:
Tampa Bay Lightning (ML) @2,15 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Tampa Bay Lightning lub remis @1,72 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,55 Fortuna

Vegas Golden Knights niemal przez cały sezon mieli problemy z kontuzjami. Teraz sytuacja jest już prawie unormowana, do tego nastąpiły wzmocnienia składu. Mimo to gra Vegas jeszcze nie jest najlepsza, natomiast forma Tampy jest bardzo dobra. Tampa dokonała istotnych wzmocnień i wygrała trzy ostatnie mecze: 7:0 z Philadelphia Flyers, 6:3 z New York Rangers i 5:3 z Florida Panthers. W meczu z Panthers byli znacznie gorsi od rywali, ale zwycięstwo to zwycięstwo. Formę złapał bramkarz Tampy- Vasilevskiy, a co ten bramkarz potrafi, gdy jest w formie, to nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3563
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Caps vs Toronto - Matthews gol @1.95 16 sekund :D

Po dobrej serii przyszedł zły dzień czego można było się spodziewać. Dzisiaj zaledwie 3 mecze i ten wydaje się być najlepszym do gry a dokładniej mówiąc gol Austina Matthews. Aktualnie 55 bramek w 65 meczach i walczy o 70 goli w sezonie, coś trudnego czego nieudało się powtórzyć od 1993r, nie będzie to proste bo zostało 15 bramek oraz 15 spotkań co wychodzi równo bramkę na mecz jednak jego forma w tym sezonie pozwala mieć przypuszczenia że jest w stanie to zrobić. Na pewno dużym ciosem jest brak Marnera, który zna się z nim jak mało kto i potrafi dostarczyć świetne podanie ale i bez niego też potrafi strzelać. Dzisiejszym rywalem są Capsi, którzy w defensywie nie wyglądają za dobrze a ostatnie wyniki czyt. 4 stracone bramki w 3 mecze jak dla mnie przewidują że nastąpi jakaś mocniejsza kara a Toronto jest czołówką w ofensywie strzelając mnóstwo bramek. Matthews od 2 meczów bez gola a jakieś dłuższe serię nie zdarzały się często w tym sezonie dlatego liczę że może dziś znowu dopisać bramkę do swojego konta szczególnie że zagra na takiego przeciwnika, który nie doskakuje tak szybko i zostawiają przeciwnikowi za dużo miejsca a Matthews potrzebuje dosłownie momentu, jego czas reakcji, siła i precyzja to coś czemu wyróżnia się mocno w aspekcie strzeleckim i na ten moment nikt nie może mu dorównać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4601
scorpio82 119,1K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 03:30
Spotkanie: San Jose - Tampa Bay
Typ: Tampa Bay - w regulaminowym czasie gry
Kurs: 1.51
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Faworytem do zwycięstwa zespół gości, którzy obecnie na 6 miejscu w tabeli konferencji wschodniej co z uwagi na dużą stratę do czołówki trudno będzie poprawić. Tampa Bay przed play off w bardzo dobrej formie co potwierdza obecna seria 4 kolejnych zwycięstw w których zdobyli aż 23 bramki. Rywalem najsłabszy zespół w lidze który swoją pozycję potwierdza w kolejnych meczach i z ostatnich 15 meczy wygrali tylko 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1074
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Washington Capitals - Toronto Maple Leafs

Typy:
Toronto Maple Leafs (ML) @1,75 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Toronto Maple Leafs lub remis @1,45 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,43 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,59 Fortuna

Zeszłej nocy Toronto Maple Leafs zawiedli, choć walczyli do końca. Mimo tego, że Maple Leafs przegrywali 0:3, to jeszcze mocno nastraszyli Philadelphię, gdyż spotkanie zakończyło się wygraną Flyers tylko 4:3. Washington Capitals radzą sobie dobrze, mają duże szanse na playoffy, ale ja uważam Toronto za lepszą drużynę. Maple Leafs przez cały sezon grają bardzo dobrze na wyjazdach i pod tym względem są w ścisłej czołówce całej ligi. W tym sezonie jedyny mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 4:1 dla Toronto. Teraz też spodziewam się wygranej gości, choć uważam, że teraz zobaczymy więcej bramek niż wtedy.

