>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL Regular Season 2016/2017

Status
Zamknięty.
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej::hokej::hokej:
Tampa Bay Lightning @ Montreal Canadiens

Lightning OT @1,92 ónibet
⛔⛔
Zdecydowanie najciekawsze spotkanie dzisiejszego wieczoru, przynajmniej na papierze. Kapitalnie grający Habs podejmą Bolts, którzy mają bardzo udany road-trip. Canadiens przegrali w tym sezonie tylko raz, z Ottawą na wyjeździe. Ostatnio polowałem na ich porażkę w meczu z Flyers, ale jednak Lotnicy zaprezentowali się zbyt słabo podczas SH. Uważam, że Canadiens nie są wcale tak mocni jak to wygląda z zewnątrz, po prostu grają niezwykle zespołowo. Każdy z zawodników spełnia określoną rolę w tej ekipie. Bardzo równo broni para goalies Price-Montoya. Są bardzo solidni w bramce i nie popełniają błędów, ale Canadiens są ekipą, która gra fajnie taktycznie i doskonale wykorzystuje głębię swojego składu do określonych celów. Therrien mądrze ustawia swoją drużynę, bardzo dobry początek Webera, który przyszedł w wymianie za Subbana z Preds. Fajnie gra Gallagher, widać w nim głód hokeja spowodowany najprawdopodobniej brakiem występów w poprzednich rozgrywkach z powodu urazu. Dobrze wkomponował się także Radulov, patrząc na niego widać starą rosyjską szkołę gry w hokej. Sporo hitów i gra bardzo agresywna i twarda. Coraz mniej jest takich graczy, a szkoda.
Bolts tak jak wspomniałem na początku grają kapitalny road-trip, ale teraz najtrudniejszy punkt programu. Równie doskonała para goalies jak w przypadku Habs. Bishop i Vasilevski gwarantują spokój i wielką jakość na tej pozycji. Dzisiaj matchup Bishop-Price. Swoją drogą ciekawi mnie jak Bishop będzie grał bez zębów (w ostatnim meczu stracił dwa zęby po strzale Petera Hollanda w meczu z Leafs). Całe zdarzenie zostało skwitowane szerokim uśmiechem tego bramkarza, co wyglądało niezwykle sympatycznie. Wydaje mi się, że takie zdarzenia cementują drużynę i pokazują, jak zgranym kolektywem są Błyskawice. Kapitalny od początku sezonu jest Stammer, jak przystało na kapitana. Poprzednie rozgrywki średnio udane w jego wykonaniu mówiąc bardzo eufemistycznie. Fajnie włącza się też Kucherov, który z meczu na mecz jest coraz lepszy. Niezwykle skuteczny jest także Alex Killorn, który zanotował już pięć trafień w bieżących rozgrywkach. W całym poprzednim sezonie regularnych było ich 14, więc od początku tego sezonu Killorn chyba obrał sobie za cel poprawienie career-high w regular season. Obecnie najlepszym jego rezultatem jest 17 trafień z sezonu 13-14, więc Alex jest na jak najlepszej drodze, żeby ten rekord poprawić. Podopieczni Coopera zagrali bardzo ekonomicznie i zabójczo skutecznie w meczu z Leafs. Oddali 24 SOG, co skończyło się zdobyciem 7! goli. Fakt, Andersen to nie Price, a Leafs w porównaniu do Habs to defensywni impotenci, ale rezultat musi robić wrażenie.
Podsumowując stwierdzam, że czas najwyższy na porażkę Habs i zdobycie twierdzy Montreal, a jeżeli nie zrobią tego Bolts, którzy w tabeli aktualnie oglądają plecy Habs, to myślę, że nie szybko którakolwiek drużyna będzie w stanie pokonać hokeistów z Montrealu. Stwierdzam, że obecna forma Stamkosa i przyjaciół w delegacji jest na tyle wysoka, że są oni w stanie pokonać Montreal i pokazać, że Habs nie są tacy mocni jak ich malują. Zawsze ceniłem Coopera za mądrość i genialne umiejętności strategiczne i sądzę, że Błyskawice przygotują jakąś niemiłą niespodziankę swoim kolegom z Kanady na dzisiejszy spotkanie i wrócą do Tampy z tarczą.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej::hokej::hokej:
Dallas Stars @ Winnipeg Jets