Los Angeles Kings - Minnesota Wild

Typy:
Minnesota Wild lub remis @1,80 Superbet
remis @4,40 Superbet

Tutaj czuję bardzo wyrównane spotkanie z możliwością remisu. Los Angeles Kings mają większy potencjał od swoich rywali, ale aktualna forma jest po stronie Minnesoty. Już się wydawało, że Wild mają po sezonie, a tu okazuje się, że śmiało mogą walczyć o playoffy. Minnesota Wild nie przegrali w regulaminowym czasie gry od ośmiu spotkań wygrywając sześć z nich i przegrywając dwa w dogrywce lub w karnych. Według mnie gościom uda się wywalczyć chociaż ten jeden punkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2540
Baqu 745,2K

Baqu

Forum VIP
Toronto Maple Leafs @ Washington Capitals
U6
1.83 Betfair


Ostatnie spotkanie (24 października 2023 r.) Waszyngton - Toronto 4:1 - ostatnie 10 spotkań H2H 4:6 & 5-3-2 O/U

Washington Capitals wygrali trzy spotkania z rzędu, co znacząco zwiększyło ich szanse w play-offach na 15 meczów do końca, ale kolejnych 12 dużym stopniu wpłynie na określenie ich losu.

W środowy wieczór Capitals podejmą Toronto Maple Leafs, aby rozpocząć serię sześciu meczów z rzędu z drużynami zajmującymi obecnie pozycje Play Offowe.

Waszyngton (33-25-9, 75 punktów) po poniedziałkowym zwycięstwie 5:2 z Calgary Flames po raz pierwszy od 2 stycznia zapewnił sobie miejsce w play-offach. Jednak 24 godziny później Capitals znowu poczuli na plecach przeciwników, kiedy Detroit Red Wings strzelili gola na 13 sekund przed regulaminowym końcem i we wtorek zremisowali z Columbus Blue Jackets, a następnie wygrali 4:3 po dogrywce.

Detroit zajmuje obecnie ostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej z przewagą jednego punktu nad Capitals i trzema punktami nad New York Islanders.

Trzecie miejsce w dywizji Metropolitan jest również w zasięgu Waszyngtonu, ale Philadelphia Flyers pokonała we wtorek Maple Leafs 4:3 i powiększyła swoją przewagę nad Capitals do trzech punktów.

Po meczu Capitals z Maple Leafs będą gospodarzami przeciwko Carolina Hurricanes, Winnipeg Jets i Red Wings, a następnie udają się do Toronto, a 30 marca będą gospodarzami z Boston Bruins.

„Walczymy, gramy dalej i gramy mecz po meczu” – powiedział kapitan Capitals Alex Owieczkin. „Wszyscy rozumiemy, że nadal możemy tego dokonać. Nadal toczymy bitwę. Każdy punkt się liczy. Oczywiście wszyscy wiedzieliśmy, że będziemy grać przeciwko drużynom, które również walczą o miejsce w fazie play-off, i to będzie będzie tryb play-off, atmosfera play-off.”

Owieczkin jest jednym z powodów, dla których Capitals rosną w siłę.

W dwóch ostatnich meczach strzelił trzy gole, w tym dwa przeciwko Flames, co daje mu 21 goli w sezonie. Owieczkin został pierwszym zawodnikiem w historii NHL, który w każdym z pierwszych 19 sezonów strzelał ponad 20 goli.

Po zdobyciu ośmiu bramek w pierwszych 43 meczach w tym sezonie, Owieczkin strzelił 13 w ostatnich 21 meczach, tym samym doganiając Wayne'a Gretzky'ego na 51 goli, który obecnie dzieży rekord wszech czasów NHL.

Napastnik z Waszyngtonu Dylan Strome w dalszym ciągu cieszy się prawdopodobnie najlepszym sezonem w swojej ośmioletniej karierze w NHL. Strzelił gola i asystował przeciwko Calgary, co zapewniło mu wysoką karierę w karierze z 23 bramkami.