Over 5,5 @1,83 bet365
⛔⛔
Kolejne spotkanie, które jest &quot;prawie b2b&quot;. Prawie, bo te spotkania dzielą dwa dni, a nie zostają rozgrywane jeden po drugim. Przedwczoraj Jets ulegli Gwiazdkom w Teksasie 2-3. Nie był to porywający mecz, prawdę mówiąc przez znakomitą większość tego spotkania wiało nudą. Ozdobą meczu był niewątpliwie kapitalny gol Tylera Seguina (do dziś nie mogę przeboleć, że Bruins pozbyli się tego gracza). Przeciętne widowisko, pięć goli zobaczyli kibice i nic nie zagości w ich pamięci na dłużej i to z pewnością. Dzisiejszy mecz jest rozgrywany w Winnipeg, co powinno nam zwiastować wesoły hokej, o ile Odrzutowce będą strzelały prawdziwymi nabojami, a mają kim straszyć. Główną strzelbą (obok Scheifele) jest tam Laine i szkoda mi gościa, że trafił do takiej ekipy. Wiadomo, że najlepsi trafiają do najgorszych drużyn, ale Jets poza jednym wypałem, kiedy to dwa sezony temu awansowali do postseason wraz z Calgary Flames kosztem LA Kings (których spotkanie z Predators opiszę poniżej) nie pokazują niczego szczególnego i nie widzę cienia szansy dla Fina na zagrania w postseason w przeciągu najbliższych kilku sezonów. Z resztą para bramkarzy Hellebuyck-Hutchinson wygląda dość komicznie, chociaż faktem jest, że są oni aktualnie najlepsi. To, co wyrabiał w ostatnim czasie Pavelec nie nadawałoby się do PHL i to w najgorszym wydaniu (z całym szacunkiem dla naszej ligi). O grę ofensywną Jets powinien też próbować zadbać Wheeler, czy też Byfuglien, który powinien wreszcie zacząć zwyżkować z formą, bo póki co prezentuje przedszkolny poziom, a jego porażające błędy są często tymi, które skutkują porażkami (czyt. Winter Classic przeciwko Oilers).
Jeżeli chodzi o Gwiazdki to wiadomo, że potencjał ofensywny jest aż zanadto widoczny, chociaż wiadomo, że kontuzjowany jest jeden z moich ulubieńców w tej lidze, czyli Sharpie, nie będzie mógł zagrać także Spezza, Hudler, czy Eakin, a także niepewny jest występ Jamie Benna. Cała odpowiedzialność ma więc spoczywać na Seguinie? No way. W tym sezonie wystrzelił Devin Shore, który odnotował już sześć oczek w kanadyjce, nieźle w sezon wszedł także Eaves, czy Cracknell, a więc typowe &quot;zapchajdziury&quot; w tym zespole. Może odpali z większą aktywnością ofensywną Klingberg, którego ostatnio skutecznie zmotywowałem do gry do przodu. No zobaczymy. W każdym razie liczę na wesoły hokej i zmasowane ataki z obydwu stron no i przede wszystkim na to, że guma minimum sześciokrotnie wpadnie do sieci.

:hokej::hokej::hokej:
Nashville Predators - Los Angeles Kings

Predators OT @2,25 bet365
⛔⛔
Ostatni bet bardziej życzeniowy, aczkolwiek mający szanse na zaksięgowanie. Predators minionej nocy solidnie dostali po pysku od Kaczorów w Anaheim 1-6 i niechętnie kontynuują swój road-trip po Kalifornii. Jest to zawsze jeden z najtrudniejszych, jeżeli nie najtrudniejszy road-trip dla wszystkich drużyn w tej lidze, bo oprócz Kings i Ducks są tutaj także finaliści zeszłego sezonu, a więc Sharks z San Jose. No, są znacznie przyjemniejsze wyjazdy, które często kończą się goleniem rywali i inkasowaniem dwóch punktów za zwycięstwa. Predators bardzo słabo weszli w ten sezon, podobnie z resztą jak Kings. U siebie wiadomo, Preds są niemal nie do pokonania, ale w delegacjach ich stan uzębienia wygląda jak u niemowlaka. Czasami ugryzą, ale niezbyt często, chociaż potrafią bardzo dotkliwie ograć rywali. Podoba mi się to, że Subban przyszedł do tej drużyny. Fajnie wszedł do składu i mam wrażenie, że trochę pasuje do Predators. Weber z kolei doskonale odnajduje się w Montrealu, więc wymiana jak najbardziej korzystna dla obydwu stron. Czas w końcu, żeby odpalił Forsberg i Johansen, bo póki co to ich strzały zatrzymują... wszyscy. Główne strzelby Predators póki co tylko asystują. Gdyby ktoś powiedział mi przed tym sezonem, że po sześciu spotkaniach Predators najlepszym strzelcem tej drużyny będzie Arvidsson to chyba bym go zabił śmiechem. ???????? Dwa gole ma... Fiala... Szczerze mówiąc nie znam tego zawodnika i byłem zdziwiony jak zobaczyłem, że dwukrotnie ustrzelił Fleury&#39;ego. O Królach nie mam czasu się już rozpisywać, bo za moment spotkanie Bolts @ Habs, ale wydaje mi się, że głównym powodem typowania zwycięstwa Predators w tym spotkaniu jest fakt, że gorzej niż wczoraj już zagrać nie mogą. Tak jak wspominałem, jest to typ dość życzeniowy, ale biorąc pod uwagę &quot;genialną&quot; dyspozycję obydwu ekip, nie mogłem przejść obojętnie obok tak potężnego kursu jaki proponuje całoroczny.​
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins


Claude Giroux over 0.5 pkt @ 1.52 unibet ✅
Claude Giroux to score goal @ 3.45 unibet ✅

Pingwiny strzelą 1 gola a Flyers wygrają mecz @ 6.6 marathonbet za drobne⛔


Gorące derby przed nami,pierwszy w tym sezonie pojedynek Lotników z Pingwinami.Nie szukam w tym meczu wygranych,bo wg mnie to ciężki mecz do typowania,ale do rzeczy.
Claude Giroux,czołowy zawodnik Lotników,od początku sezonu imponuje formą,do tej pory zanotował aż 9 asyst, i zero bramek! Tylko w jednym meczu nie zdobył punktu.Dzisiaj pojedynek derbowy,na który jest jeszcze więcej motywacji i walki,w takich meczach jest dosyć sporo kar indywidualnych,a Giroux to czołowy zawodnik Flyers w PP,zresztą nie tylko. Będę szczerze zdziwiony jeśli Giroux nie ugra dzisiaj punktu, oraz liczę na jego przełamanie i pierwszą w tym sezonie bramkę,bo moment na to odpowiedni,derby,trzeba mocnym akcentem zakończyć udany dla niego miesiąc i coś w końcu ustrzelić .

Do tego dorzucam bet za grosze, Flyers bardzo często tracą w tym sezonie pierwszą bramkę w meczu a potem gonią rezultat, myślę że dzisiaj może być podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
New York Islanders - Toronto Maple Leafs Typ: Islanders -1.5 AH @ 2.86 Pinnacle ✅
Islanders są póki co ostatni w Konferencji Wschodniej, ale jest to pokłosiem trudnego terminarza i porażek z topowymi drużynami, jak choćby Pittsburgh Penguins, Montreal Canadiens oraz San Jose Sharks. Jednakże wygrane z Arizoną i Minnesotą utwierdzają mnie, że z formą Wyspiarze jest wszystko w najlepszym porządku i już wkrótce powinni wrócić na należne im miejsce. Dzisiaj rywalem Nowojorczyków będzie Toronto Maple Leafs. Rywale mają młodą i zdolną drużynę, której jednak brakuje jeszcze doświadczenia, a przede wszystkim dobrego bramkarza. Co więcej goście zagrają dzisiaj back-to-back po wymagającym klasyku z Canadiens w Montrealu. Czasu na regenerację przyjezdni mieli więc dużo mniej i zapewne będą gorzej dysponowani od gospodarzy. Pomiędzy słupkami Isles stanie dzisiaj ich pierwszy goalie Halak, zaś w drużynie gości backup Enroth. W mojej ocenie należy spodziewać się pewnej i wysokiej wygranej gospodarzy.
Ponadto Carolina powinna ogarnąć Flyers, którzy są back-to-back po meczy z Pens. ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
New York Islanders - Toronto Maple Leafs


Islanders over 2.5 goli @ 1.6 unibet✅
over 5.5 @ 1.95 bet365✅


Valverde napisał wystarczająco dużo na temat tego meczu,jednakże w bramce Wyspiarzy nie zagra Halak lecz Greiss. Dzisiaj gram &quot;bezpiecznie&quot; na over 2.5 goli Wyspiarzy,którzy grają u siebie,Listki back-to-back, rezerwowy bramkarz,słaba obrona,także 3 bramki to niewiele.Gram również over 5.5 w tym meczu, obydwie ekipy wystawiają w końcu rezerwowych bramkarzy,do tego grają bardzo słabo w obronie,H2H również overowe. Wg mnie po prostu wszystko przemawia za overem w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dzisiaj zdradliwa oferta wg mnie,także próbuję z innej strony. Stawki bez szaleństw,zwłaszcza przy becie na bramki w PP.


Los Angeles Kings - Anaheim Ducks​


Anze Kopitar over 0.5 pkt @ 1.68 marathonbet⛔
over 1.5 goli zdobytych w power play @ 2.4 betsafe✅





Pojedynki derbowe pomiędzy tymi drużynami to zazwyczaj mnóstwo kar z obydwu stron.Ducks to czołówka ligi jeśli chodzi o minuty w osłabieniu w tym sezonie ( 105) zaś Kings (91) i również jest to niezły wynik. Oto procenty zespołów podczas gry w przewadze:pP Ducks 19.4 przy 14.3 ze strony Kings,to słabe wyniki ale obydwie drużyny mają graczy do gry w PP, Getzlaf czy Perry oraz Kopitar czy Toffoli.Jeśli chodzi o grę w osłabieniu to Kings wypadają marnie pod tym względem ,23 miejsce i 76.5% .Ducks 13 miejsce 83.3%. Jak widać obydwie drużyny nie grają zbyt dobrze w osłabieniu, może i nie prezentują się szczególnie dobrze w PP,ale myślę że przy wielu karach jakie powinny nastąpić w tym meczu powinniśmy ujrzeć dzisiaj te 2 bramki w PP.