„Po prostu spotykamy się jako zespół we właściwym czasie” – powiedział Strome.

Toronto (38-20-9, 85 punktów) przegrało dwie porażki z rzędu po raz pierwszy od połowy stycznia, ale nadal zajmuje wygodne trzecie miejsce w dywizji Atlantic, siedem punktów przewagi nad czwartą w tabeli Tampa Bay Lightning.

We wtorek Maple Leafs przegrywali 3:0 w trzeciej kwarcie z Flyers. Następnie zrobiło sie ciekawie, strzelając dwa pierwsze gole w tej kwarcie i kolejnego na 2:10 przed końcem meczu, ale na tym powrót został zatrzymany.

„Po prostu nie grałem wystarczająco dobrze na naszej połowie lodowiska, z krążkiem czy bez niego” – powiedział trener Toronto Sheldon Keefe. „Po prostu nie byłem bystry. Nie byłem bystry psychicznie. Nie mogłem podać krążka, nie mogłem sobie z nim poradzić, nie broniłem się, nie rywalizowałem, więc nie za bardzo mi się to podobało”.

Mitch Marner, który zajmuje trzecie miejsce w Maple Leafs z 76 punktami, opuści piąty mecz z rzędu z powodu kontuzji kostki.

Napastnik Toronto Ryan Reaves opuścił mecz przeciwko Flyers wkrótce po walce z Nicolasem Deslauriersem w pierwszej kwarcie i już nie wrócił.

Plus:
Arizona Coyotes at Dallas Stars
U6.5 1.87 Matchbook
Stars -1.5 1.92 Matchbook
 
Ostatnia edycja:
Baqu 745,2K

Baqu

Forum VIP
O co chodzi bo nie rozumiem?


sorry zle przetlumaczylem - juz poprawione na:

Po zdobyciu ośmiu bramek w pierwszych 43 meczach w tym sezonie, Owieczkin strzelił 13 w ostatnich 21 meczach, tym samym doganiając Wayne'a Gretzky'ego na 51 goli, który obecnie dzieży rekord wszech czasów NHL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1236
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Ducks vs Chicago - over 5.5 @1.72
Ducks vs Chicago - Bedard gol @2.70


Bardzo fajny kurs jak na over takich drużyn. Kaczki defensywnie wyglądają bardzo słabo tak samo jak ich przeciwnicy z Chicago a ich ostatni mecz 7:2 tydzień temu pokazał że potrafią strzelać. Ekipa Chicago co prawda grała wtedy u siebie a teraz zagrają na wyjeździe a w ich przypadku jest to spora różnica jednak z takim rywalem nie powinno to mieć aż tak dużego znaczenia. Bedard gra świetny sezon a w tamtym spotkaniu zdobył aż 5 punktów co pokazuje że potrafi sobie z nimi radzić. Ducks od 7 spotkań dostaje lanie ale w 4 ostatnie mecze strzelili zaledwie 2 bramki a 3 z nich był do zera. Nie powiem że byli lepsi ale zdecydowanie mieli okazje na min 2 trafienia w każdym z nich a dzisiaj zagrają na jedną z najgorszych defensyw w lidze i ciężko mi wierzyć że kolejny mecz zakończą z tak marnym dorobkiem. Idę tutaj w over 5.5 bo myślę że możemy zobaczyć kilka trafień z obu stron a taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.

Kilka suchych typów:

Islanders vs Detroit - over 6 @1.81

Sharks vs Tampa - Sharks +2.5 @1.69


Carolina vs Flyers - under 6,5 @1.62


Canucks vs Montreal - JT Miller gol @2.80

Oilers vs Buffalo - under 6.5 @1.62
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +350
scorpio82 119,1K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Colorado - Columbus
Typ: Colorado - w czasie regulaminowym
Kurs: 1.46
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Mecz pomiędzy 3 zespołem w tabeli konferencji zachodniej z najsłabszym zespołem na wschodzie moim zdaniem ma wyraźnego faworyta którym będzie zespół gospodarzy. Colorado potrzebują zwycięstwa ponieważ strata do lidera tabeli to tylko 1 punkt zatem walka o rozstawienie trwa w najlepsze. Colorado do dzisiejszego spotkania podchodzą w bardzo dobrej formie co potwierdza seria 7 kolejnych zwycięstw a rywali mieli wymaganych. Dziś kolejna szansa na dobry wynik ponieważ we własnej hali są bardzo groźni i wygrali tu 10 z 11 ostatnich meczy a 8 z tych spotkań rozstrzygnęli w czasie regulaminowym.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Najpierw mecze o północy, potem pozostałe:

Boston Bruins - New York Rangers

Typy:
New York Rangers (ML) @2,25 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
New York Rangers lub remis @1,80 Superbet
New York Rangers wygrają w regulaminowym czasie gry @3,00 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
New York Rangers powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,75 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,51 Fortuna

Nie podoba mi się styl gry Bostonu w tym sezonie. Wynik ich ostatniego meczu robi wrażenie, bo wygrali 6:2 z Ottawą, ale to właśnie Ottawa oddała więcej celnych strzałów. To, że Bruins nie stracili znacznie więcej niż dwóch bramek to jest zasługa genialnej dyspozycji dnia Ullmarka, który w bramce wyczyniał cuda. Wiele spotkań Bruins tak wygląda, że bazują na bramkarzach. Jeśli bramkarz ma dzień, to wygrywają, a jak nie ma, to już jest znacznie gorzej. New York Rangers to jest jedna z najlepszych drużyn w lidze, świetnie potrafią wykorzystywać błędy rywali w defensywie, są w świetnej formie i moim zdaniem wygrają to spotkanie.

Ottawa Senators - St. Louis Blues

Typy:
St. Louis Blues lub remis @1,70 Superbet
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,41 Fortuna

St. Louis Blues walczą o playoffy, więc w każdym meczu jest pełna mobilizacja. Forma drużyny jest dobra, gdyż wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań. Z Colorado Avalanche przegrali, ale mecz był bardzo zacięty i Blues trzy bramki zdobyli. Według mnie goście przynajmniej zremisują ten mecz.

Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers
Typ: Carolina Hurricanes (ML) z opcją SuperPrzewaga
Kurs: 1,40
Bukmacher: Superbet

Carolina Hurricanes są w wielkiej formie. W drużynie wszystko funkcjonuje tak jak należy, grają skutecznie z przodu i świetnie bronią. Kurs na ich zwycięstwo jest niski, ale do jakiegoś kuponu można ten typ dołożyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4091
Baqu 745,2K

Baqu

Forum VIP
Montreal Canadiens at Vancouver Canucks
U6.5
1.8


Buffalo Sabres at Edmonton Oilers
U6.5
1.87


Winnipeg Jets at New Jersey Devils
Devils 2.16


Ostatnie spotkanie (14 listopada 2023 r.) Jets 6:3 Devils, H2H 8:2, O/U 6:4

Winnipeg Jets walczą o najlepsze miejsce w fazie play-off, tymczasem New Jersey Devils mają nadzieję na mocne zakończenie frustrującego sezonu.

Jets liczą na czwarte zwycięstwo z rzędu, próbując jednocześnie powstrzymać Devils przed odnotowaniem kolejnych zwycięstw po raz pierwszy od ponad miesiąca, kiedy drużyny spotkają się w czwartkowy wieczór w Newark w stanie New Jersey.

Winnipeg (44-19-5, 93 punkty) ma szansę nie tylko na tytuł Dywizji Centralnej, ale także na pierwsze miejsce w Konferencji Zachodniej i być może Trofeum Prezydentów. Od czasu 0-4-1 od 22 stycznia do lutego. 8, Jets wygrali 14 z 19 spotkań.

Strzelali więcej od swoich przeciwników 16:3 podczas passy trwającej trzy mecze po wtorkowym zwycięstwie 4:2 nad New York Rangers. Mark Scheifele zanotował swojego ósmego hat-tricka w karierze, a Connor Hellebuyck zanotował 38 obron, co oznaczało jego 32. zwycięstwo w 50 startach w tym sezonie.