W tym meczu szczególnie zainteresował mnie zakład na zdobycie punktu przez kapitana Kings , Anze Kopitara. Gra w pierwszej linii PP Kings,co powinno zdecydowanie sprzyjać zdobyciu przez niego punktu przy przewidywanych przeze mnie wykluczeniach.Jest kapitanem,a to pojedynek derbowy, w takich meczach kapitanowie dają z siebie maksa.No i główny argument :

&quot;he has six goals and nine assists in an 11-game points streak versus Anaheim&quot;
11 gier vs Ducks i 15 pkt z jego strony! robi wrażenie i przewiduje że dzisiaj zaliczy kolejny punkt.
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik


Jak widać między słupkami Habs - stanie dzisiaj Carey Price !

Price wygrał wszystkie 5 spotkań w tym sezonie. Jego średnia jest niezwykle imponująca: 1.40 GAA (ilość bramek straconych na mecz) a broni ze średnią 95.4 SV%.

Po drugiej stronie tafli stanie NAJGORSZA ofensywa obecnego sezonu !! - 1.78 G/PG.

Czyli, po jednej stronie mamy najlepszego bramkarza świata, a po drugiej najgorszą ofensywę obecnego sezonu.
Canucks zaczęli bardzo dobrze sezon - wygrali wszystkie 4 pierwsze spotkanie na własnej tafli, ale potem złapali dołek i przegrali 5 kolejnych spotkań - 2 na wyjeździe i 3 u siebie.

Na 9 spotkań, które dotychczas rozegrali (w tym 4 wygrane spotkania) - tylko w 2 spotkaniach strzelili minimum 3 bramki !!

Zupełnie odmienna sytuacja wygląda u Habs, którzy wygrali 8 z 9 spotkań (wszystkie w regulaminowym czasie gry), a 1 spotkanie przegrali po dogrywce.

Bardzo dobrze wygląda w tym spotkaniu również wygrana Canadiens✅, ale biorąc pod uwagę niemoc w ofensywie Canucks i fakt, że po drugiej stronie stanie Carey Price, proponuję:

Vancouver Canucks
under 2.5 OT ✅
1.555
Pinnacle


Wynik: 3-0 dla Habs - wszystko zgodnie z przewidywaniami
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik


Jak widać powyżej - Mrazek i Neuvirth to nie są najpewniejsze punkty swoich drużyn.

Moim typem na to spotkanie jest:

over 4.5 60&#39; ✅
1.53
Unibet



Wynik: 3-3 reg time i wygrana Flyers w dogrywce

Fila w tym sezonie na 10 spotkań tylko w 1 spotkaniu nie pokryła w/w linii overa !!

W jej spotkaniach padało w 60&#39; odpowiednio:
7 9 9 6 4 9 5 11 6 6

Jak widać nawet w tylko 1 spotkaniu padło 5 bramek, a w pozostałych mieliśmy dużo wyższe overy.

Nieco gorzej to wygląda jeśli chodzi o DRW, bo na 10 spotkań w 6 mieliśmy over 4.5, ale biorąc pod uwagę, że przegrali 2 ostatnie spotkania, to myślę, że o minimum 2 bramki z ich strony możemy być spokojni, a Lotnicy swoje trzy &quot;grosze&quot; powinno dołożyć.

W tym spotkaniu mamy spore spadki na Lotników, bo z 2.40 poleciały kursy na 2.20, więc liczę na to, że Lotnicy w tym spotkaniu Nas nie zawiodą i 3/4 bramki strzelą, a kto wie, może i Detroit się przełamie i pokuszą się o wygraną? Wszystko mi wskazuje tutaj na bramki, więc najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie jest postawić na over !
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Montreal Canadiens - Vancouver Canucks


Vancouver Canucks wygra lub zremisuje @ 2.34 marathonbet⛔


Szaleństwo prawda? Nie zapominajmy że to NHL i w tej lidze może zdarzyć się absolutnie wszystko. Większość z nas przejrzy staty i zobaczy serie wygranych Canadiens i porażki Canucks,wniosek prosty, łatwe zwycięstwo Canadiens,i kto wie,może tak będzie.Publika idzie w stronę Canadiens,a ja wolę zaryzykować z Canucks. Proponowany przeze mnie bet dotyczy regulaminowego czasu gry, wystarczy tylko że Canucks wygrają lub dojdzie do dogrywki. Kanadyjskie pojedynki mają smak,emocje i nikt tam tanio skóry nie sprzedaje. Canucks będą chcieli przerwać dobrą serie Canadiens. Gospodarze idą jak burza,wygrywają w regulaminowym czasie gry, mi tu pachnie dogrywką,bo każda seria się kiedyś kończy i moim zdaniem faworyzowani Canadiens będą się mocno męczyli z Canucks. Jest to typowy typ intuicyjny,więc stawka spokojna.Jednak nie inwestowałbym w tym meczu na gospodarzy.


Do tego na sucho :

Patrick Hornqvist to score point @ 1.8 unibet ( Ducks - Pens)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
New York Rangers - Edmonton Oilers


over 5.5 @ 2.05 bet365✅
Rangers wygra+ over 5.5 goli @ 3.45 marathonbet✅

????

Moim zdaniem to będzie jeden z ciekawszych pojedynków tego wieczoru.Zaskakujący lider konferencji zachodniej (Oilers) przyjeżdżają dziś do będących na fali Rangersów.Oilers prowadzeni przez swojego młodego kapitana McDavida notują bardzo dobry sezon jak do tej pory.Przed nimi jednak ciężki rywal,Rangers u siebie to niezwykle mocna drużyna,która we własnej hali potrafi zniszczyć swoich przeciwników.jak dotąd tylko raz przegrali w tym sezonie na własnej tafli.Rangers u siebie strzelają mnóstwo goli (do tej pory aż 32!) Moim zdaniem będzie to ofensywny mecz który przyniesie sporo goli,oraz zakończy się wygraną Rangersów. Oczywiście drugi bet w tym meczu gramy spokojną stawką bez szaleństw.


Florida Panthers - New Jersey Devils


Devils wygra lub remis @ 1.88 marathonbet✅
Devils ML @ 2.35 bet365⛔



Osobiście nie rozumiem kursów w tym meczu.Pantery grają słabo w ostatnim czasie a podejmują u siebie będących w dobrej dyspozycji Devils. Goście grają twardo w obronie i nie tracą zbyt wielu goli.Pantery zaś po bardzo słabym road-trip ,wróciły na własną tafle by dostać od Bruins którzy prezentują podobny styl do Devils. Moim zdaniem ten mecz będzie na styku,ze wskazaniem na Devils,którzy spokojnie są w stanie doprowadzić chociaż do dogrywki,a może i wygrać mecz.


typy na sucho :

San Jose Sharks win 60&#39; @ 1.76 bet365 3/10⛔
Kyle Okposo to score point @ 1.7 unibet 1/10⛔
Kyle Okposo strzeli pierwszego gola w meczu @ 15 0.5/10⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Los Angeles - Pittsburgh Penguins Typ: Penguins -1.5 AH @ 3.64 Pinnacle
Nade miar logiczny typ. Królowie mają na koncie trzy kolejne porażki, w których na dodatek nie strzelili nawet bramki. Z kolei Pingwiny niedość, że wygrały cztery ostatnie starcia to ich ofensywa zdobywała w nich średnio 4.25 gola na mecz. Dzisiaj Pittsburg co prawda będzie back-to-back po meczu w Anaheim, jednakże wynik tam został szybko przesądzony i Crosby, czy Małkin spędzili na lodzie raptem po 17 minut. Jednocześnie przyjezdni nie mają żadnych znaczących kontuzji, podczas gdy u gospodarzy z powodu takowych w bramce znów wystąpi Budaj, nominalnie trzeci bramkarz. Ponadto jakby tego było mało sporo pisze sięna temat konfliktu na linii trener Sutter - zawodnicy. Wygląda więc na to, że pewna formuła w eLej się wyczerpała. Reasumując stawiam na pewne i wysokie zwycięstwo drużyny, która jest w lepszej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Anaheim Ducks - Arizona Coyotes



Ducks 60&#39; @ 1.80 unibet✅
Ducks - 1.5 @ 2.43 unibet✅




Kursy na Ducks spadają,ale to nic dziwnego.Kojoty zeszłej nocy grały u siebie z Predators,wygrywając po rzutach karnych. Na pewno czują jakieś zmęczenie.Kojoty bardzo słabo grają w tym sezonie,zwłaszcza w delegacjach,gdzie do tej pory wygrali tylko raz.Mają ogromne problemy w Power Play,ich gra w przewadze jest jedną z najgorszych w lidze. Do tego słabo bronią w osłabieniu.podczas gdy Power Play Ducks jest jednym z lepszych w lidze i zajmują pod tym względem 7 miejsce. Problemem może być status gwiazdy zespołu Ducks, Getzlafa którego występ jest zagrożony.Kaczki ostatnio dostały lanie od Pingwinów,ale było to dzień po meczu z Kings i myślę że była to wina zmęczenia meczem derbowym ( swoją drogą to Pens byli i są w lepszej formie niż Ducks). Ducks słabo weszli w sezon,i pora brać się w garść.Dzisiaj przyjdzie im grać przeciwko zdecydowanie słabszej drużynie i takie mecze po prostu muszą wygrywać,zwłaszcza z tego względu że grają u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Nie wierzę, napisałem Wam taką długą analizę i wszystko mi się skasowało ...

Dobra, mimo wszystko podzielę się tym na nowo. W ogóle ktoś korzysta/czyta te wpisy? Bo jakoś nie zauważyłem ostatnio zainteresowania moimi typami, a nie podaję tego dla siebie, więc miło by było być trochę docenionym (oczywiście w razie trafionych typów), bo ostatnio mimo 100% typów, ciiisza.