„To był tylko kolejny mecz i na tym naprawdę musimy się skupić” – powiedział Hellebuyck, który zdobył średnio 1,76 GAA wygrywając trzy z ostatnich czterech meczy.

„Upewniamy się, że gramy we właściwy sposób i na swój sposób i naprawdę narzucamy zespołom naszą wolę”.

Scheifele znotuje swietna serie strzelając sześć goli i dziewięć asyst w ostatnich 12 meczach. W 17 meczach przeciwko Devils zdobył 11 goli i 13 asyst, asystowal podczas wygranego u siebie 6:3 meczu Winnipeg z New Jersey 14 listopada.

Kyle Connor, który w sumie strzelił gola w trzech meczach z rzędu, i Nikolaj Ehlers w poprzednim spotkaniu zdobyli po dwa gole dla Winnipeg, Josh Morrissey zanotował cztery asysty, a Hellebuyck zatrzymał 31 strzałów.

New Jersey (33-32-4, 70 punktów) znajduje się w ostatniej fazie chaotycznego sezonu, podczas którego nie było w stanie zbudować obiecującej kampanii na poziomie 112 punktów w poprzednim sezonie 2022–2023. Devils mają bilans 6-11-0 od ostatnich zwycięstw z rzędu 12 i 13 lutego.

New Jersey ma za sobą wtorkowe zwycięstwo 5:2 u siebie z Pittsburghiem. Timo Meier i Dawson Mercer strzelili po dwa gole, a Jake Allen obronił 36 razy dla Devils.

„Każdy uwielbia wygrywać, więc gdy wygrywasz taki mecz hokejowy, zawsze wywołuje to mnóstwo uśmiechu” – powiedział Mercer, który w ostatnich 17 meczach zdobył zaledwie cztery punkty. „Chcemy tylko mieć pewność, że pozostaniemy przy tej mentalności. Chcemy spróbować to zrobić przez resztę sezonu (sezonu) i chcemy mieć pewność, że zdobędziemy ich jak najwięcej”.

Mercer ma nadzieję, że wtorkowy występ zapoczątkuje produktywną passę indywidualną, Meier w ostatnich 11 meczach strzelił 10 goli i cztery asysty. Na początku tego sezonu Mercer i Meier strzelali gole przeciwko Jets.

Tymczasem Allen ma bilans 2-1-0 i 2,01 GAA, odkąd został przejęty z Montrealu 8 marca.

Rezerwowy bramkarz Winnipeg, Laurent Brossoit (1,99 GAA), obronił wszystkie 38 strzałów, jakie otrzymał, odnotowując 100% SV każdym z dwóch ostatnich startów w Seattle 8 marca i w meczu z Anaheim 15 marca.

Zastępca trenera Winnipeg, Scott Arniel, prawdopodobnie ponownie będzie pełnił obowiązki trenera Ricka Bownessa na wyjeździe z powodu drobnego zabiegu medycznego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1662
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Florida Panthers - Nashville Predators

Typy:
Nashville Predators (ML) @2,40 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Nashville Predators lub remis @1,90 Superbet
Nashville Predators wygrają w regulaminowym czasie gry @3,25 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Nashville Predators powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,78 Fortuna

To jest niesamowite jaką formę złapali Predators. Począwszy od 17 lutego przegrali oni tylko dwa mecze i to oba dopiero w dogrywce. Nashville Predators nie przegrali w regulaminowym czasie gry od piętnastu spotkań. Drużyna ta obecnie gra solidnie w obronie oraz zdobywają mnóstwo bramek, ostatnio strzelili aż osiem goli z San Jose Sharks. Florida Panthers też mieli okres kapitalnej gry, ale ostatnie dwa spotkania przegrali: 0:4 z Carolina Hurricanes, a potem 3:5 z Tampa Bay Lightning. Coś niedobrego zaczyna się dziać z ich defensywą. Ich pierwszy bramkarz Bobrovsky zagrał fatlanie przeciwko Tampie broniąc zaledwie 73,3% strzałów.