Ale nieważne.... ważne to co będzie dzisiaj. Uprzedził mnie Kubson z bardzo fajną analizą, ale o tym pojedynku i nie tylko mam kilka fajnych cennych informacji/uwag/newsów.

Dzisiaj skupiam się na graniu przeciwko drużynom grającym b2b - dzień po dniu - co dzisiaj myślę, że będzie miało kolosalne znaczenie.

Let&#39;s GO !



Kojoty wygrały swoje spotkanie po serii rzutów karnych z Predatorami, co nie ukrywam - było dla mnie dużym zaskoczeniem. Poza informacji wskazanymi przez Kubsona dodam, że między zakończeniem wczorajszego spotkania, a dzisiejszym - kiedy to wjadą na taflę w Anaheim - minie niecałe 21 godzin !! - oba spotkania rozgrywane o 3:00 naszego czasu. Dodam, że lot trwał około 1h.

Są to bardzo ważne informacje, o których czasem się po prostu nie myśli.

Kaczki przeplatają bardzo wysokie wygrane, z ostrymi porażkami, więc - biorąc pod uwagę, że ostatnio srogo przegrali - może czas na BIG WIN? To tak pół żartem, pół serio, ale szczególnie w US Sports takie tendencje często mają przełożenie w rzeczywistości.

Bardzo ważna informacja - Ducks w zeszłym sezonie byli 3 drużyną Konferencji Zachodniej w grze na własnej tafli z bilansem 25-16 !! (21W reg. time)

Z drugiej strony Kojoty czyli przedostatnia - 13 - drużyna Konferencji Zachodniej w meczach wyjazdowych - bilans - 13-28.

Niektórzy nie wierzą w pewnego rodzaju systemy gry w US Sports, jednak podzielę się tą informacją. Gram pewnym systemem mocno przeze mnie zmodyfikowanym, na wygraną pewnych drużyn w serii Home Games i na pewne drużyny Away Loss.

Ducks są właśnie na serii Home WIN !!, a biorąc pod uwagę okoliczności b2b Kojotów, grę obu drużyn u siebie (Ducks) i na wyjeździe (Coyotes) idziemy pewnie w:

Anaheim Ducks 60&#39; ✅
1.813
Pinnacle

Stawka: 8/10 (dawno nie grałem więcej niż 6/10)


Wszystko zgodnie z planem :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik


Odrzutowce również grają b2b. Wczoraj niespodziewanie mimo tego, że przegrywali z Capitals 3-0, zdołali doprowadzić do dogrywki, w której przegrali.

Obie drużyny mają serię 3L. Pójdę trochę na przełamanie serii DRW.

W przypadku Odrzutowców również od ich pojedynku minie około 21h + 1h lotu.

Najważniejsze jednak jest to, że w Winnipeg mamy spory szpital - dziś nie zagrają: Bryan Little (lower body), Drew Stafford (upper body), Tyler Myers (lower body), Mark Stuart (lower body), Shawn Matthias (lower body), Joel Armia (lower body).

Detroit w tym sezonie u siebie wygrało 4 spotkania a 2 przegrali. Co ważne wszystkie zwycięstwa były w regulaminowym czasie gry. Winnipeg rozegrali 4 spotkania na wyjeździe - 1 wygrana i 3 porażki (2 w 60&#39;).

Red Wings ostatnie 2 spotkania na własnej tafli przegrali i liczę dzisiaj na przełamanie ich serii, a biorąc pod uwagę sytuację b2b u Odrzutowców i plagę kontuzji, to widzę ku temu argumenty.

Dodatkowo ciekawy trend:
DETROIT is 10-1 ATS (+8.4 Units) in home games after allowing 4 goals or more over the last 2 seasons.

Detroit Red Wings 60&#39; ⛔
2.00
Bet365

Stawka: 4 j


Oczywiście jak ktoś woli bezpieczniejsze opcje - można spróbować zagrać OT - czyli zakłady z dogrywką.

Ale zawiedli mnie zawodnicy Detroit, przeważali całe spotkanie, prowadzili 3-2 i niestety posypali się w końcówce.
Dobrze, że główny bet i ten podany w dziale na żywo weszły na luzie, więc wyszedł w nocy ✅

Dzisiaj już mam 3-5 propozycji, ale analizy pojawią się wieczorem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik


Obie ekipy nie zachwycają ostatnio w ofensywie i zdobywają mało goli. Głównym argumentem za graniem w kierunku Senatorów, jest ich świetna postawa w tym sezonie na własnej tafli. Wygrali oni 5 z 6 pojedynków (3 razy po dogrywce/rzutach karnych). Jak widać - przynajmniej na razie - jest to typowa drużyna własnego podwórka.

Co ciekawe, Buffalo radzi sobie całkiem dobrze na wyjazdach, gdyż notują bilans 3-3.

Cały czas w drużynie Buffalo mamy duży szpital i nie zagra kilku ważnych zawodników, co biorąc pod uwagę dyspozycję Senatorów na własnym obiekcie, skłania mnie ku graniu w ich kierunku.

Dodatkowo, mamy ciekawe trendy:
OTTAWA is 5-3 (+1.0 Units) against the spread versus BUFFALO over the last 3 seasons
OTTAWA is 5-3-0 straight up against BUFFALO over the last 3 seasons
6 of 8 games in this series have gone UNDER THE TOTAL over the last 3 seasons . (Under=+4.0 Units).

Podkreślę jeszcze bardzo ważne informacje odnośnie bramkarza Ottawy:
Anderson has won three in a row, while stopping 91 of 92 shots (.989 SV%). He is red-hot and is a must-start against a Sabres team that is tied for 25th in scoring (2.30 G/PG

W związku z tym - nie idziemy w kierunku bramek drużyny, a uderzymy w wygraną z ewentualną dogrywką/rzutami karnymi.

Ottawa Senators OT ⛔
1.67
Betsson






Bramkarze nie są jeszcze potwierdzeni, ale nie od tego uzależniam swój typ.

Zaczniemy od Trendów:
NASHVILLE is 3-1 (+1.7 Units) against the spread versus CAROLINA over the last 3 seasons
NASHVILLE is 3-1-0 straight up against CAROLINA over the last 3 seasons
3 of 3 games in this series have gone UNDER THE TOTAL over the last 3 seasons . (Under=+3.4 Units).

Jak widać sytuacja jest jasna - mamy dominację Predatorów i mieliśmy 3 razy under.

Teraz kilka ważnych informacji odnośnie obecnego.

W tym sezonie Predatory rozegrały 3 spotkania na własnej tafli - dodam 3 spotkania z bardzo wymagającymi rywalami - Blackhawks, Stars i Penguins. Przegrali 2-1 z drużyną Dallas Stars i wygrali 2x w 60&#39; - 5-1 z Pens i 3-2 z Hawks.

Carolina Hurricanes przegrała 6 z 7 spotkań na wyjeździe w tym sezonie !! 3 z tych 6 porażek były po dogrywce/rzutach karnych.

Bilans Predatorów w Home Games w sezonie 2015/2016 - 23-18.
Bilans Hurricanes w Away Games w sezonie 2015/2016 - 16-25.

Zaufamy dzisiaj Predatorom, które dobrze grają na własnej tafli.

Nashville Predators OT ⛔
1.645
Pinnacle


Na więcej analiz nie mam jednak dzisiaj czasu, więc podaję suche typy:
1) Colorado Avalanche - Minnesota Wild
over 4.5 60&#39; ⛔
1.66
Unibet

2) New York Islanders - Edmonton Oilers
Islanders over 2.5 OT ✅
1.714
Pinnacle

3) Tampa Bay Lightning - NJ Devils
Tampa over 2.5 OT ✅
1.724
Pinnacle

4) Washington Capitals - Florida Panthers
Capitals over 2.5 OT ✅
1.694
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej::hokej::hokej:
Minnesota Wild @ Colorado Avalanche


Mikael Granlund over 0,5 punktu @2,00 ónibet
⛔⛔ duża nieskuteczność Dzikusów
Ostatnio nie było za bardzo czasu i chęci na pisanie analiz z powodu ataków na jednego z większych znawców NHL na tym forum, który od dłuższego czasu jest nieaktywny. Ci co mają wiedzieć o kogo chodzi to wiedzą. Do rzeczy.
Na dzisiaj upatrzyłem sobie Fina do zapunktowania w tym spotkaniu. Przede wszystkim brak Parise mnie do tego nakłonił. Granlund uwielbia punktować na tafli w Denver i w sezonach regularnych czynił to kilka razy z rzędu.
Mikael jest zawodnikiem, o którym z pewnością nie można powiedzieć, że bazuje na swoich genialnych warunkach fizyczny. Niewysoki, ale bardzo waleczny. Wyjątkowo dobrze czuje grę. Doskonały rozgrywający, świetnie czuje się z krążkiem, doskonale nim operuje. Bardzo dużo widzi na lodzie, co pozwala Dzikusom na dochodzenie do sytuacji strzeleckich w sporych ilościach. Jest także przyzwoitym finisherem, bardzo fajny stickhandling. Pożyteczny zarówno w grze w przewadze jak i podczas osłabień. Tę drugą umiejętność udowodnił ostatnio w Teksasie podczas meczu z Gwiazdkami. Genialna kontra dwóch finów Koivu-Granlund, asysta tego pierwszego, gol Mikaela. Z pewnością brakuje mu trochę szybkości. Można go trochę porównać do Juana Romana Riquelme, fani futbolu doskonale będą kojarzyć tę postać. Świetny kreator, ale dość wolny. Podobnie jest w przypadku Fina. Granlund z pewnością nabrał trochę krzepy, zwłaszcza w porównaniu z ostatnimi sezonami. Skating od zawsze był jego mocną stroną, chociaż tak jak wspomniałem, szybkość nie jest jego najsilniejszą stroną. Faktem jest jednak, że Avs nie mają zbyt wielu szybkich skaterów zwłaszcza na pozycjach defensywnych, więc możliwość zapunktowania jak najbardziej istnieje, tym bardziej, że tak jak napisałem w jednym z pierwszych zdań tej analizy, Fin doskonale czuje się w Denver i punktuje tutaj bardzo często. Mam nadzieję, że w dzisiejszym spotkaniu się to nie zmieni. Powodzenia. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 67