Vegas Golden Knights - Seattle Kraken

Typy:
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,54 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,99 Fortuna

Vegas Golden Knights muszą uważać, żeby nie stracić miejsca w playoffach. Drużyna ta ma duże problemy w obronie. W ostatnim czasie w prawie każdym meczu Vegas dają sobie wbić trzy lub więcej bramek. Kryzys formy przeżywa ich pierwszy bramkarz Hill. Adin Hill świetnie bronił w pierwszej części sezonu, ale od jakiegoś czasu w większości spotkań broni mniej niż 90% strzałów, czyli wygląda to fatalnie. Widzę tutaj dość wysoki wynik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3669
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Colorado vs CBJ - over 6.5 @1.93

Dzisiaj w nocy 4 mecze z czego 3 wydają mi się niewiadomą jedynie ten wygląda dosyć soczyście. Colorado, które jest w dobrej formie podejmie Columbus Blues Jackets, którzy od dłuższego czasu też grają całkiem fajnie. Oczywiście wyniki mówią co innego i też nie spodziewałbym się żeby wygrywali ale podejmują walkę i tworzą sobie dosyć sporo sytuacji a problem głównie leży w obronie bo tracą tych bramek najwięcej. Po części ten mecz jest w zasadzie o nic ale wiadomo że zapewne wygrają to gospodarze pytanie tylko w jakim stylu. Defensywa CBJ będzie miała ogromne problemy żeby zatrzymać MacKinnona i spółkę więc kilka bramek z ich strony powinniśmy zobaczyć ale też nie przekreślałbym ekipy gości bo myślę że na jakieś 2-3 trafienia z ich strony możemy liczyć. Osobiście celuję w jakiś wynik 5:2 4:3 chociaż nie ukrywam że jest mała szansa na jakąś niespodziankę aby taki wynik poszedł w drugą stronę ale jak będzie to zobaczymy.

Baqu Baqu 2:1 0:1 chyba ale jutro będzie już 2:2 :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2277
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Colorado - Columbus
Typ: Nathan McKinnon strzeli (z dogrywką)
@1.90 Fortuna

Dziś będzie miał miejsce pojedynek ekipy strzelającej najwięcej bramek w lidze przeciwko takiej, która w swojej konferencji najwięcej ich traci. Z tego powodu nie dziwi mnie kurs na poziomie @1.40 na wygraną gospodarzy, choć osobiście nie grałbym ich zwycięstwa. W sześciu ostatnich spotkaniach Columbus odniósł jedno zwycięstwo - przeciwko San Jose. Pozostałe mecze przegrali, tracąc w sumie 18 bramek. Colorado po czterech wyjazdowych meczach wraca na swoją taflę. Ostatni mecz w ich hali miał miejsce 9 marca. Na pewno chcieliby pokazać się swoim kibicom z jak najlepszej strony i powalczyć o top 1 w Zachodniej Konferencji. Liczę więc na bramki, a autorem największej liczby z nich w teamie jest Nathan McKinnon. Obstawiam, że po raz kolejny przyczyni się do sukcesu swojej drużyny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2581
Baqu 745,2K

Baqu

Forum VIP
Colorado vs CBJ - over 6.5 @1.93

Dzisiaj w nocy 4 mecze z czego 3 wydają mi się niewiadomą jedynie ten wygląda dosyć soczyście. Colorado, które jest w dobrej formie podejmie Columbus Blues Jackets, którzy od dłuższego czasu też grają całkiem fajnie. Oczywiście wyniki mówią co innego i też nie spodziewałbym się żeby wygrywali ale podejmują walkę i tworzą sobie dosyć sporo sytuacji a problem głównie leży w obronie bo tracą tych bramek najwięcej. Po części ten mecz jest w zasadzie o nic ale wiadomo że zapewne wygrają to gospodarze pytanie tylko w jakim stylu. Defensywa CBJ będzie miała ogromne problemy żeby zatrzymać MacKinnona i spółkę więc kilka bramek z ich strony powinniśmy zobaczyć ale też nie przekreślałbym ekipy gości bo myślę że na jakieś 2-3 trafienia z ich strony możemy liczyć. Osobiście celuję w jakiś wynik 5:2 4:3 chociaż nie ukrywam że jest mała szansa na jakąś niespodziankę aby taki wynik poszedł w drugą stronę ale jak będzie to zobaczymy.
jaki my tam wynik mamy 3:1 i 0:1 ML ? :)

ja dzisiaj tutaj biorę U6.5 po 2.24 - niestety gdzie nie popatrzę "wszyscy" graja over... cos mi tu śmierdzi...

myślałem czy nie wziąć dzisiaj Kojoty ale jednak zdecydowałem się na:

Washington Capitals – Carolina Hurricanes
1X po 1.975


Ostatnie spotkanie (5 stycznia 2024 r.) Carolina 6:2 Washington, H2H 5:5, O/U 3-5-1

W ostatnich latach drużyny Carolina Hurricanes i Washington Capitals zaciekle rywalizowały ze sobą.

ciekawostka - Jewgienij Kuzniecow spędził swoje pierwsze 10 i pół sezonów w NHL grając w Capitals, zanim 8 marca został sprzedany do Karoliny.

„Gram teraz na emocjach” – powiedział Kuzniecow według The Athletic.

Najważniejszą historią będzie to, że Kuzniecow ponownie zmierzy się ze swoją wieloletnią drużyną zaledwie dwa tygodnie po tym, jak został wymieniony w zamian za wybór w trzeciej rundzie draftu w 2025 roku. W ośmiu meczach z Karoliną zanotował dwa gole i trzy asysty, choć jego passa czterech meczów zakończyła się w czwartek zwycięstwem Hurricanes 3:2 po dogrywce z przyjezdnym Philadelphia Flyers.

Hurricanes (44-20-6, 94 punkty) mają passę pięciu zwycięstw z rzędu w tym 6 spotkań wyjazdowych wygranych z rzędu !

Capitals (33-26-9, 75 punktów) zakończyli w środę passę trzech zwycięstw z rzędu, przegrywając u siebie z Toronto Maple Leafs 7:3. Te zawody zapoczątkowały cztery kolejne mecze u siebie.

„Możemy wykonać znacznie lepszą robotę, zamykając się w strefie defensywnej” – powiedział trener Capitals Spencer Carbery. „Czułem, że po prostu śledziliśmy grę przez cały czas, niezależnie od tego, czy chodziło o krążek – możliwość zamknięcia i wchodzenia w kontakt z ludźmi – czy też poza krążkiem, w następnej akcji, byliśmy zawsze o krok z tyłu”.

Napastnik Hurricanes Seth Jarvis strzelił gola w pięciu kolejnych meczach, zdobywając w tym czasie sześć bramek. W tym sezonie strzelił 26 goli, tylko jednego traci do lidera zespołu Sebastiana Aho. Jego ostatnim golem było zwycięstwo w dogrywce przeciwko Flyers.

Huragany nadal graja fenomenalnie szczególnie na wyjazdach. Carolina ma bilans 15-1-2 w ostatnich 18 meczach wyjazdowych.

„Gramy we właściwy sposób i wszystko układa się po naszej myśli” – powiedział obrońca Karoliny Jalen Chatfield, który strzelił gola w czwartek. „Nadszedł czas, aby zwiększyć siły i upewnić się, że jesteśmy na pełnych obrotach i gramy we właściwy sposób”.

Hurricanes chcą postawić na bramkę Piotra Kochetkowa, biorąc pod uwagę trend rotacji z Andersenem w ciągu ostatnich kilku tygodni. Kochetkov będzie dążył do swojej pierwszej serii trzech zwycięstw z rzędu od wygrania czterech z rzędu od 27 grudnia do stycznia. 5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1812
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Jeszcze w uzupełnieniu ciekawostki można dodać że Kuznetsov nie został tak po prostu wymieniony, miał problemy z "proszkiem" i dołączył do NHLPA (NHL Player Assistance Program) przez co został usunięty z drużyny i zesłany do AHL Hershey Bears gdzie miał dokończyć kontrakt i dopiero wtedy odezwała się Carolina, ciekawe jak będzie wyglądał powrót do Waszyngtonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +350
Do góry Bottom