duzy-los

Użytkownik
Tak Mikko ja czytam czasami skorzystam czasami nie! Na pewno jest sporo osób, które przeglądają i korzystają. Kiedyś było więcej osób, które dzieliły się swoimi przemyśleniami teraz jest ich dużo mniej ???? Więc dobrze, że Ty to robisz ???? sam bym coś napisał może ale chyba nie mam zdolności i wiedzy także no ;p
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zdecydowanie bardziej wolę porę nocną, jeżeli chodzi o US Sports. Te popołudniowe gry zazwyczaj kończą się dość niecodziennie i przykład tego mieliśmy w dzisiejszym meczu. Kolejna porcja typów, zapewne każdy coś dla siebie znajdzie.
:hokej::hokej::hokej:
Edmonton Oilers @ New York Islanders

Over 5,5 OT @2,02 betsson
✅✅ 7
Pierwszy bet tyczy się spotkania aktualnego sensacyjnego lidera Konferencji Zachodniej, a więc Oilers, którzy jednak od trzech spotkań przegrywają, a drużyna Wyspiarzy, która krótko mówiąc nie zachwyca. Bardzo przeciętnie dysponowany jest Halak, który dzisiaj w bramce Isles. Oilers wiadomo, w obronie słabo, jak Talbot nie włączy beast-mode to bywa krucho z defensywą Nafciarzy. Isles prezentują się w ofensywie bardzo mizernie, ale jeżeli dzisiaj sobie nie postrzelają to kiedy? Oilers po genialnym początku znacznie spuścili z tonu, ale z przodu mają tego niesamowitego McDavida, który jest w stanie zrobić różnicę. Dla mnie over w tym meczu to jeden z pewniejszych betów.

:hokej::hokej::hokej:
New Jersey Devils @ Tampa Bay Lightning

Devils under 2,5 @1,42 ónibet
✅✅ 1
Typ w sam raz do dubla. Diabły to typowo underowa drużyna bazująca na grze defensywnej i Schneiderze. Najważniejsze to nie stracić, to co uda się strzelić to tylko na plus. Niby potencjał ofensywny jakiś tam mają, ale sam Hall nie jest w stanie nastrzelać niezliczonej liczby goli. Ostatnio co prawda pokryli over w meczu z Bolts, ale grali u siebie, a w bramce gości backup Vasilevski. W delegacjach wygląda to znacznie gorzej. Co prawda ostatnio pokryli over w meczu z Sabres, ale Szable to nie Bolts, a Lehner to nie Bishop. Under Diabełków to pewniak na to spotkanie.

:hokej::hokej::hokej:
Columbus Blue Jackets @ St. Louis Blues

Jackets under 2,5 @1,56 ónibet
✅✅ 1
Blues OT @1,59 ónibet
✅✅ 1-2
Wczoraj 10 goli strzelonych w Ohio liderowi na wschodzie - Habs, odbił się szerokim echem w mediach. Sporo szumu wokół tego spotkania. Ja rozumiem, że Therrien szykował Price&#39;a na dzisiejszy mecz z Flyers, ale 10 goli wpuszczone przez Montoyę to jakiś blamaż. Kurtki wystrzelały się doszczętnie we wczorajszej grze i dzisiaj będą zapewne tylko tłem dla Nutek. Gospodarze z backupem Huttonem w bramce nie powinni mieć problemu z pokonaniem Kurtek. Drugi taki mecz z rzędu im nie wyjdzie, a już na pewno nie w St. Louis, gdzie bardzo dużą sztuką jest nastrzelać poważną ilość goli. Ostatnio przydarzyła się u siebie wpadka z Flames, ale takie mecze zdarzają się niezwykle rzadko, w każdym bądź razie nie dzisiaj.

:hokej::hokej::hokej:
Buffalo Sabres @ Ottawa Senators

Senators OT @1,67 ónibet
⛔⛔ 2-1
Bardzo przyjemny kurs na to zdarzenie. Senators u siebie bardzo mocni, wygrywają z każdym jak leci. Co prawda jestem bardzo pozytywnie zaskoczony postawą Szabelek, które zrobiły znaczący progres w porównaniu z chociażby ubiegłym rokiem. Senators jednak dzisiaj w bardzo mocnym ustawieniu, z Andersonem w bramce, praktycznie najsilniejszy możliwy roster na lodzie i nie powinno im nic grozić, tym bardziej, że Szabelki w delegacjach zazwyczaj wypadają blado w porównaniu z tym co prezentują na własnych śmieciach. Karlsson i spółka to biorą.

Trochę &quot;po łebkach&quot;, ale czas nagli. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Powodzenia. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom